Primeur voor Réco Computer B.V. Hotel Piccard voor elke gelegenheid Zoeteweij Zonweringen: afscherming voor huis en tuin Conversions: specialist op het gebied van reclameproducten Op avontuur met Vita event, fun entertainment Bij slagerij De Visser wordt uw barbecue tot aan het servetje toe geregeld Even een quizvraagje: waar staat het woord Réco voor? Weet u het niet? Het staat voor Rene's Compag nie. Begonnen in 1996 en inmiddels uitgegroeid tot een begrip bij computergebruikers. Zowel particulie ren als bedrijven maken gebruik van de diensten en know how van Réco. Ondernemen zit Rene Rie- mens - algemeen directeur en oprichter van Réco - in het bloed. Al vroeg verliet hij de MTS om zich volledig te rich ten op zijn bedrijf. Allereerst met de verkoop van Pc's. Sa mengesteld met hard- en software naar de eisen van de klant of 'kant en klare' Pc's, het is allemaal mogelijk. Réco biedt daarbij een uitgebreide garantie, één jaar aan huis en vervolgens nog eens twee jaar waarbij de Pc naar het servi cecentrum gebracht kan wor den. Overigens kunnen con sumenten die hun Pc niet bij Réco aangeschaft hebben ook terecht bij het servicecentrum voor reparaties. Naast Pc's verkoopt Réco accessoires zo als losse onderdelen en com puterkabels. Ook op de zake lijke markt is Réco actief. Bij voorbeeld met het aanleggen van complete netwerken. Re ne: „Een mogelijkheid is dat wij bijvoorbeeld een Wide Area Network (WAN) aanleg gen. Hiermee kun je - waar ook ter wereld - via elke wille keurige Pc inloggen op het in ternet waarna je een code in typt, zodat je toegang hebt tot de server op de zaak of je werkstation thuis. Ideaal voor telewerkers." Als enige in Ne derland is Réco verkoper en distributeur van de MicroPc MVII. Een Pc die qua uiterlijk iets weg heeft van een disc- man en ook niet veel groter is. Je moet het dingetje zien om het te geloven. Het is 15,6 cm lang, 14,6 cm breed en 5,6 cm hoog. En alles zit erin of er aan. Een Intel Pentium pro cessor, 16-bits stereokaart, vier USB poorten, DVD speler en/of CD-Rewriter, enz. Hij werkt zowel op netstroom (220 V) als op de sigaretten aansteker in de auto (12 V). „Zo is er een bedrijf in Tilburg die software heeft ontwikkeld voor de brandweer. Om dit te kunnen gebruiken in brand weerwagens waren ze op zoek naar geschikte hardware. De MicroPc bleek uiterst geschikt en inmiddels is de zaak rond. Wij leveren de hardware voor de brandweerwagens en niet alleen in Tilburg, nee lande lijk!", vertelt Rene enthou siast. Een Zeeuws bedrijf met een primeur in Nederland. Réco zit in de lift. Réco Computer B.V. Oude Veerseweg 22c Middelburg Tel: 0118 - 633233 www.recocomputer.com U heeft het vast wel eens gezien - op de Vrouwenpol- derse dagen bijvoorbeeld - het springkussen of de op blaasbare survivalbaan. Kinderen zijn er dol op en het is er dan ook steevast een drukte van belang. Het zijn de attracties van Vita event, fun entertainment van Patrick Gabriëlse, een be drijf dat is gespecialiseerd in het verzorgen van evenemen ten en activiteiten naar wen sen en mogelijkheden. Het springkussen en de op blaasbare survivalbaan zijn maar een paar voorbeelden die je bij Vita kunt huren, het bedrijf heeft veel meer in het assortiment. Wilt u een beachvolleybal toernooi hou den? Vita heeft het materiaal ervoor. Zin in een country westernfeest? Vita heeft de decors, rekwisieten en zelfs een rodeostier. U verzint het, Vita heeft de oplossing. „Ons aanbod is onder te verdelen vier categorieën, namelijk event, fun, entertainment en als laatste de 'specials"', ver telt Patrick, "Bij event moet je denken aan evenementen zo als een bedrijfssportdag of teambuildingsactiviteiten, waarbij het plezier natuurlijk voorop staat." Speciaal hier voor ontwikkelde Vita o.a. een city-survival waarbij