Humor, dynamiek poëzie in circusshow 'Maestro' Evenementendag Groene Routes Vlissingen Hoondert in stijl Kampioen A-poule Spierbundels in quilts bestormen Karolingische Burg VERLICHTING ma Véél humor en dynamiek, maar ook rock en poëzie zullen op het publiek afkomen in de nieuwe productie 'Maestro' van het Groot Rus sisch Staatscircus. Van 24 t/m 28 juli zal dit Russische staatsensemble zijn gele tentencom plex weer opslaan in Recreatiegebied Westduin a/d Burg. Van Woelderenlaan in Vlissingen. In Vlissingen loopt zaterdag 22 juni alles op rol- lletjes. Althans dat is de bedoeling van het gro te fiets, wandel en skate evenement dat Vlissin- ger Jan Goedvolk initieerde. Twee toertochten voor fietsers, wandelaars, skaters of rolstoelge bruikers; een skate clinic; skatedemonstraties; rolstoeldans en remtraining voor skaters. Com pleter kan het bijna niet. De Stichting Groene Routes heeft alles uit de kast gehaald om de be volking enthousiast te maken en de overheid te overtuigen van het belang van goede, veilige en groene fiets- en skatepaden. Hoondert heeft zich met de winst in race 19 kampioen ge kroond. In het eerste deel van de race wa ren de teams erg aan elkaar gewaagd. Pan nekoekhuisje Dishoek mocht als eerste star ten en kon een kleine voorsprong opbou wen door de duels achter hen. Concur rent voor de tweede plaats Willem van Sta veren Automobielen vocht zich van hun 5e startplek al snel naar de 3e plaats door met mooie inhaalacties Van Gilst/Hogeweg en Technomarine in te halen. In Oost-Souburg worden zaterdag 22 juni de Highland Games weer gehouden. Een jaarlijks terugkerend spektakel waarbij alles draait om behendigheid en kracht. De games worden ge speeld op de Karolingische Burg midden in Oost-Souburg. op de begane grond Woensdag 19 juni 2002 FAAM/VLISSINGER 9 'Maestro' belooft vakantiepret in optima forma: Clowns in hi larische interacties met pu bliek, roofdieren uit vier conti- DONDERDAG Theo van Doesburgcentrum Vlissin gen, ontmoetingsmiddag voor 50- plussers, 14 u. FNV Zeeland, tele fonisch spreekuur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Fitness centrum Stamina Vlissingen, astma fitness voor mensen met astma en COPD, 14 u. Activiteitencentrum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Crea-Doe, 9.30 u. Cursus Schilde ren, 13.30 u. Kookcafé, 17 u. Cursus Spaans, 13.30 u. Poppen maken, 13.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, peutergym tot 2,5 jaar, 9.30 u., peutergym tot 4 jaar, 10.30 u. Buurthuis De Schuur Oost-Souburg, line dance, 19.30 u., flamenco dansen, 20 u. Het Bol werk Vlissingen, bingo, 20 u. Grand Hotel Arion Vlissingen, zo- meravondbridge, 19.30 u. Vis markt Middelburg, kunst-, antiek- en ambachtenmarkt, 9 u. ANWB/VVV Middelburg, kerkenpad wandeling, 13.30 u. VRIJDAG Activiteitencentrum Vlissingen, kof fiecontact, 9.30 u. Handwerken, 9.30 u. Computerles, 13.30 u. Internet, 15 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, kinderclub, 4 t/m 8 jaar, 13.30 u., jongerensoos, 11 t/m 17 jaar, 19 u. De Blommenhof Mi- chaelsdreef 10 Middelburg, Wal- cherse Tuindagen, engelse stijl, 10 u. Generaal Eisenhowerlaan 54 Middelburg, Walcherse Tuindagen, stadstuin, 10 u. Zeeuws Biolo gisch Museum Oostkapelle, midzo mernachtwandeling, 23 u. Kerk- ring Grijpskerke, rinqriiden. 