SICON BV Werktuigbouwkunde en ESEX3 MEAO'ers-BE en HEAO'ers-BE 1 1 medewerker *r medewerkers BAKJPSLAND Enthousiaste nieuwe collegae deeltijd opleidingen cursussen Bakkersland Westkapelle is op zoek naai BroodBakker m/v 38 uur per week Vrachtwagenchauffer m/v (Oproepkracht) Magazijnmedewerkers m/v 38 uur per week Vakantie medewerkers Heb je interesse in één van de bovengenoemde functies? Werk aan je talent Bij voldoende deelname starten per september 2002 de volgende cursussen en deeltijdopleidingen: Deeltijdopleiding Cursus Stichting Arduin Gastvrouwen/heren Commerciële binnendienst medewerker m/v Buitendienst adviseur assurantiën m/v eerste medewerker afwas medewerkers afwas Ziekenhuis Walcheren 20 FAAM/VLISSINGER Woensdag 5 juni 2002 0 V N V f R S Bakkersland is een jonge concern-organisatie (ca. 2800 medewerkers) die begin 1999 is ontstaan door een fusie van 10 familie bakkerijgroepen, waarvan sommige met een historie van meer dan 100 jaar. Bakkersland Westkapelle maakt onderdeel uit van de Business Unit Brood Bake-off. In Westkapelle worden o.a. de volgende producten gemaakt: groot- en kleinbrood bolussen beschuitbollen vruchtenbrood Bakkersland Westkapelle is een organisatie in ontwikkeling waarin altijd plaats is voor gedreven vakmensen. Binnen ons team van enthousiaste Kwaliteit Bakkers zoeken wij versterking. Wij zoeken iemand die beschikt over recente ervaring in een moderne broodbakkerij, beschikt over diploma's broodbakker, kwaliteitsbewust is en goed kan werken in team verband. Voldoe jij hieraan, reageer dan nu! Zes dagen per week worden onze ovenverse produkten in de vroege morgen naar de winkels gebracht. Ben jij in het bezit van rijbewijs B-C-E en chauffeursdiploma, en wil je op oproepbasis voor ons rijden, dan zien we je reactie graag snel tegemoet. Via een uiterst modern verdeel systeem, worden zes nachten per week vele soorten brood, kleinbrood en specialiteiten klaargezet voor aflevering bij onze klanten. Overdag bakken we houdbare specialiteiten als beschuitbollen en vruchtenbrood, welke de volgende dag door heel Nederland verkocht worden. Het inpakken gebeurt met behulp van moderne verpakkings machines. Ook voor deze werkzaamheden zijn wij op zoek naar enthousiaste mensen. Ben jij 18 jaar of ouder, hou je van aanpakken en ben je nog op zoek naar een leuk vakantiebaantje? Bel of schrijf ons dan vandaag nog! Voor meer informatie kun je terecht bij Astrid Prent, tel. 0118- 571355. Jouw schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. kun je richten aan: Bakkersland Westkapelle Postbus 6 4360 AA Westkapelle FAAM/VLISSINGER WOENSDAG 5 JUNI F Werktuigbouwkunde middenkaderfunctionaris (niveau 4)^Jwerkvoorbereider (niveau 4)' Driejarige deeltijdopleiding voor middenkaderfunctio naris. Opleidingsopzet: Elk cursusjaar wordt een aantal deel kwalificaties afgesloten. Het is ook mogelijk om in te schrijven voor een van de volgende deelkwalificaties: bedrijfsvoering, montage/onderhoud, verspanen, plaat en constructie, mechaniseren/installeren, en tekenen/ construeren. Toelatingseisen: Mavo-diploma, Vbo-diploma, primair SOM-diploma of gelijkwaardig en bij voorkeur werk zaam in de metaal. Lesavonden Maandag-, dinsdag- en donderdagavond. Van 18.20-21.40 uur. Tweejarige deeltijdopleiding voor vakman. Opleidingsopzet: De opleiding omvat o.a. de volgende deelkwalificaties: monteren/stellen, productietechniek, lastechnologie, en constructies/apparaten. Toelatingseisen: Niveau-2 diploma in een constructie- of onderhoudsberoep primair SOM-diploma of gelijk waardig en werkzaam in een erkend leerbedrijf. Lesavond: Eén middag/avond (8 lesuren) van 13.00 tot 20.00 uur. Tweejarige deeltijdopleiding voor vakman. Opleidingsopzet: De opleiding omvat o.a. de volgende deelkwalificaties: systematisch storingzoeken, mecha nische aandrijfsystemen, en veiligheid. Toelatingseisen: Niveau-2 diploma in een montage- of onderhoudsberoep, primair SOM-diploma of gelijk waardig en werkzaam in een erkend leerbedrijf. Lesavond: Eén middag/avond (8 lesuren) van 13.00 tot 20.00 uur. Cursus van 30 dagdelen. Cursusopzet: De cursus bestaat uit 8 modulen: bedrijfs organisatie, werkvoorbereiding, planning, normstel lingstechniek, kosten en kostprijsberekening, logistiek, software werkvoorbereider, en integratiecases. Toelatingseisen: MTS, voortgezette technische beroepsopleiding of gelijkwaardig. Lesavond: Eén avond per week van 18.20 tot 21.40 uur. Cursus van 40 dagdelen. Cursusopzet: De cursus bestaat uit 6 modulen: aan- drijftechniek, constructie en apparaten, pompen en appendages, pneumatiek, hydrauliek en