■po 31 asito Jijirpaclc PRODUCTIEMANAGER (AFWERKING) froppelier C3H«Ï gemotiveerde medewerkers(sters) Vind elke week meer dan 3.000 nieuwe vacatures op (0t) JobTrack.nl VERVANG AL UW MEUIftM facilitaire diensten Hoofd schoonmaakdienst Bleijenberg B.V. nu 2978,- Apothekersassistent(e) Middelburg en omstreken Fletcher Hotel Zuiderduin te Westkapelle zoekt per direct: Medewerker Bediening parttime (m/v) Medewerker Receptie Interieurverzorgers (m/v) Wij vragen voor alle functies: Wij bieden: Airpack Nederland B.V. bouwt lucht- en gascompressoren, drogerinstallaties en stikstofgeneratoren. Onze klantenkring is te vinden in de petrochemische industrie, met name in het Midden- en Verre Oosten. De manager moet in staat zijn met een groep medewerkers zelfstandig installaties te verven en te verpakken alsmede toezicht magazijn. MTS-opleiding of gelijkwaardig niveau is gewenst, ervaring niet, maar technisch inzicht alsmede de kennis van de Engelse taal is wel belangrijk, Carly is altijd aanwezig om de nodige informatie over deze betrekking te ge ven. Echter voor u ons belt, bezoek eerst even onze Web-pagina. Heeft u interesse, stuur dan uw sollicitatiebrief aan: Airpack Nederland B.V. t.a.v. Carly Romeijn Postbus 197 4300 AD Zierikzee tel.: OU 1-415455 fax 0111-413338 e-mailspares@airpack.nl URL http://www.airpack.nl O XATEKDAG 13 2 zlts Cfisano HIJI.1if.WdJI EUROPEAN FURNITURE MASTERS De Stenge is op zoek naar: Eerste medewerker bediening/ medewerker administratie 38 uur De Stenge SCHOONMAAKBEDRIJF weer gaan leren is jezelf trakteren Verbeter aw Nederlands Verbeter uw rekenvaardigheden^ Beginnerscursus Engels Nederlands en computers Kennismaken met de computer j De vacaturesite voor heel Nc - werktijden van 17.00 tot sluit - serveren in ons restaurant; hotelgasten en a la carte - ervaring gewenst - MHO/MTRO - kennis Word/Excel - werktijden van 7.30 tot 12.00 uur of 9-30 tot 14.00 uur - schoonmaak en verzorging van lobby/restaurant/zalen/openbare toiletten of totale verzorging van de hotelkamers. Een gezonde dosis enthousiasme en flexibiliteit Bediening: ervaring in de horeca en/of toerisme Alle leeftijden Salariëring conform de Horeca CAO Prima secundaire arbeidsvoorwaarden Bedrijfskleding gratis Reiskostenvergoeding Zon- en feestdagtoeslagen Uitstekende doorgroeimogelijkheden binnen de Fletcher Hotel Group Uw sollicitatie inclusief CV kunt u richten aan: Fletcher Hotel Zuiderduin T.slv. de heer M. W. Kunst De Bucksweg 2.4361 SM Westkapelle Tel: 0118- 561 810 e-mail: info-zuiderduin@fletcher.nl Bezoek ook onze website wvvvv.lletelier.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sierlijk bankstel met de juiste kwaliteiten. Leverbaar in vele kleuren. STRAK EIKEN WOONKAMER MET BANKSTEL Dreeeoir Spiegel Eatkamartafal 4 Eatkamerstoalan 1.084,- Salontafal 599,- 3 2 cits Bankstel 1.249,- i Saa KSi BERGEN OP ZOOM OOSTERHOUT (N-BR] Wassenaarstraat 45 (centrum) Willem van Konijnenburglaan ld (stadsdeel Tongelre) Industrieterrein "De Kade" Beneluxweg 3 (aan de A27) Afsl. Oosterhout-Zuid nr. 17 Frankenweg 31 (A50 afslag-16) Woonboulevard Oss op het Industrieterrein Oss c Asito facilitaire diensten zoekt voor een van onze grote relaties, twee toonaangevende recreatieparken in Burgh-Haamstede, een: