VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN Woensdag 14 januari 2004 de FAAM pagina 23 gemeente Middelburg G (5-1); R GEMEENTE VLISSINGEN MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE v NFORMATIE OVERHEID BESLUIT BELEIDSREGELS De op grond van artikel 231, tweede lid, onderdeel b, van Ge meentewet aangewezen gemeen teambtenaar van Middelburg maakt bekend dat hii op 6 janua ri 2004 de volgende beleidsre gels heeft vastgesteld: - Beleidsregels vergoeding van kosten door een belanghebbende gemaakt in bestuurlijke voorpro cedures 2003. De beleidsregels liggen ter inza ge op de afdeling planning en confrol/belastingen, Lange Noordstraat l 6. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving Meldingen artikel 8.41 Wet milieube heer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de meldingen ingevolge de Wet mi lieubeheer van: - Rothuizen van Doorn 't Hoofd B.V. te Middelburg voor een ar chitectenbureau gevestigd op het perceel gelegen aan de Stads- schuur 2 te Middelburg; - Spruyt Verf en Behang te Middelburg voor een detailhan del op het perceel geleden aan de Varkensmarkt 4-6 te Middel burg; - J. van Helleman te Middelburg voor een aannemersbedrijf ge vestigd op het perceel gelegen aan de Oude Veerseweg 1 te Middelburg; - Café "Update" fe Middelburg voor een horeca-inrichting ge vestigd op het perceel gelegen aan de Vlissingsestraat 6 te Middelburg; - P.C. Mesu te Nieuw- en Sint Joosland voor een akkerbouwbe Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde Al gemene maatregelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging melding van verandering artikel 8.' lieubeheer 1 9 Wet mi- Buraemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 16 decem ber 2003 is ingekomen de mel ding van Varian B.V. te Middel burg voor de veranderingen met betrekking tot de inrichting, gele gen aan de Herculesweg 8 te Middelburg, voor welke inrich ting eerder een milieuvergunning is verleend. De voorgenomen veranderingen van de inrichting leiden niet tot andere of grotere nadelige gevol gen voor het milieu dan die de in richting op grond van de verleen de vergunning mag veroorzaken. De voorgenomen veranderingen geven derhalve geen aanleiding tot wijziging van de vergunning. Om die reden hebben wij beslo ten akkoord te gaan met de "mel ding van verandering." De veranderingen betreffen het verplaatsen van bestaande kan tooractiviteiten en laboratoria binnen de inrichting. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen vanaf 15 januari tot en met 26 februari 2004 elke drijf gevestigd op het perceel ge legen aan de Boomdijk 18 te Nieuw- en Sint Joosland; - K.J. Vader te Middelburg voor een mestbassin gevestigd op het erceel gelegen aan de Oude éerseweg 1 34 te Middelburg. werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage op de af deling Vergunningverlening en Handhaving van de dienst Ruim te, Vlissingsestraat 21 te Middel burg. Inzage op donderdag avond dient vooraf telefonisch bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving te worden aange vraagd (telefoonnummer 0118 - 67 52 41). Voor nadere informatie omtrent voornoemd besluit en de moge lijkheid van bezwaar en beroep kan contact worden opgenomen met de afdeling Vergunningverle ning en Handhaving. TIJDELIJKE VRIJSTELLING EX ARTIKEL 17 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepas sing van artikel 1 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van het be stemmingsplan 'Hofplein-Lange Delft', ten behoeve van de plaat sing van een container op een viertal parkeerplaatsen op het Walplein te Middelburg. Deze container zal in opdracht van de provincie Zeeland gebruikt gaan worden als electronische fietsen stalling. Deze vrijstelling wordt verleend voor een duur drie maanden. