Echte bakker Piet Daane Imha computers Auto-Clean Zeeland Profile Van den Driest Sunshine Specialist in tuinmeubelen SUN SHINE De Jonge Hoek van Dijke De ingrediënten van het interieur Een Zeeuwse bolus bie de in de Kegio Een metamorfose voor de auto, boot of camper Qe fietsenspecialist Wij doen wat een ander zegt woensdag 24 april 2002 St Tuinmeubelen Tuin-Meubelcentrum Al dertig jaar zit 'echte Bakker Piet Daane'in de Sint Jacobspassage op nummer 5. Het bedrijf is dan ook bekend bij de meeste Vlissingers en beroemd om zijn echte Zeeuwse bolussen. In '95 - '96 won bakker Daane er dan ook een prijs mee; kampioen Zeeuwse bolusbakker. Niet dat u alleen voor bolussen terecht kunt bij bakker Daane, ook voor brood en banket moet u bij bakker Daane zijn. De wekker gaat voor Peter Daane elke nacht om 2.30 uur. Dan begint hij zijn werkdag. Het brood en banket wordt nog steeds in de eigen bakkerij ver vaardigd. De apparatuur mag dan moderner geworden zijn, de werk tijden zijn dat niet. Er is nog veel te doen om alles op tijd klaar te krij gen voordat de winkel opent. Als je 's ochtends vroeg door de uitge storven straten loopt, dringt de geur van vers gebakken brood je neusgaten binnen. Peter heeft er dan al een hele nacht op zitten. Zijn vader en moeder zijn met de bakkerij begonnen en hij groeide er in op. Nu is het zover dat hij het over gaat nemen, een besluit dat hij overigens al op jonge leeftijd genomen had. Het bakkersvak zit hem dan ook in het bloed. De be kende kleuren geel en bruin wor den met trots gedragen. Het zijn de kleuren van het 'echte bakkers- gilde'. Naast de winkel in de Sint Jacobspassage heeft bakker Daane ook nog een filiaal in Paauwenburg. Dat er veel veran derd is sinds zijn vader de bakkerij startte mag duidelijk zijn. Tegen woordig zijn er veel meer dingen mogelijk. Erg populair is de moge lijkheid om op een (verjaardags) taart foto's of logo's af te beelden. Ook een aanrader is om eens te surfen naar www.zeeuwsebolus.nl. Op deze originele, goed verzorg de site komt u alles te weten over de beroemde Zeeuwse bolus. Leuk is de mogelijkheid de site in het Zeeuws te bekijken. Er staan diver se items op zoals het bolusrecept, informatie over de bakkerij of - ook heel leuk - het Zeeuwse volkslied. Ook is het mogelijk een spelletje memory te spelen. Tenslotte kunt u als Zeeuw "in den vreemde" uw bolus laten bezorgen door heel Nederland. Om met bakker Daane te besluiten: "De lekkerste bolussen dat bin bolussen die as lekker vee plakke. Je moe letterlijk je viengers d'r bie opete. As je dat nie lust, dan weet je nie wat as lek ker is." Echte bakker Piet Daane Sint Jacobspassage 5 Vlissingen Tel. 0118 -412124 Bijcomputerbezitters is Imha een bekende naam. Al tien jaar lang het adres waar veel mensen zich la ten adviseren over alles wat met pc's te maken heeft. Imha heeft dan ook een reputatie hoog te hou den. Het motto is: "Wij doen wat een ander zegt." Maar wat houdt dat nu eigenlijk in? Daar kan Sander Verdonk kort over zijn: "Bij ons ligt de nadruk op service. Het kopen van een pc is vaak een hele investering, en voor veel mensen is de pc een belang rijk element in hun leven gewor den. Valt het systeem dan een keer uit, bijvoorbeeld door een virus, dan kan dat ingrijpende gevolgen hebben. Wij begrijpen dat en zor gen dat het systeem snel weer werkt waarbij we ernaar streven dat - waar dat mogelijk is - de be standen en documenten niet verlo ren gaan", vertelt Sander, "daarbij maken wij geen onderscheid