Restaurant Figaro: smaakvol uit eten creatief en in de Regie Schadenet Van den Berg loopt voorop in de autoschadeherstelbranche De Klerk Elektro: verlichting van A tot Z Van Belle Meubelen, Keukens en Baby: genot voor de hele familie Sinds Restaurant Figaro inliet hartje van de Wssingsebinnenstad in 2000 Itaar populaire driegangèii keuzemenu introduceerde, heefteen giotegroep vaste gasten de eetgelegenheid ontdelct. Lekker eten voor een betaalbare prijs met een prima bedie ning in een ongedwon gen ambiance op een van de mooiste plekjes aan de jachthavenPal in het centrum metal zijn levendigheid, maar door de unieke ligging tegelijk heerlijk rustig en ver weg van alle stads- lawaau Een scherpe prijs-kwaliteifverhouding is een bewuste keuze van de eigena ren Pedro en Arlette Ventevogel en u kunt dan ook een driegangen keuze menu uit de gehele kaart samenstel len voor maar €21,=. Figaro is vooral een gezellig restaurant, met een ge varieerde kaart die maar liefst vier keer per jaar van samenstelling ver andert. De Frans georiënteerde keuken, waar eigenaar/chef-kok Pedro Ventevogel de scepter zwaait, tovert de heerlijk ste vis- en vleesgerechten op tafel. Daarbij behoren ook niet alledaagse gerechten tot de mogelijkheden. Wat bijvoorbeeld te denken van malse kan- goeroe-tournedos met een Mexicaanse chocoladesaus en warme, Engelse cake met ijs? Gastvrijheid staat hoog in het vaan del bij Restaurant Figaro en samen met hun vaste steun en toeverlaat Suzelte nemen ze graag alle tijd voor een nadere toelichting op de spijs-en wijnkaart. Restaurant Figaro is het hele jaar door geopend. Op het terras, dat pal aan het water ligt, is het met name 's zo mers heerlijk toeven en door de wis selende getijden komen de jachten bij hoog water zelfs tot vlakbij de fa- Ploewel het restaurant vanaf zes uur 's avonds geopend is, kan op aan vraag ook een brunch of een menu op maat gereserveerd worden. Tevens behoren warme en koude buffetten voor een bruiloft of verjaardag tot de mogelijkheid. Restaurant Figaro werkt graag op maat. Arlette en Pedro ver tellen u graag de uitgebreide moge lijkheden. Restaurant Figaro Nieuwendi jk 14 4381 BX Vlissingen TekOll 8-416450 M.u.v. juli en augustus maandag gesloten. flink wat jaartjes geleid door Kees de Klerk, zoon van oprich ter Abraham de Klerk. Maar daar komt binnenkort verande ring in. Zoon Arno de Klerk en diens vriendin Claudia Verdaasdonk werken inmiddels al full-time bij vader Kees en het is de verwachting dat zij de zaak binnen een paar jaar ge heel overnemen. De Klerk Elektro Nederstraat 29 4332 AX Middelburg 0118 - 613 193 fax: 0118-640 026 De Klerk Elektro is al bijna een halve eeuw het vertrouwde ge zicht in Middelburg als het om verlichting en installatie draait. Het familiebedrijf zetelt al vanaf 1954 in de Nederstraat. Nog altijd is daar het kloppend hart van het bedrijf. Wie op zoek is naar een lamp, kleine huishoudelijke apparaten of doe-het-zelf producten, kan te recht in de showroom op de hoek van de Nederstraat en de Breestraat. Daar is volop keus, in alle prijs categorieën. Maar De Klerk Elektro is meer dan alleen een verlichtingszaak. "We zijn daar naast ook installatiebedrijf en kunnen de complete installatie van uw woning in orde maken", vertelt eigenaar Kees de Klerk. Zo komt hij veel in nieuwbouw huizen, waar de verlichting nieuw geïnstalleerd moet wor den, maar ziet hij ook klanten die verbouwplannen hebben of mensen die nun elektrische be drading willen aanpassen naar de eisen van deze tijd. Wie kiest voor een familiebedrijf als De Klerk Elektro kiest voor flexibiliteit en klantgerichtheid. Kees de