voor gemiddeld 28-40 uur per week. U coördineert de schoonmaakwerkzaamheden, waarbij u leiding geeft aan 6 teamleidsters en indirect aan 50 medewerk(st)ers. U beoordeelt de kwaliteit van de schoonmaakwerkzaamheden en stuurt deze waarnodig bij. U onderhoudt contacten met de opdrachtgever. U bent verantwoordelijk voor de persone le bezetting op het recreatiepark. En u heeft dienstverlening hoog in het vaandel staan. Wij zoeken iemand met: Een MBO werk- en denkniveau, u heeft reeds werkervaring opgedaan in een soortgelijke functie. U beschikt over leidinggevende capaciteiten en goede contactuele vaardigheden. U heeft een flexibele en dienstverlenende werkinstelling en u denkt mee met onze opdrachtgever. U beschikt over organisatieta lent en u bent stressbestendig. Tevens beschikt u over een rijbewijs. Wij bieden U: Een zelfstandige en veelzijdige functie In een dynamische werkomgeving. Volop ruimte voor persoon lijke ontwikkeling onder meer door de mogelijkheid tot het volgen van cursussen. Een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak. Interesse? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie voor 10 september a.s. naar: Asito facilitaire diensten, Westhavendljk 158, 4463 AE Goes. Voor meer informatie omtrent de functie kunt u bellen naar0113-211210 en vragen naar mw. M. Krijger. Uw taken zijn: Coördineren/regelen van werkzaamheden van de medewerkers horeca; Behandelen van opmerkingen en klachten van gasten; >- Correct en gastvrij te woord staan van gasten/bezoekers; >- Verwerken van gegevens m.b.t. omzetten, ontv. gelden, e.d. t.a.v. de heer M. W. A. van Mierlo, Stengeplein 1 4451 CZ Heinkenszand Nadere inlichtingen betreffende deze vacatures kunt u verkrijgen bij de heer M. W. A. van Mierlo onder telefoonnummer 0113-561865 Voor onze apotheekhoudende huisart senpraktijk zoeken wij een: Ter uitbreiding van ons team van 2 huis artsen en 3 praktijkassistentes, zoeken wij een apothekersassistent(e) voor 4 of 5 dagdelen. Wij bieden u een gevarieerde werkkring met een eigen verantwoordelijkheid. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: F. M. van Eede De Casembrootstraat 24 4361 AT Westkapelle Telefonische inlichtingen tussen 17.00-17.30 uur: 0118-571234 Wil je een opleiding en baan als: - Chauffeur in de Groothandel - Magazijnmedewerker en Heftruckchauffeur - Logistiek en Administratief Medewerker KLIQ Employability heeft mogelijkheden! Waar moet je aan voldoen? - werkloos/ werkzoekend - VBO-niveau - goede motivatie - goede beheersing van de Nederlandse taal - rijbewijs B (voor opleiding chauffeur groothandel) - geen lichamelijke beperkingen (magazijn-heftruck) - bereid zijn om onregelmatig te werken Info - start van de opleidingen: oktober 2002 - duur van de opleidingen: 16-22 weken - opleidingslocatie: mogelijk Vlissingen Belangstelling? Neem contact op met: Marijke van der Wouden, KLIQ Employability telefoon: 0118-421510 e-mail: marijke.vander.wouden@kliq.nl 5 KOOPAVONDEN. Maandag t/m vrijdag 9.30-22.00 uur. Zaterdag 9.30-17.00 uur. OP ZONDAG ALTIJD GESLOTEN! Al meer dan 25 jaar glansrijk in schoonmaakwerk Wij vragen voor diverse objecten in voor het verrichten van schoonmaakwerkzaamhe den. Tijdens de schoolvakantie heeft u verlof. Voor informatie