Koole Sport Slagerij Juwelier Minderhoud Verboom Steutel Steutel kleedt de man Autobedrijf Murre Conversions Specialist in reclameproducten Va kma risen Oude ambachten in een modem jasje ap garandeert gezond stukje vlees msnmrn Goed voorbereid op weg Sterk in elk merk Woensdag 24 april 2002 paginais Mensen worden steeds actiever. In de schaarse vrije tijd gaat men vaker naar een sportschool, een fitnesscen trum of lekker voor zichzelf trainen. Toch gaan nog te veel mensen on- Hij weet als geen ander hoe be- vóorbereid op pad. Vaak is men in de veronderstelling dat een paar sportschoenen en een trainingspak voldoende zijn om een paar keer in de week te kunnen hardlopen. Niets is minder waar. Goed materi aal kan heel wat blessureleed voor komen. Wat dat betreft bent u bij Floris Jan - eigenaar van Koole Sport - op het goede adres. Bij sportliefhebbers is Floris Jan geen onbekende. Ooit de nummer één op de Embrun, de zwaarste hele triatlon in de wereld die wordt ge houden in de Franse Alpen. Na een indrukwekkende carrière be sloot Floris Jan om zijn kennis te bundelen om zo anderen van des kundig advies te kunnen voorzien. langrijk een goede schoen is om blessures bij het hardlopen te voor komen. Koole Sport gebruikt daar voor een methode waarbij de klant als het ware een schoen op maat krijgt. De klant krijgt een neutrale lichte schoen aan. Daarmee moet hij een stukje lopen op een loop band, dat wordt opgenomen met een camera om zo te bepalen hoe de voetafwikkeling is (de manier waarop iemand zijn voeten neer zet). Er zijn drie manieren van lo pen. De één zet zijn voeten meer naar buiten, de andere loopt meer op de binnenkant van zijn voeten terwijl een derde neutraal loopt. Aan de hand van de uitslag van de test op de loopband worden schoe- nen aangeraden die het beste pas sen bij de desbetreffende manier van lopen, waarbij het dan alleen nog een kwestie is van welk merk het lekkerst zit. Dat verschilt per persoon. Naast de bij een groot publiek bekendere merken zoals Nike en Asics heeft Koole Sport ook - bij atleten bekendere - mer ken zoals Saucony. Onder het mot to Start to Run is Nike met een ac tie gestart om hardlopen te promo ten. Floris Jan is door hen als ex pert voor Zeeland uitgekozen. U kunt bij Koole Sport ook terecht voor trainingsschema's. Floris Jan is daarnaast zelf een fanatiek schaat ser. Hij gaat in de winter twee keer per week naar de kunstijsbaan in Breda en rijdt ook wedstrijden. Dus wilt u alvast trainen voor een ooit te houden elfstedentocht; bij Koole Sport kunt u terecht voor schaatsen. Koole Sport Kinderdijk 70 Middelburg Tel. 0118- 627779 Topslagerij Verboom in Vlissingen is een typisch familiebedrijf. De winkel is inmiddels overge nomen door zoon Rob, maar nog steeds zijn vader en moe der Verboom in de zaak te vinden.Het is een slagerij die nog werkt op ambachtelijke wij ze. Alles wordt zelfgemaakt met als resultaat dat slagerij Verboom al vele malen in de prijzen is ge vallen met deze eigen producten. In de winkel hangt een gemoede lijke sfeer, het is een mooie zaak met goedgevulde vitrines onder de toonbank. Je krijgt meteen honger. Het is dan ook niet zom aar een slagerij, hier wordt met veel liefde gewerkt aan een kwa litatief hoogstaand eindproduct. Wat meteen opvalt is de prijzen- kast die vol staat met bekers. Sla gerij Verboom is dan ook al vele malen bekroond voor zijn werk. Zo zijn ze eerste geworden bij de nationale rookworstwedstrijd. Op het onderdeel fijne rookworsten heeft hij zelfs het record; het meest aantal keren de eerste plaats in Nederland. Vlees is na tuurlijk in de eerste plaats om te eten, en het moet gezegd wor den; dat is met vlees van slagerij Verboom bepaald geen straf. Er wordt veel zorg aan besteed. Dat daar veel tijd in gaat zitten blijkt wel uit het feit dat Rob Verboom zo'n honderd uur per week bezig is om een goed product af te leve ren. U kunt er terecht voor uw da gelijkse stukje vlees, of wanneer u iets te vieren heeft voor salades en vleesschotels. Speciaal aan te bevelen is een prachtige Sarah of Abraham van vlees of salade voor iemand die vijftig wordt. Met veel zorg voor kleur en composi tie maakt moeder Verboom prach tige creaties. Het is bijna jammer om op te eten. En ook zij is suc cesvol; ze heeft al verschillende prijzen in de wacht gesleept. U kunt bij slagerij Verboom ook te recht voor barbecue- en gourmet vlees. Met de producten van Ver boom is succes verzekerd! Slagerij Verboom Scheldestraat 71 