in de Regio Anker Desein en Murre-Moens onder één dak na ■4.tnd ifiufv :o)0sak@m Intersport Erik is klaar voor de winter Nedbase ICT koppelt creativiteit aan techniek Fit en gezond het leven door! Drogisterij Unique gaat online Topslager Verboom: kampioen in rookworsten 404040 Topzak woensdag 12 november 2003 VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN Met iiden fjn bij ik in Middelbug weer volop ski's en skischoenen te koop en te huur.Ie dereen die van plan is de sneeuw op te zoe ken, kan voor een goede voorbereiding bij ons terecht", zegt Erik Huisson, eigenaar van de sportzaak. Dit jaar is op de eerste verdieping een ruimte ingericht in de vorm van een skihut, speciaal voor de ver koop en de verhuur. Volgens Erik, kunnen de klanten zo op een rus tige manier geholpen worden bij het uitzoeken van de spullen. Het geven van tijd en ruimte is belang rijk, want de klant moet geen op gejaagd gevoel krijgen. Verder staan er voldoende medewerkers klaar met kennis van zaken. Daar naast vertelt hij dat de skiapparatuur volgens landelijke normen goedgekeurd is en goed onderhouden is. Naast de verkoop en verhuur, zijn er natuurlijk ook aanverwante skiartikelen te koop zoals skibrillen, skistokken en uiteraard ook skikleding. Ook langlaufski's behoort tot het assortiment van Intersport Erik. De merken die u bij Intersport Erik aantreft zijn al lemaal A merken voor wat betreft de ski's zijn dit ATOMIC, HEAD, SALOMON EN FISCHER. De schoenmerken zijn o.a. HEAD, TECNICA, SALOMON en NORDICA. Verder voert Intersport Erik het eigen merk Techno. "In Oostenrijk, Zwitserland en Duits land zijn de mensen positief over dit merk en het heeft een goede prijskwaliteit verhouding", zeat Erik. Er is huurmateriaal beschik baar voor de beginnende tot ge vorderde skiërs en reserveren is gewenst. Intersport Erik Voor meer informatie: 0118-611741 of www.intersporterik.nl.. Elk zichzelfrespecte- bedrijf heeft Ydig een internetsite. Maar om die nu ook aantrekke lijk en interactief te maken, is kennis nodig. En daarover beschikt Nedbase ICT uit Middelburg bij uitstek. Zo ontivilckelde het jonge team van tech nici en creatievelingen onlangs de website van Drogisterij Unique uit Middel burg. Geen statisch geheel, maar dyna misch en interactief. Nedbase-eigenaren Arjan Abra- hamse en Andre Dingemanse: "Klanten kunnen er de gegevens die gekoppeld zijn aan hun klantenkaart opvragen en desge wenst wijzigen. Het kassasysteem in de winkel wisselt dus de gege vens uit met de website." Internet is niet de enige speciali teit van Nedbase. Het bedrijf is al ruim drie jaar thuis in diverse soft ware-, internet- en intranet- toepassingen. "Het mooie daarbij is dat we techniek en creativiteit aan elkaar koppelen. Zo krijg je een technisch goed bruikbaar, maar ook mooi resultaat". Arjan Abrahamse en Andre Dingemanse hebben allebei een HBO-diploma Informatie-Technolo gie op zak. "Dat betekent dat we technisch goed onderlegd zijn, maar ook begrijpen welke proces sen zich in een bedrijf afspelen en hier op in kunnen spelen". Zo den ken de Nedbase-medewerkers al in een vroeg stadium mee over de kosten en baten voor hun klant. De mogelijkheden zijn eindeloos. Het jonge team, dat opereert on der de vlag 'technisch, flexibel, snel' informeert u graag. Nedbase ICT Molenwater 79 4331 SE Middelburg www.nedbase.nl T 0118 - 617873 F 0118 -614738 E info@nedbase.nl Gemak dient de mens. Dat blijkt ook in het pand langs deA58 bij Vlissingen waarin de partners Murre-Moens en Anker Desein gevestigd zijn. Zowel particulieren als bedrijven vinden er alles op het gebied van bouw en afbouw, keukens, sanitair, tegels, plafonds, wanden, (inbouw-)kasten