Cosmo voor een persoonlijk tintje Mode in de Stromenwijk Blijvend een maatje minder Complete financiële dienstverlening onder één dak. Motormode van Jan Poppe Motoparts Een gezonde huid is een mooie huid Anker Desein heeft voor elke tuin de materialen O0 Cosmo Hairstyling is een landelijke keten van kapperszaken. Hoewel ze geen trendsetters zijnvolgen ze de nieuwe ontwikkelingen in haar mode op de voet. Enkele trendy damesmodellen zijn Cosmo-purdy en Cosmo-pointer. "Wij nemen er altijd de tijd voor om een klant te ad viseren, zodat we een persoonlijk tintje kunnen geven aan zijn of haar kapsel", aldus Angelique, van Cosmo aan de Zusterstraat in Middel burg, "dat hoort bij onze service". Naast het knip pen, waarbij een pony en nek-service geldt, kun nen klanten ook terecht ook voor permanenten en kleurbehandeling. Hierbij wordt een check up bon verstrekt zodat men een keer terug kan komen om bij te werken. Er is de mogelijkheid om gekruld haar te "chi-en", glad te maken. "Great Lengths" kunnen worden aangebracht, plukjes haar om meer volume te krij gen of het haar lang te maken. Dan is er nog de mogelijkheid gekleurde accenten aan te brengen. Er is een strippenkaart voor dames, 10 keer ko men en 8 keer betalen, voor heren 12 keer komen en 10 keer betalen. Da mes, heren en kinderen kunnen terecht bij Cos mo. Er wordt met en zon- dere afspraak gewerkt. Openingstijden: mat/m za. 09.00 u.-18.00 u. Koopavond: do. tot 21,00 Tel.: 0118-614142 Adres: Zusterstraat 29 Middelburg- De zomer is in aan tocht. Veel dames willen voor de zo merkleding uit de kast komt wel wat overgewicht kwijt of enkele centimeters verliezen. Figuur- correctie- en Af slankinstituut Swiss Figure helpt hierbij. De Thermo Fysische Methode (TMF), die hierbij wordt gebruikt is zo effectief; dat cliënte een schriftelijke centimeter garantie krijgt. Daarbij komt, dat de methode zo is ontworpen dat het resultaat blijvend is. De eerste stap van de TMF is een vrijblijvende figuuranalyse. Een medewerkster meet de lichaamsmaten en bere kent hoeveel centi meters cliënte moet kwijtraken om het gewenste gewicht en figuur te bereiken. Dan wordt ook vastgesteld hoe lang de behande ling gaat duren en wat de kosten zijn. De methode bestaat uit een actief deel, waarbij lichaams-oefeningen worden uitgevoerd in verwarmde cabines en een passief deel waarbij het hele lichaam, met uitzondering van het hoofd, wordt blootge steld aan ozonzuurstof. Verder krijgt de cliënte van een voedingsdes kundige een persoonlijk voedingsadvies gericht op het verliezen van ge wicht en het aanleren van een gezond voe- dings-patroon, dat goed vol te houden is en ook op lange termijn werkt, zodat het resul taat behouden blijft. Informatie over TMF Tel: 0118-633601 Adres: Lammerensteeg 9. Middelburg De Vos Hypotheek adviesbureau biedt een totaalpakket aan financieel advies. U kunt er onder andere terecht voor loonad ministratie, taxatie, belastingaangiftes, verzekeringen en verkoopbemiddeling onroerend goed, maar ook voor flitsschei dingen en een notari eel spreekuur. De Vos heeft een unieke bank- service. Als zelfstan dig intermediair van de CVB Bank brengen ze uw geld desnoods bij u aan de deur. Omdat het hoofdkantoor in Middelburg uit zijn jas je groeide, heeft de Vos per 1 mei nu ook een vestiging in Oost-Sou burg aan de Middelburg sestraat 43. Dit kantoor is gespecialiseerd in pensi oenen en hypotheken. Het team van de Vos be staat uit allround onge bonden adviseurs die erg serieus bezig zijn met de Wet Financiële Diensten. Door deze wet heeft de financieel adviseur een meer verzorgende rol en moet hij een totaalplaatje schetsen van financiële situaties. Voor een ge heel vrijblijvend advies waarbij uw persoonlijke situatie wordt doorge licht, kunt u altijd een af spraak maken. Vaak is een financieel voordeel het resultaat. Ook kun nen de adviseurs van de Vos bekijken hoe uw pensioengat kan worden opgevangen, bijvoor beeld door ruimte in uw hypotheek te creëren. Mortierestraat 1 4335 CX Middelburg tel: 0118-462997 fax: 0118-464822 Middelburgsestraat 43 4388 NS Oost-Souburg tel: 0118-474376 fax: 0118-476278 Jan Poppe verkoopt voornamelijk nieuwe en gebruikte Japanse motorfietsen. Daar naast heeft hij een exclusief dealerschap voor scooters van de merken Peugeot en Beta en van bromfiet sen MH-motorcycles. Zijn bedrijf onder houdt en repareert alle merken motoren, scooters en brom mers. "De belang stelling voor bromfiet sen, met versnelling neemt weer toe", zegt Poppe. Dat is goed te begrijpen als je de prachtige modellen in zijn showroom ziet. Motoparts heeft ook het exclusieve dealer schap voor motor- kleding van de merken Rev-it, Magna en Grid en voor helmen Shark, voor de motor en Xen- zo voor de scooter. Uiteraard is er leren motorkleding. Maar er is een nieuwe ontwikkeling. Textiel wint steeds meer terrein. Een pak van textiel kan worden gedragen over gewone kleding. Het is waterdicht. Er zijn speciale dames modellen en er is kinderkleding. De pijpen van de broek kunnen hierbij zonder