KRAAYbv LinoLux Zoveel techniek als hier vind je nergens STRATENMAKER Be Sek|ft«f VERKOOPSTER m/v AANNEMINGSBEDRIJF Verpleegkundige differentiatie psychiatrie (m/v) Isoman Bedrijfsdiensten b.v. kamermeisjes ERVAREN ALLROUND teamleiders schoonmaak (m/v) Projectinfo Autobranche Belangstelling gemotiveerde schoonmakers (m/v) BREDA - In bijna elke functie in mechani sche, elektro- en installatietechniek hebben ze bij de Landmacht een baan voor je. Met naast je werk sport, militaire training om je 'fit for action' te houden en alle kansen om verdere opleiding in je vak te volgen, waardoor je na de diensttijd gereed bent voor een goede baan in de burger maatschappij. Koninklijke Landmacht Meer dan werk alleen Meer weten? Banenwinkel Breda: Veemarktstraat 15, 4811 ZB Breda, 076-5223111. zoekt met spoed voor diverse hotels in verschillende regio's, ook vakantiekrachten c.q. weekendkrachten zijn welkom. Werktijden in overleg. Reacties gaarne tussen 09.00 en 17.00 uur. Isoman Bedrijfsdiensten b.v. 0111-450735. maakt deel uit van de Sagro-groep. Deze toonaangevende aannemingsgroep biedt aan haar opdrachtgevers een breed pakket van activiteiten, met name op het gebied van grond-, weg- en waterbouw en milieu. De mogelijkheden gaan van advies tot en met de complete realisering van projecten. Dit scala van werkzaamheden wordt uitgevoerd met gekwalificeerd personeel en een technisch hoogwaardig materieelpark. Kraay Aannemingsbedrijf B. V. houdt zich m.n. bezig met grond-, weg- en waterbouw. Wij zijn op zoek naar een FUNCTIE-EISEN: - affiniteit met het werken in wegenbouw; - ervaring met alle vormen van straatwerk; - ervaring met grondwerk; - ervaring met rioleringswerk; - ervaring met maatvoering (uitzetten). WIJ BIEDEN: - een fulltime dienstverband; - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden INFORMATIE EN SOLLICITATIE: Past deze aanbieding bij uw ambitie? Stuur dan bin nen 14 dagen na het verschijnen van deze adver tentie uw bondige sollicitatiebrief met C.V. naar: KRAAY AANNEMINGSBEDRIJF B.V. De heer D. van der Weijden Postbus 3 4453 ZG 's-Heerenhoek e-mail: kraay@sagro.nl Nadere informatie wordt u graag door hem ver strekt, telefoonnummer 06-22779664. Voor de bezorging van ochtendbladen zoeken wij bezorg(st)ers in VLISSINGEN Verdiensten: 135,00 per 4 weken plus vele extra's, w.o. 8x per jaar 34,00 bonus MEER WETEN? BEL: 0118-463888 of 0113-382179 Asito facilitaire diensten zoekt ASITO SCHOONMAAK l°°*0p een bungalowpark in «non.»»»•«-; Hen.kenszand: Naast het uitvoeren van diverse schoonmaakwerkzaamheden be geleidt. controleert en instrueert u schoonmaakmedewerkers. U beoordeelt de kwaliteit van de schoonmaakwerkzaamheden in de bungalows en stuurt deze waar nodig bij. Wij zoeken iemand die: - van aanpakken weet. die het niet erg vindt om soms onder druk te moeten werken: flexibel is en het leuk vindt om voor en met anderen te werken; - uiteraard beschikt u over goede contactuele eigenschappen; - op maandag en vrijdag onder schooltijden beschikbaar is; - beschikt over eigen vervoer. Wij bieden u: - een werkweek van minimaal 9 uur en maximaal 18 uur; - flexibele werktijden, het gehele jaar werk (weekend vrij), cao-vergoedingen en -voorwaarden. Voor reacties hel naar ons kantoor Asito Goes: 0113-211 210. Wie? - Werkloos werkzoekend - MBO (werk- en denkniveau) - Nederlandse taal (cito 4/5) - Representatief - (In bezit van rijbewijs B is een pre) Opleidingsinfo: - duur opleiding 10 maanden Functie-informatie U wordt opgeleid tot: - Verkoper m/v in de autobranche - receptie/administratief medewerker - Magazijnmedewerker Voor fulltime en parttime banen Op 5 april is er voorlichting Locatie