mmmE i *3 sterkte v.a. 65,- Pinksterdag open! De gezelligste woonwinkeldag! zonnebril op ZOA MARCONISTRAAT, GOES Vluchtelingen Maandag t/m Zaterdag Geopend van ÏO.OO uur - 21.30 uur Zondag geopend van 12.00 uur - 17.30 uur Ttoee zussen raken samen 251 cm kwijt 0118-633601 ZEISS reizen altijd last minute Van 11.00 - 17.00 uur Jan Plezier Maak een gezellig ritje over de Woonboulevard! Uitdeelactie Voor alle kinderen heeft de grote beer een leuk én lekker snoepbeest! Intensieve gedragsondersteuningeen uitdaging Stichting Arduin Gratis 3 maanden Avant Garde (t.w.v. 10,50) bij aankoop van een bril met Skylet' zonneglazen van Zeiss. Geïnspireerde Zorgmedewerkers CM/VJ BEL NU Siviss figure® Figuurcorrectie- en Afslankinstituut Lammerensteeg 9,4331 MB Middelburg Zeiss is zien 14.00 uur. Topontmoeting wereldleiders. Spoedberaad. Boardroom clean checked. GOOD JOB! Mikro Electro, Brugman Keukens £t Badkamers, Roobol Woonwinkels, Morgana Slaapkamers, Interieur Totaal, Le Bazar Wonen, GAMMA, Trendhopper, Kwantum, TMC, Runner, Runners Tienerwereld, Verf £t Wand, Pardio Parket Studio, Sleepy, MONTÈL, Decorette en Beter Bed. Woensdag 15 mei 2002 FAAM/VLISSINGER 4 •Pe VAN DE REE brilmodel Gamma is gesloten VLUCHTELINGEN» Bel vandaag nog met Ton Breedveld, 06 - 22 21 14 53 voor een baan in Vlissingen, Goes of Middelburg. Perspectief? Zorgmedewerkers kunnen zich ontwikkelen tot Persoonlijk Assistent. Elke cliënt in Arduin heeft een Persoonlijk Assistent die in samenspraak met de individuele cliënt en/of ouders/wettelijke vertegenwoordigers verantwoordelijk is voor het op- en/of bijstellen van het persoonlijk ontwikkelingsplan van de cliënt. De Persoonlijk Assistent heeft de regieverantwoordelijkheid voor de overeenge komen zorgvraag. )e bent Persoonlijk Assistent voor cliënten in een andere woning dan die waar jij als Zorgmedewerker werkt. Goede arbeidsvoorwaarden! Je krijgt een vast contract aangeboden waarbij het aantal contracturen bespreek baar is. Arbeidsvoorwaarden conform CAO-gehandicaptenzorg. Daarnaast bie den wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Neemt u de uitdaging aan? Wonen en wenken voor mensen mee mogelijkheden Laat ons dat dan schriftelijk weten. Je kunt je brief met CV, vóór 15 mei a.s., sturen aan Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, of P0&0@Arduin.nl o.v.v. vacatu renummer 2002-11. Voor inlichtingen kunt u bellen met de personeelsfunctio narissen Petra van Leeuwen of Isabella Goeree op 0113-246500. Meer infor matie over Stichting Arduin: www.arduin.nl. Nu oob Ilskar te huur voor Feesten en Partijen met Ambachtelijk Italiaans Roomijs. Wat houdt dit in? Wie ben je en wat kun je? Voor cliënten in een aantal woningen op Walcheren (o.a. Aagtekerke, Meliskerke en Middelburg) zijn wij op zoek naar: Het begeleiden en ondersteunen van cliënten in hun zorgvragen op het gebied van wonen en vrijetijdsbesteding. Cliënten ondersteunen bij de vormgeving aan hun leven, en hen begeleiden naar grotere zelfredzaamheid. Cliënten met soms uitda gend gedrag. Dit betekent dat je samen, gelijkwaardig aan je collega's, op zoek bent naar nieuwe mogelijkheden om de wensen van de cliënten te realiseren. Arduin werkt met zelfsturend teams, in wisselende diensten volgens jaarroosters, rekening houdend met de wensen van cliënten (o.a. weekend- en slaapdiensten). Je bent inventief in het zoeken naar ontplooiingsmogelijkheden van cliënten. Om de functie van Zorgmedewerker goed inhoud te kunnen geven beschik je over een afgeronde opleiding SPH, SPW, Z-, of B- verpleegkundige, bij voorkeur aangevuld met ervaring in de psychiatrie of psychosociale hulpverlening. Met respect en doorzettingsvermogen zet je je vakkennis en ervaring in voor cliën ten. Evenwichtigheid, zelfstandigheid en een positieve instelling zijn eigen schappen die kenmerkend voor je zijn. Je bent bij voorkeur in bezit van rijbe wijs B en eigen vervoer. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin. De Stichting Arduin: een dyna mische organisatie ten dienste van mensen met een verstande lijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienst verlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog Lange Delft 125 - Middelburg Tel.: 0118-651988 rsoneel MargaMoreau (Kamperland) van 87 kg naar 75 kg (-126 cm) Tonnie Broerse (Kapelle) van 72 kg naar 59 kg (-125 cm) Ondersteuning verlenen aan :en met een ver- lelijke beperking. Tonnie: Doordat ik na een ongeval in de rolstoel belandde kwam ik al gauw zo'n 17 kilo aan. Mijn zus had al langer een gewichtsprobleem. MargaIk was er al voor naar het ziekenhuis gegaan, maar ondanks adviezen van een diëtiste werd ik geen grammetje lichter. Ik had er echt last van, In de tuin werken was bijvoorbeeld voor mij geen pretje en ik liep de hele dag aan mijn kleren te sjorren om mijn te dikke buik te verbergen, wat natuurlijk niet lukte. Tonnie: Jaren geleden was ik al voor een gratis figuuranalyse bij Swiss Figure ge weest en ik had toen al een positieve indruk gekregen van de sfeer die er heerste. Ook de methode die ze daar hanteerden sprak me aan omdat ik er een actief aandeel in zou kunnen hebben. Marga: Vorig jaar november besloten we samen te gaan beginnen. Sinds die tijd ben ik een ander mens geworden. Mijn maatje 50 is nu 42-44 geworden en mijn omgeving vindt het prachtig. Mijn man heeft nóg een reden om tevre den te zijn: we hebben ons huis casco laten neerzetten en ik kan zonder problemen allerlei klusjes aanpakken. Tonnie: Met mij gaat het naar omstandigheden ook steeds beter door de ozonba- den heb ik namelijk aanmerkelijk minder pijn. Ik heb posttraumatische dys- trofie in mijn been en niet alleen de warmte heeft daar een gunstig effect op, maar ook de versnelde afvoer van opgehoopte afvalstoffen geeft veel pijnverlichting. Ik zal dit ook zeker aan mijn anesthesist doorgeven. Marga: Met de oefeningen heb ik van het begin af aan geen problemen gehad. Ik werd goed begeleid en als ik iets echt niet kon werd er een alternatief voor me gezocht. Men stimuleerde mij steeds om door te gaan, zonder dat ik echt onder druk gezet werd. Tonnie: Voor mij was het heel prettig dat alle oefeningen liggend gedaan konden worden in een warme cabine en er werd altijd een oplossing gevonden als door mijn handicap een bepaalde beweging niet mogelijk was. Marga: We kregen voedingsadviezen, die gemakkelijk op te volgen waren. Het viel mij trouwens op dat ze uitzonderlijk veel deskundigheid hadden op dat ge bied. Tonnie: Absoluut. We konden vragen wat we wilden. Meestal hadden ze direct een antwoord en anders kwamen ze daar de volgende keer wel mee. MargaAlles wat ze daar doen komt heel serieus over. Tonnie: En wat minstens zo belangrijk is: er heerst daar een aangename sfeer. Marga: Kortom: we hebben er geen moment spijt van gehad dat we bij Swiss Figure terecht zijn gekomen. Tonnie: En voorlopig gaan we er nog lekker mee door. Marga Moreau en Tonnie Broerse en maak een afspraak voor een gratis figuuranalyse! OPENINGSTIJDEN: maandag, donderdag van 10.00 tot 20.00 uur dinsdag, woensdag, vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur WEBSITE: www.swissfigure.nl Werk je voor I5S, dan werk je niet voor de eerste de beste. Wij zijn de absolute nummer één in facilitaire dienstverlening. Wereldwijd. Talloze topbedrijven kunnen blindelings op ons rekenen. Dankzij jou en je 37.000 collega's. Zo is ISS gespecialiseerd in het reinigen van grote industrie- en kantoorlocaties. Maar dat niet alleen. We regelen daarnaast ook andere zaken. Denk aan interne verhuizingen, technisch onderhoud, receptiewerk zaamheden, catering, afvalverwerking of groenvoorziening. Belangrijk werk dat bijdraagt aan het succes van onze opdrachtgevers. En dat ook nog eens heel afwisselend is. Bovendien kun je rekenen op een prima salaris en goede arbeidsvoorwaarden. FACILITY SERVICES DE VEELZIJDIGE DIENSTVERLENER. WERELDWIJD.

de Faam | 2002 | | pagina 4