VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTE VLISSINGEN I GEMEENTE MIDDELBURG lilii VEE* MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 14 FAAM/VLISSINGER Woensdag 15 mei 2002 INFORMATIE OVERHEID VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID I WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van het be stemmingsplan 'Beschermd Stads gezicht'ten behoeve van de bouw van een nieuw brugbedieningsge- bouw in het Kanaal doorWalche- ren ter hoogte van de Stations- brug te Middelburg. Het bouwplan met ruimtelijke on derbouwing ligt met ingang van vrijdag 17 mei 2002 gedurende vier weken ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikling,Vlissingsestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent het bouwplan kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BESTEMMINGSPLAN 'POELENDAELE 2001' ONHERROEPELIJK Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ingevolge het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend dat het besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland van 5 maart 2002, inzake de goedkeuring van het bestem mingsplan 'Poelendaele 2001' on herroepelijk is geworden. Het bestemmingsplan voorziet in de bouw van het nieuwe kantoor van Rijkswaterstaat, directie Zee land, op de locatie van het inmid dels gesloopte zwembad aan de Poelendaelesingel 16-18 te Mid delburg. Het onherroepelijk goed gekeurde bestemmingsplan ligt met ingang van 17 mei 2002 voor een ieder ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing- sestraat 21 te Middelburg. VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN NIEUW MIDDELBURG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ingevolge arti kel 26 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend dat de ge meenteraad in zijn vergadering van 22 april 2002 het bestem mingsplan 'Nieuw Middelburg'ge wijzigd heeft vastgesteld. Het vastgestelde bestemmings plan ligt met ingang van vrijdag 11 mei 2002 gedurende 4 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling Communicatie, Stadhuis straat 2 en de dienst Stadsontwik keling, Vlissingsestraat 21. De wijzigingen betreffen: - de bestemming van het perceel hoek Prins Bernhardstraat/Prins Hendrikstraat is gewijzigd van "Woondoeleinden" (W(a)6) in "Uit te werken gebied voor wo nen" (UW); - in artikel 4 is lid 3d geschrapt; - in artikel 4, lid 3e is de zinsne de "zonder de nadere aanwij zing (v) op hetzelfde bouwper ceel" geschrapt; - in artikel 4, lid 3 fis de verwijzing "sub d"gewijzigd in "sub e"; - in artikel 4, lid 4c is de verwij zing "sub d" gewijzigd "sub e"; - in artikel 4, lid l ib is de zinsne de "geen onnodige veranderin gen" gewijzigd in "geen relevan te veranderingen"; - in artikel 11, lid 2 is de zinsnede "bouwwerken, geen gebouwen zijnde"gewijzigd in "andere bouwwerken". Het bestemmingsplan heeft betrek king op de woongebieden Nieuw- Middelburg, Oud Arnemuidsvoetpad en omgeving, een gedeelte van het bedrijventerrein Ramsburg en de agrarische randzonde tussen de Veerseweg en de Veerse Watergang. Het plangebied wordt begrensd door de Veersesingel, Sportlaan, Nassaulaan, Veerse watergang en de Oostperkweg. Het bestemmings plan bevat de juridisch-planologi- sche regeling van genoemde reeds bestaande gebieden. Tegen het vastgestelde bestem mingsplan kunnen binnen de ter mijn van terinzagelegging schrifte lijk bedenkingen worden ingediend bij Gedeputeerde Staten van Zee land, Postbus 165,4330 AD Mid delburg, door degene die tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt, alsmede een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening zijn zienswijze bij de ge meenteraad kenbaar te maken.Te gen de door de raad bij de vaststel ling van het plan aangebrachte wij zigingen, kan een ieder gedurende bovengenoemde termijn schriftelij ke bedenkingen inbrengen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het