Help jij mevrouw Jansen om thuis te blijven wonen? INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN Woensdag 25 februari 2004 de FAAM pagina 14 gemeente Middelburg GEMEENTE VLISSINGEN MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE Ontdek het tijdens de landelijke open dag van de zorg. Voor deelnemende instellingen bij u in de buurt, kijk op de website. U bent van harte welkom! Zaterdag 20 maart - www.opendagzorg.nl INFORMATIE OVERHEID INSPRAAK WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING Op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tWRO), dient het gemeentebestuur >ij de voorbereiding van de vrij stellingsprocedure ex artikel 19, lid 1 WRO inspraak te verlenen op het betreffende ontwerpplan nen conform de Inspraakverorde ning Middelburg. Het ontwerpplan betreffende het gebruik van een aantal agrarische percelen gelegen aan de Galand- weg te Arnemuiden als springloca- tie voor parachutisten ligt hiertoe met ingang van vriidag 27 februa ri 2004, gedurende 2 weken (tot en met 11 maart 2004) voor een ieder ter inzage bij de afdeling Vergunningverlening en Handha ving van ae dienst Ruimte, Vlis- singsestraat 21. Inspraak wordt verleend aan ingezetenen en in de gemeente belanghebbende na tuurlijke en rechtspersonen. Medewerkers van de afdeling Ruimtelijk Beleid van de dienst Ruimte zijn bereid een toelichting te geven op het ontwerpplan. Ge durende genoemde termijn kun nen inspraakreacties schriftelijk naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraakfor mulier. Tevens kunnen gedurende deze termijn inspraakreacties monde ling naar voren worden gebracht. Hiervoor dient een afspraak te worden gemaakt met de afdeling Ruimtelijk Beleid, telefoonnummer 0118 -67 52 85. WIJZIGING IN ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDE NING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de vergadering van 1 februari 2004 heeft besloten tot wijziging van de Algemene Plaatselijke Ver ordening Middelburg 1997 (14de wijziging). Deze wijziging betreft de vaststelling van een geheel nieuwe afdeling "Toezicht op openbare inrichtingen" onderdeel "Toezicht op horecabedrijven". Deze vaststelling was noodzakelijk geworden i.v.m. de aanpassing van de horecabepalingen aan de Drank- en Horecawet, zoals deze luidt sinds 1 8 april 2002. Door de ze vaststelling zijn de begrippen en de verwijzingen in de APV weer in overeenstemming met ge noemde wet. Verder is t.a.v. de verlofalcoholvrije bedrijven be paald dat leidinggevenden gedu rende de openingstijden in de in richting aanwezig dienen te zijn. Burgemeester en wethouders van Middelburg hebben in de verga dering van 20 januari 2004 beslo ten dat over dit besluit op grond van de Tijdelijke referendumwet een referendum gehouden kan worden. Kiesgerechtigden van de gemeente Middelburg kunnen binnen drie weken na de dag van deze bekendmaking een inleidend verzoek indienen tot het houden van een referendum. De formulie ren tot het indienen van het inlei dend verzoek zijn verkrijgbaar bij de informatiewinkel, Stadhuis straat 2 te Middelburg. Een derge lijk verzoek dient in persoon te worden ingediend bij genoemde afdeling. Deze verordening treedt - indien er geen inleidende verzoeken tot een referendum worden ingediend of onherroepelijk is besloten tot het niet toelaten van een inleidend ver zoek - in werking op 8 april 2004. De verordening ligt voor een ieder ter inzage bij ae informatiewinkel, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. Kopieën van deze stukken zijn al daar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. Ten aanzien van het besluit van burgemeester en wethouders van Middelburg dat de mogelijkheid bestaat tot net houden van een re ferendum kan een belanghebben de tegen betaling van griffierecht binnen zes dagen na de dag van bekendmaking oeroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE 's-GRAVENHA- GE. