'Wij repareren, zoals de klant het wil' Schoonmaakbedrijf Simons helemaal bij de tijd met mobiele recycle unit Van den Bos letselschaderegeling opdat u krijgt waar u recht op heeft CRN Office Equipment: even een kopietje maken Verfmarkt Boogaard: van Avonturenwand tot Zijdeglans Specialisten in werktuigbouw en constructiewerken in de staalbouw woensdag 10 april Eigenlijk hoopt u nooit een letselschadeadviseur nodig te hebben. Maar mocht het wel zo zijndan kunt u maar beter een goede adviseur aan uw zijde treffen. Frank van den Bos is sinds 1995 onafhankelijk letselscha deregelaar en heeft een zelf standige praktijk, gevestigd in Lewedorp. Recent is Van den Bos Letselschaderegeling ver huisd naar een nieuwe loca tie: Scheldestraat 54, 4456 AT Lewedorp. Een van de belangrijkste pij lers van Van den Bos Letsel schaderegeling is onafhanke lijkheid. Van den Bos letsel- schaderegeling is aan geen enkele verzekeringsmaat schappij gelieerd en als slachtoffer kan men er op re kenen dat zijn of haar belan gen goed en onafhankelijk verdedigd worden. Van den Bos is erkend als register-ex pert door het NIVRE (Neder lands Instituut van Register Experts), welke de bescherm de titel van register-expert uitgeeft en toeziet op de nale ving van de kwaliteit in de branche. Tevens is Van den Bos lid van het Nederlands Instituut van Schaderegelaars (NIS). U kunt Van den Bos Letsel schaderegeling inschakelen wanneer u gewond bent ge raakt door toedoen van een ander. Te denken valt aan bij voorbeeld een verkeers- of ar beidsongeval en ongevallen veroorzaakt door dieren. Ook nabestaanden van iemand die is overleden door de schuld van een ander kunnen op dit bureau een beroep doen. Allerlei extra kosten en ook smartengeld kunnen worden geclaimd bij de te genpartij. Vanaf het moment dat een slachtoffer Van den Bos Letselschaderegeling in schakelt, is dit kantoor de contactpersoon. Van den Bos Letselschaderegeling verza melt actief eventuele bewijs stukken en andere (medische) informatie. Ook de contacten met de aansprakelijke verze keraar lopen via hen. Naast het uit handen nemen van al le schriftelijke en mondelinge correspondentie verzorgt de register-expert samen met zijn medisch adviseur ook de noodzakelijke eindcontrole (medische expertise) van het lichamelijk letsel door een onafhankelijk medisch spe cialist. Kortom, u kunt ze maar niet nodig hebben, mocht het wel zo zijn, ga dan naar Van den Bos Letselschaderegeling voor deskundige hulp vanuit een persoonlijke benadering. Van den Bos Letselschaderegeling Scheldestraat 54 4456 AT Lewedorp telefoon: 0113-612718 Aan de Olympiastraat op industrieterrein de Poel in Goes is het bedrijf CRN Office Equipment gevestigd. Vader Martin en zonen Mar tij n en Sebastiaan Kemper handelen in kopieerappara ten, faxen, printers, scanners en supplies. Hoofdmerk is Canon, waarvoor CRN het dealerschap in Zeeland heeft. Canon is een topmerk dat op haar gebied een van de marktleiders is en CRN heeft daarom bewust voor het dealerschap gekozen. De ont wikkelingen staan niet stil en uiteraard speelt Canon daar op in. Van ouderwetse ko pieerapparaten met een mee schuivende glasplaat naar de nieuwste modellen die twee zijdig kopiëren en dat dan ook nog eens digitaal. Met nietjes gebonden kunnen complete boekjes in één keer worden samengesteld. Ma chines van deze generatie kunnen in een netwerk wor den geplaatst en zijn even eens te gebruiken als printer of fax. CRN heeft door haar jaren lange ervaring de mogelijk heid om een zeer uitgebreide service te bieden en kan af hankelijk van de wensen en de situatie van de klant advi seren welk