De Vlijt Bedden Gouddoppertje Lekker slapen begint met goed advies Unieke ontwerpen en fonkelende diamanten Woonwinkels TMC TMC maakt wonen nog leuker "mr m Woonwinkels TMC staat voor een familiebedrijf van acht broers en een zwager en dat verklaart de grote betrokkenheid van de medewerkers van TMC. Een grote groep van gemotiveerde mensen staat B* Sjjï$j|h dan ook voor u klaar. Het betekent dat er met plezier gewerkt en verkocht wordt en dat stralen de winkels dan ook uit. "Dat werkt", verwoordt Jaap Witte de filosofie van het be drijf. TMC Woonwinkels biedt een breed pakket voor de wo ning. Alles wat met kleur te maken heeft kan TMC leve ren, dat is een leuk aspect. Dit brede assortiment wordt ge bracht door verschillende ge specialiseerde afdelingen zo als Verf Wand, Pardio Par ket Studio, Runner meeneem- meubel, City Meubel, Stijl en Klasse tapijt en gordijn en Sleepy. Zo heeft elke afdeling zijn ei gen specialisme en kennis in huis om een klant verder te helpen. Als extra service heeft TMC een Binnenhuis Advies Afdeling voor advies aan huis over de juiste manier van aan brengen en plaatsen en het in vullen van het bij u passende kleurplaatje. "Zo maken we samen het ideale interieur plaatje", aldus Jaap. Wat de winkels betreft, daar wordt consequent in gewisseld. Elk jaar vinden er veranderingen in de winkels plaats. Vorig jaar is de nieuwe vestiging in Bergen op Zoom geopend en dat betekende voor de be staande winkels even een jaar wat meer rust. Voor dit jaar staat er echter heel wat op het programma. Rond Pasen is in de winkel in Goes Runner's Tienerwereld geopend. Regel matig kreeg men vraag naar tienerkamers en daar is op in gesprongen. Op de ruime ver dieping zijn 25 tienerkamers opgesteld die de juiste sfeer voor die leeftijdsgroep uitstra len, aangevuld met de nodige losse ledikanten. De druk be zochte opening was een groot succes. Nu wordt er hard gewerkt om de Pardio Parketstudio om te bouwen in een Multivloer. "Dat zien we helemaal zitten. Multivloer is een professionele groep van parketwinkels die staan voor het ambachtelijk aanbrengen van parketvloeren. Zoals de naam aangeeft kan men voor nog meer vloeren terecht zo als laminaat, kurk, en grind- vloeren, en dat laatste is weer een toevoeging van TMC. Dus welke vloer een klant ook zoekt; wij kunnen hem leve ren", stelt Jaap Witte. Tijdens de Pinksterdagen zal de Multi- vloerafdeling geopend wor den. Voor Pinksteren worden ook de tapijt- en gordijnenaf deling geactualiseerd. Er is voor een andere presentatie gekozen zodat de klanten nog veel meer ideeën worden aangereikt. Ook voor Pinksteren moet de interne verbouwing van de Ci- tymeubelwinkel in Kruiningen een feit zijn. Hier is letterlijk nog veel werk aan de winkel, maar het resultaat mag er zijn. Het wordt een eigentijd se meubelwinkel die zijn tijd ver vooruit is. Er komt een heel nieuwe opzet. In het eer ste deel wordt een entresol vloer geplaatst en dat gaat een heel futuristisch effect creeëren. Alle tapijt wordt ver vangen door eigentijdse kleu ren en er komt een nieuwe nostalgische koffiecorner plus een nieuwe kinderhoek. In het andere deel is alles herplaatst zodat de vier unieke showwo ningen nu pas goed tot hun recht komen. Deze vier kom- plete woningen in vier ver schillende stijlen zijn uniek voor Nederland. Men kan daar zien wat inrichting met een woning kan doen. "Wij kunnen u aanraden om een bezoekje te brengen. Wie bij TMC woonwinkels koopt weet zeker dat TMC volledig achter de producten