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van ae Wet milieube heer is ingediend door de Gemeen te Middelburg te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van een gronddepot. De inrichting is ge legen aan de Oude Veerseweg (on genummerd) te Middelburg, ka dastraal bekend gemeente Middel burg, sectie N, nr. 1577 Inzage De aanvraag, de ontwerpbeschik king, die gericht is op de vergun ningverlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Vergunning verlening en Handhaving van de dienst Ruimte, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donder dagavond dient vooraf telefonisch bij de afdeling te worden aange vraagd (tel. 0118 - 67 52 41 Desgevraagd wordt er door de af deling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoem de stukken. Bedenkingen In de periode ingaande 26 februa ri tot en met 24 maart 2004 kun nen gemotiveerde bedenkingen te gen ae ontwerpbeschikking schrif telijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ontwerpbeschikking kan daarom telefonisch worden ver zocht. Tijdens deze bijeenkomst, waarbij ae aanvrager in de gele genheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkin gen worden ingediend. De per soonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend wor den, indien daarom wordt ver zocht, niet bekend gemaakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikking kunnen later beroep in stellen bij de afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, aan wel de besluitvor ming straks afwijkt van het voorne men. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woning wet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: net plaatsen van een schutting op het perceel Herberdsland 56; het vernieuwen van twee boven- en onderramen en het vervangen van het rechter dakkapelraam op het perceel Pottenmarkf 24; het verbouwen van het kantoor pand op het perceel Balans 25; het vervangen van een garage deur door een kozijn op het perceel Strandplevierhof 8; het bouwen van een twee-onder- een-kapwoning op de percelen Hoogaars 26 en 28 te Arnemui den; het vergroten van de dakkapel op het perceel Breeweg 82; het plaatsen van een fietsenstal ling op het perceel Ramsburgerweg het schilderen van de gevel op het perceel Gravenstraat 6; het vergroten van de woonkamer op het perceel Benensonstraat 20; het gedeeltelijk veranderen van de indeling en het dak van de eet kamer op net perceel Dam 67. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, telefoon 67 53 85 of 67 53 64. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve be slissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNIN GEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de da tum van verzending): het veranderen van het raamko zijn in zij- en achtergevel van de woning op het perceel 9(13-2 Weerhaan het plaatsen van een dakkapel op het perceel Galmgat 11 (13-2); het wijzigen van een eerder ver leende bouwvergunning d.d. 17 november 2003 voor de bouw van 1 2 woningen van het type 12 in plaats van het woningtype 8 (Re- mora) in het zuidoostelijk deel van het toekomstig woongebied Mortie- re,(13'2)i het aanbrengen van ramen in be staande gevels op het perceel Her- culesweg 35 (13-2); het bouwen van een garage op het perceel Van Cittersstraat 74 (13-2); het bouwen van een vrijstaande woning op het perceel Hoogaars 30 te Arnemuiden (13-2); het uitbreiden van de woning op het perceel Hazelaarslaan 7 (16- 2); het plaatsen van een tuinhuisje op het volkstuincomplex Veersepoort (16-2); het vervangen van een garage deur door een kozijn op het perceel Strandplevierhof 8 16-2); het in gebruik nemen van het pand als norecapand op het per ceel Reigerstraat 9 (17-2); het vernieuwen van een bijge bouw op het perceel Laan Nieuwenhove 12 (17-2). van Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 614330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 27 februari 2004 tot en met 11 maart 2004 ligt op de afdeling Vergunningverlening en Handha ving van de dienst Ruimte de aan vraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het vernieu wen van twee Doven- en onderra- men en het vervangen van het rechter dakkapelraam op het per ceel Poftenmarkt 24. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd woraen ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middel burg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: A) Lichte bouwvergunning: het plaatsen van een raam in een voorgevel Wildbaan 8 het verbouwen van een woning Hobeinstraat 89 het aanbouwen van een woning van Doornlaan 24 B) Reguliere bouwvergunning: het verbouwen van een woning Vrijburgstraat 42 het bouwen van een berging Ver- dilaan 80 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning en monumentenvergun ning kunnen geen bezwaarschrif ten worden ingediend. Het is mo gelijk dat de tekeningen, waarop ae vergunning wordt verleend, af wijken van ae ingediende aan vraag. VERLEENDE BOUW,- SLOOP en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: het uitbreiden van een woning Wilhelmina Druckerlaan 54 17- 02-2004 het uitbreiden van een woning Wilhelmina Druckerlaan 56 17- 02-2004 3 het verbouwen van een voorge vel de Kempenaerstraat 14 17- 02-2004 4. het bouwen van een woning Bosschaartsweg 1 17-02-2004 5. het verbouwen van een school Kleiweg 15-17 18-02-2004 6. het aanbouwen van een wo ning de Kempenaerstraat 10 18- 02-2004 7. het plaatsen van een schutting Willem-Alexanderstraat 23 18- 02-2004 8. het aanbouwen van een wo ning Glacisstraat 45 18-02-2004 9. het aanbouwen van een wo ning Beatrixlaan 53 18-02-2004 Tegen deze besluiten kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLINGEN (Wet op de Ruimtelijke Ordening) Wij willen positief beslissen op ae hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met inge diende bouwaanvragen: - verbouwen van een woning Juli- anastraat 22 - uitbreiden van een woning Sint Maartenlaan 3 - uitbreiden van een garage Bur gemeester Stemerdinglaan 23 - bouwen van een garage Donge- straat 41 Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto arti kel 20 van het Besluit op de Ruim telijke Ordening, opent daartoe de mogelijkheid. Voordat wij een be slissing nemen op de aanvraag, liggen de bouw- en stuatietekenin- gen alsmede het vrijstellingsver- zoek ingaande 26 februari 2004 gedurende vier weken - dus tot en met 24 maart 2004 - ter inzage in het gemeentelijk kanfoor aan de Coosje Buskenstraaf 200. Gedu rende deze termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze bij bur gemeester en wethouders indienen (ter attentie van de Afdeling Ont wikkeling). WELSTANDCOMMISSIE De eerstvolgende vergaderingen van de welstandcommissie zijn op 26 februari en op 11 maart 2004. Uw plan moet tenminste een week voor de vergadering bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. Vlissingen, 25 februari 2004. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLIS SINGEN. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informa tiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. GEMEENTE Postbus 1000 M1_ i Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 ge meen te Veere. n 1 VEÉ™ www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale pubfieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Dom burg. Openingstijden van de balie zijn van maandag f/m vrijdag da gelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebben den bezwaar maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Hef bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw be zwaren richten aan het bestuursor gaan dat de beslissing heeft geno men: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een be zwaarschrift kunt u de voorzienin- genrechter van de Rechtbank, sec tor bestuursrecht, in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffie rechten verschuldigd. Rechtbank Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middel burg. Informatie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURES Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: Domburg - het plaatsen van een hooikap Prinseweg 1(art. 15 Wet R.O.) Gapinge - het oprichten van een loods Mei- werfweg 3; (art. 15 Wet RO) Koudekerke - het vergroten van een woning Langewegje 35; (art. 1 9,lid 3 Wet R.O.) Serooskerke - de nieuwbouw van een bouw markt Wilgenhoekwea/Honde- gemseweg; (art. 19, lia 2 Wet R.O.) Veere - het vergroten van een woning Warwijcksestraaf 5; (art. 15 Wet R.O.) De bouwplannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse gelden de bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling en vergunning te verlenen door toepassing