INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN inurn.ii. iJhi GEMEENTEVLISS1NGEN *BI GEMEENTE MIDDELBURG MIDDELBURG I VLISSINGEN I VEERE 14 FAAM/VLISSINGER Woensdag 20 februari 2002 INFORMATIE OVERHEID ARTIKEL 8.19 WET MILIEU BEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 31 januari 2002 is ingekomen de melding van Scheldebouw B.V. te Middelburg voor de veran deringen met betrekking tot de in richting, gelegen aan de Herculesweg I 7 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. De voorgenomen veranderingen van de inrichting leiden niet tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichting op grond van de ver leende vergunning mag veroorzaken. De voorgenomen veranderingen geven derhalve geen aanleiding tot wijziging van de vergunning. Om die reden heb ben wij besloten akkoord te gaan met de "melding van verandering." De veranderingen betreffen het uitbreiden met kantoorruimte. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen van 21 februari tot 4 april 2002 elke werkdag tijdens kantooruren en op donder dagavond van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stads ontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te vo ren telefonisch bij de afdeling Mi lieuzaken te worden aangevraagd (telefoonnummer 0118-67 52 41). Voor nadere informatie omtrent voornoemd besluit en de mogelijk heid van bezwaar en beroep kan contact worden opgenomen met de afdeling Milieuzaken. ARTIKEL 8.41 WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de meldingen in gevolge de Wet Milieubeheer van: 1. Arbeidsbureau Middelburg te Middelburg voor een arbeids bemiddelingsbureau op het perceel Sint Sebastiaanstraat 12 te Middelburg; 2. F.Volmer te Middelburg voor een installatie- en onderhouds bedrijf op het perceel Noord- weg 352 te Middelburg; 3. Gemeente Middelburg, Stads ontwikkeling te Middelburg voor een Multifunctionele Accommodatie (Magistraat- wijk) geprojecteerd op de per celen: - Baljuwlaan (onderwijs); - Johan van Reigersbergstraat 2 (wijkcentrum); - Rentmeesterlaan 241 (gymlo kaal); - Rentmeesterlaan 243 (Stichting Arduin); - Rentmeesterlaan 245 (onderwijs) te Middelburg; 4. Zeeuwse Taxi Centrale te Mid delburg voor de opslag en transport op het perceel Ohmweg 3b te Middelburg; 5. Stichting Nieuw Leven te Mid delburg voor een kerk/gebeds huis op het perceel Klein Vlaanderen 65 te Middelburg; 6. De heer J.C. Barentsen te Mid delburg voor de opslag en transport op het perceel Van Borsselenlaan 2 te Middel burg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde algemene maatregelen van be stuur op grond van artikel 8.40 Wet Milieubeheer van toepassing. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID I WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Beschermd Stadsgezicht Middelburg'ten be hoeve van het bouwen van een serre en wintertuin achter de panden Herenstraat 25 tlm 33 en een functiewijziging van het pand Herenstraat 25 van 'detail handel' naar 'horeca'. De aanvraag ligt met ingang van vrijdag 22 februari 2002 geduren de vier weken (tot en met 21 maart 2002) ter inzage bij de sec tie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de (bouwjaanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61 4330 AB Middelburg. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning 'zijn ingekomen voor: - het renoveren en uitbreiden van een dakkapel op het perceel Schoutstraat 44; - het uitbreiden van de keuken en badkamer op het perceel Mid delgat 46 te Arnemuiden; - het aanpassen van de achterge vel en het terras op het perceel Nieuwstraat 50; - het vergroten en vernieuwen van de viskiosk op de Konings- brug; - het bouwen van een parkeer voorziening/woon- winkelcen trum aan de J. van Reigersberg straat en een parkeerkelder en twee woongebouwen met voor zieningen aan de Rentmeester laan; - het samenvoegen van de twee woningen op de percelen Noordsingel 148 en 150; - het bouwen van wachtruimtes busstation, pergola, leuningen en ballustrades op een perceel aan de Kanaalweg; - het bouwen van een woning op het perceel Zilvermeeuwstraat 7; - het vernieuwen van de aanbouw aan de woning op het perceel Noord weg 301; - het bouwen van tuinhuisjes op de percelen Kerktoren 5 en 7; - het uitbreiden van de woning op het perceel Spinhuisweg 38. N.B.