VERKOPER jg> asito l korting B O S UNI1PHARMA o Magazijnmedewerkers (m/v) Z Z CS CS Z Xsensible adviseurs op persoonlijke titel (m/v) woensdag 12 maart 2003 de FAAM 14 Fulltime én LEERLINGVERKOPER Provincie Zeeland (zorgaj^Êzeker v O D CS I- RECEPTIONISTE/ALLROUND MEDEWERKER Aarzel nu niet langerbel of kom langs voor jouw carrière in de zorg! HELPENDEN, VERZORGENDEN EN VERPLEEGKUNDIGEN facilitaire diensten Gemotiveerde schoonmakers (m/v) Relatiemanager m/v Verpleegkundigen Ziekenverzorgenden Verzorgenden Kermisexploitatie bedrijf Enthousiaste medewerkers CS CS D CS H De Xsensible schoenen! 10,- bij aankoop A. van der Linden Centrum voor Voetklachten Scheldestraat 53 Viissingen Tel.: (0118) 410669 Pe rsonee Bos Men Shop, sinds jaren een begrip voor vlotte herenmode, met vestigingen in Goes en Middelburg vraagt EEN ENTHOUSIAST Met gevoel voor mode en een flexibele, collegiale werkhouding. Bij voorkeur tussen de 16 en 24 jaar. Hen bieden wij: Afwisselend werk. Een collegiaal team. Goede salariëring bij gebleken geschiktheid. Ook belangstellenden uit het leerlingwezen worden uitgenodigd te solliciteren. Ben je geinteresseerd, richt dan je schriftelijke sollicitatie aan Bos Men Shop, Lange Vorststraat 56, 4461 JR Goes. Bel voor inlichtingen naar de heer Bos of de heer Verrest: 0113- 214530. BOS*MEN*SHOP Goes, Lange Vorststraat 56. Middelburg, Lange Delft 1Lange Delft 37. Stuurgroep regiovisie Zorg De provincie Zeeland zoekt voor de nieuw te installeren stuurgroep regiovisie Zorg 2004-2008 drie inspirerende In de zorg zullen de komende vijftien jaar opnieuw grote veranderingen plaatsvinden. De centrale opgave voor de provin cie Zeeland is de gevolgen hiervan voor de eigen provincie in kaart te brengen, en deze in samenspraak met de betrok ken partijen als 'gewenst' of 'ongewenst' te kwalificeren. De provincie wil waar nodig en mogelijk de gewenste ontwikkelin gen ondersteunen. De stuurgroep regiovisie zorg nieuwe stijl is het kader waarbinnen deze opgave gestalte krijgt. De stuurgroep bestaat uit vertegenwoordigers van zorgvragers, (zorg)aanbieders, zorgkantoor, gemeenten en provincie. Daarnaast worden drie adviseurs op persoonlijke titel benoemd. Hierbij denken wij aan personen met het volgende profiel. Profiel - Aantoonbare (eigen) visie op de zorg - Kennis van de (Zeeuwse) zorg- en welzijnsector - Relevante bestuurlijke ervaring - Gevoel voor bestuurlijke en maatschappelijke verhoudingen - Goede communicatieve vaardigheden - Geen dienstverband met één van de in de stuurgroep vertegenwoordigde partijen (provincie, zorgaanbieders enz.) Voor de adviseurs geldt de gebruikelijke provinciale onkostenvergoedingsregeling. Procedure Uw reactie met curriculum vitea kunt u voor 24 maart a.s. sturen naar Gedeputeerde Staten Provincie Zeeland, Postbus 153, 4330 AD, Middelburg met in de linkerbovenhoek de vermelding stuurgroep regiovisie zorg 2004-2008. Wilt u iemand als 'adviseur op persoonlijke titel ftji/vj' voordragén, dan verzoeken wij u eveneens te reageren. Inlichtingen Wilt u meer informatie? De nota 'Een nieuwe aanpak regiovisie zorg 2004-2008' kunt u aanvragen bij het secretariaat van de afdeling Welzijn, tel. (0118) 63 14 34. Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer drs. J.G.J. Bosch, tel. (0118) 63 14 46 of de heer H. Zanting, tel. (0118) 63 14 61. Groothandel en retail-organisatie voor Drogist en Apotheek UNIPHARMA VOF is in Nederland één van de toonaangevende volgesorteerde groothandels in drogisterij-artikelen. Met een assortiment van ruim 15.000 artikelen en een klantenbestand van 750 drogisterijen, apotheken en parfumeriespeciaalzak en werkt Unipharma aan een verdere uitbouw van haar klantenbestand en aan de van de marktpositie van haar afnemers. voor 20 uur per week in de avonddienst Unipharma zoekt gemotiveerde collega's voor het lopen en verzendklaar maken van orders. Kun je werken onder een zekere tijdsdruk en heb