vervangen van de kozijnen op het perceel Seisstraat 6; het bouwen van zeven entreege bouwtjes op percelen aan de Agaat, Saffier, Parelplein, Turkoois en Segeerssingel; het bouwen van een garage op het perceel Zandkreekstraat 2; het aanbrengen van kunststof kozijnen op het perceel Blauwe- dijk 23; het verbouwen en uitbreiden van "Villa Veldzigt" tot vier ap partementen op het perceel Francois Ryckhalspad 2; het bouwen van een tuinkasje op een perceel van het volks tuincomplex "B aaijenompad"; het bouwen van een tuinhuis op het perceel Oosterscheldestraat 140; het vervangen en uitbreiden van de berging op het perceel Oranje Nassaustraat 27 te Arnemuiden; het uitbreiden van de bergingen op de percelen Oranje Nassau straat 23 en 25 te Arnemuiden; het plaatsen van een blokhut op het perceel Lodo van Hamel straat 20; het uitbreiden van de nooduit gang op het perceel Lange Delft III. N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwij ken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het bouwen van een woning op het perceel J.J. Smitstraat 12 (2-5); het bouwen van een woning op het perceel Schokker I te Arne muiden (2-5); het plaatsen van een dakkapel op het perceel Markt 9 te Arne muiden (6-5); het bouwen van een serre op het perceel Langstraat 39 te Ar nemuiden (6-5); het uitbreiden van de woning op het perceel Olmenlaan 12 (6-5); het tijdelijk plaatsen I jaar) van een opslagruimte op het perceel Herculesweg 6 (6-5); het plaatsen van een dakkapel en het isoleren van het dak op het perceel Eigenhaardstraat 47 (6-5); het slopen van een aanbouw en het bouwen van een keuken/toi let op het perceel Noordweg 81 (6-5); het uitbreiden van de woning en het slopen van een schuur op het perceel Noordweg 96 (6-5); het verbouwen van de woning op het perceel Hannie Schafi- straat 2 (6-5); het uitbreiden en verbouwen van de woning op het perceel Mosselkreekstraat 30 (6-5); het verbouwen van de aanbouw op het perceel Klein Vlaanderen 25 (6-5); het plaatsen van een dakkapel op het perceel Noordweg 294 (6-5); het aanbrengen van tuindeuren op het perceel Benensonstraat 19(6-5); het plaatsen van een dakkapel op het perceel Prinsenhove 110 (6-5); het wijzigen van reclame op het perceel Gravenstraat 4 (6-5); het plaatsen van een dakkapel op het perceel Teresastraat 8 (6-5); het bouwen van een woning op het perceel Hengst 5 te Arne muiden (6-5). Het uitbreiden van de Jumbo su permarkt op het perceel Sir Winston Churchill-laan 49 (8-5). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belang hebbenden kunnen binnen zes we ken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse vi gerende bestemmingsplan "Ha- zenburg" ten behoeve van de bouw van twee onder één kapwo- ning op het perceel Schokker 2/4 te Arnemuiden. De (bouw)aanvraag ligt met ingang van vrijdag 17 mei 2002 geduren de 4 weken (tot en met 13 juni 2002) ter inzage bij de sectie Bou wen en Wonen van de dienst Stads ontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de (bouw)aan- vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANWIJZING BIJZONDERE DAG IN VERBAND MET KROEGENTOCHT JAZZFESTIVAL (GELUIDHIN- DERBEPALINGEN). Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij vrijdag I 7 mei 2002 hebben aan gewezen als "bijzondere dag" inge volge de Wet milieubeheer en de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg. Tijdens deze dag zijn de voor schriften ter beperking van geluid en trillinghinder niet van toepas sing. Deze dag is als zodanig aan gewezen ten behoeve van de zo genaamde "Kroegentocht" die in het kader van het Jazzfestival wordt georganiseerd. Gedurende de aangewezen dag kan in de be treffende horecabedrijven levende muziek ten gehore worden ge bracht Hierdoor kunnen de geluidsnormen van de Wet milieu beheer worden overschreden waar door geluidhinder kan optreden. Voorzover thans bekend zullen de volgende horecabedrijven aan de