®fs)Sglfe®Dil in de Reg io Talamini Keukens: als kwaliteit een naam mag hebben TX Zijdemuseum, Grand Café en Silkshop in één Sunshine: specialist tuin en serre meubilair Merzaan presentations: uw presentatiespecialist Don Risicobeheer begeleidt huizenkopers van begin tot eind Sprint Photo heeft ze allemaal op een rijtje tfS^SP»NTPH^° Iff M ff mPwy lv'k$Ê\ De sierlijk klinkende naam Talamini is voor vele Zeeuwen een teken van Icwaliteit. Mooie en moderne keukens met een uitstekende service en geplaatst met een professie waar menig bedrijf met bewonde ring naar kijkt. Het familiebedrijf Talamini Keukens biedt een totaalpakket voor keukens. Alle stijlen van klassiek tot modern in allerlei materialen van het robuust ogende graniet tot het koelere roest vrij staal aan toe waar een profes sioneel team van medewerkers ach ter staat. Talamini Keukens is voort durend op de'hoogte van de laatste trends en past regelmatig haar col lectie daar op aan. Zo kunnen de werkbladen op iedere gewenste ergonomische hoogte geplaatst wor den en zijn in wel veertig verschil lende kleuren natuursteen verkrijg baar. Inbouwapparatuur is leverbaar van alle grote merken en om de klant het volledige gevoel van zekerheid te geven is het bedrijf ook aangeslo ten bij de CBW, Centrale Branche vereniging Wonen, een overkoepe lende organisatie die haar leaen voorziet van een waarborg kenmerk. Ook de levertijd die soms nogal kan uitlopen, wordt bij Talamini op maxi maal zes weken gehouden. Voor Talamini Keukens is de mening van de klant belangrijk. Zo gaat bin nenkorteen tevredenheidsonderzoek onder hef klantenbestand van de laat ste jaren van start. Hoewel de groeiende omzet en groep tevreden klanten die uit een steeds groter ge bied komen al veelzeggend zijn, heeft het bedrijf toch besloten om haar eigen prestaties in kaartte bren gen om daarmee de service en dienstverlening naar een nog hoger peil te brengen. En uiteraard wil Talamini Keukens daarbij hoog in zetten, want klanten verdienen het beste. Sinds een aantal jaren draagt het bedrijf de slogan 'Als kwaliteit een naam mag hebben' en hoewel daar eigenlijk niets meer aan toe te voe gen is, weet Talamini dat het altijd beter kan. Talamini Keukens Herculesweg 42 4338 PL Middelburg Tel: 0118-613275 Sprint Photo startte in 1986, in Ber gen op Zoom. Anno 2003 telt het bedrijf nog eens vestigingen, in Vlissingen, Middelburg, Goes, Ber gen op Zoom, Roosendaal, Etten-leur en Oosterhout. Het hoofdkantoor be vindt zich in Goes. Wie denkt dat foto's van een 1-uurs fotoservice van mindere kwaliteit zijn dan die van een fotolaboratorium zit ernaast. Gaat bij een fotolaboratorium wer kelijk alles machinaal, bij de 1-uurs fotoservice van Sprint Photo wordt een aantal belangrijke handelingen in het proces nog altijd met de hand verricht. Het professionele oog van de medewerkers van Sprint Photo is zeer scherp, opnamen worden met het menselijk oog op scherpte en hel derheid gecontroleerd en zonodig opgewaardeerd. Het resultaat: haar scherpe, heldere afdrukken in de juiste kleurtonen. Voeg dit bij een optimale kennis van zaken, uitste kende service en grote klant vriendelijkheid en de karakterschets van Sprint Photo is compleet. Primeur Sprint Photo maakt topafdrukken van opnamen van fotorolletjes, maar ook van digitale dragers. kunt uw be stelling via www.sprintphoto.nl naar de zaak van uw keuze doorsturen. Een absolute primeur is het afdruk ken van foto's die gemaakt zijn met een GSM-telefoon en doorgestuurd met i-mode of MMS. Na een uur lig gen de afdrukken voor u klaar! Topkwaliteit fotopapier Sprint Photo drukt af op echt foto papier (tot maar liefst 60 cm breed!) met een gegarandeerde houdbaarheid van minstens 50 jaar. De kleuren zijn altijd perfect. Ook voor uw pasfoto's is Sprint Photo hét adres: er worden verschillende digitale opnamen gemaakt en de keuze is aan u. Vakantiefoto's af la ten drukken? U heeft ze supersnel in handen, plus een handige indexprint. Gratis Profit Card Een extra service is de Profit Card. Daarmee ontvangt u bij het afhalen van uw foto's altijd een gratis rolletje en profiteert u van nog vele andere voordelen. Recentelijk is het filiaal in Oosterhout verhuisd naar een fan tastische nieuwe locatie. Ter ere hier van krijgt iedere klant die zijn of haar foto's bij een van de filialen van Sprint Photo laat ontwikkelen geheel gratis een Profit Card meteen geldigheids duur van een jaar. Ook bij Sprint Photo: een ruim assortiment aan foto