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNIN GEN De volgende bouw-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd (tussen haakjes staat de datum van ver zending): - het bouwen van een tuinschuur op het perceel Kruitmolenlaan 59 (8-2); - het bouwen van een woning op het perceel Steenloperstraat 6 (8-2); - het bouwen van een garage op het perceel Schepenenlaan 256 (8-2); - het verbouwen van de zolder verdieping in het achterhuis op het perceel Gortstraat 30 (I I- 2); - het uitbreiden van de woning op het perceel Oostgat 4 en het uitbreiden van de garages op de percelen Oostgat 4 en 6 te Arnemuiden 11-2); - het verbouwen van het winkel pand tot croissanterie/restau- rant op het perceel Markt 11 a (11-2). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: - het bestemmingsplan 'Dauwen- daele IB' ten behoeve van het plaatsen van een tuinhuis en een voliere op het perceel Brug- gemede 3 te Middelburg; - het bestemmingsplan 'Klaren- beek III'ten behoeve van het uitbreiden van de bestaande garage/berging tot praktijkruim te op het perceel Lodo van Ha melstraat 3 te Middelburg; - het bestemmingsplan 'Noord- weg' ten behoeve van het ver bouwen van de garage tot kan toor op het perceel Noordweg 379 te Middelburg. De (bouw)aanvragen liggen met ingang van vrijdag 22 februari 2002 gedurende 4 weken (tot en met 21 maart 2002) ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent één of meer (bouw)aanvragen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. AANVRAAG OM MONU MENTENVERGUNNING Van 22 februari tot en met 7 maart 2002 ligt op de sectie Bou wen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling de aanvragen om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: -het gedeeltelijk restaureren van het dak en de gevels op het per ceel Kinderdijk 20; - het verbouwen en gedeeltelijk slopen van het woonhuis op het perceel Gortstraat 32. Gedurende voornoemde periode kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemees ter en wethouders van Middel burg, Postbus 61,4330 AB Middelburg. VRIJSTELLINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is ingekomen ten behoeve van het bouwen van een woning op het perceel Zilvermeeuwstraat 7. Het bouwplan voldoet niet (ge heel) aan het ter plaatse vigeren de bestemmingsplan "Veersepoort uitwerkingsplan 2'. Voornoemd college is voornemens om met gebruikmaking van de in genoemd bestemmingsplan opgenomen mogelijkheid vrijstel ling te verlenen van het vigerende bestemmingsplanvoor schrift waarmee het bouwplan in strijd is. In verband hiermee ligt het bouw plan vanaf vrijdag 22 februari 2002 gedurende 2 weken (tot en met 7 maart 2002) voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaan- vraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 61 4330 AB Middelburg. AANVRAAG DRANK- EN HORECAVERGUNNING Ter voorbereiding op een beslissing tot verlening van een Drank- en Horecavergunning op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet voor een horecabedrijf (tijdelijke kantine) aan de Middelburgse Zaterdag Voetbal Club, gevestigd aan de M.H. Boas- sonlaan 4, ligt de aanvraag en de ontwerp-vergunning vier weken ter inzage. In verband hiermee liggen ge noemde stukken vanaf vrijdag 22 februari 2002 tot en met 22 maart 2002 ter inzage bij de sectie Bou wen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling aan de Vlissingsestraat 21. Gedurende ge noemde termijn kunnen belang hebbenden schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor meer informatie van de gemeente Middelburg pa gina 3 in deze krant, Maximaal Text 830 of www.middelburg.nl BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - uitbreiden van een woning Mid denhofsingel 21 - verbouwen van de voorgevel de Kempenaerstraat 19 - verbouwen van een bedrijfs ruimte tot horecagelegenheid Bellamy park 22 - bouwen van betonnen opvang- bakken en opstelplaats tb.v. spoel- en proceswater Europa- weg Zuid 2 - aanbouwen van een berging Ju- lianastraat 20 - bouwen van 14 patiobungalows Lammerenburg - verbouwen van een woning Boulevard de Ruijter 14 - uitbreiden van een woning Kalff- straat 3 Eventuele bedenkingen tegen de ze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist Het is moge lijk dat de tekeningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken tevens bekend dat er een aanvraag om bouwver gunning is ingediend om het pand Bellamypark 22 te verbouwen tot h oreca-aangelegenheid. De aanvraag is in strijd met het (nog) geldende bestemmingplan Beschermd Stadsgezicht I, maar in overeenstemming met het door de gemeenteraad in zijn vergade ring van 28 juni 2001 vastgestel de Horecabeleid én in overeen stemming met het (voor) ontwerp- bestemmingsplan Binnenstad. