Gebroeders Dominicus B.V. opent showroom in Goes Taxicentrale Renesse Nog groter assortiment bij Intratuin Koudekerke Een metamorfose voor de auto, boot of camper Technisch Bureau Ben Grool voor oplossingen op maat Bik: breekt vakkundig af want anderen hebben opgebouwd Auto-Clean Zeeland Taxicentrale Renesse lijk advies. Verder zijn er re gelmatig demonstraties waar bij thema's als bijvoorbeeld decoreren centraal staan. Dit alles maakt dat u menig uur tje kunt doorbrengen tussen het groen om alvast een beet je het heerlijke zomerse tuin- gevoel te krijgen. Tuincentrum intratuin Galgeweg 5 Koudekerke Tel. 0118- 551623 Eind 2000 is begon Intratuin met een verbouwing die uiteindelijk bijna een jaar zou gaan duren. Fase 1 werd vorig jaar afgerond gevolgd door een feestje. Nu is fase twee ook afgerond en is Intratuin nog beter uitgerust om aan de wensen van de consument tegemoet te komen. In de Van Dale staat bij het woord 'intra' als voorvoegsel; zich bevinden binnen of aan de binnenkant van. De naam Intratuin slaat wat dat betreft de spijker op zijn kop, want alles op het gebied van tuinen bevindt zich hier binnen in een grote hal. Overigens niet alleen binnen, ook buiten zijn er diverse producten te vinden. 14000 m2 verkoopop pervlakte om precies te zijn. Het maakt Intratuin tot het grootste tuincentrum in Zee land. Het assortiment is - na de verbouwing - uitgebreid, nagenoeg alle afdelingen zijn nog beter en ruimer gesor teerd. Daarnaast zijn er meer dere combinaties gemaakt zo dat de klant alles makkelijker kan vinden. Zo is het assorti ment dierbenodigdheden uit gebreid, evenals het assorti ment tuin- en vrijetijdskle- ding. Ook de nieuwe trends in bijvoorbeeld tuinmeubelen, interieurartikelen en zijde- bloemen zijn niet vergeten en opgenomen in het aanbod. Alleen al om nieuwe ideeën op te doen is een bezoekje aan Intratuin de moeite waard. En je hoeft niet persé 'groene' vingers te hebben om te kunnen slagen, bij de ka merplanten staat uitvoerige informatie over de geschikt heid van de plant voor bij voorbeeld een schaduwrijke plek en er wordt aangegeven hoeveel zorg de plant nodig heeft. Duidelijke brochures vertellen alles over de ver schillende aspecten van tui nieren of over de aanleg van een vijver. Uiteraard geven de deskundige medewerkers de bezoeker ook graag persoon- Aan de Hermesweg 17A in Vlissingen enigszins verscholen achter een autobedrijf is Technisch Bureau Ben Grool gevestigd. Het bedrijf is gespecialiseerd in reparatie aan auto's en het leveren of inbouwen van koel- of vriessystemen in bedrijfsauto's en auto-airconditioning. men. Ben oogt als iemand die met zijn handen kan maken van wat zijn ogen zien. Een mooi voorbeeld is een aan hangwagen waar een com pleet koelsysteem is inge bouwd en de opbouw van de aanhangwagen compleet is aangepast aan de wens van de klant, in dit geval een melk boer. Eigenlijk was dat de koelcompressor te sterk voor de accu van het busje, maar door gebruik te maken van buizen met eutectische gel werd het probleem opgelost. Jarenlange ervaring maakt dat Veelzijdig, dat is één van de woorden die van toepassing is op Ben Grool van het gelijk namige Technisch Bureau. Maar ook probleemoplosser hoort in dat rijtje thuis. Toen hij in 1987 met zijn bedrijf be gon, hield hij zich voorname lijk bezig met constructiewerk voor de industrie. Geleidelijk aan verschoof zijn werkter rein meer richting het aan passen van bedrijfswagens, het repareren en inbouwen van airco's in personenwa gens en het inbouwen en le veren van koel- en vriessyste- Grool advies op maat kan ge ven over de te gebruiken sys temen. Eerlijk advies wel te verstaan, of zoals hij het zelf zegt: „Ik ben meer een tech neut dan een verkoper." Wat inhoudt dat hij niet voor het duurste maar voor het meest praktische systeem kiest. Het zijn overigens niet alleen be drijven die gebruik maken