M ji Oude grafmonumenten in bijzonder groen i Een Ton voor Water Kanaalweg 3 Inloopavond Nieuw Middelburg Eenrichtingsverkeer op Kanaalweg mm i 1 - I m 1 1 Verkiezingen voor Europees parlement Nieuwe parkeerfolder Geen Midgard Chatten Warenmarkt en hemelvaartsfair Nieuwe kazerne Aangepaste route naar het Stadskantoor Bestelbon regenton Actie 'Een Ton voor water' 2004 J Halen/brengen? j o.v.v. 'Regenton'. j Plaats:Datum:Handtekening:j Bewonersavond 't Zand, Breewijk, Stromenwijk en Griffioen Woensdag 12 mei 2004 De Faam Pagina 5 I m i v |f 4i>y I I M WÊ Deze informatiepagina van de Gemeente Middelburg wordt samengesteld door Communicatie. Reacties zijn welkom! Per e-mail naar info@miadeiburg.nl of per telefoon op (0118) 67 54 50. Voor informatie, folders en inzage van stukken kunt u terecht bij de Infowinkel van de gemeente: Stadhuisstraat 2. De Infowinkel is iedere werkdag geopend van 08.00 tot 16.00 uur. Meer info: www.middelburg.nl Maximaal Text, vanaf pagina 830 MWMyë'JM- In Middelburg vinden jaarlijks ongeveer elfhonderd vijftig uitvaarten plaats. Door de toenemende vergrijzing kan het aantal uitvaarten oplopen tot zestienhonderd in 2020. Om daarop voorbereid te zijn wordt de begraafplaats uitgebreid. (foto: Peter Buteijn) De nieuwe parkeerfolder is uit. In het Nederlands, Engels en Duits staat helder beschre ven waar u uw auto kan par keren en hoeveel dat kost. Een gratis exemplaar is af te halen bij de infowinkel van de gemeente aan de Stadhuis straat 2. Door de grote bezuinigingen die de gemeente de komende tijd moet doorvoeren, is het volgens het college van burgemeester en wethouders niet mogelijk om een nieuw jongerencentrum te realiseren. Jongeren die willen Bewoners van Nieuw Middel burg kunnen tijdens een inloop avond hun wensen en ideeën over de wijk inleveren. De avond wordt op dinsdag 18 mei ge houden in het AZZ aan de Prins Bernhardstraat. De bijeenkomst is de eerste stap van Wijkaan pak in Nieuw Middelburg. Een plan kan van alles zijn, bij voorbeeld het opvrolijken van je straat met geveltuintjes, een wan deltocht door de wijk voor nieuwe bewoners of een speelgelegen- heid voor kinderen. Het idee moet technisch en financieel goedge keurd worden door het college van burgemeester en wethouders. Pas dan kan het worden uitge- Middelburgers kunnen iedere donderdag tussen 19.00 en 20.00 uur op middelburg.nl te recht om met een bestuurder te chatten. Via de startpagina van de gemeentelijke website kunt u direct doorklikken naar de chat- box. U kunt er voor kiezen om mee te chatten, maar u kunt de gesprekken ook als toeschouwer volgen. Wie aan de beurt is leest u wekelijks op deze pagina en op middelburg.nl Donderdag 13 mei is wethouder Albert de Vries online. Met hem kunt u onder an dere chatten over de woonserv- icezones of het Middelburgse sportbeleid. De chatsessie van donderdag 20 mei gaat vanwege Hemelvaartsdag niet door. Op 4 en 5 juni verhuist de ge meente Middelburg naar het nieuwe Stadskantoor; op 1 juli betrekt het waterschap haar nieuwe onderkomen. In mei en juni zullen er daarom veel vrachtwagens rijden op de Ka- naalweg, vol kantoormeubilair en andere zaken. Ondertussen gaat de aannemer verder met afwerken van het gebied tussen de kantoren van de gemeente en het waterschap. De openbare ruimte rondom de kantoren wordt ingericht met rui me fiets- en voetpaden en tussen Op Hemelvaartsdag (20 mei) gaat de wekelijkse donderdagmarkt ge woon door. De opstelling zal iets an ders zijn dan u gewend bent, omdat enkele standplaatshouders vanwe ge Hemelvaartsdag thuis blijven. De overgebleven ruimte wordt gebruikt voor een hemelvaartsfair, georgani seerd door Le Collectionneur. weten waarom het college aan de raad zal voorstellen om het jongerencentrum niet te bou wen, zijn maandag 