<D <D Cegel^c) **Ocil STJtlg Slfi VAKANTIEHULPEN Sht VOORLICHTINGSBIJEENKOMSTEN VAPRO-OPLEIDINGEN O 1e STUURMAN UNI1PHARMA tyciÉe SCHOTSMAN BV - TERNEUZEN Alphahelpenden m/v Informatie: ROC Westerschelde, tel. 0115 641600 £tef: Kanton Wegener Luegener huls-aan-hulskranten tl® woensdag 16 april 2003 de FAAM 21 voor de bedrijven in het Sloegebied Wanneer? Dinsdag 22 april Dinsdag 27 mei Aanvang: 15 uui: Restaurant/ Partycentrum Landlust Nieuwdorp Plezier in je werk. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. zorgzeker Magazijnmedewerkers vakantiekrachten (m/v) Sgp EINDREDATEUR M/V, 38 uur p.w. zoekt professionals vacature 03-071 Die ingezet worden op verschillende afdelingen in de periode vanaf mei t/m augustus 2003. zoekt professionals VERKOOPMEDEWERKER WIJN EN GEDISTILLEERD fulltime ROC: WESTEF -BlfcDE: ROC Wesierschelde gaat in samenwerking met Ccgelee Opleiding* Centrum VAPRO-Opleidingen verzorgen in het Sloegebied. De opleiding Vapro biedt u als ondernemer de mogelijkheid om de vakkennis van uw werknemers op een hoger peil te brengen. Bovendien vergroot het de betrokkenheid van uw werknemers op de werkplek. De opleiding wordt begeleid door ervaren docenten van het ROC Westerschelde is dicht bij de werkplek sluit aan bij de shiftschema s van uw bedrijf biedt de mogelijkheid tot ex ibel volgen van theorielessen MS Schotsman welke eind van de maand zich gaat bezighouden met de winning van zand op de Noordzee wordt momenteel omgebouwd tot hopperzuiger. Voor dit ca 3000 GT tellende schip zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten voor de functie van De bemanning bestaat uit een kapitein, stuurman, machinist en matroos-kok. De werkweek loopt van maandag t/m vrijdag Functieprofiel: STCW-95 goedgekeurde vaarbevoegdheid voor de functie van stuurman op schepen tot 3000 GT Goede vaardigheid in het manoeuvreren met schepen Bekendheid met de monding van de Westerschelde a Kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling a Goed kunnen functioneren in een klein team a Leidinggevende capaciteiten a Kennis van automatisering a Enige jaren relevante ervaring h Geldig monsterboekje a Benodigde scheepvaartkeuringen Het schip is volledig gemoderniseerd en voorzien van de meest geavanceerde apparatuur, o a op het gebied van baggeren. Als u het als een uitdaging beschouwd om u voor dit schip en zijn bemanning volledig in te zetten en deel uit te maken van een klein hecht team dat gedurende de werkweek op elkaar is aangewezen, clan kunt u uw sollicitatie richten aan. Schotsman BV t.a.v. Mevrouw M. van Broeck, personeelsfunctionaris Postbus 19, 4530 AA Terneuzen of via email' miriam@dehoop.nl Wenst u meer informatie dan kunt u bellen met tel. 0115'- 680 220 Heeft u een ochtend over? Zorgstroom is voor heel Walcheren op korte termijn op zoek naar: voor gemiddeld 3 tot 12 uur per week Een Alphahelpende verricht huishoudelijk werk bij voornamelijk oudere zorgvragers. De hulp wordt uitsluitend op indicatie gegeven. Zorgstroom bemiddelt tussen de zorgvrager en de Alphahelpende. Het uurloon bedraagt 10,13 (vanaf 23 jaar, inclusief vakantietoeslag en vakantiedagen) Heeft u affiniteit met huishoudelijk werk, beschikt u over goede contactuele eigenschappen en bent u minimaal 3 uur per week beschikbaar, bel dan voor informatie met Anita van Baard wijk, Patricia Grootjans of Joke Stienstra, Alpha- bemiddelaars (op werkdagen tussen 9.00 en 10.30) telefoon: 0118-684000 Een greep uit de bedrijven die eerder met ons in zee gingen: Broomchemie, Dow Benelux, Philips Lighting, Hydro Agn, VVM, Avesta Polarit. Elocoat. Zuid-Chemie. Gebr. Verduijn, Bleijko Betonindustric, Cerestar Benelux. Air Liquide Technische Gassen. Sas Glas I industrie Kwaliteitscontroleur m/v Samen met Lamb Weston Meijer zoeken we naar medewerkers om een flexibele pool op te zetten met mensen die op diverse plaatsen van de kwaliteitsdienst kunnen worden ingezet. Je voert kwali teitscontroles uit op (eind)producten en verpakkingsmaterialen en je registreert de gegevens volgens het gevoerde kwaliteitssysteem. Je hebt een opleiding afgerond op lbo-niveau, een goede beheersing van de Nederlandse taal en