VAN DE liii G EM EENTE VUSSINGEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE MIDDELBURG VE MIDDELBURG I VLISSINGEN VEERE Woensdag 5 juni 2002 FAAM/VLISSINGER 19 INFORMATIE OVERHEID BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn in gekomen voor: het verbouwen van de praktijkruim te op het perceel Bellinkplein I; - het verbouwen van de trap op het perceel Londensekaai 19A; het plaatsen van dakkapellen op het perceel Hammarskjöldlaan 18; het uitbreiden van de woning op het perceel Molendijk 58 te Nieuw- en Sint Joosland; het uitbreiden van de woning op het perceel Veerseweg 143; het verbouwen en uitbreiden van de woning op het perceel Noordweg 407; het uitbreiden van de woning op het perceel Seisweg 78; het wijzigen van de aanbouw op het perceel Schoutstraat 39; het bouwen van een woning op het perceel Dillenburglaan 4; het uitbreiden van de woning op het perceel Nadorstweg 6; het bouwen van een serre op het perceel Kruitmolenlaan 72; het bouwen van een bedrijfshal op een perceel aan deAmpereweg; het bouwen van een woning en vrij staande garage op het perceel Ooststraat 3; het bouwen van een dak op de ga rage ten behoeve van een hobbyka mer/berging op het perceel Ban- jaard 11 teArnemuiden; het bouwen van vier woningen op de percelen J.J. Smitstraat 1,2,3 en 16; het plaatsen van een tuinhuisje/ber ging op een perceel op het volks tuincomplex aan het Griffioenpad; het uitbreiden van de woning op het perceel Prooijenseweg 9; het aanbrengen van reclame aan het pand op het perceel Markt 79; het bouwen van een woning op het perceel Gruttostraat 22; het aanbrengen van verlichting op het voetbalveld op het perceel Kruit molenlaan 125; het aanbrengen van verlichting op de tennisbanen op het perceel Kruitmolenlaan 125. N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is inge stemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het bouwen van een serre op het perceel Walraven van Hallstraat 20 (17-5); het uitbreiden van de woning op het perceel Noordweg 126(17-5); het gedeeltelijk slopen van Hofje onder den Toren op de percelen Nieuwe Kerk gang I t/m 21 (17-5); het plaatsen van een dakopbouw op het perceel Schepenenlaan 314(17-5); het bouwen van een tuinkasje/plan- tenkas op het perceel Arnestraat 3 (22-5); het verbouwen van een dienstenge bouw op het perceel Koudekerkse- weg 145 (22-5); het plaatsen van een dakopbouw en het aanbouwen van een bijkeu ken op het perceel Adelaarstraat 46 (22-5); het verbouwen van de garage tot slaapkamer en berging het aanbou wen van een carport en het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Lau rens Stommesweg 35 (23-5); het bouwen van een schuur op het perceel Nieuwlandseweg 22 teAr nemuiden (23-5); het bouwen van een schuur op het perceel Schweitzerstraat 13 (23-5); het bouwen van een serre op het perceelAmnestylaan 90 (23-5); het plaatsen van kunststof kozijnen op de percelen Ohmweg 3A en 3B> (23-5); het bouwen van een kweekkasje op het volkstuinencomplex (tuin nummer 122) aan het Griffioenpad (22-5); het bouwen van twee bijkeukens op de percelen Gerbrandijlaan 45 en 47 (23-5); het bouwen van een tuinschuur op het volkstuinencomplex (tuinnummer 153) aan het Griffioenpad (22-5); het verbouwen/uitbreiden Hofje onder den Toren op de percelen Nieuwe Kerkgang I t/m 21 (23-5); het gedeeltelijk slopen van het dien- BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn in gekomen tb.v.: het uitbreiden van een woning Bizetlaan 14 het bouwen van een kweekkas Vlis- singsestraat K 17 het bouwen van twee maro-boxen aarden wallen Havenweg het uitbreiden van een ziekenhuis Koudekerkseweg 88 het bouwen van een dakterras Gas thuisstraat 31 het bouwen van een berging Noord- beekseweg 19 het vernieuwen van een pui Wolstraat 128 het bouwen van een bedrijfsloods Handelsweg het bouwen van een bedrijfsloods Octrooiweg het bouwen van een snack-kiosk Piet Heinkade 94 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist Het is mogelijk dat de tekenin gen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE BOUW-, SLOOP-, GEBRUIKSVERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgen de vergunningen verleend: het bouwen van een overkapping Engelandweg 2 t/m 4 (even nr.) het aanbouwen van de achterzijde van een woning Van Karnebeek- straat 3 7 het gebruiken van een wijkcentrum buurthuis Alexander stengebouw op het perceel Koude kerkseweg 145 (23-5); het uitbreiden van het bedrijfspand op het perceel Voltaweg 31 (22-5); het bouwen van een garage op het perceel Boterbloemstraat 