17 mei om 16.00 uur van harte welkom in het stadhuis. Daar legt wethou der Albert de Vries aan jongeren uit wat de komende jaren de plannen zijn met het jeugdbe leid. voerd. Voorwaarde voor het sla gen van een idee is, dat de bewo ners daar actief aan bijdragen. Zonder uw helpende hand gaat het niet lukken. Bewoners krijgen via Wijkaanpak meer verantwoor delijkheid over wat er zich in hun wijk afspeelt. Bent u nieuwsgierig geworden naar wat er leeft in Nieuw Middel burg? Tijdens de avond zijn te vens diverse verenigingen en or ganisaties uit de wijk met een in formatiestand aanwezig. Ook brengen wijkbewoners muziek ten gehore. Het inleveren van ideeën wordt zo een gezellige aangele genheid. De avond begint om 19.00 uur en duurt tot 21.00 uur. De nieuwe kazerne van de stadsgewestelijke brandweer aan de Torenweg is klaar. Bur gemeester Schouwenaar opent het gebouw officieel op zaterdag 15 mei om 10.30 uur. Mensen die een kijkje in de kazerne wil len nemen zijn zaterdag tussen 13.00 en 16.00 uur van harte welkom. Het nieuwe gebouw aan de Torenweg is niet de enige brandweerkazerne. De bouw van de kazernes aan de Stro- menweg en de Vlissingse Olym- piaweg is nog in volle gang. Van uit de kazerne aan de Stromen- weg gaan ook ambulances uit rukken. Daarnaast heeft de brandweer een kazerne in Oost- Souburg en Arnemuiden. de twee kantoren wordt een wan delpromenade aangelegd. Om de verhuizing en de laatste werk zaamheden in goede banen te lei den, wordt tot eind juni eenrich tingsverkeer ingesteld op de Ka- naalweg, tussen de stationsbrug en de Nieuwlandseweg. Via dit stuk van de Kanaalweg kan ver keer dan alleen nog de stad uitrij den, niet inrijden. Wie de stad in wil, kan omrijden via de Nieuw landseweg en de Torenweg of via afrit Middelburg en de Schroeweg de stad inrijden. Op de A58 en de Nieuwlandseweg staan borden om het verkeer om te leiden. Volgende week worden de oproe- pingskaarten bezorgd voor de verkiezing van de leden van het Europees Parlement. Het kan zijn dat u op 10 juni niet kan stemmen. Dan kunt u iemand anders machtigen. Ook leest u in dit arti kel wat u moet doen als u in een ander stembureau wilt gaan stem men dan op uw oproepingskaart staat. Als u niet zelf kunt gaan stemmen, kunt u iemand anders vragen om dat voor u te doen. Het makkelijkste is iemand te vragen die op hetzelfde stembureau moet stemmen als u, bijvoorbeeld uw echtgeno(o)t(e) of buren. Of u bei den op hetzelfde bureau moet stemmen, kunt u controleren door de adressen van de stembureaus op uw oproepingskaarten met el kaar te vergelijken. Op de achter zijde van uw oproepingskaart schrijft u achter 'gemachtigde' in blokletters de naam en het adres van degene die voor u gaat stem men. Uzelf zet vervolgens link sonder, onder 'handtekening volmachtgever', uw handteke ning. Degene die voor u gaat stemmen zet zijn of haar handte kening rechtsonder op de kaart, onder 'handtekening ge machtigde'. Wanneer deze per soon zelf gaat stemmen, levert hij, tegelijk met zijn eigen oproe pingskaart, de uwe in. Zo wordt uw stem toch uitgebracht, ook al bent u zelf verhinderd.Het kan gebeuren dat u iemand wilt machtigen die op een ander stembureau moet stemmen dan u. Bij deze verkiezingen kunt u iemand machtigen binnen Nederland. In dit geval moet u uiterlijk 27 mei een volmachtfor mulier inleveren bij afdeling Pu- bliekszaken. Aan uw ge machtigde wordt dan een vol- machtbewijs toegestuurd waar mee uw stem uitgebracht kan worden. Volmachtformulieren kunt u krijgen bij afdeling Pu- bliekszaken, telefoon 67 55 00 of 67 54 41. Stemmen op een ander stem bureau Als u niet kunt gaan stemmen op De gemeente Middelburg organi seert een zestal bijeenkomsten waarop de inwoners van Middel burg de kans krijgen hun toekom stideeën over de leefbaarheid