tussen mensen die hun pc bij ons hebben aangeschaft of klanten die hun sys teem ergens anders hebben ge kocht." Het aanbod bij Imha is groot. De consument kan kiezen uit complete sets van bijvoorbeeld Pac kard Bell en Compaq, of een sys teem helemaal naar eigen wens sa menstellen. Het bedrijf beschikt over een goed uitgeruste werk plaats zodat de lijnen - mocht er iets zijn met een pc - kort zijn en al les in eigen beheer gerepareerd of nagekeken kan worden. Dat bete kent kortere reparatietijden. Overi gens kan men bij Imha niet alleen terecht voor de aanschaf van een pc. Imha houdt zich ook bezig met het installeren van netwerken, zo wel voor particulieren als het Mid den en Klein Bedrijf. Voor bedrijven die gebruik maken van software op meerdere werkstations zijn de licen ties van belang. Iedere software is namelijk auteursrechtelijk be schermd en mag niet zomaar op iedere pc gebruikt worden. Wan neer een bedrijf meerdere pc's heeft en de software op alle syste men wil gebruiken kan bij Imha te recht voor advies op maat. Voor de gebruikers van internet is het online winkelen een leuke op tie. Een gedeelte van het assorti ment kunt u daar bestellen en woont u op Walcheren dan geldt: voor 19.00 uur besteld, dezelfde dag in huis. Surf naar www.imha.nl. U kunt ook gewoon langs gaan in de winkel. Imha computers Badhuisstraat 60 Vlissingen Tel. 0118-411900 Auto-Clean Zeeland is een autopoetsbedrijf dat aan gesloten is bij de branche organisatie FOCWA, wat garant staat voor een goede bedrijfsvoeringen kwaliteit en dat zich bezig houdt met het optische onderhoud van personenauto's en be drijfswagens. Voor zowel nieuwe als gebruikte au to's, motoren, caravans en boten zijn er vele mogelijk heden om deze in een opti male staat te houden. Het Vlissingse autopoetsbedrijf biedt diverse poetsprogramma's en gaat daarbij, anders dan je in eerste instantie zou denken, verder dan auto's alleen. Ook caravans, campers, boten en jachten kunnen bij Auto-Clean Zeeland in optimale conditie worden gebracht. Laten we eens kijken hoe die metamorfose, want dat is het vaak na zo'n grondige poetsbeurt, tot stand komt. De auto wordt gewassen, gepolijst (indien noodzakelijk) en in de was gezet. Het interieur wordt perfect gereinigd en vlek ken op de bekleding worden waar mogelijk verwijderd, tege lijkertijd kunnen eventuele hon denharen en rookaanslag wor den verwijderd. Ook wordt er gezorgd voor ontvetting en reini ging van het motorcompartiment waarna het wordt voorzien van een glans en vochtwerend mid del. Tevens krijgt de kofferbak een grondige opknapbeurt en worden alle kunststofdelen, vel gen en banden weer op kleur gebracht. Grondig en doel treffend dus! De diverse pro gramma's kunnen desgewenst uitgebreid worden met o.a. ijzer- slijpselbehandeling, verwijderen verfspatten en leerbehandeling. Het eindresultaat is een auto, die oogt als nieuw. Maar Auto-Clean Zeeland doet meer dan poetsen alleen. Zo we ten zij als professioneel FOCWA- autopoetsbedrijf ook in veel ge vallen heel goed raad met ver ontreinigingen en ontsierende kleine schades als krasjes, deuk jes, verfnevel, metaaldeeltjes of verontreinigde neerslag. Auto-Clean Zeeland Mercuriusweg 13 Vlissingen Tel. 0118 - 410793, Email: info@autocleanzeeland.nl www.autocleanzeeland.nl Op de Van de Goeskade 49 in Goes vindt u Zeelands grootste sortering kwali teit* tuinmeubilair. Op het gebied van kunststof is natuurlijk de hele collectie van Hartman - 's werelds bekendste kunststoffabrikant - present. De collectie bevat dit jaar ver rassende nieuwe kleuren als spi ce red en sky blue. Verder zijn ook opvallende nieuwe combi naties van kunststof met alumini um volop aanwezig. Allemaal goed voor ombekommerd tuin- plezier, jaar-in jaar-uit. Kleur vast, weerbestendig, gemakke lijk schoon te houden en met 5 jaar garantie. De meubelen van teakhout ge ven een stijlvol cachet aan tui nen en terrassen, balkons en serres. Sunshine biedt een gede gen voorlichting, garantie en een perfecte service op de hele collectie teakhouten meubilair. U vindt tevens een groot aan bod van aluminium meubelen. Met name de combinatie van aluminium met textilene is uiter mate comfortabel en zorgeloos in gebruik. Textilene is een poly ester draad met een unieke vi- nylsamensfelling, slijtvast en een voudig te reinigen. En een groot voordeel is dat textilene het ge bruik van kussens overbodig maakt, hetgeen uitermate mak kelijk in gebruik is en een be sparing oplevert. Aluminium meubilair is er bij Sunshine ook in combinatie met teakhout. Natuurlijk treft u bij Sunshine na tuurstenen tafels aan. U vindt bij ons graniet, arduin, marmer en terrazo. Nieuw is een prachtige combinatie van teakhout met marmer. De collectie stalen meu belen is van zeer hoge kwaliteit en door het specifieke procédé, namelijk sinteren, in hoge mate roestbestendig. De Sunshine-kussencollectie om vat maar liefst 200 dessins. Met zorg samengesteld, voor elk wat wils in elke prijsklasse. De kussens zijn in verschillende uit voeringen verkrijgbaar, geschikt voor verstelbare stoelen, dining stoelen, ligbedden, banken etc. Desgewenst op maat gemaakt. Ook parasols heeft Sunshine te kust en te keur. In hout of alumi nium, van 200 cm tot 500 cm rond. Of heeft u liever 300 cm vierkant of 300x200 cm recht hoek? U zegt het maar! Al sinds enige jaren is ook 's werelds slimste barbecue bij Sunshine te vinden. De enige barbecue die je aanmaakt met 2 vellen kran tenpapier. Ze zijn er in 6 model len in roestvrijsfaal of gelakt staal. Al vele tevreden gebruikers gin gen u voor! Vanzelf heeft Suns hine een uitgebreid programma beproefde onderhoudsmiddelen voor elke materiaalsoort, waar bij u voorzien wordt van een gedegen advies. Graag nodi gen wij u uit om ons in bijna 15 jaar opgebouwde vakman schap zelf te komen ervaren. Sunshine J.A. vd Goeskade 49 4461 BH Goes Tel. 0113 - 227107 Nederland is het fietsland Bij uitstek. Bietsen is dan ook iets waar Nederlan ders van jongs af aan mee opgroeien. Het gevolg is dat er steeds hogere eisen aan fietsen worden gesteld. Bij Profile Van den Driest streeft men er naar om een fiets zoveel moge lijk af te stemmen op de behoefte van de klant. Onlangs onderging de winkel van Jan Van den Driest een grondige verbouwing. De kas sa ligt nu als een eiland centraal in de winkel. Het geeft de overgang aan van de accessoireafdeling naar de showroom waar diverse modellen uitgestald staan. „We hebben bewust voor deze indeling gekozen om het aanbod wat over zichtelijker te maken", vertelt Jan Van den Driest. Ook veranderd is de manier waarop een fiets ter re paratie wordt aangeboden. De rou te is zo dat de klant door de zaak naar de werkplaats kan. De mon teurs nemen nu zelf de reparaties aan. "Dit heeft als voordeel dat on ze monteurs gelijk kunnen zien wat er gerepareerd moet worden, en dat ook direct met de klant kunnen bespreken. Daarnaast kan de klant zijn wensen kenbaar maken zonder dat daar iemand tussen zit. We ma ken nu ook gebruik van een compu