VAN DE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN GEMEENTEVLISSINGEN iilli,hl GEMEENTE MIDDELBURG VE MIDDELBURG I VLiSSINGEN I VEERE 14 FAAM/VLISSINGER Woensdag 20 maart 2002 INFORMATIE OVERHEID llllMHlll .I!llii.i..i[ k VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een aan de Pijpstraat 9,Zacharias Jansenstraat 50, Meestoof29 en Langevielesingel 38a gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapten waarvoor het parkeervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 2 mei 2002 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de President van de Arrondissementrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg, sector bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek worden griffierech ten geheven. Het volledige ver- keersbesluit ligt bij de afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg ter inzage. VERKEERSMAATREGEL NOORDBOLWERK Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een aan het Noordbol- werk 21 gelegen parkeervak, be halve voor de arts waarvoor het parkeervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht tot 2 mei 2002 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de President van de Arrondissementrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg, sector bestuursrecht Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek worden griffierech ten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de sectie Interne en Juridische Zaken van de dienst Stadsbeheer, Vlissingsestraat 21 te Middelburg ter inzage. VERKEERSMAATREGEL PIJPSTRAAT Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te ver bieden op een aan de Pijpstraat I a gelegen parkeervak, behalve voor de arts waarvoor het par keervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Algeme ne wet bestuursrecht tot 15 augus tus 2001 bij burgemeester en wet houders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Mid delburg, sector bestuursrecht, Post bus 5015,4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek worden griffierech ten geheven. Het volledige ver keersbesluit ligt bij de sectie Inter ne en Juridische Zaken van de dienst Stadsbeheer, lissingsestraat 21 te Middelburg ter inzage. VERKEERSMAATREGELEN ACHTER HET HOFPLEIN Burgemeester en Wethouders van Middelburg maken de volgende verkeersmaatregelen bekend: 1. Op het gedeelte van Achter het Hofplein tegenover de achte ringang van het perceel Hof plein 11 wordt een algemene gehandicaptenparkeerplaats aangelegd bij de aansluiting met de Koningstraat 2. Op het gedeelte van Achter het Hofplein tegenover de achte ringangen van de percelen Hofplein 7 en 9 wordt een parkeerverbod ingesteld door het aanbrengen van een gele onderbroken streep. 3. In verband met de aanleg van twee parkeerplaatsen aan de westelijke zijde van het doodlo pende gedeelte van Achter het Hofplein wordt het parkeerver bod opgeheven over een af stand van circa 11 m vanaf het kruispunt Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Al gemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag volgende op die van de bekendmaking van dit besluit bij Burgemeester en wet houders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de in diener, de dagtekening, een om schrijving van het besluit waarte gen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de President van de Arrondissements rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien men van mening is dat onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belan gen, dat vereist Het verzoek hiertoe moet worden gericht aan de Presi dent van de Arrondissementsrecht bank te Middelburg, sector Be stuursrecht Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een derge lijk verzoek wordt griffierecht gehe ven; dit bedraagt 109,- voor na tuurlijke personen en 218,- voor andere dan natuurlijke personen. Het volledige besluit ligt ter inzage bij de Bestuursdienst afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. GOEDKEURING BESTEMMINGSPLAN SINT PIETERPOORT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ingevolge het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 26 februari 2002, nr. 021916/II het bestemmingsplan "Sint Pieter poort" hebben goedgekeurd. Het bestemmingsplan heeft be trekking op de bouw van 2 7 wo ningen, de aanleg van bijbehoren de infrastructurele werken en de verbouwing van het pakhuis aan de Pauwpoort 2 tot woning. Het plangebied betreft hoofdzakelijk het voormalige terrein van de Rijks-HBS aan de Sint Pieterstraat 25127 en wordt begrensd door de Suikerpoortgang Suikerpoort, Isabella- gang Pauwpoort en Sint Pieterstraat Het bestemmingsplan en het