INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN i); woensdag 25 juni 2003 de FAAM 10 gemeente Middelburg 6); GEMEENTE VUSSINGEN VE MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE N FORMATIE VAN DE OVERHEID WIJZIGING UITVOERINGS BESLUITEN BEGRAAF PLAATSEN EN CREMATO RIUM Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 24 juni 2003 de volgende uitvoeringsbesluiten ingevolge de Beheersverordening gemeente lijke begraafplaatsen en crema torium in gewijzigde vorm vastgesteld: - Regeling gebruik gebouwen en muziek-lgeluidinstallate als bedoeld in artikel 10 van de Beheersverordening gemeente lijke begraafplaatsen en crema torium; - Uitvoeringsbesluit voor de grafbedekkingen; - Uitvoeringsbesluit graven en asbezorging. Deze besluiten liggen ingaande heden voor iedereen ter inzage bij de afdeling Communicatie waar tegen betaling ook een kopie verkrijgbaar is. De gewijzigde besluiten treden met ingang van 3 juli 2003 in werking. WET MILIEUBEHEER Verzoek en ontwerp beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat door Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging u.a. een verzoek bij hen is ingediend om intrekking van de milieu vergunning die verleend is voor de voormalige inrichting aan de Kleverkerkseweg 53a in Middelburg. Het bedrijf is inmiddels verplaatst naar een andere locatie binnen de gemeente Middelburg.Voor de huidige activitei ten op de oude locatie is de milieu vergunning verder niet meer toereikend. Er zijn voorts geen milieubelangen die zich tegen het ingediende verzoek verzetten. Dientengevolge is door het college een ontwerpbesluit opgesteld om de verleende milieuvergunning in te trekken. Bedenkingen In de periode van 3 juli 2003 tot 17 juli 2003 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden inge diend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend ge maakt Beroep Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking kunnen later beroep instellen bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de besluitvorming afwijkt van het voornemen. KENNISGEVING BESLUIT WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij ingevolge het 'Besluit horeca-, sport en recreatie-inrichtingen milieube heer'hebben besloten zogenaamde 'nadere eisen'te stellen met betrekking tot het in werking hebben van Café 'de Schuur' aan de Varkensmarkt 15 te Middel burg. Nadere eisen De nadere eisen worden noodza kelijk geacht ter voorkoming en beperking van geluid- en trilling- hinder vanuit het cafébedrijf en indirecte hinder op straat. De nadere eisen zijn gesteld ten aanzien van voorzieningen die moeten worden aangebracht en gedragregels die in acht worden genomen. Inzage De beschikking, waarbij de nadere eisen zijn gesteld, ligt van 3 juli tot 14 augustus 2003 elke werkdag tijdens kantooruren, ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaren Ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden die het niet eens zijn met deze beschik king tot 14 augustus 2003 bij ons college bezwaar maken door het indienen van een schriftelijk, gemotiveerd en gedateerd bezwaarschrift Degene die bij ons een bezwaarschrift indient kan tevens op grond van artikel 8.81 van de voornoemde wet verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA DEN HAAG. Voor het behande len van een dergelijk verzoek worden griffierrechten geheven. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken de volgende verkeersmaatregelen bekend. I. Het parkeerverbod ter hoogte van de percelen Oude Koudekerkseweg 23 tot halver wege nummer 19 wordt omgezet in een stopverbod. 2. De voorrang op het kruispunt fietstunnel/Segeerssingel/ Segeersweg wordt zodanig geregeld wordt dat het verkeer op de Segeerssingel voorrang dient te verlenen aan het verkeer op de route fietstunnel-Segeersweg. Deze besluiten liggen voor een ieder ter inzage bij de afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. Kopieën hiervan zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. Tegen deze besluiten kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag volgende op die van de bekendmaking ervan bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningen rechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht Postbus 8109, 4330 EC Middelburg.Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Dit recht bedraagt e. 116,- voor natuurlijke personen en e.232,- voor andere dan natuurlijke personen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het verbouwen van een winkel pand op het perceel Nieuwe Burg 31; het uitbreiden van de woning op het perceel Watertoren 16; het verbouwen van de woningen en het bouwen van een nieuwe tuinmuur op het perceel Vlissingsestraat 54; het plaatsen van een dakkapel op het perceel Noordweg 94; het aanbrengen van reclame op het perceel Klarinetweg 2; het vervangen van ramen in de voorgevel op de eerste verdieping op het perceel Herengracht 86; het plaatsen van aggregaten, koeling en antennemasten op het perceel Segeerssingel 10; het vernieuwen van het bruggetje op de wandelroute van landgoed 'Ter Hooge' op het perceel Koudekerkseweg 200. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de behan delend ambtenaar van de sectie Bouwen en Wonen, telefoon 675200. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden inge zien. VERLEENDE VERGUNNIN GEN De volgende bouw-, gebruiks- enl of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): het wijzigen van een reeds verleende bouwvergunning voor het plaatsen van een dakkapel op het achterdakvlak van de woning op het perceel Kruitmolen 9(11- het wijzigen van de luiken op het perceel Kinderdijk 34 (23-6); het plaatsen van twee vlaggen masten op het perceel Klarinet- weg 8 (24-6); het maken van een uitbouw aan de woonkamer op het perceel Stadhouders-laan 15 (24-6); het uitbreiden van de woonka mer op het perceel Duunmede 36 (24-6); het plaatsen van een verlichte reclamezuil op het perceel Ampereweg 47 (24-6); het aanbouwen van een berging en serre op het perceel Van Kleffenslaan 171 (24-6); het aanbouwen van een berging op het perceel Van Kleffenslaan 169 (24-6); het uitbreiden van de woning op het perceelVeerseweg 122 (24-6); het uitbreiden van de woning op het perceel Noordweg 140 (24-6); het slopen van de entree van een woongebouw op een perceel aan de J.A. v.d. Perrestraat (24-6); het uitbreiden van de woning op het perceel Schweitzerstraat 23 (24-6); het verbouwen van de garage/ berging tot tandartspraktijk op het perceel Suikerpoort 6 (24-6); het slopen van twee loodsen op een perceel aan deTorenweg (24- het maken van een opbouw op het platdak op het perceel Obsidiaan 4 (24-6); het aanpassen van de indeling op de begane grond op het perceel Gortstraat 32 (24-6); het verbouwen en uitbreiden van de woning op het perceel Pres. Rooseveltlaan I (24-6); het bouwen van een bedrijfsloods op het perceel Elektraweg 11 (24- het plaatsen van een kap op de garage op het perceel Steendiep I teArnemuiden (24-6); het plaatsen van een hekwerk op het perceel Gortstraat 32 (24-6); het plaatsen van vogelwering op het perceel Markt I (24-6); het verbouwen van de garage tot studeerruimte op het perceel Brandenburg-laan 10(24-6); het plaatsen van een tuinhuis op tuinnr. 64 van het volkstuincomplex aan de Geersesweg (24-6); het plaatsen van een tuinhuis op tuinnr. 73 van het volkstuincomplex aan de Geersesweg (24-6); het gedeeltelijk veranderen van de winkelruimte/toegang bovenwoning op het perceel Lange Delft 68 (24- 6); het bouwen van 8 woningen op de percelen Hoogaars 32 t/m 46 te Arnemuiden (25-6). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONUMENTEN VERGUNNING Van 4 juli 2003 tot en met 17 juli 2003 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stads ontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het aanbrengen van ladder- en veiligheidshaken op het dak van het pand op het perceel Lange Delft 133. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Dauwendaele IB'ten behoeve van het plaatsen van een kapopbouw op de garage/bijkeuken op het perceel Piersland 9 te Middelburg. De bouwaanvraag ligt met ingang van vrijdag 4 juli 2003 gedurende 4 weken (tot en met 31 juli 2003) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stads ontwikkeling,Vlissingsestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouw aanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Buitengebied Middelburg'ten behoeve van de bouw van een stadsgewestelijke brandweerkazerne aan de Stromenweg te Middelburg. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 4 juli 2003 gedurende vier weken (tot en met 31 juli 2003) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stads ontwikkeling,Vlissingsestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de (bouw)aanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61 4330 AB Middelburg. Kijk voor meer gemeentelijke informatie op pagina 3 in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: Lichte bouwvergunning: - bouwen van een serre van Gmkelstraat 43 - bouwen van een schutting Willem-Alexanderstraat 23 - plaatsen van een dakkapel Braamstraat 2 9 - bouwen van een woning Scheeweg 15 Reguliere bouwvergunning: - bouwen van een lokaal Weyevlietplein 7-13 - uitbreiden van een woning Nicolaes Honighstraat 9 - plaatsen van een (tijdelijke) skatebaan Bedrijfsweg (bij het zwembad) De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter.Tegen aanvragen om een bouwvergunning en monumentenvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de vergunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. VERLEENDE BOUW,- SLOOP EN GEBRUIKS VERGUNNINGEN in de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend - bouwen van een vrijstaande woning Lammerenburgweg 32 19-06-2003 - uitbreiden van een woning Jacoba van Beierenweg 3 19-06- 2003 - gebruiken van een hotel Spui straat 59-65 23-06-2003 - gedeeltelijk vergroten van een tankfundatie Europaweg Zuid 2 23-06-2003 - aanbouwen van een garage aan de woning Heideveld 2 23- 06-2003 - bouwen van een serre Chopin laan 15 24-06-2003 - verbouwen van een woning Zandweg 31 24-06-2003 - bouwen van een vrijstaande woning Heideveld I 7 25-06- 2003 - bouwen van een overkapping dok 2 Ritthemsestraat 500 25- 06-2003 - plaatsen van een zonnescherm Wolstraat 17 25-06-2003 Tegen dit besluit kan door een rechtstreeks belanghebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzending schriftelijk bezwaar worden gemaakt bij het college van burgemeester en wethouders. VRIJSTELLING Wij willen positief beslissen op de volgende vrijstelling: - wijziging gebruik Sarazijnstraat 8 ten behoeve van nevenruimte bij het horecabedrijf Nieuwendijk 9 - het verbouwen van een woning Verdilaan 70 - uitbreiden van een woning Vesting 35 Artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening opent hiertoe de mogelijkheid.Voordat wij een beslissing nemen liggen de bouw- en situatietekeningen en het vrijstellingsverzoek tot en met 23 juli 2003 ter inzage op ons kantoor aan de Coosje Busken- straat 200.Tot en met deze datum kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen bij burgemeester en wethouders indienen. WELSTANDCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandcommissie is op 3 en 17 juli 2003. Uw plan moet tenminste een week voor de vergadering bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. BESTEMMINGSPLAN EDISONPARK Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat met ingang van 3 juli 2003 voor een ieder gedurende vier weken (t/m 30 juli 2003) ter inzage ligt in het gemeentelijk informatiepunt Coosje Buskenstraat 200 het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 26 juni 2003 vastgestelde bestemmingsplan Edisonpark. De raad heeft het bestemmingsplan ongewijzigd vastgesteld ten opzichte van het ter visie gelegen hebbende ontwerp. Het bestem mingsplan voorziet in de ruimte lijk-planologische regeling van het bedrijventerrein Edisonpark, globaal omsloten door het Kanaal door Walcheren, de Sloeweg en de Energieweg. Gedurende genoemde termijn kunnen, op grond van artikel 2 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bij Gedepu teerde Staten van Zeeland schriftelijk bedenkingen inbrengen: a. degenen, die tijdig hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar hebben gemaakt b. belanghebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat geweest te zijn hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken en c. een ieder, die bedenkingen heeft tegen de door de gemeenteraad bij de vaststelling aangebrachte wijzigingen ten opzichte van het ter visie gelegen hebbende ontwerp. DRANK- EN HORECAWET Kennisgeving terinzagelegging Burgemeester en wethouders van Vlissingen hebben vergunningen ingevolge de Drank- en Horecawet verleend aan de hierna genoemde paracommerdële instellingen: 1. Clubhuis GPC Vlissingen Bosweg I 4383 TN VUSSINGEN 2.Voetbal CombinatieVlissingen Irislaan 239 4383W VUSSINGEN 3. Clubhuis Fortis 't Fortuus Koopmansvoetpad 77 4388 AS OOST SOUBURG 4.Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Boulevard de Ruijter 8 4381 KA Vlissingen 5. Stichting Majoraat Van Hogendorpweg 58A 4384 HA Vlissingen 6. RCS voetbalvereniging Spoorstraat 82 4388 BS Oost Souburg Op grond van artikel 3 en 4 van de Drank- en Horecawet worden aan deze vergunningen voorschriften verbonden. De vergunningen liggen met ingang van 03 juli tot en met 30 juli 2003 bij de publieksbalie van de gemeente (publiekszaken aan de Coosje Buskenstraat 200) tijdens kantooruren voor belanghebbenden ter inzage. Tegen ons besluit tot vergunning verlening kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de datum van verzending daarvan een gemotiveerd bezwaarschrift indienen (Postadres Postbus 3000,4380 GV Vlissingen). Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat ten minste de naam en het adres van de indiener, de dagtekening een omschrij ving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Voorts kan de voorzieningenrechter van de Arrondissementsrechtbank Middelburg sector Bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg indien een belanghebbende bezwaar maakt, op verzoek een voorlopige voorziening treffen indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist Een afschrift van het bezwaarschrift moet bij het verzoek schrift om een voorlopige voorziening gevoegd worden. Voor het in behande ling nemen van een verzoek om voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. Nadere informatie hierover kan de griffier van de rechtbank verstrekken. Vlissingen, 2 juli 2003. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000,4380 GV VUSSINGEN. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel'elders in dit blad. GEMEENTE Postbus 1000 4357 ZV Domburg gemeente Veere.nl Tel. 0118-555 444 Fax 0118-555 433 www.Veere.nl TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieks- balie van het gemeentehuis, Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIE NING Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belang hebbenden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, gemotiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per tpg-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B &W, de burgemeester of de gemeente raad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de voorzieningenrechter van de Arrondissementsrechtbank in Middelburg ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen als er sprake is van spoed. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd. Arrondissements rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Informatie: (0118) 555 444. VRIJSTELLINGS PROCEDURES Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor: Grijpskerke - het geheel vernieuwen van een bestaande schuur Jacob Catsstraat 12 (art 50 WW); Westkapelle - het plaatsen van een paarden stal aan de Oude Zandweg (art. 15 Wet RO); De bouwplannen zijn (gedeelte lijk) m strijd met het bestem mingsplan of de bebouwde kom verordening. Wij zijn van plan de vergunningen te verlenen door toepassing van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Wet RO) of de Woningwet (WW). In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 3 t/m 30 juli 2003 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze periode bestaat voor u de moge lijkheid schriftelijke zienswijzen tegen de bouwplannen bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (BEKENDMAKING INGE VOLGE ARTIKEL 41 WO NINGWET) Aanvragen om bouw-lsloop- vergunning zijn ingekomen voor: Domburg - het plaatsen van een overkapping Domburgseweg la; Koudekerke - het vernieuwen van een restau rant/snackbar/kantine Zwaanweg 14; Serooskerke - het plaatsen van een aanbouw aan caravan Gapingseweg 5; - het plaatsen van twee dakkapellen Vrouwenpolderseweg 9; - het plaatsen van een serre Bisschopstraat 2 7; - het gedeeltelijk vergroten van een wonirlg Bisschopstraat 57; - het gedeeltelijk vergroten van een woning Wilgenhoekweg 21; Veere - het veranderen van een berging Warwijksestraat 4; Zoutelande - het veranderen van gevel en herinrichten garage Noordstraat 25; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een be zwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG) VERGUNNINGEN/ MONUMENTEN VERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Koudekerke - het vergroten van een woning Breeweg 6;( 17-6) Meliskerke - het plaatsen van een kap op garage Jan Vaderstraat 37;( 17-6) - het gedeeltelijk vergroten van een woningValkenburgstraat 20;(17-6) Serooskerke - het slopen van een bedrijfswoning Oostkapelseweg 9;( 17-6) Veere - het vernieuwen van een stoep voor het pand Markt 35;( 17-6) - het geheel vernieuwen en veranderen