Van Staveren ondanks pech nog steeds op kop Klimaatsverandering bedreigt zeldzame planten en dieren Nieuwe sponsor VZV-Hydrofa Ze zijn al weer één jaar open, Angelo Sinack en Manyee Wong van Body Culture in Oost- Souburg. Inmiddels hebben al heel wat mensen de weg gevonden naar het bewegingscentrum. Maar de tijd staat niet stil, en dus werd er uit gebreid. Zo is de bovenverdieping van het pand aan de Paspoortstraat in gebruik genomen en zijn er enkele nieuwe apparaten bijgekomen. De tweede seizoenshelft van de indoor kart bedrijvencompetitie is weer goed gestart voor Willem van Staveren Automobielen. On danks pech met de kart, wat veel achterstand opleverde wisten zij zich terug te vechten naar de eerste plaats. Klassement na 11 Races: Zaterdag 23 maart 2002 om 15.30 uur wordt voor de dertiende keer de Frapo's Boulevard City Run gehouden. Een wedstrijd- en prestatieloop over 20 kilometer via een autovrije Vlissingse Boulevard, onderlangs de Walcherse duinen richting Groot Valkenisse naar het keerpunt op het terrein van camping Valkenisse. De zachte wintertemperaturen hebben niet op alle bomen en struiken dezelfde invloed. Chiel Jacobusse van de stichting Het Zeeuwse Landschap: „Er zijn een aantal soorten die door de hoge temperatuur eerder uit zullen lopen. Maar op de meeste soorten heeft dit nauwe lijks enig effect. Die reageren namelijk veel sterker op het aantal uren daglicht, de zoge naamde daglengte. Woensdag 6 maart 2002 1 FAAM/VLISSINGER 17 Body Culture Souburg uitgebreid Wie bij Body Culture denkt aan een traditionele sport school komt bedrogen uit. Waar de meeste mensen bij een sportschool hun figuur verbeteren door het kweken van spieren, legt Body Culture meer de nadruk op het afslan ken door middel van bewe- gingsbanken in combinatie met fitnessapparatuur. Het motto bij Body Culture is dan ook 'een maatje kleiner'. De benedenverdieping is opge deeld in twee gedeeltes, ge scheiden door een wand. Aan de ene kant staan de fitness apparaten. Nieuw is de multi- gym, waar je vijftien verschil lende oefeningen op kunt DONDERDAG Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, ontmoetingsmiddag voor 50-plussers, 14 u. FNV Zeeland, telefonisch spreekuur ABW-uitkering van 10-12 u., tel. 625655. Fitnesscentrum Sta mina Vlissingen, astmafitness voor mensen met astma en COPD, 14 u. Activiteitencen trum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Crea-Doe, 9.30 u. Cursus Schilderen, 13.30 u. Kookcafé, 17 u. Cursus Spaans, 13.30 u. Poppen maken, 13.30 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, peutergym tot 2,5 jaar, 9.30 u., peutergym tot 4 jaar, 10.30 u. VRIJDAG Activiteitencentrum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Handwer ken, 9.30 u. Computerles, 13.30 u. Internet, 15 u. Speeltuinver eniging De Oude Stad Vlissin gen, kinderclub, 4 t/m 8 jaar, 13.30 u., jongerensoos, 11 t/m 17 jaar, 19 u. De Drukkery Mid delburg, Dag van de Tango, feestelijke opening, 11 u. ZATERDAG Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, buurtcontact- middag, 16 u., jongerensoos, 11 t/m 17 jaar, 19 u. Schuitvlot- straat 6 Grijpskerke, rommel markt, 9 u. Buurthuis Alde- gonde Vlissingen, salsa party, 21 u. Café 't Schuttershof Mid delburg, muziek en demonstra ties Tango, 21 u. Miro-terrein Vlissingen, inleveren oud-pa- pier, 9-11.30 u. Clubgebouw VTV Vlissingen, bingo, 20 u. Clubhuis Willen is Kunnen Vliss ingen, wandeltocht 'Pannen- koektocht', start 10.30-13.30 u. ZONDAG Buurthuis Aldegonde Vlissin gen, darten, 14 u. MAANDAG Sporthal Baskenburg Vlissin gen, aangepast sporten voor mensen met Astma en COPD, 14.30 u. Activiteitencentrum Vlissingen, koffiecontact, 9.30 u. Cursus Tekenen/Schilderen, 13 u. Koersbal, 13.30 u. Cursus Spaans, 10 u. Cursus Surinaams koken, 17.30 u. Crea-doe, 9.30 u. Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, dansochtend voor 50-plussers: country line-dance voor gevorderden, 9.30 u., country line-dance voor begin ners, 11 u. Speeltuinvereni ging De Oude Stad Vlissingen, damesgym, 13.30 u., darten, bil jarten en klaverjassen, 20 u. Peuterspeelzaal 't Speeltreintje Middelburg, contact- en infor matieavond Stichting Voedsel Allergie, 20 u. DINSDAG Stichting In- en Uitloophuis Vlis singen, koffie contactochtend, 9.30 u. Bachten Reede Vlissin gen, handwerkgroep voor 55- plussers, 14 u. FNV Zeeland, telefonisch spreekuur ABW-uit- kering van 10-12 u., tel. 625655. Activiteitencentrum Vlissin gen, koffiecontact, 9.30 u. Kaar ten maken, 9.30 u. Kleiclub, 13.30 u. Poppen maken (profes sioneel), 13.30 u. Oefenen com puter, 13.30 u. Speeltuinver eniging De Oude Stad Vlissin gen, peutermorgenjJOjJ. WOENSDAG doen. Ook nieuw zijn de buik spiertrainer, het roeiapparaat en de hometrainer. Aan de an dere kant van de ruimte bevin den zich de bewegingsban- ken. In totaal zijn het er zes en ieder brengen ze een apart deel van het lichaam - auto matisch - in beweging. De oe fening op iedere bewegings- bank duurt tien minuten en zo worden benen, heupen, knieën en bekken, als ook wer velkolom, hals en schouder partij behandeld. Een sessie van één uur staat gelijk aan zeven en een half uur grond- gymnastiek! In dit gedeelte staan ook de zonnebanken, waar u kunt werken aan een gezond kleurtje. Op de boven verdieping zijn er verschillen de ruimtes gemaakt voor de dieptewarmer, de spiersimula- tor en de afslankcabine. „De dieptewarmer werkt als volgt", legt Angelo uit: je wordt ingesmeerd met een gel die bestaat uit kaneelolie en zeealgen. Vervolgens wordt er folie over gewikkeld. Wanneer je daarna warmte toedient, wordt cellulitis en overtollig lichaamsvet tegen gegaan." In de kamer ernaast staat de afslankcabine. Het lijkt een beetje op een uit de kluiten gewassen couveuse. Angelo: „Je doet - liggend in de cabine - verschillende oefe ningen waarbij de cabine tot 37° verwarmd wordt. De warmte stimuleert de vetver- branding en zorgt er tegelij kertijd voor dat je geen spier pijn krijgt. De resultaten zijn verbazingwekkend, zo hebben wij hier iemand gehad die na één kuur al 5 cm van zijn taille af had." In de laatste kamer staat een spiersimulator. „Dit is een afslankmethode door middel van spiercontracties. Om het lichaam worden smal le banden aangebracht die door zwakke stroompjes de spieren stimuleren. Op deze manier worden de spieren verstevigd, en verdwijnt het vet. En voor een ontspannen- Trainen in de verwarmde cabine voorkomt spierpijn en bevordert de vetverbranding. fotoJaap Wolterbeek de massage kun je terecht bij Marlies. Zij is hier twee keer per week." Boven in de gang blijkt dat Angelo van meerde re markten thuis is. Er hangen diverse ingelijste tekeningen, en wat blijkt; hij heeft ze zelf getekend. Let vooral eens op een afbeelding van Marrilyn Monroe, het hangt - wanneer je de trap afloopt - links bo ven. Treffend. Het adres: Paspoortstraat 22- 24 Oost-Souburg, tel.: 0118- 475276. Directe concurrenten Hoon- dert en Pannekoekhuisje Dis hoek kregen beide een zwar te vlag, wegens roekeloos in halen wat hen 60 seconden straftijd kosten. Zowel Hoon- dert als Pannekoekhuisje Dis hoek verdwenen hierdoor naar het achterveld. Hoondert wist zich na een extra kartwis- sel goed te herstellen. Met snelle rondetijden konden zij gaandeweg de wedstrijd naar voren rijden wat uiteindelijk een derde plaats opleverde. Een groot deel van de wed strijd leek het er op dat Tech- nomarine Engineering de wedstrijd zou gaan winnen. Maar nadat de eerste rijder van Van Staveren de opgelo pen achterstand van hun pech, met mooie rondetijden bijna had weggewerkt konden de rest van zijn teamleden al duellerend de koppositie van Technomarine overnemen. Het team Ponzerally uit Al- blasserdam had een slechte wedstrijd. Zij konden in het eerste half uur door de felle duels goed meekomen, maar wisten dit toch niet vol te houden. Langzaam werd de achterstand van Ponzerally op de rest groter met een zeven de plaats als gevolg. 