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om vrijstelling én bouwvergunning te verlenen met toepassing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening, juncto artikel 50, lid 4 van de Woningwet. Op grond van artikel 50, lid 7 en Afdeling 3.4. van de Algemene wet bestuursrecht ligt de genoemde aanvraag vanaf donderdag 21 fe bruari 2002 tot en met 20 maart 2002 in het stadhuis (begane grond, kamer 034) ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze in dienen bij het college van burge meester en wethouders van Vlis singen, Postbus 3000,4380 GV onder vermelding van het zaak nummer 02-086. De zienswijzen welke reeds eerder zijn ingediend naar aanleiding van de publicatie in de Faam/Vlissinger van 12 september 2001 zullen bij de beoordeling van deze aanvraag worden meegenomen. VERLEENDE BOUW-, SLOOP-, en GEBRUIKS VERGUNNINGEN In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: bouwen van een vrij staande woning en een apparte mentengebouw met 6 apparte mentengebouw met 6 apparte menten en stallingsruimte Burg. Stemerdinglaan 25,27,27a. 27b, 2 7c, 2 7d, en 2 7e(afwijking bouw vergunning) - bouwen van een waterzuive ringsinstallatie Commandoweg - aanbrengen van een buitenko zijn Dokter Gallandastraat I - bouwen van een dakkapel Ro- senburglaan 268 - uitbreiden van een woning Oos terboon 16 - bouwen van een tuinhuis Gera niumlaan 13 - verbouwen van een woning Ger- brandystraat 76 (afwijking bouwvergunning) - bouwen van een kweekkas Vlis singsestraat (K) 2 7 volkstuin complex "Levenslust" tuin 170 - verbouwen van een doucheruim te Assumburg 53 - bouwen van een blokhut Presi dent Rooseveltlaan 184 - aanbouwen van een woonka mer Doornenburg 21 - uitbreiden van de woning Offen- bachlaan 65 - gebruiken van een café Badhuis straat 10 - gebruiken van een restaurant Mastkraanstraat 2 - tijdelijk plaatsen van portoca- bins ten behoeve van nachtop- vang Hendrikstraat 10-12 - lopen van de asbesthoudende wand- en plafondbeplating Julia- nalaan 5 - bouwen van een woning Helm gras 15 - bouwen van een bedrijfsloods met woning Distributieweg-Vrijburg Binnen zes weken na de datum van verzending van de desbe treffende vergunning kan bij ons college een gemotiveerd bezwaar schrift worden ingediend. De datum van verzending van de desbetreffende vergunning kunt u opvragen of inzien in het openba re bouwregister, bij het Loket Bou wen en Wonen (kamer 034). WELSTANDSCOMMISSIE De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie is op 28 februari 2002. Uw plan moet tenminste één week voor de vergaderdatum bij bouw- en woningtoezicht inge diend zijn. WET MILIEUBEHEER I Wet verontreiniging oppervlakte wateren Ter inzage leggen beschikkingen Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat zij een vergunning op grond van de Wet milieubeheer hebben ver leend aan de directie van Delta Nutsbedrijven te Middelburg voor het oprichten van een waterzuive ringsinstallatie ten behoeve van de grondwatersanering van de voor malige gasfabriek op het perceel Commandoweg 9 te Vlissingen. Te vens heeft het Waterschap Zeeuw se Eilanden te Goes vergunning verleend op grond van de Wet ver ontreiniging oppervlaktewateren voor het lozen van gezuiverd grondwater (afvalwater) uit die in stallatie. Op de onderliggende aanvragen is de coördinatieregeling van de Wet mi lieubeheer van toepassing en daar om is ons college belast met de be kendmaking van de beschikkingen. Tegen de ter inzage gelegde ont werpbeschikkingen zijn geen be denkingen ingekomen zodat de vergunningen met voorschriften overeenkomen met de terinzage gelegde ontwerp-beschikkingen. De beschikkingen en alle relevante stukken liggen van 21 februari tot en met 3 april 2002 ter inzage bij Loket 2000 in het stadhuis, Stadhuisplein 2 te Vlissingen (ka mer 034 begane grond). Op aan vraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, tele foon 0118-487204. Desgewenst wordt er door de af deling milieu een mondelinge toe lichting gegeven op de stukken die betrekking hebben op de Wet mi- lieubeheer-vergunning. Tevens liggen de stukken ter inza ge bij de receptie van het Water schap Zeeuwse Eilanden, Piet Hein straat 77 te