ZOU JIJ DEZE JAS WILLEN HEBBEN? INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN BON woensdag 9 juli 2003 de FAAM 14 gemeente Middelburg GEMEENTE VLISSINGEN MIDDELBURG VLISSINGEN /VEERE INFORMATIE VAN DE OVERHEID VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken de volgende verkeersmaatregelen bekend: 1aan beide zijden van de Arnesteinweg wordt een parkeerverbod wordt ingesteld; 2. een parkeervak ter hoogte van Dam 28 wordt aangeduid als algemene gehandicapten parkeerplaats. Deze besluiten liggen voor een ieder ter inzage bij de afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. Kopieën hiervan zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijg baar. Tegen deze besluiten kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag volgende op die van de bekendmaking ervan bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaar schrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg.Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Dit recht bedraagt 116,- voor natuurlijke personen en 232,- voor andere dan natuurlijke personen. PARKEERSCHIJF-ZONE SINGELS Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend de volgende wijzigingen bekend ten aanzien van de parkeerschijf-zone die op en rond de singels is aangebracht: 1. de parkeerschijf-zone voor de Seisweg is opgeheven; 2. de tijd waarop de parkeerschijf- zone van kracht is, is uitgebreid tot 09.00-18.00 uur (was 09.00- I 7.00 uur); 3. het maximum aantal ontheffin gen is uitgebreid tot twee per adres (was één per adres). Dit besluit ligt voor een ieder ter inzage bij de afdeling Communi catie, Stadhuisstraat 2 te Middel burg. Kopieën hiervan zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. Tegen dit besluit kunnen belang hebbenden binnen zes weken na de dag volgende op die van de bekendmaking van dit besluit bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onder tekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 8109, 4330 EC Middelburg.Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Dit recht bedraagt 116,- voor natuurlijke personen en €.232,- voor andere dan natuurlijke personen. AANSLUITWEGEN TOE KOMSTIGE ROTONDE SCHROEWEG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse vigerende bestemmings plan 'Buitengebied Middelburg' ten behoeve van de aanleg van een drietal op de toekomstige rotonde in de Schroeweg aansluitende nieuwe wegen. De rotonde zelf, welke gesitueerd is in de Schroeweg ter hoogte van de kruising met de Mannezeesche Watergang, past binnen de voorschriften van vorenvermeld bestemmingsplan. Dit geldt niet voor de drie op de rotonde aansluitende nieuwe wegen die de rotonde zullen verbinden met de toekomstige PDV- locatie en het bedrijven terrein Mortiere. De aanleg van deze wegen is wel in overeen stemming met de voorschriften van het toekomstige bestem mingsplan 'Mortiere'. De aanvraag met tekeningen ligt met ingang van vrijdag 11 juli 2003 gedurende vier weken ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stads ontwikkeling, Vlissingsestraat 21 Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent de aanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het plaatsen van twee dak kapellen op het dak van de garage op het perceel Parelwegje 5; het renoveren van het pand op het perceel Londensekaai 47/49; het wijzigen van de voorgevel en de linker zijgevel op het perceel Noordweg 436; het ophogen van de tuinmuur met hout op het perceel Vlissingsestraat 20; het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Banjaard 28 te Arnemuiden; het uitbouwen van de woning op het perceel Oude Koudekerkseweg 91; het uitbreiden van de praktijk ruimte op het perceel Korte Noordstraat 61 het uitbreiden van de dakkapel op het perceel Koninginnelaan I 7; het uitbreiden van de achterge vel op het perceel Noordweg 479; het vervangen van een raam door openstaande deuren aan de achterkant van de woning op het perceel Stadhouderslaan 13; het gedeeltelijk veranderen van een kantoorgebouw op het perceel Kousteensedijk 3; het bouwen van een tuinkamer/ serre op het perceel Seisweg 56; het gedeeltelijk vergroten van een leslokaal op het perceel Baarsjesstraat 45; het aanbouwen van een keuken op het perceel Biesbosstraat 52; het plaatsen van een toegangs hek tussen de percelen Wagenaar- straat 4 en 6. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de behan delend ambtenaar van de sectie Bouwen en Wonen, telefoon 675200. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNIN GEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het bouwen van een vrijstaande bedrijfswoning op het perceel Elektra weg 11 (26-6); het bouwen van een frituurkiosk op het perceel Koepoortlaan I (30-6); het plaatsen van dubbelglas met roden op het perceel Walcherseweg 180 (30-6); het vergroten van twee slaapka mers op het perceel Augustijnenstraat 4 (30-6); het bouwen van een schuur op het perceel Seisweg 90 (30-6); het vernieuwen van een keuken en bijkeuken op het perceel Vlissingsesingel 30 (30-6); het bouwen van een serre op het perceel Van Borsselenlaan 18 (30-6); het aanbouwen van een serre op het perceel Klein Vlaanderen 18-20 (30-6); het uitbreiden van de woning op het perceel De Meylaan I (1-7); het verlenen van een gebruiks vergunning voor het Zeeuws Museum op het perceel Abdij 3 (1-7). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan 'Sint Laurens'ten behoeve van het bouwen van een garage op het perceel Noordweg 407 te Middelburg; het bestemmingsplan 'Oranje plaat West'ten behoeve van het uitbreiden van de woning op het perceel Oranjeplaat 36 te Arnemuiden. De bouwaanvragen liggen met ingang van vrijdag 11 juli 2003 gedurende 4 weken (tot en met 7 augustus 2003) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent één van de bouwaanvragen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONUMENTEN VERGUNNING Van 11 juli 2003 tot en met 24 juli 2003 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: het renoveren van het pand op het perceel Londensekaai 47/49; het verloden van glas-in- loodramen en het aanbrengen van lexaan voorzetbeglazing op het perceel Lange Noordstraat 62; 0 het veranderen/vergroten van de dakkapel op het perceel Segeersstraat 29; het vernieuwen van het bruggetje op de wandelroute van landgoed 'Ter Hooge' op het perceel Koudekerkseweg 200; het verbouwen van de wonin gen en het bouwen van een nieuwe tuinmuur op het perceel Vlissingsestraat 54; 0 het vervangen van twee kozijnen in de voorgevel op het perceel Molenwater 105. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Kijk voor gemeentelijk informatie op pagina 3 in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Text pagina 830. St BOUWAANVRAGEN bekendmaking art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: Lichte bouwvergunning: - verbouwen van een woning Spoorstraat 68 - aanbouwen van een serre Vlissingsestraat 48 Reguliere bouwvergunning: - bouwen van een vrijstaande woning Golfslag 6 - plaatsen van een houten vlonder aan de Houtwal - plaatsen van een windscherm (tussen Strandveste en Sardijn- toren) Kenau Hasselaarstraat - plaatsen van 3 units (tijdelijk) Pieter Poststraat 49 A - plaatsen van 2 dakkapellen Roosje Voslaan 2 De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter.Tegen aanvragen om een bouwvergunning en monumentenvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. volgende vergunningen verleend: - bouwen van 33 gestapelde terras appartementen Basken- burg III - Bunkerterrein (ongenummerd) - Bouwdeel B 30-06-2003 - bouwen van 21 grondgebonden woningen Baskensburg III - Bunkerterrein (ongenummerd) - Bouwdeel A 30-06-2003 - uitbreiden van een woning Koudekerkseweg 132 30-06- 2003 - bouwen van een garage Zeewijksingel 57 01-07-2003 - bouwen van een garage Breitnerlaan 18 01-07-2003 - bouwen van een serre Kalkoensprenk 48 01-07-2003 - uitbreiden van een woning Giessenburg 13 01-07-2003 - verbouwen van een woon/ winkelruimte tot woonruimte Oranjeplein 9 01-07-2003 - gebruiken van een kamer verhuurpand Paul Krugerstraat 59 03-07-2003 - gebruiken van een kerk Branderijstraat 3 03-07-2003 - gebruiken van een school Flamingoweg 53 03-07-2003 - gebruiken van een kamerverhuur pand van Dishoeckstraat 139 03- 07-2003 - gebruiken van een kamerverhuur pand Achter de Kerk 7 03-07- 2003 - gebruiken van een bijeenkomst gebouw President Rooseveltlaan 733 A 03-07-2003 - gebruiken van een school Kleiweg 15-17 03-07-2003 - maken van een doorbraak Boulevard Bankert 846-848 03- 07-2003 - plaatsen van een antenne Logistiekweg I 03-07-2003 Tegen deze besluiten kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. WELSTANDCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandcommissie is op 17 juli 2003. Uw plan moet tenminste een week voor de vergadering bij bouw en woningtoezicht ingediend zijn. WET MILIEUBEHEER Melding zwembad Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer een melding is ingekomen ingevolge het besluit horeca-, sport en recreatie-inrichtin gen milieubeheer van Optisport Vlissingen-Middelburg wegens het exploiteren van een zwembad annex fitnesruimte met bijbehorende horecagelegenheid. De inrichting is gelegen aan de Sportweg 2 te Vlissingen. Terinzagelegging ontwerp besluit aanlegsteiger Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieube heer is ingediend door de Provincie Zeeland voor het oprichten en in werking hebben van een aanlegsteiger met voorzieningen voor het Fiets- Voetveer Vlissingen-Breskens. De inrichting is geprojecteerd aan de Westerhavenweg 2A te Vlissingen. Wij zijn voornemens de ge vraagde vergunning