1 Konmar Nu nog meer artikelen vast in prijs verlaagd! Strakke huid door unieke schoonheidsbehandeling Eerste prijs voor Oil Vinegar Middelburg Anthony Burger Skin Jet brengt nieuw product om rimpels te verzachten. Klooster maïs of Uchtmeergranen heel Onbezorgde vakanties met het Reumafonds Reumafonds Korte Delft 7 Middelburg telefoon 0118 633574 Het smakelijkste weekend Diner Compleet Brunch vers uit eigen oven Family box met 3 roomboter croissants, 3 chocoladebroodjes, 3 koffiebroodjes en 3 waldkorncroissants Flappenfestival: appel-, kersen-, of abrikozenflappen per stuk Worsten- of saucijzenbroodjes per 6 stuks Campina Slagroomvla vanille of chocolade pak 1 liter 1.54 Bavaria pils krat 12 flesjes a 30 cl Nu 4 kratten Calgonit vaatwastabletten Powerball pak 44 stuks, 3 in 1 tablets Brilliant regular of orange pak 32 stuks Runderriblappen per kilo P.49 Yogho Yogho diverse smaken pak 1 liter 0.82 m r 1-7 r 7 Konmar Superstore Middelburg: Pottenbakkerssingel 2 Woensdag 18 februari 2004 De Faam Sterk in beweging Aangepaste voorzieningen, speciaal vervoer naar het vakantieadres, rolstoel toegankelijk hotel, zorg op maat. Allemaal nodig voor een onbezorgde vakantie als je reuma hebt. Het Reumafonds organiseert al sinds 1958 betaalbare, aangepaste vakanties in binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Ook heeft het Reumafonds een eigen, volledig aangepast vakantlecenWm:Gfoot:: Stokken op de veluwe g U kunt de vakantiegids zooï én/of-de brochure van Groot Stokken bestellen via onze afdeling reizen. T 020 589 64 85 mo t/m vrij tussen 08 30 -16.00 uur iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur iedere zondag van 12.00-14.00 en 18.00-20,00 uur Bent u een grote of kleine eter? Bij Landlust maakt dat niet uit. Met een rijk gevarieerd buffet en een aangename selectie dranken laten wij de keuze aan u. Om het alle maal nog completer te maken hebben wij zaterdagavond live-muziek en gelegenheid tot dansen. Als introductiekor ting krijgt iedere tweede persoon 50% korting. Reserveer alvast. Geef de zondag een speciaal cachet met een brunch bij Landlust. U wordt bij ons gastvrij onthaald op een uitge breid luxe warm-, koud- en dessertbuffet. Uw brunch wordt opgeluisterd met live piano-muziek. Reserveer alvast. INCL. WELKOMSTORANKJE EN KOFFIE INCL. ALLE STANDAARD DRANKJES Onze sfeervolle antieke boerderij is dé locatie voor het vieren van bruiloften en partijen voor la carte lunchen en dineren zakelijke bijeenkomsten. Wel vooraf reserveren. Uitgebreide informatie vind u op: www.landlust.nl P6rb0X - j r m 7.05 0.79 \-JzJ 7.39/8,29 m excl. statiegeld max. 20 kratten per klant Haal vandaag nog uw Konmar Kaart, De Konmar Kaart geeft u recht op onze wekelijkse aanbiedingen met 50% korting. En de Konmar Kaart is helemaal gratis, dus dat is snel verdiend! Bij de servicebalie kunt u een aanvraagformulier halen. alleen met uw Konmar Kaart Appeltaart 0 18 cm 5.49 Knorr mix diverse soorten zakje 34/76 gram 0.S5 vers uit eigen banketbakkerij Rubbermaid vershouddozen in diverse maten - I Rubbermaid vershouddoos 500 ml vanaf 2.29 Varkensvlees roerbakreepjes naturel, shoarma, cajun of gyros J f per kilo 7.49 - Schoonheidssalon Milica Lazarova uit Middelburg heeft verleden week een unieke schoonheidsbehandeling genaamd Hydradermie Lift geïntroduceerd. Deze topbehandeling uit de salon Hydradermie is door de toepassing van een nieuw apparaat nog effectiever geworden. De liftende behandeling zorgt voor een strakke en soepele huid zon der cosmetische ingreep. Hydradermie Lift bestaat uit twee fasen. Eerst wordt de huid gedraineerd om de bloed- en lymfecirculatie te activeren, gifstoffen te verwijderen en het huidweefsel te voorzien van zuurstof. Daarna begint het stimuleren. Dit ver stevigt de huid, zorgt ervoor, dat spiertjes zich samentrekken en aanspan nen en geeft de onderhuidse spieren volume, waardoor een liftend effect ontstaat. De behandeling is intensief en aangenaam en het resultaat uniek. Het gezicht wordt fris en helder en ziet er jonger en uitgerust uit. Zelfs rim peltjes en fijne lijntjes zijn gladder. Schoonheidsspecialiste Milica Lazarova heeft hiervoor een speciale trai ning gevolgd en ervaren, dat de drainerende en liftende werking van de be handeling