van het desbetreffende artikelen van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee lig gen de bouwtekeningen van 26 fe bruari t/m 24 maart 2004 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedu rende de genoemde perioden be staat voor u de mogelijkheid schrif telijke zienswijzen tegen het betref fende bouwplan bij ons college in te dienen. INSPRAAK AANLEG BOSGE BIEDEN DISHOEK TE KOUDEKERKE EN RONDOM BUITEN PLAATS SCHOONOORD TE OOSTKAPELLE Op grond van de Inspraakverorde ning liggen van 26 februari t/m 24 maart 2004 op het gemeente huis te Domburg ter inzage de plannen van de Landinrichtings commissie Walcheren (Dienst Lan delijk Gebied) voor het aanleggen van bosgebieden in: Koudekerke - op een perceel in Dishoek gele gen ten westen van de Zwaanweg en ten noorden van de strandweg, en op delen van percelen in Dis hoek gelegen tussen de Zwaan- weg, Slobberduin fietspad en de Gaïgewea Oostkapelle - rondom buitenplaats Schoon oord gelegen ten westen van Oost kapelle/tussen de Randduinweg en de Oude Domburgsewea Gedurende deze termijn kunnen inwoners en natuurlijke- en rechts personen die in de gemeente een belang hebben op de plannen in spreken door schriftelijk een ziens wijze bij burgemeester en wethou ders van Veere, Postbus 1000, 4357 ZV Dombrug in te dienen. Afhankelijk van de reacties zal be keken worden of de plannen aan- jepast moeten worden. Tenslotte wordt gewezen beklagrecht tegen deze making zoals dat in de Inspraak verordening is opgenomen. op het bekend- BOUW/SLOOP/AANVRA- GEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver gunning zijn binnengekomen voor: Domburg - het veranderen van een woning Karregat 11 Gapinge - het plaatsen van een loods Mei- werfweg 3 Grijpskerke - het vergroten van een woning Corneiis Visstraat 39 Serooskerke - het slopen van een portacabin De Zompe 5 - het veranderen van een voorge vel Noordhoufstraat 35 Westkapelle - het plaatsen van een zomerwo ning Noordstraat 50 Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvragen om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden in gediend, nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 we ken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG)V ERGUNNINGEN/MONU- MENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen ziin verleend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het plaatsen van twee dakkapel len Geschieresweg 4;( 16-2) Domburg - vergunning als bedoeld in artikel 11 van de Monumentenwet 1988 voor hef wijzigen van de op 22 december 2000 verleende monu mentenvergunning voor het restaureren en uitbreiden van het Badpaviljoen, Badhuisweg 1 te Domburg (interne wijziging van hotelkamers in 14 appartemen ten); (19-2) Koudekerke - het plaatsen van een dakvenster Dishoek 18,(16-2) - het vergroten van een dakkapel Biggekerksestraat 27;( 16-2) Oostkapelle - het oprichten van een tunnelkas Liidi jkweg 116-2) - het vergroten van een woonhuis Beukenlaan 9;(16-2) - het veranderen van kozijnen en uitbreiden van een aanbouw E.D. v.d. Broeckesfraat 2;( 16-2) Veere - het slopen van 3 asbestplaten van 0,25 m2 Kaai 25,(16-2) Vrouwenpolder - hef gedeeltelijk slopen van gevels en binnenmuren Fort den Haak- weg 1 2;(1 6-2) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar te maken te gen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen, (zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. Wet Milieubeheer Oprichtinasverqunningen Wij maken bekena dat van 27 fe bruari 2004 t/m 13 april 2004 voor iedereen ter inzage ligt o het gemeentehuis te Domburg, oprichtingsvergunningen die wij hebben verleend aan: - de heer M.A. Overbeeke voor een bouwbedrijf met timmerwerk plaats en spuit- en verfinrichting aan de Zanddijkseweg 8b te Vee re - de heer P.J. Wisse voor een ho veniersbedrijf aan de Zuidweg 4 te Aagtekerke Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118 555447). De vergunningen zijn niet gewij zigd ten opzichte van het ontwerp. T/m 1 3 april 2004 kan beroep in gesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ontwerp- vergunning - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werpvergunning - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpver- gunning Indien u spoedeisende belangen heeft kunt u een voorlopige voor ziening vragen aan de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raaa van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 14 april 2004, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek o.n een voorlopige voorziening is gedaan. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlopige voorziening aan de voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gravenhage). Beleidsregels belastingplicht fo rensenbelasting Wij maken bekend dat wij bij be sluit van 1 7 februari 2004 de vol gende beleidsregels hebben vast gesteld: Beleidsregels belasting plicht forensenbelasting. Deze be leidsregels treden in werking 1 daa na deze bekendmaking. Deze beleidsregels zijn opgenomen in het belastingregister van de ge meente Veere en liggen tijdens openingstijden van hef gemeente huis voor een ieder kosteloos ter inzage. Afschriften van deze be leidsregels kunt u krijgen tegen betaling van de verschuldigde le ges. HUUR GEMEENTELIJKE AC COMMODATIES SEIZOEN 2004-2005 Verenigingen of instellingen die het komende seizoen ruimte willen huren in één of meerdere gemeen telijke accommodatie(s) kunnen hun wensen doorgeven. Uren moeten schriftelijk worden aange vraagd bij de afdeling Welzijn van de gemeente vóór 1 april 2003. Vaste huurders krijgen automatisch de aanvraagformu lieren toegestuurd. Het betreft hier alleen de gemeen telijke accommodaties, gymnastie klokalen, sportzaal, sporthal en verenigingsgebouwen die door de gemeente worden verhuurd en aus niet het Schuttershof te Dom burg, De Halve Maan te Oostka- Êelle, De Zandput te Serooskerke, e Spil te Gapinge, het Dorpscen trum te Biggekerke en Midden dorp te Zoutelande. Voor meer informatie kunt u te recht bij Ineke Jobse, telefoon (0118) 555417. Kapvergunning voor het rooien van 12 bomen door hef Water schap Zeeuwse Eilanden (19 fe bruari 2004) Er is een kapvergunning verleend aan het Waterschap Zeeuwse Ei landen voor het rooien van 1 2 bo men voor de verbreding van het fietspad Zoutelande-Klein Valke- nisse te Zoutelande. De verbreding vindt plaats in he. kader van het Europese project Kustfietsroute der Lage Landen. Belanghebbenden nebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar te maken te gen de verleende kapvergunning. Voor meer informatie kunt u te recht bij de balie Grondgebied, tel. (0118) 555447. RIOLERINGSWERKEN VEERE Maandag 1 maart begint aanne- minasmij. M.J. Oomen o.v. met de aanTeg van een bergbezinkriool in het stadje Veere. De kruising Wa- qenaarstraat - Veerseweg - Ou- aestraaf wordt afgesloten voor al le verkeer. Verkeer uit de richting Middelburg met bestemming Vee re wordt om Zanddijk geleid. De bus van Connexxion rijdt in Zand dijk en in Veere een aangepaste route. Informatie daarover wordt aangegeven op de halteplaatsen. De omleiding zal ongeveer 8 we ken duren. Het totale werk is me dio juni a.s. gereed. RIOLERINGSWERKEN ZOU TELANDE Dinsdag 2 maart begint aanne mingsbedrijf De Vooga-Grijpsker- ke b.v. met de vervanging van een riool in de Molenweg. De be graafplaats en het bedrijventer rein zijn van dinsdag 2 maart t/m vrijdag 5 maart niet vanuit het dorp bereikbaar. Verkeer uit de richtingen Vlissingen, Melis- kerke en Westkapelle met be stemming bedrijventerrein wordt omgeleid. Uitvoeringsbesluit Algeme ne plaatselijke verorde ning Wij zijn van plan de bebouwde kommen van ae gemeente aan te wijzen als plaatsen waar het ver boden is grote voertuigen te par keren, met uitzondering van het bedrijventerrein "Karreveld" in Koudekerke, het bedrijventerrein "Rapenburg" in Meliskerke, het parkeerterrein aan de Domburg- seweg in Oostkapelle, het bedrij venterrein "de Zompe" in Seroos kerke, de Sandenburghlaan in Veere, het bedrijventerrein "Ou de Zandweg" in Westkapelle en het bedrijventerrein "Molenweg" in Zoutelande. Het conceptvoor stel ligt op de gebruikelijke wijze ter inzage van 26 februari f/m 23 maart 2004. Belanghebben den kunnen tijdens deze periode hun zienswijze bekend maken. Domburg, 25 januari 2004 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2004 | | pagina 14