Hartverwarmende Valentijnsverhalen Woensdag 13 februari 2002 Z. Al Rubayl-Ulusoy uit Vlissingen vindt S. Al Rubayi de allerliefste en zorgzaamste echtge noot. Adrie Jonker uit Vlissingen stuurde de bon in voor Marjolijn Fenijn uit Vlissingen omdat hij na twintig jaar, dankzij haar, weer weet wat echte vriendschap is. Renate Gruber uit Vlissingen gaf de vijfjarige Tobias v.d. Sluis op omdat ze zijn favoriete op pas is. Wanda van Schenck uit Middelburg wil graag een valentijnscadeau geven aan Alger de Lan ge uit Middelburg omdat, zo schrijft zij: „hij door zijn liefde een manier heeft weten te vin den om in mijn leven mee te wandelen". Heieen Hendrikse-Bolle uit Westkapelle wil haar lieve man Adri Hendrikse verrassen om dat hij zichzelf altijd wegcijfert. Ondanks zijn reuma en de vele pijn en beperkingen heeft hij altijd veel voor anderen over. Hij verzorgt zijn vrouw tijdens haar ligkuren en niets is hem te veel. Volgens zijn vrouw verdient hij dit echt. Ella Poppe-Reljnierse uit Middelburg denkt bij Valentijn aan haar man Jan Poppe. Jan is akkerbouwer en Ella werkt buitenshuis. H|j brengt de kinderen naar school en past op. Oc doet hij het huishouden. Een echte schat. Antoinette Purimahua uit Oost-Souburg vindt dat haar man R. Purimahua wel eens in het zonnetje gezet mag worden omdat hij haar gn te steun en toeverlaat is. Hij verdient het ge vroon. J. Molenaar-Slagter uit Middelburg vindt dat haar man Jan Molenaar een man met een gou den hart is omdat hij altijd iedereen helpt. Was machine stuk, lekt het dak of moet je naar het ziekenhuis, Jan lost het op. D.D. van Wezel uit Vrouwenpolder stuurde de bon in voor C.D.L. Greehorst uit Vrouwenpol der omdat hij haar in een hele zware tijd heeft geholpen en gesteund. Mevrouw Hijnesael-Waatjes uit Vlissingen stuurde een hele brief in voor Rob en Lilian de Jonge uit Vlissingen. Zo schrijft ze: „Op oude- jaarsochtend heb ik mijn been gebroken en moest dus voor tien dagen naar het ziekenhuis. Toen ik naar huis mocht, kon en mocht ik niets doen. Mijn dochter en schoonzoon hebben toen zonder aarzelen besloten, dat ik bij hen mocht komen wonen, voor de verzorging. Bed in de woonkamer, al met al een hele inbreuk op hun privacy, en het eind is nog lang niet in zicht. Ik ben ze er zeer dankbaar voor en waardeer dit enorm". IB® Heieen en Waldo uit Vlissingen vinden jdat Mandy en Harry uit Oost-Souburg na alle'te genslagen van het afgelopen jaar wel eens In het zonnetjes gezet mogen worden. Isa Meyer-Sommer uit Vlissingen schijft ons over haar man John Meyer. Ze doet dit in het Engels: „I have the best husband, friend in the world. Three years together proves it". M. Every-Geeve uit Vlissingen vindt dat Toos van Doeselaar uit Koudekerks haar zoveel vriendschap heeft gegeven na haar operatie. Medewerkers van de Wereldwinkel uit Oost- Souburg willen Mieke Looise uit Oost-Sou burg bedanken ómdat zij vijftien jaar gelé'den de wereldv/inkel in'Oost-Souburg heeft'opge richt. Ze is al die tijd voorzitter geweest met nog vele vrijwillige taken. y J. van Mouwrik uit Middelburg stuurde de bon in voor C. Hol uit Tricht omdat hij nog graag een keer wil zwemmen. Kees woont in een ver- pleeghuis. P. de Vaan uit Vlissingen denkt aan Lyan de Vaan omdat zij hem, heeft laten zien wat on voorwaardelijke,liefde is. Tattjana Duine uit Oost-Souburg wil graag een valentijnscadeau geven aan haar zus Brigitte Joose uit Oost-Souburg omdat haar zus er voor haar was-teen ze alleen kwam te staan met de kinderen-Ze is zelf ook een alleenstaan de moeder. Bianca Vos uit Vlissingen wil Via deze bon in de krant aan Patrick Simonis uit Vlissingen vragen of hij met haar wil trouwen. Ze houdt zielsveel van hem. N. Lievense Huibregtse uit Westkapelle wil Loes Lievense-Tar uit Westkapelle in het zon netje zetten omdat ze heel veel vrijwilligerswerk voor het Rode Kruis doet. Leintje Koenders-Geertse uit Middelburg vindt Wietse Haak uit Vlissingen de Valentijn voor alle dieren. Dieren die vaak het slachtoffer worden van menselijke wreedheden. C. v.d. Broek uit Middelburg stuurde de bon in voor Hans Slikboer uit Middelburg omdat hij een kanjer is. Karlien en Elna van de Heijden uit Zoutelan- de vinden Oma Anke Vos uit Koudekerke de liefste oma van de wereld omdat ze vaak op ons past. J. Lasage uit Vlissingen is dë trotse oma van Danielle Godlieb uit Hoek van Holland. Da nielle heeft pas een eigen praktijk als mondhy giëniste en kindertandarts. M. Brandts uit Vlissingen denkt bij Valentijn aan Feeb v.d. Land uit Oost-Souburg omdat haar kinderen haar zo lief zijn. M. Lameijn-Prince uit Vlissingen wil graag een Valentijnscadeau geven aan S. Makek uit Vlissingen omdat ze haar zo geweldig heeft geholpen. Alwin Jakhari uit Vlissingen stuurde de bon in voor zijn Opa en Oma Boone uit Vlissingen omdat hij heel veel van ze houdt. J. de Visser uit Vrouwenpolder stuurde de bon in voor haar eerste kleinkind Gerjan van der Maas uit Sint Laurens orrtdat zijn moeder negen maanden heeft moeten zitten en liggen, anders ging het fout. Gerjan is 11 januari van dit jaar geboren. P.C. Sichterman uit Vlissingen wil haar zus C. v.d. Berg uit Axel verrassen omdat ze veel pijn heeft. Ze heeft vele onderzoeken gehad en daardoor heeft ze veel leuke dingen moeten missen. Carlos Alberto Diaz uit Vlissingen wil graag een cadeau geven aan Maria Victoria Gonzalez uit Vlissingen omdat hij haar lieveling is. f Hetty Strobos uit Oost-Souburg wil Riekie van Roosmalen uit Oost-Soubrug wel eens in het zonnetje zetten omdat ze twee keer in de week op haar zoon Stefan past. Altijd staat ze voor je klaar. Ook met problemen kan je bij haar te recht voor een luisterend oor. Jadranka Bradara uit Middelburg wil Zeljko Bradara verrassen met een leuk cadeau omdat zij elf jaar getrouwd zijn. S. Doerga uit Middelburg stuurde de Valen- tijnsbon in voor A. Jalil uit