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 16 januari 2004 gedu rende twee weken (tot en met 29 januari 2004) ter inzage bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving van de dienst Ruim te, Vlissingsestraat 21. Geduren de genoemde termijn kan een ie der schriftelijk zijn zienswijze omtrent de aanvraag kenbaar maken bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 614330 AB Middelburg. Middelburg, 14 januari 2004 ARCHIEFVERORDENING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de vergadering van 15 december 2003 heeft be sloten tot vaststelling van de Ar chiefverordening Middelburg nu besloten de aanvullende 2004. maatregelen te treffen, bestaan de uit net instellen van eenrich- Buraemeester en wethouders van Middelburg hebben in de verga dering van 11 november 2003 besloten dat over dit besluit op qrond van de Tijdelijke referen- dumwet een referendum gehou den kan worden. Kiesgerechtig den van de gemeente Middelburg kunnen binnen drie weken na de dag van deze bekendmaking een inleidend verzoek indienen tot het houden van een referendum. De formulieren tot het indienen van het inleidend verzoek zijn ver krijgbaar bij de afdeling Be- stuursondersteuning van de ge meente Middelburg, Stadhuis straat 2 te Middelburg. Een der gelijk verzoek dient in persoon te worden ingediend bij genoemde afdeling. Deze verordening treedt - indien er geen inleidende verzoeken tot een referendum worden inge diend of onherroepelijk is beslo ten tot het niet toelaten van een inleidend verzoek - in werking op 26 februari 2004. De verorde ning liqt voor een ieder ter inza ge bij de afdeling Bestuursonder- steuninc Middelt: Stadhuisstraat 2 te )urg. Kopieën van deze stukken zijn aldaar voor een ie der tegen betaling verkrijgbaar. Ten aanzien van het besluit van burgemeester en wethouders van Middelburg dat de mogelijkheid bestaat tot het houden van een referendum kan een belangheb bende tegen betaling van griffie recht binnen zes dagen na de dag van bekendmaking beroep instellen bij de Afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE 's-GRAVENHAGE. VERKEERSMAATREGELEN VEERSEWEG EN SCHOLEK STERSTRAAT Burgemeester en wethouders van Middelburg hebben onlangs di verse verkeersmaatregelen ge troffen op het kruispunt Veerse- weg/Scholeksterstraat. Naar aanleiding van bezwaren heb ben burgemeester en wethouders tingsverkeer in de Scholekster straat in de richting van de Veer seweg, over een lengte van circa 30 m, met daarnaast een fysiek afgescheiden tegenstrooms fiets pad. Dit besluit ligt voor een ieder ter inzage bij Communicatie, Stad huisstraat 2 te Middelburg. Ko pieën hiervan zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijg baar. Tegen dit besluit kunnen belang hebbenden binnen zes weken na de daq volgende op die van de bekendmaking van dit besluit be roep instellen oij de rechtbank te Middelburg. Het beroepschrift moet gericht worden aan de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Het be roepschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indie ner, de dagtekening, een om schrijving van het besluit waarte gen het beroep is gericht en de gronden van net beroep. Voor net behandelen van hef beroep schrift is griffierecht verschul digd. Dit recht bedraagt a 116,~ voor natuurlijke personen en a 232,-- voor andere dan natuur lijke personen. Degenen die een beroepschrift hebben ingediend, kunnen te vens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg ver zoeken een voorlopige voorzie ning te treffen, indien onverwijl de spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt eveneens griffie recht geheven. Ook dit recht be draagt d 116,-- voor natuurlijke personen en a 232,-- voor ande re dan natuurlijke personen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woning wet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het plaatsen van gevelreclame (verlicht) op het perceel Park Veldzigt 15; het plaatsen van een dakraam en ladderhaken op het perceel Nieuwstraat 1 6; het uitbreiden van de woning op het perceel Voorborch 28; het vernieuwen van de bestaan de lichtkap en de achtergevelpui op het perceel Langeviele 61 het bouwen van een stal op het perceel Geersesweg 10; het uitbreiden van het winkel pand op het perceel Nieuwe Burg 1 2; 4 het bouwen van een kantoorge bouw C (Kantorenpark Veldzigt) op het perceel Park Veldzigt 1 9 t/m 33; het uitbreiden van de woning op het perceel Obsidiaan 17; het aanbrengen van ladder- en veiligheidshaken op het dak van het perceel Lange Delft 1 33. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de behan delend ambtenaar van de afde- ling Handhaving, tele De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen be zwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNIN GEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het wijzigen van een eerder verleende bouwvergunning d.d. 1 8 maart 2003 voor de bouw van een bedrijfswoning op hef perceel Walcherseweg 258 (19- 12); het wijzigen van een eerder verleende bouwvergunning d.d. 1 2 april 2002 voor de bouw van een serre op hef perceel Ooster- Vergunninaverlening e elefoon 675200. scheldestraat 151 (19-12); het uitbreiden van een kantoor gebouw op het perceel Het Groe ne Woud 1 (19-1 2), 4 het uitbreiden van de woning op het perceel Bremstraaf 44 te Arnemuiden (19-12) hef plaatsen van een dakkapel op het perceel Willem Arondeus- straat 88 (5-1 het slopen van asbesthoudende beplating en asbesthoudende lei dingisolatie op het perceel Her culesweg 35 (5-1 het bouwen van een opslag loods voor landbouwproducten loods voor landbouwprod op het perceel Boomdijk Nieuw- en Sint Joosland (5- te het slopen van de gevels, v oe- ren en het dak op het perceel Hef Groene Woud 1 het bouwen van een stal op het perceel Geersesweg 10 (6-1); het in gebruik nemen van het pand als clubgebouw op hef per ceel Kinderdijk 88 (6-1); hef vergroten van de woonka- et pe straat 15 (6-1 rqrol mer op net perceel Koepoort- Bij de hierboven genoemde be sluiten kunnen belangen van der den betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Post bus 61, 4330 AB Middelburg. VERBREDEN PARALLELWEG AAN KLEIN VLAANDEREN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij bij besluit van 1 9 december 2003 aan de Gemeente Middel burg, dienst Ruimte, met toepassing van artikel 1 5 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncfo arti kel 28-2-1-b van de voorschrif ten van het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" vrij stelling hebben verleend van de 9 n voorschriften van het ter plaatse eldende bestemmingsplan voor et verbreden van ae ventweg (parallelweg) aan Klein Vlaande ren fe Middelburg ten behoeve van de aanleg van een aantal parkeerhavens. Het verkeersplan met genoemde vrijstelling ligt met ingang van vrijdag 16 januari 2004 gedu rende 6 weken (tot en met 26 fe bruari 2004) voor een ieder ter inzage bij de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte, Vlissingse straat 21 Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden tegen het vrij- stellingsbesluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middel burg. In dat geval bestaat voor bezwaarden eveneens de moge lijkheid om een verzoek om een voorlopige voorziening in te die nen bij de voorzieningenrechter. Een verzoek om een voorlopige voorziening dient fe worden ge richt aan de Rechtbank Middel burg, sector bestuursrecht, ter at tentie van de Voorzieningenrech ter, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 16 januari 2004 tot en met 29 januari 2004 ligt op de afde ling Vergunningverlening en Handhaving van de dienst Ruim te de aanvraag om een vergun ning op grond van de Monumen tenwet 1 988 ter inzage voor: het plaatsen van een dakraam in en ladderhaken aan het monu- mentenpand op het perceel Nieuwstraat 16, het ophangen van een plaquet te t.b.v. een stadsgedicht op het perceel Nieuwepoortstraat/hoek Korendijk. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd wor den ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middel burg. Kijk voor meer gemeentelijke in formatie op pagina 3 van deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal teletekst pagina 830. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen t.b.v.: A) Lichte bouwvergun ning: 1heit bouwen van een serre Oudstraat 1 2. het bouwen van een serre Oudstraat 3 3. het plaatsen van een tuinhuis Vlissingsestraat K27 tuin 47 4. het verbouwen van een woning garage Romme- straat 5 5. het plaatsen van een tuinhuis en kweekkas Vlis singsestraat K27 tuin 25 6. het verbouwen van een garage Burgemeester Stemerdinglaan 23 OEMEENT E Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl VEE™ www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Dom burg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag da gelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebben den bezwaar maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw be zwaren richten