Hoondert profiteert van pech Pannekoekhuis Veiligheid voorop bij Groene Routes Walcherse scholieren benaderen de werkelijkheid i Lange werkdag? Italiaanse dag 15 juni as Walcheren door Anja Romijn Theo Spinnewijn van De Vries Boekhandel uit Zierikzee heeft een Zeeuws kwartetspel ont worpen. Het spel ligt inmiddels al in een groot aantal winkels in Zeeland. „Ik heb er slapeloze nachten van gehad," vertelt Spinnewijn. „Toen het idee eenmaal geboren was, kon ik aan niets anders meer denken. Het spel is leer zaam, informatief en gezellig en vertelt veel over Zeeland." Van dag tot dag Lange tijd werd het veld in de 18e race van de be drijven kartcompetitie A ppoule gedomineerd door het team Pannekoekhuis Dishoek. Dit team reed in het eerste half uur zo hard dat het comple te veld al in ronde 34 op één ronde werd gezet. F1 Palace wint 18e race B-poule Veiligheid staat voorop tijdens de Open Evenementendag van Stich ting Groene Routes Vlissingen op 22 ju ni aanstaande. Tijdens deze evenemen tendag worden o.a. twee toertochten gehouden voor skaters, skeeleraars, wandelaars en rolstoelgebruikers. Ge nieten van de mooie natuur is één van de thema's. Starttijden In de Drvkkery in Middelburg is momenteel de ex positie 'Naar de werkelijkheid?' te zien. Deze ex positie bestaat uit een selectie van ruim 60 werk stukken die leerlingen van zeven Middelburgse scholen voor voortgezet onderwijs maakten. •!aLS& ...u vindt het op de Woonboulevard! MARCONISTRAAT, GOES Woensdag 12 juni 2002 FAAM/VLISSINGER 9 Een andere kijk op Zeeland 'Een andere kijk op Zeeland' is de ondertitel die het spel meekreeg. Van de eerste opla ge zijn al 5.000 exemplaren gedrukt. Het kwartet is eigen lijk te mooi om mee te spelen, welhaast een verzamelobject. Het is bijna van het Boude- wijn Büch-gehalte: eerst handschoentjes aan en dan voorzichtig de plaatjes bekij ken. Inmiddels zijn er al 3500 exemplaren van verkocht. DONDERDAG Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoetingsmiddag voor 50-plussers, 14 u. FNV Zeeland, telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Fitnesscentrum Stamina Vlissingen, astmafitness voor mensen met astma en COPD, 14 u. Activitei tencentrum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Crea-Doe, 9.30 u. Cursus Schil deren, 13.30 u. Kookcafé, 17 u. Cursus Spaans, 13.30 u. Poppen maken, 13.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, peutergym tot 2,5 jaar, 9.30 u., peutergym tot 4 jaar, 10.30 u. Buurthuis De Schuur Oost-Souburg, line dance, 19.30 u., flamenco dansen, 20 u. De Drukkery Middelburg, wan deling onder leiding van een gids langs monumentale bomen in Middelburg, 19 u. Centrum Middelburg, braderie, 10 u. Grand Hotel Arion Vlissingen, zomeravondbridge, 19.30 u. Speeltuin Lammerenburcht Vlissingen, zomer feest met ringrijden en rommelmarkt, 9 u. Ritthem, ringrijden, 9 u. Speeltuin duinovergang 't Martgat Zoutelande, natuurwandeling onder leiding van een IVN natuurgids, 19.30 u. VRIJDAG Activiteitencentrum Vlissingen, koffie contact, 9.30 u. Handwerken, 9.30 u. Computerles, 13.30 u. Internet, 15 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlis singen, kinderclub, 4 t/m 8 jaar, 13.30 u., jongerensoos, 11 t/m 17 jaar, 19 u. Centrum