Nieuw spel ZoeZaa verovert Zeeland Hoondert naar overwinning in kartcompetitie A-poule Water overlast? H Talentenjacht in Vlissingen Walcheren De politie heeft een nieuw wapen in de strijd geworpen om snelheids overtreders te betrappen. Sinds kort beschikt het verkeerscontrole team van Politie Zeeland over de Opto-Speed. Het apparaat is onverbidde lijk. Wie te hard rijdt, wordt gepakt. Er is geen ontkomen aan. Van dag tot dag DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Studio Klassement na twaalf races: Nee, het is geen bingo. En het is ook geen gokken. Wat ZoeZaa niet is, laat zich mak kelijk omschrijven. Maar wat het dan wel is, dat is minder eenvoudig. Een soort televisiequiz die je speelt in de kroeg. In ieder geval is het heel erg nieuw. En ligt het in de bedoeling om vanuit Zeeland heel Nederland te veroveren. Hoondert 's-Heerenhoek deed goede zaken in de 12e race van de A-poule door te winnen en zo koploper Willem van Staveren automo bielen te naderen tot op twee punten. Na de lo ting was het Pannekoekhuisje Dishoek die van de eerste plaats mochten starten. Zij deden dit met hun snelle rijder Ramon Kuipers erg goed. ...u vindt het op de Woonboulevard! MARCONISTRAAT, GOES Snelheidsduivels voortaan kansloos door Ko Dieleman -t I&w*. -K-. ■'£mï& in -v, - - - V J J Woensdag 13 maart 2002 Opto-Speed is van Duitse ma kelij. Daar is het systeem in middels anderhalf jaar zeer succesvol in gebruik. In Ne derland werd de Opto-Speed in augustus geïntroduceerd. Opto-Speed is een meetin strument waar radardetectors geen enkele vat op hebben. Ook de met GPS-technologie Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoetingsmid dag voor 50-plussers, 14 u. FNV Zeeland, telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Fitness centrum Stamina Vlissingen, astmafitness voor mensen met astma en COPD, 14 u. Activiteitencentrum Vlissin gen, koffiecontact, 9.30 u. Crea-Doe, 9.30 u. Cursus Schilderen, 1-3.30 u. Kookcafé, 17 u. Cursus Spaans, 13.30 u. Poppen maken, 13.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, peutergym tot 2,5 jaar, 9.30 u., peutergym tot 4 jaar, 10.30 u. Activiteitencentrum Vlissin gen, koffiecontact, 9.30 u. Handwerken, 9.30 u. Compu terles, 13.30 u. Internet, 15 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, kinderclub, 4 t/m 8 jaar, 13.30 u., jongeren- soos, 11 t/m 17 jaar, 19 u. Buurthuis Aldegonde Vlissin gen, jongerendisco 12 t/m 15 jaar, 20 u. De Piek Vlissin gen, jamsessie, 21.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, buurtcontact- middag, 16 u., jongerensoos, 11 t/m 17 jaar, 19 u. Bonedij- kestraat/dr. Lelystraat Vlissin gen, spullenmarkt Expiere- ment, 9 u. Buurthuis Aldeg onde Vlissingen, vrije dans avond, 20.30 u. Wijkcentrum De Zwaan Oost-Souburg, dansavond, 20.30 u. Tuin centrum Maritima Vlissingen, rozensnoeidag, 10 u. Buurthuis Aldegonde Vlissin gen, workshop Cubaanse Sal sa, 15 u. Sporthal Baskenburg Vlissin gen, aangepast sporten voor mensen met Astma en COPD, 14.30 u. Activiteitencentrum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Cursus Tekenen/Schilderen, 13 u. Koersbal, 13.30 u. Cur sus Spaans, 10 u. Cursus Suri naams koken, 17.30 u. Crea- doe, 9.30 u. Theo van Does burgcentrum Vlissingen, dansochtend voor 50-plus- sers: country line-dance voor gevorderden, 9.30 u., country line-dance voor beginners, 11 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, dames- gym, 13.30 u., darten, biljarten en klaverjassen, 20 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, koffie contactoch tend, 9.30 u. Bachten Reede Vlissingen, handwerkgroep voor 55-plussers, 14 u. FNV Zeeland, telefonisch spreek uur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Activiteiten centrum Vlissingen, koffiecon tact, 9.30 u. Kaarten maken, 9.30 u. Kleiclub, 13.30 u. Pop pen maken (professioneel), 13.30 u. Oefenen computer, 13.