be sluit van Gedeputeerde Staten lig gen met ingang van vrijdag 22 maart 2002 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de af deling Communicatie, Stadhuis straat 2 en de dienst Stadsontwik keling,Vlissingsestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan beroep worden ingesteld bij de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor zover het besluit van Gede puteerde Staten strekt tot goed keuring kan beroep worden inge steld door degene die zich tijdig tot Gedeputeerde Staten heeft ge wend en een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich overeen komstig artikel 27, Ie en 2e lid WRO tijdig tot Gedeputeerde Sta ten te wenden. Het besluit van Ge deputeerde Staten omtrent de goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de be roepstermijn. Indien er binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voor zitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van Sta te is ingediend treedt het goedkeu ringsbesluit niet in werking, voor dat op dat verzoek is beslist INSPRAAK VOORONTWERP BESTEMMINGSPLAN PROOIJENSE SPRINK Op grond van artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Middelburgse inspraakverordening ligt het voorontwerp van de partiële herziening van het bestemmingsplan Veersepoort"Prooijense Sprink' met ingang van vrijdag 22 maart 2002 gedurende 4 weken (tot en met 18 april 2002), voor een ieder ter inza ge bij de afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 en de dienst Stads- ontwikkeling,Vlissingsestraat 21. Inspraak wordt verleend aan inge zetenen en in de gemeente een be lang hebbende natuurlijke en rechtspersonen. Het bestemmingsplan behelst de realisatie van vier kavels aan de C.W. Sturmstraat te Middelburg. De vier kavels zullen worden gebruikt voor vrijstaande woningen, welke zullen worden ontsloten vanaf de C.W. SturmstraatThans maken de gronden deel uit van de Landhuiska vels aan de Prooyenseweg. Mede werkers van de sectie Ruimtelijke Ordening van de dienst Stadsont wikkeling zullen desgevraagd een toelichting geven op- en/of vragen beantwoorden over genoemd voor ontwerp. Ook bestaat de mogelijkheid dat een exemplaar van het voorontwerp voor enkele dagen wordt uitgeleend tegen betaling van een borgsom van 15. Gedurende genoemde termijn kun nen inspraakreacties schriftelijk naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraak formulier, hetwelk verkrijgbaar is bij de afde ling Communicatie of de dienst Stadsontwikkeling. Tevens kunnen gedurende voormel de termijn inspraakreacties monde ling naar voren worden gebracht Hiervoor dient een afspraak te wor den gemaakt met de sectie Ruimte lijke Ordening, telefoon 0118- 675285. GOEDKEURING BESTEMMINGSPLAN 'POELENDAELE 2001' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ingevolge het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend dat Ge deputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 5 maart 2002 het bestemmingsplan 'Poelendaele 2001'hebben goedgekeurd. Het bestemmingsplan en het be sluit van Gedeputeerde Staten lig gen met ingang van vrijdag 22 maart 2002 gedurende 6 weken voor een ieder ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissing sestraat 21 Gedurende genoemde termijn kan beroep worden ingesteld bij de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's'Gravenhage. Beroep kan worden ingesteld door een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich overeenkomstig artikel 27, Ie en 2 e lid WRO tijdig met een schriftelijke bedenking tot Gedeputeerde Staten van Zee land te wenden. Het besluit van Gedeputeerde Staten omtrent de goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Het indie nen van een beroepschrift heeft geen schorsende werking van het besluit Daartoe dient een afzon derlijk verzoek om voorlopige voorziening te worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's'Gravenhage. AANWIJZING BIJZONDERE DAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij 29 maart 2002 hebben aangewe zen als "bijzondere dag" ingevolge de Wet milieubeheer en de Alge mene Plaatselijke Verordening Mid delburg. Tijdens deze dag zijn dè voorschriften ter beperking van geluid- en trillinghinder niet toe passing. Deze dag is als zodanig aangewezen ten behoeve van de zogenaamde "Bluesroute Middel burg" die door Bleustown V.O.F. wordt georganiseerd. Gedurende de aangewezen dag kan in de be treffende horecabedrijven levende muziek ten gehore worden ge bracht Hierdoor kunnen de geluid snormen van de Wet milieubeheer worden overschreden waardoor geluidhinder kan optreden. Voorzover thans bekend, zullen de volgende horecabedrijven aan de "Bluesroute Middelburg" deelnemen: Rockdesert (Damplein), Eetcafé Desafinado (Koorkerkstraat), Tym- paan (Markt), Brooklyn (Markt), Seventy Seven (Markt), Café Bom mel (Markt), De Mallemolen (Plein 1940), Bar American (Plein 1940), De Herberg (Pottenmarkt), Schuttershof (Schuttershofstraat), Café 't Fust (Vlasmarkt), Café 't Hof (Vlasmarkt), De Mug (Vlas markt),VanToen enVanNu (Vlas markt), La Pampa's (Vlasmarkt), Café Hart van Middelburg (Zus terstraat),The Duke (Vlasmarkt). BELEIDSREGELS TERRASSEN Burgemeester en wethouders en de burgemeester, elk voorzover hun bevoegdheid strekt, hebben de volgende beleidsregels vastgesteld waaraan zij aanvragen om terras vergunningen en bestaande terras sen zullen toetsen voor wat betreft het gebruik van vlonders, terras schermen en terrasmeubilair: Beleidsregels inzake terrassen: vlonders, schermen en meubilair I. Er mogen geen vlonders als vloer van terrassen worden aangebracht, tenzij deze in verband met ongelijkheid of schuinheid van het wegdek strikt noodzakelijk zijn. 2 Terrassen mogen alleen van een afscheiding dwars op de voorgevel worden voorzien in dien de verkeersveiligheid dit eist of dit in het belang van de bruikbaarheid van het terras ter afscherming tegen de wind noodzakelijk is. 3. Er mogen geen terrasscher men parallel met de gevel wor den aangebracht tenzij dit uit een oogpunt van verkeersvei ligheid en veiligheid van de be zoeker van het terras strikt noodzakelijk is. 4. Terrasschermen dienen te worden uitgevoerd in weg- neembare panelen. Onvermin derd het onder 6 bepaalde dient waar mogelijk gebruik te worden gemaakt van panelen met een horizontale maat van 1,6 meter. 5. Terrasschermen mogen niet hoger zijn dan 1,6 meter en zij dienen doorzichtig te zijn; al leen het onderste gedeelte tot een hoogte van maximaal 0,8 meter mag van ondoorzichtig materiaal zijn vervaardigd. 6. De toe te laten horizontale af metingen van terrasschermen worden per situatie bepaald op basis van het onder 2. en 3. bepaalde. Indien terrasscher men worden aangebracht op plaatsen waar een hardstenen verharding is aangebracht mo gen zij de grens tussen die hardstenen verharding en an der bestratingsmateriaal niet overschrijden. 7. Op de terrasschermen mag geen reclame worden aangebracht 8. De kleur van niet-doorzichtig materiaal van de schermen dient per geval te bepalen de zelfde te zijn als die van de kozijnen of de gevel van het hoofdgebouw waarvoor het terras zich bevindt Indien ter rassen aan elkaar grenzen dan wordt gestreefd naar zoveel mogelijk eenheid qua uiterlijk aanzien waarbij in het belang van het uiterlijk aanzien van het geheel indien nodig van het bepaalde in de vorige zin kan worden afgeweken. 9. Het uiterlijk aanzien van ter rasschermen dient zodanig te zijn dat de schermen zowel op zichzelf als in verband met de omgeving voldoen aan redelijke eisen van welstand. 10. Het op het terras te gebruiken meubilair dient van een zoda nige kwaliteit en materiaal te zijn dat het uiterlijk aanzien van het meubilair zowel op zichzelf als in verband met de omgeving voldoet aan redelijke eisen van welstand. Deze beleidsregels liggen ingaande heden voor iedereen ter inzage bij de afdeling communicatie. Daar is ook een kopie verkrijgbaar. De in de gemeentelijke administra tie voorkomende horecaonderne mers ontvangen een dezer dagen per brief een exemplaar van de regels. In die brief zal daarnaast aandacht worden besteed aan lo pende aanvragen om vergunning en aan al verleende doorlopende terrasvergunningen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: het vervangen van de bestaan de serre op het perceel Molen water 10 7; het tijdelijk plaatsen van een opslagruimte op het perceel Herculesweg 6; het vervangen van de bestaan de aanbouw op het perceel Noordweg 81; het herbouwen van de garage op het perceel Oranjeplaat 34 te Arnemuiden; het bouwen van een blokhut op het volkstuinencomplex aan de Geersesweg/Veersepoort; het plaatsen van een dakkapel en kozijn met deur op het per ceel Noordweg 379; het plaatsen van een hekwerk op het perceel Breestraat 47; het restaureren van de woning op het perceel Bellinkstraat 7; het uitbreiden van de woning op het perceel Scholekster straat 106; het bouwen van een tuinhuisje op het perceel Dokstraat 3; het uitbreiden van de woning op het perceel Noordweg 126. N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve be slissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke ter in zage liggen. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, gebruiks- enlo sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van verzending): het uitbreiden van het kerkge bouw op het perceel Burg. Lange- beekestraat 16 te Arnemuiden (7-3); het slopen van een schuur en bijkeuken/het bouwen van qen serre en bijkeuken op het per ceel Noordsingel 84 (7-3); het samenvoegen van de wo ningen op de percelen Noord- singel 148 en 150 (7-3); het bouwen van een blokhut op het perceel Koudekerkseweg 13 IA (7-3); het plaatsen van een dakkapel op het perceel Oostgat 14'te Arnemuiden (7-3); het vervangen van de garage deur op het perceel Hans Lip-' perheystraat 19 (7-3); het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Maisakker 3 te Arnemuiden (7-3); het uitbreiden van de woning op het perceel Oude Vlissingse- weg 56 (7-3); het slopen van een woning met nissehut op de percelen Ka- naalweg 14/16 (8-3); het verbouwen van de woning op het perceel Oud Arnemuids- voetpad 33 (12-3); het vernieuwen en vergroten van de viskiosk op de Konings- brug 12-3); het verwijderen van asbesthou- dende beplating boven brand deuren op het perceel Grena- dierweg 31 (12-3). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor meer informatie van de gemeente Middelburg pagina 3 in deze krant, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl BBHNBSSSSS» GEMEENTE POSTBUS 1000 4357 ZV DOMBURG TEL. 0118-555444 FAX 0118-555433 TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord be vonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk wor den verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de publi catie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Informatie: (0118) 555444. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/'sloopvergun ning, meldingen zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het bouwen van een berging Rijsoordselaan 10; Domburg - het bouwen van een woning met zomerwoning Badstraat 15 en 15a; Grijpskerke - het uitbreiden van een serre G. Wissestraat 4; - het wijzigen van een voorgevel Jacob Catsweg 6; Koudekerke - het plaatsen van een Shellbaken Middelburgsestraat 53; - het uitbreiden van een woning Vlissingsestraat 2; Veere - het uitbreiden van een garage Valeriusstraat 39; - het uitbreiden van een garage Valeriusstraat 41; Vrouwenpolder - het bouwen van een berging Breezand 55; Westkapelle - het bouwen van een serre Mo lenwal I; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/AANLEG) VERGUNNINGENI MELDINGEN/MONUMEN TENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: (tussen haakjes staat de datum van ver zending.) Aagtekerke - het bouwen van een tuinberging Hekweide 9; (6-3) Domburg - het verbouwen van een hotel Weststraat 22; (6-3) - het verbouwen van een woning de Casembrootplein 6; (6-3) - het gedeeltelijk slopen van een woning de Casembrootplein 6; (6-3) Gapinge - het uitbreiden van een woning Schellachseweg l;(6-3) Grijpskerke - het bouwen van een woning, met schuur/garage Mariekerkse- weg 30; (8-3) Koudekerke - het bouwen van een garage Pr. Beatrixlaan 17; (6-3) - het plaatsen van een dakkapel Meulpad 37; (6-3) Veere - het bouwen van een tuinschuur met tuinmuur van Borselelaan 42; (6-3) Zoutelande - het bouwen van een garage/ber ging D. Koddelaan 29; (6-3) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen.(Zie: be- BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen Lb.v.: - het bouwen van een tuinkamer Joke Smitlaan 11 - het aanbouwen aan de achter zijde van Karnebeekstraat 37 - het bouwen van een sprinkler tank en pompkamer Frankrijk- weg 6 - het uitbreiden van een woning Oudstraat 4,6,8,10 12 - het bouwen van een vrijstaande woning Helmgras I 7 - het bouwen van een carport Noordbeekseweg 7 - het uitbreiden van een woning Ceresstraat 2 - het uitbreiden van een woning Ritthemsestraat 62 - het uitbreiden van een woning Dongestraat 58 - het uitbreiden van de glijbaan zwembad Sportweg 2 - het wijzigen van de pui en het aanbrengen van vluchtdeuren Arsenaalplein 3 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE BOUW-, SLOOP-, en GEBRUIKSVER GUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: - het uitbreiden van een woning Kromme Nieuwstraat 12 - het bouwen van een blokhut Rietkraag 8 - het bouwen van een landbouw- loods Welzingseweg 4 - het verbouwen van de voorgevel De Kempenaerstraat 19 - het gebruiken van een restau rant Bellamypark 16 - het slopen van asbesthoudende materialen Spuistraat 30 tlm 76 Binnen zes weken na de datum van verzending van de desbe treffende vergunning kan bij ons college een gemotiveerd bezwaar schrift worden ingediend. De datum van verzending van de desbetreffende vergunning kunt u opvragen of inzien in het openba re bouwregister, bij het Loket Bou wen en Wonen (kamer 034). WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 28 maart 2002 Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. ONTWERP-BESTEMMINGS- PLAN BINNENSTAD Wij maken, op grond van artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, bekend dat vanaf 21 maart 2002 voor een ieder gedurende vier weken (tlm 17 april 2002) in het stadhuis (ka-mer 034) ter inza ge ligt het ontwerp van het bestem mingsplan Binnenstad.Tevens ligt dit ontwerp-bestemmings-plan bui ten werkuren ter inzage bij de Bibli otheek Vlissingen, Spuistraat 6, 4381 HR VLISSINGEN. Het ontwerp-bestemmingsplan Binnenstad betreft een actuele juri- disch-planologische regeling van de gronden en gebouwen, gelegen bin zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. VASTSTELLING 2e WIJZIGING BESTEMMINGS PLAN "IBUITENGEBIED Gedurende 6 weken van 21 maart t/m I mei 2002, ligt ter inzage het besluit van het college van B W tot de 2e wijziging van het be stemmingsplan "Buitengebied". Dit plan heeft betrekking op de aan leg van een bos door dhr. J.A. Lantsheer ten oosten van Oostka- pelle. Gedurende de genoemde termijn kan door belanghebbenden be roep ingesteld worden en kan eventueel een verzoek om voorlo pige voorziening worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA te den Haag. Dit besluit treedt in werking de dag na de afloop van de be nen het gebied dat omsloten wordt door de Westerschelde (Boulevard de Ruyter, Arsenaal-gebied, Oranje- dijk), de Landingstraat, het terrein van de KSG (achterzijde Paarden straat, Onderstraat, Kouden-hoek, Kleine Kerkstraat, Vrouwestraat, Vrijgang), de Hellingbaan, de Aagje Dekenstraat en de Coosje Busken- straat Gedurende bovenvermelde termijn kan een ieder zijn zienswij ze omtrent dit ontwerp-bestem mingsplan schriftelijk kenbaar ma ken bij de gemeenteraad. WET MILIEUBEHEER /Alge mene plaatselijke verorde ning voor Vlissingen 1993 Wij maken het volgende bekend:. Op grond van artikel 18.4 van de Wet milieubeheer en artikel 6.2, lid roepstermijn. Indien binnen deze termijn bij de Voorzitter van de Af deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening wordt inge diend treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist ZWEMBAD DE GOUDVIJVER SEROOSKERKE Op dinsdag 16 april 2002 tussen 19.00 en 20.00 uur kunnen aan hei zwembad "De Goudvijver" te Serooskerke formulieren afgehaald worden voor het verkrijgen van abonnementen voor het zwemsei- zoen 2002. De ingevulde formulie ren moeten worden ingeleverd aan het zwembad op woensdag, 17 april 2002 tussen 19.00 en 20.00 uur of kunnen worden opgestuurd naar J. de Hartog, Kanaalweg Oostzijde 5, 4351 RG Veere. De abonnementen voor 2002 kunnen tegen betaling worden af gehaald op woensdag, 8 mei 2002 tussen 19.00 en 20.00 uur. 2, van de Algemene plaatselijke ver ordening voor Vlissingen 1993 (APV) zijn zij bevoegd toezichthoudende ambtenaren aan te wijzen met het oog op de toezichthoudende taak van de gemeente op de naleving van de bepalingen bij of krachtens de Wet milieubeheer en de bepalin gen bij of krachtens de APV. Zij heb ben, ieder voor zover zij bevoegd zijn, bij besluit van 26 oktober 200l,nr G/mi/11143, als toezicht houdende ambtenaren aangewezen - alle medewerkers van de afde ling milieu van de gemeente Vlis singen en - alle medewerkers van de afde ling milieuzaken van de ge meente Middelburg (inclusief tij delijk medewerkers en de door de genoemde afdelingen inge NIEUWE STRAATNAMEN In Domburg is het bestemmings plan Ter Mantelinge gerealiseerd. In dit plan is, aansluitend op de Brou- wersbuurt, een nieuwe straat opge nomen. Voor deze straat hebben wij op 5 maart 2002 de naam "Sim- niapad" vastgesteld. De bouw van Pare Zonnehove te Oostkapelle is in volle gang.Voor het straatgedeel te wat toegang geeft tot de appar tementen hebben wij op 5 maart 2002 de naam "ParkVeldzigt" vastgesteld. Het besluit met bijbe horende tekening ligt ter inzage op het gemeentehuis in DomburgTra- verse I, bij de Centrale Publieksba lie. Het gemeentehuis is dagelijks geopend van 9.00 tot 16.00 uur en op donderdag tot 19.00 uur. Het afschrift van het besluit kan tegen betaling afgehaald worden op het gemeentehuis bij de Centra le Publieksbalie. Domburg, 20 maart 2002 Burgemeester en Wethouders van Veere huurde derden). Zij mogen alleen gebruik maken van hun toezichthoudende bevoegdheid voor zover dit in di rect verband staat met hun func tie. Voor informatie over en inzage van het aanwijzingsbesluit kunt u contact opnemen met de afdeling milieu, telefoon 0118-487204. Vlissingen, 20 maart 2002 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad.

de Faam | 2002 | | pagina 14