30 teAr nemuiden (23-5); het bouwen van een bijkeuken op het perceel Schorerstraat 31 teAr nemuiden (22-5); het aanbouwen van de badkamer/vernieuwen achtergevels en een spiltrap op het perceel Sin gelstraat 4 (23-5); het vervangen van kozijnen op het perceel Seisstraat 6 (22-5); het uitbreiden van de woning op het perceel Prins Johan Frisostraat 9 (22-5); het bouwen van een woning op het perceel Schokker 5 teArnemuiden (24-5); het plaatsen van een dakkapel en het wijzigen van een garage in kan toorruimte op het perceel Noordweg 379 (24-5). Bij de hierboven genoemde besluiten kun nen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen bin nen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Poséus 61, 4330AB Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij voorne mens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning vrijstelling te verlenen van het ter plaatse vigerende bestemmingsplan "Ar- nemuiden Hazenburg"ten behoeve van: het bouwen van een woning op het perceel Botter I teArnemuiden; het bouwen van een woning op het perceel Hengst 12. De (bouwjaanvragen liggen met ingang van vrijdag 7 juni 2002 gedurende 4 weken (tot en met 4 juli 2002) ter in zage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlis- singsestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de (bouwjaanvragen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Mid- Gogelweg 59 het verbouwen van een voorgevel Nieuwe Vlissingseweg 79 het uitbreiden van een woning Ritthemsestraat 62 het wijzigen van een voorgevel Jacob Isaac Sandersestraat 14 het bouwen van inspectieruimte Duitslandweg 2 het uitbreiden van een woning Talmalaan 23 het wijzigen van het gebruik van het pand Bellamy park 22 in horecadoel- einden ten behoeve van de verplaat sing van zijn cafébedrijf Groene- woud 70 het slopen van een houten schuur met asbest dak en wanden Koopmansvoetpad 24 het slopen van een woning en garageVredehoflaan 149 het verbouwen van een woning Wes- terzicht 454 het verbouwen van een woning Noordbeekseweg 18 het verbouwen van een woning Wil lem Alexanderstraat I delburg maken bekend dat zij voorne mens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Veersepoortten be hoeve van het uitbreiden van de wo ning op het perceel Prooijenseweg 9 te Middelburg. De (bouw)aanvraag ligt met ingang van vrijdag 7 juni 2002 gedurende 4 weken (tot en met 4 juli 2002) ter in zage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst StadsontwikkelingVlis- singsestraat 21 Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze de (bouwjaanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONUMEN TENVERGUNNING Van 7 juni tot en met 20 juni 2002 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het gedeeltelijk slopen en verbouwen van het provinciehuis Zeeland op het perceel Abdij 5. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en ge motiveerd worden ingediend bij burge meester en wethouders van Middelburg Postbus 61,4330AB Middelburg. VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Middelburg maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 2 7 mei 2002 heeft verklaard dat een herzie ning van het bestemmingsplan Tooren- vliedt' wordt voorbereid ten behoeve van de realisatie van een aantal overdekte jeu des boulesbanen op het perceel Koudekerkseweg 141 te Middelburg. De raad besloot tevens dat het voorbe- reidingsbesluit in werking treedt met in gang van vrijdag 7 juni 2002. Het voorbereidingsbesluit ligt met bij behorende tekening waarop het gebied (perceel) is aangegeven waarvoor het betreffende besluit geldt, met ingang van 7 juni 2002 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling,Vlis- singsestraat 21. Belanghebbenden kunnen binnen 6 weken na de datum van publicatie van het besluit een gemotiveerd bezwaar- Binnen zes weken na de datum van ver zending van de desbetreffende vergun ning kan bij ons college een gemotiveerd bezwaarschrift worden ingediend. De datum van verzending van de des betreffende vergunning kunt u opvra gen of inzien in het openbare bouw re gister, bij het Loket Bouwen en Wonen (kamer 034). VRIJSTELLINGEN: Wij willen positief beslissen op de volgen de aanvraag om vrijstelling met bijbeho rende aanvraag om bouwvergunning: het uitbreiden van de woning Van der Helstlaan 20 het bouwen van een tuinhuisje Diezestraat 39 het uitbreiden van een woonhuis Middelburgsestraat 55 het uitbreiden van de woning Roer straat 43 het bouwen van een garage Rijnstraat I Artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Orde