Vlissingen Tel. 0118 -412282 Zeeland is onder meer be kend om de klederdracht en de daarbijbehorende versierselen en sieraden. Specialist bij uitstek op dit gebied is Juwelier Minderhoud uit Westkapel- le en Arnemuiden. Het bedrijf (anno 1870) is dan ook bekend in heel Zeeland.Ooit begonnen met het ma ken en herstellen van Zeeuwse sie raden - iets wat tot op de dag van vandaag nog het geval is - en nu uit gegroeid tot een bedrijf dat een nieuwe invulling geeft aan een oud ambacht, tegenwoordig in een mo dern jasje. Juwelier Minderhoud blinkt uit in veelzijdigheid. Naast een grote collectie moderne sie raden zoals Esprit kan men er ook terecht voor reparaties van uurwer ken, het herstellen van ringen en na tuurlijk hun specialiteit; Zeeuwse sie raden. Nog steeds maakt Minder houd sieraden voor mensen of groe pen in klederdracht. Interessant is de mogelijkheid om van oude sie raden, die nu misschien nooit gedra gen worden, nieuwe modernere ont werpen te laten maken. Daarbij kan gedacht worden aan een trouwring, die omgevormd wordt tot een prach tige hanger eventueel met steen, maar ook Zeeuwse krullen die om gevormd worden tot een collier met bijbehorende oorringen. Of een schitterende speld gemaakt in het voor Zeeland typisch ambachtelijk fi ligram werk die omgevormd wordt tot broche, waarbij er niets van het oorspronkelijke werk verloren gaat. In de winkel is een fotoboek aanwe zig waarin voorbeelden staan. Alles wordt uitgevoerd in het eigen atelier waar vier goudsmeden zeer nauw keurig en met oog voor detail wer ken aan uw ontwerp. Ook repara ties aan uurwerken en horloges wor- De auto is in deze moder ne tijd niet meer uit ons le ven weg te denken. Bijna iedereen heeft er wel één, veel gezinnen tegen woordig zelfs twee. De keuze voor een auto hangt vaak samen met de keuze voor een autobedrijf. Het is een hele investering, dus willen veel mensen er van verzekerd zijn dat ze met een betrouwbare en vakkundige garage te maken hebben. Autobedrijf Murre is zo'n vakgarage, met als voor deel dat ze in elk merk thuis zijn. Daarmee is de perfecte combi natie bereikt. Een betrouwbaar en vakkundig - bij de BOVAG aangesloten - autobedrijf waar den in de eigen werkplaats verricht. Zo is men op dit moment bezig met een Friese staartklok uit omstreeks 1875. Het hele uurwerk wordt na gekeken en - waar nodig - hersteld Juwelier Minderhoud Zuidstraat 66 Westkapelle Tel. 0118- 571284 met nieuwe onderdelen. Bent u zelf op zoek naar een klok of horloge? Bij Juwelier Minderhoud vindt u een uitgebreide collectie, van modern tot klassiek. Juwelier Minderhoud Westdijkstraat 17 Arnemuiden Tel. 0118-601559 bij u niet aan een bepaald merk gebonden bent. Wat me teen opvalt wanneer je bij het bedrijf komt is de laagdrempe ligheid. Zelfs in de werkplaats krijg je niet het gevoel dat je een pottenkijker bent. Chef monteur André Wouters staat u graag te woord. Kleine reparaties worden snel verholpen en ook voor grotere reparaties zijn de wachttijden kort. Johan Murre: "Daarin ligt ook een deel van ons succes, de lijnen zijn kort. De klant kan aan de monteurs uitleggen wat er aan de hand is zodat zij vrijwel meteen aan de slag kunnen." Moderne auto's zijn tegenwoordig uitgerust met een motormanagementsysteem. Daarvoor heeft autobedrijf Murre ook alle apparatuur in huis. Ten onrechte denken ech ter veel mensen vaak dat dank zij die computers alle manke menten makkelijk opgespoord kunnen worden. In de praktijk valt dit vaak tegen. Dan komt het toch neer op de vakkundig heid van het personeel. En dat is gelijk de tweede re den van het succes van het be drijf. Dankzij jarenlange erva ring zijn de monteurs in staat alle storingen en defecten op te sporen. In de showroom staan een aantal modellen opgesteld, autobedrijf Murre heeft altijd ongeveer 35 gebruikte auto's op voorraad. Ook voor nieuwe auto's kunt u er terecht. Hans Murre zal u daarbij graag van adviezen voorzien. Autobedrijf Murre Gerbrandystraat 4 Vlissingen Tel. 0118 - 464644 www.automurre.nl Die omschrijving hoort Jan-Henk Steutel het liefst als het over zijn zaak Steutel in de Lange Kerkstraat gaat. "Herenmode, mannenmode, goede termen maar ze dekken de lading niet helemaal. Want wat is mode? Soms kies je voor iets dat minder in de mode is, maar wel beter bij je past", vindt hij, "Wij hebben hier niet alleen kostuums, maar ook vrij- etijdskleding, de man kan hier terecht voor een totaal-plaatje". Het is een misverstand te den ken dat mannen minder