van de diensten van Ben. Ook particulieren kunnen met bij voorbeeld een kapotte auto airco bij Ben Grool terecht. Technisch Bureau Ben Grool Hermesweg 17A Vlissingen Tel.: 0118-412402 of 0118-462973. Bik Sloopwerken BV is slopers- en recyclingbedrijf dat zijn oorsprong heeft in het Rotterdamse. Eenenveertig jaar geleden werd het bedrijf opgericht door Leen Bik. Inmiddels is het bedrijf uitge groeid tot een bedrijf van be tekenis, die al heel wat grote bouwwerken naar beneden heeft gehaald. Maar voor veel Zeeuwen is Bik in Goes be kend om de grote voorraad gebruikte bouwmaterialen. Zes jaar geleden maakte Leen Bik plaats voor zoon Michel en onder diens leiding vallen de twee vestigingen in Goes en in Lekkerkerk. „Slopen doe je niet zomaar", legt Michel Bik uit. „Daar komt vakman schap aan te pas, zeker als het gaat om grote objecten zoals fabriekshallen, scholen, kan toren of zwembaden. Gebou wen die geplaatst werden in een tijd dat bijvoorbeeld nog volop met asbest werd ge werkt." Dat is het voordeel van Bik. Het bedrijf is gecerti ficeerd voor alle facetten die met de sloop te maken heb ben: asbestverwijdering, een sloopcertificaat, ISO 9002 en VCA. Bewust kiest Bik voor kwaliteit en veiligheid. Bijna alle materialen die overblij ven na een sloop verkoopt Bik, waarbij hout, deuren en kozijnen kunnen worden her gebruikt. Vanaf 1 april wordt tevens puin geaccepteerd van bedrijven, gemeenten en par ticulieren. Dit puin wordt la ter verwerkt tot gecertificeerd wegenbouwmateriaal. De an dere grote activiteit is de sti mulering van de wielrensport. Dit gebeurt door sponsoring van een wielervereniging en een damesprofploeg (Power Piate/BIK). De ploeg met in ternationale rensters rijdt in Europa in alle grote wieler rondes mee. „Net zoals in de zakenwereld, moet bij spor tieve uitdagingen sprake zijn van een eerlijke strijd", vindt Michel Bik. „Helaas wijst de praktijk wel eens anders uit. Wij vragen eerlijke prijzen voor de materialen die wij aanbieden en ze zijn gegaran deerd ontdaan van gevaarlijke stoffen. Dus waarom nieuw kopen als je bij ons spullen in goede staat maar wel tweede hands kunt krijgen?" Bik Sloopwerken BV A. Plesmanweg 21, 4462 GC Goes. Telefoon: 0113-216804 Auto-Clean Zeeland is een autopoetsbedrijf dat aange sloten is bij de branche-organisatie FOCWA, wat garant staat voor een goede bedrijfsvoering en kwaliteit en dat zich bezig houdt met het optische onderhoud van personenauto's en bedrijfswagens. Voor zowel nieuwe als gebruikte auto'smotorencaravans en boten zijn er vele mogelijkheden om deze in een optimale staat en te houden. Het Vlissingse autopoetsbe drijf biedt diverse poetspro gramma's en gaat daarbij, an ders dan je in eerste instantie zou denken, verder dan auto's alleen. Ook caravans, cam pers, boten en jachten kun nen bij Auto-Clean Zeeland in optimale conditie worden ge bracht. Laten we eens kijken hoe die metamorfose, want dat is het vaak na zo'n grondi ge poetsbeurt, tot stand komt. De auto wordt gewassen, ge polijst (indien noodzakelijk) en in de was gezet. Het interi eur wordt perfect gereinigd en vlekken op de bekleding worden waar mogelijk verwij derd, tegelijkertijd kunnen eventuele hondenharen en rookaanslag worden verwij derd. Ook wordt er gezorgd voor ontvetting en reiniging van het motorcompartiment waarna het wordt voorzien van een glans en vochtwerend middel. Tevens krijgt de koffer bak een grondi ge op knap beurt en worden alle kunst- stofde- len, vel gen en banden weer op kleur ge bracht. Grondig en doel treffend dus! De diverse pro gramma's kunnen desgewenst uitgebreid worden met o.a. ij- zerslijpselbehandeling, ver wijderen verfspatten, leerbe- handeling. Het eindresultaat is een auto, die oogt als nieuw. Maar Auto-Clean Zeeland doet meer dan poetsen al leen. Zo weten zij als profes sioneel FOCWA-autopoetsbe- drijf ook in veel gevallen heel