apparaat het beste is. In de showroom zijn alle nieuwe modellen te zien die uiteraard ook gedemon streerd kunnen worden. Ook in tweedehands machines wordt volop gehandeld. Deze apparaten worden volledig gereviseerd en versleten on derdelen worden vervangen. Zelfs de kasten worden voor het zicht weer als nieuw ges poten. En dat tweedehands apparaten weer als nieuw kunnen functioneren, wordt wel bewezen door het feit dat ze worden verkocht met de vertrouwde garantie van één jaar. De showroom is dage lijks geopend van negen tot vijf uur en op zaterdag van tien tot drie uur. CRN Office Equipment Olympiastraat 1 4462 GG Goes Telefoon: 0113-221787 Fax: 0113-231787 Anders dan de naam doet vermoeden is Verfmarkt Boogaard meer dan een handel in verfproducten alleen. In feite kan men er terecht voor alle producten om een interieur op te knappen. Diverse voorbeelden laten in het ruime pand zien wal de mogelijkheden van een pro duct zijn of hoe de structuur of dikte ervan is. Zo is er een ruimte waar de diverse soor ten laminaatvloeren te be zichtigen zijn en weer elders in de zaak wordt het nieuwste op het gebied van luxaflex ge presenteerd van het merk Lightline. Deze luxaflex geeft maximale privacy omdat er geen gaatjes meer in zitten. Naast luxaflex hangen er ook gordijnen, en ook hier geldt weer; u kunt op uw gemakje kijken en vergelijken. Van uit zonderlijke kwaliteit zijn de sierlijsten van zowel hard- als piepschuim. De decoraties zijn bijzonder Fijn en niet van echt te onderscheiden. Om een kinderkamer spannender te maken heeft Verfmarkt Boogaard een assortiment avonturenwanden: behang met verschillende thema's zo als bijvoorbeeld grandprix, treinen, jungle of teddyberen. Ervaren behangers bieden uitkomst voor wie niet zelf kan of wil behangen. Vloerbe dekking vies geworden? Bij Verfmarkt Boogaard kunt u een tapijtreiniger huren voor een hele of een halve dag. Je zou het haast vergeten maar daarnaast is Verfmarkt Boog aard natuurlijk ook gewoon een speciaalzaak in verfarti- kelen. Met drie meng-mix ap paraten voor de merken Sik- kens, Sigma, Histor en Flexa zijn alle kleuren te realiseren. Natuurlijk zijn er kwasten en rollers in alle soorten en ma ten en zelfs de werkkleding voor de schilder is niet verge ten. Maar het belangrijkste is toch wel het deskundige ad vies dat het personeel (met ervaring in het schildersvak) steeds kan geven. Samen met het ruim gesorteerde assorti ment maken zij Verfmarkt Boogaard tot dé speciaalzaak op Walcheren. Verfmarkt Boogaard Gildeweg 25 Vlissingen Tel. 0118-431304 Aan de zuidkant van Middelburg, in het nieuwe, ruime - deels nog aan te leggen - woon-, werkgebied de Mortiere ligt CARe schadeservice. Het bedrijf is onderdeel van een keten van erkende autoschadeherstel- bedrijven met een landelijk verspreid netwerk van 45 vestigingen. Het is een welbewuste keus van CARe geweest om zich aan het bedrijventerrein op de Mortiere te vestigen. De vorige locatie had weinig uit straling en bood nauwelijks mogelijkheden tot uitbrei ding. Reden genoeg om op zoek te gaan naar een A-loca tie. En dat is gelukt.Vanaf een afstand valt meteen de car rosserie van de auto op die aan de gevel hangt. Het pand zelf heeft een moderne uitstr aling en - even zo belangrijk - genoeg ruimte voor de goed uitgeruste werkplaats. "We hebben dan ook alle facilitei ten in huis om een auto volle dig - en met 2 jaar garantie (FOCWA) - te herstellen. Dat doen we heel efficiënt en daardoor zo snel mogelijk." vertelt vestigingsmanager Jan van As trots. "Maar het is meer dan alleen het repareren van de auto, wij zijn ons ervan bewust dat schade