Goes, elke werkdag van 08.00 uur tot 17.00 uur en na afspraak (tel. 0113- 241411) buiten de werkuren van 18.00 uur tot 21.00 uur. Op ver zoek, met uitzondering van de avon duren, kan bij het waterschap een mondelinge toelichting op de stuk ken die betrekking hebben op de Wet verontreiniging oppervlaktewa ter-vergunning worden verkregen. In bovengenoemde periode kan te gen voornoemde vergunningen be roep worden ingesteld bij de Afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, door: - degenen die bedenkingen inge bracht hebben tegen de ont werpbeschikkingen; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont werpbeschikkingen; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikkingen ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ont werpbeschikkingen. De beschikkingen worden na af loop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum be roep is ingesteld en tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Als beroep wordt ingesteld moet grif fierecht worden betaald. Informa tie hierover kunt u verkrijgen bij de Raad van State. (tel. 070- 3624871). In een eventueel be roepschrift dient u duidelijk aan te geven tegen welke beschikking u beroep instelt. Dit geldt tevens voor een verzoek om voorlopige voorziening. WIJZIGING BELEIDSREGELS ART. 19, LID 3, WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING Wij maken, op grond van Titel 4.3 van de Algemene wet bestuurs recht, bekend dat wij bij besluit van 8 februari 2002 de beleidsre gels omtrent het verlenen van vrij stelling op grond van artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening hebben gewijzigd ten aanzien van een verruiming van de mogelijkheden voor de maxi male oppervlakte van bijgebouwen en gebruiksveranderingen. De gewijzigde beleidsregels liggen met ingang van 21 februari 2002 voor een ieder ter inzage in het stadhuis (loket bouwen en wonen, begane grond, kamer 034). De beleidsregels treden in werking op de dag nadat deze bekend zijn gemaakt, dus op 21 februari 2002. MONUMENTENWET Ingevolge artikel 12 van de Monu mentenwet maakt de burgemees ter van Vlissingen bekend dat ver gunning is gevraagd op grond van artikel 11 van eerder genoemde wet om aan het beschermde mo nument, Bellamypark 22, wijzi gingen c.a. aan te brengen. Voordat over het verlenen van de vergunning een beslissing wordt genomen ligt het plan ter inzage, ingaande 21 februari 2002 ge durende een periode van 14 da gen (tot en met 6 maart 2002. Belangstellenden kunnen het be treffende plan inzien in het stad huis (begane grond, kamer 034). Gedurende bovengenoemde ter mijn kunnen belanghebbenden hun eventuele zienswijzen kenbaar maken tegen dit plan bij burge meester en wethouders van Vlissin gen, Postbus 3000, 4380 GV Vlis singen onder vermelding van zaak nummer MONU.B22 Vlissingen, 20 februari 2002 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2 4382 LG VLISSINGEN Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de in formatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' elders in dit blad. GEMEENTE VEffl POSTBUS 1000 TEL. 0118-555444 4357 ZV DOMBURG V E, FAX 0118-555433 TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis,Traverse I te Dom burg. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Volgens de Algemene wet be stuursrecht kunnen belangheb benden bezwaar maken tegen overheidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord be vonden meldingen en vrijstellin gen). Dat moet schriftelijk, gemoti veerd en ondertekend gebeuren. Het bezwaar moet uiterlijk wor den verzonden (per ptt-post) op de laatste dag van de in de publi catie genoemde termijn. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B&W, de burgemeester of de ge meenteraad. Naast het indienen van een bezwaarschrift kunt u de President van de arrondissements rechtbank ook verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Arrondissementsrecht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Informatie: (0118) 555444. ART. 19 lid 3 WRO Er is een aanvraag bouwvergun ning binnengekomen voor: Biggekerke - het bouwen van een garage Zoutelandseweg 5. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Wij zijn van plan de vergunning te verlenen door toe passing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning. In verband hiermee ligt de bouw- en situatietekening van 21 februari tlm 20 maart 2002 tijdens de openingstijden ter inza ge op het gemeentehuis te Dom burg. Gedurende deze periode be staat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen het bouwplan bij het college in te die nen. VRIJSTELLINGS PROCEDURES Er is een aanvraag om bouwver gunning binnengekomen voor: Aagtekerke - het bouwen van een hobbyruim te Prelaatweg 49; Oostkapelle - het uitbreiden van een bedrijfs hal Noordweg 54; Westkapelle - het bouwen van een woning J. Campertstraat (kavel 3); De bouwplannen voldoen niet ge heel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met gebruik making van de in de betreffende bestemmingsplannen opgenomen mogelijkheid vrijstelling te verle nen. In verband hiermee liggen de bouw- en situatietekeningen van 21 februari tlm 20 maart 2002 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg. Gedurende deze perio de bestaat voor u de mogelijkheid schriftelijke zienswijzen tegen de bouwplannen bij het college in te dienen. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-l'sloopvergun ning, meldingen zijn ingekomen voor: Domburg - het slopen van een schuurtje Markt 6A; Koudekerke - het bouwen van een serre Dra- kensteynlaan I; - het bouwen van een berging Drakensteynlaan I; Meliskerke - het bouwen van een schuur Burg. Adelaarstraat 12; Vee re - het bouwen van een tuinschuur met tuinmuur van Borselelaan 42; - het plaatsen van een loods Ka naalweg OZ II; - het bouwen van een schuurtje Veerseweg 21; Zoutelande - het verbouwen/uitbreiden van een woning Blauwpoortseweg 7; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-lsloopver gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 13 weken). VERLEENDE (BOUWISLOOPIAANLEG)VE RGUNNINGENIMELDIN- GENI MONUMENTENVERGUN NINGEN. De volgende vergunningen zijn verleend en/of met de volgende meldingen is ingestemd: (tussen haakjes staat de datum van ver zending). Biggekerke - het bouwen van een toiletge bouw Oostweg I \;(7-2) Koudekerke - het plaatsen van een tuinhuisje Vlissingsestraat 3; (7-2) Meliskerke - het slopen van een school Val kenburgstraat 10; (7-2) - het bouwen van een school Val kenburgstraat 10; (7-2) Veere - het bouwen van een tuinhuisje en carport Zwanenlaan 9; (7-2) Vrouwenpolder - het slopen van asbesthoudende tapijtresten Palsterstraat 13; (7- 2) Westkapelle - het plaatsen van een blokhut Joossesweg 65; (7-2) - het bouwen van een tuinhuisje Joossesweg 102; (7-2) - het uitbreiden van een woning 't Hofje 5; (7-2) - het slopen van een dak 't Hout 36; (7-2) Zoutelande - het verbouwen/uitbreiden van een garage Swaalingestraat 13; (7-2) Belanghebbenden hebben een wettelijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen. (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. AANVRAAG MONUMEN TENVERGUNNING Er is een aanvraag binnengeko men om vergunning op grond van de Monumentenv/et 1988 voor bosinplant op een deel van het monument historische buiten plaats Westhove te Oostkapelle. De aanvraag ligt van 21 februari tlm 6 maart 2002 voor iedereen tijdens de openingstijden ter inza ge- Tijdens deze periode kunt u schrif telijke zienswijzen over het plan in dienen bij het college. WET MILIEUBEHEER OPRICHTINGSVERGUN NING NOORDLAND BIN NENHAVEN (NEELTJE JANS) Wij maken bekend dat van 22 fe bruari 2002 tlm 5 april 2002 voor iedereen ter inzage ligt op het gemeentehuis te Domburg, de oprichtingsvergunning die wij heb ben verleend aan Rijksinrichting "Den Engh"te Ossendrecht De vergunning heeft betrekking op de inrichting Noordland Binnenhaven op Neeltje Jans (ponton voor het afmeren van een schip). Buiten de openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische afspraak (cluster Grondgebied, tel. 0118-555447). De vergunning is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. Tlm 6 april 2002 kan beroep in gesteld worden bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State door: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werpvergunning; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid ad vies uit te brengen over de ont- werpvergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ont- werpvergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, dus op 6 april 2002, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlo pige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019,2500 EA 's - Gravenhage). Domburg, 20 februari 2002 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2002 | | pagina 14