onder voorschriften te verlenen. De melding, de aanvraag, ons ontwerpbesluit en de bijbeho rende stukken liggen van 10 juli tot en met 06 augustus 2003, tijdens kantooruren, ter inzage bij de afdeling publiekszaken aan de Coosje Buskenstraat 200. Op aanvraag kunnen de stukken op woensdagavond ingezien worden, telefoon 0118-487157 (email mfn@vlissingen.nl). In bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen het ontwerp- besluitWanneer u daar een schriftelijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkingen, worden uw persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt Voor mondelinge inbreng of gedachtewisseling kunt u contact opnemen met de afdeling Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkingen hebt ingebracht tegen het ontwerp besluit, kunt u later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwaren in te brengen, of de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. KABEL- EN LEIDING WERKZAAMHEDEN Op grond van de Telecommunicatiewet is melding gedaan doorVW Netwerk Bouw BV voor het leggen van kabels in de Oude Veerhavenweg. De werkzaamheden zullen plaats vinden tussen medio juli en eind oktober 2003.Volgens de Telecommunicatiewet is de gemeente verplicht deze werk zaamheden toe te staan. De werkzaamheden kunnen pas worden uitgevoerd nadat de gemeente een zogenaamd instemmingsbesluit heeft afgegeven. Tegen de ingekomen melding(en) kan geen bezwaar worden gemaakt. Dat kan straks wél tegen het instemmings besluit. Voor meer informatie over de melding(en) kunt u contact opnemen met de heer Risseeuw, directie Grondgebied afdeling Beheer, telefoon 0118- 487232. Vlissingen, 9 juli 2003. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. VERLEENDE BOUW,- SLOOP EN GEBRUIKS VERGUNNINGEN in de afgelopen periode zijn de Reguliere bouwvergunning I e fase: - verbouwen van.een bedrijfspand Industrieweg 13 G E M E E N T E - rj® .niiuR^. Postbus 1000 Tel. 0118-555 444 4357 ZV Domburg vppi Fax 0118-555 433 gemeente@Veere.nl V L, L, IVT j www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieks- balie van het gemeentehuis, Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIE NING Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belang hebbenden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellingen). Dat moet schrifte lijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B &W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzieningenrechter van de Arrondissementsrechtbank in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten verschul digd. Arrondissementsrechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Er is een aanvraag bouwvergunning binnengekomen voor: Veere - het geheel vernieuwen van een clubgebouw (art. 15, Wet RO); Het bouwplan is (gedeeltelijk) in strijd met het bestemmingsplan.Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toepassing van deWet op de Ruimte lijke Ordening (Wet RO). In verband hiermee ligt de bouw- en situatie tekening van 10 juli tJm 6 augustus 2003 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen de bouwplannen bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (BEKENDMAKING INGEVOLGE ARTIKEL 41 WONINGWET) Aanvragen om bouw-lsloopvergunning zijn ingekomen voor: Domburg - het veranderen van een woning en bouwen van een berging Noordstraat 12; Koudekerke - het gedeeltelijk vergroten van een woningWeststraat 19; - het vergroten van een woning Braamweg 10; Meliskerke - het vergroten van een woning Rapenburgweg 6; Oostkapelle - het gedeeltelijk vergroten van een woning ED. v.d. Broeckestraat 10; Serooskerke - het vernieuwen en vergroten van het dak Smidswegje I; Veere - het vergroten van een woning Sandenburghlaan 59; Vrouwenpolder - het oprichten van een Zeeuwse schuurVrouwenpolderseweg 42; - het plaatsen van een serre Zoekweg 26; Westkapelle - het gedeeltelijk slopen van een garage Jakob Brasserstraat 27; - het plaatsen van een berging Joossesweg 171; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/ sloopvergunning géén bezwaar schrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/ SLOOP/ AANLEG)VERGUNNINGENI MONUMENTEN VERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Aagtekerke - het plaatsen van een paardenstal Pekelingseweg 4;(26-6) Domburg - het vergroten van een woning Voorschotenstraat 4;(26-6) Grijpskerke - het gedeeltelijk slopen van een stalinrichting Steengrachtsweg 4;(26-6) Koudekerke - het gedeeltelijk vergroten van een woning de Ruyterstraat l4;(26-6) - het gedeeltelijk vergroten van een woning Meulpad 37;(26-6) Meliskerke - het plaatsen van een garage Valkenburgstraat 31;(26-6) Oostkapelle - het oprichten van een schuur Vroonweg 58;(26-6) Serooskerke - het plaatsen van een aanbouw aan caravan Gapingseweg 5;(26- 6) - het plaatsen van twee dak kapellen