BEGROTER (M/V) 0 Q. o CONTROLEC êJ»»T Verzorgende/helpende Zorgmedewerker Medisch Secretaresse Verpleegkundige V" Pedicure ESSENTIAL CLEANERS www.controlec.nl Zorgstroom zorgt voor mensen. Zorgt u voor hun voeten? Schelde Exotech bv SCHOONMAKERS Elektro en Instrumentatie Technici Interesse? Schelde Exotech leder jaar worden duizenden kinderen psychisch mishandeld of emotioneel verwaarloosd. Wat kunt doen voor zo'n kind? BESTEL DE BROCHURE 0900 1450 (Korrelatie) 030 2 9711 97 (NFGV] Start Werkt zeker Geïnspireerde Zorgmedewerkers M/V Stichting Arduin EN LEERLING GLAZENWASSERS Pe rsonee Construction Wij (Fred, Peter en Jaap) zoeken elektro en instru mentatie collega's welke met ons de uitdaging willen aangaan om de geheel nieuwe POSM fabriek van Lyondell op de Maasvlakte te gaan testen en opstarten. Na deze periode gaat het team de fabriek onderhouden en optimaliseren. Moderne regelsystemen tezamen met een motor control management systeem en de meest geavanceerde veld- apparatuur zijn de belangrijkste schakels naast jouw kennis en ervaring om deze installatie succesvol te opereren en te komen tot een hoge service factor. Schrijf, mail of bel de heer Leering van onze afdeling P&O telefoonnummer: 0181-624666 e-mail: personeel@ccn.controlec.nl Controlec Construction B.V. Boyleweg 10 3208 KA Spijkenisse VA/00* Schelde Exotech gevestigd te Vlissingen. legt zich met ca. 64 eigen medewerkers toe op het vervaardigen en repareren van apparaten t.b.v. de (peiro)chemische industrie, onderzoeksinstituten, energie opwekkende industrie en verrijkingfabrieken. Het gaat hierbij veelal om technisch gecompliceerde producten vervaardigd uit hoogwaardige materialen. Dit in een cultuur waar de trefwoorden zijn: ondernemerschap, tevreden klanten, optimale kwaliteit, gemotiveerde medewerkers, openheid en collegialiteit. De klantenkring is zowel lokaal als wereldwijd en omvat o.a. bedrijven als Dow Chemical, Shell, ESSO, Hydro Agri, Voridian. Urenco, DSM, Philips. ASML en CERN. Schelde Exotech voert een actief kwaliteits- en veiligheidsbeleid en heeft de volgende certificaten: ISO 9001, PED. ASME U en U2 stamp, HP-0 en VCA**. Voor onze afdeling Begroting en Verkoop zoeken wij een Werkzaamheden Het opstellen van kostprijsbegrotingen a.d.h. van materiaalkosten, uitbestedingen en urencalculaties. Het opstellen van offertes en de bijbehorende administratieve werkzaamheden. Communicatie met andere afdelingen binnen Schelde Exotech is evident. Onderwerpen zijn codeberekeningen, capaciteit, planning, kick-off- en evaluatievergaderingen en overleg met projectleiders, inkoop, tekenkamer, productie en de financiële afdeling. Wat wij vragen Een afgeronde opleiding op HBO of MBO niveau (werktuigbouw) en ervaring in het vakgebied. Kennis van de markt, analytisch vermogen, motivatie en communicatie zijn voor jou geen loze kreten. Uiteraard kan je lezen en schrijven met Excel en Word. Nederlands en Engels beheers je in woord en geschrift. Kennis van Duits en Frans is een pre. Wat wi j bieden Wij bieden je een collegiale, informele werksfeer met ruimte voor eigen initiatief. Je krijgt de kans om je optimaal te ontwikkelen in het vakgebied. Uiteraard word je in de gelegenheid gesteld tot het volgen van opleiding(en). Schelde Exotech betaaltje een concurrerend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden. Informatie/sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Rien Poerstamper, manager begroting en verkoop, e-mail rien.poerstamper@exo.schelde.com Je sollicitatie per brief of e-mail, voorzien van CV kun je richten aan: t.a.v. Rien Poerstamper Postbus 531 4380 AM Vlissingen of schrijf naar het NFGV, postbus 5103, 3502 JC Utrecht www.nfgv.nl I vraag@korrelatie.nl Start is gespecialiseerd op het gebied van functies in de gezondheids zorg en welzijnssector voor heel Zeeland en Goeree Overflakkee. Er zijn diverse vacatures voor enthousiaste flexmedewerkers die graag in de zorg, voor korte of lange periodes, willen werken. Voor diverse opdrachtgevers in de regio Zeeland is Start op zoek naar: Er zijn vacatures bij verschillende verzorgings- en verpleeghuizen op Walcheren, Beveland en Schouwen-Duiveland. Ben je in het bezit van je diploma verzorgende niveau 2, 3 of 4. Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Voor een instelling in Zeeland, voor mensen met een verstandelijke beperking, zijn wij op zoek naar zorgmedewerkers die zich graag voor deze doelgroep in willen zetten. Ben je in het bezit van je diploma SPW/SPH of een verzorgend diploma vanaf niveau 4 dan kun je direct via ons aan de slag. Voor diverse instellingen zijn wij op zoek naar Medisch Secreta resses. Kun je werken met een dictafoon en ben je op de hoogte van de medische terminologie, neem dan direct contact op met ons! Er zijn vacatures in diverse ziekenhuizen. Verpleegkundigen en verzorgenden vanaf niveau 4 ook jullie zijn van harte welkom! Wij willen meebouwen aan jouw toekomst en we kunnen je dan ook heel wat bieden. Start heeft uitstekende arbeidsvoorwaarden, een contract en een goed salaris. Daarnaast bieden we je ook loopbaanbegeleiding en zorgen we voor flexibele inzetbaarheid. Geïnteresseerd? Wil je meer informatie over bovenstaande of andere vacatures, neem dan contact op met Githa, Tannie of Mascha, Start Medi Interim. Zij vertellen je graag meer over het werken via Start in de zorg. Start Stationspark 2 4462 DZ Goes (0113) 24 01 20 De Stichting Arduin: een dyna mische organisatie ten dienste van mensen met een verstande lijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienst verlening voor mensen met een verstandelijke beperking. In Arduin woont en werkt een beperkt aantal cliënten die op basis van hun uit dagend gedrag (gedrags- of psychiatrische problematiek) intensieve ondersteu ning vraagt. Zij vragen door middel van moeilijk invoelbaar en soms moeilijk hanteerbaar gedrag extra ondersteuning en maatregelen in het kader van de vei ligheid voor zichzelf en de leefomgeving. "De Cirkels Arduin" Om beter tegemoet te kunnen komen aan deze intensieve ondersteuningsvraag is er een circuit van aandacht gecreëerd rond deze cliënten die wonen en werken op verschillende locaties op Walcheren. Vanuit de visie Arduin staat ook bij deze groep cliënten genormaliseerd wonen en werken centraal. Arduin wil de zorg en visie ten aanzien van deze cliënten verankeren in een team van mede werkers die affiniteit hebben met deze doelgroep en zijn toegerust met specifie ke kennis en vaardigheden ondersteund door coaching en training. We noemen het collectief de medewerkers van "De Cirkels Arduin" en zoeken hiervoor ter uitbreiding: Wie ben je en wat kun je? Goede arbeidsvoorwaarden! Wil je deel uitmaken van het team medewerkers "Cirkels Arduin"? Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Je bent inventief in het zoeken naar ontplooiingsmogelijkheden van cliënten. Om de functie van Zorgmedewerker goed inhoud te kunnen geven beschik je over een afgeronde opleiding SPH, SPW, verzorging, Z-, of B- verpleegkundige, bij voorkeur aangevuld met ervaring in de psychiatrie of psychosociale hulpverle ning. Met respect en doorzettingsvermogen zet je je vakkennis en ervaring in voor cliënten. Evenwichtigheid, zelfstandigheid en een positieve instelling zijn eigen schappen die kenmerkend voor je zijn. Je bent bij voorkeur in bezit van rijbe wijs B en eigen vervoer. Je krijgt een vast contract aangeboden waarbij het aantal contracturen bespreek baar is. Arbeidsvoorwaarden conform CAO-gehandicaptenzorg. Daarnaast bie den wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Laat ons dat dan schriftelijk weten. Je kunt je brief met CV, vóór 1 december a.s., sturen aan Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, of P0&0@Arduin.nl o.v.v. vacaturenummer 2002-23. Voor inlichtingen kunt u bellen met de één van de coaches van de "Cirkels van Arduin", Frank Passchier: 06-51542377 of Dick Vermeulen: 06-51185367. Meer informatie over Arduin op www.arduin.nl. Zorgstroom is een organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Thuiszorg en de Zorgcentra Rustenburg, Buitenrust en het Roggeveenhuis. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werk sfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. De leidraad daarbij is: 'zorg met respect, waar u ook woont'. Voor de bewoners van ons Zorgcentrum Rustenburg zoeken wij vanaf januari 2003 een 1 dag per week U werkt zelfstandig en huurt tegen een geringe vergoeding een ruimte binnen ons verzorgingshuis. Er is een goede werkstoel aanwezig. U komt niet in dienst van Zorgstroom, maar bent zelfstandig ondernemer. Wel heeft u regelmatig overleg met medewerkers van de verzorging. Wij vragen: - Een afgeronde opleiding voor pedicure - Een sociale vaardigheid voor een respectvolle omgang met ouderen - Een flexibele en geduldige instelling - Een aantekening voor diabetici is een pré Meer informatie kunt u tijdens kantooruren verkrijgen bij mevrouw A. de Schipper, zorgmanager, telefoonnummer (0118) 612932. Heeft u belangstelling voor dit aanbod, dan kunt u tot 21 november a.s. uw brief richten aan Zorgstroom, Postbus 323,4330 AH Middelburg, t.a.v. afdeling personeelszaken Zorgcentra. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Beheer "Slank-Klup" Zoekt voor OOST-SOUBURG een LEIDSTER Als leidster van Slank-Klup heb je affiniteit met overgewicht, afvallen en gezonde voeding en vind je het leuk dit met anderen te delen. Vind Je het leuk om zelfstandig te werken, dan ben JIJ de leidster voor ons. Mocht je interesse hebben in het begeleiden van cllenten neem dan contact op met Mw. T. Denkers Tel0165 - 316 524 of 06 22506692 zoekt voor verschillende objecten voor parttime en fulltime functies Goede verdiensten. Tel. 0186-627510. Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog

de Faam | 2002 | | pagina 15