CWI gebouw Kol- veniershof 33 te Goes, tijd 13.30 uur. Neem dan contact op met: Njonkie Pattinama Kliq Employability, GSM 06-51136757 of stuur een mail naar: njonkie.pattinama@kliq.nl •Pe rsoneel •Pe rsonee Voor de bezorging van ochtendbladen zoeken wij bezorg(st)ers in MIDDELBURG Verdiensten: 135,00 per 4 weken plus vele extra's, w.o. 8x per jaar 34,00 bonus MEER WETEN? BEL: 0118-613025 of 0113-382179 DE VLIJT LINNEN De Vlijt Linnen is een gerenommeerde speciaalzaak voor huishoudtextiel en is ge vestigd in Goes en Middelburg. De onderneming wordt gekenmerkt door specialisatie en is aangesloten bij Lin-O- Lux. Voor ons nieuwe filiaal in Middelburg (Langeviele 13) zoeken wij op korte termijn een 20-24 uur per week) Wij verwachten van je dat je met gevoel en enthousiasme werkzaam wil zijn binnen een team van 4 personen. Aan de kandidaat stellen wij de volgende eisen: - opleiding op middelbaar niveau; - verkoopervaring, bij voorkeur in de branche of met textielproducten; - flexibiliteit; - leeftijd 23-40 jaar. Ben jij die persoon die wij zoeken, schrijf dan je reactie, voorzien van re cente pasfoto en curriculum vitae, voor 6 april 2002, te richten aan M. Witkam van De Vlijt Linnen B.V., Hensonweg 4, 4462 GV Goes. Of per e-mail: info@vlijt-linnen.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Emergis is een professionele organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in Zeeland. Het is één van de grotere werkgevers in Zeeland. Ruim 900 mensen zetten zich dagelijks in voorde circa 6000 mensen die gebruik maken van de zorg die Emergis biedt. Zij doen dat op meer dan dertig verschillende locaties verspreid over de provincie. Voor ondernemende verpleegkundigen zijn er volop kansen om door te groeien! Door het brede zorgaanbod van Emergis zijn er binnen de organisatie tal van doorgroeimogelijkheden en specialisatiemogelijkheden. Verpleeg kundigen kunnen aan de slag in de kinder- en jeugdpsychiatrie, maar ook in de verslavingszorg. Is er een voorkeur voor werken met volwassenen met acute of chronisch psychiatrische klachten of met ouderen dan bieden de sectoren Volwassenenzorg/Verslavingszorg, Langdurige Zorg en Wonen en Ouderenpsychiatrie volop kansen. Op dit moment heeft Emergis nog enkele plaatsen beschikbaar voor enthousiaste mensen die zich willen laten opleiden tot De opleiding start rond 1 september 2002. Ben jij iemand met een vooropleiding op minimaal MAVO 4 D-niveau, met belangstelling voor de geestelijke gezondheidszorg, dan komen wij graag met jou in contact. Het aanbod Wij bieden je tijdens de vooropleiding van 10 maanden een salaris op het niveau van het minimumloon. Na de vooropleiding krijg je een leer-/arbeidsovereenkomst aangeboden, met een salaris behorende bij het desbetreffende leerjaar. Parttime dienstverband vanaf 27 uur per week is bespreekbaar. Voor de HBO-opleiding geldt dat er gedurende het eerste leerjaar een beroep op studiefinanciering gedaan kan worden. Jouw reactie Wil je meer informatie over de opleiding tot verpleegkundige, dan kun je contact opnemen met Ruud de Munck, opleidingsadviseur. Het telefoonnummer is 0113 26 72 26. E-mailen kan natuurlijk ook: munck@emergis.nl. Daarnaast kun je op de website www.emergis.nl informatie terugvinden omtrent salarisinschaling tijdens de opleiding. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2002.38 linksboven op de envelop, kun je vóór mei 2002 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, t.a.v. Ruud de Munck, opleidings adviseur, Postbus 253,4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. Kijkt u ook eens op onze website: www.emergis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geestelijke gezondheidszorg bieden dichtbij huis, in heel Zeeland. Samen zoeken naar het beste antwoord op ieders persoonlijke vraag. Mensen behandelen, begeleiden en verzorgen. Deskundig en degelijk. Dat is wat Emergis doet, dagelijks. ASITO SCHOONMAAK otzicht«bap«i.e»rób Wegens uitbreiding van werkzaamheden zoekt Asito facilitaire diensten: Op onze objecten in Goes, Middelburg en Lewedorp wordt in de ochtenduren en/of avonduren gewerkt. Op ons object in Heinkenszand wordt tijdens schooltijden ge werkt en voor ons object in Elewoutsdijk zoeken we iemand die na schooltijd of in de avonduren beschikbaar is. Wi j bieden u: - loon volgens CAO; - 8% vakantietoeslag; - een volledige verzekering; - een prettige werksfeer. Heeft u interesse om voor ons te werken, reageer dan snel: telcfoonnr.: 0113-211 210. woiujwiul hosi'itaul-y Westduin Koudekerke/Vlissingen Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen. een eerste klas vergader-, zaken- en congreslintel op 50 me ter van zee en strand met 90 kamers, S vergaderzalen, res taurant, coffeeshop, terras en hotelhar. Wij zijn per direct op zoek naar: Een eerste medewerker bediening m/v (mede leidinggeven aan ons bedieningstcam. leeftijd van 25-35 jaar, flexibel, prak tijkgericht. vakkennis in huis, gastvrij, gedegen opleiding, erva ring in vergelijkbare hotels gewenst). Een fulltime medewerker bediening m/v (leeftijd tot ca. 30 jaar, vakgerichte opleiding en voldoende ervaring vereist). Parttime medewerkers bediening m/v (jobstudenten, leef tijd tot ca. 20 jaar. gemotiveerd, gastvricndelijk en flexibel in zetbaar). Een receptionist(e) gastvricndelijk, flexibel, tcamworkcr. zelfstandig, vreemde talenkennis vereist, leeftijd tot 35 jaar, er varing in hotelrecepties, gerichte opleiding). Een nachtportier m/v (2/3 nachten per week, leeftijd vanaf 25 jaar, zelfstandig, verantwoordelijk, kennis vreemde talen, computerkennis). Parttime medewerkers die ons hllishoildingsteam willen ver sterken. Spreekt een van deze functies u aan cn ziet u bovendien de voordelen van werken in dit 'ketenhotel'? Dan kunt u sollicite ren naar een van deze. in uw carrièreplanning passende func ties. Doe dat dan nu per uitgbreidc brief, gericht aan de directie van: Golden Tulip Westduin Koudekerke Vlissingen. Westduin I, 4381 PE Koudekerke. Email: westduin@zeelanclnet.nl Internet: www.westduin.nl m van onze correspondent Peter Helmonds Zou het niet mooi zijn als je werk en opleiding zou kun nen combineren? Direct geld verdienen en ook opgeleid worden voor de toekomst? Nou, dat kan bij de Land macht. Denk nu niet direct: "Ik, militair voor de rest van m'n leven?", want zo werkt het niet. Allereerst ga je een con tract aan voor een bepaalde periode (minimaal voor 2,5 jaar) en ten tweede is nog geen 10% van de 24.000 mensen die bij de Landmacht werken, werkzaam als soldaat in beveiligings- en bewa- kingsfunctics. Gerichte vakopleiding De Landmacht leidt op voor motorvoertuigen-tech niek, voor mechanische tech niek; het onderhoud van wapens en wapensystemen. Je volgt dan een opleiding voor het SOM-diploma. Een diploma waarmee je in de burgermaatschappij op de technische afdeling van vele bedrijven aan de slag kunt. Verder zijn cr opleidingen voor elektro- techniek; het onderhoud van zendappara tuur, aggregaten en elektri sche installaties. En tenslotte voor instal latietechniek, bijvoorbeeld daarna een praktijkgerichte opleiding. Eerst de algemene militaire opleiding... ledereen begint gelijk Voor welke functie je ook kiest binnen de Landmacht, iedereen begint met een alge mene militaire opleiding van vier maanden. Daarin leer je de basis die elke militair moet