Caravan- kampeershop Blom je kassabon is geld waard! je loopt gewoon binnen segeersstraat "Die krukken... ik kan het zelf wel beslissen. Met ANGO kom je tot je recht! Je leest 't in je huis-aan-huiskrant €500 ecco e faam/vlissinger ^<M K^O tel de scapinologo's achterop de kassabon en ontvang maximaal 15% extra kassakorting op je volgende aankoop! let op de voorwaarden in de winkel Voor al uw caravan en kampeeraccessoires Caravan- Kampeershop Blom maat 37 t/m 42 VOORDEEL maat 37 t/m 42 maat 41 t/m 47 12 FAAM/VLISSINGER Woensdag 10 april 2002 In Burgh-Haamstede gelegen aan de Hogeweg vindt u onze win kel, waar een groot assortiment aan caravan-, kampeer- out- doorartikelen te vinden is. Sinds de verandering van water sportbedrijf naar kampeershop hebben we nu inmiddels ruim 18 jaar ervaring opgebouwd op gebied van caravan accessoires en kampeerartikelen. Door in te spelen op de vraag van de consument is onze win kel uitgegroeid tot de grootste van heel Zeeland. Op de eerste verdieping heb ben we een tentenshow waar ruim 40 tenten opgebouwd staan, bestaande uit diverse modellen van bekende merken. Zoals Esvo, Active-leisure, Basecamp, Fjall Raven, Ureka, en Gerjak. Verder hebben we op deze verdieping slaapzak ken, rugzakken, slaapmatten en babydragers van onder andere Active-leisure, Fjall Raven, Tatonka, Deuter en Erdman Schmidt. Beneden hebben we het hele assortiment van kampeerstoe- len en tafels waaronder een keuze uit onder andere Dukdalf, Cresop, Lafuma, EA en Abbey Camp. Wat ook steeds belangrijke wordt binnen ons assortiment zijn de elektrische apparaten zoals koffiezetters, ventilatorka chels en natuurlijk ook elektri sche oventjes en stofzuigers! Dit alles natuurlijk op een laag vermogen. We voeren ook reparatie's uit aan caravankoelkasten en kachels met in het bijzonder Truma. Hiervan zijn wij ook servicedealer. We geven ook graag advies over de mogelijk heden over uitbreiding of inbouw van een Truma ringver- warming in uw toer- of stacara van. Ook kunnen wij deze kachel inbouwen of repareren. Graag zien we u bij ons in de winkel, want uw vakantie begint bij ons. Openingstijden: maandag t/m vrijdag 09.00-17.30 uur, zaterdag 09.00-17.00 uur -0 Hogeweg 24a 4328 PC Burgh-Haamstede Tel.: 0111-652020 E-mail: info@blomrecreafie.nl Omdat ze nog geen zeventien is, raakt. En dat allemaal dankzij haar mag Kim nog steeds niet alleen naar buurmeisje die in haar huis-aan-huis- de grote stad om haar idool te zien krant las over een speciaal concert, optreden. Maar gisteren heeft ze Gewoon in het dorp. Is Kim's moeder hem eindelijk live gezien. En aange- tenminste ook weer gerustgesteld. De huis-aan-huiskrant staat boordevol nuttige informatie en actueel nieuws uit de eigen buurt en wordt daarom uitgebreid én veelvuldig gelezen. Slimme adverteerders springen hier op in. Meer informatie: tel. 0118-484000. Thuis iim je buurt VOORDEEL I H 095 €400 I lö MH0 VOORDEEL ^f\95 €15°° O" BLIJF GEVEN! GIRO 26000 6 wuVcntüiCisó "Soms hebben die beslissers maanden nodig om te bepalen welke hulpmiddelen voor mij geschikt zijn. Ik wil zelf zeggenschap over het eigen leven. Dus ben ik ANGO-lid, want alleen samen kunnen we dingen veranderen. De Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie (ANGO) is de grootste belan genbehartiger van, voor en door mensen met een functiebeperking of chronische ziekte. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingteruggave, uitkeringen, thuiszorg, woning aanpassingen, vervoer of lotge notencontact... ANGO komt op voor uw belangen. Word lid. O t f Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Telefoon (033) 465 43 43 Internet: www.ango.nl E-mail: info@ango.nl

de Faam | 2002 | | pagina 12