Kroegentocht deelnemen: Café De Mug (Vlasmarkt), Café De Geere (Langeviele), Café-res taurant De Herberg (Potten- markt), Bar American (Plein 1940) en Jazz-eetcafè Desafinado (Koor kerkhof). VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan 'Erasmus- wijk' ten behoeve van het uit breiden van de woningen en het plaatsen van dakkapellen op de percelen Teresastraat 14 en 16 te Middelburg; het bestemmingsplan 't Polder- tje'ten behoeve van het vervan gen en uitbreiden van een ber ging op het perceel Oranje Nas saustraat 27 te Arnemuiden. De (bouw)aanvragen liggen met ingang van vrijdag 17 mei 2002 gedurende 4 weken (tot en met 13 juni 2002) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing sestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de (bouw)aan- vragen kenbaar maken bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONUMENTEN VERGUNNING Van 17 tot en met 30 mei 2002 ligt op de sectie Bouwen en Wo nen van de dienst Stadsontwikke ling de aanvraag om een vergun ning op grond van de Monumen tenwet 1988 ter inzage voor het verbouwen van de winkel/woning tot woning op het perceel Lange Noordstraat 55. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61, 4330 AB Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE (EX ARTIKEL 15 WRO; 'binnenplanse' vrijstelling) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is ingekomen ten behoeve van het bouwen van een volière op het perceel Zilvermeeuwstraat 2 7. Het bouwplan voldoet niet (ge heel) aan het ter plaatse vigeren de bestemmingsplan 'Uitwerkings plan Veersepoort II'. Voornoemd college is voornemens om met gebruikmaking van de in genoemd bestemmingsplan opge nomen mogelijkheid vrijstelling te verlenen van het vigerende be stemmingsplanvoorschrift waar mee het bouwplan in strijd is. In verband hiermee ligt het bouw plan vanaf vrijdag I 7 mei 2002 gedurende 2 weken (tot en met 30 mei 2002) voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwik keling,Vlissingsestraat 21. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswij ze omtrent de bouwaanvraag ken baar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61 4330 AB Middelburg. Zie voor meer gemeentelijke informatie pagina 3 in deze krant, www.middelburg.nl of Maximaal Text 830 BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen Lb.v.: - aanbouwen van een muzieklo- kaal Weyevlietplein 7-13 - verbouwen van een woning Westerzicht 454 - verbouwen van een berging HendrickVroomlaan 36 - aanbouwen van een tuinkamer Dorpsweg 25 27 - verbouwen van een horecapand Sarazijnstraat 13 - bouwen van 8 woningen Zand plaat 4,6,8,10 en 3,5,7,9 - verbouwen van een voorgevel Nieuwe Vlissingseweg 79 - verbouwen van een woning van Turnhoutstraat 38 - verbouwen van een woning van Turnhoutstraat 40 - uitbreiden van een woning Wel- zingseweg 2 A Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE BOUW-, SLOOP-, en GEBRUIKSVER GUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - slopen van asbesthoudende ma terialen Blikken burg 57 t/m 87, Bonenburg I t/m 57 en 20 t/m 84, Sterkenburg I t/m 13 en 22 t/m 50 en Wijenburg I t/m 95 en 2 t/m 100 - bouwen van een bijkeuken Bur gemeester Stemerdinglaan 107 - bouwen van een tuinhuis Van Hogendorpweg 26 - uitbreiden van de kombuis (ge bouw 3) Oosterhavenweg IO - uitbreiden van de woning Paul Krugerstraat 71 - uitbreiden van de woning Kalffstraat 11 - uitbreiden van de woning Kalffstraat 3 - gebruiken van sportkantine Bur gemeester van Woelderenlaan 3 - bouwen van een overkapping Engelandweg 21 - bouwen van een garage Burcht straat 31 - bouwen van een serre Jacoba Van Beierenweg 23 - bouwen van een serre Noorder- baan 5 - verbouwen van de woning en de garage Vredehoflaan 149 - bouwen van een woning en be drijfsruimte (logiesgebouw) Edi- sonparc (ongenummerd) - bouwen van 3 woningen Grote Abeele 2,4 en 6 Binnen zes weken na de datum van verzending van