INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN woensdag 6 augustus 2003 de FAAM 12 gemeente Middelburg GEMEENTEVLISSINGEN VEE™ MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE INFORMATIE de OVERHEID TIJDELIJKE VERKEERSMAATREGELEN KANAALWEG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in verband met de bouwwerk zaamheden aan het stads- en waterschapskantoor, op het gedeelte van de Kanaalweg tussen de fietstunnel en de Nieuwlandseweg een maximumsnelheid van 30 km/h is ingesteld, evenals een gesloten- verklaring voor fietsers en een inhaalveibod voor motorvoertuigen. Deze maatregelen zullen van kracht blijven tot en met september 2004, of zoveel korter als mogelijk dan wel zoveel langer als noodzakelijk is. D'rt beslu'rt ligt voor een ieder ter inzage bij de afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. Kopieën hiervan zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. Tegen d'rt beslu'rt kunnen belang hebbenden binnen zes weken na de dag volgende op die van de bekend-making van d'rt besluit bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht Postbus 8109,4330 EC Middelburg.Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Dit recht bedraagt 116,voor natuur lijke personen en 232,voor andere dan natuurlijke personen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het bouwen van een stenen schuur op het perceel Herenstraat 22; het renoveren/restaureren van de woning op het perceel Pluimstraat 22; het verbouwen van de zolder op het perceel Damplein 25; het uitbreiden van de woning op het perceel Omloop 15; het verlengen van de kademuur langs de Kanaalweg tussen de Schroebmg en de Stationsbrug het vernieuwen van de uitbouw op het perceel Abeelseweg 45; het bouwen van een garage/berging op het perceel Singelweg 5A; het restaureren van de Dokbrug het aanbrengen van ramen in bestaande gevels op het perceel Herculesweg 35; het vergroten van de keuken op het perceel Rouaansekaai 11; het plaatsen van dakkapellen op het perceel Bleek 10. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de behandelend ambtenaar van de sectie Bouwen en Wonen, telefoon 675200. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter.Tegen aanvragen voor een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzen ding): het bouwen van een schuur op het perceel Seisbolwerk 2 (8-7); het aanbrengen van twee reclame lichtbakken op het perceel Sebastiaanstraat 12 (24-7); het bouwen van een schuur op het perceel Oude Koudekerkseweg 53 (29- 7); het wijzigen van de voorgevel en de linker zijgevel van het pand op het perceel Noordweg 436 (29-7); het bouwen van een mestsilo op het perceel OudeVeerseweg 134 (29-7); het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Banjaard 28 teAmemuiden (30-7); het uitbreiden van de woning op het perceel Seisweg 82 (30-7); het uitbreiden van een kantoorge bouw op het perceel Het Groene Woud I (30-7). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belangheb benden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg Postbus 61,4330 AB Middelburg. AANVRAAG VOOR EEN MONUMENTEN VERGUNNING Van 6 augustus 2003 tot en met 21 augustus 2003 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het aanbrengen van een voordeur- omlijsting op het perceel Dam 42; het vervangen van drie topgevel kozijnen op het perceel Spanjaard straat 49; het gedeeltelijk vernieuwen van een wagenschuur op het perceel Breeweg 79; het gedeeltelijk veranderen van de trap- en entreesituatie m.b.t de consistorie van het Koorkerk op het perceel Onder den Toren 5; het plaatsen van een zonnescherm op het perceel Spanjaardstraat 15. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg Postbus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het bouwen van een stenen schuur op het perceel Herenstraat 22 te Middel burg het bestemmingsplan "Sint Laurens" ten behoeve van het bouwen van een garage/berging op het perceel Singelweg 5A te Sint Laurens; het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van het vergroten van de keuken op het perceel Rouaansekaai 11; het bestemmingsplan "SprenckJaan" ten behoeve van het bouwen van een dubbele garagebox op het perceel Klarebeeklaan 5; het bestemmingsplan "SprenckJaan" ten behoeve van het bouwen van een berging op het perceel Klarebeeklaan 5; het bestemmingsplan "Klarebeek II B" ten behoeve van het vervangen van een garagedeur door een raamkozijn op het perceel Branden burglaan 3. De bouwaanvragen liggen met ingang van vrijdag 8 augustus 2003 gedurende 4 weken (tot en met 4 september 2003) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent één of meer bouwaanvragen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg Postbus 61,4330AB Middelburg. WET MIUEUBEHEER Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door Bmndweer Huisvestings Consortium B.V.te Hoofddorp voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van een nevenpost van de Brandweer Stadsgewest MiddeF burg/Vlissingen. De inrichting is gelegen aan de Torenweg I te Middelburg kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie O, nr. 3714. Inzage De aanvraagde ontwerpbeschikking die gericht is op de vergunning verlening onder voorwaarden, en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantoor uren en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage op de Afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient vooraf telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 0118 - 67 52 41). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een mondelinge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. Bedenkingen In de periode van 7 augustus tot 4 september 2003 kunnen gemoti veerde bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ontwerpbeschikking kan daarom telefonisch worden verzochtTijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebmcht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep instellen bij de afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijker wijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. VERKEERSBESLUIT GE MEENTE MIDDELBURG nr. 2003/4578/JWL (tweede wijziging) Burgemeester en wethouders van Middelburg daartoe bevoegd ingevolge het Delegatie- en Machtigingsbesluit van de raad d.d. 2 januari 1997;gelezen het advies van de commissie Bezwaar- en Beroepschriften Middelburg van I juli 2003; gelet op de bepalingen van deWegenverkeerswet 1994 (WVW 1994), het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 (RW 1990), het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) en het uitvoeringsvoorschrift BABW inzake verkeerstekens; overwegende: dat per I januari 2002 voor de gehele binnenstad 'binnen de vesten' gefiscaliseerd parkeren in combinatie met een parkeerverbodszone is ingevoerd; dat als gevolg hiervan op de singels, waar het parkeren nog gratis is, de parkeerdruk is toegenomen door langparkeerders, waardoor bewoners hun auto vaak niet meer dicht bij huis kunnen parkeren hetgeen leidt tot frustratie en ergernis bij deze bewo ners die dan ook reeds actie hebben ondernomen om het 'wildparkeren tegen te gaan; dat de gemeente het parkeerbeleid in de komende maanden zal evalueren, maar dat de raad van mening is dat -vooruitlopende hierop - er manieren moeten zijn om de parkeerproblemen voor de bewoners van de singels enigszins te beperken; dat de raad in zijn vergadering van 24 maart 2003 daarom besloten heeft per I mei 2003 een tijdelijke maatregel in te voeren op de singels waar- bewoners overlast ervaren, waarbij het uitgangspunt is dat het voor niet- bewoners onaantrekkelijk moet worden om op de singels te parkeren, dat het een eenvoudige maatregel moet zijn die eventueel na het verplaatsen van de overlast ook kan worden doorgetrokken naar aanliggende straten, en dat het voor bewoners duidelijk moet zijn dat het gaat om een tijdelijke maatregel die los staat van het beleid dat naar aanleiding van de evaluatie geformu leerd zal worden; dat het beoogde doel op een zo korte tennijn slechts kan worden bereikt door het nemen van een verkeersmaatregel, te weten het instellen van een parkeerschijfzone als bedoeld in artikel 25 RW 1990; dat wij daarom bij besluit nr. 2003/ 4578/JWL van 28 april2003, gewijzigd bij besluit nr. 2003/4578/JWL van I juli 2003, besloten hebben tot het instellen van een parkeerverbod op deVeersesingel, de Noordsingel, de parkeervakken op de Seissingel nabij de Noordsingel, de Seissingel in het verlengde van de Sandberglaan, de Seissingel tussen de Seisbrug en de Langevielesingel, de Langevielesingel, de Vlissingsesingel, de Segeerssingel tussen de Smaragd en het P+R-terrein, en de