rolletjes, batterijen voor camera's, multimediacards, albums en lijsten. Foto Sprint Photo 1 Uur Fotoservice Wolstraat 158 4381GT Vlissingen 0118-441C80 Markt 29 4331U Middelburg 0118-651080 Van lingerie tot stropdassen, en van hoeden tot topjes. Bijna alle creaties zijn handgemaakt door kunstenaars uit binnen- en buitenland. De veel heid aan ontwerpers resulteert in een grote variatie aan stijlen en bijzon dere kleding die in geen enkele an dere winkel te vinden is. Wie de juiste kleding eenmaal heeft gevonden, kan in de Silkshop eveneens bijpas sende sieraden uitzoeken. Na een keuze uit het grote aanbod gemaakt te hebben, kan de bezoe ker zich onder het genot van een natuurzuivere consumptie, een ver rukkelijke ijscoupe of een lunch ont spannen op één van de buiten terrassen. Maar ook een high tea, Eannenkoek en een thee- of offiecomplet behoren tot de moge lijkheden. Het is sowieso heerlijk toe ven in het onlangs geheel ver nieuwde Grand Café. De perfecte ambiance van het Grand Café, de prachtige zijden kleding in de Silkshop en het Zijdemuseum zelf. De ware liefhebber van aparte en exclusieve kleding hoeft niet langer naar een ver oord om de juiste outfit te vinden. Zij kunnen terecht bij het Zijdemuseum in Meliskerke. De kans is erg klein, maar slaagt u niet, dan staat het Zijdemuseum in ieder ge val garant voor een gezellig ochtend of middag uit. Voor meer informatie over het Zijdemuseum: www.zijdemuseum.nl. Zijdemuseum/Silkshop Dorpsstraat 3 4365AL Meliskerke 0118-593305 weten het maar het best museum in Zeeland staat in Meliskerke. Het Zijde- museum. Je inleven in de wereld van de zijderups is al een belevenis op zich. Maar het is meer dan een museum. Het oude gemeentehuis van Mariekerke is omgeto verd tot een plaats waar de bezoeker zich uren kan vermaken. De Silkshop van het Zijdemuseum biedt een keur aan zijden kleding. Sunshine, G.A. van de Goeskade 49, 4461 Goes, telefoon 0113-227107. Sinds een aantal maan den is dejongste vesti ging lan het oorspron- lcelijk uit Temeuzen afkomstige automatiseringsbedrijf Merzaan gevestigd in Vlissingen. In deze vestigingzijn alle activi teiten op het gebied van verhuur en verlcoop van presentatiemiddelen geconcentreerd. Steeds vaker worden bedrijfs presentaties ondersteund door beeld en geluid. En daarvoor heeft Merzaan presentations de juiste ap paratuur en kennis in huis. Want, zo weet het bedrijf uit ervaring, een advies op maat is een belangrijke voorwaarde om de presentatie tot een goed einde te brengen. Er is niets zo erg als tijdens een voordracht te merken dat de gehuurde beamer de verkeerde is omdat een deel van de presentatie buiten het beeld valt. Merzaan presentations doet niet al leen in geavanceerde digitale appa ratuur. Ook een overheadprojector, flipover, printer, projectiescherm of notebook zijn te huur of te koop bij Merzaan presentations. En hoewel de dienstverlening veelal gericht is op de zakelijke markt, valt ook een toenemende belangstelling te be speuren in de particuliere sector. Een Playstation of X-Box game wordt pas echt leuk op een groot scherm. En wat te denken van een film? Door de dvd-speler te koppelen aan een video-projector wordt de huiskamer opeens een thuisbioscoop. Naast deze unieke opzet, levert Merzaan presentations ook systemen op maat zoals Built-To- Order p.c.'s, een computer samengesteld volgens uw wensen. Maar ook controleka mers, vergader-en conferentieruimtes met adviezen op maat zodat de klant ook de juiste apparatuur koopt of huurt die hoort bij de toepassing. Het is zelfs mogelijk om de presentatie in zijn geheel door Merzaan te la ten verzorgen en dat kan vanaf het maken van een website of bedrijfs- journaal tot aan de organisatie van een bedrijfsevenement toe. Deze diensten - gecombineerd met scherpe prijzen - zijn unieke bedrijfs- elementen waarin Merzaan presentations gespecialiseerd is. En waar een toenemend aantal particu liere en zakelijke klanten het bedrijf al jaren om waardeert. Merzaan presentations Industrieweg 1 4382 NA Vlissingén Tel:0118-449553 www.merzaan.nl zwarte, VW Beetle. "Een opval lend reclameobject waarmee wij onze hypotheekpoot verder onder de aandacht willen brengen," legt eigenaar Verstraate uit. Don Risicobeheer: al meer dan vijftig jaar een solide en betrouw baar adres voor verzekeringen, pensioenen én hypotheken. Voor meer informatie: www.don-risicobeheer.nl of tele foonnummer 0118-615151. Don Risicobeheer Stationsstraat 2-4 4331 JB Middelburg 