aan de au to voor veel mensen een hele nare ervaring is. We stellen ze dan ook eerst gerust, bieden ze een kop koffie aan en ne men vervolgens de hele pro cedure met ze door. Er staat altijd vervangend vervoer klaar. Daarnaast willen we een zo transparant mogelijk bedrijf zijn. Dat houdt in dat de klant altijd langs kan ko men om een kijkje te nemen op de werkvloer. Er zijn hier geen geheimen, wij doen wat is afgesproken." Er zijn dan ook verschillende mogelijkhe den. Één daarvan is de moge lijkheid om gebruik te maken van zogenaamde groene de len. Dit zijn onderdelen van een erkend demontagebedrijf die auto's volgens strikte mi lieuvriendelijke regels de monteert, zodat de onderde len een kwaliteitskeurmerk krijgen. CARe schadeservice is sowieso zeer begaan met het milieu en de omgeving. CARe mag dan wel deel uit maken van een keten van au- toschadeherstelbedrijven, het is en blijft een echt Zeeuws bedrijf. "Onze werknemers zijn allemaal Zeeuwen, zodat we enerzijds weten wat er speelt bij de klant, en we makkelijk benaderbaar zijn en anderzijds we het voordeel hebben dat er een grote orga nisatie achter ons staat." Jan van As wil ook nog even kwijt dat CARe er niet alleen is voor grote bedrijven of verzeke raars. "Ook voor particulieren kan het interessant zijn om eens langs te komen en vrij blijvend te informeren naar de mogelijkheden. Ik noem als voorbeeld iemand met een all-risk verzekering, die een kleine schade heeft aan zijn auto. Het opgeven bij de ver zekering en daardoor een deel van de No Claim korting kwijtraken brengt soms meer kosten met zich mee dan wanneer de klant de reparatie zelf betaalt. Ook voor mensen met een WA-verzekering kan het aantrekkelijk zijn om eens te informeren. Er zijn tegen woordig zoveel mogelijkhe den. Ik noem: het uitdeuken zonder spuiten of het repare ren van kleine scheurtjes en plekjes in kunststofonderde len. Het is allemaal mogelijk en goedkoper dan men denkt." Wilt u ook weten wat de mogelijkheden zijn? Infor meer dan vrijblijvend bij CA Re schadeservice. CARe Schadeservice Klarinetweg 4 Middelburg Tel: 0118- 613564 www.care-schadeservice.nl Schoonmaakbedrijf Simons viert dit jaar het veertigjarige jubileum. En in die veertig jaar is er veel veranderd. Milieuregels zijn aangescherpt en ook aan de schoon makers worden hogere eisen gesteld. Geavanceerdere apparatuur vereist van hen de nodige kennis. Maar wat dat aangaat staat schoonmaakbedrijf Simons met twee benen stevig in de 21e eeuw. Niet alleen voldoet het bedrijf aan de complexe eisen van deze tijd, het kijkt ook vooruit naar nieuwe ont wikkelingen. In de ontvangstruimte van het bedrijf valt er direct iets op. Een wand is geheel be dekt met reclamepennen die het bedrijf in al die jaren heeft verzameld. Het resultaat is een kleurig mozaïek van pen nen met in het midden het lo go van het bedrijf, uiteraard gemaakt met diezelfde pen nen. Het geeft een beetje de filosofie weer binnen het be drijf; het creatief omgaan met zaken, overal een oplossing voor vinden. Die filosofie vindt je overal terug in het be drijf, schoonmaakbedrijf Si mons hielp bijvoorbeeld mee aan de ontwikkeling van een mobiele recycle unit. Zo was er de vraag wat er gedaan moest worden met het afval water dat overbleef na het rei nigen van bijvoorbeeld een gevel met graffiti. Dit water bevat chemische resten en dat mag je niet laten weglo pen in de grond. De oplossing werd gevonden in een aan hangwagen waar het gebruik te water gerecycled wordt. De wagen heeft een tank van 900 liter inhoud, waarbij het wa ter er onder een regelbare druk van 10 tot en met 160 bar uitspuit