GEMEENTE POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tij dens openingstijden inzien bij de centra le publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse I te Domburg. BEZWAAR/BEROEP/VOORLO PIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden be zwaar maken tegen overheidsbeslui ten (dus ook tegen bouwvergunnin gen, akkoord bevonden meldingen en vrijstellingen). Dat moet schriftelijk, ge motiveerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk worden verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de publicatie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B 8iW,de burgemeester of de gemeen teraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissementsrechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten verschuldigd.Arrondissementsrecht- bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA Mid delburg. Informatie: (0118) 555444. ART. 19 lid 3 WRO Er is een aanvraag bouwvergunning binnengekomen voor: Oostkapelle het verbouwen van een zomerhuis op het perceel Burgvliet 19. Serooskerke uitbreiding garage/berging van twee geprojecteerde landhuizen aan de Oostkapelseweg Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan.Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toepas sing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In ver band hiermee ligt de bouw- en situ atietekening van 6 juni t/m 3 juli 2002 tijdens de openingstijden ter in zage op het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende deze periode be staat voor u de mogelijkheid schriftelij ke zienswijzen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. INSPRAAK UITBREIDING BOS IN EN AANSLUITEND AAN HET KREKENGEBIED TE VEERE Op grond van de Inspraakverordening ligt van 6 juni t/m 3 juli 2002 op het ge meentehuis te Domburg ter inzage het plan van de Landinrichtingscommissie Walcheren (Dienst Landelijk Gebied) voor het aanleggen van nieuwe percelen bosgebied in en aansluitend aan het kre- kengebied (omgeving Landschuurweg en Kraaienestweg) teVeere,met een uitlo per naar de Snouck Hurgronjeweg te Gapinge. Gedurende deze termijn kunnen inwo ners en natuurlijke- en rechtspersonen die in de gemeente een belang hebben op dit plan inspreken door schriftelijk een zienswijze bij burgemeester en wet houders van Veere, Postbus 1000,4357 ZV Domburg in te dienen. Op dinsdag 11 juni 2002 wordt tussen 19.00 en 21.00 uur in het gemeente huis te Domburg een informatiebijeen komst in de vorm van een inloopavond gehouden. Op deze avond zijn deskun digen van de Dienst Landelijk Gebied, het Staatsbosbeheer en de gemeente aanwezig om nadere informatie te vers trekken en over het plan van gedachten te wisselen.Tjdens deze bijeenkomst kunnen ook mondeling zienswijzen wor den ingediend.Afhankelijk van de reac ties zal worden bezien of het plan aan gepast moet worden. BOUWISLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-lsloopvergunning, meldingen zijn ingekomen voor: Domburg het uitbreiden van een winkelpand Markt 11; het bouwen van een woning Brouwerijweg; Gapinge het bouwen van een woning Schel- lachseweg; Koudekerke het vernieuwen/wijzigen van voorge vel/zijgevel Middelburgsestraat 9; het uitbreiden van een woning de Walestraat 15; Meliskerke het uitbreiden van een museum en restaurant Dorpsstraat 3; Serooskerke het bouwen van een landhuis (gewij zigd bouwplan) Oostkapelseweg; het bouwen van een dakkapel Noordweg 41; Veere het bouwen van een douche-, was- schrift indienen bij de gemeenteraad. Tegelijkertijd met of na indiening van het bezwaarschrift kan, indien de on verwijlde spoed dit vereist een voorlopi ge voorziening worden aangevraagd bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht ter attentie van de Voorzie- ningenrechter, Postbus 8109,4330 EC Middelburg. Middelburg, 5 juni 2002. INSPRAAK ONTWERPNOTA EVENEMENTENBELEID Burgemeester en wethouders maken bekend dat vanaf 5 juni t/m 10 juli 2002 bij de gemeentelijke Afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 (be gane grond) te Middelburg ter inza ge ligt de ontwerpnota integraal eve- nementenbeleid. De nota heeft tot doel de kwaliteit diversiteit en spreiding van het eve nementenaanbod te bevorderen. Bo vendien worden hierin nadere spere- gels aangegeven voor de organisatie van evenementen. Gedurende ge noemde termijn kunnen inspraakre acties schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 570, 4330 AN Middelburg. VERORDENING LEERUNGENVERVOER Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de