VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN woensdag 29 oktober 2003 de FAAM pagina 11 gemeente Middelburg GEMEENTE VUSSINGEN tcSH V E EW MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE In Azië komen jaarlijks 2 miljoen honden en katten op een gruwelijke manier aan hun einde. Hun vacht wordt verwerkt in kleding, kattenspeeltjes, haaraccesoires en poezenbeeldjes. DNA-onderzoek toont aan dat hondenbont te koop is in Neder- landse winkels. Help Bont voor Dieren in haar strijd tegen de bonthandel en vraag een gratis actiepakket aan tegen huisdierenbont. Bont voor Dieren, telefoon (020) 676 6600 of stuur een mail naar info@bontvoordieren.nl INFORMATIE OVERHEID BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het plaatsen van een dakkapel op het perceel Johannes Postkwartier 80; het wijzigen van de kozijnen in de achtergevel en het gedeeltelijk ver nieuwen van het dak op het perceel Nieuwepoortstraat 10; het vervangen van de voordeur op het perceel Zusterstraat 8; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Noordweg 247; het aanpassen van de achtergevel op het perceel Eigenhaardstraat 13; het aanbrengen van gevelreclame op het perceel Segeersstraat 9. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de behandelend ambtenaar van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, telefoon 675200, De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter.Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften wor den ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNIN GEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het plaatsen van een dakkapel op het perceel Burgemeester Dregmansstraat 9 (I7-10); het bouwen van een carport op het perceel De Schone Waardin 30 te Arnemuiden (I 7-10); het bouwen van een garage/ber ging op het perceel Nieuwenhovenseweg 20D (I 7-I0); het slopen van het gemaal voor onderbemaling in de Zuidwatering nabij de kruising Schroeweg/Mannezeesewatergang {/7-10); het vervangen van raamkozijnen op het perceel Verwerijstraat 22 (17-10); het ophangen van één vlag met vlaggenhouder op het perceel Markt 65C (17-10); het aanbrengen van gevelrecla me op het perceel Beenhouwerssingel 3 I 7-10); het verlengen van de kademuur nabij de Kanaalweg (17-10); het plaatsen van een dakkapel op het perceel Grootmede 16 (17- 10); het bouwen van een twee-onder- een-kapwoning op de percelen Hoogaars 22-24 te Arnemuiden (22-10); het bouwen van een schuur op het perceel Veersesingel 246 (22- 10). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 31 oktober 2003 tot en met 13 november 2003 ligt op de afde ling Vergunningverlening en Handhaving van de dienst Ruimte de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het plaatsen van een tussenwand op het perceel Langeviele 12; het plaatsen van een schutting op het perceel Nieuwe Haven 35. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BEKENDMAKINGSBESLUIT VOOR DE AANWJIZINGSBE- SLUITEN BELASTINGEN De op grond van artikel 231, tweede lid, onderdeel b, c,en d van Gemeentewet, artikel 8, eer ste lid, van de Invordermgswet 1990 en de artikelen 30 en 31 van de Wet waardering onroe rende zaken maken burgemees ter en wethouders bekend dat zij op 28 oktober 2003 aanwij zingsbesluiten hebben vastge steld voor: - Aanwijzing heffingsambtenaar - Aanwijzing invorderingsambte naar - Aanwijzing medewerkers belas tingen - Aanwijzing belastingdeurwaar ders - Aanwijzing voor inlichtingenver plichtingen -Aanwijzing voor verzending van aanslagbiljetten De aanwijzingsbesluiten liggen ter inzage op de afdeling plan ning en control/belastmgen, Lange Noordstraat 16. BOUWAANVRAGEN bekend making ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: A) Lichte bouwvergunning: - verbouwen van een woning Offenbachlaan 33 - verbouwen van een garage Aldegondestraat 8 - verbouwen van een winkelpand Scheldestraat 53 - het bouwen van een serre Keizer Karelhof 47 