en ren. De showrooms van Anker Desein en Murre-Moens vormen een waar visitekaartje en geven exact weer waar deze ondernemingen voorstaan: duurzame, eigentijdse en klassieke bouw- en afbouwmaterialen van uitstekende kwaliteit. Al werken zij elk met hun eigen, deskundige adviseurs, toch weten Anker Desein en Murre-Moens de indruk te wekken dat de klant één bedrijf bezoekt. Een bedrijf dat thuis is in een breed scala aan roducten voor de bouw en af- ouw van de woning. ,,Voor deze regio is dit een uniek concept", vertelt Peter de Looff. ,,Zo'n breed en kwalitatief hoogstaand aanbod van de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van bouw en af bouw, tref je nergens in de wijde omgeving aan." Zo is er bij Anker Desein een bij zondere opstelling te vinden van keukens. Dit studioconcept, van de gerenommeerde keukenfabrikant Bruynzeel, zorgt ervoor dat de klant direct bij cfe keuken van zijn smaak komt en eenmaal in die stu dio kan kiezen voor de diverse uitvoeringen die elke stijl te bie den heeft. Daarnaast heeft Anker Desein ook verschillende uitvoerin gen van Leicht keukens, hét Duitse topmerk en een toonbeeld van de gelijke kwaliteit. Alle inbouw- apparatuur van kwaliteitsmerken zijn werkend", vertelt adviseur Jaap Pijnenburg. ,,En soms nodi gen we een kok uit om kook demonstraties te geven. Dat maakt het nog beeldender en geeft de mensen meteen inspiratie." Inspiratie opdoen is niet moeilijk in de beide showrooms. De keuze uit bijvoorbeeld tegels en sanitair is indrukwekkend. Van klassieke succesnummers tot ultramoderne opstellingen. Of het nu gaat om een kleine ruimte voor douche en toilet of om een grote design bad kamer met alles er op en er aan, de deskundigen van Anker Desein kunnen een scala aan ontwerpen maken en laten zien. Daarnaast volgt Anker Desein de nieuwe ont wikkelingen op de voet en kan het bedrijf ae klanten dan ook de nieuwste snufjes aanbieden. Murre-Moens is de binnenbouwer, die gespecialiseerd is in de afwer king van plafonds, wanden, kas ten en vloeren. In de showroom kunt U kiezen uit verschillende materialen, designs en kleuren. Daarnaast presenteren zij prach tige meubelsystemen en een zeer aansprekend en toonaangevend assortiment kastwandsystemen voor uw kantoor, huis en natuur lijk slaapkamer op maat. Allemaal producten van bekende Neder landse en Italiaanse merken. Stap eens binnen voor een pas send interieuradvies. Murre-Moens en Anker Desein Marie Curieweg 9-13 Vlissingen Telefoon: 0118-690000 th Shop tl met u een ge- elstelling. Onze unieke en zeer uitgebreide nieuwe 2004 collectie home trainers, ergometers, crosstrainers, loopbanden, roeimachines, halter- banken en multi powerstations van Body Solid, Steelflex, Kettler en Tunturi, staan in onze showroom op u te wachten voor een uitvoerige test. Ongetwijfeld biedt Fit Health een kwaliteitstoestel dat perfect bij u past en wat naar keuze gratis bezorgd en gemonteerd wordt. Het volledige programma budo artike len van Super Pro en de fitnesskleding van Powerhouse en Crazee Wear, maar ook de sportvoeding van Sports- lab, Weider, Fitshape en Ultimate Nutricion maken ons programma wel heel compleet. Samen met een deskun dig advies en volledige service weten wij zeker dat de Fit Health Shop een uitstekende partner voor u zal zijn. Fit Health Shop Gravenstraat 11 Middelburg 0118-640303 been- Hst biedt litgebreid assortiment drogisterij artikelen, trendy haar- accessoires, bijouterieën en scherp geprijsde sokken enfleecetruien. De tivee vestigingen zijn te vinden bij de ingang van winkelcentrum Dauwendaele, vlak achter het centraal station in Middelburgen in de Gasthuisstraat in de binnenstad van