beheersen, werk je aan je doorzettingsvermogen, krijg je groepsopdrachten die je als team moet uitvoeren. Deze vier maanden moet je zien als een proeftijd; zelf bekijk je de Landmacht en omgekeerd wordt er naar jou gekeken. Klikt het, dan ga je door en volgt de functie- opleiding. Tijdens die oplei ding wordt dieper ingegaan op alle zaken die met je werk te maken hebben. voor het aanbrengen van toevoer- en afvoervoorzienin- gen. De parate periode De periode waarin je bezig bent om de militaire vaardigheden onder de knie tc krijgen; je volgt militaire les sen, sport, marcheert en gaat op oefening. Die oefeningen worden ook in het buitenland gehouden en dan ben je een week of langer van huis. Je bent paraat en dat bete kent dat je kunt worden inge zet om hulp te verlenen bij belangrijke evenementen in eigen land, maar ook bij eventuele rampen. En het betekent dat je kunt worden uitgezonden naar het buiten land in het kader van crisis beheersing. Denk hierbij aan humanitaire acties zoals voedseltransporten of 'peace keeping' waarbij je de rol van scheidsrechter vervult en de 'peace-enforcement' taken, waarbij je zonodig door ge weld te gebruiken vrede afdwingt. Dit laatste is zeker niet zonder risico's! Als militair moet je er rekening mee hou den dat je kunt worden uitge zonden. Uitzending hoort bij je parate taken en weigeren is er niet bij. Denk hier dus goed over na en bespreek dit onderwerp met je familie en vrienden. Prima werkgever De Landmacht kent hon derden verschillende func ties, bijna elke baan die je in dc burgermaatschappij tegenkomt kun je ook bij de Landmacht doen. Dc Land macht is niet alleen een heel veelzijdige werkgever, maar ook een werkgever die veel tijd investeert in opleiding en begeleiding van haar mensen. Als je de juiste instelling hebt, want je leert voor een deel in je eigen tijd, kun je elke opleiding volgen waar mee je je werk op een hoger niveau kunt doen en waar mee je verder komt. Niet alleen in de periode dat je als militair werkzaam bent maar ook straks in de burgermaat schappij. Leuk verdienen, gratis leren Geld is zeker niet de belangrijkste reden om te kiezen voor dc Landmacht, maar er wordt veel van je gevraagd en dus staat daar een behoorlijke salariëring tegenover. Daar komt bij dat zowel de militaire als de burgeropleidingcn die je krijgt geheel gratis zijn. Het mooie hierbij is dat de meeste opleidingen die de Land macht geeft 'gecertificeerd' zijn en daardoor als officiële diploma's worden erkend. En als je aan het eind van je dienstverband kiest voor een baan in de burger maatschappij, dan kan de Arbeidsmarktconsulent van de Landmacht je daarbij helpen. Als het nodig is ten minste, want met de ervaring en opleiding opgedaan bij de Landmacht word je door de maatschappij met open armen ontvangen. Meer weten? Ben je gezond van lijf en leden, ben je tussen de 17 en 32 jaar en bezit je de Nederlandse nationaliteit, of heb je deze aangevraagd, dan kom je in aanmer king voor een baan bij de Landmacht. Surf naar www.landmacht.nl en ontdek wat je mogelijkheden zijn of laat je informeren bij een van de Banenwinkels van de Landmacht. De Koninklijke Landmacht is in deze tijd veel meer dan een leger dat het land verdedigt in geval van oorlog. Als lid van de NAVO heeft de Koninklijke Landmacht allerlei taken in internationaal verband. Tot deze taken behoren onder meer het bewaken en zonodig afdwingen van vrede en veiligheid, waar ook ter wereld, door conflicten te voorkomen en eventueel militair in te grijpen, alsmede het verlenen van humanitaire hulp in internationaal verband, maar ook in geval van crisissituaties in Nederland.

de Faam | 2002 | | pagina 10