B) Reguliere bouwvergunning: - uitbreiden van een woning Gerbrandystraat 26 - plaatsen van een houten vlonder Haagland (tegenover nrs 34 36) - uitbreiden van een woning Anna Blamanlaan 32 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter.Tegen aanvragen om een bouwvergunning en monumentenvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. VERLEENDE BOUW,- SLOOP en GEBRUIKSVERGUNNIN GEN In de afgelopen periode zijn de vol gende vergunningen verleend: - bouwen van een loods en veestal Bosschaartweg I 17-10-2003 - verbouwen van een woning Putwijkstraat 17 17-10-2003 - verbouwen van een kantoor Boulevard de Ruijter 2 17-10-2003 - bouwen van een bedrijfspand Distributieweg 4 16-10-2003 - slopen van een sorteerloods Havenweg 5 21-10-2003 - verbouwen van een woning Thorbeckelaan 8 21-10-2003 - slopen van een asbesthoudende ter reinwaterleiding Oosterhavenweg 10 22-10-2003 Tegen dit besluit kan door een rechtst reeks belanghebbende binnen de ter mijn van 6 weken na de dag van ver zending van de vergunning, schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het col lege van burgemeester en wethouders. WELSTANDCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandcommissie is op 6 november 2003. Uw plan moet tenminste een week voor de vergadering bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. AANLEG GEHANDICAPTEN PARKEERPLAATS Wij zijn voornemens om een gehandi captenparkeerplaats aan te leggen in de directe nabijheid van de entree van de woning met huisnummer 6 in de Margrietstraat te Oost-Souburg. Een gehandicaptenparkeerplaats is een aangewezen plaats voor het par keren van een auto van een gehandi capte of voor een gehandicapte inge zetene. Op deze plaats, die zal worden ingericht overeenkomstig de bepalin gen van de Wegenverkeerswetgeving, geldt een parkeerverbod. Van het par keerverbod wordt uitgezonderd het voertuig van de gehandicapte of de ingezetene zoals dit kenbaar wordt gemaakt op het aan te brengen onderbord. Belanghebbenden worden in de gele genheid gesteld hun zienswijzen bin nen vier weken na deze publicatie mondeling of schriftelijk naar voren te brengen. Reacties kunnen worden gezonden aan het college van burge meester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen ta.v. de directie Grondgebied afdeling ontwikkeling.(telefoon 487235 of fsr@vlissingen.nl) TOEPASSING ART. 19, LID I WRO - AANPASSING BOS- SENBURGHWEG (WEGVAK SLOEWEG-ZUIDBEEKSE- WEG) Met de ingebruikname van de Secundaire weg Vlissingen- Koudekerke (SI 4) krijgt de Bossenburghweg naast haar huidige ontsluitingsfunctie, tevens een stroomfunctie voor het doorgaand verkeer. Om de verkeersveiligheid te waarborgen dient de Bossenburghweg aangepast te wor den. Het betreft hoofdzakelijk de aanpassing van de kruising BossenburghwegIRosenburglaan en Bossenburg en de aanleg van een geluidwerende voorziening aan de zijde van Bossenburgh. De vormge ving van deze geluidwerende voor ziening maakt geen deel uit van deze vrijstellingsprocedure. De geluidwerende voorziening past bin nen het geldende bestemmingsplan Groot-Lammerenburg. De overige aanpassingen passen niet binnen het geldende bestem mingsplan Groot-Lammerenburg. Het ligt in de bedoeling om aan het verzoek medewerking te verlenen met toepassing van de vrijstellingsprocedure als omschreven in artikel 19, lid I en 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Op grond van artikel 19a, lid 4 van de Wet Ruimtelijke Ordening en afdeling 3.4 van de Algemene wet Bestuursrecht liggen vanaf 30 oktober 2003 tlm 26 november 2003 in ons kantoor aan de Coosje Buskenstraat 200 en in de open bare bibliotheek, Spuistraat 6 de aan passingen met de ruimtelijke onderbou wing ter inzage. Gedurende deze 4 weken stellen wij een ieder in de gele genheid om zienswijzen kenbaar te maken bij ons college. AANLEGVERGUNNING SLOOP WALSTRAAT 54-56 Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken, op grond van artikel 9 van de voorschriften van het bestem mingsplan Binnenstad en afd. 