mB &Mm iils'i Davitamon Actifit Extra gewicht? Gewrichten soepel én veer krachtig met glucosamine Snurken voorgoed voorbii met anti-snurkspray |gpp helpen1 Nu 2,50 korting! Nieuwe overgangspleister op postzegelformaat 'Jfël Nederlan Zonne allergie of overgevoelige huid? Urtizon helpt Beter slapen? Melatonine tabletjes Column Gouda's Glorie spaarpunten bieden u nu nóg meer voordeel! ÜP Nieuw: in- én uitwendige aanpak cellulite Natural Body magazine Nu in de winkel! FietsAras Artrose-pil nu ook in Nederland! Gouda's Glorie' kijkshop .nl Nieuw: Bonduelle Biologische groenten Kuur met 10 korting In één uur van je hooikoorts klachten af! Hét skate-event voor vrouwen! women on wheels S Ê^jg Als je gezond en fit wilt blijven, is een goede, gevarieerde voeding belangrijk. Maar gebleken is dat het lichaam in de loop der jaren bepaalde stoffen extra nodig kan heb ben. En ook dat het meer moeite kan kosten bepaalde vitamines en mineralen op te nemen uit wat je eet. Daarom is er Davitamon Actifit. Davitamon Actifit is speciaal ontwikkeld voor mensen van 50 jaar en ouder. Het bevat een complete en uitgebalanceerde mix van vitamines, mineralen en natuurlijke extracten, die helpen om lichaam én geest gezond en vitaal te houden. Davitamon Actifit bevat onder andere calcium voor sterke bot ten, ginkgo biloba ter bevorde ring van het geheugen en gin seng ter verhoging van de vita liteit. Zo kan je gezond en vitaal blijven. .VJ Geniet van het voorjaar Het is weer voorjaar! Een perio de bij uitstek om er eens lekker op uit te trekken. Als je graag een mooie fietstocht maakt om van het voorjaarszonnetje te genieten, heeft Davitamon goed nieuws voor je. Want in april en mei krijg je bij diverse drogisten en apotheken direct bij aankoop van de Davitamon Actifit 45 of 100 dragees verpakking een gra tis fietsatlas met 14 nieuwe fietsroutes door heel Nederland. De routes variëren van 26 tot 51 km en lopen bijvoorbeeld door het Geuldal, langs de Keukenhof, of door Zuidwest Friesland. Een mooie manier om actief het voorjaar in Nederland te ont dekken. De actie loopt tot zaterdag 25 mei 2002 en geldt zolang de voor raad strekt. Deelnemende drogisten zijn ABC, DA, DA D'Attance, DIO, Portegies, Stip en Uw Eigen Drogist. Davitamon. Iedereen iets extra's. Veel Nederlanders krijgen op latere leeftijd te maken met minder soepele gewrichten. De aanmaak van kraakbeen, dat als een soort veerkrachtige schokdemper tussen de gewrichten zit, kan verminde ren. Met als gevolg: minder bewegingsvrijheid. Een unieke combinatie van werkstof- fen, welke in het product Glucon Combi zit ten, kan dan helpen. Glucosamine en chondroï- tine zijn belangrijke bouwstoffen voor het kraakbeen. Beide stoffen kunnen door het lichaam zelf worden aangemaakt. Naarmate we ouder worden, lean de lichaamseigen productie echter verminderen. Dir heeft directe gevolgen voor de gewrichten. Ook bij extra belasting -denk aan intensief sporten- kunnen gewrichten wel wat steun gebrui ken. Resultaat Om het niveau van glucosamine en chondroïtine in het lichaam op peil te houden, kan Glucon Combi helpen. Deze uitgebalan ceerde combinatie bevat een hoge dosis glucosamine (750 mg) en chondroïtine (250 mg). Beide stof fen ondersteunen de aanmaak van nieuwe kraakbeencellen. Met als resultaat: soepele en veerkrachtige gewrichten. Door de hoge dose ring is er meestal