goed raad met verontreinigin gen en ontsierende kleine schades als krasjes, deukjes, verfnevei, metaaldeeltjes of verontreinigde neerslag. Auto-Clean Zeeland Mercuriusweg 13 Vlissingen Tel. 0118-410793, Email: info@autocleanzeeland.nl Website: www.autocleanzeeland.nl geelbruine vloer van leisteen. In een aantal moderne kasten met schuiflades bevinden zich nog meer voorbeelden van natuurstenen vloeren. Perfect gecombineerd met de vloeren zijn de sierschouwen met haarden. Diverse haar den in verschillende stijlen zijn er uitgestald. Van modern tot klassiek, houthaarden, gashaarden en elektrische haarden. Ook hierin is tegen woordig van alles mogelijk, er staat bijvoorbeeld een prach tige dubbelzijdige gashaard waarbij de ene kant er iets an ders uitziet dan de andere. In gebouwd als scheidingswand tussen bijvoorbeeld eetkamer en woonkamer heeft u er dubbel plezier van. Of een gashaard die met een af standsbediening aan en uit is te zetten. Lekker vanuit de luie stoel er geen omkijken meer naar hebben. Voor alle haarden en schouwen geldt dat het een sieraad is voor een kamer en natuurlijk sfeer- verhogend. In de showroom is een aparte -maar zeker niet verborgen - ruimte gemaakt waar verschillende gedenk stenen zijn uitgestald. Er is te genwoordig veel mogelijk op dit gebied. Mensen hebben ook steeds specifiekere eisen. Afgestemd op uw wensen maakt men bij Dominicus een passend ontwerp. U kunt kiezen uit verschillende mo dellen, afmetingen, steen soorten en lettertypen. Het is zelfs mogelijk om een per soonlijke tekening of foto in het ontwerp op te nemen. U krijgt daarbij een duidelijke prijsopgave.- Een ruime keus, jarenlange ervaring, gedegen vakkennis en goede sendee. Dat is waar Dominicus voor staat. Gebr. Dominicus Oude Zandweg 2 WestkapeHe Showroom: Verrijn Stuartweg 10 Goes Tel.: 0118-571436. Internet: www.dominicus.nl Eigenlijk behoeven de Gebroeders Dominicus - en dat geldt zeker voor Walcheren - geen introductie. Al vijfentwintig jaar is het bedrijf actief in de steenhouwerij en de tegelhandel. Later kwam daar sanitair en kachels bij. Veel mensen hebben dan ook al eens een bezoekje gebracht aan de hoofdvestiging met de daarbij behorende grote showroom aan de Oude Zandweg in Westkapelle. Nu is er een tweede showroom bijgekomen in Goes. Het is de bedoeling dat de twee showrooms elkaar aanvullen, en dus intensief samenwer ken met als resultaat dat de consument een nog grotere keus heeft dan voorheen. speciaal computertekenpro gramma is het mogelijk een driedimensionale tekening te maken waarop de door u ge wenste badkamer met alle ar tikelen en verhoudingen te zien is. Als Bad Body sani tair speciaalzaak en Ceramic Visions badline dealer kan Dominicus aües leveren voor uw badkamer. Natuurstenen vloeren haarden en sierschouwen De showrooms hebben ieder een eigen specialiteit en as sortiment. In Westkapelle be vindt zich de afdeling met ke ramische producten zoals serviesgoed, sanitair en diver se bouwmaterialen. Het sani tair neemt daar een promi nente plaats in, er staan dan ook een flink aantal - com pleet ingerichte - badkamers opgesteld zodat u een indruk kunt krijgen van wat er alle maal mogelijk is. Met een De nieuwe showroom in Goes is aan de buitenkant met gra niet bekleed. Voor de ingang staat een indrukwekkende boog, ook geheel opgetrokken uit graniet. Het ziet er mooi uit. Daarmee is meteen een gedeelte van het assortiment aangeduid. In de showroom zijn natuurstenen vloeren ge legd in diverse structuren en van verschillende soorten bij voorbeeld een prachtige mar meren vloer, of een mooie Taxicentrale Renesse is gevestigd op het Transferium in Renesse. Het bedrijf komt voort uit twee taxibedrijven en is al vijf jaar dynamisch en creatief bezig op vervoersgebied. Sinds 1 januari 2001 bestaat de directie uit Cees Hage (commerci?le zaken) en Ronald Epskamp (financi?le zaken). Het