van de eigen wijk kenbaar te maken. Middelburg wil de inwoners graag betrekken bij het ontwikkelen van beleid. Morgen, donderdag 13 mei zijn de inwoners van het stadsdeel West uitgenodigd.Het stadsdeel West bestaat uit de wij ken 't Zand Breewijk, Stromen- wijk en Griffioen. Samen met het Centrum is dit het meest vergrijs de stadsdeel. Overeenkomst in de wijken is dat er overal veel groen is en daar wordt veel gebruik van gemaakt. Men is over het alge meen tevreden over de veiligheid, zowel in het verkeer als het veilige gevoel. De Griffioen mist een wijk centrum. In de andere wijken brengt het wijkcentrum jong en oud samen en wordt er veel geor ganiseerd. De ontwikkeling van de Brede School wordt toegejuicht. In West is een groot aantal scho len voor Voortgezet Onderwijs dat voor overlast van scholieren zorgt, komt uit opmerkingen van de be woners naar voren. Daarnaast vin den zij dat er te weinig zorgvoor zieningen voor ouderen zijn. De gemeente en Scoop willen graag Er moet nog erg veel gebeuren aan het gebied rondom het Stadskantoor. De begaanbaar heid van de wegen levert in het weekend van de verhuizing, 4 en 5 juni, geen problemen op. De parkeergarage die 7 juni open gaat voor publiek, is ook goed toegankelijk. Alternatieve route voor voetgangers en fietsers Fietsers en voetgangers kunnen het pand de eerste twee maan den via een alternatieve route be reiken. Aangezien het Water schapskantoor de eerste periode nog in de steigers staat, is het niet mogelijk het fiets- en voetpad op tijd klaarte hebben.Er zijn twee al ternatieve routes. Voor voetgan gers is dat de zogeheten 'avon tuurlijke route' en de omleiding voor fietsers heet 'het Stadskan toor van alle kanten'. De avontuurlijke route Voetgangers kunnen ter hoogte van de fietstunnel afdalen in de parkeergarage onder het Water schap. Onder de grond gaat de route helemaal onder het Water- het stembureau dat op uw op roepingskaart staat vermeld, kunt u een kiezerspas aanvra gen. Met deze pas kunt u op alle stembureaus in Nederland uw stem uitbrengen. Een kiezerspas kunt u schriftelijk of persoonlijk aanvragen. Voor het schriftelijk aanvragen van een kiezerspas kunt u bij de afdeling Publieksza- ken een speciaal formulier ver krijgen: het verzoekschrift. Dit formulier vult u in en stuurt u, sa men met uw oproepingskaart, terug. Het verzoekschrift moet op uiterlijk 27 mei bij de gemeen te binnen zijn. De kiezerspas wordt u na enige tijd toege stuurd.U kunt een kiezerspas persoonlijk aanvragen tot en met 3 juni. U kunt uw pas aanvragen bij de afdeling Publiekszaken. Neemt u uw oproepingskaart mee? Er wordt dan een aanteke ning op uw oproepingskaart ge maakt, waarmee deze in een kie zerspas is omgezet. Gewijzigde stemlocaties Kiezers van stembureau 9, de laatste verkiezingen stemmend in de unit aan de Amnestylaan, kun nen nu hun stem uitbrengen in de Praktijkschool Het Bolwerk aan de Teresastraat 2A.De kiezers van stembureau 12 stemden vroeger in de CSW aan de Olmenlaan. Zij moeten zich nu wenden tot de Cederhof Henry Dunantlaan 4-6. Stembureau 26, voorgaande ja ren in de gymzaal aan de Prinsen- hove, wordt nu ingericht in de Korczakschool aan de Keurhove 3.Toegankelijkheid gehandicap ten De meeste stemlocaties zijn toegankelijk voor rolstoelgebrui kers. Bij de Uilenburch (Nederstraat), De Korczakschool (Keurhove) Het Rode Kruisge- bouw (Zuidwal) en 't Vierschip (Oostgat15) moeten mindervalide kiezers een andere ingang nemen of met hulp van de stembureaule den het gebouw binnen gaan. De ze groep kiezers kunnen ook ge bruik maken van een kiezerspas zodat ze op een ander stembu reau zelf hun stem kunnen uit brengen. weten of de inwoners het eens zijn met dat wat er in die stadsdeelbe schrijvingen staat. Maar veel be langrijker wat hebben