in de Kegio in de Green White Hotel-Restaurant in de Kegio Kegio Schadenet Van den Berg Henk en Ingrid van der Kooij Ten Tije Fitness Floor Design Boekhandel Bestevaer Lezen, kijken en luisteren Genieten in een sfeervol herenhuis Loopt voorop in de autoschadeherstelbranche sieraden horloges design Fitness met gezond verstand Bij Floor Design clikt het wel! Woensdag 24 april 2002 pagra 15 zonder dat een plaatdeel hoeft te worden gedemonteerd. Schadenet Van den Berg loopt hiermee opnieuw voor op in de autoschadeherstel- branche. Naast het herstellen van schades regelt het bedrijf de complete schadeafhande- ling met de verzekeringsmaat schappij. Daar heeft de klant geen omkijken meer naar. Voor de taxatie wordt gebruik gemaakt van het Audatex-sys- teem. Dit is een reusachtige databank waarin alle onder delen met hun prijzen zijn op genomen. Zo kan het totale schadebedrag tot op de cent nauwkeurig worden bere kend. Schadenet Van de Berg heeft zich toegelegd op het gebruik van producten die het milieu minimaal belasten, waaron der bijvoorbeeld milieuvrien delijke lakken op waterbasis. Onder de naam Schadenet Facilities zijn een aantal mo derne herstelmethodes ontwik keld waarbij de schade extra snel en tegen zeer lage prij zen wordt gerepareerd. Scha denet Van den Berg beschikt over een hypermoderne werk plaats die volledig is ingericht voor het herstellen van alle soorten schades aan perso nen- en bedrijfsauto's. Voor het spuiten van herstelde au to's beschikt het bedrijf over zeer geavanceerde spuitcabi nes. Tevens maakt men ge bruik van een speciale HVLP - spuiftechniek. Hierbij wordt gewerkt met speciale verfspui ten, waarbij vrijwel geen rest- lakken vrijkomen. Ook wordt gebruik gemaakt van high tech richtapparatuur voor het herstellen van zware schades. Auto's kunnen zo nauwkeurig worden hersteld. Schadenet Van den Berg geeft maar liefst twee jaar garantie op el ke schadereparatie. Verder biedt men een uitgebreid ser vicepakket. Zo is het bedrijf 24 uur per dag bereikbaar voor noodge vallen. Mocht uw auto na een schade niet meer kunnen - of mogen - rijden, dan beschikt Van den Berg over een af- sleepservice voor transport naar het bedrijf. Bovendien is er - voor klanten wiens auto in reparatie is - gratis vervan gend vervoer beschikbaar. Vanwege het hoge kwaliteits niveau, de hoge servicegraad en het milieubewustzijn, is Schadenet Van den Berg uit stekend gekwalificeerd. Zo is het bedrijf een FOCWA ga- rantiebedrijf met Eurogarant- erkenning. Hiermee voldoet het bedrijf aan de zwaarste Europese normen die gelden voor autoschadeherstelbedrij- ven. Omdat Schadenet Van den Berg voldoet aan zeer strenge milieu- en kwaliteitsei sen is het bedrijf in het bezit van een KZS-certificaat. Het is dan ook niet voor niets dat Schadenet Van den Berg werkt voor alle verzekerings- en leasemaatschappijen in Nederland en dealerbedrij- ven in de regio. Wilt u meer informatie? Een team van er varen en hoog gekwalificeer de mensen staat voor u klaar. Schadenet Van den Berg Hermesweg 5 Vlissingen Tel. 0118 - 414329 e-mail: van.den.berg@schadenet.nl Even buiten Oostkapelle, op een prachtige locatie ligt Green White Hotel- Restaurant. heet - heeft alles in zich om er lang en uitgebreid te tafelen. Of u nou kiest voor het prachtige terras, de opvallend open waranda - bei de uiterst geschikt om genietend van de rust het mooie uitzicht op je te laten inwerken - of de wat intie mere sfeer van de kleine salon met open haard. Het restaurant be schikt over een uitstekende kaart waarbij gekozen is voor verschil lende culinaire invalshoeken en de