Transferium is een overstap station van auto op plaatselijk vervoer naar stranden, campings en hotels. In het seizoen (van mei t/m september) verzorgt de Taxicentrale dit transferiumver- voer dat geheel gratis is, evenals het parkeren van de auto. Het Transferium ontstond in 1997 door samenwerking van onder meer het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, de gemeente Schouwen Duiveland Rijkswaterstaat en plaatselijke ondernemers. Het eerste seizoen bleek het Transferium met zijn 900 gratis parkeerplaatsen al een groot succes te zijn. Speciaal voor het transferiumver- voer schafte de Taxicentrale een elektrobus van de firma Spijkstaal aan. Die voldoet aan de visie achter het Transferium, namelijk zorg voor evenwicht tussen natuur en recreatie. De bus wordt elektrisch aangedre ven en kan zo'n 30 passagiers tegelijk vervoeren. Door de lage instap is zij uitermate geschikt voor lichamelijk gehandicapten. Het voertuig heeft een snelheid van 35 km per uur en rijdt op één accu ca. 60 kilometer. Daarna moet van accu gewisseld worden op het laadstation. Taxicentrale Renesse heeft ook een vloot van taxi's en taxibusjes voor maximaal 8 personen. Hiermee worden het gehele jaar reguliere taxiritten gereden, zoals straattaxi en ziekenfonds- vervoer, maar ook dagelijks groepsvervoer voor bedrijven, scholen en instellingen. In de avond en de nachtelijke uurtjes wordt een uniek vervoersysteem onder de naam van RenessExpress, voor discogan gers uitgevoerd. Veel van de busjes zijn voorzien van lift en dus geschikt voor rol stoelgebruikers. Daarmee wordt flexibel ingespeeld op het speci fieke vervoer voor ziekenfondsen en gehandicapten organisaties. Door de ruime ervaring met dit soort vervoer kreeg de Taxicentrale in de loop der jaren een groot aantal ervaren chauffeurs voor efficiënt en behulpzaam vervoer. De Taxicentrale kan in toene mende mate bogen op een grote kring tevreden klanten, die hun reizen in binnen- en buitenland laten uitvoeren met luxe touring cars van het bedrijf. Die zijn niet alleen voorzien van alle comfort, maar ook van een lift voor rol stoelgebruikers. De Taxicentrale verzorgt transfers, dagtochten en meerdaagse reizen. Medewerkers van het bedrijf kunnen voor de klant een com plete reis op maat organiseren. Met ingang van 1 januari 2002 gaat Taxicentrale Renesse onder de naam van TCR-Vlieland het openbaar vervoer verzorgen op het eiland Vlieland, (zie ook onze TCR-Vlieland pagina's op de website: www.taxicentrale- renesse.nl). Door een creatieve aanbieding te doen hebben wij dit vervoer gekregen met een optie van 6 jaar. Bij onze aanbieding hebben wij optimaal rekening gehouden met de klant. Dit doen wij onder andere met de informatiezuil, de belbus, de handstop en de ver voergarantie. De informatiezuil staat bij aan komst van de boot duidelijk aan gegeven. Met een druk op de knop wordt u verbonden met onze centrale en kunt u alle rele vante informatie over het vervoer op Vlieland verkrijgen. De belbus rijdt wanneer er wei nig of geen vraag is naar open baar vervoer. U bestelt de belbus gewoon met een enkel telefoon tje. De periode waarin en de tijd stippen waarop de belbus wordt ingezet zijn duidelijk aangege ven in onze dienstregeling. De handstop is alleen mogelijk wanneer de verkeerssituatie dit toelaat. U hoeft hierbij niet persé bij een halte te wachten. U steekt gewoon uw hand op, als u de bus ziet aankomen en de bus chauffeur stopt en opent de deur. Wat te verstaan onder vervoer garantie? Bij aankomst van de boot op de Veerdam staan de bussen klaar voor vertrek. Moest bij grote drukte alle bussen vol vertrokken zijn en u kunt (nog) niet mee, dan komen er altijd een of meerdere bussen terug om u alsnog op te halen. Roelandsweg 1 4325 CR Renesse Tel. 0111-463100 Fax: 0111-468044 E-mail: tcr@zeelandnet.nl www.taxicentralerenesse.nl

de Faam | 2002 | | pagina 18