de desbe treffende vergunning kan bij ons college een gemotiveerd bezwaar schrift worden ingediend. De datum van verzending van de desbetreffende vergunning kunt u opvragen of inzien in het openba re bouwregister, bij het Loket Bou wen en Wonen (kamer 034). WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 30 mei 2002. Uw plan moet tenmin ste één week voor de vergaderda tum bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. RAMPENBESTRIJDINGS PLAN De burgemeester van Vlissingen maakt bekend dat zij op 6 februari 2002 heeft besloten, gelet op arti kel 7 van de Wet rampen en Zware Ongevallen, mede gelet op de arti kelen 38 tot en met 44 van de Kernenergiewet, tot vaststelling van het Rampbestrijdingsplan Kernener giecentrale Borssele voor zover het haar bevoegdheid betreft. Het Rampbestrijdingsplan Kern energiecentrale Borssele geldt voor het gehele gebied binnen een straal van IO kilometer rond de kernenergiecentrale Borssele zoals aangegeven op de bij het plan ge voegde kaart Het doel van dit be sluit is het vastleggen van maatre gelen, die moeten worden voorbe reid, in stand gehouden dan wel bij een ongeval in de Kernenergiecen trale te Borssele in de verschillende fasen en bij verschillende ongevals klassen moeten worden uitgevoerd en in hoofdzaak gericht zijn op de bescherming van de bevolking. Bij een radiologisch ongeval met de Kernenergiecentrale heeft op gemeentelijk niveau de burge meester een belangrijke taak te vervullen. Deze moet namelijk tij dens de eerste uren van een onge val, zo mogelijk vóór de lozing van radioactief materiaal, direct tot preventieve beschermende maat regelen besluiten. De exploitant van de Kernenergiecentrale vervult daarbij een adviserende rol. Deze regeling is getroffen om snel op ernstige situaties te kunnen inspe len en om tijdig maatregelen voor de bevolking te kunnen nemen. Zodra het Nationale Beleidsteam bijeen is gekomen, zal dit de eind verantwoordelijkheid voor de be stuurlijke coördinatie op zich ne men. De uitvoering van de maatre gelen welke direct gericht zijn op de bevolking, geschiedt door lokale diensten. Het Rampbestrijdingsplan Kernener giecentrale Borssele ligt voor een ie der ter inzage bij de afdeling be- stuursondersteuning, kamer 118a. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging ontwerpbesluiten Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat door hen aanvragen om vergun ningen op grond van de Wet zijn ontvangen van I. R.G.R. Shipping en Forwarding b.v. te Rotterdam om een revisievergunning (art 8.4 Wet milieubeheer) voor een in richting voor het opslaan en be werken van metalen en metalen voorwerpen dan wel het behande len van de oppervlakte hiervan. De inrichting is gelegen op het perceel Engelandweg 21 te Vlissin- gen-Oost 2. de heerW.L. Sturm te Middel burg om een revisievergunning (art 8.4 Wet milieubeheer) voor een pluimveehouderij met maxi maal 50.000 legkippen. De inrich ting is gelegen op het perceel Scheeweg 6 te Vlissingen. Wij zijn voornemens de gevraag de vergunningen onder voorschrif ten te verlenen. De aanvragen, ontwerpbesluiten en de bijbehorende stukken liggen van 16 mei tot en met 12 juni 2002 ter inzage bij: Loket 2000 in het stadhuis, Stad huisplein 2 te Vlissingen (kamer 034 begane grond). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woens dagavond van 17.15 tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 0118-487204; In bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen de ontwerpbeslui ten bij burgemeester en wethou ders van Vlissingen, postbus 3000, 4380 GV Vlissingen. Wanneer u daar een schriftelijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkin gen, worden uw persoonlijke gege vens niet bekend gemaakt. Voor mondelinge inbreng of ge dachtewisseling kunt u contact opnemen met de afdeling milieu (tel. 0118-487204). Alleen wanneer u tijdig bedenkin gen hebt ingebracht