spectaculair is. Zij is van mening, dat het nieuwe apparaat een geweldige vooruitgang betekent voor gezichtsbehandelingen. Door de combinatie van zachte elektrotherapie, manuele massages en het gebruik van diepreinigende en revitaliserende gels zijn de resultaten van de verzor ging zeer krachtig. Voor inlichtingen of een afspraak kunt u bellen 0118-634479 Adres: Meestoof 1 Middelburg Tot beste franchisenemer van Oil &Vinegar in 2003 is verkozen Ton Lagas, met zijn winkel aan de Lange Viele 25. "Dat is niet omdat we de grootste zijn in Nederland, maar wel omdat we in zo'n korte tijd, van anderhalfjaar, erin zijn geslaagd een bijzonder en goed draaiend bedrijf op te bouwen", legt de trotse ondernemer uit. Het interieur van de zaak met de uitgekiende verlichting en de verzorgde pre sentatie van producten die verkocht worden heeft een sfeervolle, warme uit straling. "Wij zien onze klanten als gasten en we willen, dat ze zich hier op hun gemak voelen", aldus Ton. Olijfolie en azijn zijn uiteraard de belangrijkste producten. Er zijn wel twintig soorten olie en tien soorten azijn voorradig. Opgeslagen in glazen amforen, die in stijlvolle metalen standaarden zijn opgehangen. De klant kan naar eigen keus hieruit zelf tappen in flesjes en kruikjes van allerlei vorm en kleur die voorradig zijn, maar het is geen probleem als hij of zij een eigen fles meebrengt om vol te tappen. Verder omvat het assortiment kruiden, mosterd, tapenades, sauzen en dressings. Er is bijvoorbeeld Bruschetta in droge vorm, dus lang houdbaar, waarmee je in een handomdraai de lekkerste (dip)sauzen en kruidenboters maakt of smaak geeft aan je gerechten. Verder vindt men er een klein assorti ment wijnen. En er zijn non-food artikelen die er net even iets anders uit zien. Zoals serviesgoed en placemats met Afrikaanse motieven en servies uit Portu gal, porseleinen olijvenbootjes, waar olijven in worden geserveerd, kaasmesjes van een bijzondere vorm, olie en azijnstellen, die je in andere winkels niet aan treft en kookboekjes.Ton en zijn vrouw Yvonne adviseren graag hun gasten en laten ze desgewenst proeven van de olijfolie, want het is net als met wijn, er zijn veel verschillen in geur en smaak. Ook tapenades kunnen worden geproefd en de azijn. Veel klanten komen voor een exclusief cadeau en daar is men op be rekend bij De Culinaire Cadeaushop. Ze hebben prachtig verpakkingsmateriaal. Met zo'n presentje kun je iemand blij maken. Adres: Lange Viele 25 Tel: 0118-674077 Middelburg Huidverzorging Joke, maakt al ruim 5 jaar gebruik van het Skin Jet con cept. Hierbij worden kristallen onder hoge druk op de huid gespoten en af gezogen, wat een diepreinigend effect heeft op de huid, waardoor die er beter uit gaat zien. De ontwikkelingen op het gebied van huidverzorging staan niet stil. De organi satie achter Skin Jet probeert dan ook steeds verbeteringen aan te brengen in haar methoden van huidverzorging. Sinds oktober 2003 wordt nu een nieuwe behandelingsmethode toegepast, speciaal gericht op het verzachten van rim pels. Bij deze methode wordt het gezicht in de gebieden waar de mimische spieren zich bevinden, het voorhoofd, rond de ogen en de mond, behandeld met Dermtox.. Deze stof wordt met behulp van ultrageluid in de huid ingesluisd. De werkstoffen van Dermtox remmen de functie van de receptoren van de mi mische spieren, waardoor deze zich minder samentrekken. "Dus er komt geen injectienaald aan te pas, in tegenstelling tot bijvoorbeeld Botox. Dermtox kan wel worden gebruikt als ondersteuning bij Botoxbehandelingen", vertelt Joke Lauret, de schoonheidsspecialiste met 30 jaar ervaring. De behandeling is ge schikt voor vrouwen en mannen, voor alle huidsoorten en -typen en alle huids kleuren. Het resultaat is een duidelijk gladdere gezichtshuid. Zonder injecties en zonder chirurgische ingrepen. Een kuur duurt vijf weken en bestaat uit 10 behandelingen van 30 minuten en kan twee keer per jaar worden herhaald. Het eerste gesprek over een behan deling, waarbij een advies wordt gegeven en eventueel verdere afspraken wor den gemaakt is gratis. Het telefoonnummer voor inlichtingen en/of een afspraak is 0118-629050. Voor meer informatie kunt u raadplegen de website: www.dermtox.nl

de Faam | 2004 | | pagina 6