verga dering van 27 mei 2002 heeft besloten tot vaststelling van de verordening Leer lingenvervoer gemeente Middelburg. Burgemeester en wethouders van Mid delburg hebben in de vergadering van I mei 2002 besloten dat over dit be sluit op grond van deTijdelijke Referen- dumwet een referendum gehouden kan worden. Kiesgerechtigden van de gemeente Mid delburg kunnen binnen drie weken na de dag van deze bekendmaking een in leidend verzoek indienen tot het houden van een referendum. De formulieren tot het indienen van het inleidend verzoek zijn verkrijgbaar bij de afdeling Concernbeleid van de gemeen te Middelburg Lange Noordstraat I te Middelburg. Een dergelijk verzoek dient in persoon te worden ingediend bij ge noemde afdeling. Deze verordening treedt - indien er geen inleidende verzoeken tot een refe rendum worden ingediend of onherroe pelijk is besloten tot het niet toelaten van een inleidend verzoek - in werking op 17 juli 2002. De verordening ligt voor een ieder ter inzage bij de afdeling Com- ning opent daartoe de mogelijkheid. Voordat wij een beslissing nemen liggen de bouw- en situatietekeningen en het vrijstellingsverzoek ingaande donder dag 6 juni 2002 tot en met woensdag 3 juli 2002 ter inzage in het stadhuis (begane grond, kamer 034).Tot en met deze datum kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen bij burge meester en wethouders indienen. WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 13 juni 2002. Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woning toezicht ingediend zijn. BESTEMMINGSPLAN WEG VLISSINGEN-KOUDEKERKE Burgemeester en wethouders van Vlis- singen maken bekend dat met ingang van 6 juni 2002 voor een ieder gedu rende vier weken (t/m 3 juli 2002) ter inzage ligt in het stadhuis (kamer 034) de door de gemeenteraad in zijn ver gadering van 30 mei 2002 vastgestel- municatie van de Bestuursdienst, Stad huisstraat 2 te Middelburg.Kopieën van deze stukken zijn aldaar voor een ieder tegen betaling verkrijgbaar. Ten aanzien van het besluit van burge meester en wethouders van Middel burg dat de mogelijkheid bestaat tot het houden van een referendum kan een belanghebbende tegen betaling van griffierecht binnen zes dagen na de dag van bekendmaking beroep in stellen bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 AE 's Gravenhage. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend doorVarian B.V. te Middelburg voor een nieuwe, geheel de inrichting omvattende vergunning (revisievergunning) voor kan toren, logistiek en laboratoria voor de gas- en vloeistofchromatografie. De in richting is gelegen aan de Herculesweg 8 te Middelburg kadastraal bekend ge meente Middelburg sectie M, nr's. 158, 159,175,230,245,298 en 425. Inzage De aanvraag de ontwerpbeschikking die gericht is op de vergunningverlening onder voorwaarden, en andere relevan te stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage op de Afdeling Milieuzaken van de dienst StadsontwikkelingVlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de af deling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. 0118 -67 52 41). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 6 juni tot 4 juli 2002 kunnen gemotiveerde bedenkingen te gen de ontwerpbeschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden in gediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtewisseling over de ontwerp beschikking kan daarom telefonisch worden verzocht Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt ge steld aanwezig te zijn, kunnen monde ling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht niet be kend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mon deling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking kunnen later beroep instellen bij de afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bedenkingen in te bren gen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving Meldingen artikel 8.41 Wet milieubeheer BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN MIDDELBURG maken bekend dat bij hen zijn binnen gekomen de meldingen ingevolge de Wet milieubeheer van: 1De heerW.C. Pieterse te Middel burg voor de opslag van propaan op het perceel Veerseweg 213 te Middelburg. 2. De heer A van Moont te Wemel- dinge voor een detailhandel (vis- kiosk) op het perceel Kousteense- dijk 13 te Middelburg. 3. Gemeente Middelburg dienst Stadsbeheer te Middelburg voor het stadskantoor geprojecteerd op het perceel Kanaalweg 3 te Mid delburg. 