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, bekend, dat vanaf 30 oktober 2003 gedurende vier weken (dus tlm 26 november 2003) in het gemeentelijk informatiepunt Coosje Buskenstraat 200 ter inzage ligt de aan vraag tot het gedeeltelijk slopen van de achterzijde van de pandenWalstraat54- 56. Wij zijn voornemens de vereiste aanleg en sloopvergunning te verlenen, omdat de beeldbepalende voorgevels van deze panden blijven behouden. Gedurende de hiervoor genoemde ter mijn kan een ieder schriftelijk zijn ziens wijze indienen bij ons college. GOEDKEURING BESTEM MINGSPLAN INDUSTRIETER REIN VLISSINGEN-OOST, 3E HERZIENING Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 28, lid 6, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 14 oktober 2003 goedkeu ring hebben verleend aan de door de gemeenteraad op 28 augustus 2003 vast-gestelde 3e herziening van het bestemmingsplan 'Industrieterrein Vlissingen-oost'. Het besluit van Gedeputeerde Staten en de goedgekeurde bestemmingsplanher ziening liggen met ingang van 30 okto ber 2003 voor een ieder gedurende zes weken (t/m 10 december 2003) in het gemeentelijk informatiepunt in het pand Coosje Buskenstraat 200 ter inzage. Tegen het goedkeuringsbesluit kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-GRA- VENHAGE door: - degenen, die tijdig op grond van artikel 27, lid I of 2, van de Wet op de Ruimtelijke Órdening bij Gedeputeerde Staten bedenkingen hebben ingediend en - belanghebbenden, die kunnen aanto nen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest zich tot Gedeputeerde Staten te wenden. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn, dus op 11 december 2003. Indien binnen de beroepstermijn door de indiener van een beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij deVoorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit tot goedkeuring niet in werking voordat op dat verzoek is beslist BESTEMMINGSPLAN BEDRIJ VENTERREIN EDISONPARK Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken burge meester en wethouders van Vlissingen bekend dat het besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland tot goedkeuring van het bestemmingsplan Bedrijventerrein Edisonpark thans onherroepelijk is. Genoemd besluit ligt met ingang van 30 oktober 2003 voor een ieder ter inzage in het gemeentelijk informatie punt in het pand Coosje Buskenstraat 200. BOUW TIJDELIJKE WINKEL WALSTRAAT 54-60 De B4/V1 NBM Vastgoed heeft een bouwaanvraag ingediend voor een tij delijke winkel aan de Wolstraat 54-60. De bouw van deze tijdelijke winkel geschiedt voor een periode van maxi maal 3 jaar. Na deze periode zal de tij delijke winkel verwijderd worden. Bij de te verlenen bouwvergunning zal dus een instandhoudingstermijn van 3 jaar als voorwaarde worden opgenomen. Op grond van artikel 17 van deWet op de Ruimtelijke Ordening zijn wij bevoegd, met het oog op een voor een bepaalde termijn voorgenomen afwij- king van een bestemmingsplan, vrijstel ling te verlenen van een geldend bestemmingsplan. Het plan ligt met ingang van 30 okto ber 2003 gedurende twee weken (t/m 12 november 2003) ter inzage in het gemeentelijk informatiepunt aan de Coosje Buskenstraat 200 te Vlissingen. Wij stellen een ieder in de gelegenheid zijn zienswijze kenbaar te maken over ons voornemen medewerking te verle nen aan het ingediende plan WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging meldingen van ver andering inrichtingen artikel 8.19 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat de vol gende meldingen van wijziging, veran dering of uitbreiding is ontvangen: - van De Dreu Sorteerbedrijf v.o.f. in verband met uitbreiding van de inrich ting Havenweg 5 te Ritthem door uit breiding met een opslagloods (2000 m3) voor droge land- en tuinbouwpro ducten - van de Provinciale Stoombootdiensten in verband