Middelburg omdat hij 14 februari jarig is en op het moment in Roosendaal woont. Ze houd heel erg veel van hem, maar op Valentijnsdag is hij thuis. «Anneke van Dam uit Aagtekerke vindt Lenie Bosschaart uit Aagtekerke de aangewezen persoon omdat ze heel veel vrijwilligerswerk voor Dorkas doet. Kleding sorteren, rommel markt en sponsorloop organiseren, te veel om op te noemen. J.S. Slingerland-Menelink uit Veere stuurde de bon in voor de negentigjarige mevrouw Hendrikse uit Veere omdat ze ondanks de pijn zich flink voordoet. Een voorbeeld voor ande ren. Nico v.d. Voort uit Grijpskerke schrijft ons het volgende over J.A. van Dalen uit Grijpskerke: „Ze is voor mij en haar dochtertje de mooiste en de liefste vrouw. Die altijd voor ons klaar staat en zich zelf vaak vergeet, kortom een we reldwijfie". T. Karei uit Middelburg wil op deze manier het personeel van de Beatrix uit Koudekerke be danken omdat haar man daar een jaar heeft ge woond en 2 november vorig jaar is overleden. Johan Sudmeier en Marjon Meijnsbergen uit Middelburg willen graag een Valentijnscadeau geven aan Lies Wondergem uit Middelburg omdat ze met het verlies van haar dierbare echtgenoot en haar ziekte wel een aardigheidje kan gebruiken. Greet Ovaa uit Koudekerke denkt bij Valentijn aan haar cbllega Jaantje Baux uit Vlissingen omdat Jaantje na haar werk zoveel vrije tijd en liefde geeft aan de demente bewoners. Dit wordt zeer gewaardeerd. Ineke de Haan-Melis uit Vlissingen wil Astrid van Wijngaarden uit Middelburg en Janetta Harinck uit Koudekerke bedanken omdat zij op grandioze wijze voor hun gezin, werk en haar zeven kleinkinderen zorgen. Pa en Ma Scheffer uit Vlissingen willen Sandra en Danny Dekker uit Koudekerke verrassen om dat ze.op Valentijnsdag hun vijfde trouwdag vieren, v Marike van 't Westende-Ros uit Vlissingen wil haar moeder mevrouw Ros-Nlers uit Goes een verwennen omdat niets haar te veel en al tijd: voor haar klaar staat. Ondanks dat haar va der al ruim dertig jaar van de ene zieke in de andere valt. 'Yr-r E| Bongers uit Vlissingen stuurde de bon in voor N. Bongers-v.d, Made uit Vlissingen omdat ze voor iedereen, ten aller tijde, klaar staat om te helpen. Conny Westdorp uit Middelburg vinden dat hun buren familie van Dijk uit Middelburg wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken omdat ze vele jaren van ellende hebben gehad in verband met de ziekte van hun dochter (hartoperatie) en zoontje (hersenvliesontste king). Marieke Hollestelle uit Middelburg vindt dat Marcel Hemmer uit Middelburg lief is voor haar., Ze is trots op hem en ze houdt heel veel van Kern. Patrick Wondergem uit Oostkapeile vindt zijn Meester Wassink uit Grijpskerke de beste, fijnste en de liefste meester van de hele wereld. Monique de Hoop uit Vlissingen denkt bij Va lentijnsdag aan E.M.C. Simons uit Vlissingen omdat ze elkaar een jaar geleden hebben léren kennen. Sindsdien zijn ze onafscheidelijk. Darinka Israël uit Vlissingen wil haar pappa Marcel Israël zeggen dat hij de grootste kanjer van heel Vlissingen is. Maurice Persijn uit Vlissingen schrijft ons over Naomi Delra uit Middelburg het volgen de: „Zij is het liefste, mooiste en beste wat me ooit is overkomen. Zij maakt het verschil". v Mevrouw Nimmermeer uit Vlissingen vindt dat Gerda Munster uit Vlissingen het verdient omdat zij ondanks de negen kindéren die zij al leen heeft opgevoed, zich ook voor anderen in zet. Ze helpt graag, hoe moeilijk ze het zelf ook heeft. Rineke van Splunder uit Vlissingen wil Lian- ne Wijman uit Zierikzee een steuntje in de rug geven omdat ze pas gescheiden is en twee klei ne, lieve meisjes heeft om voor te zorgen. Randy Malcorps uit Middelburg wil Elaisa Burger uit Oost-Souburg ten huwelijk vragen omdat hij zoveel van haar houdt. Yvonne van Steenhuysen uit Vlissingen wil op deze manier aan Jack van der Hoeven uit Vlis singen laten weten dat ze heel veel van hem houdt. Ze hebben bijna twee jaar verkering. S. Louwerse, M. Zuring, J. Zuring en klein kinderen uit Vlissingen vinden dat C.H. Zu ring uit Middelburg altijd voor hun klaar staat, ondanks hun vaders ziekte. Dat is liefde, dat is Valentijn. Lies Sturm-Dominicus uit Gapinge heeft sinds een jaar een eigen horecazaak. Haar man Jo han Sturm werkt in de bouw en in het weekend bij haar in dé zaak. Daar is ze ontzettend trots op en blij mee. v Sandra Meyer uit Koudekerke vindt dat John Meyer uit Vlissingen heel veel voor anderen over heeft. Hij heeft hun vader verzorgd toen hij zo ziek was. Volgens haar is hij er één uit duizenden. Volgens Marijke Offermans uit Middelburg heeft haar vriend Johnny Joosse uit Middel burg haar leven veranderd. Hij is een vriend voor het leven, een wereldman, de beste. A.W. Voorn uit Middelburg stuurde de bon in voor Elsmarijn Beekman uit Voorhout omdat het zand is veranderd in een rots van vertrou wen. J. van Dijk-Vis uit Middelburg vindt dat me vrouw T.C. van Dijk-de Landmeter uit Vlissin gen wel een bloemetje verdient omdat zij van wege haar hoge leeftijd veel alleen zit. Toos Tax uit Middelburg wil haar man Joop Tax een steuntje in de rug geven omdat hij in veertien dagen tijd zijn beide ouders heeft ver loren. Hij heeft daar veel verdriet van. Zelf zijn ze op Valentijnsdag 16 jaar getrouwd. Een re den om het op te geven en hem op te peppen. Olga uit Vlissingen vindt dat Chris Janssen uit Vlissingen een bijzondere Valentijnsdag ver dient om dat hij al een tijdje ziek is en ik 14 fe bruari er niet ben. -0^ "'V. Edwin de Vries uit Middelburg woont sinds kort samen met Nathalie Koert en dat bevalt hem heel goed. Ze is de liefste knuffel van de hele wereld. V Debora v.d. Pavert uit Vlissingen vindt haar moeder Marja van Dee uit Vlissingen de lief ste moeder. Ze is er altijd voor haar .en de tweeling. Tijdens haar bevalling is. ze in drie kwartier naar Rotterdam gereden om erbij aan wezig