13 u. ZATERDAG Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, buurtcontactmiddag, 16 u., jongerensoos, 11 t/m 17 jaar, 19 u. Wijkgebouw 't Praetuus Veere, wandeltocht rond het Veerse Meer, 60 kilometer, 8 u. Boulevard Ban- kert Vlissingen, vertrek Oldtimerrit Walcheren, 15.30 u. Kinderboer derij/Manege Pardoes, demonstra tie ringrijden en sjezen, 10 u. De Blommenhof Michaelsdreef 10 Mid delburg, Walcherse Tuindagen, en gelse stijl, 10 u. Generaal Eisenho werlaan 54 Middelburg, Walcherse Tuindagen, stadstuin, 10 u. Markt Middelburg, snuffelmarkt, 8 u. Ab dijplein Middelburg, Smaek van Zeeland, genieten van de culinaire rijkdom die Zeeland te bieden heeft, 12 u. Middelandse Zeetuin Grijps kerke, open dag, 10 u. Markt Westkapel Ie, rommelmarkt 9 u. ZONDAG Rockcafé Groen Licht Vlissingen, jamsessie, 17 u. Abdijplein Mid delburg, Smaek van Zeeland, genie ten van de culinaire rijkdom die Zeeland te bieden heeft, 13 u. Mensa Van Hogendorpweg Vlissin gen, bingo, 13.30 u. MAANDAG Sporthal Baskenburg Vlissingen, aangepast sporten voor mensen met Astma en COPD, 14.30 u. Ac tiviteitencentrum Vlissingen, koffie contact, 9.30 u. Cursus Tekenen/Schilderen, 13 u. Koersbal, 13.30 u. Cursus Spaans, 10 u. Cur sus Surinaams koken, 17.30 u. Crea- doe, 9.30 u. Theo van Doesburg centrum Vlissingen, dansochtend voor 50-plussers: country line-dan- ce voor gevorderden, 9.30 u., count ry line-dance voor beginners, 11 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, damesgym, 13.30 u., darten, biljarten en klaverjassen, 20 u. Buurthuis De Schuur Oost- Souburg, vrouweninloop, 13 u., kla verjassen, 19.30 u., cursus Kaarten maken, 19.45 u. Grand Hotel Arion Vlissingen, zomeravondbridge, 19.30 u. Kunstwerk tegen over Wooldhuis Vlissingen, natuurwan deling door het Nollebos langs dui nen en zeedijk, 19.30 u. Markt Middelburg, boeken- en verzamel- markt, 11 u. Tennisbanen De Golf breker Zoutelande, tennisinstuif, 19 LLl DINSDAG Stichting In- en Uitloophuis Vlissin gen, koffie contactochtend, 9.30 u. Bachten Reede Vlissingen, hand werkgroep voor 55-plussers, 14 u. FNV Zeeland, telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Activiteitencentrum Vliss ingen, koffiecontact, 9.30 u. Kaarten maken, 9.30 u. Kleiclub, 13.30 u. Poppen maken (professioneel), 13.30 u. Oefenen computer, 13.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, peutermorgen, 10 u. Buurthuis De Schuur Oost-Sou burg, jeugddammen, 18.30 u., dam men voor volwassenen, 19.30 u., stijldansen, 21 u. Fort Rammekens Ritthem, rondleiding door het na tuurgebied Rammekenshoek en het Fort Rammekens, 19.30 u. Toren Waterstraat Oostkapelle, torenbe klimming, 19 u. WOENSDAG Wijkcentrum Open Hof Vlissingen, soosmiddag voor 50-plussers, 13.30 u. Dienstencentrum Ouderen Westkapelle, wekelijkse soos voor 55-plussers, 19 u. Sportfondsen- bad Vlissingen, aangepast zwem men voor mensen met astma en COPD, 12.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sociaal spreekuur, 13.30 u. Activiteiten centrum Vlissingen, Computerles, 8.30 u. Cursus Frans, 11 u. Cursus Engels voor beginners, 13.30 u. Cur sus Engels voor gevorderden, 14.45 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, jongerensoos, 11 t/m 17 jaar, 18.30 u. Buurthuis De Schuur Oost-Souburg, naailes, 9.30 en 19.30 u., activiteit voor Antilli aanse vrouwen, 9 u. Zeeuws Bio logisch Museum Oostkapelle, rond leiding 'Met de tuinman mee', 13 u. nenten, luchtacrobaten, turn- kampioenen, brullende moto ren, schitterende balletten en nog veel meer. Het programma is genoemd naar De Maestro: de excen trieke kapelmeester en ring master van het circus, wiens doldwaze lotgevallen de rode draad door het programma vormen. Andere grootmees ters van de lach zijn de Mister Bean-achtige karakterclown Konstantin Ous- tiantsev en zijn collega's André Koslov en Nata lia Maximova. Tussen de be drijven door steekt dit drietal onbekommerd de draak met vrijwilligers uit het publiek. Zware motoren