staat, en u vindt er natuurlijk vakmanschap en service. U wordt klantvriende lijk, en met verkooplezier ge holpen. Als er zich een pro bleem voordoet laten wij u niet zitten", verzekert Jaap Witte, "Mensen veranderen voor hun plezier en wij willen dat plezier verhogen. Bij TMC combineert alles on der één dak en u ervaart dan het voordeel van een generalist die met specialis ten werkt." Vermeldenswaar- De mensen van De Vlijt Bedden ne men hun vak zeer serieus en dat merkt de klant. Service begint met goed advies. En daarom staat bij beddenspecialist het informeren van de klant boven aan. Iedere aankoop begint met een goed gesprek waarbij luisteren een belangrijke rol speelt. ,,Dat is iets waar wij graag uit gebreid de tijd voor nemen', vertelt Pièro de Kok. Een goed geïnformeerde consument is in staat de juiste keuze te maken. Dit geldt voor bedlinnen en dek bedden waarvan wij een uitge breid assortiment in onze win kel hebben, maar ook voor de aankoop van slaapcomfort. Het is namelijk zeer belangrijk om te weten waarom iemand een binnenvering matras koopt of een latex, en of dit matras ge schikt is voor op een laftenbo- dem boxspring of spiraal." Niet iedereen heeft dezelfde wensen op interieurgebied. De één houdt van strak en modern en de ander slaapt als een roos in heerlijk romantische omgeving. Bij De Vlijt weten ze dat als geen ander en daarom zijn er verschillende stijlen in de collec tie opgenomen. Op het gebied van boxspring beschikken zij over de merken Zevenslaper voor de modern in gestelde klant en Vi -spring voor diegene die een handgemaakte boxspring willen hebben die al leen uit natuurlijke materialen is vervaardigt, in zowel een klas siek als een modern uiterlijk. Ook in de lattenbodems zijn er verschillende soorten. Zo heeft het Zwitserse topmerk Swisflex alles in zich om de vermoeide rug te ontspannen. Samen met de bijpassende matrassen ga randeert specialist De Vlijt dat slapers op een Swisflex bodem iedere morgen uitgerust op staan. Sterker nog: is dit na 28 nachten niet het geval dan worden bodem en matras re tour gehaald. Want ook voor De Vlijt geldt dat zij alles weer terug kunnen zenden naar Swisflex. Het top punt van service dus, wat overi gens ook geldt bij het huismerk Sleap en Dream bodems en matrassen. „Wie om welke re den dan ook niet helemaal te vreden is kan binnen 8 weken de kern van het matras laten omruilen voor een andere soort. Uiteraard geldt dit niet voor de tijk die om het matras zit, dit blijft bij de consument." Is het slaapcomfort uitgezocht dan ko men de ledikanten aan bod en ook hierin heeft De Vlijt volop keus. „Ontwerpers zoals Stefan Steenkist, Piet Hein Eek en Jan des Bouvrie hebben bij ons een vaste plaats." Deze onwer- pers zorgen voor de moderne kamers waarbij de firma Gel derland met zijn zeer grote stoffencollectie er voor zorgt dat de modellen steeds een ander uiterlijk hebben. „Op het klas sieke vlak hebben wij de bed den van de firma Grange. De ze uit massief kersenhout ver vaardigde ledikanten hebben precies wat een romantische slaapkamer nodig heeft. En vanzelfsprekend ontbreekt ook Auping niet, met als parade- paardjes de Auronde en het meest recente model Next. Dit houdt overigens niet in dat De dig is de TMC Combi Card, een klantenspaarkaart, waardmet men spaart bij al le aankopen. Tevens krijgt men dan actuele TMC infor matie toegezonden. Bij de meeste TMC woonwinkels is het makkelijk en vrij parke ren. Woonwinkels TMC Goes - Marconistraat 13 - telefoon 0113 - 22 