JAj_P Naar een betere wereld voor kinderen Bloem introduceert Natural Weight Plan Plezierig én gemakkelijk afslarikeffimëi ochtendcapsule, middagcapsule én avondcapsule Slank het klokje rond! Er is nieuws te meiden van het afslankfront Helpt het klokje rond Kijk voor meer informatie op www.24uurslank.nl Korte Geerê 11 Middelburg Tel. 0118-615860 UNICEF ROEPT OP TOT ACTIE De VN-topconferentie over Kinderen, die van 8-10 mei in New York werd gehouden, is van groot belang voor de overlevings- en toekomstkansen van kinderen over al in de wereld. Unicef wil ervoor zorgen dat deze Kindertop een beslissende stap vooruit betekent naar een betere wereld voor kinderen. S Woensdag 5 juni 2002 FAAM/VLISSINGER 25 --r® Bloem introduceert dit voorjaar Natural Weight Plan 24 Uur Slank. Een afslankproduct dat goed is afgestemd op de dagelijkse cyclus van je lichaam. Daarom bestaat deze nieuwe formule niet uit één capsule die je drie keer per dag neemt, maar uit drie aparte capsules, waarvan je er 's morgens, 's middags en 's avonds één neemt. Want de behoefte van je lichaam is op verschillende momenten van de dag anders. En daar speelt Natural Weight Plan 24 Uur Slank met de drie verschillend samengestelde capsules goed op in. Natural Weight Plan 24 Uur Slank van Bloem bevat plantaardige extracten en andere natuurlijke stoffen die meer energie 1 geven, de vetverbranding verhogen én een rustgevende invloed op je lichaam hebben. Deze ingrediënten zijn op dusdanige wijze over de capsules verdeeld, dat je op het goede moment de goede werkstoffen binnenkrijgt. Daardoor worden je spijsvertering en stofwisseling op krachtige wijze gedurende de gehele dag gestimuleerd. En deze lichaamsprocessen heb je nu juist hard nodig om overtollige vetten te verbranden. Dat verschil merk je. Want je kan het klokje rond overgewicht verliezen. VAN DE REE brilmode Ochtendcapsule voor meer energie Moe en lusteloos? Dat is geen goed begin van de dag, wanneer je aan het afslanken bent. De ochtend- capsule helpt dan ook je lichaam te activeren. Je voelt je daardoor niet alleen fit, actief en opgewekt. Maar ook je stofwisseling en spijsvertering worden gestimuleerd. En dit heeft een gunstige invloed op de vetverbranding. Deze ochtendcapsule bevat dan ook de energiekruiden Rhodiola en Siberische ginseng. Grapefruit, Bromelaïne en Lactobacillen om je spijsvertering te bevorderen. En Koninginne- gelei om je stofwisseling te stimuleren. Met andere woorden: alle belangrijke processen van je lichaam komen 's morgens goed op gang. Middagcapsule verhoogt de vetverbranding Gedurende de middag en het begin van de avond verhoogt de middagcapsule de vetverbranding. Dit doen de kruidenextracten Damiana, Artisjok en Garcinia combogia. De Chroom en Guargom helpen om dat vervelende hongergevoel rond 16.00 uur goed te verminderen. De energiekruiden Rhodiola en Siberische ginseng zorgen ervoor dat je ook 's middags fit, actief en alert blijft. Avondcapsuie geeft je rust Uiteraard bevat de avondcapsule ook de vetverbranders Artisjok en Garcinia combogia. Maar ook Chitosan, een 'vetmagneet' die wordt gewonnen uit de schaal van schelpdieren. Deze vezels hebben een aantrekkings kracht op vetten. Ze worden gekoppeld en afgevoerd via je ontlasting. De Guargom en Chroom verminderen je hongergevoel, omdat ze zorgen dat je het verzadigingsgevoel goed vasthoudt. Een belangrijk ingrediënt in de avondcapsule is Hop. Dit kruid heeft een ontspannende invloed op lichaam en geest en bevordert een natuurlijke én gezonde nachtrust. Dit helpt je om 's morgens uitgerust wakker te worden. Er wacht immers weer een nieuwe afslankdag! Natural Weight Plan 24 Uur Slank is verkrijgbaar bij: Drogisterij Kruid. De Rode Pilaren Lange Delft 121 Middelburg, Lombardstraat 6 (naast het postkantoor) Goes, Oude Markt 18 Vlissingen DA Drogisterij Hisschemöller Zandpad 18 Middelharnis Drogisterij de Moriaan Zomerstraat 6 Dirksland Drogisterij Molendijk Beneden Molendijk 4 Ooltgensplaat DA Drogisterij Kik Appelmarkt 24 Zierikzee, Ring 15 Burgh-Haamstede Reform/Natuurvoeding Innatura Brouwerijstraat 11 Oostburg, Steenen Beer, Stadhuisplein 47 Terneuzen Drogisterij van der Linde Groote Markt 8 Sluis Drogisterij Witte Kaai 14 Sluis Hair en Body Beauty Sluis B.V. Nieuwstraat 70 Sluis Stip Drogisterij de Kaai Westkade 77 Sas van Gent Homeopathie van den Berghe Grote Zwanenstraat 9 Hulst Apotheek Reynaart Steenstraat 7 Hulst DA Drogisterij Dingemanse Alvarezlaan 70 Terneuzen Ongestoord op vakantie Laat uw bril nu een GRATIS zomerbeurt geven. Zonnebril op sterkte va. 6 N U