GEMEENTE MIDDELBURG Nationale Straatspeeldag AMA's op De Rotonde De stemwijzer 60 jaar getrouwd! Kunst-en cultuurroute Baggerwerkzaamheden vertraagd KinderPersBuro-krant Automatische incasso gemeentelijke belastingen Week 06 MAXIMAAL TEXT VANAF PAG. 830 Informatienummer 675 555 Rooiaanvragen Nieuwe sirenes Informatie bijeenkomsten Tafeltje Dekje Op wie stemmen?? AUTOMATISCHE INCASSO Woensdag 6 februari 2002 FAAM/VLISSINGER 3 Deze informatiepagina van de Gemeente Middelburg wordt samengesteld door de afdeling Communicatie. Reacties zijn van harte welkom! Voor informatie, folders en inzage van stukken kunt u bij Communicatie terecht: Stadhuisstraat 2, telefoon 675450, iedere werkdag open van 8.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur. Internet site: www.middelburg.nl info middelburg, nl In het algemeen is voor het rooien van bomen een vergunning nodig. Deze vergunning is niet nodig voor populieren langs wegen, vruchtbomen, kweekgoed en uit dunning van groenvoorzieningen en een boom met een stamdiame- ter van maximaal 25 cm (gemeten op 1.30m boven het maaiveld, maximaal 3 bomen per lokatie). Een aanvraag is ontvangen voor: Drie haagbeuken en zes elzen aan de Klaproosstraal Dunning en vervanging bomenbe- stand van gemeentelijke groenvoor zieningen. In verband met het ver beteren van groeiomstandigheden of groenstructuur is de gemeente voornemens het bomenbestand langs de navolgende wegen uil te dunnen ofte vervangen: Nadorstwcg/Gerrit v.d. Veen- straat drie esdoorns en twaalf meidoorns vervangen door negen sierappels. Voor nadere informatie kunt u te recht bij de heer H. ten Klooster van de afdeling Groenbehccr, 0118- 575312 leder jaar test de brandweer de sire nes. Uit de laatste test kwam naar voren dat de huidige dekking van nel sirenestelsel voor de gemeente Middelburg niet optimaal is. Niet alle Middelburgers konden de sire ne goed horen. Daarom komen er aan de Kruising Amnestylaan/Oude Vlissingsewcg, de Havendijk, Bree- weg en de Akkerlaan in Arnemui- Jcn nieuwe sircnepalen. Een verzoek voor bijplaatsing van ;cn sirene voor de Veerse Poort en Prooyenspark is in voorbereiding. De beoogde locatie is de kruising Gecrsesweg/Prooycnsweg. Op de planning voor onderhoud van wegen en riolen van 2002 ko men de Boudaenlaan en de Noordsingel (vanaf de Noordweg tot de Parklaan) voor. Voor deze straten zijn plannen op gesteld voor het vernieuwen van de iolcring en herbestrating van de araten. De medewerkers van de af deling Eigcndomsbeheer en Groen- lehecr geven tijdens onderstaande bijeenkomsten graag een toelich- ing op de plannen. Boudaenlaan: maandag 11 febru- tri, 16.30 uur, wijkgebouw "Van Gittërshof' aan de Van Cittersstraat e Sint Laurens. Noordsingel: dinsdag 12 februari, 16.30 uur, kantine Dienst Stadsbc- iccr aan de Vlissingsestraat 21 (in gang Stadsschuurzijde) te Middel burg. "Tafeltje Dekje" is een activiteit van de U.V.V. voor ouderen, ge handicapten en diegenen, die (lijdelijk) zelf niet voor een warme maaltijd kunnen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maandag tussen 8.45 en 9.30 uur worden besteld. U kunt hiervoor bellen met nummer 0118-638570. Hel bezorgen ge beurt ook op deze dag. Menu vanaf maandag 11 februari tol en met zondag 7 februari 2002. Maandag Varkensvlees in fijne saus met stukjes appel, rode kool en aardappelpuree Dinsdag Dunne plakken rundvlees, spi nazie en aardappelen Woensdag Witlofschotel met stukjes ham en aardappelpuree Donderdag Kippenpoot met gemengde groente en aardappelpuree Vrijdag Visfilet in kruidensaus met worst en aardappelen Zaterdag Indische rijsttafel Zondag Wal de pot schaft Op woensdag 29 mei is het weer feest op straat. Dan wordt de jaarlijkse Nationale Straat speeldag gehouden. Op de Straatspeeldag sluiten ouders in het hele land straten af voor het verkeer, zodat hun kinderen er tenminste één keer per jaar veilig buiten kun nen spelen. De Nationale Straatspeeldag is een initiatief van de Verenigde Ver- keers Veiligheidsorganisatie 3VO. 3VO zet zich in voor veilig, kindvriende lijk verkeer en wil de bewegingsvrijheid van kinderen in de woonomge ving vergroten. In veel buurten is het al lang niet meer vanzelfsprekend dat kinderen zelfstandig buiten spelen of alleen naar school of bibliotheek gaan. Veel ouders vinden het verkeer zo'n bedreiging dat zij hun kinderen niet zon der toezicht naar buiten laten gaan. Zo missen kinderen belangrijke er varingen. Op den duur kan dit leiden tot achterstanden in hun ontwikke lingen. Gelukkig kan het ook anders. Straten en buurten kunnen veiliger worden door snelheidsremmers