te zijn. Dit is helaas niet gelukt. Marjan van Kouteren uit Serooskerke vindt dat Mary en Wietse Haak uit Vlissingen een groot hart voor dieren hebben. Dat mag wel eens beloond worden. Diana Telleman uit Koudekerke geeft Marlené Lampé uit Vlissingen op voor een Valentijns- cadeau omdat ze zoveel voor haar kiezen heeft gehad. Ze heeft een ziek dochtertje dat in een rolstoel zit. ]i\ ii 'TTffitpff C.C. de Bruijn-van Orden uit Vlissingen vindt dat de 97-jarige mevrouw J. Kroonen uit Mid delburg het heeft verdiend omdat ze tijdelijk naar Buitenrust moest. Ze kreeg wat aan haar voet en kwam in een rolstoel terecht. An -fifi Ronald Mijnsbergen uit Middelburg stuurde de bon in voor Nathalie Groenewegen uit Middelburg omdat ze elkaar super lekker vin den. D. van Iwaarden uit Middelburg wil graag een Valentijnscadeau geven aan Barbara de Werd uit Middelburg omdat ze zo lang ziek is ge weest en zich er zo goed doorheen geslagen heeft. Khatera Ibrahim! uit Middelburg vindt dat Eva van Aalst uit Middelburg haar beste vriendin is die ze maar kan wensen. Ze denkt altijd, eerst aan anderen en daarna pas aan zichzelf. Eva vindt dat zij het verdient om daarvoor beloond te worden. Natascha den Hertog uit Rotterdam wil haar moeder José Bakx uit Vlissingen verrassen omdat ze het verdient. J. Minderhoud uit Domburg vindt dat haar moeder mevrouw Minderhoud-Brouwer uit Domburg een vette pluim verdient. Haar moe der is ernstig ziek geweest en ondanks haar leeftijd van 85 jaar en vechtlust is ze weer be ter. Kristie de Visser uit Vlissinger vindt dat meneer en mevrouw Acda uit Vlissingen een zwaar jaar achter de rug hebben vanwege de ziekte van mevrouw Acda. M.J. Lokker-ldsinga uit Oost-Souburg wil graag een Valentijnscadeau geven aan J.J. Koole-Louwerse uit Oost-Souburg omdat deze vrouw altijd een luisterend oor heeft voor elk medemens. Eveline Fllpse uit Vlissingen vindt haar vriend Levien Faasse uit Zoutelande de allerliefste jongen die ze kent. Marjan Lievense uit Westkapelle wil op deze manier Monique Pleyte uit Nieuw en St. Joos- land laten weten wat hun vriendschap voor haar betekent. Gwenda Meulmeester uit Arnemuiden is sta pelgek op Erik Schuurman uit Arnemuiden omdat hij haar respecteert zoals ze is en altijd voor haar klaar staat. T. Rijneveld uit Koudekerke stuurde de bon in voor zijn vrouw Rijneveld-Aarnoutse omdat ze altijd klaar stond voor de zaak en de kinderen. Ze zit nu in de AOW. ira||BMwrf R.M. Willson uit Vlissingen wil een Valentijns cadeau geven aan Karin Bakker uit West-Sou burg omdat ze een geweldige moeder en echt genote voor haar man is, ondanks haar kwak kelende gezondheid. J.C. Leemburg uit Middelburg wil haar doch ter Johanna van Iren uit Middelburg met Va lentijn verwennen. Voor Patricia Maljaars uit Zoutelande is Rlnze Wielemaker uit Koudekerke de liefde van haar le ven. Hij is er altijd voor haar als hel even tegenzit. Fred Sierevogel uit Vlissingen schreef ons riet volgende over Joke Paczek uit Vlissingen: „Na bijna vijfentwintig jaar huwelijk, kan ik haar niet door mijn vingers laten glippen. Ik hou nog heel erg veel van haar". Hl Jessica O'Reiley uit Middelburg vindt dat Ka- miel Petiet uit Middelburg haar een reden geeft om te leven. FAAM/VLISSINGER 7 in voor Krina Wattel omdat Krina al haar tijd besteedt aan vrijwilligerswerk! N. Augustin uit Middelburg stuurde de bon in voor Angela omdat zij Angela is. Gijs Wezepoel uit Vlissingenwil zijn vader verrassenNico Weezepoel omdat hij kei hard v/erkt, maar ook altijd voor Gijs klaar staat. Martijn Wezepoel uit Vlissingen wil zijn ou ders verrassen Nico en Helma omdat ze alle bei hard werken en er altijd zijn voor hem en zijn broer. -Yi C. de Pagter uit Middelburg bedankt haar ou ders Annie en Rinus de Pagter omdat zij de zon weer laten schijnen in deze voor haar re genachtige tijd, en voor het feit dat het gewoon fantastische ouders zijn! Louis Kesteloo uit Middelburg vfil Isa van Helleman verrassen omdat zij elke (werk)dag zijn brooddoosje liefdevol vult met heerlijke bo terhammen en krentenbolletjes. Apple de Jonge uit Westkapelle stuurde bon in voor Jan Huibregtse omdat hij altijd klaar staat om te helpen, in gewone en moeilijke tijden. v Lydia Prince uit Middelburg wil Rudi Toerse een kadootje geven omdat zij 16 augustus gaan Lianne de Nooijer uit Westkapelle bedankt Riek de Witte omdat ze altijd voor kinderen en kleinkinderen klaarstaat. Roy en Kelly van der Kaap uit Vlissingen- stuurde bon in voor opa en oma de Jonge. Opa en oma komen als het nodig is altijd op passen en doen dan gezellige dingen met Roy en Kelly. Wieteke Molle uit Middelburgstuurde bon in voorHenny Molle. Wieteke weet het zeker: haar moeder is gewoon de allerliefste, vrolijk ste en bijzonderste! Riet de Witte uit Biggekerke wil haar man Ja- nis de Witte vertellen dat ik ontzettend veel van mijn man hou, en hij een zware operatie moet ondergaan in het Dijkzicht Ziekenhuis, Rotter dam. Diana Bommelje uit Vlissingen stuurde bon in voorPeter Boone omdat hij alles doet en zo veel liefde geeft. Marga de Groot uit Vlissingen vindt dat Aart de Groot de liefste man is en kameraad en die alles met mij samen zonder morren doorstaat. Llsanne Joosse uit Nw. en St. Joosland stuurde bon in voor Ina Wondergem omdat zij de tofste oma van de wereld is, die heel veel voor ons doet en goed kan tekenen. Peggy Noorlander uit Oost-Souburg stuurde Paul van Tilburg haar leven op een goede ma nier veranderd heeft en dat ze nogmaals wil zeggen dat ze van hem houdt. De valentijn van J. Tielsen uit Vlissingen is G. Tielsen omdat hij, zoals ze schrijft: „m'n vriend is, vader van onze kinderen en mijn man". Voor Neville Tranter uit Amstelveen is een bon ingestuurd door J.T.H. Riemeyer Buys uit Vlissingen omdat hij een groot poppenspeler is, bekend in binnen- en buitenland. Joke Verdonk uit Middelburg