inwoners zelf voor toekomstideeën over de leefbaarheid van hun wijk? Don derdag 13 mei van 19.30 tot 22.00 uur wordt in Kerkcentrum De Mor genster de vijfde bewonersbijeen komst voor 't Zand Breewijk, Stromenwijk en Griffioen georga niseerd. Alle inwoners zijn door middel een huis-aan-huis folder uitgenodigd om samen met de gemeente vorm te geven aan het beleid. Als u nieuwsgierig bent naar de beschrijving kunt u deze lezen via www.middelburg.nl, on der de knop "Bewoners in beeld". De beschrijving ligt ook ter inzage bij het wijkondersteuningspunt in de Woelige Werf aan de Rijnstraat. Ook liggen tijdens de bewoners avonden beschrijvingen voor u klaar. De zesde en tevens laatste bewonersbijeenkomst is op dins dag 25 mei. Het stadsdeel Noord: Nieuw Middelburg en Klarenbeek. De avond begint om 19.30 en duurt tot 22.00 uur uur. Meer infor matie bij Gunnar van der Hofste de, projectleider 'Bewoners in Beeld', gemeente Middelburg telefoon 67 55 30 of via bewoners- inbeeld@middelburg.nl schapskantoor en het middenge bied door. Bij het Stadskantoor gaat het pad weer naar boven om uit te komen op de hellingbaan richting de hoofdingang. De route is goed verlicht. Het Stadskantoor van alle kan ten Fietsers krijgen de kans het Stadskantoor vanuit verschillende kanten te bekijken. Zij vangen al vast een glimp op voordat ze de fietstunnel induiken. Rijden ver volgens aan de andere kant van het spoor richting Arnestein al waar zij vanaf het fietspad een prachtige kijk hebben op het pand aan de andere zijde van het spoor. Vervolgens gaat de route bij de eerste gelegenheid weer het spoor over richting het kanaal om via de fietsbaan langs de Ka naalweg weer terug te keren rich ting het Stadskantoor. Ter hoogte van het tankstation krijgt de fiet ser wederom zicht op het nieuwe kantoor. De fiets- en voetpaden over de Kanaalweg komen in de loop van de zomer gereed. In Middelburg vinden er op vier van de negen begraafplaatsen regelmatig uitvaarten plaats. De grootste locatie bevindt zich aan de Westelijke Oude Havendijk, vlakbij het nieuwe stadskantoor. Hier is ook het crematorium gevestigd. Zater dag 15 mei staan de medewer kers voor u klaar om uitleg te geven en rondleidingen te ver zorgen op de Open Dag die duurt van 10.00 tot 15.00 uur. In principe zijn alle gemeentelijke begraafplaatsen dagelijks geo pend van zonsopgang tot zons ondergang, zodat nabestaanden altijd een bezoek kunnen bren gen aan de begraafplaats. De De gemeente Middelburg doet mee aan de actie 'Een Ton voor Water'. De actie heeft tot doel het bewuster en zuiniger om gaan met (leiding)water te sti muleren. Een Ton voor Water is een initiatief van het centrum voor internationale samenwer king COS Zeeland. Hij wordt uit gevoerd door MICMEC Walche ren (Milieulnformatie- MilieuE- ducatieCentrum). Inwoners van onze gemeente kunnen voor een aantrekkelijke prijs een kunststof of houten re genton aanschaffen. Aan de actie is een goed doel gekoppeld. Van elke ton gaat, via de ontwikke lingsorganisaties Novib, vijf euro naar een drinkwaterproject in Bangladesh. Door het besparen van kostbaar drinkwater hier in Middelburg, helpen we samen mensen in Bangladesh aan schoon en veilig drinkwater. Water is een bron waarop we zui nig moeten zijn. Nu al gebruiken we per persoon 130 liter leiding water per dag. Het waterverbruik neemt wereldwijd enorm toe ter wijl water in de toekomst steeds schaarser zal worden. Wie via de ze actie een waterton aanschaft, krijgt daarbij een brochure waarin verschillende aspecten van het gebruik water worden belicht. Keuze uit vijf typen regenton nen: 1. Kunststof eenvoudige regen ton, 220 liter Inclusief deksel en aftapkraan met gardena sluiting. Kleur en materiaal: Donkergroen recyclebaar PE. De ton is uitgerust met prefab