jryid Alles voor de baby Villa 9-9^ Halve kledingstukken? Villa Happ Goes, hét Baby Koninkrijk gooit de prijzen omver Uw DuimeLand in Goes Castelay Alles Voor Baby 50.- Een mooie herinnering aan de baby tijd Kraamzorg iJ^entadministratjE In verwachting? Sta dan even stil bij uw kraamtijd en regel het goed. Samen maken we er een onvergetelijke tijd van. Neehee, hele kledingstukken-halve prijs! KINDERMODE voor 0-12 jaar Lange Vorststraat 28 Goes Tel.: 01 1 3-227623 Internet: www.duimeland.nl Scheldestraat 42 Vlissingen 0118 417244 De komst van een kleintje is een van de belangrijkste gebeurtenissen in je leven. Een indrukwekkende ervaring die heel wat met zich meebrengt. Daarnaast zal er ook heel wat moeten worden aangeschaft. Zowel in de mogelijkheden van een goede baby-uitzet als in de juiste stijl van een babykamer is volop keus. Wat is er leuker dan een kinderkamer inrichten? De keuze in kleuren, stijlen en materialen is dit jaar enorm. Voor iedereen die zich goed wil oriïnteren op alle nieuwe trends zijn er de specialisten op deze pagina. Voor een persoonlijk advies over materiaal- en kleurgebruik en veiligheid in de kinderkamer kan men bij hen terecht. Zij bieden hulp bij het stap voor stap inrichten van de baby- of kinderkamer. Bij hen kan men ook terecht voor de nieuwste negen-maanden-en-daarna mode: modieuze zwangerschapskleding, mode die lekker zit Èn tegen een stootje kan en stoere of juist lieve kleding voor de kleintjes. Alles van bekende merken en in de nieuwste hippe kleuren en dessins. Uiteraard komt de kleine ook buiten de kinderkamer. Wordt het in een kinderwagen in retro-stijl, een handige hedendaagse babymobiel of een stoere buggy zodat de jongste spruit mee kan langs strand en duin? Ook in zaken als veilig slapen en veiligheid in- en om het huis is het aanbod aan practische accessoires enorm. Van ledikantverkorter tot stopcontactbeveiliging en van antislipmatjes voor in bad tot extra achteruitkijkspiegels voor in de auto: aan alles is gedacht. yy' HCZ KINDERDAGVERBLIJF VILLA VALENTIJN Bel of mail voor inschrijving Tel. 0113-224040 Email: spkez@zeelandnet.nl Middelburg Gravenstraat 3 tel: 0118 644587 Beuken box met lade-verstelbare bodem €199,-Nu €139,- Maxi Cosy Rodi 15-36 kg €110,- Nu 89,- Adventure combi incl. reiswieg €389,- Quinny Formula Combi €838,-Nu €499,- Maxi taxi speedy met reiswieg €437,- Nu €349,- Showroom modellen babykamers voor extra lage prijzen Luxe babysitter 89,90 Nu 59,90 Maxi babyphone €99,-Nu €59,- Baby en peuterkleding nu voor halve prijs Mutsaerts Combi met zwenkwiel - voetenzak - dekbedhoes en tas Nu 449,- Babykamer: commode - ledikant - 2 deurskast - wandrek Nu 669,- Alle niet afgeprijsde kinderwagens met GRATIS campingbed of voetenzak Ledikant in blank of white-wash Nu 79,- Maxi Cosy Citi: buggy - regenkap - adapter 199,-Nu €179,- Serie van 5 foto's voor slechts En staan voor: Kwaliteit en professionaliteit wij bieden hele dagopvang aan Villa Valentijntjes van 0-4 jaar er zijn zowel particuliere- als bedrijfsplaatsen beschikbaar ruimte voor 46 kinderen, in vier verschillende groepen wij werken met horizontale groepen U kunt uw kindje vanaf 1 hele dag per week bij ons aanmelden o een all-in pakket (luiers en reguliere babyvoeding zijn aanwezig) professionele leidsters, die dagelijks observatieformulieren bijhouden men kan gebruik maken van een spreekuur een pedagogisch werkplan om te kunnen garanderen, dat er meer plaatsvindt in de groepsruimte, dan de gebruikelijke verzorging kindbesprekingen om de ontwikkeling van het kind te bewaken wij stellen hoge eisen aan het te gebruiken speelgoed en leuke kinderboekjes en muziekinstrumentjes in een spannende kindvriendelijke omgeving openingstijden van 7.30 uur -18.00 uur, zodat de ouders zonder organisatieproblemen hun kind kunnen halen en brengen wij zijn het gehele jaar geopend, zodat er in de vakantieperiodes met naar alternatieve opvang gezocht hoeft te worden, m.u.v. de reguliere feestdagen Villa Valentijn voldoet aan de meest recente verordeningen, met de daarbij behorende vergunningen er is een directe lijn met de brandweer uw kind is bij ons verzekerd en lest best een enorme beschutte tuin in een pittoreske omgeving Kinderdagverblijf Villa Valentijn is gevestigd aan de Rouaansekaai 61,4331 HC Middelburg Voor informatie kunt u bellen naar mw H. Hoogesteder, telfoonnummer 0118-623563 Hèt Bafaykoninkrijb '<:WêêêèWM Het is voorbij voor je plopperdeplop kunt zeggen.

de Faam | 2003 | | pagina 9