1 Willem van Staveren Auto mobielen 160 punten; 2 Hoon dert s'Heerenhoek 152 pun ten; 3 Pannekoekhuisje Dis hoek 146 punten; 4 Techno-' marine Engineering 122 pun ten; 5 Van Gilst Kevers/Hoge- weg Racing; 6 Colombus/Hans Verkerk Keukens 78 punten; 7 Ponzerally Alblasserdam 48 punten. Ook de B-poule is met de 11e wedstrijd aan de tweede sei zoenshelft begonnen. Een wedstrijd met veel verrassin gen en spektakel. Na de loting bleek dat wederom veel van de top 4 teams uit het alge meen klassement vanuit het achterveld moesten starten. Het team van de Scheldebode had de eer om vanaf de eer ste plaats te mogen starten. Midlife Racing, dat overigens met een invaller moest rijden, had het geluk als tweede aan de wedstrijd te mogen begin nen. Het team Arnestein ver loor vlak na de start veel posi ties doordat de banden had den geraakt tijdens een in haalactie. Kortstondig was er een gele vlag situatie en mocht er dus niet ingehaald worden. Antoco 1 deed dit echter wel en liep zo een zwarte vlag op met als gevolg een 60-seconden straftijd. In de vierde ronde was er een behoorlijke botsing in het middenveld. RBK Verhuur met kort daarachter Vibru/Bavo en Radio Cool FM konden pro fiteren en zo lagen zij al snel op de derde, vierde en vijfde plaats. Midlife Racing had slechts 7 ronden nodig om de eerste plaats van de Scheldebode af te pakken. Voor de Schelde bode was het tempo te hoog en het duurde niet lang voor dat RBK Verhuur en Vibru/Ba vo hen ook voorbij gingen. Antoco 2 en Private Racing hadden al duellerend ook al snel aansluiting bij de Schel debode. Na de eerste wissels was het nog steeds Midlife Racing die op kop reed. Maar, net voor de tweede wissels veroverde Radio Cool FM de eerste plaats. Dit doordat con current Midlife Racing eerder wisselden. Cool FM kon zo IndoorQart een kleine voorsprong opbou wen. Na een rustige periode was het PM Racing die in de aanval ging bij Private Racing. Na een kort duel ging PM Ra cing Private Racing voorbij om zo de zesde plaats te vero veren. RBK Verhuur deed in ronde 110 een succesvolle aanval bij Cool FM om zo een ronde achterstand weg te werken. RBK wist met goede rondetijden hun achterstand op Vibru/Bavo wat weg te werken. Na de derde en te vens laatste wissels was het wederom Midlife Racing die knap op kop reed. Radio Cool FM reed na een extra wissel op de tweede plaats en Vi bru/Bavo reed derde. Antoco 13e Frapo's Boulevard City Run Gelijktijdig met de Frapo's Boulevard City Run gaan de wedstrijd- en prestatielopers van start voor de 10 kilometer Raborun en Lips Businessrun. Direct na de start van de wed strijd- en prestatielopers is er in het afwachtingsprogramma de "Arsenaal Scholierenrun" voor scholieren van 9 t/m 12 jaar over 1500 meter. Start en finish zijn gelegen nabij Café Frapo's op het Bellamypark te Vlissingen. Hier zal ook de prijsuitreiking plaatsvinden. Kleed- en douchegelegenheid zijn aanwezig. Op de 20 km is een verzorgingspost aanwezig op de 6,5 en 13,5 km. Tevens zijn er tijdklokken op de 5, 10, 15 km en de finish. De organisatie is in handen van Atletiekvereniging Dyna mica. Voor alle deelnemers is er na afloop tegen inlevering van het startnummer een T-shirt. Verder zijn er geldprijzen (vrouwen en mannen apart) voor de 1e aankomende in el ke 5-jaarscategorie, de 1e drie aankomenden op zowel de 20 km en de 10 km en premies voor verbetering van de par koersrecords. In de gratis ver loting zijn er prijzen in natura met als hoofdprijzen door Lips Beveiliging beschikbaar ge stelde mountainbikes. De huidige parkoersrecords zijn in het bezit van: 20 km: vrouwen Irma Heeren 1.08.57 en mannen Kim Reynierse 1.03.31. 