moeite langer worden gemaakt. Dan zijn er ook zomer- jassen van dun mate riaal, maar met bescherming bij elle boog en schouder. Jan Poppe Motoparts is gevestigd op het bedrijventerrein De Zompe even buiten Serooskerke. Adres: De Zompe 16c Tel:0118-596311 4353 RT Serooskerke Internet: www.poppemotoparte.nl Na 20 jaar in het centrum van Middel burg te zijn gehuisvest, verhuis de damesmodezaak de Spiegel tweeën- halfjaar terug naar de Stromenwijk omdat eigenaresse Sari Maas het iets rustiger aan wilde doen. De zaak is open op af spraak en woensdag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur. Er is parkeergele genheid voor de deur. Klanten nemen vaak gezellig vriendinnen mee en drinken er lekker een kopje koffie. Sari heeft het nog steeds behoorlijk druk, maar omdat het werk zo leuk is, maakt dat haar niet uit. De Spiegel biedt com binatiemode aan met een breed pasbereik van maat 38 tot en met 50. Sari: „Wie bij mij de deur uitgaat, voelt zich een maat slanker en tien jaar jonger." Eens in de twee weken koopt Sari de laatste trends in. Voor deze zomer heeft de Spiegel een extrava gante gypsylook japonnencollectie. Goed verstopt in de Middelburgse binnen stad is Skin Care Marnel Jeras al voor veel vrouwen een be grip. In een opge knapt oud pakhuis biedt schoonheidsspe cialiste Marnel Jeras huidbehandelingen aan volgens de laat ste wetenschappelijke inzichten. De behandelingen zijn ontwikkeld door dr. Des Fernandes, plastisch chirurg in Zuid Afrika. In zijn praktijk zag hij steeds vaker mensen met een zonbeschadig- de of een vroegtijdig verouderde huid. Hij be sloot te onderzoeken hoe huidveroudering door externe factoren te voorkomen is. Hij ont dekte in literatuurstu dies dat vitamine A en anti oxidanten hierbij een sleutelrol spelen. Hij ontwikkelde het Environ Skin Care System, ge baseerd op de cosmeti sche en de medisch-far- maceutische weten schap. Zijn doel hierbij was het behoud van een gezonde huid en het herstel van een bescha digde huid. Marnel Je ras raakte zo onder de indruk van de resultaten dat zij besloot zich te specialiseren in deze behandelingsmethode. "Voor het eerst kunnen vrouwen werkelijk iets doen aan preventieve veroudering van hun huid", aldus de Middel burgse schoonheids specialiste. De Environ crèmes bevatten geen conserveermiddelen, geur- en kleurstoffen en zijn niet op dieren ge test. Zelfs de meest ge voelige en allergische huid kan de producten verdragen. Speciale be handelingen door middel van o.a. ultra sound en peelings ondersteunen de wer king van de producten. "De resultaten zijn bij zonder goed", consta teert Marnel Jeras. Om de resultaten zichtbaar vast te leggen maakt de Middelburgse van iede re nieuwe klant een foto. Skin Care Marnel Jeras Simpelhuisstraat 14. Middelburg Telefoon 0118 -6744811 Anker Desein is een totaalleverancier op het gebied van bouwmaterialen. On derdeel daarvan is een breed assorti ment tuinhout, verlichting, bestra tingsmaterialen en gereedschappen. Het bedrijf betrok vorig jaar een nieuw be drijfsgebouw op het bedrijventerrein Souburg aan de A58. Anker Desein is één van de grootste bouw- materialenhandelaren in Zeeland en actief in alle sectoren van de bouw. Het assortiment omvat alle producten voor de ruwbouw tot en met de afwerking. Binnen het bedrijf is sierbestrating een spe cifiek onderdeel. Anker Desein beschikt zowel buiten als binnen over een zeer uitge breide presentatie be stratingsmaterialen. "Goed gekozen sierbe strating rondom het huis maakt de woon omgeving pas écht af", stelt chef profcenter Jaap Verherbrugge "bestrating kan allerlei effecten in de tuin te weegbrengen: diepte, sfeer en een strakke- of juist rustieke aan blik." Gebloemde rokken en t-shirts met paillettes zijn te vinden in de collectie van Capri corn. Daarnaast is er de veelzijdige collectie van Koker. Deze col lectie is bijzonder kleurrijk en er valt heerlijk mee te com bineren. De Spiegel Maasstraat 60 Middelburg - 0118-635213 Anker Desein kan iede re tuinwens invullen. De bouwmaterialen- handel heeft circa 7000 bestratingsartikelen in het programma. De materiaalkeuze is zeer ruim: beton- en natuursteen, koppel- stones en waalforma ten, leisteen, kleur vaste materialen en zelfs graniet. Nu is een tuin met een strakke belij ning erg ac tueel, maar ook tuinte- gels met een groot for maat zijn erg gewild. schuttingen en pergola's. Om de tuin nét een beetje extra sfeer te geven ver koopt Anker Desein ook waterornamenten en tuinverlichting. Eén van de nieuwste mogelijkheden is bestrating met inge bouwde verlichting. Met een vakkundig aankoop- en ontwerp advies van Anker Desein komt u al snel tot het gewenste resul taat. Anker Desc Marie Curieweg 9-13 4 Vfissingèè 0118-690043 Zeer exclu sief en stijl vol zijn bij voorbeeld de gevelste nen die ge combineerd kunnen wor den met straatbak stenen. Anker De sein presenteert ook hoe de bestrating gecombi neerd kan worden met siergrind en hardhouten terrassen, Het team van Swiss Figure staat voor u klaar.

de Faam | 2004 | | pagina 8