daveren door de piste. De Russische 'Hells Angels' van de Kourbanov-groep laten zien hoe je antipode kunt be drijven van zadel naar zadel, waarbij mensen als jongleer- ballen door de lucht vliegen. Een act waarmee zij op tal van internationale festivals goud oogstten. Een zelfde dyna miek leggen de vijf gespierde jonge gymnasten van de Tur- niki-groep aan de dag, wan neer zij met blote tors en on waarschijnlijk hoog tempo door een dubbelrek buitelen. Contrasten maken 'Maestro' tot circus voor alle leeftijden. Naast tempojongleurs, swin gende balletten en de opzwe pende ritmes van het Bolshoj Circusorkest, is er ook het poëtische pas-de-deux van het befaamde acrobatenpaar Na talia Barysevich Oleg Zhur- Kursevich en het Junglebook van Ludmila en Frantisek Str- nad. Zij presenteren een zeld zame mix van roofdieren: o.a. een poema uit de Rocky Mountains, twee gitzwarte ja guars uit Brazilië, een leeuw en een gevlekte panter uit Afrika en drie tijgers uit Suma tra en Siberië. De voorstellingen Groot De Russische 'Hells Angels' van de Kourbanovgroep laten mensen als jongleerballen door de lucht vliegen van het Russisch Staatscircus in Recreatiegebied Westduin a/d Burg. Van Woel derenlaan in Vlissingen zijn op 24, 25, 26 en 27 juli dagelijks om 16.00 en 20.00 uur en op zondag 28 juli om 13.00 en 16.00 uur. Kaar ten zijn nu al in de voorverkoop verkrijgbaar bij: VVV's in Vlissingen, Mid delburg, Goes, Domburg, Oostkapelle, Zoutelande, Westkapelle, Veere en Vrou wenpolder. Vlissingen: Siga renmagazijn Seyner, Schelde- straat 24; Oost-Souburg: Boekhandel De Vrijbuiter, Pas poortstraat 26; Middelburg: Touristshop, Markt 65c; Dom burg: Touristshop, Singel 14a. Informatie en reserveringen: 0900 - 11 22 333 0,45 p/m) of www.ruscircus.com I Deze evenementendag is er dus vooral om het voorstel van de Stichting Groene Rou tes om dwars door de stad een skate/fietspad aan te leg gen te ondersteunen. „Maar", legt Goedvolk uit, "het wordt natuurlijk ook een dag om lek ker van te genieten, ledereen kan meedoen en op de Plaza aan de Boulevard is van alles en nog wat te zien. Het wordt gewoon een heerlijk buiten- feest voor jong en oud." Sa men met subsidie van de overgheid en sponsoring van het bedrijfsleven is er meer dan 10.000 euro bij elkaar ge bracht voor de toertochten en het grote feest bij Grand Hotel Arion. Dit laaste is geheel gra tis te bezoeken. Deelname aan de toertochten kost voor Ska ters 5 euro en voor kinderen en de overige deelnemers 3,50 euro. Iedere deelnemer is automatisch verzekerd. Het dragen van een helm is voor skaters verplicht. Wie geen helm heeft kan er ter plaatse een huren (borg 18 euro, huur 2 euro). Inschrijven voor de toertochten kan vanaf 10 uur bij De Kanovijver aan de Burg. van Woelderenlaan in Vlissin gen. De Groene Boulevard Vlissingen (10,5 km) gaat om de stad Vlissingen heen, de City to City (24,5 km) is een tocht tussen Vlissingen en Middelburg. De route gaat vrijwel uitsluitend over asfalt wegen. Bij het 'strodorp' op het stationsplein wacht de deelnemers een verfrissing. Tijdens de evenementendag zijn kinderen en volwassenen vanaf 11.00 uur welkom op de Plaza bij Grand Hotel Arion aan de Boulevard Bankert in Vlissingen. Onder begeleiding van ervaren skate-instructeurs kunnen hier alle vormen van het skaten en steppen worden uitgeprobeerd en geleerd. Ook is hier de snelste ligfiets ter wereld te bezichtigen. Om 14.00 uur begint hier een Ska- teshow gevolgd door diverse demonstraties o.a. een rol- stoeldansshow van de Vrolijke Rollers uit Vlissingen. Voor nog meer wielen zorgen de klassiekertjes uit de 25e merrit die om 9 uur en uur