10 km: vrouwen San- Wijkcentrum Open Hof Vlissin gen, soosmiddag voor 50-plus sers, 13.30 u. Dienstencen trum Ouderen Westkapelle, we kelijkse soos voor 55-plussers, 19 u. Sportfondsenbad Vlis singen, aangepast zwemmen voor mensen met astma en COPD, 12.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, sociaal spreekuur, 13.30 u. Activitei tencentrum Vlissingen, Compu terles, 8.30 u. Cursus Frans, 11 u. Cursus Engels voor begin ners/ 13.30 u. Cursus Engels voor gevorderden, 14.45 u. Speeltuinvereniging De Oude Stad Vlissingen, jongerensoos, 11 t/m 17 jaar, 18.30 u. Dieren daarentegen worden in hun gedrag vaker door de temperatuur beïnvloed. Zo is er een aantal vogelsoorten die tijdens een zachte winter in Zeeland overblijven, terwijl ze vroeger altijd naar Afrika trok ken om er te overwinteren. Een voorbeeld hiervan is de tjiftjaf. Die zag je vroeger nooit in de winter, maar de laatste jaren blijven er een aantal overwin teren, hoewel de meeste nog steeds naar het zuiden gaan. Ook de kluut en de grote stern brengen hier steeds vaker de winter door. En dan zijn er nog een aantal vogelsoorten die vanuit de meer zuidelijk gele gen landen naar ons land 'emigreren' vanwege het war me weer. Zo kwam de kleine zilverreiger vroeger nauwe lijks in Nederland voor, maar de laatste jaren is hij regelma tig in en rond het Veerse Meer te vinden. Ook onder de insec ten zijn er een aantal nieuwko mers in Zeeland. Verschillende soorten bijen, vliegen, wespen en libelles zijn in de provincie 'neergestreken'. Zo is de hoor naar, een grote wespensoort die hier vroeger niet voor kwam, nu geen bijzonderheid meer." Ook vlinders weten de laatste jaren hun weg naar on ze provincie te vinden. Een mooi voorbeeld hiervan is de gehakkelde aurelia. Chiel Ja cobusse: „Deze soort kwam tot 20 jaar geleden niet in Zee land voor, maar op dit mo ment doen ze het hier erg goed. Zo goed zelfs dat hun aantal de laatste jaren is toegeno men, terwijl de meeste vlin dersoorten juist in aantal ach- 1 reed ondanks hun zwarte vlag uit de beginfase van de wedstrijd alweer in de top 6, dit door constant en goed rij den. Radio Cool FM reed met zeer snelle rondetijden rond maar kwam net te kort om Midlife Racing nog te bedrei gen. RBK Verhuur kwam ook te kort om Vibru/Bavo nog in te halen en hierdoor viel RBK net buiten het podium. Voor Midlife een klinkende over winning en voor Radio Cool FM een mooie tweede plaats. Vibru/Bavo eindigde 3e, RBK Verhuur 4e en Antoco 1 wist nog knap 5e te worden. Pri vate Racing veroverde na een mooi duel in de slotfase met PM Racing de 6e plaats. dra Hofmans 35.35 en mannen Theo van de Abeele 30.20. Jaarlijks staan er naast de on geveer 125 scholieren voor de Het Arsenaal Scholierenrun zo'n 300 deelnemers voor de 10 en 20 km wedstrijd- en prestatieloop aan de start. Wedstrijdlopers kunnen voor- inschrijven via hun vereniging of online via internet: www.dy- namica-sport.nl. Prestatielopers kunnen even eens via internet inschrijven of via voorinschrijving bij de In- tersport winkels in Vlissingen, Middelburg, Terneuzen en Goes, Runnersworld in Roosendaal en de Rabobank in Vlissingen. Voorinschrijven via de winkels is mogelijk tot en met zaterdag 16 maart. Online inschrijven is mogelijk tot en met donder dagavond 21 maart. Het blijft uiteraard ook mogelijk om in te schrijven bij het secretariaat op de dag zelf. teruit zijn gegaan. Maar on danks het