Keurmerk laat klanten aan het woord Bij R&B Wonen kiest u zelf waar u wilt wonen R&B t(We»v Vanaf 1 januari 2004 verschijnt ons woningaanbod in De Woongids l&fad*' f\$4r ft Jucit MWk £4* WOONDIENSTEN Woonzorg Nederland, de grootste landelijke organisatie voor seniorenhuisvesting Verzekerd zijn dat de nieuwe keuken - echt letterlijk - zonder mankeren wordt geïnstalleerd? En dat 'de klant koning is' vanaf het moment dat de winkeldeur wordt geopend tot het moment dat de keuken volop is inge wijd? Het nieuwe Consumenten Label van de Vereni ging Comfortabel Wonen is daarbij behulpzaam. Voor het eind van het jaar zullen ruim honderd keukenzaken de trotse bezitter van dit nieuwe label zijn. Keukenzaken onderscheiden zich met uniek CW Consumenten Label Woensdag 19 november 2003 WOONDIENSTEN HUREN in Midden Zeeland Bepaal dan uw Wilt u wonen in Kortgene, Colijnsplaat, Geersdijk of Kamperland? Woonzorg Nederland biedt u een keus uit diverse senioren woningen van ca. 60 nr. Alle woningen zijn gelijkvloers en voorzien van 24-uurs alarmering. De woningen zijn per direct te huren. Overdag is er een beheerder beschikbaar. De huurprijs en servicekosten zijn vanaf 225,33 resp. 7.50 per maand. Bent u geïnteresseerd? Belt u dan met de beheerder (0113 - 69 50 20) of met het zorgcentrum Nieuw Cleijenborch (0113 - 24 09 00) of met de Klantenservice van Woonzorg Nederland (0900 1234 996, lokaal gesprekstarief). Voor informatie over al onze appartementen in of buiten uw regio kunt u ook onze website raadplegen: www, woonzorgn I Woonzorg Nederland advertentie Wie kent ze niet, de horrorverhalen die op verjaardagen de ronde doen over de aankoop en het installeren van een nieuwe keuken. Te late en incomplete aflevering, slordige instal laties en niet nagekomen service val len het meest te beluisteren. Maar ook verhalen over faillissementen en aan betalingen die verdwenen zijn, doen de ronde. Een mens zou haast geen nieuwe keuken meer durven aan te schaffen. Jammer, want aan een goed ingedeelde, mooie keuken valt dagelijks veel plezier te beleven. Re den voor de Vereniging Comfortabel Wonen om het unieke CW Consu menten Label in het leven te roepen. Een betrouwbaar keurmerk waarop blindelings op vertrouwd kan wor den. Want een keuken kopen is vaak een behoorlijke investering die niet zo één, twee, drie valt terug te draaien. Het enige dat men hoeft te doen: de wensen duidelijk maken en de keukenspecialist informatie ver strekken over de huidige situatie. Het CW Consumenten Label is een uniek label. De vereniging beoordeelt namelijk niet zélf of de betreffende detaillist aan de normen voldoet, maar laat daarvoor de klanten aan het woord. Een speciaal daarvoor opge richte stichting treedt op als certificerend instituut. Op die manier is de objectiviteit van het label gega randeerd. Die vraagstelling gaat heel breed. Hoe zijn de ervaringen met de verkopers? Was de offerte duidelijk en volledig? Is er op tijd geleverd? Was de keuken compleet, onbescha digd en volgens de bestelde specifi caties? Hoe is de installatie is verlo pen? Hoe zijn eventuele garanties na gekomen? En, zeker niet in de laatste plaats, hoe is men als klant behan deld. Dat is een greep uit de vragen die worden voorgelegd. Of men zelf weer bij die winkel zou kopen, of men de winkel bij anderen zou aanbeve len en welk rapportcijfer men de keukenzaak geeft vormen het slot van de lange vragenlijst. Om het CW Con sumenten Label te 'verdienen' moet maar liefst negentig