Buitenruststraat, waarbij de Buitenrust straat is opgenomen als overloopgebied voor de bewoners aan de Segeerssingel; dat wij overeenkomstig het advies van de Commissie Bezwaar- en Beroep schriften Middelburg onze besluiten van 28 april 2003 en 8 juli 2003 herroe pen en met inachtneming van dat advies opnieuw in de zaak voorzien; dat de nodige kennis omtrent de relevante feiten en de af te wegen belangen vergaard is door o.a. de informatiebijeenkomst op 8 mei 2003 en door middel van de ontvangen bezwaarschriften, hetgeen ertoe heeft geleid dat de parkeerschijfzone niet wordt ingevoerd in de Edelstenenbuurt en op de Seisweg dat -overeenkomstig de regeling in de binnenstad- voor bewoners en bedrijven in de parkeer schijfzone maximaal twee ontheffingen per adres verstrekt worden welke regeling ook geldt voor de bewoners en bedrijven in de Jodengang omdat zij voor het parkeren mede zijn aangewe zen op de parkeerschijfzone, en dat deze tijdelijke maatregel begin 2004 geëvalueerd zal worden; dat, er van uitgaande dat de langparkeerders werkers en toeristen zijn, de parkeerschijfzone beperkt kan worden van maandag tot en met zaterdag van 09.00-18.00 uur, en dat een parkeerschijf-duur van twee uur afdoende is, hetgeen kan worden aangeven door middel van een blauwe streep en borden EIO (parkeerschijf zone, maximaal 2 uur) en El I (einde parkeerschijfzone, maximaal 2 uur), beide met onderbord "ma t/m za 9.00- 18.00 h"; dat ingevolge artikel 25 RW 1990 in bovengenoemde parkeerschijfzone uitsluitend geparkeerd mag worden op parkeerplaatsen die als zodanig zijn aangeduid of aangegeven of op plaatsen die zijn voorzien van een blauwe streep, en dat motorvoertuigen op meer dan twee wielen hier slechts gedurende de op het onderbord vermelde dagen of uren mogen parkeren indien zij een duidelijk zichtbare parkeerschijf gebmiken waarop het tijdstip staat aangeven waarop het parkeren is begonnen en voorzover de toegestane parkeerduur niet is verstreken; dat het gewenst is de betrokken bewoners en bedrijven tegen betaling van de legeskosten te ontheffen van de maatregel, met dien verstande dat maximaal twee ontheffingen per adres verleend worden; dat beoogd wordt het voorkomen of beperken van door het verkeer veroorzaakte overlast, hinder of schade; dat overleg heeft plaatsgevonden met de afdeling Bestuurszorg van de Politie Zeeland, districtWalcheren; dat de hierboven genoemde straten binnen de bebouwde kom liggen van en in beheer zijn bij de gemeente Middelburg; besluiten: 1.hun besluiten nr. 2003/4578/JWL van 28 april 2003 en nr. 2003/4578/ JWL van I juli 2003 te herroepen; 2. door het plaatsen van borden E10 (parkeerschijfzone) en El I (einde parkeerschijfzone) met onderbord "maandag tot en met zaterdag 9.00- 18.00 h", en door het aanbrengen van een blauwe streep, een parkeerschijf zone in te stellen op de volgende straten of weggedeelten: a. deVeersesingel; b. de Noordsingel; c. de parkeervakken op de Seissingel nabij de Noordsingel; d. de Seissingel in het verlengde van de Sandberglaan; e. de Seissingel tussen de Se'rsbmg en de Langevielesingel; f.de Langevielesingel; g. de Vlissingsesingel; h. de Segeerssingel tussen de Smaragd en het P+R-terrein; i. de Buitenruststraat; 3. bewoners en bedrijven uit de onder 2 genoemde straten of weggedeelten, evenals die van deJodengangtegen betaling van de legeskosten te ontheffen van de maatregel, met dien verstande dat maximaal twee ontheffingen per adres verleend worden.Aldus vastgesteld door burgemeester en wethouders in hun vergadering van 22 juli 2003. Dit besluit wordt op 30 juli 2003 ter openbare kennis gebrachtTegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag volgende op die van de bekendmaking van dit besluit bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening een omschrij ving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist Het verzoek moet hiertoe gericht worden aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg sector Bestuursrecht Postbus 8109,4330 EC Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Dit recht bedraagt 116,voor natuurlijke personen en 232,voor andere dan natuurlijke personen. WATERSCHAP ZEEUWSE EILANDEN Ontwerpbeleid beplanting en bebou wing langs waterlopen en ontwerp- wijziging Keur waterbeheer Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden heeft op 26 maart 2003 het nieuwe beleid met betrekking tot beplanting en bebouwing langs waterlopen in ontwerp vastgesteld. Het nieuwe beleid betekent een versoepeling van het bestaande beleid. Dit is onder andere mogelijk door de verbetering van onderhoudsmaterieel. Met name naar aanleiding van deze beleidswijziging heeft het dagelijks bestuur op 2 juli 2003 een wijziging van de Keur waterbeheer in ontwerp vastgesteld. Daarnaast bevat het otnwerpbesluit een bepaling over het aanvragen van ontheffingen bij de wijziging van eht peil in waterlopen alsmede enkele redactionele aanpassin gen. Het ontwerpbeleid en het ontwerp besluit tot wijziging van de Keur waterbeheer liggen vanaf 4 augustus 2003 tot en met I september 2003 tijdens de gebmikelijke openingstijden ter inzage: - in het hoofdkantoor van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 in Goes; -op de secretarieën van de binnen het beheersgebied van het waterschap gelegen gemeenten. Tot en met I september 2003 bestaat de mogelijkheid om zienswijzgen in te brengen. Deze zienswijzen dienen gericht te worden aan het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 114,4460AC Goes. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer M. de Fe'iter (0113) 24 13 87 of de heer S. Holvast (0113)241268. BOUWAANVRAGEN (art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: Lichte bouwvergunning: - vergroten van 2 garages van Teylmgenstraat 33 - bouwen van een garage Westdijkhof 6 - bouwen van een carport Schans 11 Reguliere bouwvergunning: - uitbreiden van woning/hotel-pension Aagje Dekenstraat 93, 95, 97 - verbouwen van een woonhuis Boulevard Evertsen 288 - uitbreiden van een woning Gerbrandystraat 17 - bouwen van een serre Boulevard Bankert 132 - bouwen van een bergbezinkbassin Paauwenburgweg Afwijking verleende bouwver gunning: - bouwen van 18 appartementen Strand wal 2 t/m 36 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter.Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. VERLEENDE BOUW,- SLOOP en GEBRUIKS VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: Lichte bouwvergunning: - uitbreiden van een woning Vesting 35 30-07-2003 Reguliere bouwvergunning: - verbouwen van een woning Verdilaan 70 01-08-2003 - plaatsen van een houten vlonder Houtwal 29-07-2003 Gebruiksvergunning: Het gebruiken van een school Slangenburg I 28-07-2003 Het gebruiken van een school Oranjeplein 35 28-03-2003 Het gebruiken van een café restaurant Smallekade I3/I5A 28-07-2003 Tegen deze besluiten kan door een rechtstreeks belangheb bende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. WELSTANDCOMMISSIE De eerstvolgende vergaderingen van de welstandcommissie zijn op 14 en 28 augustus 2003. Uw plan moet tenminste een week voor de vergadering bij bouw- en woning toezicht ingediend zijn. MELDING KABEL- EN LEIDINGWERKZAAMHEDEN Op grond van de Telecommunicatiewet is melding gedaan door KPN voor het leggen van kabels in de Logistiek- weg (oostzijde vanaf huisnum mer I tot en met oversteek ter hoogte van huisnummer 9) in de periode tussen heden en eind september en in de Bedrijfsweg (vanaf huisnummer 14 tot en met oversteek ter hoogte van huisnummer 19) in de periode tussen heden en eind oktober. Volgens de Telecommunicatiewet is de gemeente verplicht deze werkzaamheden toe te staan. De werkzaamheden kunnen pas worden uitgevoerd nadat de gemeente een zogenoemd instemmingsbesluit heeft afgegeven. Tegen de ingekomen melding(en) kan geen bezwaar worden gemaakt. Dat kan straks wél tegen het instemmings-besluit. Voor meer informatie over de meldingen kunt u contact opnemen met de heer Risseeuw, directie Grondge bied afdeling Beheer, telefoon 0118-487232. Vlissingen, 6 augustus 2003. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. CEMEENTI Postbus 1000 4357 ZV Domburg Tel. 0118-555 444 Fax 0118-555 433 gemeente@ Veere.nl j www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieks- balie van het gemeentehuis, Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIE NING Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzieningenrechter van de Arrondissementsrechtbank in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd.Arrondisse mentsrechtbank Middelburg sector Bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Er is een aanvraag om bouwvergun ning binnengekomen voor: Biggekerke - het aanbouwen van drie senior woningen aan de seniorwoningen waarvoor ter plaatse reeds vergun ning is verleend, Korte Oostweg (art 19, lid 3 Wet RO) Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toepassing van het desbetreffende artikel van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee ligt de bouw- en situatie tekening van 7 augustus t/m 3 september 2003 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedu rende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen deze bouwplannen bij ons college in te dienen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloop- vergunning zijn ingekomen voor: Domburg - het oprichten van een garage Kanonweistraat 27 - het slopen van een tuinbouwkas Brouwerijweg 26 - het slopen van een appartementen complex Badhuisweg I Grijpskerke - het oprichten van een woonkamer in bestaande schuur Jacob Catsweg Koudekerke - het plaatsen van een serre Burg. Dregmanstraat 13 - het wijzigen van de gevel van het voormalig gemeentehuis Dorpsplein 28 - het slopen van een woning en gedeelte schuurtje Dishoekseweg 39 - het oprichten van een woning en berging Dishoekseweg 39 Serooskerke - het vergroten van een woning Noordweg 97 Véere - het plaatsen van een nooduitgang S.O.W. kerk Vee re Kapellestraat 2 7 - het plaatsen van en schakelkast KanaalwegWZ - het aanleggen van riolering gedeelte Veerseweg en veld KanaalwegWZ Vrouwenpolder - het vernieuwen van de kleed accommodatie en kantine Fort den Haakweg 38 - het gedeeltelijk vergroten van een vakantiehuis Schorrestraat 19 Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend, nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE BOUW/SLOOPI AANLEGJVERGUNNINGENI MONUMENTEN VERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het oprichten van een schuurtje Het Baantje 5;(24-7) - het plaatsen van een balkon Noordhoek 24;(24-7) Domburg - het veranderen van een woning en het bouwen van een berging Noordstraat I2;(24~7) - het gedeeltelijk veranderen/ vergroten van een woning Trommel- weg 4;(24-7) Grijpskerke - het verbouwen van de garage en het bouwen van de carport Nieuwe Erve 10;(24-7) -het slopen van asbest golfplaten Hondegemsweg 25;(24-7) Koudekerke - het vergroten van een woning Braamweg l0;(24-7) - het oprichten van een landbouw- loods Middelburgsestraat I22;(24- 7) - het vergroten van een zomerhuis Vebenabos l8;(24-7) - het plaatsen van tijdelijke kantoor units Meinersweg;(24-7) Oostkapelle - het vergroten van een zomerhuis Burgvliet 42;(24-7) - het wijzigen van een vergunning voor het uitbreiden van een woning Noordweg 23;(24-7) - het vergroten van een woning Rozenlaan 3;(24-7) - het oprichten van een receptie gebouw Aagtekerkseweg 2 A;(24-7) Veere - het vergroten van een woning Sandenburghlaan 59;(24-7) Westkapelle - het plaatsen van twee loodsen Prelaatweg 9;(24-7) - het gedeeltelijk slopen van een garage Jakob Brasserstraat 2;(24- 1) - het uitbreiden van een museum, expositie- en horecaruimte Zuidstraat l54;(24-7) Zoutelande - het veranderen van een gevel en herinrichten van een garage Noordstraat 25;(24-7) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen, (zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. AANVRAAG MONUMENTEN VERGUNNING Er zijn aanvragen om vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 binnengekomen voor: - het restaureren van het woonhuis van HofWerendijke.Werendijke 12 te Zoutelande - het maken van een in de Kleine Kerk, Kapellestraat 2 7 te Veere De aanvragen liggen van 7 t/m 20 augustus 2003 voor iedereen tijdens de openingstijden ter inzage.Tijdens deze periode kunt u schriftelijke zienswijzen over de plannen indienen bij het college. WIJZIGING VERORDENING SEIZOENMARKTEN De gemeenteraad heeft op 3 juli 2003 besloten de Verordening die de samenstelling en bevoegdheden van de vaste commissie van advies voor de seizoensmarkten regelt te wijzigen. Deze wijziging voorziet in een regeling voor aanwijzing van de (plv.) leden van deze commissie uit de vaste standplaatshouders op de markten, via verkiezingen. Daarnaast zijn enkele onderge schikte wijzigingen doorgevoerd. De wijzigingsverordening ligt voor iedereen op het gemeentehuis ter inzage en treedt in werking op 7 augustus. Domburg, 6 augustus 2003 Burgemeester en Veere

de Faam | 2003 | | pagina 12