Strakke lijnen domineren bij de keukens anno nu Raatvormige kookvlakken Denkt u dat deze keuken minstens 10.000 euro moet kosten? de voordelige COMBINATIE VAN MATERIALEN GEWILD NU tot 40 Korting woensdag 19 maart 2003 de FAAM 23 keMkenspecidlist Dromen over je nieuwe keuken van Hans Verkerk! Communicatie De warme uitstraling van hout samen met koel alumi nium. Half transparant glas, gevat in grijswitte omlijs ting. Mintgroen, ijsblauw en heel veel grijstinten. Don ker ahorn naast modern vormgegeven licht eiken en hoogglans in tal van tinten. Maar vooral: strakke lijnen, al komen de liefhebbers van de landhuisstijl altijd nog wel die soms wat rustieke uitstraling tegen. Dat zijn de impressies van de keuken anno nu, zoals die te zien waren op de meubelbeurs in Keulen, waar dit jaar de keukens zich weer in een van de immense hallen pre senteerden. Goes: Ringbaan west 2b 0113-216451 Uw keuken staat bij Hans Verkerk! Super Keukens: VAN BELLE CITY SUPERADVIES, SIJPERSERVICE, SUPERKEUZE, SUPERGARANTIE. 1 De 'nieuwe vrijheid' noemen ze het bij Küpperbusch en dan doell men er op de reeds meermalen met designprijzen onderscheiden raatvormige kookvlakken, die sa men een kookplaat vormen, le dereen kan z'n individuele gang gaan met deze schakelelementen. Naast of boven elkaar, in een kring, vier stuks of zeven als een soort ster: de nieuwe schakel elementen zijn aan te passen naar eigen wens. Uitgerust met sensor- electronica kunnen de kook vlakken comfortabel met de vin gertoppen worden bediend en zogeheten 'panherkenning' zorgt voor gemak en veiligheid. Welke diameter een pan ook heeft, de raten schakelen automatisch de passende verwarmingskring in. Kinderbeveiliging en een kook- wekker met uitschakelfunctie ho ren er ook bij. Küpperbusch zit op 079-3451590). MEER VOOR Als het om ruimte gaat, kunt u niet anders dan kiezen voor deze keuken. Dit zogenoemde Jumbo-line-model biedt extra veel kastruimte, maar is tevens voorzien van hoge hangkasten en een kast met laden en korf. Daarbij komt dat het werkblad maar liefst 75 centimeter diep is! De vormgeving is extra aantrekkelijk door de vierzijdig afgeschuinde deuren. Werkbladspoelbak en apparatuur worden standaard bij deze keuken geleverd. Uitermate comfortabel. Dat is het kenmerk van deze keuken. De fronten zijn in hoogglans uitgevoerd en de korpussen en kasten zijn ook nog eens leverbaar in diverse kleur combinaties. Ook deze keuken wordt geleverd Inclusief apparatuur, werkblad en spoelbak. Amundsenweg 47, 4462 GP Goes, de Poel 2 Tel.: 0113-219770, Fax: 0113-219200 Oponlngalljden: dinsdag Urn vn/oag van 09.30 - 1 7.30 uur. Zaterdag van 09.30-1700 uur Donderdag koopavond tot 21.00 uur. 303 Afgebeelde fronten, werkbladen en apparaten kunnen afwijken. Prijsstellingen zijn gebaseerd op gaskookplaat en overige apparaten uit onze voordeelselectie. Prijzen exclusief verwijderingsbijdrage. Zo komt bijvoorbeeld Siematic met mooie, nieuwe kleuren, zo als zand en wal men zelf 'ele gante', matte oppervlakken noemt. Cashmirgrijs, kersen- boomrood, sepiabruin: we noe men er maar een paar. Opval lend vooral wat Siematic 'Con cept 10' noemt, een 'ruimden kende' keuken voor kleine op pervlakten. Zo is of wordt je keu ken toch een communicatie centrum, zoals ze hier graag zeg gen, vooral omdat erbij dit con cept naar gestreefd wordt de keuken in de woonruimte te in tegreren. Met de P van Prijs wordt hierbij ook rekening ge houden. Ook het merk Casawell toonde die invalshoek met allerlei zitjes of als het kan een grotere eet tafel in uitgekiende keukens. Bij Miele zagen we heel wat losse kook- en of spoeleilanden, bij voorbeeld in edelstaal met kersenhouten front voor die zo eigentijdse mix van warm en koel samen. Mat en hoogglans gecombineerd, mooi decorglas, veel ahorn en beuken én vooral knap ingedeelde laden en kas ten om het je zo comfortabel mogelijk te maken: het is er al lemaal met voor iedere woonst ijl en beschikbare ruimte de keuken, die er bij past. Veel grijstinten in de keuken, hier samen met aluminium (Casawell tel. 0347-342720). Lieten de keukenfabrikanten het jaar daar voor op deze toonaan gevende beurs verstek gaan om dat er niet direct sprake is van een conjunctuur om bij te jui chen, dit keer pakten tal van merken weer uit. 'l Belangrijkste nieuws? ,,De P van prijs" horen we van Jack Gijsbrechls, accountmanager bij deWellman groep met zeven merken onder dat éne dak met Tielsa als top per. „De consument kijkt en ver gelijkt en houdt die P behoorlijk in het achterhoofd", zo is de te neur van dit moment. Spectacu laire grappen mag je dan in deze tijd niet verwachten, door dachte keukens wel. Siematic introduceerde op de beurs in Keulen 'Concept 10' voor 'ruimdenkende' keukens op een klein oppervlak. Showroom met méér dan 20 vernieuwde keukenopstellingén! Fijn dromen over je bestelde keuken en bedenken hoe het er straks zal uitzien wanneer de keuken geplaatst wordt. Om alvast een idee te krijgen vind je in onze showroom de allerlaatste modellen met speciale kortingen. Kortom allemaal keukens om van te dromen. Vraag naar de voorwaarden in de winkel. Gebruiksgemak in de keuken omdat de lade met de afvalbakken hier extra hoog is ingebouwd, zodat bukken verleden tijd is. Idee van Miele, tel. 0347-378911. Pres. Rooseveltlaan 772 4382 NB Vüssingen Telefoon 0118 41 70 59 Een prachtige keuken, ook als kokkerellen niet uw hobby is. Een unieke combinatie van oogstrelende vormgeving, geavanceerde techniek en hoog staande kwaliteit. Nu ook leverbaar in de nieuwe kleur Sahara-beige. Let vooral even op de schitterende /glaskasl. Afmeting: ca. 275 x 185 cm. RVS oven RVS schouw afzuigkap cm RVS gas kookplaat spoelbak met afdruipgedeelte werkblad Vaatwasser tegen meerprijs leverbaar. ft t

de Faam | 2003 | | pagina 23