procent van alle ondervraagde klanten een hoge score geven. Is dat niet het geval, dan wordt het label niet verstrekt en wordt de betreffende keukenzaak geadviseerd om eerst op één of meer onderdelen orde op zaken te stellen. Daarna kan een nieuwe screening plaatsvinden. Het hele proces wordt begeleid door een registeraccountant. Deze geeft ook bij elk label een accountants verklaring af. Eens gegeven, blijft ge geven gaat in het geval van het CW Consumenten Label niet op. De gecertificeerde keukenzaken worden ieder jaar opnieuw door nieuwe klan ten beoordeeld. Het leveren van con stante kwaliteit is dus pure noodzaak. Voor de consument is daarmee een uitstekend hulpmiddel in het leven geroepen om betrouwbare keuken zaken te kunnen herkennen. Natuur lijk kan er altijd iets mis gaan. Een keu ken is geen auto die kant en klaar ge kocht wordt, maar een in onderling overleg uit veel componenten sa mengesteld product. Alle producten moeten op elkaar zijn afgesteld en alle betrokken leveranciers op elkaar in gespeeld. Het vraagt dus heel wat vakwerk om uiteindelijk precies dat gene thuis te krijgen dat voor ogen stond. Een keukenzaak die het Com fortabel Wonen Consumenten Label mag voeren, heeft bewezen dat vak werk onder de knie te hebben en zijn klanten naar volle tevredenheid van dienst te zijn. Meer informatie over het CW Consu menten Label en een recente lijst van keukenzaken die dit label mogen voe ren, is ondermeer te vinden op www.wonencompleet.nl. R&B Wonen is verhuurder van circa 4.200 woningen. Dit woningbezit is verspreid over 22 dorpskernen van de gemeenten Borsele en Reimerswaal. In onze woonwinkels te Kruiningen en Heinkenszand -Q kunt u terecht voor onze dienstverlening. Met een team van 38 medewerkers staan wij klaar om uw vragen te beant woorden en u service te verlenen. Het werkgebied ADVERTENTIENUMMER 324003 Dahlialaan 48 Eengezinswoning 3 slpk Huurprijs Beschikbaar Voorwaarden €351,01 16 december 2003 leeftijd vanaf 18 jaar vanaf persoon inkomen vanaf 770 Ruime tussenwoning met een grote achtertuin. De woning is op loopafstand gelegen van het centrum en voorzien van een combiketel en een ruime zolder die te bereiken is via een vlizotrap. S X\ Xf.X -X Épi XX V~X sap De Stappen bepaal voor welke woning u belang stelling heeft, rekening houdend met de voorwaarden. Knip woonkeüzebon uit en vul de bon in. U kunt maximaal 3 woningen kiezen 'Als u een klantnummer heeft hoeft u het rechtergedeelte van de woonkeüzebon niet in te vullen Bij het invullen van het bruto gezinsinkomen gaat het om alle bruto inkomens van het huishouden uitgezonderd de inkomens van gezinsleden jonger dan 18 jaar. Stuur de bon tijdig op naar R&B Wonen. Woonkeuzebonnen dienen uiterlijk dinsdag om 12 uur na het verschijnen van de advertentie in ons bezit te zijn. De voorwaarden Bij elke advertentie zijn de voorwaarden vermeld. Woonbonnen die niet aan de voorwaarden voldoen worden niet in behandeling genomen. De selectie Als verhuurder is het onze taak om rekening te houden met de sociale sa menstelling van buurten en wijken. Met de toewijzing van woningen wordt daarmee rekening gehouden. Bij de selectie spelen de economische en sociale binding van de belangstellenden een rol. Bij gelijke voorrangssituaties zal degene met de langste woonduur het aanbod krijgen. Een uitzondering daarop zijn woning zoekenden met een urgentieverklaring. Deze krijgen bij de selectie voorrang. De aanbieding Als u bent geselecteerd, dan