X/VTERDAG 7 JUNI A.S nu óók in Middelburg Wilt u binnenkort de tuin eens grondig aanpakken? Of heeft u verbouwingsplannen voor een nieuwe keuken of badkamer? Dan kunt u meteen aan de slag met het juiste gereedschap. Want slimme klussers gaan vanaf nu eerst naar de nieuwe superstore van Boels Verhuur aan de Fagotweg 19 in Middelburg. Ervaar de huurvoordeien van Boels. Kom op 4, 5, 6 of 7 juni naar de nieuwe superstore in Middelburg en huur GRATIS professionele apparatuur en ge reedschap*. Boels maakt uw verbouwing deze week nóg voordeliger. Nederlands grootste verhuurspecialist Boels verhuurt al meer dan 25 jaar topkwaliteit apparatuur en gereedschap voor elke klus. Het grootste assortiment verhuurproducten vindt u alleen bij Boels; van eenvoudig handgereedschap tot steigers en van hoogwerkers tot alles voor een topfeest. Geschikt voor elke particulier en ieder bedrijf. Boels verhuurt bijna alles! Met inmiddels 69 superstores is Boels de grootste verhuurspecialist van Nederland en nu óók van Middelburg. ook voor de professional Waarom investeren in dure machines, gereedschappen of hoogwerkers? Maak geen onnodige kosten. Kies voor ié de snelle en flexibele huuroplossingen van Boels. Drie dagen een hoogwerker nodig? Of per direct een graafmachine? qelss Geen probleem. Boels heeft meer dan 2500 verhuurproducten direct uit voorraad leverbaar. Party- evenementenverhuur Heeft u binnenkort iets te vieren of organiseert u een evenement waarbij het aan niets mag ontbreken? Boels Party- evenementenverhuur heeft alle facili teiten voor een uniek feest of compleet evenement. Of het nu gaat om een tijdelijke keuken met einde loze mogelijkheden of een complete huisvesting en inrichting voor 5000 gasten, niets is te gek voor Boels. Zo was Boels Party- evenementenverhuur al hofleverancier voor toonaangevende evenementen zoals Pinkpop en Lowlands. Midde kTWIJK INDUSTRIETERREIN ARNESTEIN 38

de Faam | 2003 | | pagina 12