over de Boulevard rollen. Oldti- 15.30 zullen Hoondert slaagde er in om al vroeg in de wedstrijd de lei ding over te nemen van Pan- nekoekhuis om die vervol gens de gehele wedstrijd vast te houden. Van Gilst/Hogeweg viel weg uit de duels door de twee ex tra kart wissels, wat hen terug wierp naar de laatste plaats. Na de eerste wissels was het Technomarine die zich terug vocht richting Van Staveren. In ronde 49 ging Technomari ne op een mooie manier voor bij Van Staveren om zo de 3e plaats te veroveren. Nadat Van Staveren was ingehaald ging het duel om de 3e plaats gewoon verder maar nu in omgekeerde volgorde. Tech nomarine en Van Staveren re den met mooie rondetijden richting Pannekoekhuis. Van Gilst/Hogeweg reed in het achterveld met mooie ronde tijden rond en was zo bezig om hun achterstand weg te werken. Na de tweede wissels had Willem van Staveren Automo bielen zich opgewerkt naar de tweede plaats voor concurrent Pannekoekhuis. Gedurende de wedstrijd bleven beide teams dicht bij elkaar met Van Stave ren voor Pannekoekhuis. In ronde 104 had Colombus/Ver- kerk de aanval geopend bij Technomarine. Een duel van 31 ronden volgde waarna Co- lombus/Verkerk Technomarine inhaalde en zo de vierde plaats veroverde. Na de laat ste wissels reed Hoondert riant op kop en Van Staveren op 2. Pannekoekhuis volgde op de 3e plaats. Van Gilst/Ho geweg had kort na de wissels Colombus/Verkerk ingehaald en zo reden zij in aantal ron des rond. Technomarine wist na hun laatste wissel toch weer voor Colombus/Verkerk op de baan te komen. Van Sta veren reed samen met Van Gilst/Hogeweg met erg snelle tijden rond. Van Staveren liep langzaam in op koploper Hoondert en van Gilst/Hoge weg deed dit bij Colombus/Verkerk. Van Stave ren wist Hoondert niet meer bij te halen en werd zo twee de. Colombus/Verkerk werd in de laatste ronde nog net ge passeerd door Van Gilst/Hoge weg die zo de vijfde plaats veroverde. Pannekoekhuis werd in de 133e ronde inge haald door Technomarine die zo de 3e plaats veroverde. Technomarine stond hun plek niet meer af en verwees zo Pannekoekhuisje naar de vier de plaats. Colombus/Verkerk werd 6e. In het algemeen klas sement waarin Hoondert kam pioen is, is het nog erg span nend voor de tweede plaats. Willem van Staveren Automo bielen heeft nog maar 4 pun ten achterstand op Panne koekhuisje Dishoek dus de laatste wedstrijd op zondag middag wordt doorslagge vend. De race sluit aan op de finale van de B-poule die dan ook wordt verreden. De start is voor de B-poule om 13.00 uur en de start van de A-poule om 16.00 uur. Het evenement begint om 9.30 uur met een grote para de. Meer dan 200 in Schotse kledij gestoken deelnemers, voorafgegaan door een com plete doedelzakband, parade ren tot 10 uur door de Kanaal straat. Om 10.15 uur worden de spelen officieel geopend door de burgemeester van Vlissingen. Tijdens de spelon- derdelen klinkt er de hele dag lang Keltische muziek. Van 15.30 tot 17.45 wordt de Schotse muziek aangevuld met Ierse klanken. De band The Old Firm zorgt voor een echte feestsfeer. De Highland Games zijn van oorsprong een sociaal Schots treffen waar tienduizenden mensen naar komen kijken. De meest bekende zijn de Royal Breamar Highland Ga mes, waar de Britse Koninklij ke familie aanwezig is. In Sou burg worden geen koninklijke gasten verwacht, maar het programma en de sfeer zal er niet minder om zijn. De spel- onderdelen zijn: kogelstoten met stenen, ver gooien van gewichten aan een ketting, hamerslingeren, gewichten over een lat gooien, boom- stamwerpen, hindernislopen met boomstam, strobaal gooi en (vroeger was dit schapen gooien!), gewichten verplaat