tegen de ont werpbesluiten, kunt u later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te, tenzij wordt aangetoond dat u redelijkerwijs niet in staat bent ge weest (tijdig) bezwaren in te bren gen, of de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer meldin gen zijn ingekomen ingevolge: Besluit detailhandel en ambachts- bedrijven milieubeheer: de heer B.A. de Caluwé (Bian- ca's gebakkraam) wegens het oprichten van een gebakkraam (oliebollen etc). De inrichting is gelegen op het perceel Oranje plein 47 te Oost-Souburg. de heer J.A.J, van Beers (Haring- handel "de Hollandse Nieuwe") wegens het oprichten van een standplaats met een haringkar. De inrichting is gelegen op het perceel Boulevard Bankert te Vlissingen. Besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer: Stichting Door te Goes wegens het wijzigen van de inrichting in een leerwerkplaats voor lichte machinale en handmatige hout bewerking. De inrichting is gele gen op het perceel Glacisstraat 47 te Vlissingen. de heer L de Winter (Arabesk) te Vlissingen wegens het van toepassing worden van het be sluit op een meubelfabriek, de tailhandel en groothandel van meubels. De inrichting is gele gen op het perceel Koningsweg 39 te Vlissingen. Besluit tankstations milieubeheer: Kuzee B.V. te Oost-Souburg we gens het oprichten van een tankstation. De inrichting is ge legen op het perceel aan de Marie Curieweg I te Ritthem. Tango CV te Rotterdam wegens het oprichten van een tanksta tion. De inrichting is gelegen op het perceel Bedrijfsweg 2 A te Vlissingen. Besluit opslag- en transport bedrijven milieubeheer: De Boer Vlissingen v.o.f. te Vlis singen wegens het oprichten van een distributiecentrum van kranten en tijdschriften. De in richting is gelegen op het per ceel Handelsweg 32 te Vlissin gen. Van Koolwijk Shipstores B.V. te Vlissingen wegens het van toe passing worden van het besluit op een opslag- en bevoorra dingsbedrijf. De inrichting is ge legen op het perceel Westerha venweg 15 te Vlissingen. J. van Geenhuizen Beheer B.V. te Rhenen wegens het uitbrei den van een opslaginrichting voor lichtmetalen schoorsteen kanalen met een nieuwe op slagloods voor het opslaan van onbrandbare materialen. De in richting is gelegen op het per ceel Bedrijfsweg 14 te Vlissin gen. Besluit inrichtingen voor motor voertuigen milieubeheer: de heer C. Muller (Auto-Clean Zeeland) te Vlissingen wegens het van toepassing worden van het besluit op een reeds opge richte herstelinrichting voor mo torvoertuigen. De inrichting is gelegen op het perceel Mercuri- usweg 13 te Vlissingen. de heer K.M. Boutchich Spoor straat 4 te Oost-Souburg we gens het herstellen en onder houden van motorvoertuigen. De inrichting is gelegen op het perceel aan de Edisonweg 6c te Vlissingen. de heer AJ. de Vos (Taxionderne ming livo v.o.f). wegens het op richten van een garagebedrijf. De inrichting is gelegen op het perceel Logistiekweg I te Vlis singen. de heer R.A.Verduijn Lunel we gens het oprichten van een au tohandel. De inrichting is gele gen op het perceel Handels weg 38 te Vlissingen. de heer F. van Zwam (garage bedrijf "Alexander") wegens het oprichten van een garage bedrijf. De inrichting is gelegen op het perceel Distributieweg 3 te Vlissingen. Besluit horeca-, sport- en recre atie-inrichtingen milieubeheer: de heer H. Marijs te Vlissingen wegens het van toepassing wor den van het besluit op een vis kraam met terras. De inrich ting is gelegen op het perceel het Ruijterplein 3 te Vlissingen. Recreatieprojecten Zeeland b.v. te Middelburg wegens wijziging van een speelautomatenhal (Funtastic) door verruiming van de openingstijden. De inrichting is gelegen op het perceel Nieu- wendijk 41-43 te Vlissingen. Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt milieubeheer: de heer C.R Wisse te Ritthem wegens het van toepassing wor den van het besluit op een reeds opgericht bedrijf. De inrichting is gelegen op het perceel Welzing- seweg 2 te Vlissingen. Deze meldingen kunnen door een ieder worden ingezien, gedurende 14 dagen na de datum van deze publicatie bij de afdeling milieu in het stadhuis. Ook voor overige in formatie over deze meldingen kunt u contact opnemen met sec tie milieu in het gemeentehuis (tel: OU 8-487204). Vlissingen, 15 mei 2002 Burgemeester en wethouders van Vlissingen,Stadhuisplein 2 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG GEMEENTE TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord be vonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk wor den verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de publi catie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B &W,de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Informatie: (0118) 555444. INSPRAAK BOUW 8 AUTOBOXEN Er is een aanvraag om een ver gunning binnen gekomen voor het bouwen van 8 autoboxen op het binnenterrein begrensd door de Markt, Kloosterstraat, d'Arke en de Utrechtsestraat te Westkapelle. Deze autoboxen zijn geprojecteerd langs de baan uitkomend op de Utrechtsestraat De aanvraag is in strijd met het be stemmingsplan "Kom Westkapelle". Op grond van de "Inspraakveror dening Veere" ligt de aanvraag van 16 mei t/m 12 juni 2002 voor ie dereen ter inzage op het gemeen tehuis te Domburg. Gedurende de ze periode bestaat voor u de mo gelijkheid schriftelijk dan wel mon deling uw reactie ten aanzien van de aanvraag bij het college ken baar te maken. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/'sloopvergun ning, meldingen zijn ingekomen voor: Gapinge - het bouwen van een woning Schellachseweg; Meliskerke - het plaatsen van een tijdelijke huisvesting (lokaal) Burg. Adelaarstraat I; Serooskerke - het bouwen van een carport Noordweg 43; Vrouwenpolder - (rectificatie) het bouwen van een antennemast en apparaten- gebouw Veerse Dam; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGEN/ MELDINGEN/ MONUMENTEN VERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: (tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Biggekerke - het uitbreiden van een zomer huis De Ruiser 12; (2-5) Kou de kerke - het plaatsen van een houten schommel Binnenhof; (2-5) Serooskerke - het uitbreiden van een woning/garage Gargonstraat 30; (2-5) Veere - het plaatsen van een sanitair unit Zanddijkseweg 9; (2-5) - het plaatsen van een drijvend boothuis KNRM Polredijk; (2-5) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen. (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. AANVRAAG MONUMEN TENVERGUNNING Er is een aanvraag binnengeko men om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het slopen van het pand Dorpsstraat 23-25 te Biggekerke. De aanvraag ligt van 16 mei t/m 29 mei 2002 voor iedereen tijdens de openingstijden ter inzage. Tijdens deze periode kunt u schrif telijke zienswijzen over het plan in dienen bij het college. OPHALEN HUISVUIL TIJDENS 2E PINKSTERDAG In verband met 2 e Pinksterdag worden de routes voor het opha len van huisvuil gewijzigd. U kunt ook op uw afvalkalender zien wanneer de reinigingsdienst komt Ophalen duobakken tijdens 2e Pinksterdag. De route voor het legen van de duobakken in Gapinge, Seroosker ke,Veere en Vrouwenpolder, inclu sief buitengebied wordt naar voren geschoven. De route wordt i.p.v. maandag 20 mei op zaterdag 18 mei 2002 gereden. Vergeet niet dat door een andere volgorde van de routes het kan zijn dat de op haaldienst veel eerder of later dan normaal langs komt. Zet uw duo- bak voor 7:30 uur buiten. Heeft u vragen dan kunt u op werkdagen tussen 8:00 en 12:00 uur en 13:00 en 16:00 uur con tact opnemen met de informatie lijn, telefoonnummer 0800- 0240064. In verband met 3e Pinksterdag is het Gemeente huis te Domburg op dinsdag 21 mei 2002 gesloten. Domburg, 15 mei 2002 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2002 | | pagina 14