Middelburg, braderie, 10 u. ZATERDAG Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlis singen, buurtcontactmiddag, 16 u., jon gerensoos, 11 t/m 17 jaar, 19 u. Lunch- café Traoljewerk Westkapelle, skeeler toertocht over Walcheren, diverse af standen, 11 u. Clubhuis Willen is Kun nen Vlissingen, wandeltocht Vlissingen- Veere, 40 kilometer, 8 u, wandeltocht Vlissingen-Domburg, 25 kilometer, 8 u., wandeltocht Mars rond Walcheren, 65 kilometer, 8 u. Centrum Middelburg, braderie, 10 u. Kerkplein Nieuw- en St. Joosland, bazar/rommelmarkt, 9 u. Ontmoetingscentrum Dauwendaele Middelburg, bingo, 20 u. Langstraat Zoutelande, ringrijden, 8 u. Clubge bouw VTV Vlissingen, bingo, 20 u. Ga- pinge, ringrijden, 8 u. Dorpsplein Aag- tekerke, rommelmarkt, 9 u. ZONDAG Rockcafé Groen Licht Vlissingen, jam sessie, 17 u. MAANDAG Sporthal Baskenburg Vlissingen, aan gepast sporten voor mensen met Ast ma en COPD, 14.30 u. Activiteiten centrum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Cursus Tekenen/Schilderen, 13 u. Koersbal, 13.30 u. Cursus Spaans, 10 u. Cursus Surinaams koken, 17.30 u. Crea-doe, 9.30 u. Theo van Does burgcentrum Vlissingen, dansochtend voor 50-plussers: country line-dance voor gevorderden, 9.30 u., country line-dance voor beginners, 11 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, damesgym, 13.30 u., dar ten, biljarten en klaverjassen, 20 u. Buurthuis De Schuur Oost-Souburg, vrouweninloop, 13 u., klaverjassen, 19.30 u., cursus Kaarten maken, 19.45 u. Wijkcentrum Open Hof Vlissingen, bijeenkomst Hobby Computer Club, 20 u. Markt Middelburg, boeken- en ver- zamelmarkt, 11 u. Tennisbanen De Golfbreker Zoutelande, tennisinstuif, 19 u. Grand Hotel Arion Vlissingen, zomeravondbridge, 19.30 u. Ontmoe tingscentrum De Halve Maan Oostka- pelle, start van de avondvierdaagse, 18.30 u. Boerderijgalerie De Osse- berg Grijpskerke, lezing over Sjier ha Sjierim-Hooglied door Eeuwout van der Linden, 20 u. DINSDAG Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, koffie contactochtend, 9.30 u. Bachten Reede Vlissingen, handwerkgroep voor 55-plussers, 14 u. FNV Zeeland, tele fonisch spreekuur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Activiteitencen trum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Kaarten maken, 9.30 u. Kleiclub, 13.30 u. Poppen maken (professioneel), 13.30 u. Oefenen computer, 13.30 u. Speel tuinvereniging De Oude Stad Vlissin gen, peutermorgen, 10 u. Buurthuis De Schuur Oost-Souburg, jeugddam- men, 18.30 u., dammen voor volwasse nen, 19.30 u„ stijldansen, 21 u. 't Win keltje van Jannetje Zoutelande, hobby demonstratie, 13.30 u. Langstraat Zoutelande, mimespelers, 14 u. Fort Rammekens Ritthem, rondleiding door het natuurgebied Rammekenshoek en het Fort Rammekens, 19.30 u. Kamp huis Landschuurweg Veere, wandelex cursie Staatsbosbeheer door Veerse Bos, 19.30 u. WOENSDAG Wijkcentrum Open Hof Vlissingen, soosmiddag voor 50-plussers, 13.30 u. 1 Dienstencentrum Ouderen Westka pelle, wekelijkse soos voor 55-plussers, 19 u. Sportfondsenbad Vlissingen, aangepast zwemmen voor mensen met astma en COPD, 12.30 u. Stich ting In- en Uitloophuis Vlissingen, soci aal spreekuur, 13.30 u. Activiteiten centrum Vlissingen, Computerles, 