aan het bestuursor gaan dat de beslissing heeft geno men. hef college van B W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzie ningenrechter van de Rechtbank, sector bestuursrecht, in Middel burg ook verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Recht bank Middelburg, sector bestuurs recht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURES Er is een aanvraag om bouwver- qunninq binnenqekomen voor: Domburg - het oprichten van een zomerwo ning Jan Tooropstraat 11 (art. 1 9, lid 3 Wet R.O.) ©©stkapelle - het vergroten van een vakantie woning Dunopark 30 (art. 1 9, lid 3 Wet R.O.) De bouwplannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met het ter plaatse gelden de bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling en de vergunnin gen te verlenen door toepassing van het desbetreffende artikel van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning (Wet RO). In verband hier mee liggen de bouwtekeningen van 15 januari t/m 1 1 februari 2004 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze perio de bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen de bouwplannen bij ons college in te dienen. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken bekend dat de raad in zijn vergadering van 1 8 december 2003 heeft verklaard dat een her ziening wordt voorbereid voor een gedeelte van het bestemmingsplan "Kom Domburg" voor het uitbrei den van een hotel aan de Badhuis weg 2 te Domburg. Een en ander zoals dit gebied op de bij dit besluit behofende en als zodanig gewaarmerkte tekening is aangegeven. Genoemd raadsbesluit is op 8 ja nuari 2004 in werking getreden en ligt met de bijbehorende stuk ken vanaf heden voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis te Domburg. Op grond van artikel 7:1 lid 1 iuncto artikel 8:1 lid 1 van de Algemene wet bestuurs B| Reguliere bouwvergun ning: 1het verbouwen van een garage Roosje Voslaan 23 2. het bouwen van een woning en garage Bufeux- straat 9 3. het verbouwen van een bedrijfspand Mercuriusweg 25 De publicatie van de aan vragen heeft een informa tief karakter. Tegen aan vragen om een bouwver gunning en monumenten vergunning kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt ver leend, afwijken van de in gediende aanvraag. WELSTANDCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandcommissie is op 15 en daarna 29 januari 2004. Uw plan moet tenminste een week voor de vergadering bij bouw- en woning toezicht ingediend zijn. ONTWERP-EVENEMENTEN- KALENDER 2004 Wij zijn voornemens ingevolge het evenementenuitvoeringsbeleid de evenementenkalender voor het jaar 2004 vast te stellen. Voordat wii daartoe overgaan, willen we iedereen in de gelegenheid stellen het ontwerp in te zien. Tevens wil len we iedereen in de gelegenheid stellen om schriftelijk of mondeling zienswijzen bij ons in te dienen. Het ontwerp van de kalender ligt met ingang van 15 januari 2004 gedurende 4 weken bij de pu- Blieksbalie van de gemeente (pu- bliekszaken aan de Coosje Bus- kenstraat 200) tijdens kantooru ren voor belanghebbenden ter in zage. Gedurende de periode van ter inzage legging kan iedereen zijn of naar zienswijze over de conceptkalender naar voren brengen. Voor het mondeling kenbaar maken van uw zienswij ze kunt u contact opnemen met de heer W. Ovaa (0118- 487575) of de heer F. Borgs (0118-487369). Schriftelijke zienswijzen kunt u zenden aan burgemeester en wethouders van Vlissingen, postbus 3000, 4380 GV. Vlissingen. Reacties per e- mail kunt u sturen naar gemeen- te@vlissingen.nl. Wanneer u in formatieve vragen hebt over het geldende gemeentelijke even- ementenbeleid of de -kalender kunt u zich eveneens wenden tot hiervoor genoemde personen. KAPVERGUNNING Wij maken bekend dat er een aan vraag om een kapvergunning ingevolge art. 4.5.2. van de Alge mene Plaatselijke Verordening Vlissingen) is ontvangen van dhr. Vos voor het verwijderen van een eik uit de tuin van R de Beeren- brouckstraat 10 te Vlissingen, Mo- nuta voor het verwijderen van 1 els, en 2 esdoorns Industrieweg 20 te Vlissingen, Woning Stichting Walcheren voor het verwijderen 1 berk, 1 esdoorn en 2 essen Poortu- gaalstraat 2 te Oost-Souburg en gemeente Vlissingen voor het ver wijderen van 4 populieren