al binnen een paar weken verschil merkbaar. Glucon Combi is vanaf C 17,95 verkrijgbaar bij apotheek, drogist en reformhuis. Voor meer infor matie: (013) 528 49 76. Of kijk op www.gluconcombi.nl Glucon Combi: verhoogt de vitaliteit van gewrichten heeft een gunstige werking op ouderdomsverschijnselen aan het bewegingsapparaat bevat een unieke combina tie van 750 mg glucosami ne en 250 mg chon droïtine Zonnen vraagt tegenwoordig om een goed doordachte aanpak. We weten immers allemaal dat zonne stralen niet alleen positieve effec ten op onze huid hebben... Om de nadelige effecten zoals ver branding, maar ook jeuk en blaas jes, kortom zonne-uitslag te voor komen, is de Urtizon serie nu nog gebruiksvriendelijker geworden. Voor iedereen die na een dagje zon last krijgt van jeuk, blaasjes, pukkel tjes of uitslag zijn de homeopathi sche Urtizon Complex korrels bij zonder geschikt. Met dit genees middel kan de huid, zelfs al vooraf gaand aan het zonnen, inwendig worden beschermd tegen deze over gevoeligheidsreacties. Urtizon mag bij zonnige dagen en op vakanties niet ontbreken. Het is gemakkelijk in te nemen en werkt snel en effec tief, zowel preventief als genezend. Het heeft geen bijwerkingen. Bescherming Omdat de gevoelige huid natuur- Een speciale keelspray tegen snurken is nu ook in Nederland een groot succes: Snore-End®. De afgelopen maanden zijn dankzij deze speciale spray duizenden Nederlanders en hun partner verlost van hinderlijke snurkgeluiden. De Snore-End spray bevat anti-snurk- een unieke samenstelling van natuur lijke oliën en vitaminen en stopt of vermindert het snurkgeluid gegarandeerd in 95% van de gevallen. Door het achter in de keel te spra yen wordt op de huid een dun laagje aangebracht dat het vibreren onmogelijk maakt. Werkt direct De spray werkt direct, is fris van smaak en nu tijdelijk met 2,50 korting verkrijg baar. Vul de bon in of bel Liberty Healthcare (035) 548 05 48. Hier kunt u ook een gratis infor matiefolder aanvragen. Of kijk op www.Iiberty.nl Veel mensen sla pen minder lang, vaak met het gevolg dat men niet uitgeslapen wakker wordt. In Amerika gebrui ken miljoenen mensen daarom dagelijks mela tonine. En ook in Nederland wint het aan populariteit. De échte melatonine in kleine tabletjes (merk: Libert}') is mak kelijk in re nemen en zorgt ervoor dat u fris en uitgeslapen ont waakt. Een uur voor het slapen gaan innemen en u heeft een gezonde nachtrust. Liberty Melatonine is verkrijg baar in een verpakking met 500 tabletjes en kost slechts 13,75. Tijdelijk geldt een korring van 2,50. Voor bestelling of informatie: Liberty Healthcare, tel. (035) 548 05 48 of kijk op www.liberty.nl Ja, ik maak graag gebruik van de aanbieding en bestel: O verpakking(en) Liberty Melatonine met 500 tabletjes (0,1 mg) en betaal i.p.v 13,75 nu 11,25* O verpakking(en) Snore-End anti-snurkspray en betaal i.p.v 17,95 nu 15,45* Graag ontvang ik: O Uitgebreide informatie over beter slapen met Melatonine O Uitgebreide informatie over snurken en Snore-End O Ja, ik machtig Liberty om eenmalig het totaalbedrag van mijn bank/giro af te schrijven: Datum: Voorl. Naam: rri/v Adres: Postcode Plaats: Telefoonnummer: bij 1 verpakking worden 3,50 verzendkosten gerekend. Looptijd aanbieding tot 12.06.02. Deze bon in een envelop sturen aan: Liberty Healthcare, Antwoordnummer 334, 3740 VB Baarn (postzegel niet nodig). Of bel: (035) 548 05 48. lijk ook van buitenaf goed beschermd moet worden is er de waterproof Urtizon Natural Sun Care serie in spray vorm. De zon- beschermingsfactoren 21, 15 en 8 zorgen voor een optimale bescher ming en verzorging van de gevoe lige huid tijdens het zonnen. Voor na het zonnen is Urtizon After Sun Spray een weldaad voor uw huid: het heeft bij verbranding en huid irritatie een verkoelende en heilza me werking. Gratis lipbalm Bij aankoop van 2 Urtizon sprays nu tijdelijk gratis de Urtizon lip balm factor 15. Kortom, de Urtizon serie helpt u inwendig op homeopathische basis en uitwendig op natuurlijke basis aan een mooiere gave huid! Urtizon is verkrijgbaar bij dro gisterij, reformhuis en apotheek in Nederland en België. Meer info: bel de Urtizon infolijn (0341) 42 76 26 (e-mail: info@tspro- ducts.nl). Of kijk op www.tspro- ducts.nl doe door Franca van Dalen, drogist De strijd tegen de kilos is weer begonnen. In bikini willen we immers allemaal en dan bij voor keur met het lichaam van een twin tigjarige. Om af te vallen kun je een streng dieet volgen, maar vaak vliegen de kilos er na zo'n honger- sessie net zo snel weer aan: het jojo- effect. CLA is een populair supplement bij het afvallen. Deze natuurlijke stof helpt om de stofwisseling en de verhouding tussen vet- en spier weefsel op een gezond niveau te brengen. Dit supplement doet echter meer dan het jojo-en tegengaan. Zo zijn er veelbelovende onderzoeksresul taten op het gebied van borstkan- kerpreventie en heeft CLA een positief .effect op ons immuun systeem. deze maand alle ins en outs over deze Body Boost! U herkent het wel: een vrouw die, net nog druk in gesprek, plotse ling naar buiten loopt om 'af te koelen'. De opvlieger, een van d< meest bekende overgangsklachten blijkt de oorzaak. Behalve opvlie gers zijn er ook andere veel voorkomende klachten: duizeligheid, hartkloppingen, slapeloosheid, prikkelbaarheid, pijn bij het vrijen een droge en jeukende vagina of problemen met de blaas. pleister en Vrouwen van nu weten dat er mogelijkheden zijn om de over gang vrijwel ongemerkt voorbij te De zomer staat voor de deur. De kleding wordt steeds luchtiger en bloter en wie weet gaat straits de bikini weer aan. Maar hoe zit het met de extra pondjes? AppelSlank is een bekend en natuurlijk afslankmiddel in Nederland op basis van appel- azijn. Het basis ingrediënt van AppelSlank is appelazijn extract. Appelazijn is een zuiver natuurpro duct dat bereid wordt zonder che mische toevoegingen. Appelazijn bevat wél vitamines en mineralen. De bijzondere invloed van de bestanddelen van AppelSlank hel pen u van uw te veel aan pondjes af. En daar hoeft u eigenlijk maar weinig moeite voor te doen. Een lastig dieet is dus niet nodig. Fit en vitaal U valt niet alleen gemakkelijk af met AppelSlank, u voelt zich er ook nog eens energiek en prettig bij, door de reinigende invloed van appelazijn. En door de ondersteu nende invloed op de vetstofwisse ling blijft u fit en vitaal. AppelSlank van BIONAL bevat naast de vitamines en mineralen, ook pectine, kalium en magnesi um; onontbeerlijke bouwstenen voor het behoud van gezondheid. komen! Eenmaal daags één capsu le tot u uw strecfgewicht heeft behaald. Een vermageringsdieet hoeft u echt niet te volgen, het enige wat u moet doen is gezond eten, minder tussendoortjes