8.30 u. Cursus Frans, 11 u. Cursus Engels voor beginners, 13.30 u. Cursus Engels voor gevorderden, 14.45 u. Speel tuinvereniging De Oude Stad Vlissin gen, jongerensoos, 11 t/m 17 jaar, 18.30 u. Buurthuis De Schuur Oost- Souburg, naailes, 9.30 en 19.30 u„ acti viteit voor Antilliaanse vrouwen, 9 u. Clubhuis Willen is Kunnen Vlissingen, recreatiewandeltocht, 5 en 10 kilome ter, 13.30 u. Zeeuws Biologisch Mu seum Oostkapelle, rondleiding 'Met de tuinman mee', 13 u. „Dit product loopt als een trein. Het geeft een prachtig beeld van de provincie. Er komt steeds meer vraag naar Zeeuwse artikelen. Toeristen willen graag een cadeautje voor het thuisfront meenemen en bedrijven geven graag een kwalitatief hoogstaand relatie geschenk. Zeeuwse bedrijven zijn dan ook altijd op zoek naar cadeautjes met een Zeeuws tintje. Een boek is me teen weer zo'n zwaarwegend artikel. Daarom ben ik me er op gaan beraden om met iets nieuws op de markt te komen dat ook een leuk prijsje heeft. Opeens kwam ik op het idee om een kwartetspel te maken, met 36 foto's van de provincie Zeeland erin. Daardoor krijg je meteen een heel andere kijk op onze provincie," vertelt de ontwerper. „Waar ik nou echt wakker van heb gelegen, was de vraag wat ik er wel en wat ik er niet in zou stoppen. Ik wilde een zo breed mogelijk beeld van de provincie geven en dan moet je er voor zorgen dat ook wer kelijk alle regio's duidelijk aan bod komen. Je hebt al gauw de neiging om alleen de bekende oorden in de schijnwerpers te zetten." Het Zeeuwse spel bestaat uit negen kwartetten. Spinnewijn heeft een half jaar aan de pro ductie ervan gewerkt. Hij schreef zelf de begeleidende teksten. Hij belicht daarin Zeeuwse steden en dorpen, de natuur, bouwwerken, be roemde persoonlijkheden, de Zeeuwse klederdracht, folklo re, de jaargetijden en Zeeuw se lekkernijen. De foto's zijn 'om in te lijsten' en gemaakt door Anton Dingemanse uit Kloetinge. Het doosje kreeg de allure van een geschenkver pakking mee. Negen miniatuurbeeldjes ge ven reeds een blik op de in houd. Ze staan geprojecteerd op een echte Zeeuwse wol kenlucht met het beroemde Zeeuwse licht. Het Zeeuwse Kwartetspel is inmiddels te koop in boekhan- Theo Spinnewijn: „Ik heb er slapeloze nachten van gehad.' dels, campingwinkels, speel goedzaken en toeristenwinkel tjes. „Een aantal makelaars geeft het spel cadeau als rela tiegeschenk," vertelt Spinne wijn. „Verder heb ik gehoord, dat het al veel cadeau is gege ven aan oud-Zeeuwen en na- Foto: Marieke Mandemaker tuurlijk hebben onze Ooster buren er belangstelling voor. Zij nemen het spel graag als souvenir mee naar huis." In ronde 108 verloor Panne koekhuis echter de leiding aan Hoondert omdat zij stilvielen met pech. In de slotfase reed Hoondert onbedreigd naar de overwinning. Van Gilst/Hoge- weg was in de slotfase met snelle rondetijden onderweg naar Pannekoekhuis en in ron de 136 hadden zij de aanslui ting. Een mooi duel volgde. Van Gilst/Hogeweg kon een kleine voorsprong opbouwen om zo veilig naar hun tweede plaats te rijden. Nadat Van Staveren in ronde 135 was ge spind, profiteerde Technoma- rine en zij pakten zo de vierde plaats. Ondanks het sterk aan dringen van Van Staveren bij Technomarine bleven zij ste ker^ op