je kunt omgaan met computers om de gegevens te verwerken. De werkzaamheden vinden in een 4-ploegensysteem plaats waardoor je ook geregeld in het weekend moet werken. Heb je interesse, reageer dan schrif telijk! Informatie bij Esmeralda Schot, tel. (0113) 39 42 06, Kruiningen, Stationsweg 20. Voor meer vacatures: www.randstad.nl Groothandel en retail-organisatie voor Drogist en Apotheek v.o.f ÜNIPHARMA VOF is in Nederland één van de toonaangevende volgesorteerde groothandels in drogis te rij- artikelenMet een assortiment van ruim 15.000 artikelen en een klantenbestand van 750 drogisterijen, apotheken en parfumeriespeciaalzak en werkt Umpharma aan een verdere uitbouw van haar klantenbestand en aan de veiiiètfong-vaji de marktpositie van haar afnemers. niet de mogelijkheid tot contractverlenging na de vakantie Unipharrria zoekt op korte termijn gemotiveerde collega's voor het lopen en verzendklaar maken van orders. Kun je netjes en precies werken onder een zekere tijdsdruk en heb je geen moeite met eenvoudige handelingen op de computer' Ben je bereid om samen met je collega's het magazijn op orde te houden? Ben je minimaal 3 weken aaneen full time beschikbaar? Dan is Unipharma mogelijkje nieuwe werkgever! We werken van maandag tot en met vrijdag tussen 08 00 en 21 00 uur. Vakantiekrachten kunnen tussen eind juni en begin september aan de slag PER DIRECT zoeken wij voor 5 avonden per week van 16 45 tot 21.00 uur een nieuwe collega Stuur je CV en brief met een duidelijke vermelding wanneer je beschikbaar bent Reacties uitsluitend per post, fax of mail naar: UNIPHARMA v.o.f. T.a.v.: Afd. Personeelszaken Maaike Hoogedeure Postbus 57, 4330 AB MIDDELBURG Fax: 0118-611 210 e-mail: m.hoogedeure@unipharma.nl X lOK.MXOLW lKkr. t!< org verrast vrijwilligers wiütgers eras "Van 'huilie en zuliie' naar Media Marketing Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huiskranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten B.V. wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk, lezenswaardig medium. Binnen de redactie van Wegener Huis-aan-Huiskranten in Goes, is een vacature ontstaan voor een: De werkzaamheden worden verricht voor De Bevelander. De functie Van de op korte termijn te benoemen eindredacteur verwach ten we, dat hij of zij artikelen schrijf en redigeert met inachtneming van de algemene redactieformule, voorstellen doet voor te behandelen onderwerpen, interviews houdt, vergaderingen en persconferenties bezoekt en contacten onderhoudt. Daarnaast redigeert de eindredacteur persberichten en artikelen van correspondenten en geeft opdrachten aan correspondenten en fotografen De eindredacteur stelt zich op de hoogte van ontwikkelingen en gebeurtenissen in het verspreidingsgebied van de krant, meldt belangrijke reacties en signalen uit de samenleving aan het hoofd redactie en voert verder alle werk zaamheden uit, voor zover deze binnen de doelstelling van de functie passen en/of het afdelingsbelang dienen. Uw profiel Wij zoeken iemand met een afgeronde HBO-opleiding Journalistiek. Tevens dient de eindredacteur te beschikken over goede communicatie en sociale vaardigheden. Daarnaast is improvisatievermogen en een prima beheersing van de Nedelandse taal in woord en schrift van belang. Aantoonbare ervaring op vergelijkbaar redactioneel gebied is een pré. Het bezit van een eigen auto is noodzakelijk. Tot slot verwachten we dat de nieuwe eindredateur op Beveland/Walcheren woont of bereid is zich daar te vestigen. Wij bieden u een boeiende en afwisselende functie in een dynamische omgeving met prima arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J.D. van Scheyen, Hoofd Redactie Regio 10, telefoon 0165 - 57 81 41 mobiel: 06 - 51 89 30 70. Uw sollicitatiebrief kunt u, uiterlijk binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV., t.a.v. mevrouw D.G.M. Drijver, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 4023, 4900 CA Oosterhout. E-mailen kan natuurlijk ook: d.drijver@whk.wegener.nl Wegener Huis-aan-Huiskranten BV maakt deel uit van Wegener NV, de in Apeldoorn gevestigde, beursgenoteerde onderneming in media en marketing. Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranten in Nederland en een belangrijke speler in Nederland en West-Europa op het gebied van direct marketing. Daarnaast ontwikkelt en exploiteert Wegener internetproducten en -diensten, huis-aan-huis verspreiding van reclamemateriaal, gemeentelijke informatiediensten en cartografische producten, geeft special interesttijdschriften uit, levert grafische producten en diensten en is voorts actief op het terrein van commerciële radio. Voor onze Sligro vestiging te Vlissingen zijn wij op zoek naar Ben je minimaal 16 jaar en wil je buiten een goed salaris ook nog een extra bonus verdienen en wil je kans maken op een organizer databank of een weekend Parijs incl. Disneypark? Dan ben je bij Siigro aan het juiste adres!! Interesse In de Sligro Food Group N V. zijn foodservice- en food retailbedrijven actief, die zich direct en Indirect richten op de totale Nederlandse markt van de etende en drinkende mens. Dit geschiedt volgens een multi-channelstrategie met verschillende verkoop- en distributie vormen (zelfbediening en bezorging) en via verschillende distributiekanalen. Foodretail Prisma Food Retail B V belevert circa driehonderdvijftig zelfstandige ondernemers via vijf, qua oppervlakte en marktbenadering verschillende, winkelformu les (Golff, MeerMarkt, Attent. Zomermarkt/Rekra en Milo). Dit multi-format-principe maakt een scherpe afstemming op lokale marktomstandigheden mogelijk.* EM-TÉ Supermarkten B.V exploiteert zelfstandig 11 grote supermarkten en slijterijen in midden-Brabant en streeft naar regionaal marktleiderschap. Foodservice Sligro B.V richt zich via zelfbediening en bezorging van uit 3-1 grootschalige vestigingen op horeca, grootverbruikers, bedrijfsrestauratieve afnemers en kleinschalige retailbedrijven Van Floeckel Grootverbruik B.V bewerkt nationaal de institutionele markt via leveringen aan de zoge naamde non-profitmaikt. waaronder ziekenhuizen, verpleeg- en verzor gingshulzen, de semorenzorg en het Nederlandse leger. Rosenberg Import B.V, belevert door middel van exclusieve verte- genwoordigingen het topsegment van de zoetwarenmarkt. Fresh food Sligro Fresh Partners richt zich samen met haar verspartners en deelnemingen (Smit Vis 100%. Smeding AGF 49%) vanuit vijf regionale verscentra (RVC) op de meest efficiënte en voedselveilige logistieke dienstverlening van dagverse producten voor alle Sligro Food Group activiteiten. Ruim 50.000 verschillende food-, semi-vers-, dagvers- en aan food gerelateerde non- foodartikelen zijn veelal permanent op voorraad, waardoor onze afnemers snel kunnen worden beleverd In samen hang hiermee worden bovendien commerciële en bedrijfseconomi sche diensten geleverd, van complete franchise tot verzekerings- en opleidingsarrangementen. Binnen de Sligro Food Group-bedrljven wordt intensief gestreefd naar het delen van kennis en het benutten van substantiële schaalgroottevoordelen Gezamenlijke inkoop en het gezamen lijk gebruik van exclusieve merken, gecombineerd met een direct en gedetailleerd Voor meer informatie kun je direct telefonisch contact op nemen malmanagement leidt tot toenemende brutomarges Vermindering van operationele kosten wordt bereikt door een permanent strakke kostenbeheersing en een gezamenlijke logistieke stra- met mevrouw 1 de Jonge, tel. (0118) 49 33 00. Geef tevens aan in kers krijgen de gelegenheid hun talenten te ontplooien en zich optimaal te ontwikke- welke periode je beschikbaar bent. len. Innovatie, training en de ontwikkeling van persoonlijke groei zijn hierbij sleutelbegrippen. De Sligro Food Group streeft ernaar een constant en beheerst groeiende kwaliteltsonderneming te zijn in al haar activiteiten en voor al haar stakeholders. Over het jaar 2002 is een omzet acquisties n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. gerealiseerd van €1.299 m.ijoen met een nettowinst van €37 miljoen. Het gemiddeld aantal personeels leden op fulltime basis bedroeg 2.561. Voor ons team te Vlissingen zijn wij op zoek naar een Binnen jouw afdeling ben je verantwoordelijk voor de verkoop, aanvulling en presentatie van de diverse producten. Je bent actief bezig met de producten en