een groep uiteenlopende op drachten uitvoert die slechts volbracht kunnen worden door samenwerking. Overi gens zijn hierin ook meerdere activiteiten mogelijk zoals een foto fietstocht of zeilen. On der de catego rie fun vallen attracties als het springkus sen en de sur vivalbaan. Nieuwste aan winsten op dit gebied zijn een enorm op blaasbaar draaiend dartbord en het le vend sjoelen waarbij de deel nemers geen stenen gebrui ken maar zelf glijden." Dan is er nog de categorie entertain ment waarin de vorig jaar door Vita georganiseerde 'Sint-on-tour show' valt. De cors en rekwisieten voor themafeesten, een compleet verzorgde après ski of andere thema-avond, drive-in en ka- raokeshows vallen eveneens onder deze categorie. De spe cials zijn bijvoorbeeld de 'sky swingers'. Grote poppen waar lucht door wordt geblazen - bekend van voetbalwedstrij den - zodat ze gaan bewegen. Ook hier geldt dat er vele va riaties op zijn. Er is veel mo gelijk, meer dan hierboven beschreven staat. VITA event, fun entertainment Tel.: 0118 - 627696 635443 www.vitaevent.nl. Aan een park waar het ruisen van de golven bijna hoorbaar is en de zilte zeelucht te proeven ligt Hotel Piccard. Slechts 100 meter van de Vlissingse boulevard en op loopafstand van de binnenstad met haar karakteristieke pandenwinkels trendy cafés en prestigieuze bioscoop. In 42 jaar is het hotel in de Walcherse badplaats uitge groeid tot een begrip bij toe risten, dagjesmensen en be drijfsleven. Maar om de zo veel jaar gaat er steevast een frisse (zee)wind door de ac commodatie zodat alles steeds conform de wensen van de moderne gast is. De laatste grote aanpassing, die nog maar net voltooid is, gaat letterlijk en figuurlijk gepaard met frisse wind. Het hele ge bouw is onlangs voorzien van nieuwe klimaatbeheersing. De 46 kamers kregen allemaal airco, rookfilters en - ter com pensatie van de frisse zee wind waar Vlissingen regel matig aan bloot staat - heer lijke vloerverwarming. Het hotel beschikt over moderne vergaderruimtes en door de centrale ligging en de veelzij dige omgeving is het een pri ma plaats voor meerdaagse zakelijke bijeenkomsten. Maar Piccard is er ook voor een gezellig familiebuffet, een verwenweekend of een kop koffie na een heerlijke strand wandeling. Er is altijd wel een goede reden om Piccard te bezoeken. Want, niet alleen de hotelkamers bieden volop comfort en ultramodern ge mak, ook de inwendige mens wordt verwend met heerlijke buffetten of fijne a la carte ge rechten. Wie wil kan er sinds kort zelfs op zondagmiddag leren line-dancen onder be geleiding van professionele line-dance verenigingen. Mag het nog een tikje sportiever dan is er het duikarrange- ment met professionele duik- lessen voor beginners in het overdekte zwembad. Dat kwaliteit niet gepaard hoeft te gaan met stijfheid of opge klopte formaliteit bewijzen directeur André Pekaar en medevennoten René van Ol- denbeek en Anthon Lange- veld met hun ijzersterke for mule. Toegankelijkheid, ge zelligheid en eenvoud zijn de sleutelwoorden, wat door hen vertaald wordt in optimaal verzorgde hotelkamers, een uitgebreide kaart, ruime ver gaderzalen met tiptop équi pement en sprankelende the mabuffetten met gezellige li- ve-muziek. Hotel Piccard Badhuisstraat 178 4382 AR Vlissingen 0118-413551 Sinds Jan Cees Zoeteweij zijn zaak naar het indus trieterrein De Poel heeft verplaatstgaat het enkel bergopwaarts. „Mensen besteden duidelijk meer tijd en aandacht aan het uiterlijk van hun huis", vertelt hij. „En wij zijn gespecialiseerd in acces soires die het aanzien ze ker verfraaien. Zoals on ze schermen, rolluiken en garagedeuren, waar van wij voor enkele top merken dealer zijn. En daar zijn wij trots op." Het bedrijf Zoeteweij is een familiebedrijf, oorspronkelijk afkomstig uit