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, peu termorgen, 10 u. Buurthuis Aldegonde Vlissingen, bingo, 20 u. Wijkcentrum Open Hof Vliss ingen, soosmiddag voor 50- plussers, 13.30 u. Diensten centrum Ouderen Westkapel- le, wekelijkse soos voor 55- plussers, 19 u. Sportfond- senbad Vlissingen, aangepast zwemmen voor mensen met astma en COPD, 12.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sociaal spreekuur, 13.30 u. Activiteitencentrum Vlissingen, Computerles, 8.30 u. Cursus Frans, 11 u. Cursus Engels voor beginners, 13.30 u. Cursus Engels voor gevor derden, 14.45 u. Speeltuin vereniging De Oude Stad Vlis singen, jongerensoos, 11 t/m 17 jaar, 18.30 u. Clubhuis Willen is Kunnen Vlissingen, recreatietocht, 5 en 10 kilome ter^ 3.30 u. uitgeruste Geodesy van Mor pheus 'ziet' hem niet, aldus deskundigen. Opto-Speed is onbeperkt in zetbaar. Met het apparaat kunnen gelijktijdig in twee richtingen metingen worden uitgevoerd. Sensoren signale ren de passerende voertuigen en zenden de meetgegevens direct door naar een monitor in het meetvoertuig. Een on opvallende camera legt de beelden digitaal vast. De op geslagen gegevens worden regionaal verwerkt. Als na correctie van de meetgege vens de toegestane snelheids limiet blijkt te zijn overschre den, wordt door het Centraal Justitieel Incasso Bureau in Leeuwarden een boete opge legd. Wie zo'n beschikking nog nooit in de bus heeft ge had is een geluksvogel. Ge middeld worden per dag In Pake's Sake in Goes en Café Het Fust in Middelburg is het tegenwoordig elke dinsdag, woensdag en donderdag spe len geblazen. Op de bar en ta feltjes zijn kleine apparaatjes opgesteld die nog het meest lij ken op mini-pinautomaten. Aan de muur hangt een groot scherm waarop een presenta tor aan het werk te zien is. Ze legt de deelnemers vragen en puzzeltjes voor. De spelers kun nen door het indrukken van een knop op de pinautomaat- jes kiezen welk antwoord goed is. Hoe sneller zij het juiste ant woord kiezen, hoe meer pun ten ze winnen. De winnaar wint een geldbedrag. Hoe meer mensen meespelen, hoe groter de prijs (maximaal 50). Rob van der Toorn, de geeste lijk vader van ZoeZaa, is zelf een horecaman in hart en nie ren. Al enkele jaren liep hij met In het Vlissingse Café De Dop hebben ze de smaak te pak ken. Onlangs werd de single 'Wild Christmas' uitgebracht en het succes van deze pro ductie smaakte naar meer. Het café heeft een nieuwe ta lentenjacht opgezet om daar mee de volgende productie in de steigers te kunnen zetten. De cast van Wild Christmas is op een, op zijn zachtst ge zegd, onconventionele ma- 30.000 hardrijders geflitst. „Ook wij kunnen daar niets aan veranderen" zegt politie woordvoerder Han van Op- dorp. De verplaatsbaarheid maakt het apparaat bijzonder ge schikt, aldus Van Opdorp. Van Opdorp benadrukt dat de werkwijze er niet op gericht is om zoveel mogelijk bonnen uit te delen. „Als dat toch het geval is dan ligt de schuld niet bij ons, maar bij de weg gebruiker die zich niet aan de voorschriften houdt. Helaas! Ons gaat het om het terug dringen van de verkeerson veiligheid." Tot '99 daalde de gemiddelde rijsnelheid constant. Afgelo pen twee jaar constateert de politie dat op enkele wegen weer harder wordt gereden. Die trajecten heeft het ver