stelde haar re den op rijm. Mijn lieve zus staat altijd voor me klaar en ik geef haar dit cadeau, het is maar een klein gebaar. Voor Janna Verdonk uit Rot terdam. Corrie Francke uit Grijpskerke wil graag haar schoonzus Toos Francke uit Oostkapeile ver rassen omdat ze ondanks haar 63 jaar heel veel doet voor het gezin van haar neef. Mevrouw S.H. Ruissen uit Gapinge is twee maal weduwe geworden en nu weer heel geluk kig met Jan Courtin uit Heinskenszand. Els Simons uit Middelburg wil met deze actie graag Mary Fliers een hart onder de riem ste ken. Ze heeft het niet gemakkelijk, maar de kin deren komen altijd op de eerste plaats. R.Wouters Geertse uit Grijpskerke had aan de bon niet genoeg om de loftrompet te steken voor de heer en mevrouw Arkesteijn uit Vee re. buren van haar schoonmoeder. De brief is De redactieburelen van de Faam/Vlissinger zijn de afgelopen we ken overspoeld door stapels hartverwarmende Valentijnsbood- schappen. Honderden mensen vulden de bon in, die drie weken te rug in de FaamA/lissinger stond. Niet voor zichzelf, maar voor een ander. Liefdesverklaringen, dankbetuigingen, ruggesteuntjes. Op deze pagina een bloemlezing uit de vele, vele reacties die binnen kwamen. Alle inzendingen waren zonder meer een prijs waard. Toch kon niet iedereen winnen. Hier, midden op deze pagina staan de tien win nende inzendingen, die van onze adverteerders een toepasselijk ca deau ontvangen. Eerdaags kunnen deze inzenders een brief van de redactie hierover verwachten. Mevrouw van Driel uit Vlissingen wil Anneke de Ruyter uit Vlissingen in het zonnetje zetten omdat zij vorig jaar met Valentijn een kalkoen wilde klaarmaken voor zes perso nen. Het resultaat was dat de hele keuken is uitgebrand. Taco, een zwarte labrador uit Middelburg wil zijn baasjes José en Petra op deze ma nier feliciteren omdat ze op Valentijnsdag gaan trouwen. Hetty, Nel en Stefan uit Oost-Souburg willen ex-medewerker van de Faam/Vlissinger Jerry Tupanwel eens in het zonnetje zetten. Ze schrijven ons: „Als wij het goed begre pen hebben is jullie Valentijnsactie mede door hem zo in de belangstelling gekomen, ledereen zegt wel eens bedankt tegen iemand, maar met deze actie krijgt het bedankje net dat tikje extra. Uit ervaring weten wij dat hij zich na zo'n Valentijnsbedankje toch Ieven heel speciaal voelt. Daarom meneer Tupanwel, bedankt dat wij via deze actie onze bedankje heel speciaal kunnen doorgeven via deze krant". I Astrid Bosschaart uit Oost-Souburg schrijft over Sander de Wit uit Middelburg „San- der is mijn eerste Valentijn en wat voor één J. Bong uit Vlissingen wil zijn vrouw A. Bong-Snijdelaar op deze manier verrassen - omdat ze 26 januari veertig jaar getrouwd waren. Zijn vrouw moest toen geopereerd 11 worden en heeft twee weken in het ziekenhuis gelegen. Met deze actie hoopt Bob Gelens uit Middelburg dat Bely Breure uit Goes met wie de relatie door koppigheid en stommiteiten van beiden al vijf maanden uit is, toch weer een nieuwe start te maken. Hij houdt nog ontzettend veel van haar. De zevenjarige Glenn Ederveen uit Arnemuiden schrijft ons dat Carolien de Jonge uit Arnemuiden op 2 januari jongstleden zijn leven heeft gered. A. Scheermeijer uit Oost-Souburg geeft graag een Valentijnscadeau aan zijn vrouw Eileen Scheermeijer Gore omdat ze bijna 47 jaar getrouwd zijn en: „nu meer verliefd f;j dan ooit." I Voor de enorme hulp die Rody Geschiere uit Middelburg geboden heeft aan Yvonne Onderdijk uit Middelburg wil ze hem graag bedanken. Zonder hem had ze nog een jaar school over moeten doen. Altijd voor iedereen klaar staan, nooit iets daarvoor willen aannemen en al veertig jaar geen kerstpakket gehad. Dat vond Paula Dekker uit Middelburg wel een heel goede reden om haar zuster Liesbeth van der Kraan uit Middelburg eens in het zonnetje te zetten. Christa van de Vate uit Vlissingen schrijft over Frank van Diggelen uit Haarlem: „Ik hou enorm veel van Frankje. Hij is mijn enige echte liefde. Ik kan absoluut niet zonder hem en om dat hij nu ineens zo ver weg woont verdient hij dit gewoon. We hebben met z'n tweeën al heel wat vervelende dingen meegemaakt en zijn ge lukkig nog bij elkaar". Elma den Hollander uit Arnemuiden wil haar lieve buurvrouw J. Nijsse-Gideonse uit Arne muiden eens in het zonnetje zetten omdat ze iedere dinsdagavond op haar twee boefjes op past. Ze bakt graag wafels en pannenkoeken voor ze. C. Pleijte-Scheele uit Arnemuiden wil A. Ple- ijte uit Arnemuiden bedanken omdat hij haar al vijf jaar afbeult op de fiets. Zodat haar rug pijn vermindert tot bijna niets. --f?'-''t1Ê 'Tk% -*~s" ,;;V Constantijn Boyko uit Arnemuiden wil een Va lentijnscadeau geven aan Tatana Lebedeva uit Arnemuiden omdat ze lief is. Mevrouw Schoonderwoerd-Struys uit Middel burg wil de familie Adam uit Middelburg be danken voor de hulp die zij hebben gehad. J.W. Pol-Pol uit Vlissingen wil mevrouw Pol- Fleurbaay uit Vlissingen bedanken omdat zij haar invalide broer al jaren verzorgt en zichzelf geheel wegcijfert. Anja Geldof uit Nieuw en St. Joosland vindt dat haar moeder Lenie Slabbekoorn uit Mid delburg een prachtig cadeau verdient omdat haar moeder afgelopen jaar borstkanker heeft gekregen. Na operaties moet ze nu gaan bes tralen. Ondanks alles blijft ze positief en geeft ze hulp en steun aan anderen. H.H.J. Landsmeer uit Vlissingen wil haar moeder P.C.J. Landsmeer uit Vlissingen ver rassen omdat ze altijd voor haar klaar staat. Eveline Marinisse uit Oost-Souburg vindt dat haar vader en moeder Roozenboom uit Vliss ingen het verdienen om in het zonnetje gezet te worden omdat ze altijd voor oma hebben ge zorgd. Oma was inwonend bij haar ouders. Nu oma overleden is zijn er conflicten in de fami lie. Eveline vindt het geweldig wat haar ouders voor oma hebben gedaan en volgens haar ver dienen ze dit dan ook. Ditty Nieuwenhuize uit Vlissingenstuurde de bon