de vijfde plaats. Co- lombus/Verkerk werd zesde. De stand na 18 races en met verrekening van punten door verplichte aftrek van 4 races: 1 Hoondert 242 punten, 2 Pan nekoekhuis 210, 3 Van Stave ren 202, 4 Technomarine 164, 5 Van Gilst/Hogeweg 156, 6 Colombus/Hans Verkerk 110 punten. In de B-poule reed F1 Palace een indrukwekkende race. Al vanaf de derde ronde nam het team de leiding en bleef de heel race door met goede ron detijden haar voorsprong ver groten. Kampioen RBK verhuur reed nog even kortstondig op kop maar na hun laatste wissel pakte F1 Palace de leiding weer terug. F1 Palace werd onbedreigd eerste omdat zij in de slotfase met goede ronde tijden RBK en Midlife van zich af wist te houden. Midlife Ra cing deed wederom goede za ken met haar tweede plaats en versterkte daarmee de tweede plaats in het klasse ment. Vibru/Bavo liep weer twee puntjes in op Radio Cool FM wat de derde positie erg spannend maakt. RBK werd knap tweede. Maar veiligheid en genieten moeten samen gaan, dat vindt de secretaris van deze stichting samen met de andere be stuursleden, vertegenwoordi gers van 3VO, de Fietsersbond en Klaverblad Zeeland. Zij spannen zich voor een perma nent veilige en groene en blau we route in en om Vlissingen. „Veiligheid kun je leren door er aan deel te nemen", aldus Jan Goedvolk van de stichting Groene Routes. „Wij hopen dat zaterdag 22 juni vele hon derden mensen zullen fietsen skaten of wandelen langs de Groene Boulevard in en om Vlissingen of op de City to City tussen Vlissingen en Middel burg. Wij kunnen natuurlijk wel overal aanwijzingen ge ven, en dat gaan we ook zo veel mogelijk doen, maar de deelnemers blijven verant woordelijk voor hun eigen vei ligheid. Daarom zijn het ook een vrije toer en wandeltoch ten. We vermijden hobbelige tegelpaden en klinkerwegen, want dat rijdt of loopt niet lek ker. Voor rolstoelers zijn stoep randen vaak nog een pro bleem daarom rijden zij ook gewoon op de weg, wat overi gens ook wordt toegestaan bij de wet. Scooterrijders worden verzocht zeker deze dag niet harder te rijden dan is toege staan." Voor skaters is er nog wat extra veiligheid inge bouwd want ze moeten alle maal een helm op. Wat nog beter is, is dat de skaters zich nog extra beschermen met pols- en kniebeschermers (ver krijgbaar voor de start bij Be bop K2skates) en als je als skater nog niet goed kunt rem men is het handig om onder weg nog even gratis langs te gaan bij een van de skatecli- nics op de Plaza voor Grand Hotel Arion, want daar ko men we langs." „Volgend jaar als de nieuwe glooiing klaar is voor de Bou levard de Ruy- ter gaan we daar over en door het Keizers Bolwerk", vertelt Goedvolk enthousiast. „Rijks waterstaat is voor alles in als het over fietsen, skater en rol stoelen gaat over dijken. Maar zover is het nog niet dus klu nen de skaters nu gewoon de trap af bij Michieltje de Ruyter tenzij ze heel ervaren zijn dan mogen ze over de weg." Het Waterschap Zeeuwse Eilanden heeft overal onderweg pick nickplaatsen aangelegd. Die zij dit jaar met steun van de Euro pese Commissie tot stand ge komen. Deelnemers kunnen daar onderweg van genieten van de lunch met o.a. een Zeeuwse Bolus of een krenten bol en Walchers Appelsap. Wandelaars: City to