keerscontrole-team op het het concept van het spel op zak. „Ik zag als geen ander dat de horeca een nieuwe impuls nodig had. Mensen willen ver maakt worden en dat is soms nog wel een probleem. Dit spel biedt entertainment zoals nooit tevoren". Het spel wordt ge speeld in twee Zeeuwse kroe gen. Maar Rob van der Toom is van plan met zijn spel heel Ne derland te veroveren. „Op ter mijn gaan we naar Roosen daal, Breda en de randstad. Ik ben ervan overtuigd dat over een jaar iedereen weet wat ZoeZaa is". Wie kennis wil maken met deze vorm van entertainment, doet er goed aan niet te lang te wachten. De komende weken is het eerste uur spelen gratis. Gewonnen prijzen worden dan wel uitbetaald. Mensen willen vermaakt worden, ook in het café. (advertentie) nier bij elkaar gekomen. De nieuwe single gaat op een iets gestructureerder manier 'bevolkt' worden. In het café aan het Bellamy- park nummer 4 is daartoe netvlies. Met de Opto-Speed kan men daar nu alerter op inspringen. Han van Opdorp: „De eerlijk heid gebiedt te melden dat de achter zich moest zien te hou den. Er vormde zich twee groepen achter de koploper. Van Gilst/Hogeweg voerde de eerste groep aan en op kleine achterstand volgde de tweede groep met Technomarine en gineering die Colombus/Ver- kerk keukens en Ponzerally achter zich moest houden. In de zesde ronde was het Co- lombus/Verkerk die met een mooie inhaalactie Technoma rine voorbijging. Ponzerally een talentenjacht georgani seerd. Zondag 17 maart is de afsluiting van deze talenten jacht, waaraan iedereen mee kan doen. De beste 9 deelne mers aan de voorronden gaan door naar de finale op zondag 7 april. Meteen daar na, op dinsdag 9 april, gaan gunstige cijfers van de afge lopen jaren mede te maken hebben met de infrastructure le werken in de streek. Voor de wegbeheerders is er nog had twee ronden meer nodig, maar ging toen ook voorbij Technomarine die zo op de laatste plaats belanden. In de tiende ronde ging het team van Hoondert voorbij concur rent Van Staveren. Eén ronde later in wederom dezelfde bocht moest ook Van Gilst/Ho geweg er aan geloven, ook zij werden op een fraaie manier door Hoondert ingehaald. Hoondert wist zo de tweede plaats te bemachtigen. In de 37e ronde, na een vroege wis sel van Technomarine viel'de eerste zwarte vlag voor een pitstop fout. Technomarine reed te vroeg de baan op, he laas dat kost 60 seconden. Na de eerste wissels waren het wederom de teams van Van Staveren en Van Gilst/Hoge weg die met elkaar in duel gingen om de derde plaats. In ronde 57 veroverde Van Sta veren de derde plaats ten kos te van Van Gilst/Hogeweg. Na een spannend duel en veel ronden strijd tussen Colu- bus/Verkerk en Ponzerally ver overde de laatste in ronde 68 de 5e plaats op Colombus/Ver- kerk. Hoondert had in het tweede half uur van de race hun achterstand op koploper Pannekoekhuisje Dishoek tot nog maar acht seconden gere duceerd. Na de tweede wissels zou het dan ook niet lang meer duren voordat het duel om de 1e plaats zou losbarsten. In ron de 96 had Hoondert het gat met Pannekoekhuis volledig weggewerkt en het duel om de 1e plaats was begonnen. de winnaars van de finale de studio in voor de opnames en een fotosessie. Robert van den Bovenkamp, van café De Dop: „De men sen hoeven geen cassettes, cd's of wat dan ook op te stu ren. Er wordt gewerkt met een compleet karaoke-sys- het nodige te doen. Met na me de sluiproutes baren zor gen. Er zijn plannen in voor bereiding om het sluipver- keer tegen te gaan. Vijf ronden hield Pannekoek huisje stand maar Hoondert die sterk reed ging in ronde 101 naar