in voorJeroen Verhulst uit Vlissingenom- dat ze 25 februari 6 jaar bij elkdar zijn, student zijn en niet de middelen hebben om dit groots te vieren. S.Thakoerdat uit Middelburg stuurde de bon in voorJ.Thakoerdat omdat ze dit jaar 10 jaar is getrouwd en zij geen mooier cadeau dan de ze Valentijnsverrassing voor haar man kon be denken. M.A.C. Ruedisuell uit Vlissingenwil haar schoondochterMarleen de Bruine verrasse- nomdat zij een schoondochter uit duizenden is, heel goed voor mijn zoon en zijn kinderen en een steun en toeverlaat voor mij. R.Mathilda uit Vlissingenlaat zijn moeder S. Lucia weten dat hij zoveel van haar houdt. Marianne de Rijke-Meerman uit Arnemuidenwil haar manJoop de Rijke verras sen omdat ze al 16 jaar getrouwd zijn en zij nog steeds iedere week een bos bloemen krijgt. "de Hangjongeren" uit Westkapelle stuurden bon in voor Kees en Maria Lievense omdat ze Kees en Maria willen bedanken voor alles wat ze deden toen de hangplek wegging. Jaqueline v.d. Boogaart uit Middelburgschrijft op haar bon dat Maurice de allerliefste is en dat zij heel veel van hem houdt en altijd bij hem wil zijn omdat hij veel voor haar betekent. Francis Grosveld uit Middelburg stuurde bon De prijzen werden beschikbaar gesteld door Parfumerie LaBan, Bakkerij Steketee, Bijou Lederwaren en Bruna Geysen Vlissin gen. Fletcher Hotel Zuiderduin Westkapelle, DA drogisterij Van den Goorbergh en Bloemenhuis Mies stelden ieder twee ca- deau's ter beschikking. trouwen, en druk in hun toekomstige huis aan het klussen zijn. N.Schroevers uit Vlissingen stuurde bon in voor Valentlna Zevenbergen omdat zij een af spraak niet nagekomen is en ze toch nog vrien dinnen zijn. Trudy Otte uit Middelburg wil haar Opa en Oma Otte bedanken omdat zij haar hebben bijgestaan na haar scheiding en zij nu dank zij hen kan studeren, terwijl opa en oma dage lijks voor de 3 kinderen zorgen, gratis en voor niks. Jacky Luitwieler uit Vlissingen wenst een va lentijnscadeau voor Daisy van Heumen: zij is mijn ex-vrouw, mijn beste vriendin en de moe der van mijn kinderen. Wat mij betreft verdient zij de hoofdprijs. Daalman uit Domburg wil J.P. van 't Westein de verrassen. „Je staat altijd voor me klaar in goede en slechte tijden, en geeft me erg veel steun", stond er op de bon. 'i Teus en Leni de Leng uit Koudekerke willen Hannie en Jo Oste bedanken omdat ze al jaren voor hun huis en de tuin zorgt als zij lange tijd van huis zijn. A.M.E. Geers uit Vlissingenstuurde een bon in voor Mama, Carla Kuipers en schrijft: een extraatje omdat je ontzettend veel voor mij doet. Martha Smits uit Oost-Souburg wil graag een cadeau geven aan Fernando Moro omdat hij het clubje zo fijn Flamenco dansles geeft, en de enige in Zeeland is. m E.Tuin uit Vlissingenwil Benjamlnbedanken omdat hij er altijd is en zij heel veel om hem geeft. J. Wiegel uit Vlissingenstuurde de bon in voorlneke van Rijswijk omdat deze jonge bo venburen attent en behulpzaam zijn en geen overlast veroorzaken. Loek ter Welle-den Hollander uit Middelburgstuurt een Valentijnswens naar Kri na Wattel- de Regt omdat zij het grootste ge deelte van haar tijd besteedt aan vrijwilligers werk. Loek schrijft: Voor mij is zij de vrijwillig ster van Middelburg. Sylvia Francke-Meulmeester uit VlissingenwilRina en Rinus Meulmeester be danken hun zoontje is elke dinsdag van harte welkom is bij zijn opa en oma en op die dag zorgen zij voor hem en spelen liefdevol met hem. M. Riemens uit Middelburgstuurde bon in voorNel Maljaars omdat ze het afgelopen jaar geestelijk en lichamelijk een zware tijd achter de rug heeft. Mevrouw van der Walle uit Vlissingenwil ie dereen laten weten datde heer van der Walle haar grote liefde, beste vriend en maatje is! Suzanne van Leeuwen-Hendrikse stuurde bon in voor Richard van Leeuwen om op deze ma nier haar liefde voor hem te tonen. Anneke Pool-de Kam uit Middelburg stuurde bon in voor Ina de Kam -Wisse Ina staat al tijd voor haar klaar, zeker wat betreft haar chro nische pijnklachten. Yvonne Sinke uit Vrouwenpolder stuurde bon in voor Marijke omdat ze elke middag haar honden uit laat en Yvonne elke avond bij haar kan aanschuiven om te eten. Mieke Verhage uit Koudekerke wil Greet Ovaa bedanken omdat Greet een "kei van een meid" is, die altijd voor iedereen klaar staat.! Kinderen Schrijver uit Middelburg vinden dat hun ouders Anja en Leen hele goeie en lieve ouders zijn. bon in voor Robbert Rotthier en schrijft: Rob bert je bent mijn allesjeü! Kus Peggy A.AIIaart-Maas uit Serooskerke stuurde bon in voor Fam. Maas omdat zij veel hebben mee gemaakt en altijd voor hun klaar staan. A.Marteljn uit Arnemuiden wil ouders J.P. de Ridder bedanken, omdat ze al bijna 22 jaar el ke zondag soep voor het gezin kookt. J. Boone uit Middelburg stuurde bon in voor Mw. Boone omdat hij erg veel van haar houdt. Hanneke Janse uit Westkapelle stuurde bon in voor haar schoonouders Dhr. en Mw. Janse. Omdat ze gedurende 4 maanden haar 2 kinde ren iedere ochtend hebben opgevangen (en ook vaak tussen de middag)zodat zij een opleiding kon volgen en nu een geweldige baan heeft. Joke Daalman uit Domburg stuurde een bon in voorMw. J. Polfliet die haar huisje weer als een paleisje laat blinken. A. van Eenennaam uit Vlissingen wenst voor Mw. P.C. Weug-de Keizer een valentijnsca- deautje omdat zij zoveel moed en inzet levert bij haar revalidatieproces. Elly Dekker uit Middelburg stuurde bon in voorAdrie Boone omdat hij haar liefste vriend is. Wendy Proost uit Middelburg stuurde bon in voorThierry Melissen zij vindt hem de allerlief ste van de hele wereld. 