goederenstroom, zorgt voor actieve verkoop, het organiseren van wijnproeverijen, een juiste schappenpresentatie en bouwt folderdisplays. Je spreekt "de taal" van en adviseert onze horeca-klanten. Wat verwachten wij van jou LBO-niveau plus het Slijtersvakdiploma aangevuld met specifieke opleidingen op het gebied van wijn. Open communicerend, licht eigen wijs, gevoel voor kwaliteit van werk en product. Collegiaal, zelfstandig, flexibel en servicegericht. Woonachtig in Vlissingen of nabije omgeving. Interesse Schrijf ons Stuur jouw motivatie plus overzicht met persoonlijke gegevens, opleiding en werkervaring, voorzien van recente pasfoto en onder vermelding van vacaturenummer 03-070 binnen twee weken naar: Sligro bv, t.a.v. Dhr. K. Holleman, afdeling P&O, postbus 47,5460 AA Veghel of mail naar personeelszaken@sligro.nl In de Sligro Food Group N V. zijn foodservice- en food retailbedrijven actief, die zich direct en indirect richten op de totale Nederlandse markt van de etende en drinkende mens. Dit geschiedt volgens een multi-channelstrategie met verschillende verkoop- en distributie vormen (zelfbediening en bezorging) en via verschillende distributiekanalen. Foodretail Prisma Food Retail B.V belevert circa driehonderdvijftig zelfstandige ondernemers via vijf, qua oppervlakte en marktbenadering verschillende, winkelformu les (Golff. MeerMarkt, Attent, Zomermarkt/Rekra en Milo). Dit multi-format-principe maakt een scherpe afstemming op lokale marktomstandigheden mogelijk. EM-Té Supermarkten B.V. exploiteert zelfstandig 11 grote supermarkten en slijterijen in midden-Brabant en streeft naar regionaal marktleiderschap. Foodservice Sligro B.V.richt zich via zelfbediening en bezorging van uit 34 grootschalige vestigingen op horeca, grootverbruikers, bedrijfsrestauratieve afnemers en kleinschalige retailbedrijven Van Hoeckel Grootverbruik bewerkt nationaal de institutionele markt via leveringen aan de zoge naamde non-profitmarkt, waaronder ziekenhuizen, verpleeg- en verzor gingshuizen. de seniorenzorg en het Nederlandse leger. Rosenberg Import B.V belevert door middel van exclusieve verte genwoordigingen het topsegment van de zoetwarenmarkt. Fresh food o Sligro Fresh Partners richt zich samen met haar verspartners en deelnemingen (Smit Vis 100%, Smeding AGF 49%) .i vanuit vijf regionale verscentra (RVC) op de meest efficiente en voedselveilige logistieke dienstverlening van dagverse producten voor alle Sligro Food Group activiteiten. 3* Voor meer informatie kun je contact op nemen met dhr. P. Lampert, vestigingsdirecteur Vlissingen, tel. (0118) 49 33 00. acquisties n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Ruim 50.000 verschillende food-, semi-vers-, dagvers- en aan food gerelateerde non- foodartikelen zijn veelal permanent op voorraad, waardoor onze afnemers snel kunnen worden beleverd In samen hang hiermee worden bovendien commerciële en bedrijfseconomi sche diensten geleverd, van complete franchise tot verzekerings- en opleidingsarrangementen Binnen de Sligro Food Group-bedrijven wordt intensief gestreefd naar het delen van kennis en het benutten van substantiële schaalgroottevoordelen. Gezamenlijke inkoop en het gezamen lijk gebruik van exclusieve merken, gecombineerd met een direct en gedetailleerd margemanagement leidt tot toenemende brutomarges Vermindering van operationele kosten wordt bereikt door een permanent strakke kostenbeheersing en een gezamenlijke logistieke stra tegie Groepssynergie wordt verder bevorderd door de uitbouw van gezamenlijke IT-systemen. door gezamenlijk vastgoedbeheer en door concern management development.Medewer- kers krijgen de gelegenheid hun talenten te ontplooien en zich oplimaal te ontwikke len. Innovatie, training en de ontwikkeling van persoonlijke groei zijn hierbij sleutelbegrippen De Sligro Food Group streeft ernaar een constant en beheerst groeiende kwaliteitsonderneming te zijn in al haar activiteiten en voor al haar stakeholders. Over het jaar 2002 is een omzet gerealiseerd van €1.299 miljoen meteen nettowinst van €37 miljoen. Het gemiddeld aantal personeels leden op fulltime basis bedroeg 2.561.

de Faam | 2003 | | pagina 21