w Vedior Er gaat een financiële wereld voor je open Jantje Beton Post gewoon op uw boodschappenlijstj'e ►0 werken in de zorg in zeeland? www.zz.nl Nieuw! Het PTT Post Servicepunt. Laat kinderen spelen! fulltime VERKOPER Verkoopmedewerk(st)er tb kijk op www.zz.nl voor alle vacatures en informatie over de zorgsector in Zeeland 'Ben jij onze nieuwe collega? Zelfstandig werkende kok (m/v), niveau 3 Hulpkok (m/v) Buffetmedewerker (m/v) Serveersters (m/v) Part-time winkelpersoneel (m/v) Interesse!!!! Schrijf, mail of bel. gemotiveerde schoonmakers (m/v) Gevraagd: ALDI Voor onze filialen in Middelburg, Oost-Souburg en Vlissingen zoeken wij een: Vedior. Voor iverk Stichting Arduin Zorgmedewerkers CM/V] Ziekenhuis Walcheren Ben jij op zoek naar een afwisselende en leerzame baan tijdens je vakantie? Als kinderen samen spelen leren ze samenleven. Denk samen met uw kinderen na over waar en hoe zij kunnen spelen. Vraag het gratis SpelenSpel aan bij Jantje Beton! Postbus 85233, 3508 AE Utrecht, info@jeugdfonds.nl (2J3TT5 Deze week wordt in de 'Spar Supermarkt Beeke' het nieuwe PTT Post Servicepunt geopend. Dit betekent voor u extra gemak! Want u kunt uw postzaken dan tegelijk met uw boodschappen regelen. U kunt er terecht voor: postzegels, briefkaarten en adreswijzigingskaarten het ophalen van brieven en pakketten het afgeven van briefpost binnen- en buitenland het afgeven van pakketten en aangetekend binnenland strippenkaarten, telefoonkaarten en boncadeaus informatiebrochures. Voor alle overige producten en diensten gaat u naar het Postkantoor. PTT Post Servicepunt Spar Supermarkt Beeke Oosterscheldestraat 53,4335 PB Middelburg. Het Servicepunt heeft dezelfde openingstijden als de Spar Supermarkt Beeke. Bastion 2-4 4351 BG Veere Tel: 0118 - 502105 Fax: 0118 - 502106 ouwe-werf@planet.nl Voor onze keuken zoeken wij vanaf ±22 jaar met leidinggevende capaciteiten geen seizoenwerk Voor ons restaurant zoeken wij full-time en part-time (circa 20 uur per week) Voor onze winkel zoeken wij Onze winkel heeft een uitgebreide collectie topmerk sieraden, Men Women Fashion en diverse geschenkartikelen. Voor de weekenden en het vakantieseizoen zoeken wij scholieren studenten voor in de keuken, de bediening en voor de afwas. en vraag naar Michel of Marit van Rheenen CD ASITO SCHOONMAAK Wegens uitbreiding van werkzaamheden zoekt asito facilitaire diensten Op onze objecten in Heinkeitszand, Middelburg, Goes, Lewedorp, Vlissingen en Ellewoutsdijk wordt zowel overdag (tijdens schooltijden) als in de avonduren gewerkt. Wij bieden u: - loon volgens CAO - 8% vakantietoeslag - een volledige verzekering - een prettige werksfeer. Heeft u interesse om voor ons te werken, reageer dan snel. 0113-211 210. Wij zoeken een zelfstandig werkende verkoper voor o.a. de elektro-afdeling. Naast het verkopen ben je medeverantwoorde lijk voor het goed functioneren van de elek- tronica-afdeling en dien je de bedrijfsleider te assisteren. Ben je op zoek naar een leuké job en vind je het leuk om klanten te bedienen, reageer dan zo spoedig mogelijk. Walstraat 62, 4381 EG Vlissingen Tel. 0118-419612. Info brammetjedump.nl •Pe rsonee MARKT Wij bieden: - afwisselende en verantwoordelijke werkzaamheden in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per week; - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend fitiaalieider of filiaalleider; - een gedegen en planmatige inwerkperiode. Geïnteresseerden die geen opleiding in de detailhandel hebben genoten of die langere tijd niet hebben deelgenomen aan het arbeidsproces, worden uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren; - uitstekend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie-premie. Wij verwachten: - klantvriendelijk optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen. Telefonische reacties kunt u richten aan: mevr. W.H.M. Hoornick, tei.nr.: 06-55794000 of u stuurt uw sollicitatie met CV t.a.v.: ALDI Roosendaal B.V. T.a.v. mevr. W.H.M. Hoornick Postbus 1850,4700 BW Roosendaal www.vedior.nl ril n Ikl 0 II H A n Als je het over een bank hebt, M D Ia MIVI tl U praat je over geldzaken. Bij ABN AMRO staan de klanten in het middelpunt. Klanten die hun financiële zaken graag aan een gerenommeerde bank toe vertrouwen. Om de dienstverlening op een hoog niveau te hand haven, heeft ABN AMRO op verschillende kantoren op de Zeeuwse en Zuid-Hollandse eilanden behoefte aan nieuwe medewerkers. Vriendelijke mensen die het dagelijkse contact tussen de bank en de klant onderhouden. Die goed en deskundig adviseren. Die op een vakkundige manier de wensen van de cliënt herkennen om ver volgens passende financiële producten aan te bieden. En die naar gespecialiseerde collega's kunnen doorverwijzen, als ze commerciële kansen voor andere afdelingen zien. Kortom, medewerkers met begrip voor cliënten en verstand van geldzaken. Kas-/baliemedewerkers m/v Als kas-/baliemedewerker neem je de baliewerkzaamheden en de kastransacties voor je rekening. Wij denken aan mensen met een mbo-werk- en -denkniveau. Als je accuraat te werk gaat, beschikt over cijfermatig inzicht, goed ABN spreekt en stressbestendig bent, dan detacheert Vedior je in eerste instantie graag voor zes maanden bij de bank. Na een