'yS J.NeutelIngs uit Vlissingen stuurde een bon voor Irene de Graaf omdat ze zo'n lieve doch ter is. P.G.Tilroe-Kempe uit Vrouwenpolder stuurde een bon in voor H.Tilroe en schrijft ons: hij zit al een jaar in de VUT en ik heb het overleefd Y Suzan Melse uit Serooskerke stuurde een bon in voor J. van Wouwe omdat ze zich voor 200% inzet voor haar 7 kleinkinderen! "lliSfïSigY A. de Nooijer uii Oost-Souburg vindt datRina Tevel een hele toffe collega is. M.Bimmel uit Oostkapeile stuurde een bon in voorC. Ludikhuize zij neemt al jaren de zorg voor de 2 kleinkinderen op zich. Margo Rottier uit Vlissingen vindt dat haar hartsvriendin Sylvia Adriaanse uit Middelburg een cadeau verdient voor hun heel speciale vriendschap van meer dan dertig jaar. Olga Schoenmaker uit Zoutelande wil wel eens een verrassing voor haar zus Carolien Kleinepier die de laatste jaren erg veel nare dingen heeft meegemaakt. „Niet alleen is ze lief, mooi én aardig", schrijft Peter Frijters uit Oost-Souburg over zijn vriendin Miranda v.d. Veen maar ze wonen sinds een half jaar samen en dat gaat fantas tisch. Nadat ze allebei moeilijke jaren alleen achter de rug hebben eindelijk een blij en ge lukkig leven. Mevrouw J. Lievense uit Westkapelle krijgt van Corrie Van Lieshout uit Koudekerke een groot compliment omdat zij „belangeloos vele jaren bij mijn moeder (haar buurvrouw 92 jaar) binnenwipte, haar hielp en verwen de". De Aagtekerkse P. Wisse bestemt een ca deau voor zijn vrouw Marjan Wisse omdat ze alles voor hem doet en altijd voor hem klaar staat. Als je veel in het ziekenhuis hebt gelegen en ondanks dat altijd tijd en een kopje koffie hebt voor een ander, dan verdient dat een cadeau. Daarom heeft A.J. Verhulst uit Westkapelle een bon ingevuld voor Mevrouw C. Adriaanse uit Zoutelande. Ria Haan uit Middelburg wil graag kwijt dat te lang om helemaal te vermelden, maar besluit met: „Waar vind je tegenwoordig nog zulke goede buren!." Voor Ingemar Mongen uit Oost-Souburg is een cadeau gevraagd door Soraida Mongen omdat hij een gezegende man en vader is bij wie het gezin op de eerste plaats komt. Inessa Butenko uit Vlissingen wil haar man Jurij Butenko een cadeautje geven omdat ze al lebei geboren zijn op 14 februari (1978). Twee mensen van 82 en 80 jaar, van wie de een veel in het ziekenhuis gelegen heeft en de ander haar heup gebroken heeft. Een beetje teveel van het goede, vindt J. Valk uit Middelburg die daarom A.J. Gaemers uit Terneuzen wil ver rassen. Joke Buteijn-L8ijnse uit Vlissingen heeft een bon ingevuld voor haar man Paul Buteijn omdat de basis van hun huwelijk (bijna 30 jaar) steeds steviger wordt ondanks heel veel tegenslag. „Omdat ik nog steeds van je hou, Rose." schrijft P.R. van Geel uit Middelburg De ge adresseerde is M.J. Busschman uit Goes. Klara Roelse uit Westkapelle stuurde een bon in voor Daan en Mari|e de Pagter omdat deze vader en dochter op Valentijnsdag jarig zijn. Al vijfentwintig jaar echte vrienden. Dat schrijft H. Baas van Belzen uit Arnemuiden over Gun- ter en Nel van Leerdam uit Nw. en St. Joos land. Voor Rachel Platteeuw uit Vlissingen is het duidelijk waarom Ria Platteeuw een valentijns cadeau verdient. Omdat ze de liefste moeder is en altijd voor iedereen klaarstaat. Ed Geertse uit Vlissingen wilde graag Oma Wunneberg in het zonnetje zetten omdat voor haar nooit iets teveel is. Een valentijnswens van E. Karolak uit Vlissin gen voor de man die veel voor haar betekent: J. Monteny. Denice en Jari Versprille uit Vlissingen willen graag Opa en Oma Versprille laten weten dat ze er blij mee zijn én met de oppas. Leonie Minnaard-Castelijn uit Middelburg stuurde een bon in voor haar kersverse echtge noot Robin Mlnnaard. Op 29 januari zijn ze ge trouwd. M.M. Lorier uit Sint-Laurens is een pracht vrouw. Operatie na operatie en toch altijd opge wekt. Dat vindt A.W. de Bols uit Middelburg. Het Unicef winkeltje in Westkapelle zou niet kunnen draaien zonder de dames Wllly Ka- land. Ineke Maljaars en Margreet de Pag ter. Reden genoeg om ze in het zonnetje te zetten, schrijft Mevrouw W. Theune uit Westkapelle. jpt Y „Omdat hij het beste is wat me na lange tijd is overkomen. I love him 4-ever." Schrijft Linda Reulings uit Middelburg over haar valentijn Guillermo Matinburgh in Rotterdam. Jos van Eijk uit Middelburg heeft in 1999 Tan- ja van Eijk op Valentijnsdag ten huwelijk ge vraagd. Ze zei ja! k E.D. de Jonge uit Vlissingen heeft in een moeilijke periode een steun en toeverlaat ge vonden in Katinka Groesser. Dat verdient een valentijnscadeau. Koos Koole uit Oost-Souburg wil plaatsgenote Marian Lokker verrassen „omdat ze al meer dan 20 jaar onze trouwe mantelzorg is." Veel tegenslagen en operaties ondervindt T. van der Henst-Looij uit Oost-Souburg. Maar haar man A.R. van der Henst houdt toch van haar, laat hij weten. Patrick Kristelijn uit Vlissingen is ruim twee jaar getrouwd met Petra Kristelijn-Visser en ze kan het nog steeds goed bij hem uithouden, schrijft hij. Een vriendin door dik maar vooral door dun en daarom mag Corrie v/d Driest uit Vlissingen ook wel eens een leuke valentijn krijgen. Dat schrijft Diana de Reuver. Vrijwilligster in het Gasthuis C. Steijn uit Mid delburg wil met de bon haar respect tonen voor Wil Dijkstra die op dinsdag en donderdag op de dagbehandeling de leiding heeft over het koken. Marleen Ovaa-deWitte uit Vlissingen heeft al meer dan 30 jaar vriendschap met Adri v.d. Meule-van Gemert. en zou haar daarom een valentijnscadeau willen geven. Nicole Scherbeijn de Vriese uit Hoofdplaat zorgt ervoor dat moeder van 89 thuis kan blij ven wonen. Ze heeft ook veel voor pa gedaan, schrijft E. Scherbeijn uit Middelburg. „Omdat je het beste bent wat me ooit is over komen is de hartenkreet van Arjan Baaij- ens uit Middelburg en bestemd voor Selma Meyer uit Ermelo. Alex v.d. Walle uit Vlissingen wordt in het zon netje gezet door A.T.M. v.d. Walle omdat: „Hij heel veel heeft meegemaakt en omdat ik heel veel om hem geef." Elseline de Conink uit Vlissingen wil op deze speciale manier aan haar man en dochter Frans en Esmé de Conink laten weten dat ze heel veel van hen houdt. De familie Lobbezoo