tegen het schoon te maken oppervlak. Het wa ter wordt daarna opgevangen en gerecycled, de resten die in het filter achterblijven wor den met het chemisch afval meegegeven voor verwerking. Opmerkelijk feit is dat er maar drie van deze wagens zijn in heel Nederland, waar van één bij schoonmaakbe drijf Simons. Een ander pro bleem dat tegenwoordig speelt is het gevelonderhoud van monumentale panden. Om de gevels te behoeden voor (verdere) beschadiging geeft de overheid tegenwoor dig vergunningen voor deze gevelreiniging af. Speciaal voor het behoud van monu mentale gevels werkt Schoon maakbedrijf Simons met een uitgekiende methode. Schoonmaakbedrijf Simons reinigt de gevel niet meer on der de aantastende hoge druk. Eerst wordt de gevel be handeld met monumenten pasta. Nadat dit is ingetrok ken, wordt de gevel schoon gemaakt met de mobiele re cycle unit. Dit gebeurt met zo'n 20 a 30 bar druk zodat de gevel niet beschadigd wordt. De vergunningen worden per pand afgegeven en geregeld door schoonmaakbedrijf Si mons in samenwerking met de betreffende gemeente. Ook op ander gebied is het bedrijf actief. Zo heeft het een aantal glazenwassers in dienst en is het belast met het onderhoud van diverse bedrijfspanden, scholen en zwembaden. Om de kwaliteit van het schoon maakwerk te waarborgen heeft Simons kwaliteitsin specteurs in dienst, die aan de hand van hetVSR meetsys teem controleren of het werk goed wordt uitgevoerd. Daar naast heeft het bedrijf ruime ervaring in de opleverings- schoonmaak in de bouw. En tenslotte is schoonmaakbe drijf Simons leverancier van diverse schoonmaakmidde len en apparatuur voor zowel de professional als de particu lier. Schoonmaakbedrijf Simons Oostperkweg 13 Middelburg Tel. 0118-625188 Op het terrein van de Koninklijke Schelde Groep te BBp— - Vlissingen is vanaf augustus 2001 het bedrijf Techno j -- f Metal Industry B.V. gevestigd. Techno Metal Industry - on derdeel van de Traas Enginee ring Groep met daarboven de Traas-Van Iloute Holding uit Kruiningen - is gespeciali seerd in werktuigbouwkundi ge constructies. kan worden met Schelde Ma chinefabriek. Een resultaat van de samenwerking is bij voorbeeld dat Techno Metal Industry motorfundaties pro duceert, waarna Schelde Ma chinefabriek het generatorset compleet samenstelt met fun datie, generator en motor (to taal gewicht van 1 generator set is 140 ton). Daarnaast pro duceert Techno Metal Indust ry oliecarters voor zware die selmotoren. Ook produceert het bruggen, pontons, staal constructies en voert repara ties uit op locatie. Met de ken nis en ervaring die hel bedrijf in huis heeft, kun je wel stel len dat alle kleine en zware constructiewerken geen pro bleem hoeven te zijn. Zo werkt Techno Metal Industry op dit moment aan een be weegbaar bordes voor het conserveren van spoorvia ducten. Simpel gezegd is het een verrijdbare steiger op het onderstel van een spoorwa gon die ingeklapt via het spoor naar het desbetreffende viaduct kan worden vervoerd. Daar aangekomen wordt het uitgeklapt zodat de stellage de gehele breedte - aan de onderkant - van het viaduct bestrijkt. Daarmee is het een effectief hulpmiddel voor het uitvoeren van inspecties, re paraties, stralen en schilderen van een viaduct. Techno Me tal streeft ernaar producten te leveren van een hoge kwaliteit waarbij prioriteit wordt gege ven aan de aspecten veilig heid en milieu. Op de website van het bedrijf - www.techno- metal.nl - zijn de verschillen de producten te zien samen met informatie over het be drijf. Techno Metal Industry B.V. Glacisstraat 165 Vlissingen Tel. 06-53429606

de Faam | 2002 | | pagina 15