City Vlissingen Middelburg (25 km) 11.00 - 11.30 uur. Rolstoelers: Groene Boulevard Tocht (10,5 km) 11.00 - 11.30 uur. Skaters: City to City Vlissingen Middelburg: (25 km) 11.30 - 12.00 uur. Groene Boulevard Tocht (10,5 km): 11.30- 12.00 uur. Fietsers: City to City Vlissingen Middelburg (25 km): 12.00- 12.30 uur. Meer informatie over de Stich ting Groene Routes Vlissingen: Jan Goedvolk, secretaris, e-mail von@zeelandnet.nl, tel 0118-470 225. ook tekeningen van bewerkte foto's. Het vraagteken achter de titel van het project geeft al aan dat de verbeelding van de gekozen objecten niet altijd geheel waarheidsgetrouw is. Veelal kozen de leerlingen voor een eigentijdse en soms eigenwijze vormgeving. Een groepje leerlingen van de Toorenvliedtschool uit Middel- Wethouder A. de Vries opende vorige week donderdag de tentoonstelling in de Drvkkery. Bij dit project dat de Middel burgse Teeken Akademie in nauwe samenwerking met de tekenleraren van die scholen organiseerde, werd per school een eigen onderwerp geko zen. Zo zijn er landschappen, portretten, architectuur, maar burg bezocht het Kröller Möl- ler Museum op de Hoge Velu- we en bekeek daar aandachtig het beeld van de liggende vrouw van Maillol. In hun werkstukken legden zij hun vaak kleurige impressies vast. Het resultaat is nu te zien op de expositie in De Drvkkery te Middelburg. Leerlingen van de CSW, locatie Olmenlaan, maakten in La Défense te Pa rijs foto's van de overweldi gende architectuur. Zij kregen de opdracht bij de gemaakte foto's tekeningen te maken, die met die foto's contrasteren of er juist mee overeenkomen. Het resultaat is op dezelfde tentoon stelling te bewon deren. Leerlingen van de Nehalennia Scholen Gemeen schap maakten fo to's van eikaars hoofden, voeten, handen en bewerk ten die op de com puter. De resulta ten daarvan dien den als basis voor schilderijen in wa- terwerf. De werk stukken bevinden zich eveneens in de Drvkkery. Andere onderwer pen: eigentijdse verbeelding van portretten en figuren, landschappen, mo derne stillevens, waaronder wasknijpers. Al deze activitei ten werden ontplooid in hét kader van het project "Naar de werkelijkheid?" dat de Mid delburgse Teeken Akademie in nauwe samenwerking met de leraren van zeven scholen voor voortgezet onderwijs in de Zeeuwse hoofdstad organi seerde. Aan het project na men ongeveer 200 leerlingen deel. Op de expositie is dus een selectie van de gemaakte werkstukken te zien. De ten toonstelling loopt nog tot en met woensdag 26 juni. Dit project is eveneens de aanzet voor de tentoonstelling van volgend jaar, wanneer de Teeken Akademie 225 jaar be staat. Kregen de leerlingen dit jaar alle vrijheid de gekozen objecten naar eigen inzicht vorm te geven, in het jubi leumjaar wordt uitgegaan van de tekenmethode die eind 1700 op de Teeken Akademie werd gehanteerd: het zo con creet mogelijk weergeven can het na te tekenen object. De ti tel van het project 2003 luidt dan ook: 'Naar de werkelijk heid!' Met uitroepteken dus. De Stichting Teeken Akademie Middelburg, opgericht in 1778, heeft als voornaamste doelstelling het bevorderen van het tekenonderwijs. In dat kader worden onder andere jaarlijks projecten op touw ge zet en beurzen toegekend aan