0118 - 615151 GOES - Met recht mag Sunshine zich Zeelands specialist noemen op het gebied van tuin- en serre- meubilair. En dat al vijftien jaar lang. De collectie van dit seizoen bestaat nu ook weer uitsluitend uit kwalitatief perfecte producten voor een prettige prijs. Deze combinatie wordt aangevuld met vakkundig advies en een uitstekende service. Dat maakt Sunshine uniek in de regio. burg. "Van het regelen van de taxatie tot het passeren van de akte". Verstraate: "Veel klanten vinden het prettig als hun adviseur met hen meegaat naar de nota ris". Don Risicobeheer is een onafhan kelijk bedrijf dat met veel geld- verstrekkers zaken doet. "We zijn vanwege onze omvang in staat om met geldverstrekkers voordelige afspraken te maken op het gebied van-rente en voorwaar den. Hierdoor kunnen we de con currentie met andere hypotheek aanbieders goed aan", aldus Verstraate die meent dat teveel mensen nog klakkeloos naar de eigen bank stappen. "Onze adviseurs bezoeken de klanten uiteraard ook 's avonds thuis". Als gevolg van samenwerking met meerdere accountantskantoren is ook het fiscale plaatje bij Don Risicobeheer in goede handen. Sinds kort maakt Don Risicobeheer gebruik van een nieuwe, git- Verrassend en vernieuwend kan de collectie voor de komende zo mermaanden genoemd worden. Op het gebied van kunststof is er de complete Hartman-collectie. Opvallend zijn de kleuren spice red en sky blue evenals de nieuwe combinaties van kunststof met alu minium. Allemaal goed voor on bekommerd plezier jaar-in, jaar- uit, kleurvast, weerbestendig, ge makkelijk schoon te houden en met vijf jaar garantie. De collectie houten meubelen be staat bijna alleen uit teakhout,.het is de meest weerbestendige en onderhoudsvrije houtsoort. Alleen het allermooiste geselecteerde plantage teakhout wordt voor Sunshine gebruikt. De meubels zijn perfect afgewerkt. Afgemonteerd met hoogwaardig messing of roest vrij staal. Kortom een garantie voor jarenlang zitplezier. Nieuw is de combinatie teakhout met het all-weather textilene doek. De col lectie aluminium meubilair kan zonder meer 'groots' genoemd worden. Absolute topklasse. Elke combinatie heeft een eigen unieke uitstraling, dat kan met textilene doek zijn, maar ook met teak. Sunshine heeft ook een grote sortering natuursteen zoals gra niet, arduin en marmer, maar ook terrazo en composiet. De stalen meubelen zijn oerdegelijk en in hoge mate roesfbestendig. De meest in het oogspringende lijn is het 4-seasons programma. Dat bestaat uit vlechtwerk van kunst stof draad van interieurmodellen, vertaald naar tuinmeubelen. Daar zijn multifunctionele meubels voor binnen en buiten van gemaakt. Wel met de uitstraling van rotan, maar zonder de nadelen ervan: splijten, schilferen en verkleuren bijvoorbeeld komt niet voor. De Sunshine kussens bieden een keuze uit meer dan tweehonderd dessins. Met zorg samengesteld en voor ieder wat wils in elke prijs klasse. Ze zijn in vrijwel alle maten verkrijgbaar en geschikt voor stoe len, banken, diningstoelen en lig bedden om maar eens een paar voorbeelden te noemen.. Bovendien zijn er parasols te kust en te keur. In houten aluminium van 200 tot 500 cm rond, maar ook vierkant of rechthoekig. Uiteraard is er ook een zwevende parasol met hangarm- constructie. Om het aanbod com pleet te maken zijn er ook barbecues die op kolen gestookt worden. Al leen aanmaken met twee velletjes krantenpapier en hij doet het altijd. Er zijn zes modellen, uitgevoerd in staal of roestvrijstaal. Vijftien jaar vak manschap is niet niks. Deskundigheid en service staan er hoog in hef vaan del. 2e paasdag geopend van 10.00-17.00 uur. De hypotheekafdeling van Don Risicobeheer beperkt zich niet tot het afsluiten van de hypotheek. "Wij begeleiden huizenkopers van A tot Z", aldus Wibo Verstraate, directeur van de onderneming aan de Stationsstraat 2-4 in Middel- jHet bedrijf is een om verzekeringen, indivi duele en collectieve pensioenen. Wat echter niet iedereen weet, is dat Don Risicobeheer sinds 1998 haar pijlen eveneens heeft gericht op hypotheken. SPRlNt Sol" •5=3* prijfit Photo heeft ze allemaal uitstekend op een rijtje: zeven topzaken die gespecialiseerd zijn in 1- uurs fotoservice, geografisch keurig op een lijn liggend in zuidwest Nederland. En, het nieuwste -.M&ïhet nieuwste: maak met je GSM met ingebouwde camera een foto, mail hem door naar Sprint Photo en binnen een uur ligt er een beeld van een afdruk voor je klaar!

de Faam | 2003 | | pagina 25