met veranderingen binnen de inrichting Prins Hendrikweg 10 in verband met afbouw van verschillende bedrijfsactiviteiten als gevolg van het gereedkomen van de Westerschelde- tunnel - van N.V. Haven van Vlissingen wegens veranderingen binnen de inrichting Engelandweg 2-4 door uitbreiding van de inrichting met een fietsenstalling, kleed- en doucheruimte. De voorgenomen veranderingen van de inrichtingen leiden niet tot andere of grotere nadelig gevolgen voor het milieu en de veranderingen dienen, krachtens de geldende voorschriften, binnen 3 jaar gerealiseerd te worden. De voorgenomen veranderingen geven gelet op de inhoud van de betreffende melding geen aanleiding tot wijziging van de desbetreffende vergunningen. Om die reden hebben wij besloten akkoord te gaan met de meldingen. Ter inzage De meldingen en alle relevante stuk ken liggen van donderdag 30 oktober 2003 tot 10 december 2003 elke werkdag tijdens kantooruren en op woensdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ter inzage (publiekzaken aan de Coosje Buskensstraat) te Vlissingen. Inzage op woensdag dient van tevoren telefonischper e-mail bij de afdeling milieu te worden aangevraagd (telefoon 487157/ e-mail mfn@vlissingen.nl). Bezwaar Tegen ons besluit kan iedere belangheb bende, binnen zes weken na de datum van bekendmaking van de beschikking schriftelijk bezwaar aantekenen op grond van de Algemene wet bestuurs recht en de Wet milieubeheer. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift moet worden onderte kend en bevat tenminste de naam en adres van de indiener, de dagtekening een omschrijving van het besluit waarte gen het bezwaar is gericht en de gron den van het bezwaar. Beroep en voorziening Na onze eventuele beslissing op bezwaar is beroep mogelijk bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De voorzitter van dit rechtscollege beslist tevens over een ver zoek om schorsing of een voorlopige voorziening. Belanghebbenden kunnen een gemotiveerd verzoek indienen mits zij tevens een bezwaarschrift hebben ingediend. Een verzoek om schorsing dan wel een voorlopige voorziening wordt alleen toegewezen als onverwijlde spoed dit vereist, gelet op de betrokken belangen. U moet een afschrift van uw bezwaarschrift dan wel beroepschrift bij het verzoekschrift om een voorlopige voorziening overleggen. Als tegen de beslissing op bezwaarschrift beroep wordt ingesteld, moet griffierecht worden betaald. Dit geldt ook voor een verzoek om voorlopige voorziening. Informatie hierover kunt u verkrijgen bij de Raad van State, (telefoon 070- 3624871). WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer de vol gende meldingen zijn ontvangen: Besluit inrichtingen voor motor voertuigen milieubeheer - van de heer G.M. Poppe (v.o.f Poppe TmcksVlissingen) in verband met het van toepassing worden van het besluit op een reeds opgerichte handel in bedrijfs voertuigen. De inrichting is gelegen aan deVoltaweg I te Vlissingen. - van de heer AJ. de Vos (Taxi-ondeme- ming Uvo v.o.f) wegens uitbreiding van het taxibedrijf met een antenne (max 10 watt) ten behoeve van het mobilofoon verkeer. De inrichting is gelegen aan de Logistiekweg I te Vlissingen. Besluit opslag- en transportbe drijven milieubeheer - van de heer K.D. Lawrenson (Lawrensons European Transport) in ver band met het oprichten van een trans- port- en opslagbedrijf waarbij tevens onderhoud wordt gepleegd aan de eigen voertuigen. De inrichting is gelegen aan de Edisonweg 17D te Vlissingen. - van de heer BAA. Oosterbosch in ver band met de uitbreiding van drie extra loodsen. De inrichting is gelegen aan de Frankrijkweg 6 te Vlissingen. - van Project Maatschappij Zeeland B.V. in verband met het van toepassing wor den van het besluit De inrichting is gele gen aan de Oude Industrieweg 2 te Vlissingen. - van Visserijbedrijf Spaanderman V.O.F. in verband met het van toepassing worden van het besluit De inrichting is gelegen