sen en quoiting (hoefijzerwer- pen). fcBtüMUMBIMJIIIIIIIIillMIMga—a— Midzomeravonduitvoering - Gymnastiekvereniging Wille- brord verzorgt vrijdag 21 juni een uitvoering in de gymzaal te Zoutelande. Van 19 tot 20.30 uur zijn er flitsende optredens van de turn- en jazzgroepen. Van 20.30 tot 23 uur is er een disco. Entree 1,50 euro. Dit is inclusief een lichtgevende halsketting of consumptiebon. Boekenmarkt - LTC De Schel de houdt zondag 23 juni een boekenmarkt. Tijdens deze markt worden ook grammofoon platen te koop aangeboden. De markt, die gehouden wordt op het terrein van de tennisclub aan de Burgemeester van Woel derenlaan, duurt van 10 tot 16 uur. Allergoloog - Op maandag 24 juni komt allergoloog Irene Licht uitleggen wanneer het bij voedselovergevoeligheid zinvol is een verwijzing naar een aller goloog te vragen. Er is ook vo lop gelegenheid tot het stellen van vragen. De avond wordt ge houden in Ontmoetingscentrum Dauwendaele in Middelburg, be gint om 20 uur en kost 2,50 eu ro voor niet-leden en 1,50 euro voor leden van Stichting Voed- selAllergie. Informatie en aan melding bij Nicolette Eelman via telefoon: 0118-642799. Dansavond - De Goudvinken geven de allerlaatste dansavond van het seizoen en wel op zater dag 22 juni. In ontmoetingscen trum Dauwendaele, aan de Vrij landstraat 65 wordt er vanaf 20.30 uur gedanst op muziek van de bekende muzikant Prins. De entree bedraagt 5 euro en de ingang van de zaal is aan de achterkant van het ontmoetings centrum. Kinder Tai Chi - In Vlissingen en Middelburg zijn speciale les sen Tai-Chi, een Chinese bewe gingsleer, voor kinderen. De les sen starten pas in september, maar kinderen tussen 9 en 13 jaar kunnen nu al kennis maken met Tai Chi. De introductieles sen zijn maandag 24 juni van 17 tot 18 uur in de Branding, Grote Markt 1, Vlissingen en donder dag 27 juni van 17-18 uur op Seissingel 4 te Middelburg. Duwers gevraagd - Voor de derde keer is er vrijdagavond 21 een rolstoeloptocht voor de bewoners van de Vlissingse zorgcentra Ter Reede, Schelde- hof, Van Doesburgcentrum, de aanleunwoningen Vredehoflaan en natuurlijk andere inwoners van de gemeente Vlissingen die graag mee willen rijden. Het wordt een tocht over de boule vard, muzikaal begeleidt door "The Melody Makers. Vorig jaar liepen meer dan honderd men sen mee. Ook dit jaar zijn weer vrijwilligers nodig die helpen duwen Het organiserend co mité doet een beroep op allen die vorige jaren zijn meegegaan én op mensen die nog niet eer der mee zijn geweest. Kinderen zijn eveneens van harte wel kom! Het zou leuk zijn wanneer oud en jong samen te zien zou den zijn tijdens deze tocht.Ver zamelen om 18.45 uur bij Ter Reede, vertrek om 19.15 uur. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij Mw. C. Klooster man op 0118- 471 884 en bij Jantien Polderman via 0118- 448 448. Zomeravondconcert - In de Hervormde Catharinakerk te Zoutelande is 20 juni een zo meravondconcert. Op het pro gramma staat ene optreden van De Ruyterstadsingers met pianobegeleiding van Jos Vogel. Het concert begint om 20.30 uur en de toegang bedraagt 3.50 euro. Vakantiegezinnen - De stich ting Xonar Westelijke Mijn streek, voorheen het Maria Magdalena Brose Instituut te Sittard, zoekt vakantiegezinnen voor haar kinderen. Al jaren zijn de kinderen van de stichting welkom in Zeeland. Helaas zijn er dit jaar te weinig gastgezin nen om alle kinderen een vakan tie aan te kunnen bieden. Gezin nen die de mogelijkheid willen bieden om een kind in huis te nemen tussen vrijdag 26 juli en zondag 18 augustus kunnen contact opnemen met Rob Ha- bets via 046-4521860 of 06- 51189497. Muziekfeest - Ook