Yerseke. Daar richtte in 1929 grootvader een zaak in scheepsbenodigdhe- den op. Levensmiddelen, touw, netten, klompen, daar voor moest je bij Zoeteweij zijn. Maar er was vraag naar meer. Yerseke had een grote vissersvloot en de zeilen wa ren regelmatig aan vervan ging toe. Dus spoedig legde grootvader Zoeteweij zich toe op deze specialiteit. De stap naar de vervaardiging van dekkleden voor vrachtwagens was maar een kleine en hal verwege de jaren dertig stond het bedrijf van Zoeteweij al in de verre omgeving bekend om haar sterke zeilen. Het bedrijf overleefde de oor log en zoon Toon kwam in het bedrijf. Halverwege de jaren vijftig werden de eerste hou ten markiezen gemaakt. De zonwering werd hoofdzakelijk door Jan Zoeteweij in zijn vrije tijd vervaardigd want hij was destijds nog werkzaam bij de PTT. Zo groeide het be drijf gestaag door. In 1966 kwam Jan Zoeteweij in de zaak. De zonweringen veran derden van hout naar staal en zijn nu van aluminium. En de stap naar rolluiken en elek trisch bediende garagedeuren is dan maar een kleine. Exclusief dealerschap Gebrek aan ruimte deed de laatste generatie besluiten om de activiteiten te splitsen. De zeilmakerij is nog altijd in Yer seke gevestigd en sinds 1998 zit Zoeteweij Zonweringen aan de Nobelweg in Goes, pal naast MacDonalds. „Mensen weten ons inmiddels wel te vinden," vertelt Jan Cees Zoe teweij. „Er is hier een showroom waar al onze top merken getoond en getest kunnen worden. En voor het nieuwe seizoen dat nu aan vangt, hebben we bewust ge kozen om met de beste mer ken te gaan samenwerken." Zoals de NovoPort garagedeu ren. Deze deuren van Duits vakfabrikaat zijn ontworpen voor een optimaal bedie ningsgemak. De NovoPort deuren hebben een geïnte greerde aandrijving van het zelfde merk. Aan de zijkant tegen de muur geplaatst, be- dieningsvriendelijk en veilig. Zoeteweij Zonweringen heeft voor dit merk het exclusieve dealerschap in Zeeland (uit gezonderd Zeeuws Vlaande ren en Tholen) verworven. Ook voor de zonweringen van Weinor heeft Zoeteweij het exclusieve dealerschap in handen gekregen. Dit even eens Duitse product onder scheidt zich van haar concur renten door de perfecte af werking. Een van de topmo dellen van Weinor is het type Opal Design. Dit zonne scherm heeft een cassette die perfect gesloten is als de zon wering niet wordt gebruikt. Beschermd tegen nadelige weersinvloeden en kleurvast. Los daarvan zijn de cassettes in zo'n tweehonderd verschil lende kleuren leverbaar, zon der meerprijs en het is moge lijk om de cassette te bestel len met ingebouwde halo- geenverlichting. Andere noviteit van Zoeteweij Zonweringen is het vertikaal Zoeteweij Zonweringen Nobelweg 2-2CL 4462 GK Goes Telefoon: 0113-271444 uitrolbare windscherm de Pa raven to. Opgerold in een cas sette die tegen de gevel wordt bevestigd, kan het scherm uitgerold worden naar een bevestigingpunt in de tui of op het terras. Een van de laatste trends ten slotte zijn de draadloze bedie ningssystemen voor zonwe ringen en rolluiken van Som- fy. Dit systeem is ook aan te brengen op bestaande elektri sche zonneschermen en rol luiken. „En vaak beseffen mensen pas wat een gemak dat geeft op het moment dat ze al rolluiken hebben", legt Jan Cees Zoeteweij uit. „Want het kost dagelijks heel wat tijd om alle luiken te sluiten en veel huizen hebben al snel acht tot tien stuks. Bewust kiezen wij voor deze merken want wij weten door onze ja renlange ervaring dat ze goe de producten leveren en daar staan wij volledig achter." Het worden er steeds minder, de vakslagers in de buurt. Door de concurrentie van grote supermarktke tens wordt het steeds moeilijker om het hoofd boven water te houden. Degenen die het volhouden doen dit vaak door creativiteit en natuurlijk vakmanschap. Slagerij De Visser - aan de