4. Gemeente Middelburg dienst Stadsbeheer te Middelburg voor een algemene parkeerkelder gepro jecteerd op het perceel Kanaalweg 3 te Middelburg. 5. Stichting Arduin "Overwater" te Middelburg voor de opslag van propaan op het perceel Langevie- lesingel 12 te iddelburg. 6. Verhuis- en verhuurbedrijf G.J. Bou- wense v.o.f. te Middelburg voor de opslag van meubelen op het per ceel Elektraweg 5 te Middelburg. 7. Muskys Art Handling te Middelburg voor een houtbedrijf op het perceel Brakstraat 28 te Middelburg. 8. De heer N.G.O.C. Phung Un-Trinh teArnemuiden voor een horecabe drijf op het perceel Noordstraat 30 teArnemuiden. 9. De Jonge Middelburg B.V. te Mid delburg voor grondopslag op het perceel Industrieweg 3 te Middel burg 10. De heer R.R. Jacobse te Nieuw- en Sint Joosland voor een detailhandel (keukens en haarden) op het per ceel Nieuwstraat 22 teArnemui den. 11. De heer T.V.Ta te Middelburg voor een detailhandel (restaurant) op het perceel Vlasmarkt 7 te Middel burg. 12. De heer AR.L Desmedt te Maars- sen voor een detailhandel (bakke rij) op het perceel Lange Delft 8 te Middelburg. 13. De heer I.J. van Maldegem teAr nemuiden voor een detailhandel (luchtfotografe) op het perceel Ca- landweg 26 teArnemuiden. Ten aanzien van de voornoemde inrich tingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde algemene maatre gelen van bestuur op grond van artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. INSPRAAK ARTIKEL 19, LID I WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING KOUDEKERKSEWEG 139 TE MIDDELBURG Op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO), dient het gemeentebestuur bij de voorberei ding van de vrijstellingsprocedure ex ar tikel 19, lid I van de Wet op de Ruimte lijke Ordening inspraak te verlenen op het betreffende ontwerpplan conform de Inspraakverordening Middelburg. Het ontwerpplan betreffende de reali satie van een aantal overdekte Jeu de Boules banen op het perceel Koude kerkseweg 139 ligt hiertoe met ingang van vrijdag 7 juni 2002 gedurende 2 weken (tot en met 20 juni 2002voor een ieder ter inzage bij de sectie Bou wen en Wonen van de dienst Stadsont wikkeling,Vlissingsestraat 21. Inspraak wordt verleend aan ingezetenen en in de gemeente belanghebbende natuur lijke en rechtspersonen. Medewerkers van de sectie Ruimtelijke Ordening van de dienst Stadontwikke- ling zijn bereid een toelichting te geven op het ontwerpplan. Gedurende genoemde termijn kunnen inspraakreacties schriftelijk naar voren worden gebracht op een daartoe be stemd inspraakformulier.Tevens kun nen gedurende deze termijn inspraak reacties mondeling naar voren worden gebracht Hiervoor dient een afspraak te worden gemaakt met de sectie Ruimtelijke Ordening, telefoonnummer 0118-675285. Zie voor andere gemeentelijk in formatie pagina 3 in deze krant, www.middelburg.nl of Maximaal Text 830. de I e herziening van het bestem mingsplan Secundaire Weg Vlissingen- Koudekerke (S 14). De raad heeft de herziening ongewijzigd vastgesteld ten opzichte van het ter visie gelegen heb bende ontwerp. De herziening heeft betrekking op de juridisch-planologi- sche inpassing van een gedeelte van het tracé van de S 14 ter hoogte van de boerderij Groeneweg 5. Gedurende genoemde termijn kunnen, op grond van artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bij Gedepu teerde Staten van Zeeland schriftelijk bedenkingen inbrengen: a. degenen, die tijdig hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar hebben gemaakt; b. belanghebbenden, die kunnen aan tonen redelijkerwijs niet in staat ge weest te zijn hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken en c. een ieder, die bedenkingen heeft te gen de door de gemeenteraad bij de vaststelling aangebrachte wijzigingen ten opzichte van het ter visie gelegen hebbende ontwerp (is niet het geval). BESTEMMINGSPLAN PAAUWENBURG Ter voldoening aan het bepaalde in ar tikel 31 van deWet op de Ruimtelijke Ordening maken wij bekend, dat de door Gedeputeerde Staten van Zeeland verleende goedkeuring aan het bestem mingsplan Paauwenburg, thans onher roepelijk is. Genoemd bestemmingsplan ligt met ingang van 6 juni 2001 voor een ieder ter inzage in het stadhuis (ka mer 034). INSPRAAK BOUWPLAN WIN KELCENTRUM PAAUWENBURG Wij maken bekend dat er een verzoek is ingekomen van Ultimo Vastgoed B.V. om vrijstelling te verlenen van het gel dende bestemmingsplan Paauwenburg om een winkelcentrum te realiseren aan de Paauwenburgweg. Het plan omvat de bouw van een nieuw winkelcentrum met diverse winkeJunits. Dit verzoek met de daarbij behorende stukken ligt gedu rende vier weken ter inzage in het stad huis (kamer 034) en in het Wijkcen trum 'Open Hof (Alexander Gogelweg 59) met ingang van 6 juni 2002 (dus tot en met 3 juli 2002).Voordat wij de gemeenteraad een voorstel doen, stellen wij iedereen in de gelegenheid een in spraakreactie in te dienen gedurende de hiervoor genoemde termijn. GEMEENTEREKENING TER INZAGE Wij maken bekend dat de rekening van inkomsten en uitgaven over het jaar 2001 ter inzage ligt bij de afdeling Bestuursondersteuning in het stadhuis (begane grond, kamer 054). De reke ning is tegen betaling van kosten in af schrift verkrijgbaar. Vlissingen,5 juni 2002. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informa tiepagina 'In den blauw geruiten kiel'elders in dit blad. wmmmm en toiletruimte Wulpenburgseweg 6; het bouwen van een berging Wolf- ertlaan 14; Westkapelle het bouwen van een woning en ga rage E Besnyostraat; het geheel vernieuwen en verande ren van een schuur/berging Noord straat 10; het verbouwen van een berging/schuur Dreefje 4; het slopen van een boerderij c.q. be drijfswoning Prelaatweg 19; het bouwen van een woning Prelaatweg 19; Zoutelande het bouwen van een toilet gebouw en spoelplaats St Janskerke 11; Wij wijzen u erop dat tegen deze aan vraag om een bouw-lsloopvergunning géén bezwaarschrift ingediend kan wor den. Een bezwaarschrift kan pas wor den ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUWI- SLOOPIAANLEG)VERGUNNIN- GENIMELDINGENI MONU MENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend en/of met de volgende meldin gen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending). Grijpskerke het plaatsen van kozijnen Molen straat l;(27-5) Oostkapelle het wijzigen van een voorgevel Noordweg l3;(27-5) het bouwen van een zomerhuis Vroonweg 66;(2 7-5) het geheel slopen van een zomer huis Vroonweg 66;(2 7-5) het verbouwen van een zomerhuis Dunopark 42;(27-5) Serooskerke het uitbreiden van een woning Oostkapelseweg 51;(27-5) Vrouwenpolder het plaatsen van twee balkons Fort den Haakweg 22;(27-5) Belanghebbenden hebben een wettelij ke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum be zwaar te maken tegen de verleende vergunningen, akkoord bevonden mel dingen en verleende vrijstellingen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voor zieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Er is een aanvraag om bouwvergun ning binnengekomen voor: Aagtekerke het bowen van twee woningen Hek- weide kavel 3 en 4. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende bestem mingsplan.Wij zijn van plan om met gebruikmaking van de in het be treffende bestemmingsplan opgeno men mogelijkheid vrijstelling te verle nen. In verband hiermee ligt de bouw en situatietekening van 6 juni t/m 3 ju li 2002 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende deze periode be staat voor u de mogelijkheid schriftelij ke bedenkingen tegen het bouwplan bij het college in te dienen. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat van 7 juni 2002 t/m 5 juli 2002 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de oprichtingsvergunning die wij hebben verleend aan de Koninklijke Nederland se Redding Maatschappij te IJmuiden, die betrekking heeft op de inrichting Jachthaven Oostwatering aan de Polre- dijk teVeere. (drijvend boothuis KNRM) Buiten om de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefoni sche afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118-555447). De vergunning is niet gewijzigd ten op zichte van het ontwerp. T/m 5 juli 2002 kan beroep ingesteld worden bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State door: degenen die bedenkingen hebben in gebracht tegen de ontwerpvergunning; de adviseurs die gebruik hebben ge maakt van de gelegenheid advies uit te brengen over de ontwerpver gunning; degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het verle nen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aan gebracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen de ontwerpvergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 6 ju li 2002, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt ge daan tot schorsing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlo pige voorziening. Het beroepschrift dient te worden ge zonden aan de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopi ge voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA 's - Gravenhage). Domburg, 5 juni 2002 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2002 | | pagina 19