en meer beweging. AppelSlank is verkrijgbaar bij dro gist, reformzaak en apotheek. Voor informatie kunt u gratis bel len met (0800) 0202020. Of stuur een mail naar consumen ten i n fo@bionaln I Zo simpel, zo slank met AppelSlank goede Dit jaar gaat het lukken: met enke le kilootjes minder voor de dag laten gaan. Dit kan op verschillen de manieren. Behalve voor hor moon tabletten kunt u kiezen voo: crèmes, implantaten, injecties er pleisters. De nieuwste ontwikkelim is een hormoonpleister me- D.O.T.-technologie. Dankzij dezi moderne techniek hoeft de pleiste rt iet groter te zijn dan een postzegel Pleister Het gebruik van pleisters heeft vee- voordelen. Pleisters geven in verge lijking met tabletten een veel klei nere hoeveelheid hormoon af. Toef zijn ze even effectief. De werkzame stof komt namelijk direct via dc huid in de bloedsomloop terecht Bij tabletten gaan de werkzame stoffen via de lever, die een groo deel van het hormoon weer afbreekt. Pleisters werken du directer en geven een minimak leverbelasting. De nieuwe kleine D.O.T pleister is even effectief af de grote. Door het kleine formaat i- hij heel discreet en comfortabel n dragen. Zwemmen en douchen i geen probleem, hij blijft goed plak ken. Geeft een grote pleister som; huidirritatie, bij de kleine pleister i de leans hierop minimaal. Voor meer informatie over de over gang kunt u terecht bij uw huisarts Het vernieuwde spaarsysteem van Gouda's Glorie biedt nu nog meer voordeel en gemak. Want vanaf 1 juni 2002 kunt u uw volle Gouda's Glorie spaarkaarten bij alle 112 filialen van Kijkshop direct inwisse len tegen fraaie geschenken (alle spaarpunten blijven 2,5 eurocent waard). Dat is dus gemakkelijk sparen, kijken shoppen! Kijk eens hoe makkelijk: - Altijd een Kijkshop bij u in de buurt (nu al 112 Kijkshop filialen). - Zeer uitgebreid assortiment (keuze uit meer dan 5.000 arti kelen). - Gegarandeerd de laagste prijs. - Zegels te weinig? Bijbetalen mag! - Geschenk niet op voorraad? Kijkshop bezorgt het dan gratis bij u thuis. - U kunt de Gouda's Glorie spaarpunten samen met FreeBees inleveren. - Op www.lcijkshop.nl kunt u nog meer fraaie artikelen vin den. Bij zo'n belangrijke vernieuwing van het spaarsysteem hoort natuurlijk een bijzonder cadeau. Speciaal voor trouwe spaarders selecteerden Gouda's Glorie en Kijkshop twee voordelige, heer lijke zomerse geschenken. Een handige barbecue en een RVS- sauspan die uw saus heerlijk warm houdr. Op www.goudas- glorie.nl vindt u deze geschenken samen met de actievoorwaarden. A f Vor/r- foneji'j Zonne Pond Kijk dus snel, want op op. Let op: u kunt uw Gouda's Glorie spaarpunten niet meer tegen geld inwisselen. Nu beginnen met sparen Lege spaarkaarten kunt u vinden bij alle Kijkshop-filialen of op www.goudasglorie.nl (na 1 mei). Op www.goudasglorie.nl kunt u het nieuwe spaar- alles over systeem van Gouda's Glorie nog eens rustig nalezen. Naast groenten in blik, glas en diepvries introduceert Bonduelle nu als eerste A merk biologische groenten in glas. Deze groenten zijn verpakt in vierkante glazen potjes van 37 cl. Bonduelle Biologische producten onder scheiden zich vooral door de uit stekende smaak. Onafhankelijke smaaktesten heb ben aangetoond dat Bonduelle Bio vele malen lekkerder is! Het assortiment bestaat uit vijf producten: doperwtjes, doperwt jes en worteltjes, maiskorrels, sperziebonen