binding met Zeeland zeker niet overgeslagen wordt. Wie denkt dat Green White duur is, heeft het mis. De prijzen verschillen niet met die van andere restaurants. Dit al les is inclusief ambiance, dat een herenhuis met een geschiedenis die teruggaat tot 1840 nu een maal met zich meebrengt. Voeg daarbij de vriendelijke bediening en de ontspannen manier waarop de heer en mevrouw Van de Velde als eigenaar aanwezig zijn en u zult zich meteen op uw gemak voelen. Naast een a la carte res taurant is Green White ook uiter mate geschikt voor congressen, fa miliereünies, het vieren van een ju bileum of een bruiloft. De Zeeuwse brunch sluit op dat laatste perfect aan. Deze maaltijd is namelijk ge baseerd op de traditionele Zeeuw se huwelijksmaaltijd. U moet er be slist een keer langs gaan, alles op u in laten werken om vervolgens tot de conclusie te komen dat Ipe- noord een uniek plekje in het Zeeuwse landschap is. Green White Hotel-Restaurant Noordweg 43 Oostkapelle Tel. 0118 - 591223 e-mail: greenwhite@zeelandnet.nl www.greenwhite. nl Schadeherstel is volop in beweging. Nieuwe high-tech reparatiemethoden volgen elkaar in een snel tempo op. Schadenet Van den Berg - koploper op het gebied van nieuwe reparatietechnieken - start in het voorjaar met 'spotrepair', een techniek waarbij kleine schades vakkundig worden gerepareerd Het herenhuis met omringende tuin en park kent een rijke historie en is daarom onlosmakelijk verbonden met Oostkapelle en omgeving. Via een lange oprijlaan kom je uit op de parkeerplaats van Green Whi te. Je belandt in een oase van rust, en bekomen van de eerste indruk ken krijg je de volgende ai weer te verwerken. Het herenhuis ademt sfeer uit. Een gemoedelijke sfeer, mede door de vele persoonlijke dingen die overal aanwezig zijn. Schilderijen, een landkaart of de vitrinekast met snuisterijen, vertel len het verhaal van zowel huidige als vorige eigenaren. Ipenoord - zoals de buitenplaats eigenlijk Er zijn veel aanleidingen om wat meer te gaan bewegen. Gezondheid, conditie en uiterlijk zijn een paar redenen. Maar fit ness is ook gewoon leuk. Ten Tije Fitnesscentrum in Vlissingen biedt de mogelijkheid om op een verantwoorde manier onder de deskundige begeleiding van enthousiaste medewerkers te werken aan een gezondere toe komst, of dat zo fel begeerde maatje 36. Ten Tije Fitnesscen trum had geen betere locatie kunnen kiezen. Gelegen aan het Baskensburgplein 2 - in hetzelf de gebouw als het zwembad is er volop parkeergelegenheid. Er hangt een ontspannen sfeer in het fitnesscentrum, wat mede te danken is aan de open indeling van de diverse zalen. De bar en zitgelegenheid hebben uitzicht op de verschillende ruimtes. Al lereerst is er de fitnesszaal, uitge rust met moderne apparatuur die aan alle eisen voldoet. Daar naast is er nog een ruimte waar getraind wordt en tenslotte is er de squashbaan. Boven bevinden zich nog twee zalen waar ver schillende groepslessen worden gegeven. Ten Tije Fitness is ei genlijk meer dan een fitnesscen trum, het is het beste te omschrij ven als een life style centrum. Er wordt dan ook flink nagedacht over de manier waarop tege moet gekomen kan worden aan de wensen en behoeftes van de klanten. Zo denkt men erover om in de toekomst een kinderopvang op te richten, en wordt er gefilo sofeerd over mogelijkheden als een kapsalon of een schoon heidsspecialist. Maar ook nu heeft Ten Tije al een heleboel te Floor Design zou Floor Design niet zijn als zij niet het nieuwste van het nieuwste op vloerengebied in huis zouden hebben. Neem het massief parket in meer dan 25 houtsoorten, of het la- melparket