storingzoe ken. Toelatingseisen: Niveau-2 diploma in een montage- of onderhoudsberoep, primair SOM-diploma of gelijk waardig en werkzaam in een erkend leerbedrijf. Lesavond: Eén avond per week van 18.20 tot 21.40 uur. Cursus van 13 dagdelen. Cursusopzet: De cursus omvat de volgende onderde len: coördinaten, lijnen/cirkels/bogen, wijzigen/ver plaatsen, blokken/attributen, beeldschermbesturingen, arceren, en lay-out. Voorkennis: Algemene basiskennis van informatica en kennis van technisch tekenen. Lesavond: Eén avond per week van 18.20 tot 21.40 uur. Aanmelding en Informatie ROC Zeeland, sectoren techniek en nautisch Oude Veerhavenweg 3 Postbus 22 4380 AA Vlissingen Tel. (0118) 558800 E-mail: mto@roaeeland.nl Cursus van 9 dagdelen. Cursusopzet: De cursus omvat de volgende onderde len: modelspace/lay-out, symbolenbibliotheek, referen tietekening, aanpassen van menu's, driedimensionaal, en tekenen. Voorkennis: Basiscursus AutoCAD. Lesavond: Eén avond per week van 18.20 tot 21.40 uur. V Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin. De Stichting Arduin: een dyna mische organisatie ten dienste van mensen met een verstande lijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienst verlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog Castvrouw/heer binnen een woning van Arduin betekent: Wie bent u en wat kunt u? Goede arbeidsvoorwaarden! Geïnteresseerd? Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Ter ondersteuning van cliënten in woningen op Walcheren zijn wij op zoek naar: Het ondersteunen van cliënten op de volgende gebieden: Verrichten van huishoudelijke taken, o.a. schoonmaken, koken, boodschappen doen, etc. Ondersteunen van de Zorgmedewerker bij eenvoudige verzorgende taken. Het creëren van een gezellige, huislijke sfeer. Bij de recreatieve activiteiten van de cliënten in en rond de woning. Deze ondersteuning wordt geboden in de vroege ochtend, de namiddag/vroege avond en in het weekend. Goed inzicht in het samen met de cliënten voeren van een huishouding. U heeft hiervoor geduld nodig, maar moet ook initiatieven durven nemen. U ziet er een uitdaging in om cliënten te ondersteunen in het zo zelfstandig mogelijk voeren van hun eigen huishouding, te ontdekken wat zij zelf kunnen en nieuwe (deel)taken uit te proberen. Gezien het werkgebied is het wenselijk dat u over een auto beschikt. Vaste contracten, waarbij het aantal uren bespreekbaar is. Ook invalcontracten zijn mogelijk. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Doorgroei mogelijkheden in de functie aanwezig. CAO- Gehandicaptenzorg wordt gevolgd. Een dynamische werkomgeving met ruimte voor eigen initiatief. Laat ons dat dan schriftelijk weten. U kunt uw brief met CV, vóór 15 juni a.s., stu ren naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, of P0&0@Arduin.nl o.v.v. vacaturenummer 2002-15. Voor inlichtingen kunt u bel len met de personeelsfunctionarissen Petra van Leeuwen of Isabella Goeree op 0113-246500. Meer informatie over Arduin vindt u op www.arduin.nl. Wings makelaars in de diverse verzekeri levensverzekeringi in Nederland. Ter versterking pan ons team van 9 enthousiaste medewerkers voor ons kantoor in Middelburg zoeken wij een: Voor de verzorging van uiteenlopende administratieve werkzaamheden t.a.v. verzekeringen. Onze gedachten gaan hierbij uit naar iemand met enige ervaring en in het bezit van het assurantie B-diploma. Wat wij echter belangrijker vinden is accuratesse, initiatief en een sociaal commerciële instelling. Tevens heb je de bereidheid tot het volgen van cursussen. Voor het bezoeken en adviseren van particulieren en MKB relaties op het gebied van schade- en levensverzekeringen. Daarnaast is een belangrijke verantwoordelijkheid het uitbouwen van de bestaande portefeuille. Voor deze functie is enige jaren ervaring onontbeerlijk evenals het assurantie B-diploma. Hen open en commerciële instelling zijn vanzelfsprekend. Heeft één van deze uitdagende functies jouw interesse dan verzoeken wij je jouw sollicitatie met C.V. te zenden aan Wings makelaars in assurantiën t.a.v. mevrouw M. Nagelmakers, Postbus 700, 4330 AS Middelburg. Met vragen kun je terecht bij Wilfried Boonman, tel 0118 63 66 22. Wings finance houses vindt u in: Middelburg Rotterdam Breda Bergen op Zoom Dordrecht SICON BV is gevestigd in Vlissingen en behoort tot de Fabricomgroep. Ons bedrijf met 450 medewerkers in vaste dienst, is als mechanische (hoofd)aannemer gespecialiseerd in de prefabricage en montage van leidingwerk en equipment op nieuwbouw projecten en onderhoudsstops op (petro) chemische plants, vuilver