4111 Kruiningen - Zandweg 1b - telefoon 0113 - 382626 Middelburg - Korendijk 34 - telefoon 0118 - 62 3632 Bergen op Zoom - Van Konijnenburgweg 13 telefoon 0164 - 274477 Website: tmcwoonwinkels.nl Vlijt alleen de grote merken verkoopt, ook veel kleinere mer ken hebben een plaatsje op de Beestenmarkt. Voor diegene die op zoek is naar Duitse stevig heid zijn er de merken Hulsta en Wackenhut twee toppers die met hun vele mogelijkheden er samen met de specialisten van De Vlijt voor zorgen dat de slaapkamer precies naar wens is ingericht. Bij een mooie slaapkamer mogen de linnen kasten natuurlijk niet zijn verge ten worden. En ook hier de mo gelijkheden bijna onbeperkt. „We leveren kasten bij de nieu we slaapkamer, maar ook bij een bestaande kamer zijn kas ten in alle soorten en maten en prijsklassen te leveren." Als laat ste maar zeker niet minder be langrijk is er het assortiment ge zondheidskussens. Dat zijn er nogal wat, maar gelukkig we ten de medewerkers van De Vlijt precies wat zij in huis heb ben. En ook hier geldt: luisteren naar de klant en goed advies geven. Maar De Vlijt zou de Vlijt niet zijn als het daarbij bleef. Nee, om er helemaal ze ker van te zijn dat slapen echt genieten wordt zijn er speciale testkussens. „Onze klanten mogen zo'n kus sen een week lang thuis in alle rust uitproberen en als het niet geschikt is komt het gewoon te rug naar de winkel." De Vlijt Bedden Slaapvoorlichter voor Zeeland Beestenmarkt 12 Tel. 0113- 232213 De naam 't Gouddoppertje stamt uit vroegere tij den. Het was de bijnaam die de bevolkitiggaf aan deze juwelier. Het bedrijfje was gespeciali seerd in fïligrain en cantille werk - de antieke Zeeuwse streeksieraden - een ambacht die het be drijf tot op de dag van vandaag in ere houdt - en de naam 't Gouddoppertje, die de klant gaf is door de juwelier aangenomen. IC, 3 emoties van de drager of ge ver weerspiegelt. In het ei gen atelier van 't Gouddop pertje werkt de goudsmid, die kan bogen op ruim 30 jaar ervaring en daarbij één van de weinige edelsmeden is die gespecialiseerd is in het ambachtelijke cantille- en filigrain werk. U kunt bij 't Gouddoppertje ook terecht voor een eigen ontwerp. Met behulp van de computer is het mogelijk om zelfbedach te ontwerpen eerst vooraf op Wie de gehele diamantairs collectie wil bezichtigen kan daarvoor een afspraak ma ken. Dit is zowel uit veilig heidsoverwegingen, als voor het waarborgen de privacy. 't Gouddoppertje Nieuwe Burg 14-16 Middelburg Tel. 0118-635275 In zo'n 150 jaar is het be drijf uitgegroeid tot een dia mant- en sieradenexpert, met een knipoog naar het am bachtelijke werk van weleer. Specialisme, vakkundig ad vies en verregaande service zijn bij Van der Have Juwe liers nog steeds vanzelfspre kend. een foto te zien. Tegenvallers worden op deze manier uit gesloten. De collectie van 't Gouddoppertje is veelzijdig met vele topmerken zoals Lapponia, Esprit en Ebel. Ook heeft 't Gouddoppertje een ruime collectie sieraden met diamant, in allerlei vor men en kleuren. Juwelier van der Have van 't Gouddop pertje in Middelburg is dan ook gecertificeerd diaman tair. Alle sieraden en dia manten uit de diamantairs collectie zijn voorzien van een certificaat van echtheid en kwaliteit. Er is veel moge lijk bij 't Gouddoppertje, waarbij benadrukt mag wor den dat er in iedere prijs klasse wel iets moois te vin den is. Een sieraad is meer dan een 'glimmertje'. Het moet met oog voor detail vervaardigd zijn zodat het sieraad de

de Faam | 2002 | | pagina 11