kant en klaar gelakt of geolied in clicksysteem met 15 tot 30 jaar garantie. Uiteraard is er ook laminaatparket in click systeem van het alom bekende merk Quick Step verkrijgbaar in zowel oude vloerdelen met V- groef als in het nieuwste plavui zen clicksysteem. Niet van echt te onderscheiden, maar oordeelt u zelf. Het nieuwste kurkparket- programma biedt een aantal voordelen ten opzichte van an dere vloerbedekking. Om er een paar te noemen: kurk houdt warmte vast. Kurk isoleert, en is veerkrachtig. En kurk is een zui ver natuurproduct dus uitermate geschikt voor mensen met aller gieën voor stof of huismijt. Ook kurk is er in verschillende syste men. Ten eerste is er het verlijm- de systeem: kurktegels die op de vlakke vloer verlijmt worden en vervolgens 3 x afgelakt. De te gels kunnen in iedere gewenste kleur gelakt worden. Het tweede systeem is het zwevende systeem waarbij lamellen die mes en groef gepatenteerd zijn aan el kaar verlijmd worden. De lamel len liggen los op een daarvoor geschikt ondertapijt. Bij de derde variant worden de lamellen aan elkaar geklikt. Er komt geen lijm aan te pas en is eenvoudig zelf te installeren. Van dit kurkparket kliksysteem zijn er twee soorten: Ipo Corkloc en Wicanders wood- 1boekhandel Bestevaer is een bedrijf met een duidelijke filosofie. Het is een boekhandel op christelijke gi ondslag met haar ankers stevig geworteld in Zeeland. Vandaar ook de toepasselijke naam Bestevaer (erenaam van Michiel de Ruyter, zelf een overtuigd christen). De doelstelling van boekhandel Bestevaer is het onder de aandacht brengen en aanbieden van boeken en diensten voor een zo breed mogelijk publiek. Daarbij beperkt de boekhan del zich niet tot een bepaalde christelijke stroming, alle chris telijke tradities vinden een plaats bij Bestevaer. Dit alles wordt op een bijzondere ori ginele, overzichtelijke en cre atieve wijze ingevuld wat on langs resulteerde in een prijs; de mooiste etalage van Ne derland. De etalage van boek handel Bestevaer is met zorg en creativiteit aangekleed. Het heeft dan ook niet voor niets de eerste prijs van de landelij ke CLK-etalage wedstrijd ge wonnen. Het thema was 'wa penbroeders' naar het boek van Joke Verweerd. Ook in de winkel is zorg besteed aan de aankleding. Overzichtelijk staan de diverse boeken en artikelen gerangschikt, zodat het makkelijk is om iets te vin den. Gekozen is voor mooie heldere kleuren wat de winkel een zeer open en aangenaam karakter geeft. Het is niet uit sluitend een boekhandel. Het aanbod is breder dan dat, het bestaat namelijk ook uit ande re vormen van het bezig zijn met godsdienst. Lezen, kijken en luisteren is dan ook meer van toepassing wanneer je boekhandel Bestevaer zou wil len omschrijven. Dit alles wordt gedaan op een frisse, originele manier, wat maar weer eens bewijst dat het be zig zijn met geloof helemaal niet saai hoeft te zijn. Achterin de winkel staat bijvoorbeeld een computer. Het is de be doeling dat er meerdere ko men zodat mensen die daar behoefte aan hebben op het internet kunnen. Ook zal het aanbod in Cd's steeds verder uitgebreid worden. In dezelf de ruimte is een grote leestafel waar men onder het genot van een kopje koffie de krant kan lezen of een praatje kan maken. Naast het open en overzichtelijke karakter van de winkel is het ook nog eens multifunctioneel. De winkel kan in twee delen worden ge splitst d.m.v. twee deuren waarna er een besloten ruimte gecreëerd wordt, bedoeld voor lezingen, cursussen en andere activiteiten. Zo komt op 1 1 juli de auteur van 'Je zus als Heer in een plat land' - Stefan Paas - een lezing hou