dit jaar heeft de Russische altviolist Da niël Raiskin een aantal interna tionaal bekende musici bereid gevonden om hun reizen over heel de wereld te onderbreken en tien dagen lang in Middel burg kamermuziek in te stude ren en uit te voeren op allerlei locaties in de binnenstad. Zater dag 22 juni geven enkele musici solo, als duo, trio of nog meer een inloopconcert vol muzikale verrassingen in De Drvkkery aan de Middelburgse Markt. De op tredens zijn van 14.30 tot 16.30 uur. Tuinshow - In de Middelland se Zeetuin van Wim Uilenbroek te Buttinge (Grijpskerke) zijn pal men, lavendelvelden, cipressen, bamboes en vele andere Mid dellandse zee planten te zien, die in het milde klimaat van Zee land goed gedijen. Naast een kerkruïne uit 1400 is er een kleurrijk plein in Spaanse sfeer. De tuin is iedere zaterdag geo pend in de maanden juni, juli en augustus van 10 tot 16 uur. Toe gang 3 euro (incl. koffie of thee) kinderen gratis. Straatkinderen - 325 kinde ren uit de Walcherse gemeen ten hebben ruim 8500 euro bij elkaar gewandeld en gefietst tij dens de sponsortochten van Dorcas Hulp. Met dit geld kun nen 60 kinderen van het Dorcas Straatkinderen project in Ethio pië het eerste jaar volledig on dersteund worden. Het project duurt 3 jaar en heeft tot doel sa men met een lokale partner 320 kinderen uit arme gezinnen voedsel, kleding en onderwijs te geven. Topper bij de fietstocht was Colinda Borgs van school "De Cederhof te Middelburg met 184 euro en bij de wandel tocht Reinier van de Bosse uit Oostkapelle met 118 euro. Wandeltocht - De vrolijke Tip pelaars houden in de zomer weer duin- en strandtochten. Op 6 en 20 juli en 3 en 17 augustus wordt er gestart aan de Kanovij ver bij de Burgemeester van Woelderenlaan in Vlissingen. Het startbureau is steeds geo pend van 8.30 tot 17 uur en de afstanden zijn 5, 10, 15, 20 en 30 kilometer. Het inschrijfgeld bedraagt 2,27 euro met herinne ring en 1,36 zonder herinnering. Meer inlichtingen zijn verkrijg baar bij mevrouw meerman op 0118-464753. Bridgecursus - Begin sep tember start Bridgeclub De Fles een beginnerscursus, met aan sluitend een vervolgcursus. De ze cursussen zijn op maandag avond. Hierdoor kunnen de deel nemers, na een aantal lessen gevolgd te hebben, het geleerde in de praktijk brengen op de dinsdagavond, de speelavond van De Fles. Tijdens de cluba vond kunnen zij dan met en te gen medecursisten oefenspel- len spelen onder begeleiding. Voor de cursussen is mevrouw Labrujère, bridgedocente van de Nederlandse Bridge Bond, aan getrokken. De cursussen vinden plaats in wijkcentrum "De Open Hof" aan de Alexander Gogel- weg. Belangstellenden kunnen zich nu al aanmelden. Voor de cursussen is er een gelimiteerd aantal plaatsen, zodat tijdige aanmelding zeker aan te beve len is. Ook mensen die nog geen vaste bridgepartner heb ben kunnen zich aanmelden. Voor meer informatie of aanmel ding kunt u bellen naar tel. 464165 of 06 1347 2465. (advertentie) Straluma is de grootste speciaalzaak voor verlichting van Nederland De keuze is enorm: op 2500 m2 zijn vele duizenden lampen te k bewonderen Straluma heeft niet alleen de juiste verlichting voor thuis maar ook voor uw kantoor of bedrijf Zo'n 80% van de collectie is uit voorraad leverbaar: u kunt de lamp(en) van uw keus meteen mee naar huis nemen IEDERE EERSTE ZONDAG VAN 0E MAAND GEOPEND VAN 11.00 UUR - 17.00 UUR Zeemanstraat 17 2991 XR Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde (bedrijventerrein Reljerwaard) Tel 010 2921026 Meubelen Tel 010-2921022 Verlichting Ring Rotterdam-Zuid, A15 afslag 20 Barendrecht/IJsselmonde www.straluma.nl

de Faam | 2002 | | pagina 9