nodigen wij u uit voor een persoonlijk gesprek. Bent u niet geselecteerd, dan wordt u hierover schriftelijk geïnformeerd. Uitgebreidere informatie over de spelregels is te verkrijgen in onze woon winkels. Huurprijs Beschikbaar Voorwaarden 244,74 16 december 2003 leeftijd vanaf 60 jaar vanaf 1 persoon inkomen vanaf 800 Tussenwoning op begane grond. Geslo ten keuken. Eén slaapkamer aanwezig. Voorzien van CV. Heinkenszand ADVERTENTIENUMMER 324007 Roofvogelstraat 56 Seniorenwon 3 slpk Huurprijs Beschikbaar Voorwaarden 418,34 23 december 2003 leeftijd vanaf 60 jaar vanaf i persoon inkomen vanaf 770 Seniorenwoning met aangebouwde ber ging, slaapkamer en badkamer op bega ne grond. Twee slaapkamers op verdie ping aanwezig. Voorzien HR combiketel. Waarde Yerseke Kruiningen Heinkenszand ADVERTENTIENUMMER 324002 Weel weg 3 Eengezinswoning 3 slpk Huurprijs 352,83 Beschikbaar 4 december 2003 Voorwaarden leeftijd vanaf 18 jaar van 2 t/m 4 personen inkomen vanaf 770 Mooie, landelijk gelegen twee-onder- een-kapwoning met grote tuin. 's-Cravenpolder ADVERTENTIENUMMER 324004 Ten Houtenstraat 26 Eengezinswoning 4 slpk Huurprijs Beschikbaar Voorwaarden 334,00 16 december 2003 leeftijd vanaf 18jaar vanaf 2 personen inkomen vanaf 770 Hoekwoning met ruim uitzicht. De wo ning is gelegen in een leuke wijk en is voorzien van een bijkeuken. De zolder is te bereiken via een vlizotrap. ADVERTENTIENUMMER 324001 Torricellistraat 40 Eengezinswoning 4 slpk Huurprijs 409,52 Beschikbaar 4 december 2003 Voorwaarden leeftijd vanaf 18jaar van 2 t/m 7 personen inkomen vanaf 1610 Ruime tussenwoning met 4 slaapkamers, vaste trap naar de zolderslaapkamer en een tweede toilet in de badkamer. ADVERTENTIENUMMER 324005 V. Cittersstraat i6 Eengezinswoning 3 slpk Huurprijs 314,32 Beschikbaar 10 december 2003 Voorwaarden .- leeftijd van 18 t/m 30 jaar vanaf 1 persoon inkomen vanaf 500 Tussenwoning met gesloten keuken en berging in achtertuin. Voorzien van HR combiketel. ADVERTENTIENUMMER 324006 Robiniahof 22 Eengezinswoning 3 slpk Huurprijs 390,92 Beschikbaar 18 december 2003 Voorwaarden leeftijd vanaf 18jaar vanaf 2 personen inkomen vanaf 1560 Ruime tussenwoning met open keuken en aangebouwde berging. Slaapkamer met balkon, badkamer met ligbad, 2e vaste trap naar zolder. Voorzien van HR combi-ketel. Woonkeüzebon editienummer [24] ik heb belangstelling voor: Advertentienummer: Adres: Advertentienummer: Adres: Advertentienummer: Adres: Naam: Voorletters: M/V' Geb.datum: Ik heb wel/geen' klantnummer Klantnummer: Datum: Handtekening: 'Doorhalen wat niet van toepassing is.y: Onjuist of onvolledig ingevulde woonkeuzebonnen worden niet in behandeling genomen Woonkeüzebon opsturen naar onderstaand postadres ALS U EEN KLANTNUMMER HEEFT, HOEFT U HIERONDER ALLEEN WIJZIGINGEN AAN TE GEVEN. Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoonnr.: Naam partner: Voorletters: M/V' Geb.datum: Ik ben een doorstromer starter' Ik wil de woning betrekken met personen Mijn bruto gezinsinkomen is per maand/jaar': Ik woon vanaf in mijn huidige woning Ik ben wel/niet' economisch gebonden. De plaats v/h werk is: Aantal km's woon-werk: 'Doorhalen wat niet van toepassing is. Bezoekadressen: Heinkenszand, Van der Biltplein 4, Kruiningen, Markt 2 Postadres: Postbus 30, 4450 AA Heinkenszand, Telefoon 0113-39 64 00 Openingstijden: maandag tot en met donderdag van 08.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur. http;//2eeland.woonkeuze.nl

de Faam | 2003 | | pagina 21