tersysteem zodat de reparaties en de onderdelen direct in de compu ter worden ingevoerd waarmee het tijdrovende schrijven van werkbon- nen nu verleden tijd is. Resultaat is kortere wacht- en reparatietijden." Service staat voorop bij Profile Van den Driest. U koopt dan ook geen fiets bij Van den Driest, u koopt een totaalpakket. Dat begint bij de keu ze. Extra aandacht wordt er be steed aan uw houding, de fiets wordt op uw lengte afgesteld zodat vervelende blessures voorkomen worden. Voordat een fiets aan de klant afgeleverd wordt, krijgt hij eerst nog een servicebeurt. Als de klant na twee maanden terugkomt voor een onderhoudsbeurt wordt als extra service de fiets grondig ge reinigd, zodat u hem schoon weer mee naar huis krijgt. Jan Van den Driest gebruikt hiervoor een door hem zelf ontwikkelde 'wasstraat' die aan alle milieueisen voldoet. Het is zeker de moeite waard om eens een kijkje te gaan nemen in de winkel. Voor degenen die al rij den met een fiets van Jan Van den Driest: gefeliciteerd; u heeft geko zen voor lang fietsplezier. Profile Van den Driest Zusterstraat 24 Middelburg Tel. 0118-612410 De Jonge Hoek van Dijke aan de Stenevate in Heinkenszand is voor velen een bekend adres. De kracht van het bedrijf ligt in de verkoop van meubelen en dat in een mix uit het gevoerde assortiment dat heel verrassend kan zijn en de juiste sfeer in interieurs weet te brengen. De juiste mix van meubels zijn de ingrediënten van het interieur. Een compositie van artikelen die je niet overal vindt. Daar moet je toch een speciaal recept voor hebben. "Wij bieden de klant onder steuning middels een tekening en kleuradvies, kortom het in richtingsplan. Desgewenst gaan wij ter plaatse op be zoek en verzorgen advies aan huis", geeft Ronald de Jonge aan. "Wij werken met een aantal gerenommeerde merken zoals Topform, Jori, Ligne Roset, Rolf Benz. De Jonge Hoek van Dijke is sterk in het ontwerpen van kast- systemen en dan bedoelen wij systemen op maat. Heeft een klant problemen met het indelen van kastruimte dan kunnen wij de oplossing bie den. Dergelijk specialisme is ons vak, daar staan we voor want wij kunnen dat." De Jonge Hoek van Dijke staat voor het complete interieur, slapen, wonen, decor, styling. Service is vanzelfsprekend in het be drijf en aandacht voor de klant is hier een pré. Men werkt met een eigen atelier en servicedienst en heeft zo alles in eigen hand. Ronald de Jonge: "Men is steeds meer op zoek naar individu eel wooncomfort. Mensen zeggen wel eens, "Ik ga drie weken per jaar lekker op va kantie". Wij zorgen er voor dat je thuis iedere dag op va kantie kunt zijn. Wij menen dat een stukje woongenot een belangrijke levensbehoefte aan het worden is. Het is ook belangrijk als je interieur koopt dat je in kwaliteit voor een stukje tijdloosheid kiest. Met wat accenten van de tijd er bij kom je tot een mooi en tijdloos geheel. Het aanschaffen van een duurzaam product vraagt de nodige aandacht, de juiste samenstelling en compositie. Daar heb je langer plezier van. Wij houden de woon- trends goed bij want je wilt op de hoogte blijven van de nieuwste ontwikkelingen. Eni ge weken geleden zijn we naar een speciale vakbeurs in Milaan geweest en daar doe je weer nieuwe ideeën op. Wij houden van ons vak en zijn daar voor onze klanten graag mee bezig. Dat is ook de kracht van De Jonge Hoek van Dijke, wij maken het per fect passend voor de klant." De Jonge Hoek van Dijke Stenevate 2 Heinkenszand Tel. 0113-561482

de Faam | 2002 | | pagina 12