brandingsinstalla ties en kracht centrales. Tevens ontwerpen en bouwen wij gro te bolvormige en cilindrische opslagtanks. Voor onze afdeling productie vragen wij: met interesse voor techniek die binnen onze organisatie opgeleid willen worden voor functies in onder andere cost control, contractmanagement, project management en planning. De werkzaamheden vinden plaats op diverse locaties bij verschil lende opdrachtgevers, met name in de (petro)chemische indus trie, in binnen- en buitenland. Wij vragen: een ondernemende en resultaatgerichte instelling flexibiliteit en enthousiasme commerciële en leidinggevende capaciteiten sociaal vaardig goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ook in het Engels bij voorkeur woonachtig in de regio Zuidwest-Nederland Wij bieden: Een afwisselende uitdagende baan met goede vooruitzichten. Prima arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer C. R. de Regt, hoofd productie, telefoon, 0118-488006 of mevr. J. Conijn-Schouwstra, afdeling personeelszaken, tel. 0118-485857. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Sicon BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 37, 4380 AA Vlissingen. E-mail adres: Sic0n@zeel9ndnet.nl. Kijk op onze website! www.sicon.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. ■m een steenworp afstand van de Westerschelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen. De voorgenomen fusie met de Oosterscheldeziekenhuizen in Goes, evenals de gezamenlijke transmurale afdeling met Thuiszorg Walcheren, passen hier uitstekend in. Ben jij iemand die van aanpakken houdt en wil je fulltime werken in een wisselend dienstrooster, ook in de weekenden? Wij zoeken een eerste medewerker afwas! Als eerste medewerker afwas verzorg je machinaal of handmatig de centrale afwas, je reinigt en onderhoudt de afwaskeuken en zorgt voor het transport van voedingsmiddelen en serviesgoed. Verder word je belast met administratieve taken betreffende de dienst roosters en roosterverantwoording. Je verhelpt kleine storingen en vervangt onderdelen aan de apparatuur. Bij afwezigheid van de teamleider dien je onderdelen van diens taken waar te nemen. Wie zoeken we? Wij zijn op zoek naar iemand met ruime werkervaring en een voltooide opleiding op lbo-niveau, bij voorkeur in het vakgebied. Verder heb je kennis van of gevoel voor H.A.C.C.P. Wat we bieden? Werken bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. De functie is ingeschaald volgens FWG schaal 20 en kent een maximumsalaris van 1.787,-- bruto per maand op fulltime basis. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Ben jij iemand die van aanpakken houdt en wil je parttime werken in een wisselend dienstrooster met name in de avonden? Wij zoeken medewerkers afwas! Als medewerker afwas verzorg je machinaal of hand matig de centrale afwas, je reinigt en onderhoudt de afwaskeuken en zorgt voor het transport van voedings middelen en serviesgoed. Wie zoeken we? Wij zijn op zoek naar twee mensen met een voltooide vakopleiding op vbo-niveau met een flexibele instelling. De opleiding voor medewerker afwas (of ervaring in een soortgelijke functie) strekt tot aanbeveling. Wat we bieden? Werken bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. De functies zijn ingedeeld in FWG schaal 15 en kennen een maximum salaris van 1.682,-- bruto per maand op fulltime basis. Wij hebben twee vacatures: één voor gemiddeld 18 uur per week, gedeeltelijk gebaseerd op een containercontract. In de praktijk houdt dit in dat je gemiddeld 8 uur per week diensten werkt volgens een basisrooster, dit kun nen zowel dag-, avond-, en weekenddiensten zijn, waar bij de werktijden globaal liggen tussen 07.15 en 21.00 uur, de overige uren wordt gewerkt op basis van inval- en oproepuren. De tweede vacature betreft een functie voor avondhulp voor gemiddeld 10 uur per week (dienst van 18.30- 21.00 uur, ook in de weekenden). Incidenteel kan men ook ingezet worden op andere diensten (met name in vakantieperiodes). Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Meer weten? Bel met de heer M. Paulusse, teamleider afwas, telefoon (0118) 42 53 47 of met mevrouw B. Louter, hoofd voeding, telefoon (0118) 42 53 50. Reageren? Interesse in één van deze banen bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur je sollicitatiebrief met CV vóór 19 juni a.s. naar de heer G.M. Boot, personeelsadviseur Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of mail naar secretariaatp&o@walcheren.ziekenhuis.nl MOOI WEAK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING r T I

de Faam | 2002 | | pagina 20