je geen moeite met eenvoudige handelingen op de computer en heb je bovendien een uitstekende beheersing van het Nederlands, dan kun je misschien per 1 april aan de slag. Reageer schriftelijk door je CV met brief voor 15 maart 2003 per post, fax of e-mail te sturen naar: UNIPHARMA v.o.f. T.a.v.: Afd. Personeelszaken Maaike Hoogedeure Postbus 57, 4330 AB MIDDELBURG Fax: 0118-611 210 e-mail: m.hoogedeure@unipharma.nl Z ui 2 h- X h- 2 t A. van der Linden, centrum voor voetklachten, werkt in het zuidwesten van Nederland in twee vestigingen met circa 20 personen. Wij ontwikkelen en produceren orthopedische maatschoenen en voethulpmiddelen voor mensen met een beperkte mobiliteit. Hulpmiddelen zoals steunzolen, protheses, ortheses en aanpassingen aan confectieschoenen. Onze medewerkers zoeken op creatieve wijze naar de beste oplossingen op medisch- functioneel en cosmetisch gebied. Uiteraard op basis van de behoeften en wensen van onze cliënten. Onze vestigingen zijn compleet uitgerust met winkel, receptie, paskamers en een eigen werplaats. Ter plaatse ontvangen wij onze cliënten voor het geven van advies, het aanmeten en vervaardigen van het product, verkoop en begeleiding. Voor onze vestiging in Viissingen zijn wij op zoek naar een enthousiaste (gem. 18 uur per week) Vooropleiding MAVO/MBO (middelbaar denkniveau). Werkervaring Ervaring op het gebied van receptionele werkzaamheden. Kenmerken Accuraat, organiserend vermogen. representatief, flexibel en communicatief. Leeftijdindlcafie 17-35 jaar WERKZAAMHEDEN Het beantwoorden van de telefoon, het maken van afspraken, begeleiden van de cliënten, hef aannemen/afleveren van reparaties, verkoop van fournituren en licht administratief en huishoudelijk werk. ARBEIDVOORWAARDEN Een halfjaarcontract (verlenging bij gebleken geschiktheid). CAO van de maat- en orthopedische schoenmakerij. Salaris In overeenstemming met leeftijd en ervaring. SOLLICITATIE Brief met C V. binnen 14 dagen: A. van der Linden BV t.a.v. Tosca Schouten, Raadhuisstraat 57.4701 PM Roosendaal, tel.: 0165 - 536124 of fax: 0165 - 545105. Start Medi Interim is specialist op het gebied van functies in de gezondheids zorg. Op dit moment zoeken wij enthousiaste flexkrachten die graag bij een zorg centrum in Viissingen voor korte en/of lange periodes willen werken. Je kunt zelf aangeven wanneer je wilt werken! Wij zijn op zoek naar Ben je in het bezit van je diploma verzorgende niveau 2, 3 of 4? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Indien je jouw opleiding nog niet hebt afgerond, maar wel stage ervaring hebt opgedaan, dan kun je ook gelijk aan de slag! Wij willen meebouwen aan jouw toekomst en we kunnen je dan ook het volgende bieden: Uitstekende arbeidsvoorwaarden; Een contract; Loopbaanbegeleiding; Flexibele inzetbaarheid; Een goed salaris. Geïnteresseerd? Wil je meer informatie over bovenstaande of andere vacatures, neem dan contact op met Start Medi Interim, Mascha Visschers of Githa Gunst of kijk op onze site. Start, Stationspark 2, 4462 DZ Goes, (0113) 24 01 20 www.start.nl Wegens uitbreiding van werkzaamheden zoekt Asito facilitaire diensten: Voor onze objecten in Goes, Hansweert, Lewcdorp, Viissingen en Middelburg zijn wij op zoek naar medewer kers die tijdens schooltijd of in de avonduren beschikbaar zijn. Voor onze objecten in Heinkenszand en Burgh-Haamstede zoeken wij medewerkers die ti jdens schooltijden willen werken. Vervoer naar Burgh-Haamstede wordt voor u geregeld. Wij bieden u: - Loon volgens CAO -8% vakantietoeslag - een volledige verzekering - weekenden vrij Heeft u interesse om voor ons te werken, reageer dan snel. Telefoonnummer: 0113-211210 Als u volledig zelfstandig wilt werken, een commerciële instelling heeft en uw eigen werktijden wilt bepalen, ligt er bij ons de uitdaging om op een persoonlijke wijze met het bedrijfsleven zaken te doen. In de functie van bouwt u vanuit uw eigen omgeving aan de totstandkoming van exclusieve bedrijvenpromotiegidsen in opdracht van regionale overheden. Wij zoeken personen die voor Zeeland kunnen acquireren. Uw profiel: uitstekende algemene ontwikkeling commerciële instelling zelfstandig werkend in bezit van eigen auto Wanneer u zich aangesproken voelt, zien wij gaarne uw sollicitatie met cv tegemoet. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Burgel. De Poorterij B.V., Gansoyen 4, 4267 EW Drongelen. Tel. (0416) 286 186 - Fax (0416) 286 187 cburgel@depoorterij.nl - www.depoorterij.nl Pe rsoneel Randstad |9| IP «iÉÉ^lSÉi^rafii Gezondheidszorg x*. 3 lét- Voor diverse instellingen op Walcheren en de Bevelanden zijn wij op zoek naar gediplomeerde: v' .t? ^$1111 Bij Randstad Gezondheidszorg kun je werken op tijden dat jij wilt We beschikken over een ruim aanbod van parttime en fulltime functies op vele niveaus Wanneer je tussen 17 maart en 14 april voor ons aan de slag gaat, ontvang je een cadeaubon van 25,-! Flexibel werken, breed aanbod en zelf bepalen wat je wilt, dat is Randstad Gezondheidszorg! AAA:.. ..((A-iAvA Sylvia Cosijn en Annemiek Geus Van de Spiegelstraat 2, Goes Tel 0113-274668 Kijk voor meer vacatures oo. www.randstad.nl Van Dongen zoekt: Om mee te werken op de kermis. Bel ons voor meer informatie Telefoonnr. 0172 - 445555 Bgg. 0655- 192939 de "iet ontvangen Op onderstaande adressen kunt u hem ophalen: A. Dekker Carfo Openbare Dorpsplein 49 Stationsstraat 5 Bibliotheek Aagtekerke Middelburg Kanaalstraat 58 Oost Souburg Golff Supermarkt Tobaco Pottebakkerssingel 2 Langstraat 57 Arnemuiden Bruna Souburg Kanaalstraat 45 Middelburg Oost Souburg C-1000 Voordeelmarkt Singel 6 Primera Meermarkt Domburg v/h Westeinde Serooskerke Winkelcentrum Torenstraat 41 Attentmarkt Sanderse Dauwendaele Serooskerke Wal Kerkring 17 Vrijlandstraat 87 Grypskerke Middelburg Albert Heijn A. Dekenstraat 16 Golff Badhuisstraat 6 Golff Welsinge Viissingen Koudekerke J W Thibautstraat 35 Bruna Geijsen Middelburg Walstraat 101 Meermarkt Boone Golff 4381 GG Viissingen Torenstraat 5 Meliskerke Supermarkt Cinema Group BV Vrylandstraat 51 Spuikomweg 1 Spar Middelburg Viissingen Oosterscheldestraat 53 Middelburg Aldi Golff Bureau voor Toerisme Nw. Burg 40 Euromarkt 8 Paauwenburgweg 63 Middelburg Viissingen Middelburg Jumbo Supermarkt Melse Supermarkt Primera Anthony Burger Sir W. Churchilllaan 49 Dorpsdyk 31 K Delft 7 Middelburg Vrouwenpolder Middelburg Tourist Shop Bakkerij Steketee Spar Markt Euromarkt 6 Koestraat 14 Markt 65C Middelburg Middelburg Westkapelle De Drukkerij Markt 51 Middelburg P. de Visser en Zn. Dorpsstraat 20 Oostkapelle Meermarkt v.d. Berg Langstraat 30 Zoutelande Loek's Boekhandel L. Delft 7 Middelburg Z ui gp De meeste mensen geven hun voeten pas aandacht als ze pijn doen. We staan er mis- schien niet vaak bij stil, maar voeten verdienen veel aan dacht, tenminste als we mobiel willen blijven. Ook weten velen niet dat er een verband kan bestaan tussen pijnlijke voeten en andere lichamelijke ongemak (denk aan rugklachten of hoofdpijn). Het is echter niet nodig deze klachten te accepteren en uw O leven daarop in te richten. Een goed advies is dan van harte welkom. "Uw voetcomfort is ons vak", zeggen ze bij A. van der Linden. U kunt terecht voor o.a. comfortschoenen, steun zolen, sportinlays, voetonder- zoek, voet- en loopanalyse, elektronische drukmeting en (Semi) Orthopedisch Z Schoeisel. Heeft u voetproblemen en stelt UJ u prijs op een vrijblijvend advies, neem dan contact op met: I 2 Heeft u last van knellende schoenen of kunt u weinig aan uw voeten verdragen? Hier de oplossing: Gemaakt van stretchmateriaal, de schoen die zich geheel aanpast aan uw voeten. (ook zeer geschikt voor mensen met diabetes, reuma, hamertenen, huidproblemen, etc.) Alléén op vertoon van de Zorgstroom Donateurspas: van een paar steunzolen 15,- bij aankoop van een paar comfortsohoenen

de Faam | 2003 | | pagina 14