talentvolle leerlingen. fii'iiiTiiiTi fiMtrrr Welkomstdienst - In de 'Open Haven' aan het Oranje plein te Oost Souburg is zon dag 16 juni een welkomst- dienst. De stelling van de eerst volgende welkomstdienst luidt: „Het verbod op discriminatie is belangrijker dan de vrijheid van meningsuiting" zoals deze ook op 5 mei jl. werd gelanceerd. De dienst begint om 9.30 uur en het thema is 'Vrijheid...Blij heid?' Concert - Margreet de Jong, orgel en Middelburgs Kamer koor o.l.v. Lieven Deroo verzor gen 18 juni een concert rond het thema 'Psalmen' in de Nieu we Kerk te Middelburg. Aan vang 20 uur. Tevens is er deze avond een presentatie van een muziekuitgave met Psalmbe werkingen voor orgel van De Jong aan de wethouder van cul tuur. Na afloop is er koffie in de Wandelkerk, de toegang is gra tis. Bazaar - In en om het kerkge bouw 'De Schaapskooi' bij het winkelcentrum 'Pagegaaien burg' in West-Souburg wordt za terdag 22 juni een bazaar/rom melmarkt gehouden. Van 9 tot 15 uur diverse stands en o.a. rad van avontuur en diverse kin deractiviteiten. De opbrengst is bestemd voor de kerke en voor de stichting Inlia. Deze stichting zet zich in voor asielzoekers die uitgeprocedeerd zijn of dreigen te raken. Kinderboerderij - Werken op de boerderij voor kinderen van 6 t/m 12 jaar. Woensdag 19 juni van 13.30 tot 15.30 o.l.v. mede werkers helpen met hokken schoonmaken en dieren voeren op Kinderboerderij de Klepper hoeve. Deelname kost 0,50 eu ro. Rokers gezocht - De Univer siteit Leiden doet onderzoek naar roken en stoppen met ro ken. Voor een vragenlijst zoe ken zij rokers die wel of niet wil len stoppen. Deelnemers wor den verzocht twee keer een vragenlijst in te vullen die de mening over roken weergeeft. Deelnemers hoeven niet te stoppen met roken. Onder de deelnemers worden 20 waarde bonnen van 25 euro verloot. Be langstellenden kunnen zich aan melden via adijkstra@- fsw.leidenuniv.nl of via tel. 071- 5274036. Expositie- In de Kloveniers doelen, Achter dé Houttuinen 30 te Middelburg, is 20 juni van 11 tot 18 uur en van 19 tot 21 uur en 21 t/m 23 juni van 11 tot 17 uur een expositie te bezichti gen van Atmosfeer Bloembinde- rij. Bloemstukken, experimen teel bloemwerk, potten en va zen. Dorpsplan Ritthem - In Rit them wordt donderdag 20 juni het geactualiseerde Dorpsplan 2002-2006 gepresenteerd. Om 16 uur zal wethouder P. van der Maden het plan namens het col lege van burgemeester en wet houders in ontvangst nemen. De bijeenkomst vindt plaats in dorpshuis 'Ons Dorpsleven' in de Dorpsstraat. Jeugdbrandweer - De Stads gewestelijke jeugdbrandweer lo catie Vlissingen gaat zaterdag 15 juni de strijd aan met een tiental jeugdgbrandweergroepen uit heel Nederland. Tijdens de halve finale in Capelle a/d Ijssel jongerengroep junioren (11 t/m 16 jaar) zullen tijdens deze tweede ronde diverse moeilijk heidsopdrachten worden uitge voerd. Zingen - De commissie 'Zin gen in Middelburg' houdt zater dag 15 juni in de Koorkerk een zangavond met koor- en samen zang en meditatie. Aanvang 19.30 uur. Jeugdvakantiekamp - Hu- manitas houdt ook deze zomer weer een jeugdvakantiekamp voor kinderen en jongeren van 7 t/m 15 jaar die er nodig eens tussenuit moeten. Het kamp is van zaterdag 6 juli t/m vrijdag 12 