feit dat in Zeeland het aantal planten- en dier soorten waarschijnlijk zal stij gen, ben ik niet optimistisch voor de toekomst. De kans is namelijk aanwezig dat er waardevolle, zeldzame plan ten en dieren door de kli maatsveranderingen zullen verdwijnen. Wanneer daar soorten voor in de plaats komen die bij wijze van spreken overal voorko men, betekent dat een groot verlies voor de natuur. Ik vind dan ook dat we de natuur in Zeeland hier tegen moeten beschermen." Kwijtschelding belasting - Van 7 tot 22 Maart kan men in Vlis singen weer terecht voor gratis hulp bij het invullen van een kwijt scheldingsformulier voor diverse belastingen. Donderdag 7 maart van 10 tot 12 en van 13 tot 16 uur en vrijdag 8 maart van 10 tot 12 uur kan men terecht bij de Cliëntenraad aan de Cruquiusstraat 27. Dinsdag 12 en donderdag 14 maart is er hulp in de Bibliotheek aan de Spuistraat 6 van 11 tot 17 uur. In het In- en uitloophuis aan de Vincent van Goghlaan 241a zijn er maandag 18, woensdag 20 en vrijdag 22 maart mensen aanwezig om met raad en daad terzijde te staan bij het invullen van de papieren. Om het kwijtscheldingsfor mulier correct in te kunnen vullen moeten de volgende bescheiden meegebracht worden: de aanslagbiljetten die de belasting opge stuurd heeft, het sofi-nummer, de inkomensopgave van de werkge ver of uitkeringsinstantie, het laatste bank- of giroafschrift, opgave van eventuele spaartegoeden en schulden, een opgave van huurlas ten, huursubsidie of inkomsten uit kamerverhuur en een opgave over de ziekenfondspremies. Meer informatie bij het In- en uitloop huis op 0118-462592 Ouders drugsgebruikers - Ouders van druggebruikers houden regelmatig een gespreksgroep in Terneuzen, Goes en Vlissingen. In formatie hierover is verkrijgbaar via telefoonnummer 0113 371680 of 0118 623817.Van 's morgens 10 uur tot 's avonds 22 uur. Men kan ook het landelijke steunpunt bellen via 0900 5152244. Dit num mer is ook op zaterdag en zondag bereikbaar. Pannenkoekentocht:- Wandelsportvereniging 'Willen is Kunnen- 'houdt 9 maart a.s. zijn jaarlijkse Pannenkoektocht over 5, 10 of 15 km. De start is vanaf 11 tot 14 uur vanuit het clublokaal der vereni ging, dat is gevestigd in het Welzijnscentrum aan de Adr. Coortelaan 1 te Vlissingen. Iedere deelnemer krijgt na afloop een lekkere pan nenkoek en voor hen die daar prijs op stellen is er een herinnering in de vorm van een medaille of vaantje. Herkomst chocolade - Op de jeugdafdeling van de Zeeuwse Bi bliotheek, Kousteensedijk 7 te Middelburg, is een tentoonstelling in gericht over de herkomst van bekende producten. In de vitrines en in de nissen van de tunnel op de jeugdafdeling zijn vruchten, blade ren en zaden te zien die als grondstof dienen voor dagelijkse pro ducten als chocolade, koffie, thee en specerijen als kerrie en noot muskaat. Aan de wanden van de sluis hangen foto's die jeugdbibli othecaris Marjon Mutsaers heeft gemaakt tijdens een rondreis door Indonesië. Archeologie - De assistent provinciaal archeoloog, drs. H. Jonge- pier, houdt vrijdag 8 maart een lezing. Hij zal de archeologische hoogtepunten in de provincie Zeeland van de afgelopen twee jaar tegen het licht houden. Tijdens de dialezing komen recente opgra vingen in Domburg, Middelburg, Vlissingen, Arnemuiden, Saefting- he en Vrouwenpolder aan de orde. De lezing begint om 20 uur aan het Armeniaans Schuitvlot 1 te Middelburg. Verkeersopfriscursus - Stichting Welzijn Ouderen Middelburg houdt samen met 3VO een verkeersopfriscursus voor voetgangers, fietsers en automobilisten vanaf 55 jaar. De cursus wordt gehou den in het ontmoetingscentrum in de Molstraat 13 te Middelburg. Voor hen die in het bezit zijn van een rijbewijs is er de mogelijkheid mee te doen aan een rijvaardigheidstest. De