aan de Visserijkade 89 te Vlissingen. - van BAM NMB vastgoed b.v. namens de gemeente Vlissingen wegens de voor genomen oprichting van een parkeerga rage aan de Spuistraat te Vlissingen. Besluit voorzieningen en installa ties milieubeheer - van de heer BAA Oosterbosch in ver band met de opslag van propaan. De inrichting is gelegen aan de Frankrijkweg 6 te Vlissingen. Besluit woon- en verblijfsgebou- wen milieubeheer - van Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs op Walcheren in verband met het van toepassing worden van het besluit De inrichting is gelegen aan de Adraen Coortenlaan 5 te Vlissingen. Besluit horeca-, sport en recre atie-inrichtingen milieubeheer van de heer P. Verhulst (Hondenvereniging Walcheren) in ver band met het oprichten van een vereni gingsaccommodatie met clubhuis en (buiten)trainingsruimte voor honden. De inrichting is gelegen aan de President Rooseveltlaan 733a te Vlissingen. - van de heer F.LH. Brunings (Grandcafé/restaurant Pare Central) in verband met het samenvoegen van de inrichtingen Bellamy park 34 en Bella my park 36 te Vlissingen tot één inrichting en daarmee samenhangende aanpassingen. - van De Ruiter en FanoyV.O.F. in verband met de oprichting van brasserie "Gekroonde Liefde". De inrichting is gele gen op de Nieuwendijk 13 te Vlissingen. - van Ke Chiao Hu in verband met ver andering (herinrichting en uitbreiding) van een Chinees Indisch Restaurant, waaronder uitbreiding met het perceel Beursplein 9. De inrichting omvat nu de percelen Beursplein 5, 7 en 9 te Vlissingen. - van de heer P.J. Booij (Fitness Club Vlissingen wegens oprichting van een sportschool (Fitness-, boks en aerobics met bargedeelte) op het perceel Hertzweg I te Vlissingen. - van de heer F. Meijer (Café De Concurrent) wegens het oprichten van een cafébedrijf op het perceel Bellamypark 22 te Vlissingen. - van de heer J.Verdonk IVerdonk Horeca Bedrijven (Café Speyk) wegens het oprichten van een cafébedrijf op het per ceel Bellamypark 12 te Vlissingen. Deze melding is in een later stadium aange vuld door de heer MA.J. Pijnenburg met een definitieve indelingstekening. - van de heer Nijsse namens Voetbalvereniging RCS wegens het oprichten van een clubaccommodatie/sportkantine gele gen aan de Spoorstraat 84 te Oost- Souburg. Besluit voorzieningen en installa ties milieubeheer - van de heer J. Cevaal wegens het oprichten van een propaantank op een perceel bij de Barentsweg 2 te Ritthem. Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer - van Dmkkerij Joossens in verband met het van toepassing worden van het besluit De inrichting is gelegen aan de Spuistraat 86 te Vlissingen. - van Lidl Nederland GmbH wegens overname en veranderingen binnen de inrichting Bonedijkestraat 161 te Vlissingen. Het betreft een discountsu permarkt met een beperkt assortiment - van de heer N.J.Weezepoel wegens het van toepassing zijn van het Besluit op een werkplaats met magazijn tb.v. het loodgieters- en installatiebedrijf op het perceel Palingstraat 63 te Vlissingen. Besluit inrichten woon en ver- blijfsgebouwen milieubeheer - van de heer H. Kramer (SSG Scheldemond) in verband met het bijplaatsen van een noodlo- kaal. De inrichting is gelegen aan het Weyevlietplein 7-13 te Vlissingen. De meldingen zullen ter inzage gelegd worden van 30 oktober tot en met 27 november 2003 bij gemeente Vlissingen (publiekza ken aan de Coosje Buskenstraat 200). Op aanvraag kan de mel ding ook op woensdagavond inge zien worden, telefoon 487157 (e- mail mfn@vlissmgen.nl). Vlissingen, 29 oktober 2003. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLISS INGEN. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. OEMEENT E Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg s Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden bezwaar maken tegen overheidsbe sluiten (dus ook tegen bouwvergun ningen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd en onderte kend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg- post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeen teraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzie- ningenrechter van de Arrondissementsrechtbank in Middelburg ook verzoeken een voor lopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Arrondissementsrechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergun- ning zijn binnengekomen voor: Gapinge - het vergroten van een woning Gapingseweg 10 Zoutelande - het oprichten van een opslagruim te Molenweg 74 - het vergroten van een dakkapel Duinweg 70 - het vergroten van een woning D. Koddelaan 19 Veere - het plaatsen van een stalling Zanddijkseweg 12a Serooskerke - het slopen van een schuur Noordweg 89 - het bouwen van een woning Noordweg 89 - het plaatsen van hekwerk Oostkapelseweg 29 Vrouwenpolder - het vergroten van een supermarkt Fort den Haakweg 12 Aagtekerke - het plaatsen van een centrumge bouw Zuiverseweg 2 Veere - het plaatsen van vier zonnepane len Veerseweg 43 Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend, nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERKEERSBESLUIT Wij hebben het volgende verkeers- besluit voor een gereserveerde par keerplaats voor gehandicapten vast gesteld: - in de Bergstraat te Koudekerke aan de zijde van de even huisnummers Tegen dit besluit kan iedere belang hebbende op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht bin nen 6 weken na de openbare kennis geving een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij ons college, Postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Dit verkeersbesluit en de daarbij behorende situatietekening ligt gedu rende de termijn van zes weken na deze openbare kennisgeving tijdens de openingsuren ter inzage aan de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse I te Domburg. LANGDURIGHEIDSTOESLAG 2003 Dit jaar wordt er een Langdurigheidstoeslag verstrekt aan personen welke staan ingeschreven in het bevolkingsregister van de gemeen te Veere en gedurende de periode oktober 2002 tot oktober 2003 waren aangewezen op een inkomen van om en nabij het sociaal minimum. Voor wie Alle zelfstandige huishoudens van 21 jaar en ouder met een netto inkomen van ten hoogste 110% van het sociaal minimum en een vermogen lager dan het vrij te laten vermogen volgens artikel 54 van de Algemene bij standswet (Abw). Niet in aanmerking komen - jongeren tot 2 I jaar (dus wel de eventuele partner die 21 jaar of ouder is) - vreemdelingen zonder geldige verblijfstitel - personen die in een inrichting verblijven - personen die geen zelfstandige huishouding voeren - personen die studiefinanciering ontvangen op grond van hoofd stuk II van de Wet Studiefinanciering 2000 of op grond van hoofdstuk IV van de Wet tegemoetkoming onderwijs bijdrage en schoolkosten Hoogte Langdurigheidstoeslag - alleenstaande 320,00 - alleenstaande ouder: 400,00 - gezinnen I samenwonenden 450,00 Aanvragen Personen die van I oktober 2002 tot I oktober 2003 een bijstands uitkering ontvangen, krijgen de Langdurigheidstoeslag automa tisch overgemaakt. Overige uitke ringsgerechtigden en personen met een minimum inkomen moe ten zelf een aanvraag indienen bij de afdeling Publiekszaken, cluster zorg van de gemeente Veere. De aanvraagformulieren zijn ver krijgbaar bij deze afdeling in het gemeentehuis. Traverse I te Domburg. Op verzoek kan via het telefoonnummer (0118) 55544 het aanvraagformulier worden toegestuurd. De aanvraag voor de Langdurigheidstoeslag moet vóór 22 november 2003 zijn inge diend bij de afdeling Publiekszaken, of Postbus 1000, 4357 ZG Domburg. Bij het aan vraagformulier moeten de gevraagde bewijsstukken gevoegd worden. Uiterlijk in week 50 van 2003 volgt betaling van de Langdurigheidstoeslag. Domburg, 29 oktober 2003 Burgemeester en wethou ders van Veere DIT BABYHUIDJE HEEFT DRINGEND BESCHERMING NODIG!

de Faam | 2003 | | pagina 11