juli in Veere. Er wordt geslapen in tenten en een grote groep vrijwilligers heeft een leuk af wisselend programma uitge werkt. Er is tijd voor ontspan ning, avontuur, sport en spel en creatief. Er is m.n. nog plaats in het Small Kamp voor kinderen van 7 t/m 9 jaar en in het Large Kamp voor jongeren van 13 t/m 15 jaar. In het Medi um Kamp (10 t/m 12 jaar) zijn nog slechts enkele plaatsen over. Heb je zin om mee te gaan of is het kamp echt iets voor uw kind? Neem dan snel contact op met Maaike Besse- link, tel. 0118-418418. Een in formatieboekje, inschrijfformu lier en kampboekje worden dan toegestuurd. Mars - De 32e Mars rond Wal cheren wordt 15 juni gehou den. Deze 65 km. lange wan deltocht kan ook in gedeelten worden gewandeld, respectie velijk 25 of 40 km., deze wan delaars stoppen in Domburg en Veere en worden met pendel busje terug gebracht naar de start in Vlissingen. De deelne mers aan de 65 km. lopen van Vlissingen via Westkapelle- Domburg-Vrouwepolder-Veere - Arnemuiden terug naar Vlissin gen. De start is om 08.00 uur vanuit clublokaal (v/m Paulus Mavo) aan de Adr.Coortelaan 1 te Vlissingen. Lichtmeditatie - In de Mey- boom te Vlissingen wordt vrij dagavond 14 juni de lichtmedi tatie gehouden. De avond be staat uit het visualiseren van licht in jezelf en naar je omge ving toe en bevat visualisaties welke gericht zijn op contact maken met je innerlijke gids. Zowel de lichtmeditatie als de visualisaties zijn een verrijking voor het innerlijk leven. De avond begint om 20.30 uur. Vooraf aan melden is noodzake lijk. Voor aanmelden en info: 0118-467542 of www.demey- boom.nl Westkapelle on Wheels - Westkapelle is zaterdag 15 juni weer decor voor Westkapelle on Wheels. De skeelertoer tocht over Walcheren komt langs de elf dorpen op Walche ren. De deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden. De start is om 10.30 uur bij Lunch- café Traoljewerk in Westkapel le. Skeeleraars kunnen kiezen voor de 10, 20, 40 of 60 kilo meter. Iedere deelnemer krijgt een routebeschrijving mee. Zo kunnen ze de vrije tocht op ei gen gelegenheid rijden. Voor wie dat niet wil, zijn er bij de 40 en 60 kilometer voorrijfiet sers. Op de route staan ook verschillende verfrissingposten Ook is EHBO aanwezig. De fi nish is weer bij Lunchcafé Tra oljewerk aan de Zuidstraat 128. Bij terugkomst krijgt iedere deelnemer een consumptie én een leuke attentie. De skeeler toertocht wordt georganiseerd onder auspiciën van de skee- lerbond. Deelnemers zijn hier door verzekerd, maar moeten wél een helm dragen. Deelna me 6,50 (niet-licentiehouders) en 4,- (licentiehouders). Skeele raars jonger dan 15 jaar betalen respectievelijk 2,50 en 1 euro. (advertentie) met diverse demonstraties U bent van harte welkom KEUKENS, TEGELS, HAARDEN EN KACHELS Nieuwstraat 22,4341 AS Arnemuiden. Tel.: 0118-604736 www.jouwkeuken.nl advertentie) Of ben je toe aan een lekker bubbelbad, een nieuw bed of een krantje op de sofa... Mikro Eleclro, Brugman Keukens tl Badkamers, Roobol Woonwinkels, Morgana Slaapkamers, Interieur Totaal, Le Bazar Wonen, GAMMA, Trendhopper, Kwantum, TMC, Runner. Runners Tiencrwereld, Verf H Wand, Pardio Parket Studio, Sleepy, MONTÈL, Oecorette en Beter Bed.

de Faam | 2002 | | pagina 9