betaalde opleiding van een week, waarin je leert omgaan met basistransacties, veiligheid en algemene bank zaken, ga je op één of meerdere vestigingen in jouw regio een vijfdaagse werkweek van 36 uur tegemoet. Een driedaagse werkweek van 24 uur behoort eventueel tot de mogelijkheden. Verkoop adviseurs m/v Als verkoopadviseur adviseer je zowel zakelijke als particuliere cliënten over financiële producten, zoals bankrekeningen, verze keringen en de daarbij horende dienstverlening. Integriteit en een grote mate van zorgvuldigheid op elk gebied staan voorop bij het uitoefenen van deze verantwoordelijke baan bij de bank. Wij zoeken kandidaten die zojuist hun mbo-opleiding hebben afgerond of mbo'ers met maximaal twee jaar werkervaring. Na de twee weken durende interne opleiding bij ABN AMRO ben je in staat om de cliënt vakkundig te adviseren en verder van dienst te zijn. Je krijgt na de selectieprocedure direct een contract van ABN AMRO en zult dan werkzaam zijn in jouw regio. Meer weten? Voor meer informatie kun je terecht bij Ingrid van den Dries van Vedior. Mailen kan ook: i.van.den.dries@vedior.nl Vlissingen, Kolvenierstraat 2, tel. (0118) 41 26 20 Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin. De Stichting Arduin: een dyna mische organisatie ten dienste van mensen met een verstande lijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienst verlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog De functie: Dit zoeken wij: Wij bieden: Informatie en sollicitatie: Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Stichting Arduin is een vooruitstrevende organisatie die een toonaangevende positie inneemt binnen de veranderende visie op de zorg voor mensen met een verstandelijke beperking. Voor het logeerhuis in Renesse zijn wij op zoek naar: Een logeerhuis van Stichting Arduin biedt thuiswonende kinderen, veelal jonge schoolgaande kinderen vanaf een jaar of vier, een weekend of vakantie aan. Het logeerhuis is open in weekenden en schoolvakanties. Er zijn dag en nacht medewerkers aanwezig die de wekelijks wisselende gasten mogelijkheden bie den hun weekend of vakantie zo prettig mogelijk in te vullen. U ondersteunt de cliënten bij de dagelijkse activiteiten en geeft uitvoering aan de zorgvraag van de individuele cliënt. U draagt bij aan een zo prettig, plezierig en aantrekkelijk mogelijke invulling van vakanties en weekenden. De activitei ten en plezierbeleving staan centraal. Gezocht wordt een enthousiaste en creatieve collega. U bent in het bezit van een zorg- of agogisch gericht MBO-diploma. U kunt omgaan met cliënten met uit eenlopende mogelijkheden. U bent beschikbaar in weekenden, (school-) vakan ties en tijdens feestdagen. In de zomervakantie wordt u minimaal 3 weken inge zet. Een uitdagende en leuke haan. In overleg wordt de grootte van het arbeidscon tract met u besproken. Het salaris ligt tussen 1.414,en 2.051,per maand op fulltime basis bij 22 jaar, dit exclusief onregelmatigheidstoeslagen, vakantie toeslag en 4 uur compensatie voor een slaapdienst. Een uitgebreid pakket met aantrekkelijke, aanvullende arbeidsvoorwaarden wordt gehanteerd. Nadere informatie wordt graag verstrekt door mevrouw R. Murre, manager Arduin of door de personeelsfunctionarissen mevrouw P. van Leeuwen of mevrouw I. Goeree. Allen zijn bereikbaar via 0113-246500. U solliciteerd door een brief met CV voor 25 maart a.s. te sturen naar Stichting Arduin, Sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, o.v.v. vacaturenummer 2002-04. Meer informatie over Arduin kunt u vinden op www.arduin.nl. MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Grijp dan nu je kans!! Voor de bloedafname van het klinisch chemisch laboratorium van Ziekenhuis Walcheren zijn we op zoek naar helpende handen voor de maanden juli en augustus 2002. Wie zoeken we? Wij zijn op zoek naar medisch analisten in opleiding, mensen die de hbo-v-opleiding volgen óf doktersassistentes in opleiding die in de maanden juli en augustus beschikbaar zijn. Kun je al prikken? Dan is dat een voordeel! Kun je nog niet prikken en heb je toch interesse? Zéker reageren, want onze ervaren prik- medewerkers kunnen je de fijne kneepjes van het vak bijbrengen. Zeker wanneer je het leuk vindt om met mensen om te gaan, nauwkeurig kunt werken en van aanpakken weet! Wat we bieden? In meerdere opzichten een afwisselende baan. Je ontvangt vanzelfsprekend salaris 1.336,- bruto per maand, bij een werkweek van 36 uur!) en je doet ook nog ervaring op met het werken in het ziekenhuis. Het aantal uren van het dienstverband is bespreekbaar. Meer weten? Neem contact op met de heer J. van Belzen, hoofdanalist organisatie van het klinisch chemisch laboratorium. Je kunt hem bereiken via tel. (0118) 42 58 87. Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur je sollicitatiebrief met CV vóór 18 maart a.s. naar de heer I. Visser, personeelsadviseur. Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200,4380 DD Vlissingen, of mail naar secretariaatp&o@walcheren.ziekenhuis.nl •Pe rsoneel NATIONAAL JEUGD FONDS Voor verdere informatie: vraag naar de folder aan de balie of neem contact op met Klantenservice Consumentenmarkt, telefoon: 058 - 233 33 33.

de Faam | 2002 | | pagina 9