de 1e plaats. Een al les of niets poging van Panne koekhuisje Dishoek leverde hen nog een zwarte vlag op. Na de laatste wissels waren de rondetijden tussen de con currerende teams nagenoeg gelijk. Hoondert reed met goe de tijden op kop en achter hen op de 2e plaats reed Van Sta veren met nagenoeg dezelfde tijden. Even leek het er nog op dat Pannekoekhuisje Dishoek aanspraak zou maken op de 3e plaats van Van Gilst/Hoge weg, maar doordat Van Gilst/Hogeweg counterde in ronde tijden was dit gevaar geweken. Ponzerally had in de slotfase nog een mooie run maar meer dan de 5e plaats zat er niet in. Colombus/Hans Verkerk Keukens moest ge noegen nemen met de 6e plaats en Technomarine Engi neering werd 7e. 1e Van Staveren Automobielen 174 punten. 2e Hoondert s'Heerenhoek 172 punten. 3e Pannekoekhuisje Dishoek 156 punten. 4e Technomarine Engineering 126 punten. 5e Van Gilst/Hogeweg 100 punten. 6e Colombus/Hans Verkerk 84 punten. 7e Ponzerally 56 punten. teem, zodat iedereen even veel kans heeft. De drempel om mee te doen blijft zo erg laag. Het gaat met name om de leuke interactie tussen de mensen op het podium en die in het café." Opgeven voor de talentenjacht kan ge woon in het café, vanaf 16 uur. Voor meer informatie kan men bellen met het café op 0,118-419274 of even langs- g'aan. Reumavereniging - Reuma patiëntenvereniging Midden-Zee land is reeds 20 jaar een voor vechter van patiëntenemancipa tie, patiëntenbelangen en zelfred zaamheid voor mensen met reu ma. De laatste jaren is de vereni ging uitgegroeid tot gespreks partner voor artsen, therapeuten en verzekeraars. De vereniging heeft al veel structurele verbete ringen voor mensen met reuma kunnen realiseren. De vereniging viert het twintigjarig bestaan za terdag 16 maart in De Zandput, Zandput 5 in Serooskerke. De bij eenkomst is van 11.15 tot 12.30 uur. Meer informatie is verkrijg baar via 0118-611381 of via van- alleswat@zeelandnet.nl Containerdag - Zaterdag 16 maart staan in de buurt van de Vlissingse Bonedijkestraat van 13 tot 15 uur containers klaar, waarin buurtbewoners gratis hun grof vuil kunnen doen. De containers staan op de hoek van de Bonedijkestraat en de Roos- eveltlaan, op de Minister Lely straat tussen de Calandstraat en de Leeghwaterstraat, Bij de Sto merij en bij het Palmtaria op de Bonedijkestraat en op de hoek van de Bonedijkestraat en de Schuitvaartgracht. Zij die slecht ter been zijn kunnen op de dag zelf voor hulp bellen met 412534 of met 418018. De con tainers zijn niet bedoeld voor chemisch afval of koel- of vries kasten. Hiervoor moet men con tact opnemen met de afdeling afvalverwijdering van de ge meente op 487452. Computeraanschaf - In de Drvkkery aan de Markt te Mid delburg kan men iedere dinsag van 10 tot 11 en iedere donder dag van 14 tot 15 uur gratis in formatie krijgen over waar men op moet letten bij de aanschaf van een computer. Hiervoor kan men terecht bij de balie van de afdeling multimedia. Gebruikte kleding - Inwo ners van de gemeente Vlissin gen kunnen maandag 18 en dinsdag 19 maart tot 9 uur hun gebruikte kleding en ander tex tiel aan de stoeprand zetten in de huis-aan-huis bezorgde plas tic zak. De vrachtauto van de stichting Ondersteuning Medi sche Research haalt deze zak ken dezelfde dag nog op, weer of geen weer. De opbrengst uit de verkoop van de verzamelde kleding komt ten goede aan de Nierstichting Nederland. De nierstichting, die volledig afhan kelijk is van giften van de Neder landse bevolking, geeft directe hulp aan nierpatiënten en be steedt jaarlijks meer dan 10 mil joen gulden aan onderzoek met