Vrouwenpolderseweg 9;(26-6) Veere - het verbouwen van een woning Kaai l8;(26-6) Westkapelle -het wijzigen van een gevel Smidstraat 11;(26-6) - het geheel vernieuwen van glint en wijzigen gevel Molenweg 35;(26-6) Zoutelande - het vergroten van een woning Swaalingestraat 40;(26-6) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen (zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzienin gen). U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. VERKEERSBESLUITEN In het kader van 'Duurzaam Veilig Verkeer' (DW) en het'Parkeer- beleidsplan Veere'hebben burge meester en wethouders van Veere voor de bebouwde kom van Dishoek het volgende verkeersbesluit vastgesteld: het instellen van een parkeer verbodszone voor de gehele bebouwde kom van Dishoek, met uitzondering van de periode I oktober tot I april; het intrekken van alle tot op heden ingestelde verkeersmaatregelen en besluiten voor de bebouwde kom van Dishoek betreffende het beperken en regelen van parkeren, met uitzondering van de algemene parkeerplaatsen voor gehandicap ten, de gereserveerde parkeerplaat sen voor gehandicapten, de parkeerplaatsen voor taxi's en laad- en loszones, alsmede de parkeer plaatsen voor motor-lbromfietsen en fietsen; Burgemeester en wethouders van Veere hebben voor de bebouwde kom van Domburg het volgende verkeersbesluit vastgesteld: het aanwijzen van de volgende straten voor éénrichtingverkeer met (tussen haakjes) de gesloten verklaring voor alle verkeer in de genoemde richting uitgezonderd fietsers (het gaat hierbij om bestaande regelingen): Ooststraat (gesloten in de richting van de Domburgseweg,) Markt (gesloten in de richting van de Ooststraat), Weststraat (gesloten in de richting van de Markt,) Schelpweg vanaf de Van Voorthuijsenstraat (gesloten in de richting van de Weststraat), Badstraat (gesloten in de richting van de Domburgseweg), Badhuis weg (gesloten in de richting van de Badstraat), P.J. Eloutstraat (gesloten in de richting van de Badstraat), Van Voorthuijsenstraat (gesloten in de richting van de P.J. Eloutstraat), Duinstraat (gesloten in de richting Herenstraat), Weverijstraat (gesloten in de richtingWeststraat), 8eatrixstraat gedeelte van perceel 4 tot Schelpweg (gesloten in de richting Schelpweg), Beatrixstraat gedeelte tussen Van Voorthuijsenstraat en Duinstraat (gesloten in de richting Duinstraat), Wijngaardstraat tussen Noord straat en Badstraat (gesloten in de richting Badstraat), Voorschoten straat (gesloten in de richting Badstraat), Schuitvlotstraat (gesloten in de richting Singel), Zuidstraat (gesloten in de richting Markt), Westweg (gesloten in de richting Singel), Singel gedeelte tussen Westweg en Brouwerijweg (gesloten in de richting Westweg); intrekking van de in het verleden vastgestelde besluiten betreffende de verkeerscirculatie voor de bovengenoemde straten; Verder hebben burgemeester en wethouders van Veere voor de bebouwde kom van Oostkapelle het volgende verkeersbesluit vastgesteld: éénrichtingverkeer voor de Joh. de Pourckstraat voor het gedeelte tussen Waterstraat en M.F. Visserstraat (geslotenverklaring voor alle verkeer in de richting van de Lantsheerstraat uitgezonderd fietsers); Bezwaar Tegen deze besluiten kan iedere belanghebbende op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de openbare kennisgeving een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Veere, Postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Ter inzage Deze verkeersbesluiten en de daarbij behorende situatie tekeningen liggen gedurende de termijn van zes weken na deze openbare kennisgeving tijdens de openingsuren ter inzage aan de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Domburg. RECTIFICATIE In de Faam van woensdag 25 juni 2003 is de volgende tekst door een vergissing onder 'Verkeersbesluiten' gepubliceerd: in het kader van de overheids maatregel 'Bromfiets op de rijbaan' zijn de brom-lfietspaden te Grijpskerke langs de Middelburgseweg, de Hondegemsweg, de Schuitvlot straat, de Mariekerkseweg en de Loodholseweg, aangewezen als fietspad/Vanwege het feit dat dit verkeersbesluit reeds op 11 december 2002 in de Faam is gepubliceerd en van 11 december 2002 t/m 22 januari 2003 ter inzage heeft gelegen, komt deze tekst te vervallen. Domburg, 9 juli 2003 Burgemeester en Wethouders van Veere In Azië komen jaarlijks 2 miljoen honden en katten op een gruwelijke manier aan hun einde. Hun vacht wordt verwerkt in kleding, kattenspeeltjes, haaraccesoires en poezenbeeldjes. DNA-onderzoek toont aan dat hondenbont te koop is in Nederlandse winkels. Help Bont voor Dieren in haar strijd tegen de bonthandel en vraag een gratis actiepakket aan tegen huisdierenbont. Bont voor Dieren, telefoon (020) 676 66 00 of stuur een mail naar info@bontvoordieren.nl

de Faam | 2003 | | pagina 14