VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN woensdag 17 maart 2004 de FAAM pagina 13 gemeente Middelburg GEMEENTE VLISSINGEN V eêBE MIDDELBURG VLISSINGEN VEERE INFORMATIE OVERHEID AANVRAGEN KAPVERGUN- NING De gemeente heeft de volgende kapvergunning-aanvragen ontvan- gen: - Meanderlaan 176, een treurwilg - Europalaan 26, een conifeer - J.W. Thibautstraaf (te herinrich- ten perceel), vijf wilgen, twee po pulieren; tevens verplanten van een plataan - Aboé de Sint Pierrelaan, een co nifeer - Sinqelweg, naast perceel 7, twee elzen. Belanghebbenden kunnen binnen veertien dagen na publicatie hun zienswijze indienen bij de Afde ling Vergunningverlening en Handhaving, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Informatie over deze aanvragen is verkrijgbaar bij de vakbalie van die afdeling, telefoonnummer 67 53 85 of 67 53 64. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het eenrichtingsverkeer tussen Molenwater 41 en 47 wordt op geheven. Dit besluit ligt voor een ieder ter in zage bij de informatiewinkel aan de Stadhuisstraat 2 te Middelburg. Kopieën hiervan zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijg baar. Tegen dit besluit kunnen belang hebbenden binnen zes weken na de daa volgende op die van de bekendmaking van dit besluit bij burgemeester en wethouders be zwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het be zwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indie ner, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen, indien onverwijlde spoed, ge let op de betrokken belangen, dat vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzie ningenrechter, sector Bestuurs recht Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Dit recht be draagt 136," voor natuurlijke personen en 273,- voor andere dan natuurlijke personen. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging melding van verandering artikel 8.19 Wet mi lieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburgmaken bekend dat op 2 maart 2004 is ingekomen de melding van Brammetje Dump B.V. te Middelburg voor de veran deringen met betrekking tot de in richting, gelegen aan Domburg Schuitvlot 7 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieu vergunning is verleend. De voorgenomen veranderingen van de inrichting leiden niet tot an dere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrich ting op grond van de verleende vergunning mag veroorzaken. De voorgenomen veranderingen ge ven derhalve geen aanleiding tot wijziging van de vergunning. Om die reden hebben wij besloten ak koord te gaan met de "melding van verandering." De verandering betreft het plaat sen van een muur in de bufferruim te. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen vanaf donderdag 1 8 maart tot en met woensdag 28 april 2004 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient vooraf telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (telefoon nummer 0118 - 67 52 41 Voor nadere informatie omtrent voornoemd besluit en de mogelijk heid van bezwaar en beroep kan contact worden opgenomen met de afdeling Milieuzaken. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het gedeeltelijk vergroten van de woning op het perceel Koperwiek kade 1 het plaatsen van een dakkapel op het perceel Noordweg 64; het verloden van glas in loodra men op het perceel Lange Noord straat 62; het plaatsen van een tuinhuis op het perceel volkstuincomplex met tuinnummer 013 aan de Geersesweg; het bouwen van een bedrijfs pand op het perceel AmpEre- weg; het plaatsen van een houten tuinschutting op het perceel Nieuwe Oostersestraat 48; het uitbreiden van de woning op de tweede verdieping op het perceel J. Brasserstraat 5; het bouwen van een garage naast de woning op het perceel Tarweakker te Arnemuiden; het uitbreiden van de woning op het perceel Noordweg 242; het plaatsen van twee balkons aan de achterzijde van de wo ning en het vervangen van ra men door openslaande deuren op de eerste verdieping op het perceel Stationsstraat 1 1 het plaatsen van een antenne opstelpunt op het perceel Geer sesweg; het vergroten van een dakka pel op het perceel Langstraat 22 te Arnemuiden; het plaatsen van een (uitsteek)lichtbak op het perceel Lange Delft 63; het bouwen van acht bedrijfs- units op het perceel Hertzweg 20; het plaatsen van een carport op het perceel Bereklauwerf 1 1 te Arnemuiden. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de vak balie van de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving, telefoon 67 53 85 of 67 53 64. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen be zwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positie ve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden inge zien. VERLEENDE VERGUNNIN GEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het bouwen van een gara ge/caravanberging op het per ceel Obsidiaan 12 (3/3); het bouwen van twee halfvrij staande woningen op het per ceel Hoogaars 26 en 28 te Ar nemuiden (3/3); het aanbouwen aan de achter zijde van de woningen op de percelen Benensonstraat 13 en 1 5 en het plaatsen van een dak- perceel Benenson- i o en net plaatst kapel op net pet straat 1 5 (3/3); het wijzigen van een eerder verleende bouwvergunning d.d. 17 november 2003 voor de bouw van 32 woningen in het zuidoostelijk deel van het toe komstig woongebied "Morfiere" 1 e fase (3/3); het uitbreiden van de woning op het perceel Noordweg 242 het bouwen van een kantoor gebouw (C), kantorenpark Veld- zigt op het perceel park Veld- ziat 1 9 t/m 33 (9-3); net aanbrengen van losse re clameletters op de qevel van het pand op het perceel Nieuw Wal 10(9-3); het vergroten van een dakka pel op het perceel Langstraat 22 te Arnemuiden 10/3); het plaatsen van een raamko zijn op het perceel Strandple- vierhof 10(1 0/3); het plaatsen van een houten tuinschutting op het perceel Nieuwe Oostersestraat 48 (10/3); het veranderen van een kantoor tot verhuurappartementen en een bovenwoning op het perceel Dam 31 (10/3). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 1 9, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmings plan 'Brakenburg III' ten behoeve van het bouwen van een garage naast de woning op het perceel Tar weakker 23 te Arnemuiden. De (bouw)aanvraag ligt met ingang van vrijdag 19 maart 2004 gedu rende 4 weken (tot en met 15 april 2004) ter inzage bij de afdeling Vergunningverlening en Handha ving van de dienst Ruimte, Vlissings estraat 21 Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent één of meer (bouw)aanvragen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 614330 AB Middelburg VRIJSTELLINGSPROCEDURE (EX ARTIKEL 15 WRO; 'binnenplanse' vrijstelling) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is ingekomen ten behoeve van het plaatsen van een kozijn op het per ceel Zilvermeeuwstraat 23. Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan het ter plaatse vigerende be stemmingsplan 'Uitwerkinkingsplan Veersepoort 2'. Voornoemd college is voornemens om met gebruikmaking van de in genoemd bestemmingsplan opge nomen mogelijkheid vrijstelling te verlenen van het vigerende bestem mingsplanvoorschrift waarmee het bouwplan in strijd is. In verband hiermee ligt het bouw plan vanaf vrijdag 19 maart 2004 gedurende 2 weken (tot en met 1 april 2004) voor een ieder ter inza ge bij de afdeling Vergunningverle ning en Handhaving van de dienst Ruimte, Vlissingsestraat 21 Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaan- vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61 4330 AB Middelburg. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op pagina 5 in deze Faam, www.miadelburg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: A) Lichte bouwvergunning: het plaatsen van een houten schuur Sterkenburg 101 het uitbreiden van een woning Middelburgsestraat 73 het verbouwen van een woning Ja cob Catslaan 9 het bouwen van een schuur Simon de Vliegerlaan 65 het verbouwen van een garage Wilhelmina Druckerlaan 5 het verbouwen van een woning Verdilaan 4 het verbouwen van een woning Wittezeestraat 42 B) Reguliere bouwvergunning: het plaatsen van een balcon Boule vard Bankert 1 26 2. het plaatsen van een opslag tank Europaweg Zuid 4 het bouwen van een woning ga rage Helmgras 16 het plaatsen van een opslagloods Europaweg Zuid 4 het verbouwen van een bedrijfs pand Europaweg Zuid 4 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning en monumentenvergun ning kunnen geen bezwaarschrif ten worden ingediend. Het is mo gelijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt verleend, af wijken van de ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW,- SLOOP en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1net plaatsen van een dakkapel Kreekrug 7 05-03-2004 2. het verbouwen van een woning Hobinstraat 89 05-03-2004 3. het uitbreiden van een uitvaart centrum Industrieweg 20 05-03- 2004 4. het bouwen van een berging Spoorstraat 70 08-03-2004 5. het verbouwen van een garage Roosje Voslaan 23 08-03-2004 6. het bouwen van een hotel en het verbouwen van een bijbeho rend zalencomplex Boulevard Evertsen 244 09-03-2004 7. het plaatsen van een kweekkas Vlissingsestraat 27 Volkstuincom plex "Levenslust" tuin 134 10-03- 2004 8. het verbouwen van een schuur Noorderbaan 128 10-03-2004 Tegen deze besluiten kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VERLEENDE MONUMENTEN VERGUNNING: in de afgelopen periode is de vol gende vergunning verleend: 1het verbouwen van een wo ning Beursstraat 49 04-03-2004 WELSTANDCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandcommissie is op 25 maart 2004. Uw plan moet tenminste een week voor de vergadering bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. VRIJBURGSTRAAT 42 Vrijstelling art. 19, lid 1 WRO Er is een verzoek ingediend door Arcus Projectontwikkeling en Stienstra Nouville om de dienstwo ning aan Vrijburgstraat 42 als burgerwoning in gebruik te mogen nemen, losgekoppeld van het oij- behorende Kassenbedrijf. Dit ver zoek past niet binnen het geldende bestemmingsplan Groof-Lamme- renburg. Het ligt in de bedoeling om aan het verzoek medewerking te verlenen met toepassing van de vrijstellingsprocedure als omschre ven in artikel 1 9, lid 1 en 1 9a van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning. In het kader van de eerdere inspraak zijn geen reacties ont vangen. Het plan ligt op grond van artikel 19a, lid 4 van de Wet Ruimtelijke Ordening en afdeling 3.4 van de Algemene wet Be stuursrecht vanaf 1 8 maart 2004 t/m 14 april 2004 op ons kantoor aan de Coosje Buskenstraat 200 en in de openbare bibliotheek, Spuistraat 6 ter inzage. Voordat wij de gemeenteraad een voorstel doen tot het verlenen van de vrij stelling, stellen wij een ieder in de gelegenheid om gedurende bo venstaande vier weken zienswij zen kenbaar te maken bij ons col lege. AANLIJN- EN MUILKORFGE- BOD MECHELSE HERDER Burgemeester en wethouders van Vlissingen hebben op 16 januari 2004 nun voornemen bekend ge maakt aan mevrouw S. Bozko, wo nende Jan Steenlaan 6 te Vlissin- gen, inzake het opleggen van een aanlijn- en muifkorrgebod voor haar hond, een Melchelse herder, een reu van ongeveer vijf jaar oud. De reden daarvoor is dat de hond bijtgevaarlijk is. Mevrouw Bozko heeft geen gebruik gemaakt van de aan haar geboden gele genheid een zienswijze naar vo ren te brengen. Bij besluit van 4 maart 2004 is het aanlijn- en muil- korfgebod definitief opgelegd. Ter ondersteuning van dit gebod is identificatie en registratie van de hond noodzakelijk. Dit is van be lang voor de controle op de nale ving van hef aanlijn- en muilkorf- gebod alsmede voor de opsporing