cursus kost 16 euro, voor het meedoen aan de rijtest moet 5 euro meer betaald worden. De cursus bestaat uit 5 bijeenkomsten en wel op 19 en 26 maart en 2, 9 en 16 april. Voor opgave en informatie kan men terecht bij de Stichting Welzijn Ouderen Middelburg, Molstraat 13 te Middelburg, telefoon 627537. Snuffelmarkt - De stichting Majoraat houdt zaterdag 9 maart een snuffel- en rommelmarkt. De markt wordt gehouden in Campus De Ruyter aan de Van Hogendorpweg 58a te Vlissingen en duurt van 9 tot 14 uur. Toegang is gratis. Internationale Vrouwendag - In 't Pand, Kerksteeg 5 te Mid delburg, is vrijdag 8 maart een bijeenkomst omdat het die dag Inter nationale Vrouwendag is. De bijeenkomst wordt georganiseerd door de beheerscommissie van 't Pand en enkele vrouwen van de FNV- vrouwenbond. Alle vrouwen uit alle culturen zijn van harte welkom op deze bijeenkomst die van 13.30 tot 17 uur duurt. De entree en koffie of thee zijn gratis Cursussen ZVU - De Zeeuwse Volksuniversiteit start deze week enkele nieuwe cursussen. Er wordt begonnen met een middagcur sus over het wonen in een monumentenpand. De vakantieplannen kunnen meer vorm krijgen in een vakantiecursus Duits en de Mid delburgse vioolbouwer Johan Jacobs vertelt over violen en hun bouw. Voor meer informatie over data, tijden en prijzen kan men te recht bij de Zeeuwse Volksuniversiteit op 0118-634800. Open les Bio-yoga - Op donderdagavond 14 maart is er een open les Bio-yoga in de Meyboom te Vlissingen. Bio-yoga is een af wisseling van meditatieve oefeningen (aarden, stil staan bij jezelf, zen-meditatie), actieve oefeningen en oefeningen gericht op zelfver trouwen ontwikkelen, grenzen zoeken en omgaan met je energie. Tijdens de avond wordt er voorlichting en informatie gegeven over deze vorm van yoga en is er ruimte om vragen te stellen. Ook wor den er oefeningen gedaan. De toegang is vrij. Aanmelden vooraf op 0118-467542. Uitgebreidere info: www.demeyboom.nl Koor- en Samenzangavond - Zaterdag 16 maart a.s. is er in de Gereformeerde Gemeente van Aagtekerke een Koor- en Samen- zangavond die in het teken staat van Pasen. De avond begint om 19.30 uur. Gemengd koor "A Capella" uit Yerseke, Gemengd koor "De Lofstem" uit Aagtekerke, Jeugdkoor "Jong Begonnen" uit Middelburg-Zuid en Jeugdkoor 'Klein maar Dapper' uit Aagtekerke verlenen hun medewerking. De netto-opbrengst van de collecte is bestemd voor het Dep. Evangelisatie van de Gereformeerde Ge meente t.b.v. de uitgave van een boekje over de Jozef-geschiedenis in 4 talen voor de kinderevangelisatie. De organisatie van deze avond gaat uit van Ring Zeeland van Zangverenigingen van de Gere formeerde Gemeenten, ledereen is hartelijk welkom. Optreden Doopsgezinde kerk - Zaterdag 9 maart geven de ko ren Quodlibet uit Middelburg en Plurale Tantum uit Breda een geza menlijk concert in de Doopsgezinde Kerk aan de lange Noordstraat te Middelburg. Op het programma staat passiemuziek van de 15e tot de 21e eeuw. De begeleiding van de twee koren is in handen van organist Rien Balkenende en Pianist Rogier Telderman. De toe gangsprijs bedraagt 7 euro, voor 65+ 6 euro. vy: •t 1 De vier teams van zaatvoetbalvereniging VZV-Hydrofa zijn door Hydrofa B.V. Technical Repairs Services-supplies uit Vlissingen in het nieuw gestoken. De vereniging VZV-Hydrofa is dit jaar ontstaan door een fusie van zaalvoetbalvereniging VZV en Hy drofa. Momenteel staan VZV-Hydrofa 1 en 3 bovenaan in de competitie, VZV-Hydrofa 1 haalde zelfs de halve finale. Pp de foto (staand vlnr) Coach Edwin van Hengst, Ferdy Schipper, Pa trick Duinkerke, Jeffrey van de Berge, (gehurkt) Rens van Da len, Ralf Everdijk, Louis Vervaat. Finish 2001 van de Frapo's Boulevard City Run. 5aa-.aeniij-

de Faam | 2002 | | pagina 15