gebroken en Mexico melange. Meer informatie kunt u lezen op www.bonduelle.nl. Ruim 80% van de vrouwen heeft er last van: cellulite, ook wel sinaasappelhuid genoemd. Ontsierende putjes en bobbel tjes op bovenbenen, billen, buik en armen, een cosmetisch pro bleem waar veel vrouwen onder gebukt gaan. Een sinaasappelhuid is in de eer ste plaats erfelijk bepaald. Maar ook gewichtstoename, gebrek aan beweging en onevenwichtige voe ding worden als boosdoeners aan gewezen. Er is nu een nieuwe, natuurlijke methode afkomstig uit Frankrijk (merk: Celluli') die cellulite te lijf gaat. Deze unieke in- én uitwendige aanpak bestaat uit capsules, pleisters en thee. s Unieke combinatie Het unieke van het product is dat het de cellulite van binnen én van buitenaf bestrijdt. De pleisters geven gedurende de hele dag regelmatig stoffen af en zijn gebaseerd op plantenex tracten. Ze verstevigen de huid, maken deze glaader en heb ben een vochtregulerende werking. De natuurlijke ingrediën ten in de capsules en de speciale kruidenthee hebben een zui verende werking: onderhuids vet en vocht worden afgevoerd. In combinatie zorgen de producten voor het beste resultaat. Gratis informatie De effectieve Celluli' producten zijn sinds kort exclusief verkrijgbaar bij Liberty Healthcare. Een kuur bestaat uit pleisters en capsules. Bij de capsules worden zakjes kruidenthee geleverd. Zowel de pleisters als de capsules kosten 19,95 per ver pakking. Voor meer informatie, gratis brochure of Healthcare, tel. www.liberty.nl. bestelling (035) 54£ Liberty 05 48 of Ter introductie krijgt u op de Celluli' kuur 10 koning. U betaalt nu 29,90 in plaats van 39.90 voor de gehele kuur. Als u vandaag bestelt, krijgt u binnen 2 dagen de capsules, pleisters en kruidenthee met de post thuis. Bel (035) 548 05 48. Gezondheid - Fitness - Voeding - Beauty - Mode - Afslanken Het hooikoortsseizoen is aange broken. Ongeveer één op de vijf Nederlanders heeft last van deze hardnekkige neusallergie. Claritine helpt je binnen één uur van die lopende neus, rode ogen en het niezen af. Claritine is een antihistaminicum dat het vrijkomen en de werking van histamine, dat de allergische klachten veroorzaakt, afremt. Eén tablet houdt je maar liefst 24 uur klachtenvrij! Claritine kan al door kinderen Clariti: EClaritine, l'ftnto 10 rap g vanaf 2 jaar veilig gebruikt wor den. Claritine is verkrijgbaar in drank en tabletvorm bij dro gist en apotheek. Voor meer informatie: Schering-Plough (tel. 030 240 88 88). Clairol Women on Wheels Zonnetje, briesje en de kriebels: we halen de skates weer uit de kast. Maar liefst twee miljoen Nederlanders zoeken het avontuur op na maanden kou. Voor alle vrouwelijke skaters geldt: houd zondag 26 mei a.s. vrij. Dan is het namelijk tijd voor hét skate-evenement voor vrouwen: Clairol Women on Wheels. De super- vlakke wegen van Almere en omgeving vormen het toneel van dit sportieve evenement. Deelnemers kunnen meedoen aan verschillende tochten, variërend van 10 km tot 25 km (voor de echte bikkels). Gezellig is het ook. Wat dacht je van een Fitmarkt met allerlei gezondheidsproduc ten, spetterende demonstraties, modeshows en de hele dag lekke re muziek. Gewoon meedoen dus. Q O C L A I R O L Inschrijven kan online op www.sportevents.nl of op 26 mei vanaf 11.00 uur op de Grote Markt in Almere.

de Faam | 2002 | | pagina 13