Valentijnsdag SILLY'S Jubileum Actie Isola Sarda LaBan STEKETEE 10% 10% Extra korting bij aankoop Een leuk idee voor V Valentijns special U woensdag 5 februari 2003 de FAAM 16 Wij maken een foto van jou zoals jij het leuk vindt. we maken er A iets moois van Verras uw partner met een Compleet ontbijt bij u thuis bezorgd Voor meer inio: 01 I 8 591607 of www.cateringserviceserooskerke.nl (t/m 15 februari) van een Brillant sieraad! (op de aanbiedingen en occasions 10%) VALENTIJN KORTING Ristorante Vrijdag 14 februari is het weer zover: Valen de meest romantische dag van het jaar! Heb je een geheime liefde, een verboden liefde, ie mand die eigenlijk al bezet is, of gewoon een lieve partner waar je veel van houdt? Verras deze dan met een romantisch Valentijnsboeket. Succes ver zekerd, want stiekem zit iedereen op Valentijsdag wel in spanning te wachten op een romantische verrassing. Misschien word je zelf ook wel door een stille aanbidder in het zonnetje gezet... Eén ding is in elk geval zeker: bloemen mogen op deze ro mantische dag niet ontbreken, want bloemen hou den van jou! Spannend Extra spannend is het om iemand die het totaal niet verwacht een geweldig boeket gemengde rozen te sturen. Misschien ano niem, zodat je de week na Valentijsdag met subtiele hints kunt laten merken dat het romantische boe ket van jou afkomstig was. Lekker spannend! Het is zeker dat jouw 'slachtoffer' helemaal in z'n sas is door zon bloemrijke Valentijnsverrassing. Ook als je al langere tijd een relatie hebt, waar mis schien een beetje de sleur in zit, dan kun je op Valentijnsdag deze sleur te doorbreken! Verras je part ner bijvoorbeeld door de hele slaapkamer vol bloe men te zetten. Wanneer je partner deze bloemenzee ziet, zal deze zeker in een romantische bui komen. Valentijnsboeket is cept voor een spannei avond! Bloemkeuze De roos staat bij menigeen boven aan de lijst van lievelingsbloemen. Maar er zijn er nog veel meel bloemen die op Valentijnsdag een liefdes boodschap kunnen ver kondigen. Kies een boeket dat bij jouwValentijn past. Fel gele tulpen passen bij een vrolijk type, een knal lend boeket in bonte kleu ren past bij een onstuimige liefde. Een romantisch type valt als een blok voor de charmes van een boe ket ranonkels en voor een gevoelig persoon doet een boeket van gele en roze gerbera's wonderen. De bloemist kan ervoor zor gen! ontvangers veel levensge luk! Tegenwoordig is Valentijnsdag de interna tionale dag van de liefde. Legende Over het ontstaan van Valentijnsdag is het vol gende bekend: Broeder Valentijn, een Italiaanse Bisschop gaf in de 13e eeuw bloemen aan jonge, verliefde paren. Deze bloemen brachten de vakantiecentrum de trendy cadeau winkel SIMPLY Bellamypark 50 Vlissingen Telefoon 0118-441205 Lange Zelke 48. 4381 GA Vlissingen Tel 0118-412119 Fraai 14 karaats gouden hart met 12 echte diamantjes. Normaal EURO I59. Bij inlevering van deze advertentie Slechts EUR 99, Binnenkort is het weerValentijn. Ook wij denken mee over een mooie attentie voor uw geliefde. Tot en met 2 maart 2003 ontvangt u bij besteding van 25. aan cosmetica-artikelen 5. Valenten korring. Originele Italiaanse gerechten Ruime keuze uit: vlees, vis, vegetarisch, pizza en pasta Kom nu sfeer proeven in onze vernieuwde zaak. PARFUMERIE Trefpunt der wereldmerken Ruil uw oude goud in hoge prijzen. Vlasmarld 17-19 4331 PC Middelburg Tel.: (0118) 63 41 00 's maandags gesloten Lange Goere 24 0118-634184 Segeerstraat 10 0118-613401 Walstraat 90 - Vlissingen - tel. 0118-413635

de Faam | 2003 | | pagina 16