aangebrachte aansluiting voor vulautomaat. Inhoud 220 liter, doorsnede 610 mm, hoogte 1070 mm. Vorstbestendig in lege toe stand tot - 40 °C. Prijs (inclusief vijf euro voor Bangladesh) 26,50 2. Kunststof luxe regenton, 168 liter Inclusief kindveilig deksel en af tapkraan met gardena sluiting. laatste jaren neemt het dagelijks bezoek toe. Uit gesprekken die medewerkers dan voeren blijkt dat een flinke interesse bestaat in het wel en wee van de be graafplaats. Hoe wordt die onderhouden? Wat voor bomen en bloemen groeien er? Wat ge beurt er achter de schermen van het crematorium? Om op die vragen een antwoord te geven organiseren de medewerkers van de begraafplaats en het cre matorium deze open dag. Er worden verschillende rondlei dingen gehouden. Op de be graafplaats leidt die langs ver schillende grafmonumenten en het columbarium (de urnen- Kleur en materiaal: Donkergroen recyclebaar PE. De ton is uitge rust met prefab aangebrachte aansluiting voor vulautomaat. In houd 168 liter, doorsnede 580 mm, hoogte 790 mm.Vorstbe- stendig in lege toestand tot - 40 °C. Prijs (inclusief vijf euro Bangla desh) 39,50 3. Kunststof kleine regenton, 100 liter Uitermate geschikt voor woningen in dicht bebouwde gebieden en ideaal voor de bewoner van ap partement, etagewoning of flat. Inclusief deksel en aftapkraan met gardena aansluiting. Kleur en materiaal: Donkergroen recyclebaar PE. De ton is uitgerust met prefab aangebrachte aanslui ting voor vulautomaat. Inhoud 110 liter, doorsnede 380 mm, hoogte 940 mm.Vorstbestendig in lege toestand tot - 40 °C. Prijs (inclusief vijf euro Bangladesh) 37,50 4. Kunststof hangende 'raintai- ner', 10 liter Bijzondere geschikt voor apparte menten, etagewoningen en flats, aangezien de ton direct aan de re genpijp wordt bevestigd. Aftap kraan, gebruiksaanwijzing en plaatsingsadvies worden bijgele verd. Kleur en materiaal: Donker groen recyclebaar PE.De ton kan eenvoudig worden bevestigd/aangesloten tussen re genpijpen met een diameter van 70-100 mm. Inhoud 10 liter, gewicht 1,2 kg. Vorstbestendig in lege toestand tot - 40 °C. Prijs (inclusief vijf euro Bangla desh) 35.- 5. Houten regenton, 200 liter Materiaal: gebruikte eikenhouten whiskyvaten, zware kwaliteit. Inhoud plm. 200 liter, doorsnede 630 - 730 mm, hoogte 900-950 mm.De ton wordt geleverd inclu sief voorgeboord gat en aftap kraan. Prijs (inclusief vijf euro Ban gladesh) 68,00 Accessoires: - Vulautomaat behorend bij kunst muur). Om 13.00 uur begint een eenmalige, speciale rondleiding onder leiding van de heer Ant- heunisse, die alles weet te ver tellen over de bomen, planten en grafmonumenten, bijvoorbeeld het oorlogsmonument en het ereveld. Sinds de begraafplaats in 1830 in gebruik genomen is zijn namelijk ook notabelen of andere bekende Middelburgers ter aarde besteld. Soms zijn er aardige verhalen die nog steeds de ronde doen. In het crematorium wordt het publiek in de gelegenheid ge steld om de aula, de koffieka mers en de ovenruimte te bekij ken. De procedure wordt uitge- stof regentonnen Een handig extra hulpmiddel is de vulauto maat. De vulautomaat verbindt de ton met een regenpijp en vult de ton tot die vol is. Als de ton vol is wordt het overtollig water auto matisch via de regenpijp afge voerd. Een stapsgewijze handlei ding in woord en beeld wordt meegeleverd. De vulautomaat kost 9,- - Standaard voor regenton De standaard kan gebruikt wor den om de kunststof regentonnen verhoogd te plaatsen waardoor er een emmer of gieter onder gehou den kan worden om deze makke lijk te vullen. Hoogte 320 mm, dia meter 605 mm, gewicht 2,5 kg, klasse 250 kg. De standaard kost €15,- Meer informatie, eerst zien? Alle artikelen zijn te bekijken in het MilieuEducatieCentrum (MEC) in Vlissingen, Korenbloemlaan 5, telefoon 41 70 39. Openingstij