We maken van uw kleintje een plaatje! €10,- 80% KORTING VINTERSKRT Bekendmaking Tracébesluit Sloelijn 11 X DE SCHOENMAKERIJ BESTAAT 20 JAAR JHfcs® Uw oude leren bankstel Wm] weer als nieuw!! 50% KORTING 60% KORTING 40% KORTING BELL BELL Geef kleur aan uw leren bank Kampeerartikelen Skikleding Sportschoenen Trainingspakken Sweaters Aerobickleding Badkleding Runningkleding Rackets Zomerkleding Ski's Tassen etc. etc. Ski schoenen Ballen tot Langlauf a,K WC SCHELDEPLEIN, Alben Heijn, VLISSINGEN 011 uitzoeken Nu voor 2 euro een foto van uw baby of peuter (vanaf vier weken tot en met vijf jaar), door een professionele kinder-fotograaf. "Een goed adres voor de zuunige Zeeuw!" Om dat te vieren van 11 t/m 17 maart: €2,- korting op elke schoenreparatie Konmar Superstore Pottenbakkerssingel, Middelburg - Tel. 639289. Tel. 0111-695014 Shops for Winners o.a. Slaapzakken Matjes Rugzakken etc. etc, v.a. tot tot tot Nieuwe Burg 22-28 Middelburg 0118-611741 Shops for Winners v Inspmakpunt Woensdag 25 februari 2004 De Faam Pagina 6 Vanaf dinsdag 2 maart t/m vrijdag 5 maart, krijgen we bezoek van Bell Photo! Zij maken van een hoekje in de winkel een echte professionele kinder-fotostudio, waar zij uw kleine (vanaf vier weken) op de foto zetten. Eén fotoafdruk (per gezin) van 13 x 18 centimeter is al voor het kleine bedrag van 2 euro voor u. (Meer afdrukken aan kopen kan.) Een plaatje van uw plaatje.zo'n kans krijgt u niet elke dag. Kom langs dus. Van 9.30 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 18.00 uur in onze winkel. Kinderen dienen vergezeld te zijn van een ouder. (m.u.v. stikwerk) (Voor elke klant ligt er een aardigheidje klaar, ook voor de kinderen.) In 1991 maakte Wim Jautze van Jautze Reparaties kennis met milieuvriendelijke meu- belleerverl. Ons werkgebied omvat Zeeland, West-Brabant en Voorne- Putten. Wij zijn met 20 zaken, waarvan 12 in Nederland, vertegenwoordigd en daardoor zijn er steeds meer mensen die ons weten te vinden. Met deze unieke aanpak kreeg het fenomeen kale en verschoten leren meubelen ineens een heel ander uitgangspunt. Binnen twee weken ziet uw bankstel er weer helemaal als nieuw uit. Een leren bankstel is meestal duur. Na een aan tal jaren wordt leer vaal en sleetse plekken ver armen het interieur. Of de kleur begint te verve len. Een belletje naar ons is voldoende om de toekomst weer zonnig tegemoet te zien; want bij ons krijgt uw bankstel of fauteuil een complete facelift in de oorspronkelijke of in een andere kleur en is daardoor weer jaren, met veel plezier te gebruiken. Concept Het spuiten van leren meubelen is al jaren de gewoonste zaak van de wereld. De problemen van weleer, afgeven, bladderen enz. zijn door de nieuwste ontwikkelingen bij ons geen probleem meer. Een bank of stoel met een scheurtje wordt gerepareerd met kunsthars of door inzetten van een nieuw stuk leer. Daarna wordt het geheel voorzien van een nieu we prachtige kleur met onze speciale leerverf. Wij zijn een echte specialist die in staat is om elke type leer van een nieuwe milieuvriendelij ke, verflaag te voorzien. Uit onderzoek is geble ken dat meer dan 95% van de klanten tevreden is. Wat is uw voordeel? Een telefoontje naar ons en u wordt direct en deskundig geholpen. Per telefoon kan in de meeste gevallen de prijs worden gemeld, waar na een afspraak wordt gemaakt wanneer uw meubelen worden opgehaald. Als de klus geklaard is worden de meubelen, meestal na een dag of tien, weer bij u thuis afgeleverd. Gemakkelijker kan met. In combina tie met het spuitwerk kunnen slappe zittingen weer worden verstevigd en andere reparaties worden uitgevoerd. Elk meubel verlaat de werk plaats met een jaar garantie en een pot met onze speciale leerverf. Bel voor een vrijblijvende prijsopgaaf: Vraag naar dhr. Jautze U kunt vrijblijvend langskomen om e.e.a. zelf te bekijken Industrieterrein Spuiwekken 21a 4318 AP Brouwershaven Maandag t/m vrijdag 10.00-16.00 uur www.brouwershavendigitaal.nl VERB0UWINGSUITVERK00P wMi-i Middelburg -• Vltssinger. V 1 X-X i Kapelle Havengebied X Krabbe.dljke. 