Klerk en zijn vrouw Els vertellen: "Je hebt een goede band met de klant, en we den ken goed met ze mee. Dat kan, t'uist omdat we klein zijn. We unnen overal op inspringen". De Klerk Elektro wordt alweer Zdttls deze krant al reeds eerder meldde, loopt Schadenet Van den Berg voorop in de autoschade- herstelbranche. Hoe is het mogelijk, vraagt u zich af, dat in Zeeland zo'n vooruitstrevend auto- schadeherstelbedrijf is gevestigd. Dit heeft niets met toeval te maken. Sowieso is het een algemeen bfjcendfeit, dat uit onze regio vele goede ondernemers komen. Velen van u weten dan ook, dat ondernemen vooruitkijken betekent en risico's nemen is; met als doel het invullen van de behoefte van de klant. Welnu, dat is Van den Berg op het lijf geschreven. De contacten, die Van den Berg heeft met de verzekerings- en leasemaatschappijen, zijn daarom bijzonder goed. Dat heeft alleen maar voordelen! De berijder behoeft zich nergens om te bekommeren; alle zorgen worden door Van den Berg uit handen genomen. De totale fi nanciële afwikkeling met de be treffende verzekeringsmaat schappij wordt verzorgd. Van zelfsprekend is het taxeren van de schade. Maar door het bo nafide imago dat Van den Bera heeft, mag direct met het herstel len van de auto worden begon nen en worden de schade- penningen door de verzeke ringsmaatschappij aan Van den Berg overgemaakt. Veelal heeft de bereider de auto allang weer voor de deur staan, terwijl Van den Berg het geld nog moet ont vangen. Bij Van den Berg kunt u ook te recht met kleine schades. Een innoverende methode maakt het mogelijk om bepaalde schades te repareren zonder dat er ge spoten hoeft te worden. Dat be spaart veel geld. Dit klinkt als muziek in de oren bij mensen die een schade zelf moeten be talen. Dat is nog niet alles! Van den Berg zou geen specialist ge noemd willen worden, wanneer hij een beschadiging aan dash board, bumper of ruit niet op vernuftige wijze zou kunnen la ten verdwijnen als sneeuw voor de zon. Tevreden klanten krijg je niet, wanneer auto's niet naar behoren en volgens fabrieks- voorschrift worden gerepareerd. ,,Een goed product is bij ons vanzelfsprekend", zegt Van den Berg. Wanneer de auto bij ons is geweest, dan behoudt hij zijn waarde. Niets, maar dan ook niets doet de berijder eraan her inneren, dat de auto ooit eens schade heeft gehad." Theore tisch krijgt een klant 2 jaar Focwa garantie, maar Van den Berg geeft aan dat de "Van den Berg garantie" nog veel meer waarde heeft. Hij bedoelt hier mee, dat het helpen van een klant niet aan regeltjes is gebon den. Een bijkomend voordeel is: wan neer u een schade laat herstel len bij Schadenet Van den Berg, dan helpt u het milieu een handje. Van den Berg heeft na melijk talloze maatregelen geno men om het milieu te ontlasten. Maatregelen om zowel de mens (medewerkers) als de natuur te ontzien. Dat een bedrijf als Schadenet Van den Berg het kwaliteitszorglabel ISO mag voeren zal niemand verbazen. Maar het aardige is dat Van den Berg hier geen inspanningen voor hoeft te verrichten, het gaat gewoon vanzelf! Meer dan vijftien auto's staan dag en nacht klaar om als ver vangend vervoer ingezet te wor den. Met deze jonge leenauto's kan een gedupeerde, ten tijde van de reparalïeperiode, zeker mee voor de dag komen. Walcheren en Noord- Zuid Beveland mogen terecht trots zijn op een dergelijk auto- schadenerstelbedrijf in de regio! Schadenet Van den Berg Hermesweg 5 4382 ND Vlissingen Tel:0118-414329 T" f*| LA - s i'ïK' m de ooit zo populaire ribcordbekleding, nu terug in moderne tinten van zwart tot rood en oranje kleurig. Ook de eettafel is met haar tijd meege gaan. Groter