en inschrijvingen kunt u van maan dag t/m vrijdag tussen 09.00 uur en 17.00 uur bellen naar ons kantoor op nummer 0118-417500. BEZOEK OOK ONZE SITE EN SCHRIJF U DIRECT IN www.bleijenbergbv.nl info bleijenbergbv.nl Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland Instelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie U wilt beter, u wilt verder, u wilt vooruit, maar u mist basiskennis. U wilt zonder fouten schrijven, u wilt beter kunnen rekenen, u wilt Engels kunnen spreken. Het ROC biedt u een praktische manier om uw kennis aan te vullen. 1x per week 2,5 uur les met anderen op hetzelfde niveau. Dit kost u 22,50 voor een heel jaar (excl. leermiddelen). De lessen starten vanaf 29 augustus en worden gegeven in Middelburg of Vlissingen. Tussentijdse instroom is soms mogelijk. Ochtendlessen tussen 8.45 -11.15 uur Middaglessen tussen 12.45 - 15.15 uur Avondlessen tussen 19.00 - 21.30 uur Locatie Middelburg Latijnse Schoolstraat 10 Tel.: (0118) 55 86 70 Locatie Vlissingen Verlengde Bonedijkestraat 277 Tel.: (0118) 55 86 40 Spelling, grammatica, informatie ordenen, hoofdzaken van bijzaken en feiten van meningen leren onder scheiden, leren luisteren, leren discussiëren. Vlissingen maandagavond (beginners en gevorderden) Vlissingen donderdagochtend (beginners) Vlissingen donderdagmiddag (gevorderden) Optellen, aftrekken, vermenigvuldigen, delen, breuken, procenten, maten, gewichten, inhouden, werken met de rekenmachine, omgaan met de euro. U krijgt op een moderne manier les, onder andere met gebruik van de computer. Middelburg donderdagmiddag Vlissingen dinsdagmiddag Wat is het toch gemakkelijk om Engels te beheersen. Je kunt er overal mee terecht. Deze cursus is voor volwassenen die nog geen Engels spreken, maar die met anderen op hetzelfde niveau een start willen maken met Engels leren. Niet zomaar een uurtje, maar wekelijks een hele middag een jaar lang. Middelburg dondermiddag (beginners) Middelburg dinsdagmiddag (half gevorderden) Vlissingen dinsdagochtend (gevorderden) Ook zonder diploma van Mavo, Havo enz. kun je als volwassene verder leren. Goed taalgebruik en goed computergebruik worden u in deze cursus tegelijk aan geboden. U leert omgaan met het besturingsprogramma 'Windows' en voor het Nederlands werkt u met het tekstverwerkings-programma 'Word2000' en e-mail. Al doende op de computer leert u onder andere brieven schrijven en een goede lay-out maken. U oefent taal vaardigheden als begrijpend lezen, formulieren invullen en de juiste spelling. U hoeft zelf geen computer te hebben. Middelburg maandagmiddag Vlissingen dinsdagochtend Hoe werkt de computer? Basisregels voor het werken met programma's. Kennismaken met enkele veel gebruikte programma's. U hoeft zelf geen computer te hebben. Deze korte cursus duurt 11 lessen en kost 45,- excl. cursusmateriaal. Middelburg dinsdagmiddag Vlissingen maandagmiddag Voor aanmelding kunt u de onderstaande bon invullen en in een envelop zonder postzegel sturen naar: ROC Zeeland afdeling BE/NT2 Antwoordnummer 116 4380 VB Vlissingen U ontvangt dan een uitnodiging voor een kennis makingsgesprek. Naam: dhr/mw_ Adres: Postcode Plaats: Telefoonnr.: Meldt zich aan voor de cursus: - „ZEELAND Kwaliteit is bere 4

de Faam | 2002 | | pagina 8