den met als thema: 'Hoe ver kondig je het evangelie in Ne derland.' En op 24 en 25 mei organiseert boekhandel Beste vaer een gebedsnacht voor vervolgde christenen over de hele wereld. Hiervoor zullen vertegenwoordigers van ver schillende kerkgemeenschap pen worden uitgenodigd. Als u over deze en/of andere ac tiviteiten informatie wilt, kunt u langs gaan in de winkel. De medewerkers staan u graag te woord. Zoveel verschillende mogelijkheden, bedacht door enthousiaste mensen maakt het zeker de moeite waard een keer een bezoekje te brengen. Boekhandel Bestevaer Scheldestraat 60 Vlissingen Tel. 0118-413715 bieden. Naast fitness en een squashbaan is er de mogelijk heid om naar de sauna te gaan. Er worden cursussen gehouden als 'verantwoord afslanken' on der begeleiding van een diëtiste. Ook is er een fysiotherapeute aanwezig. Vanzelfsprekend wordt er regelmatig gekeken naar nieuwe, bruikbare vormen van fitness zoals het tegenwoor dig zeer populaire Body Balan ce. Dit is een combinatie van sporten waarbij uitgegaan wordt van inspanning - ontspanning. Het heeft fitness elementen in zich en tegelijkertijd yoga en fai-chi gerichte oefeningen. Me dewerkers worden regelmatig bijgeschoold zodat ze weer hele maal 'up to date' zijn. Het maakt trainen bij Ten Tije tot een aan gename bezigheid. Ten Tije Fitness Baskensburgplein 2 Vlissingen Tel. 0118 -430816 o-floor Corkloc kliksysteem. De Ipo Corkloc panelen zijn 295x900x12 mm dik en hebben zowel kurk op hef paneel als af werking aan de bovenzijde en onderzijde. Dit zorgt voor een goede geluidsisolatie en stabili satie. De panelen worden 5 keer fabrieksmatig afgelakt, dus leg gen en klaar! Het kurkparket uit het Wicanders wood-o-floor Corkloc kliksysteem is afgewerkt met een transparante vinyl- coating die qua dikte gelijk is aan 20 laklagen. Ook hier: leg gen en klaar én NOOIT meer schuren of lakken. Het parket is leverbaar in kurkmotief als com binatie van echt hout op kurk. Overtuig uzelf en ga eens vrijblij vend kijken in de showroom. On der het genot van een kopje kof fie kunt u al uw vragen en wen sen kwijt. Floor Design Korte Geere 15 Middelburg Tel/fax 0118-638363 www.woonnet.com/ floordesign Een jaar geleden verhuisden Henk en Ingrid van der Kooij hun winkel van Wolstraat 193 naar nummer 197. Het huidige pand biedt ruimte om de kwaliteit van de bijzon dere collectie sieraden, horloges en design op een stijlvolle manier te presenteren. Het strakke interieur en de persoonlijke aandacht voor de klant geeft het geheel een open uitstralingen een aangename, toegankelijke sfeer. Door regelmatig buitenlandse beurzen te bezoeken hebben Henk en Ingrid een ruime en tevens onderscheidende collec tie samengesteld. Het aanbod wordt vertegenwoordigd door zowel verschillende goud-en zilversmeden als gerenommeer de designateliers. Scandinavische ontwerpers bij voorbeeld, staan bekend om hun strakke en tijdloos vormge geven sieraden maar ook Ne derlands edelsmeden nemen met hun verrassende ontwer pen een belangrijke plaats in. Het gebruik van verschillende materialen waaronder goud, zilver, edelstaal en het om zijn anti-allergische eigenschap be kende titanium biedt eindeloze mogelijkheden. Hiermee kunnen spannende combinaties gecreëerd worden binnen diverse collecties sie raden, horloges en relatierin- gen. Een eigen plaats in de winkel is er voor designartike len waarin in diverse voorwer pen te vinden zijn, van een mooie briefopener tot een fraai vormgegeven vaas of schaal. sieraden horloges design henk ingrid van der kooij walstraat 197 Vlissingen 0118-417377

de Faam | 2002 | | pagina 13