betrekking tot nierziekten. Ontmoetingsdag - De vereni ging KJJB, Kinderen uit de Japan se bezetting en Bersiap, houdt za terdag 20 april een ontmoetings dag. Deze dag is in ontmoetings centrum Dauwendaele, aan de Vrijlandtstraat 51 te Middelburg. De dag wordt gevuld met lezin gen door Okke Norel, Jori Tepe en Justine Swaving. Daarnaast is er een Anklung-optreden van Suze en Henk Kroon. De lunchmaaltijd wordt verzorgde door restaurant Surabaya. Er zijn deze dag stands van Pelita en de documentatie- commissie van HOS en er zijn veel Indische spulletjes te koop. Deelname aan de dag kost 3,50 euro, voor de lunch zijn de kosten 9,50 euro. Aanmelden kan tot 12 april bij Mw. J.l. van Leeuwen- Walkate op 0111-401492. Vegetarisch - De vegetarische (met vis) eetclub zoekt uitbrei ding. De club eet samen in Vlis singen. Om beurten zijn de le den gastvrouw of -heer en ko ken ze voor hun gasten. Behalve lekkere maaltijden brengt de club zo ook gezelligheid en so ciale contacten met zich mee. Meer informatie bij A. Verstap pen op 0118-431768. Technobus - Vrijdag 15 maart komt de technobus naar West- kapelle. De Stichting Welzijn Ou deren houdt, naar aanleiding hiervan, die middag vanaf 14 uur een bijeenkomst voor ouderen in Westkapelle Herrijst. De heer Kuijpers van SWO Platteland Walcheren houdt daar een inlei ding over veiligheid in huis en handige hulpmiddelen daarbij. Ook is de technobus te bezoe ken, waarin allerhande voorbeel den te zien zijn van zaken die het leven kunnen veraangenamen. De bijeenkomst duurt ongeveer twee uur. Voor alle bezoekers is er gratis koffie of thee. Kledingbeurs - Donderdag 28 mart is er een kledingbeurs in de ontmoetingsruimte achter de Gasthuiskerk aan de Middel burgse Lange Delft. De beurs duurt van 9 tot 14 uur en er is kleding voor alle leeftijden en speelgoed. De helft van de op brengst is bestemd voor een kindertehuis in Armenië en de andere helft is bestemd voor de verbouwing van de kerkzaal. ZVU - De ZVU start de komen de weken weer een aantal nieu we cursussen. Zo begint 19 maart een cursus Italiaans op reis. Eveneens op 19 maart pre senteert de volksuniversiteit een voorbeschouwing bij het to neelstuk Leonce en Lena, dat deze zelfdeavond opgevoerd wordt in tie Middelburgse FAAM/VLISSINGER 11 Stadsschouwburg. De heer Lamper geeft woensdag 20 maart een lezing over het Zeeuwse Licht. Dinsdag 26 maart start er een cursus voor het klein vaarbewijs II. Voor in formatie en inschrijvingen kan men terecht bij de Zeeuwse Volksuniversiteit aan de Span jaardstraat 51 te Middelburg of via 0118-634800 of via vu- zeel1@csnet.nl Kinderkledingbeurs - In peu terspeelzaal De Vrolijke Keet te Serooskerke wordt vrijdag 15 maart een kinderkledingbeurs gehouden. Deze beurs is van 15.15 tot 16.30 uur. De schone en hele (gewassen en gerepa reerde) en geprijsde kleding kan donderdag 14 en vrijdag 15 maart van 10.45 tot 11.30 uur bij de speelzaal ingeleverd worden. Van de opbrengst is 25 procent bestemd voor de speelzaal. Zomerkledingbeurs - In peu terspeelzaal 't Pietepeutertje, aan de Keurhove 1-3 te Middel burg, is woensdag 4 april een kledingbeurs. De beurs is van 13.30 tot 14.30 uur en bestemd voor zomerkleding van maat 86 tot en met 164. De kleding kan ingeleverd worden op woens dag tussen 8.30 en 9.30 uur. In lichtingen over deze markt op 0118-611054 Boekenweek - In het kader van de Boekenweek houdt de Zeeuwse Bibliotheek dinsdag 19 maart een avond met Frits van Oostrom. De avond gaat over liefde en literatuur in het volle le ven van de Middeleeuwen en vandaag. Van Oostrom spreekt over de