geld aan kleding besteden dan vrou wen: "Veel de mannen willen mooie kleding dragen", weet Jan-Henk uit ervaring, "Ze heb ben er vaak minder tijd voor over dan vrouwen. Want om op die ene vrije dag om nieu we kleren te gaan, zien ze dan niet altijd zitten. Wij zijn er dan ook voor om alles vlot te laten verlopen, ingevuld naar de laat ste trends. Wij leggen een to- Je kunt wel stellen dat iedereen vrijwel dagelijks producten van Conversions tegen komt. Je moet het wel weten, maar op tal van plaatsen keert het werk van Conversions terug. Neem bijvoorbeeld de bouwborden in het nieuwe Stationsgebied in Middelburg. Maar ook op de snelweg zal menig keer een ontwerp van het Vlissingse bedrijfopduiken. Het bouwbord is maar één van de vele voorbeelden van het werk dat het bedrijf doet. Ooit begonnen als ambachte lijk bedrijf, en inmiddels uit gegroeid tot een specialist op het gebied van belettering. Daarbij wordt gebruik ge maakt van de modernste tech nieken. Het is niet voor niets dat ontwerp- en reclamebu reaus vaak gebruik maken van de diensten van het be drijf. Conversions kan dan ook bijna alles maken, voor elk probleem hebben zij wel een passende oplossing. Be drijven kunnen bij Conver sions terecht voor de uitvoe ring van alle ontwerpen op het gebied van belettering en logo's. Of het nu gaat om het bedrukken van (bedrijfskle ding of de belettering van re clameborden, spandoeken, bedrijfswagens, gevels of lichtbakken, bij Conversions bent u aan het juiste adres. Ook behoren de nieuwste fullcolourtechnieken tot de mogelijkheden. Om snel en efficiënt te kunnen werken be schikt Conversions over een moderne werkplaats. Bij be drijfswagens is het een kwes tie van het juiste voertuig in de computer opzoeken, het ontwerp op waar formaat er aan toevoegen, waarna de belettering computergestuurd wordt uitgesneden. Met de hand wordt het overtollige materiaal zorgvuldig verwij derd waarna het op de wa gen wordt aangebracht. Dankzij vakmanschap en er varing gaat dit snel, wat als voordeel heeft dat een be drijfswagen niet te lang uit de roulatie is. Het is overigens niet zo dat Conversions er al leen maar voor bedrijven is of dat er grote hoeveelheden afgenomen moeten worden. Ook voor particulieren zijn er verschillende interessante pro ducten. Informeer gerust eens naar de mogelijkheden. Conversions Gildeweg 31 Vlissingen Tel. 0118 - 417170 E-mailconversions@WKS.nl taaipakket neer, zodat de man die binnenkomt in principe kan slagen. We proberen een sfeer te creëren van "Hé, dit is mijn winkel". Zo wordt het steeds leuker om te komen. Het be staansrecht van een winkel is gebaseerd op klanten. Klanten kennen en herkennen, met je in koop rekening houden met je klantenkring. Onze medewer kers gaan mee op inkoop, er wordt zodanig ingekocht dat er voor de meeste klanten een passende maat is." Tegenwoor dig is de sfeer die een merk uit straalt belangrijk. Mensen ko pen image, mensen identifice ren zich met de life-style van een bepaald merk en voelen zich daar prettig bij."Qua mer- kopbouw en maatopbouw hou den we daar rekening mee. Het kostuum, colbert, pantalon, stropdas plus overhemd, heb ben wij. Evenals lifestyle kos tuums van Hugo Boss en Van Gils, vooraanstaande merken. Zo wordt je goed geholpen? Ik denk dat Steutel dat in vier ge neraties Steutel bewezen heeft", stelt Jan-Henk. In mode staan ontwikkelingen nooit stil en Steutel blijft alert: "Neem nu broeken. Wij hebben een to taal assortiment in broeken met bijbehorende artikelen. Naast de wollen broeken worden steeds meer katoenen broeken verkocht, in zowel de geklede uitvoering als in het 5-pocket model. Deze laatste wordt aan alle leeftijden verkocht." Neder land is een typisch land, soms eigenwijs met kleding. Bij een kostuum hoort een jas van mooi materiaal gedragen te worden: "Maar Nederlanders doen een jack aan", weet Steutelt, "Wij voorzien daar in met jacks van Tenson, Helly Hansen, Hugo Boss." Steutel is al meer dan honderd jaar een begrip in Goes: "Dat begon met mijn overgrootvader", legt Jan-Henk uit, "We doen wat we altijd ge daan hebben, maatwerk en confectie. Daarnaast is er een vrijetijds- en casualgedeelte bij gekomen. Het is belangrijk om een goede groep mensen bij el kaar te hebben die met plezier het werk voor en met elkaar doen. Ik ben trots op de men sen die bij ons werken. Dat is met recht het team Steutel. Yes Sir." Steutel Herenmode Lange kerkstraat 41 Goes tel. 0113 - 270025 y mi

de Faam | 2002 | | pagina 15