Ou de Koudekerkseweg 26 in Middelburg - is zo'n bedrijf. Met moderne apparatuur, vakmanschap, creativiteit en oog voor detail, doen zij het net even anders dan anderen. Het slagersvak zit De Visser dan ook in het bloed. Zijn va der begon de slagerij in 1952 en bij groeide er in op. „Ik houd van mijn vak en vind het leuk om met mensen om te gaan," vertelt De Visser, afwas", vertelt De Visser. Ook op kleinere schaal kan de bar becue volledig verzorgd wor den, het aanbod is er voor groepen van 2 tot 200 perso nen. Specialiteitenslagerij J. de Visser Zn Oude Koudekerkseweg 26 Middelburg Tel: 0118-613021 "daarnaast wil ik kwaliteit le veren, wij staan dan ook voor natuurlijk vlees, dat ik aan schaf bij o.a. drie vaste boeren op Walcheren." De vitrines bevatten overigens niet alleen vleeswaren maar ook zelfge maakte producten zoals sala des en maaltijden. Voor brui loften en partijtjes kunt u ook bij Slagerij De Visser terecht. Alles kan verzorgd worden van borrelhapjes, vlees en vis, warme en koude buffetten tot losse schotels. Ook kunt u de barbecue geheel laten verzor gen door slagerij De Visser. "Heel erg populair trouwens. Vaak komt het voor dat men sen in een nieuwbouwwijk een straatfeest organiseren om elkaar beter te leren ken nen. Dan roepen ze de hulp van ons in en hebben ze er geen omkijken meer naar. Alles wordt geregeld zelfs de verwijderd waarna het op de wagen wordt aangebracht. Dankzij vakmanschap en er varing gaat dit snel, wat als voordeel heeft dat een be drijfswagen niet te lang uit de roulatie is. Het is overigens niet zo dat Conversions er al leen maar voor bedrijven is of dat er grote hoeveelheden af genomen moeten worden. Ook voor particulieren zijn er verschillende interessante producten. Informeer gerust eens naar de mogelijkheden. Conversions Gildeweg 31 Vlissingen Tel: 0118-417170 E-mailconversions@wxs.nl Schadeherstel is volop in beweging. Nieuwe high-tech reparatiemethoden volgen elkaar in een snel tempo op. Schadenet Van den Berg - koploper op het gebied van nieuwe reparatietechnieken - start in het voorjaar metspot- repaireen techniek waarbij kleine schades vakkundig worden gerepareerd zonder dat een plaatdeel hoeft te worden gedemonteerd. Je kunt wel stellen dat ieder een vrijwel dagelijks produc ten van Conversions tegen komt. Je moet wel weten, maar op tal van plaatsen keert het werk van Conversions te rug. Neem bijvoorbeeld de bouwborden in het nieuwe stationsgebied in Middelburg. Maar ook op de snelweg zal menig keer een ontwerp van het Vlissingse bedrijf opdui ken. Het bouwbord is maar één van de vele voorbeelden van het werk dat het bedrijf doet. Ooit begonnen als ambachte lijk bedrijf, en inmiddels uit gegroeid tot een specialist op het gebied van belettering. Daarbij wordt gebruik ge maakt van de modernste technieken. Het is niet voor niets dat ontwerp- en recla mebureaus vaak gebruik ma ken van de diensten van het bedrijf. Conversions kan dan ook bijna alles maken, voor elk probleem hebben zij wel een passende oplossing. Be drijven kunnen bij Conver sions terecht voor de uitvoe ring van alle ontwerpen op het gebied van belettering en logo's. Of het nu gaat om het bedrukken van (bedrijfs)kle- ding of de belettering van re clameborden, spandoeken, bedrijfswagens, gevels of lichtbakken, bij Conversions bent u aan het juiste adres. Ook behoren de nieuwste fullcolourtechnieken tot de mogelijkheden. Om snel en efficiënt te kunnen werken beschikt Conversions over een moderne werkplaats. Bij bedrijfswagens is het een kwestie van het juiste voer tuig in de computer opzoe ken, het ontwerp op waar for maat er aan toevoegen, waar na de belettering computer gestuurd wordt uitgesneden. Met de hand wordt het over tollige materiaal zorgvuldig V v

de Faam | 2002 | | pagina 16