ontdekking van 'Hebban olla vogala nestas' en over een van de grote uitvindingen van de Middeleeuwen: liefde als literair thema. De entreeprijs bedraagt 4,50 euro en de kaarten zijn te koop aan de balie van de Zeeuw se Bibliotheek en bij DE Drvkke ry. De avond begint om 20 uur. Kunstenaars - Het Centrum voor Kunsteducatie houdt don derdag 14 maart een ontmoe ting met drie kunstenaars, te weten Johnny Beerens, Reynier de Muynk en Kees de Valk. De bijeenkomst staat in het teken van hedendaagse figuratieve kunst. De ontmoeting is in het Theo van Doesburgcentrum aan de Brouwenaarstraat in Vlissin gen. De entreeprijs bedraagt 2 euro en men kan een plaatsje reserveren via 0118-414928 Kledingbeurs - Peuterspeel zaal De Veerse Mopjes, aan de Kerkstraat 6 te Veere, houdt donderdag 21 maart een kle dingbeurs. De beurs duurt van 14.15 tot 16 uur. Op de beurs is kleding voor kinderen van 1 tot en met 12 jaar te koop, en is er speelgoed en andere kinderspul len aanwezig. Voor meer infor matie kan men terecht op 0118- 506045 en op 0118-501989. Vrouwenraad - Tijdens de jaarvergadering van de Zeeuwse Vrouwenraad, 25 maart van 14.30 tot 17 uur, geeft me- vrouyw Anja de Groene een le zing met als titel 'Naar een duur zame samanleving?! Bepaal uw eigen ecologische voetafdruk.' Mevrouw de Groene is lector duurzaamheid aan de Hoge school Zeeland te Vlissingen. Tolerantie - In de Zeeuwse Bi bliotheek presenteert de Koor kerkgemeenschap Middelburg een lezing onder de titel 'Zijn er grenzen aan de tolerantie?' De lezing wordt gehouden door Professor Leertouwer en begint om 20 uur. Toegangskaarten voor de lezing zijn verkrijgbaar bij De Drvkkery aan de Middel burgse Markt en bij de Zeeuwse Bibliotheek aan de Kousteense- dijk. De toegangsprijs bedraagt 5 euro per persoon. Religieus leven - De Zeeuwse Bibliotheek organiseert met Jan Scheffers, bekend van het pro gramma 'Veelstromenland' enke le avonden waarop Scheffers gasten ondervraagt over hun ac tueel religieus leven. Deze ge sprekken zijn in de aula van de bi bliotheek en beginnen om 20 uur om dan tot ongeveer 22 uur door te gaan. Op het programma staan op dit moment voor 20 maart Ha- mid en Hind Amastar en voor 17 april Luuc Smit. De toegangsprijs voor de ze avonden bedraagt 3,40 euro per persoon en de kaar ten zijn verkrijgbaar bij de biblio theek en De Drvkkery. Kinderboederij - Op Kinder boerderij De Klepperhoeve, aan het Meiveldpad in Middelburg Zuid, kunnen kinderen woens dag 20 maart weer meehelpen. Onder leiding van medewerkers van de kinderboerderij kunnen kinderen hokken schoonmaken en dieren voederen. Deelname kost 45 eurocent en de activiteit duurt van 13.30 tot 15.30 uur. Opvoeden - Voor alleenstaan de ouders is er vanaf 25 maart in vijf wekelijkse bijeenkomsten een opvoedcursus. De cursus is een initiatief van Humanitas Walcheren en wordt gegeven door Job van Boven, wijkver pleegkundige van Zorgstroom Walcheren. Deelanme aan de cursus kost 15 euro. Voor kin deropvang en vervoer naar de cursuslokatie kan gezorgd wor den. Informatie en opgave kan via 0118-639311. Het team Pannekoekhuisje Kevers/Hogeweg racing, die kon gelijk een voorsprong op- op hun beurt de van de derde bouwen op Van Gilst plaats gestarte Van Staveren Of ben je toe aan een nieuwe badkamer, wasmachine of een leuke spiegel... Mikro Hertro, Bnnjmun Keukens 11 Badk.imers, Irrnrihnppcr. Röobol Woonwinkels, Morgana Slaapkamers, Interieur IoI.mI, Le Ba/ur Wonen, GAMMA, Kwantum, IMC, Hunner, Verl II Wond, Par dip l'arket Studio, Sleepy, MONIIIDrcorrtle en Heter Bed.

de Faam | 2002 | | pagina 27