van een overtreder. Tegen dit be sluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de verzending daarvan bezwaar maken door hef indienen van een bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en be vat ten minste de naam en hef adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het be zwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. KAPVERGUNNINGEN Wij maken bekend dat er aanvra gen om een kapvergunning inge volge art. 4.5.2. van de Algemene Plaatselijke Verordening Vlissin- gen) zijn ontvangen van dhr. Weeland voor het verwijderen van een ceder uit de tuin van Koopmansvoetpad 21, dhr van Driel voor het verwijderen van een populier uit de tuin van Bermweg 39 te Oost-Souburg en dhr. Oldenboom voor het verwij deren van een den uit de tuin van Pauwenburgweg 9 en van het college van burgemeester en wethouders voor hef verwijderen van een iep aan de Nieuwendijk en voor het verwijderen van tien iepen aan de Burgemeester van Woelderenlaan te Vlissingen. Wij zijn voornemens deze ver gunningen te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u krijgen bij de directie Grondgebied afdeling Beheer telefoon 487373. Vlissingen, 17 maart 2004. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de infor matiepagina 'In den blauw ge- ruiten kiel' elders in dit blad. G E M E E N T E Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 ge meen te Veeren 1 www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het ge meentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden be zwaar maken tegen overheidsbe sluiten (dus ook tegen bouwvergun ningen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd en onderte kend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpa- post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeen teraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzie ningenrechter van de Rechtbank, sector Bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voor ziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Rechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Infor matie: (0113) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURES Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: Koudekerke - het plaatsen van een garage, Middelburgsestraat 61(art. 19, lid 3 Wet R.O.) Serooskerke - hef verbouwen/vernieuwen van 10 zomerhuizen Oostkapelseweg 32 (art. 19, lid 3 Wet R.O.) De bouwplannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met de bestemmingsplan nen. Wij zijn van plan vrijstelling en vergunning te verlenen door toe passing van deze artikelen van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). De bouwtekeningen lig- fen van 18 maart t/m 14 april 004 ter inzage. In deze periode kunt u schriftelijke zienswijzen tegen de bouwplannen bij ons indienen. Inspraak bouw bedrijfsloods voor een autosloopbedrijf, Oostkapelse weg 12 te Serooskerke Er is een aanvraag om vrijstelling van het bestemmingsplan "Seroos kerke" binnengekomen voor het bouwen van een bedrijfsloods voor het autosloopbedrijf aan de Oost kapelseweg 12 te Serooskerke. Op grond van de Inspraakverordening ligt deze aanvraag gedurende 4 weken van 18 maart t/m 14 april 2004 ter inzage. Dit plan met de daarbij behorende ruimtelijke onderbouwing voorziet in het bouwen van een bedrijfsloods op een andere plek op het terrein dan waarvoor al eerder een ver gunning is verstrekt. Tijdens dit termijn kan iedereen op dit plan inspreken door schriftelijk een zienswijze bij ons in te dienen. AANVRAAG MONUMEN- TENVERGUNING Er is een aanvraag binnengekomen om vergunning op grona van de Monumentenwet 1988 voor: Oostkapel Ie - hef gedeeltelijk veranderen van een woning aan de Aagtekerkse- weg 5 De aanvraag ligt van 18 maart tot 2 april 2004 voor iedereen ter inza ge. Tijdens deze periode kunt u schriftelijk zienswijzen tegen het plan bij ons indienen. BOUW/SLOOP/AANVRA GEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn binnengekomen voor: Domburg - het vergroten van een woning met garage Domburgseweg 9 - het slopen van een berging/gara ge Domburgseweg 9 Koudekerke - het plaatsen van een garage/hob- byruimfe Middelburgsesfraat 61 Oostkapelle - het gedeeltelijk veranderen van een woning Aagtekerkseweg 5 Westkapelle - het gedeeltelijk veranderen van een paardenstal Oude Zandweg - het vergroten van een woning Koudorpstraat 4 - het veranderen van de voorgevel Zuidstraat 19 U kunt tegen deze aanvragen om een bouw-/sloopvergunning géén bezwaarschrift indienen. Een be zwaarschrift kan pas worden inge diend, nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 1 2 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG)VE RGUNNINGEN/MONUMEN- TENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakies staat de da tum van verzending) Biggekerke - hef oprichten van een verdie pingsvloer Valkenisseweg 60;(4-3) Domburg - het vernieuwen van een aan bouw en verhogen dak Duinstraat 21,(4-3) - hef vergroten van een woning Domburgseweg 1 3A;(4-3) Koudekerke - het gedeeltelijk slopen van de wandbeplafing van de woonka mer Dishoekseweg 30;(3-4) - het oprichten van een sanitair unit Strandweg 5;(4-3) - het plaatsen van 2 vuurwerkbun kers Galgeweg 5;(4-3) Oostkapelle - het vergroten van een woning Halve Maanstraaf 1 8;(4-3) Serooskerke - het plaatsen van een kozijn in de garage Vlasstraat 9;(4-3) Veere - het slopen van een bijgebouw Bastion 24;(4-3) - het vernieuwen van een berging Bastion 24;(4-3) - het slopen van de bovenbouw van een ligboxenstal Veerseweg 103,(4-3) - het vergroten van een ligboxen stal Veerseweg 103;(4-3) Westkapelle - het oprichten van een strandpa viljoen Joossesweg 1 ;(4-3) - het vergroten van een woning en plaatsen van een garage Kou dorpstraat 20;(4-3) - het slopen van aanbouwen Kou dorpstraat 20;(4-3) - het slopen van een strandpavil joen Joossesweg 1 ;(4-3) Zoutelande - het vergroten van de entree Swaalingestraat 48;(4-3) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en ver leende vrijstellingen (zie: be zwaar, beroep en voorlopige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis. WET MILIEUBEHEER OPRICHTINGSVERGUNNING PE- KELINGSEWEG 8 TE AAGTEKER- KE Wij maken bekend dat van 19 maart 2004 t/m 3 mei 2004 voor iedereen ter inzage ligt, de oprich tingsvergunning die wij hebben verleend aan B.J. Tramper te Aag- tekerke, voor de inrichting Peke- lingseweg 8 te Aagtekerke (me chanisatie- en installatiebedrijf). Buiten de openingstijden kunt u de stukken inzien na telefonische af spraak (cluster Grondgebied, tel. 0118-555447). De vergunning is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. T/m 3 mei 2004 kan beroep inge steld worden bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ontwerp- vergunning - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werp-vergunning - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning t.o.v. het ontwerp daarvan zijn aange bracht - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-ver- gunning Indien u spoedeisende belangen heeft kunt u een voorlopige voor ziening vragen aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 4 mei 2004, tenzij voor de ze datum beroep is ingesteld en een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gravenhage). Drank- en horecavergunning Wij willen een drank- en horeca vergunning verlenen aan Stichting De Gouwe Reijers, Gapingseweg 1 in Serooskerke. Aan deze con cept-vergunning zijn voorwaarden verbonden om oneerlijke concur rentie te voorkomen, De concept vergunning ligt met ingang van 17 maart 2004 tot 14 april 2004 ter inzage, ledereen kan hiertegen een zienswijze indienen. Vragen over uw belastingaanslag? Stuur ze via de mail! Met dagtekening 31 maart 2004 worden de aanslagen gemeente lijke belastingen verzonden, In de bijsluiter