V O Weliswaar is er al veel verbe terd voor kinderen, en Unicef is een van de organisaties die daar verantwoordelijk voor is, maar we zijn er nog lang niet. De problemen zijn zo com plex, de aantallen kinderen die hulp nodig hebben, zijn zo groot, dat Unicef het niet alleen kan. Gelukkig komen de wereldleiders in mei bijeen om een actieplan voor kinde ren voor de komende tien jaar op te stellen. De confe rentie biedt de wereld, én de kinderen, een nieuwe kans. Rechten Neem een willekeurig kind, in een willekeurig ontwikke lingsland. Een meisje in India bijvoorbeeld. Grote kans dat ze niet naar school gaat en dat ze elke dag hard moet werken: op het land, in huis, in de fabriek. Als ze ziek wordt, is het de vraag of er goede medische hulp beschikbaar is. Ze kan niet lezen en schrijven, ze is slecht voorbereid op de gevaren en uitdagingen van het leven, en ze heeft geen idee dat ze bepaalde rechten bezit waar haar regering zich aan heeft te houden. Ambitieuze doelen Twaalf jaar geleden, in 1990, kwamen de wereldleiders tij dens de eerste VN-Kindertop bijeen om juist dit soort wan toestanden uit te bannen. Een serie ambitieuze doelen op het gebied van gezond heid, onderwijs, water en voeding gaf de richting aan. In 2000 moest de wereld een gezondere en veiliger plek voor kinderen zijn. Verschillende van die doel stellingen zijn inmiddels bereikt. Maar dat een aantal van die doelen niet of slechts gedeeltelijk is bereikt, moet de internationale gemeen schap zichzelf verwijten. Van 8-10 mei krijgen de landen van de wereld echter tijdens de tweede Wereldtop voor Kinderen in New York een herkansing. Kindersterfte Een van de belangrijkste doel stellingen van 1990 was om sterfte bij jonge kinderen met een derde terug te brengen. Meer dan 60 landen, onder andere in Oost-Azië, Noord- Afrika en het Midden-Oosten, bereikten het gestelde doel. Daar staat tegenover dat, mede als gevolg van de aids- epidemie, de kindersterfte in veel Afrikaanse landen juist is toegenomen. De eerste Kindertop wilde een aantal gevaarlijke ziektes zo ver mogelijk terug te drin gen. Bij polio, tetanus en mazelen is dat gelukt. Ook is de zogenaamde 'verborgen honger' een gevoelige slag toegebracht: een gebrek aan vitamine A en jodium, waar door respectievelijk blind heid en een geestelijke ach terstand wordt veroorzaakt, Komt veel minder voor dan in 1990. Grote zorgen Uiteraard zijn dit belangrijke successen. Maar veel proble men waarvoor al lang een oplossing had moeten zijn, beïnvloeden nog steeds het leven van miljoenen kinde ren. Zo is ondervoeding in de hele wereld met slechts 15,8 procent teruggedrongen. In de Afrikaanse landen onder de Sahara is zij zelfs toegeno men. Honderd miljoen kinde ren kunnen nog steeds niet naar school, en vele miljoe nen krijgen onderwijs van slechte kwaliteit. In ontwikke lingslanden hebben 1,1 miljard mensen geen veilig drinkwa ter, met alle gevolgen van dien. Allemaal zaken waar Unicef zich grote zorgen over maakt. Concrete, snelle actie Deze problemen vragen om concrete, snelle actie en daar om roept Unicef de Wereldtop dringend op om visie en leiderschap te tonen. Investeringen in goede ge zondheidszorg en goed on derwijs betalen zichzelf dub bel en dwars terug. Alle reden voor de wereldleiders om in New York alsnog stappen te nemen op de punten waarop ze in gebreke zijn gebleven. Natuurlijk kunnen zij het niet alleen. Pas als een heel land meedoet, kan de situatie voor kinderen echt verbeteren. Daarom heeft Unicef met een In het zuiden van Egypte, op de scheidslijn van de woestijn en de Nijl, woont Nadia. Voor een meisje uit haar omge ving heeft ze een ongewone toekomstdroom: ze wil naar de universiteit. Nadia is vastbesloten en haar ouders steu nen haar. "Toen ze in groep drie zat, kon ze al beter lezen en schrijven dan haar broer," zegt haar vader trots. De door Unicef gesteunde buurtschool blijkt voor de talentvolle Nadia een uitstekende basis voor een veelbelovende toe komst. De Kindertop gaat om kinderen als Nadia, zodat zij hun dromen waar kunnen maken. aantal andere organisaties de 'Wereldwijde Beweging voor Kinderen' opgezet. Talloze organisaties, bedrijven, bekende en onbekende men sen doen mee en beloven zich in te zetten voor kinderen. individuele kinderen Bij al het gepraat over cijfers en statistieken vergeten we gemakkelijk dat het om indi viduele kinderen gaat. Elk van die miljoenen kinderen die niet genoeg te eten krijgen, die niet naar school kunnen, die geen goede medische zorg krijgen, heeft een gezicht en een naam. I

de Faam | 2002 | | pagina 25