Olym- piaweg en 1 berk aan de Caland- recht kunnen belanghebbenden te gen bovengenoemd besluit be zwaar aantekenen bij de raad van de gemeente Veere. De termijn van indiening van een bezwaar schrift bedraagt 6 weken en vangt aan met ingang van de dag na die waarop van het besluit kennis is gegeven door middel van publica tie. Een ingediend bezwaarschrift schorst de werking van het besluit niet. BOUW/SLOOP/AANVRA GEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver- gunning zijn binnengekomen voor: Domburg - het oprichten van een woning Weverijstraat 11 b/c Gapingc - het plaatsen van een gedeelte lijke overkapping bij terras Dorps straat 44 - het slopen van asbesthoudend golfplaten dak Schellachseweg 3B Grijpskerke - het plaatsen van een carport Loodhol 34 - het vergroten van een woning Zwagermanweg 4 Koudekerke - het verbouwen van een woning Duinstraat 37 - het slopen van een zomerhuis Vebenabos 2 Oostkapelle - het vergroten van een zomerhuis Dunopark 30 - het oprichten van een aanbouw (slaapkamer) Torenstraat 15 - het oprichten van tunnelkassen Lijdijkweg 1 - het gedeeltelijk veranderen van een woning Oude Domburgseweg 38 Serooskerke - het plaatsen van een dakkapel Ga rgon straat 2 Veere - het vernieuwen van een berging Bastion 24 - het slopen van een bijgebouw Bastion 24 - het plaatsen van een kozijn in zij gevel Kanaalwea WZ 9 Vrouwenpolder - het vergroten van een vakantie woning Breezand 2 Westkapel Ie - het plaatsen van 2 veestallen Huijgensstraat 20 - het oprichten van een strandpa viljoen Joossesweg 1 - het vergroten van een woning De Casembrootstraat 5 Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden inge diend, nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 we ken). AANVRAAG MONUMEN TENVERGUNNING Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning op grond van de Monumentenwet 1 988 voor het plaatsen van een deurkozijn in zij gevel en het slopen van een binnenmuur van pand Kanaalweg WZ 9 te Veere. De aanvraag ligt van 15 t/m 28 januari 2004 voor iedereen tijdens de openingstijden ter inzage. Tij dens deze periode kunt u schrifte lijke zienswijzen over het plan in dienen bij ons college. WET MILIEUBEHEER ONTWERP-OPRICHTINGS- VERGUNNINGEN Wij maken bekend dat, van 16 ja nuari 2004 t/m 13 februari 2004 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, het voornemen om vergunning te ver lenen aan: - de heer R. Dingemanse voor een biologisch groenteteeltbedrijf, mi- nicamping en opslag van gasolie aan de Zoutelandseweg 9 te Big- gekerke - de heer M.A. Overbeeke voor een bouwbedrijf met timmerwerk plaats en spuit- en verfinrichting aan de Zanddijkseweg 8b te Vee- re - de heer P.J. Wisse voor een ho veniersbedrijf aan de Zuidweg 4 te Aagtekerke Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118 555447). T/m 1 3 februari 2004 kunnen ge motiveerde bedenkingen tegen de ontwerpbeschikkingen schriftelijk door iedereen bij ons college wor den ingediend. Wanneer u niet wilt dat uw persoonlijke gegevens bekend worden gemaakt, dient u dit tegelijk met net indienen van uw bedenkingen kenbaar te ma ken. Op verzoek kan t/m 13 fe bruari 2004 over het ontwerp van de vergunningen van gedachten worden gewisseld met ons college, de aanvrager en eventuele andere aanwezigen. Alleen als u tiidig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebt in gebracht tegen de ontwerpbe schikkingen kunt u beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij u kunt aantonen dat u rede lijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvorming straks af wijkt van het voornemen, WET MILIEUBEHEER REVISIEVERGUNNING MIDDELBURGSEWEG 9 TE GRIJPSKERKE Wij maken bekend dat van 16 ja nuari 2004 t/m 27 februari 2004 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de revisievergunning die wij hebben verleend aan Oliehandel Dekker te Grijpskerke, voor de inrichting Middelburgseweg 9 te Grijpskerke (handel in vloeibare en gasvormi ge brandstoffen; LPG- en benzine- servicestation met winkelactiviteit en een herstelinrichting voor voer tuigen). Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien wor den na telefonische afspraak (clus ter Grondgebied, tel. 0118 - 555447). De vergunning is veranderd ten opzichte van het ontwerp. T/m 27 februari 2004 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State door: degenen die bedenkin gen hebben ingebracht tegen de ontwerpvergunning de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegen heid advies u:t te brengen over de ontwerpvergunning degenen die bedenkin gen hebben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen ae ont werpvergunning Indien u spoedeisende belangen heeft kunt u een voorlopige voor ziening vragen aan de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raaa van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 28 februari 2004, tenzij voor deze datum beroep is inge steld en een verzoek om een voor lopige voorziening is gedaan. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om een voorlopige voorziening aan de voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gravenhage). GEDRAGSCODE De gemeenteraad heeft op 1 8 de cember 2003 de voor de leden van gedragscode Je raad, het straat te Vlissingen Wij zijn voor nemens deze vergunning te verle nen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u krijgen bij de directie Grondgebied afdeling Be heer telefoon 487373, Vlissingen, 14 januari 2004. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLISSIN GEN. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissin gen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. college en de burgemeester vast gesteld. De gedragscode gaat over de bestuurlijke integriteit en bestaat uit twee onderdelen. Het eerste deel gaat over de uit-, gangspunten die gelden bij het bestuurlijk handelen en de ver antwoordelijkheden die een functie in het openbaar bestuur meebrengen. In het tweede deel zijn een aantal concrete onder werpen geregeld, onder meer op het gebied van belangenver strengeling, het vervullen van ne venfuncties, het verstrekken van informatie, het aannemen van geschenken, het doen, uitgaven en het indienen van declaraties. De gedragscode ligt tijdens de openingsuren van het gemeente huis ter inzage bij de publieks- balie. STIMULERINGSREGELING BEHOUD BEELDBEPALENDE EN/OF HISTORISCHE LANDBOUWSCHUREN UIT DE PERIODE 1500 - 1950 De gemeenteraad heeft op 18 december 2003 besloten een sti muleringsregeling vast te stellen voor het behoud van waardevol le landbouwschuren. Voor de toepassing van deze regeling zijn beleidsregels vastgesteld waarin staat vermeld voor welke onderdelen van behoud (funde ring, gevels, dakconstructies, in terieur) aanspraak kan worden gemaakt op een gemeentelijke bijdrage. Voor de toepassing van deze regeling is in 2Ó04 een bedrag van a 100.000 beschik baar. Voor vragen over de toepassing van deze regeling kunt u terecht bij de heer Chris Maas van de afdeling bouwen en wonen, tele foon 011 8 - 555336. Het besluit van de gemeenteraad en de beleidsregels die van toe passing zijn liggen tijdens de openingsuren van het gemeente huis ter inzage bij de publieks- balie. De regeling is op 1 janua ri 2004 in werking getreden. NOTA "NIET ALLEEN DE JAREN TELLEN" De gemeenteraad heeft op 18 december 2003 de nota "Niet alleen de jaren tellen" vastge steld. Met hef vaststellen van de ze nota is voor ouderen een be leidsvisie ontwikkeld op het ge bied van wonen, zorg en wel zijn. Voor vragen over deze nota kunt u terecht bij de heer René Nagel- kerke van de afdeling Welzijn, 0118-555414. De nota ligt tij dens de openingsuren van het gemeentehuis ter inzage bij de publieksbalie. INFORMATIEAVOND GROENBELEIDSPLAN KERN DOMBURG Op dinsdag 20 januari 2004 om 20.00 uur wordt er in het ge meentehuis een informatieavond gehouden over het concept- groenbeleidsplan voor de kern Domburg. Tijdens deze informa tiebijeenkomst wordt dit plan toegelicht en kunt u hierover meedenken en vragen stellen. DELEGATIEVERORDENING De gemeenteraad van Veere heeft in haar vergadering van 18 december 2003 de delega tieverordening 1997 ingetrok ken en het delegatieregister 2003 vastgesteld Deze wijzigin gen waren noodzakelijk na het in werking treden van de Wet dualisering gemeentebestuur. Het delegatieregister ligt tijdens de openingsuren van het ge meentehuis vier weken ter inza ge bij de centrale publieksbalie. Domburg, 14 januari 2004 Burgemeester en wethouders van Veere i

de Faam | 2004 | | pagina 23