den: maandag tot en met donder dag van 9.30 -17 uur, behalve op woensdagmiddagen. Ook is hier meer informatie te verkrijgen, evenals in de MilieuWinkel, Rei- legd en getoond en als u dat wilt kunt u de ovens van dichtbij be kijken. Verder wordt uitgebreid uitgelegd welke mogelijkheden tegenwoordig bestaan om de as van de gecremeerde te bewa ren. Er zijn modellen aanwezig van urnen en sieraden, waar de as in bewaard kan worden. Medewerkers kunnen u uitleg geven over de mogelijkheden die bestaan voor asbestemming. Een andere activiteit staat voor 11 juni op stapel. Dan wordt een speciaal concert gehouden door het Middelburgse muziekkorps voor nabestaanden en andere geïnteresseerden. Daarover leest u binnenkort meer. gerstraat 2 in Middelburg (tele foon 63 34 19) en bestelbonnen. Bovenstaande informatie en de bon kunt u ook vinden op www.micmec.nl/actueel. De actie Een Ton voor Water wordt ook in andere provincies gevoerd. Er is een landelijke actiewebsite :www.eentonvoorwater.nl. Op de Zeeland-Bangladesh site (www .zeeba.nl/tonwater.html) vindt u ook informatie het doel van het Zeeuwse project. Bestellen - Geef op de bon de door u ge wenste artikelen aan. - U stuurt de bon op naar het MEC, Korenbloemlaan 5, 4382 PD in Vlissingen, uiterlijk 19 mei. - U maakt het verschuldigde be drag uiterlijk 22 mei over op giro nummer 6236915 t.n.v. MICMEC Walcheren, Reigerstraat 2, Middelburg, o.v.v. 'Regenton'. - U ontvang een bevestigings brief. - U haalt de ton op 12 juni in het MilieuEducatieCentrum in Vlissin gen of hij wordt spoedig na die datum thuisbezorgd, afhankelijk van uw aangegeven voorkeur. Vanaf 7 juni zit de gemeen te Middelburg in het Stads- Na 7 juni wijzigen de ope- kantoor aan de Kanaalweg nings- en sluitingstijden. Alle 3. Alle diensten op een loketten van gemeente zijn paar kleine uitzonderingen iedere werkdag geopend van na, worden daar gehuis- 8.00 tot 15.30 uur en don- vest. Rondom de verhui- derdagavond van 18.00 tot zing zijn een aantal wijzi- 20.00 uur. Het kantoor is gingen in openings- en open van 8.00 tot 17.00 uur, sluitingstijden te melden. gedurende deze uren zijn we ook telefonisch bereikbaar. Het nieuwe bezoekadres is vanaf 7 juni: Twee onderdelen van de ge- Kanaalweg 3 meente verhuizen niet mee. 4337 PA Middelburg Dat zijn de Gemeentelijke Kredietbank, die verhuist 7 Het postadres en de alge- juni naar het adres: Lange mene telefoon- en faxnum- Noordstraat 16 en de buiten- mers blijven gelijk. dienst, waaronder stadsrei- Postbus 6000 niging, blijft gehuisvest aan 4330 LA Middelburg de Waidammeweg 11 Tel: (0118)67 50 00 Fax: (0118) 62 37 17 Open Dag Alle andere postbusnum- Wilt u het nieuwe Stadskan- mers vervallen. toor eens helemaal van binnen bekijken? De Open Openings- en sluitingstij- Dag voor alle Middelburgers den rondom de verhuizing en andere belangstellenden In verband met de verhuizing is op 18 september. Meer in- is de gemeente gesloten op formatie hierover volgt via vrijdag 4 juni en maandag 7 de Faam en op middei- juni tot 12.00 uur. burg.nl Ondergetekende: Naam:..., Adres: Postcode:..Woonplaats:j Telefoon:I I Bestelt: O Kunststof eenvoudige regenton 220 liter a 26,50 O Kunststof luxe regenton 168 liter a 39,50 I O Kunststof kleine regenton 100 liter a 37,50 I O Kunststof hangende raintainer 10 liter a 35.- I O Houten regenton plm. 200 liter a 68,- I O Vulautomaat a 9,- I O Standaard a 15,- I I O Ik haal de ton(nen) zelf op op 12 juni bij het MEC in Vlissingen I O Ik wil de ton(nen) thuisbezorgd krijgen tegen 7,50 voorrijkosten D i I Betaling: I Ik maak het verschuldigde bedrag a uiterlijk 22 mei. over 1 op giro 6236915, t.n.v. MICMEC Walcheren, Reigerstraat 2, Middelburg, J (Het inleveren van deze bestelbon verplicht tot afname)

de Faam | 2004 | | pagina 5