bij ae aanslag treft u in formatie aan over de verschillende belastingen die op het biljet zijn opgenomen. Het kan natuurlijk voorkomen dat u een vraag heeft waar het antwoord niet van in de bijsluiter staat. U kunt daarvoor bellen, maar u kunt deze vraag nu ook per e-mail aan de medewer kers van de cluster Belastingen stellen. Hef adres is belastingvra- gen@veere.nl. Dit e-mail adres staat met ingang van 27 maart open. In veef gevallen ontvangt u binnen 2 werkdagen antwoord. Let op: een bezwaarschrift kunt u alleen schriftelijk of per fax indie nen. Volgt u daarvoor de aanwij zingen die zijn opgenomen in de bijsluiter. Hef is dus niet mogelijk om per e-mail bezwaar in te die nen. Wel kunt u een standaard be- zwaarformulier op de site van de gemeente Veere (www.veere.nl) downloaden en aan de gemeente Veere toesturen. COMMISSIE RUIMTELIJKE ONTWIKKELING Maandag 22 maart 2004, aan vang 1 9.30 uur in het gemeente huis te Domburg, agendapunten: - vaststellen agenda - spreekrecht voor de burgers over de geagendeerde onderwerpen - vaststellen verslag, commissie vergadering 26 januari 2004 - voorlichting over en toelichting op hef uitbreidingsplan Oostka pelle (Noordweg-Duinweg). - evaluatie tweede woninqenbe- leid - regeling zomerhuis bij een parti culiere woning (zgn. "Domburgs zomerhuis") - aanwijzing beschermd archeolo gisch monument percelen Kreek- weg Veere (vm. kasteel Sanden- b"r9> t - bezwaar tegen afwijzing plan- schadeverzoek Benaresweg 5 Westkapelle - toekennen planschadevergoe ding in verband met rondweg Koudekerke (SI 4/S15) - ontwerpbestemmingsplan Dis hoek - notitie nieuwe landgoederen - ontwikkelingen Ter Mantelinge - herstelplan Hoogduin - visie op de gemeentelijke be graafplaatsen - uitbreiding begraafplaats West kapelle - groenbeleidsplan - besparing energie en onder houdskosten openbare verlichting - aanschaf Herderarm met werk tuigen voor de Deutz-tractor - rapport "Doorgaand verkeer in Walcheren in beeld gebracht" - parkeerbeleidsplan - standpuntbepaling gebiedsvisie Veerse Meer COMMISSIE MAATSCHAP PELIJKE ONTWIKKELING Dinsdag 23 maart 2004, aan vang 19.30 uur in het gemeente huis te Domburg, agendapunten: - vaststellen agenda - notulen commissievergadering 27 januari 2004 - spreekrecht voor de burgers over de agendeerde onderwerpen* - wijziging gemeenschappelijke regeling Het Zeeuws Archief - tussenrapportage cultuurnota 'Cultuur op Streek' - bestuursopdracht tot uitwerking van nadere voorstellen op en noodzakelijk voor de vorming van een Intergemeentelijk sociale dienst (ISD) op Walcheren - Financiële gevolgen van de in voering Wet Werk en Bijstand (WWB) per 1 januari 2004 - verordening cliëntenparticipa- tie - afstemmingsverordening WWB gemeente Veere - reïntegratieverordening WWB gemeente Veere - beheer en exploitatie binnen sport- en welzijnsaccommoda- ties - bouw van twee nieuwe kleed kamers op het sportpark aan de Biggekerksestraat te Koudekerke - nieuwe huisvesting Regionaal Indicatie Orgaan Walcheren - starfnotie lokaal gezondheids beleid 2005-2008 - visiedocument Integrale Jeugd gezondheidszorg Zeeland - vaststelling van de wijzigings verordening 'Verordening voor zieningen huisvesting onderwijs' COMMISSIE FINANCIEEL BELEID EN ALGEMEEN BESTUUR Op woensdag 24 maart 2004, aanvang 19.30 uur in het ge meentehuis te Domburg, agendapunten: - vaststellen agenda - spreekrecht voor de burgers over de geagendeerde onderwerpen - vaststellen verslag, vergadering 28 januari 2004 - beschikbaar stellen krediet van a 29.875 voor vervanging van hel men brandweerpersoneel - invoering van diverse aspecten uit de financiële verordening ge meente Veere 2003 en het onder zoeksplan 2004 doelmatigheid en doeltreffendheid Als u gebruik wilt maken van het spreekrecht dient u dat vooraf te melden. Domburg, 17 maart 2004 Burgemeester en wethouders van Veere 1

de Faam | 2004 | | pagina 13