1Ü -V— - - Bergen op Zoom Roosendaal - V': BELGIË De Sloelijn is de goederenspoorlijn die het Sloegebied (havengebied Vhssingen-Oost) verbindt met het Zeeuwse hoofdspoor Vlissingen-Roosendaal. Door de economische groei van het Sloegebied zullen m de toekomst meer goederentreinen van de Sloeli/n gebruikmaken. De li/n voldoet niet aan de gestelde milieu- en veiligheidseisen om de groei op te vangen. Bovendien is de Sloelijn niet geëlektrificeerd. Daarom is een procedure doorlopen. In februari 2004 is het tracébesluit vastgesteld, hiermee is de laatste stap in de besluitvorming van de Sloelijn afgerond. Van 7 maart tot en met 13 april 2004 ligt het Tracébesluit Sloelijn ter inzage. In deze periode is het mogelijk tegen het tracébesluit beroep in te stellen. Tracébesluit Sloelijn De Minister van Verkeer en Waterstaat heeft in overeenstemming met de Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer het Tracébesluit Sloelijn vastgesteld op basis van het ontwerp-tracébesluit en de inspraakreacties. Het tracébesluit legt het tracé voor de Sloelijn vast. Op kaarten is aangegeven hoe het tracé er uit ziet en welke voorschriften gelden met de bijbehorende toelichting. Tevens is in het tracébesluit de hogere waarde voor geluidsbelasting vastgesteld. Dit betreft één woning, de bewoners zijn hiervan in kennis gesteld. In 2004 wordt reeds met de voorbereidingen van de bouw gestart. In 2007 zal de nieuwe Sloelijn in gebruik kunnen worden genomen. Planbeschrijvingen In het Ontwerp-Tracébesluit Sloelijn is aangegeven dat bij het tracébesluit ook de zogenaamde planbeschrijvingen worden uitgebracht. Dat geldt enkel voor de Planbeschrijving Havenspoorlijn Sloegebied waarin de aanpassingen aan de spoorinfrastructuur in het Sloegebied vermeld staan. De publicatie van de Planbeschrijving Zeeuwse lijn is, mede op basis van de inspraak, door geschoven. Eerst wordt er een studie uitgevoerd naar de mogelijkheden om naast geluids schermen ook andere hinderbeperkende maatregelen te nemen. De resultaten van deze studie zullen worden opgenomen in de definitieve Planbeschrijving Zeeuwse lijn, die naar verwachting begin 2005 wordt uitgebracht. Nota van Commentaar In de Nota van Commentaar wordt een reactie gegeven op alle binnengekomen reacties op het Ontwerp-Tracébesluit Sloelijn en de Ontwerp-Planbeschrijvingen Havenspoorlijn Sloegebied en Zeeuwse lijn De Ministers van V&W en VROM hebben de inspraak en de bestuurlijke reacties beantwoord. Beroep Op grond van de Tracéwet en de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden van 1 maart tot en met 13 april 2004 tegen het Tracébesluit Sloelijn beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het ondertekende beroepschrift dient ten minste te bevatten- - uw naam en adres; - de dagtekening, - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht; - een opgave van redenen waarom u zich met met het besluit kunt verenigen. Tevens bestaat de mogelijkheid voor belanghebbenden om - gelijktijdig met of na de indiening van het beroepschrift - een verzoek te doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Een zodanig verzoek dient te worden gericht tot de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Zowel in verband met de behandeling van het beroep als in verband met het verzoek om voorlopige voorziening wordt griffierecht geheven. Voor particulieren is dit vastgesteld op 136,- en voor niet-natuurlijke personen (bedrijven en organisaties) op 273,-. Omtrent de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dit dient te betalen, krijgt u na de indiening van het beroep c.q. het verzoek om voorlopige voorziening bericht van de griffie. Documenten inzien U kunt het Tracébesluit Sloelijn, de Planbeschrijving Havenspoorlijn Sloegebied en de Nota van Commentaar inzien van 1 maart tot en met 13 april 2004. De documenten kunt u tijdens de reguliere openingstijden inzien op de volgende locaties: de gemeentehuizen van Borsele, Middelburg, Vlissingen, Goes, Kapelle en Reimerswaal; o de (hoofd)vestigingen van de openbare bibliotheken in Goes, Kapelle, Heinkenszand, Yerseke, Krabbendijke, Rilland en Vlissingen; de Zeeuwse bibliotheek in Middelburg; het provinciaal informatiecentrum in Middelburg; het kantoor van het Waterschap Zeeuwse Eilanden in Goes; het kantoor van Zeeland Seaports in Oost-Souburg; de bibliotheek van Rijkswaterstaat Directie Zeeland in Middelburg; de bibliotheken van de Ministeries van Verkeer en Waterstaat en van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer in Den Haag. Alle documenten zijn eveneens te downloaden op www.sloelijn.nl. De Nota van Commentaar is ook digitaal beschikbaar op www.inspraakvenw.nl Meer informatie Voor algemene informatie, informatie over de inhoud van de documenten of het aanvragen van de documenten kunt u contact opnemen met: Informatiepunt Sloelijn Postbus 15 4515 ZG IJzendijke Telefoon 0117 - 30 19 98 of kijk op www.sloelijn.nl. Verkeer en Waterstaat

de Faam | 2004 | | pagina 6