uit Oost-Souburg heeft alles over voor iedereen. Ze zijn 74 en 79 jaar en verdienen 't echt. Dat schrijft Trees Burger over het echtpaar. Een valentijnswens voor iemand die wel heel erg ver weg is. A. v.d. Wege uit Middelburg wil op deze manier H. v.d. Wege verrassen. Een vader die voor werk van Defensie een half jaar in Bosnië zit en dus niet bij zijn gezin kan zijn. J.W.M. van Zundert uit Vlissingenheeft nogal wat moeten slikken tijdens de zwangerschap van D.R.M. van Hattem. Maar ze houdt wel heel veel van hem en ze wil hem graag bedan ken voor Dajo en Dahny. Eindelijk is het huis af. Zeven jaar geleden trouwde M.E. van den Berg-Noordam uit Vlissingen op Valentijnsdag met B. van den Berg. En al die tijd heeft hij verbouwd en er voor gezorgd dat het nu een paleisje gewor den is. Jeroen Timmerman uit Middelburg is vijf jaar en heel erg blij met Opa Bert en Oma Nel den Hamer want hij vindt ze zo lief en hij logeert er ook heel graag. Voor Denise Luitwieler uit Middelburg is het heel eenvoudig. Eugène v.d. Pol is haar valen tijn omdat hij altijd voor haar klaarstaat en om dat hij de allerliefste is. Mevrouw C. Dingemans uit Middelburg ver dient een mooi cadeau omdat zij de liefste moeder is en altijd klaarstaat voor A.C. Hoek uit Vlissingen. Het kleine hervormde kerkje in Kleverskerke zou niet zonder Aartje de Ridder-Faasse uit Arnemuiden kunnen. Al tien jaar is zij daar dia ken. Daarom stuurde haar man A. de Ridder de bon in. C.M. Tiggelman-Smit uit Middelburg geeft als reden om Ria Leeuwenburgh een valentijnsca deau te schenken: „Omdat zij al jaren onze bij zonder trouwe hulp is!!." Het puntje op de i van het woord Liefs is een hartje geworden op de bon van Riek Meulen- dijks uit Vlissingen. Meer woorden heeft ze niet nodig voor Martin Meulendijks. Corrie Zwemer uit Middelburg neemt alvast een voorschotje op 14 augustus 2002. Dan zijn de heer en mevrouw Van Moolenbroek uit Middelburg 60 jaar getrouwd. De beste en liefste papa van de pasgeboren Noa. Dat is A. Bouyelma uit Vlissingen vol gens A. Soerhlal en zij kan het weten want ze is de moeder. Ada de Moor-Boijenk uit Serooskerke (W) is al negen jaar Alphahulp bij Mevrouw M.P. Boon uit Sint-Laurens die hiermee wil laten blijken hoe ze dat waardeert. „Ze is 85 jaar. Heel haar leven vrijwilligerswerk gedaan en nog. Bakt voor iedereen koekjes en staat voor iedereen klaar." Reden om mevrouw Gré Berg uit Vlissingen in het zonnetje te zet ten, vond T.W. Kosten v.d. Grijp. Karin de Rijke uit Middelburg geeft zichzelf op voor een cadeautje omdat al vier jaar vrijgezel is en wie moet het anders doen? Geduldig en lief, dat is Mariene Dronkers uit Vlissingen volgens Ans Vader ,die verder nog schrijft: „Ik hou van haar mijn rustpunt in mijn leven." Annie van Hove uit Vlissingen wordt al jaren achtervolgd door tegenslag en verdriet. Toch blijft ze lachen en doorgaan. Dat schrijft Yvon ne R. Vercauteren die al 40 jaar met haar be vriend is. Het duo Blokpoel en de Pagter uit Middelburg zijn er altijd als J. Blokpoel-Daane een beroep op ze doet. Stefan Manuhutti uit Wemeldinge heeft het leven gered van Sonja Verhoeven uit Grijps kerke. Toch heeft ze hem al meer dan een jaar niet gezien, schrijft ze erbij. M. Bassie uit Middelburg wenst haar zus T. Goedhart uit Oost-Souburg sterkte toe met het verzorgen van haar man die MS heeft. Na jaren zoeken hebben Niels Groeneveld uit Vlissingen en Gini Koster elkaar eindelijk gevonden. Dat vindt hij wel een cadeautje waard. Marline Kraak uit Vlissingen heeft een bon in gevuld voor Willem van Oppen. „Omdat ik heel veel van hem hou en voor altijd bij 'm wil blijven. Tevens wil ik hem bedanken voor het geen hij het afgelopen jaar voor mij gedaan heeft", schrijft ze. Een signaal, al is het nog zo klein, komt altijd goed over - dat is fijn, schrijft Johan de Kam uit Vlissingen die zijn signaal graag gericht zag aan Hannie Viergever uit Zierikzee. F.A. Suurbeek uit Oost-Souburgwil graag een huldeblijk geven aanDebora Wood omdat ze haar opa zo voortreffelijk heeft geholpen na het overlijden van oma. Heieen de Munck uit Middelburg is niet alleen een buitengewone vrouw en moeder, maar ook een zeer begaafd violiste. Dat wil Simon Ouwe hand wel eens beloond zien. De valentijnsboodschap van R.G. Rick uit Mid delburg gaat richting Wil v.h. Hoenderdaal uit Vlissingen omdat: „ik ontzettend veel van mijn Puppi hou", zoals hij ondermeer schrijft. Joke Poppe uit Koudekerke vindt dat Tineke de Craane uit Middelburg bij alle nare dingen wel een oppeppertje kan gebruiken. Opa en Oma Dominicus uit Westkapelle wor den in het zonnetje gezet door kleindochter Zoë Palmers omdat ze haar altijd verwennen en het dubbel verdienen. Om echte vriendschapsredenen hebben Léon en Mathya Jobse uit West-Souburg een bon ingestuurd voor de familie Verbruggen. Be dankt voor alle steun en hulp, ondanks zware tijden. J.D. Weijermans uit Oost-Souburg vindt het feit dat Joanna Weijermans Mycklewicz er na alle opstartproblemen nog steeds is een valen tijn v/aard. A. de Jonge uit West-Souburg geeft graag een cadeau aan Lies de Jonge omdat ze al zo lang in de ziektewet zit en nog niet mag werken. Iets liefs schenken om de moeilijke tijd te ver zachten, is de wens van Mariëlla Broer uit Middelburg voor A. S. Said. Yvon Bleyenberg uit Vlissingen wordt altijd voor haar vriendschap bedankt door Anja Soolsma. Door deze actie zijn de rollen even omgedraaid, want hel is wederzijds. Gabriëlle v.d. Hoge uit Domburg heeft zich na ziekte weer teruggeknokt. Dat verdient een va lentijnscadeau vindt Anne Wisse uit Westka pelle. „Omdat wij 1 dag per week op hun dochter, onze kleindochter mogen passen", geeft T.A. Kleijwegt uit Serooskerke als reden op om Fa milie Jongepier-Kleijwegt te bedanken. Evalien Gabriëlse uit Oostkapeile heeft de bon ingevuld voor Guus Gabriëlse omdat hij altijd voor