en dus tegelijker tijd voor meerdere doeleinden bruikbaar, ontruimen voor de maalti|d is nu niet meer nodig. Van Belle heeft het dealerschap voor enkele grote merken zoals voor Stressless een betrouwbaar merk relaxfauteuils, de zitmeubelen van New Sity en New Classics, de mooie leren zitelementen van Antonio Ricci en verder nog de kin derkamers van Flexa. Ook merken als Auping en Pullman en Eastborn zijn in ruime mate aanwezig.Met bijpassend bedtextiel. Van Belle Keukens zit sinds de ver bouwing in een ruimere jas wat uiteraard de overzichtelijkheid en het assortiment ten goede komt. Grote betrouwbare merken zoals Alno waar de familie het hoofd- deglerschap van heeft en het uit gedachte concept van Super keukens komen daarmee beter tot hun recht. Ook op inbouwgebied is bij Van Belle echt alles te krijgen. Uiteraard kan alles door de eigen montage dienst geïnstalleerd wor den. Sinds twee maanden is de baby afdeling toegevoegd aan de Van Belle familie en daarmee meteen de grootste babyspeciaalzaak van Zeeland. Alles voor de baby en de aanstaande ouders is vanaf nu te vinden onder één dak. Uiteraard is Van Belle Baby ook ruim gesor teerd in cadeaus en in doorgroei- artikelen. Bekend daarin zijn de stoelen van Tripp Trapp of ka mers waarvan na enkele |aren het bed vervangen kan worden. En om de kleine veilig te vervoe ren zijn er wandelwagens en stoeltjes van Maxi Cosi en Bugaboo. Kleertjes van bekende merken als Babyface en Ducky Beau tot maat 86. En mochten de aanstaande ouders hun keuze niet kunnen bepalen, dan kan ui teraard alles nog eens rustig na gekeken worden in de overzichte lijke catalogus. Van Belle staat voor service, kwali teit, betrouwbaarheid en degelijkheid. Zo heeft het bedrijf een eigen servicedienst en kosten- loze thuisbezorging, de mogelijk heid voor uitgestelde betaling van keukens en meubelen tot een jaar na verkoop en advisering aan huis voor keukens tot en met een gratis offerte en een computertekening aan toe. Eigenlijk is Van Belle niet te be schrijven. Van Belle moet ie zien, ervaren en voelen en dat kan want voor ieder lid van het ge zin is er wel iets bij de ruimste woning- en baby specialist van Walcheren. Probeer het eens, Van Belle is ook geopend op tweede paasdag van 11 tot 1 7 uur. Van Belle Meubelen 0118-416188 Van Belle Keukens 0118-431278 Van Belle Baby 0118-449098 President Rooseveltiaan 772 4382 NB Vlissingen Van Belle is al meer dan zeventig jaar een begrip in Een echt familiebedrijf, begonnen met de verkoop van ïtieube- na een uitbreiding in 1995 kwam er ook een afdeling keukens, dat haar naam vestigde als het gaat om betrouwbaarheid en service. Sinds kort is aan deze familie de jongste telg toegevoegd: Van Belle Baby. Sinds 1970 zit Van Belle in de grote bedrijfsruimte aan de Pre sident Rooseveltiaan centraal ge legen tussen Middelburg en Vlissingen. Een ruime show room, dankzij een interne ver bouwing en een aanbouw nu uit gebreid tot vijfduizend vierkante meter meubelen, keuken interieurs en babyartikelen. Goed toegankelijk en met gra tis parkeergelegenheid en waarin elke afdeling een winkel op zich is. Het grootste gedeelte van het be drijf is ingeruimd voor Van Belle Meubelen, de afdeling waar het bedrijf ook mee begon. Alle stij len van modern tot klassiek, woon- en eetkamers tot slaapka mers, zijn in ruime mate te be zichtigen. Verrassende modellen en trends waarbij je van de ene verbazing in de andere valt. Zo als de eiken meubelen die weer helemaal terug zijn maar nu in een nieuwe strakke belijning of de jaren vijftig kunststof kuip stoeltjes. En wat te denken van

de Faam | 2003 | | pagina 26