Goes. Omdat Unique nog veel meer te bieden heeft, gaat eigenaar Jacco Luijk deze maand online op www.drogist.nl Een bezoek aan de website leert ook over het bestaan van Younique, de schoonheidssalon in het pand in Middelburg. Met één klik verschijnen informatie en prijzen van de behandelin gen, zonnebank en de maan delijkse beautyaanbieding. Ver der informeert de site over de verschillende aanbiedingen en producten. Om hier automa tisch van op de hoogte te blij ven kan de bezoeker zich op geven voor de e-mailing. Eige naars van de klantenpas kun nen bovendien online hun spaarsaldo opvragen. Elke vijf euro besteding levert een punt op. Bij zestig punten ontvangt de klant een cadeaubon van 7,50 eu.ro. Verder kan hij op de site zijn adresgegevens bekij ken en wijzigen. Luijk wil zich onderscheiden van andere drogisten. Hij speurt niet alleen naar hippe cadeauartikelen, maar biedt bij voorbeeld ook degelijke merk- loze beenmode aan. "Onze sokken kosten gemiddeld zes euro voor drie paar. In andere winkels betaalt de klant al snel tien euro voor gelijke kwaliteit. Het is jammer aat mensen den ken dat ze voor lage prijzen naar zaken als Kruidvat moe ten. Dat is een fabeltje; ons prijsniveau ligt gelijk." Vanaf 2004 kan de klant ook via de website bestellen. Unique, Vrijlandstraat 79, Middelburg en Gasthuisstraat 12-14 Goes, telefoon: 0118-612862. heeft Top- oom een n aan de Straat in Vlissingen. Maar de slagerij is dan ook exclusief te noemen. "We zijn zo'n beetje de enige slagerij in de regio die nog heel veel zelf maakt", vertelt eigenaar Rob Ver boom. Vader Verboom begon met de zaak in de Scheldestraat in 1 977. "En ik runde de winkel samen met mijn vader. Maar sinds 1 januari van dit jaar run ik de slagerij al leen. Samen met mijn enthousiaste team, dat bestaat uit één slager en vijf dames. En daarnaast wer ken ook mijn ouders nog af en toe mee in de winkel." Bij Verboom wordt echt Hollands rundvlees verkocht. "Dat is heel bijzonder, bijna zeldzaam tegen woordig. Dat rundvlees wordt ove rigens speciaal voor ons geselec teerd en een collega-slager slacht het voor ons." Klanten kunnen bij Verboom te recht voor alle slagers benodigdheden, zoals onder meer rund- en varkensvlees. "En in het weekend verkopen we ook kalfs vlees. Wat betreft de vleeswaren maken we zelfs zo'n 85 procent van het complete assortiment zelf. Daarnaast doen we aan party ser vice, dus we verzorgen fondue- of gourmetschalen, maar ook com plete koude schotels. En we bezor gen thuis. Dat doen we helemaal gratis voor onze klanten. Een goede service vinden we namelijk erg belangrijk." Maar waar Verboom juist bekend mee is geworden, dat zijn de rook worsten. "Dat is onze topper", ver telt de eigenaar trots. "Twee we ken geleden zijn we zelfs nog Nederlands kampioen geworden met onze rookworsten!" Topslagerij Verboom Scheldestraat 71 4382 LX Vlissingen telefoon 0118-412282 GELUK Opvoeden is in deze tijd geen gemakkelijke taak. De cijfers spreken duidelijke taal: vandaag de dag krijgt maar liefst I op de 20 kinderen in Nederland te maken met jeugdhulpverlening, meestal als gevolg van een verstoorde thuissituatie. Gelukkig bestaan er voor deze kinderen allerlei vormen van hulp. Vele mensen zetten zich elke dag in om hen tóch een toekomstperspectief te bieden. Dat neemt niet weg dat ze, net als andere kinderen, van tijd tot tijd wel een extraatje kunnen-gebruiken. Kinderhulp is het fonds dat daar al 40 jaar voor zorgt. Helpt u 'n handje? giro Deventer NATIONAAL FONDS KINDERHULP BrHkpoortwrcit 33. 74H HS Deventer, tel.: 0570-611 BW.fjx 0S70 - 645 603 Internes www.lcivdcrhulp.nl, e-m»'l: inte@Hnderhuip.nl

de Faam | 2003 | | pagina 6