haar klaar staat. De familie K. Veen uit Middelburg staat altijd voor iedereen klaar, zowel binnen als buiten de kerk. Je kan ze dag en nacht bellen schrijven de afzenders van de bon: Francesca en Ezri Veen. Ro Statters uit Oost-Souburg heeft een specia le valentijnsreden, want „mijn moeder en haar vriend gaan op 14 februari trouwen dit jaar!!". Felicitaties voor Ellen en Renaat Burggraeve. „Ik wil graag winnen omdat ik zoveel van hem hou, I love you Andries". Dat schrijft Melissa Jacobs uit Middelburg. De gelukkige is An dries Joosse uit Vlissingen. Mevrouw A. Vader uit Middelburg is blij met haar buurvrouw die zoveel voor anderen doet. Daarom stuurde zij een bon in voor Mevrouw G. van Vrouwerf. Opa Dieperink uit Vlissingen is ontzettend lief en een geweldige opa, schrijft Miriam Diepe rink. Van elkaar houden en toch onbereikbaar zijn voor elkaar. Dat geeft Oi-Kwan Cheung uit Vlissingen op als reden om Peter Roels een valentijnscadeau te geven. Nu is Sylvia Houtzager uit Oost-Souburg nog de verloofde van E. v.d. Bovenkamp maar van af eind mei zijn vrouw. Altijd positief en vrolijk en een enorme steun voor hem. T. Verdonck uit Middelburg stuurde een bon in voor R. van Iwaarden omdat ze al jaren alleen voor haar autistische zoon zorgt en hem zo uit instellingen houdt. J. Boone uit Vlissingen gaat ondanks pijn maar door met het opknappen van poppenhui zen. Dat vindt W. M. Bassie een huldeblijk waard. Janny van Slooten uit Vlissingen wil graag Dennis Lunenborg uit Hoogeveen verrassen omdat hij altijd voor haar klaar staat en haar helpt met de wiplash. Na jaren in de WAO je een weg knokken naar weer werken en nu anderen daarmee helpen. Dat deed Suzy de Rooij uit Koudekerke die daarvoor beloond mocht worden door Stefan Manuhutti uit Wemeldinge heeft het le ven gered van Sonja Verhoeven uit Grijpsker ke. Toch heeft ze hem al meer dan een jaar niet gezien, schrijft ze erbij. M. Bassie uit Middelburg wenst haar zus T. Goedhart uit Oost-Souburg sterkte toe met het verzorgen van haar man die MS heeft. Na jaren zoeken hebben Niels Groeneveld uit Vlissingen en Gini Koster elkaar eindelijk ge vonden. Dat vindt hij wel een cadeautje waard. Martine Kraak uit Vlissingen heeft een bon in gevuld voor Willem van Oppen. „Omdat ik heel veel van hem hou en voor altijd bij 'm wil blijven. Tevens wil ik hem bedanken voor het geen hij het afgelopen jaar voor mij gedaan heeft", schrijft ze. Een signaal, al is het nog zo klein, komt altijd goed over - dat is fijn, schrijft Jorian de Kam uit Vlissingen die zijn signaal graag gericht zag aan Hannie Viergever uit Zierikzee. F.A. Suurbeek uit Oost-Souburgwil graag een huldeblijk geven aanDebora Wood omdat ze haar opa zo voortreffelijk heeft geholpen na het overlijden van oma. v Heieen de Munck uit Middelburg is niet alleen een buitengewone vrouw en moeder, maar ook een zeer begaafd violiste. Dat wil Simon Ouwe hand wel eens beloond zien. De valentijnsboodschap van R.G. Rick uit Mid delburg gaat richting Wil v.h. Hoenderdaal uit Vlissingen omdat: „ik ontzettend veel van mijn Puppi hou", zoals hij ondermeer schrijft. Joke Poppe uit Koudekerke vindt dat Tineke de Craane uit Middelburg bij alle nare dingen wel een oppeppertje kan gebruiken. Opa en Oma Dominicus uit Westkapelle wor den in het zonnetje gezet door kleindochter Zoë Palmers omdat ze haar altijd verwennen en het dubbel verdienen. Om echte vriendschapsredenen hebben Léon en Mathya Jobse uit West-Souburg een bon ingestuurd voor de familie Verbruggen. Be dankt voor alle steun en hulp, ondanks zware tijden. J.D. Weijermans uit Oost-Souburg vindt het feit dat Joanna Weijermans Mycklewicz er na alle opstartproblemen nog steeds is een valen tijn waard. A. de Jonge uit West-Souburg geeft graag een cadeau aan Lies de Jonge omdat ze al zo lang in de ziektewet zit en nog niet mag werken. Mm Iets liefs schenken om de moeilijke tijd te ver zachten, is de wens van Mariëlla Broer uit Middelburg voor A. S. Said. Yvon Bleyenberg uit Vlissingen wordt altijd voor haar vriendschap bedankt door Anja Soolsma. Door deze actie zijn de rollen even omgedraaid, want het is wederzijds. Gabriëlle v.d. Hoge uit Domburg heeft zich na ziekte weer teruggeknokt. Dat verdient een va lentijnscadeau vindt Anne Wisse uit Westka pelle. Sjj „Omdat wij 1 dag per week op hun dochter, onze kleindochter mogen passen", geeft T.A. Kleijwegt uit Serooskerke als reden op om Fa milie Jongepier-Kleijwegt te bedanken. H'V 1 f Evalien Gabriëlse uit Oostkapeile heeft de bon ingevuld voor Guus Gabriëlse omdat hij altijd voor haar klaar staat. De familie K. Veen uit Middelburg staat altijd voor iedereen klaar, zowel binnen als buiten de kerk. Je kan ze dag en nacht bellen schrijven de afzenders van de bon: Francesca en Ezri Veen. Ro Statters uit Oost-Souburg heeft een spe ciale valentijnsreden, want „mijn moeder en haar vriend gaan op 14 februari trouwen dit jaar!!". Felicitaties voor Ellen en Renaat Burggraeve. „Ik wil graag winnen omdat ik zoveel van hem hou, I love you Andries". Dat schrijft Melissa Jacobs uit Middelburg. De gelukkige is An dries Joosse uit Vlissingen. Mevrouw A. Vader uit Middelburg is blij met haar buurvrouw die zoveel voor anderen doet. Daarom stuurde zij een bon in voor Mevrouw G. van Vrouwerf. Opa Dieperink uit Vlissingen is ontzettend lief en een geweldige opa, schrijft Miriam Diepe rink. 'YY Van elkaar houden en toch onbereikbaar zijn voor elkaar. Dat geeft Oi-Kwan Cheung uit Vlissingen op als reden om Peter Roels een valentijnscadeau te geven. Nu is Sylvia Houtzager uit Oost-Souburg nog de verloofde van E. v.d. Bovenkamp maar van af eind mei zijn vrouw. Altijd positief en vrolijk en een enorme steun voor riem. Omdat ze de liefste vrouw van de wereld is, schrijft J.G. Steinhauer uit Grijpskerke over P. v.d. Merbel uit Roosendaal.

de Faam | 2002 | | pagina 7