van een woning Kaai 6917-6) - het slopen van een woning Kaai 69;(l 7-6) Vrouwenpolder - het gedeeltelijk vergroten van een loods Lepelstraat I3;( 17-6) Westkapelle - het vernieuwen van een schuur Jakob Brasserstraat 7;( 17-6) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen (zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen). U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. WET MILIEUBEHEER ONTWERP-VERANDERINGS- VERGUNNING GRIJPSKERKSEWEG 2A TE OOSTKAPELLE Van 4 juli 2003 t/m I augustus 2003 ligt voor iedereen op het gemeentehuis te Domburg ter inzage, het voornemen om vergunning te verlenen aan J.A. de Buck voor het fokken en houden van paarden, onderricht geven aan volwassenen en kinderen, het opslaan en verhandelen van landbouwproducten en mini- camping gelegen aan de Grijpskerkseweg 2 a te Oostkapelle. Buitenom de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118-555447). T/m I augustus 2003 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking schriftelijk door iedereen bij het college worden ingediend. Wanneer u niet wilt dat uw persoonlijke gegevens bekend worden gemaakt, dient u dit tegelijk met het indienen van uw bedenkingen kenbaar te maken. Op verzoek kan t/m I augustus 2003 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld met het college, de aanvrager en eventuele andere aanwezigen. Alleen als u tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen heeft ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunt u beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen dan wel besluitvor ming straks afwijkt van het voornemen. VERKEERSBESLUITEN burgemeester en wethouders van Veere hebben voor de bebouwde kom van Dishoek het volgende verkeersbesluit vastgesteld: éénrichtingverkeer voor de weg Dishoek tussen Verlengde Dishoekseweg en Kaapduinseweg (geslotenverklaring voor alle verkeer in de richting van de Kaapduinseweg uitgezonderd fietsers); éénrichtingverkeer voor de Kaapduinseweg tussen de percelen II en 18 (gesloten- verklaring voor alle verkeer in de richting van de Westerscheldelaan, komende vanuit de richting van de weg genaamd Dishoek uitgezonderd fietsers); intrekking van de in het verleden vastgestelde besluiten betreffende de verkeerscirculatie voor de weg Dishoek en de Kaapduinseweg; Verder hebben burgemeester en wethouders voor de bebouwde kom van Vrouwenpolder de volgende verkeersbesluiten vastgesteld: éénrichtingverkeer voor de Dorpsdijk tussen Fort den Haakweg en Monnikendijk (geslotenverklaring voor alle verkeer in de richting van de Fort den Haakweg uitgezonderd fietsers); éénrichtingverkeer voor de Nieuwstraat tussen Pelgrimstraat en Schoolstraat (gesloten verklaring voor alle verkeer in de richting van de Schoolstraat uitgezonderd fietsers); Ook hebben burgemeester en wethouders voor de bebouwde kom van Zoutelande het vol gende verkeersbesluit vastgesteld: éénrichtingverkeer voor de Noordstraat (geslotenverklaring voor alle verkeer in de richting van het Willebrordusplein uitgezonderd fietsers); éénrichtingverkeer voor de Timmermansstraat tussen Noordstraat en Langstraat (geslotenverklaring voor alle verkeer in de richting van de Noordstraat uitgezonderd fietsers); éénrichtingverkeer voor de Timmermansstraat tussen Noordstraat en Nieuwstraat (geslotenverklaring voor alle verkeer in de richting van de Noordstraat uitgezonderd fietsers); éénrichtingverkeer voor de Smidsstraat (geslotenverklaring voor alle verkeer in de richting van de Langstraat uitgezonderd fietsers); éénrichtingverkeer voor de Molenweg tussen Noordstraat en Nieuwstraat (geslotenverklaring voor alle verkeer in de richting van de Noordstraatuitgezonderd fietsers); intrekking van de in het verleden vastgestelde besluiten betreffende de verkeerscirculatie voor de Noordstraat, de Timmermansstraat, de Smids straat en de Molenweg; Bezwaar Tegen deze besluiten kan iedere belanghebbende op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de openbare kennisgeving een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Veere, Postbus 1000,4357 ZV Domburg. Ter inzage Deze verkeersbesluiten en de daarbij behorende situatietekeningen liggen gedurende de termijn van zes weken na deze openbare kennisgeving tijdens de openingsuren ter inzage aan de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. Domburg, 2 juli 2003 Burgemeester en Wethouders van Veere

de Faam | 2003 | | pagina 10