en goede oversteekvoorzieningen. En het parkeren kan zo worden geregeld dat er meer speelmogclijkheden ontstaan. Kinderen krijgen dan weer de ruimte om lekker buiten te spelen. Kindvriendelijk verkeer Op de Nationale Straatspeeldag van 3VO gaan meer dan 2000 stralen een och tend of middag dicht voor het verkeer. Voor veel kinderen is dat een unieke erva ring: voor één keer krijgen zijn alle ruimte om midden op straat te spelen. Maar behalve een grandioos feest is de Straatspeeldag vooral ook een actiedag voor veilig, kindvriendelijk verkeer. Op de Straatspeeldag nodigen de deelnemende groepen een vertegenwoordiger van de gemeente uit om zich persoonlijk van de problemen op de hoogte te stellen. Uiteindelijk doel is dat de buurt zo veilig wordt dat kinderen er elke dag buiten kunnen spelen. In het hele land doen naar verwachting 1500 buurtgroepen en scholen aan de Straatspceldag mee. De Straatspeeldag helpt om buurten veiliger te maken. Uit onderzoek blijkt dal de Straatspeel dag helpt om overleg tussen bewoners en gemeente op gang te brengen. Voor gemeenten is de dag ook een stimulans om de verkeersveiligheid in de buurt te verbeteren. Bijvoorbeeld door de aanleg van veilige oversteekplaatsen of verkeersdrempels. Meedoen Ouders, scholen en buurtgroepen die vinden dat het verkeer in hun buurt kindvriende lijker moet worden en daar op een leuke manier mee aan de slag willen, kunnen meedoen aan de Nationale Straalspeeldag van 3VO. Deelnemers ontvangen een uitgebreid Straatspeeldagpakket met een duidelijke handleiding en suggesties voor straatspelletjcs en andere activiteiten. Speciaal voor groepen die voor het eerst aan de Straatspceldag meenemen, organi seert 3VO in april informatiebijeenkomsten. Deelnemers kunnen zich aanmelden of informatie aanvragen door even te bellen naar het secretariaat van de Nationale Straatspceldag: (035) 5248800. Faxen kan ook: (035) 5248899. Informatie is ook te vinden op onze internetsites: www.stBaatspceldag .nl en www.3VO.nl Vergunningverlening en straatafzetting Voor het tijdelijk afsluiten en gebruiken van een straat of straalge- deelle voor de straatspeeldag is op grond van de Algemene Plaatselij ke Verordening Middelburg vergunning nodig van burgemeester en wethouders. Zo'n vergunning moet tijdig van tevoren worden aange vraagd. Er moet immers vooraf bekeken worden of afsluiting voor het ver keer en gebruik van de betreffende straat mogelijk is. Dat hangt onder andere af van de verkeersstromen in die straal en in omliggende straten. Zogenaamde hoofdwegen voor doorgaand verkeer en busroutcs kunnen niet worden afgesloten. Verder moet de straat of het straatgedcelte omwille van de veiligheid van zowel de deelnemers aan de Straatspeeldag als van het overige verkeer, goed worden afgezet. Dus met de juiste hekwerken en bebording. Om de vergunningverlening en straatafzetting te regelen moet dus tijdig, dat wil zeggen vóór I april 2002, een schriftelijk aanvraag worden ingediend. Voor een aanvraagformulier en voor in formatie kan contact worden opgenomen met de heer P. Maas van de dienst Stadsbeheer, tele foonnummer 675305. Postadres van de dienst Stadsbeheer is Postbus 680, 4330 AR Middel burg, en e-mailadres is stadsbeheer@middclburg.nl. ^e<?fsveilighetè0^ Op het nieuwe terrein van het Asielzoekerscentrum (AZC) Mid delburg is, sinds december 2001, de school 'De Rotonde' gevestigd. Leerlingen van deze school zijn Alleenstaande Minderjarige Asielzoekers. Zij zijn jongeren die gevlucht zijn uit het land van herkomst, zonder hun ouders. De AMA's wonen in het Opvang- en onderzoekscentrum (OC) van het COA, dat zich eveneens op ter rein van het AZC bevindt. Voor december jongstleden zat de zo genaamde AMA-school in de ou de Berghuyskazerne. De Rotonde is een afdeling van 'Het Molenwater', die is opgericht voor voorgezet onderwijs voor vijftien- tol negentienjarige vluchtelingen (die dus al een status hebben in Ne derlanden Zeeland, boven de Wes- terschelde. Dit is een gezamenlijk initiatief van de Christelijk Scholen gemeenschap Walcheren en de Ne- halennia Stedelijke Scholengemeen schap te Middelburg. De afdeling 'De Rotonde' is speciaal voor de jongeren die nog maar net in Neder land zijn aangekomen en zich nog in de beginfase van hun asielprocedure bevinden. Wisselingen vinden veelvuldig plaats op deze school. De verblijfs duur van leerlingen is ongeveer drie maanden. Daarna stromen zij door naar ander onderwijs, of moeten zij vertrekken. Naast deze snelle uit stroom kunnen zich iedere week weer nieuwkomers melden. Momen teel lelt de school tussen de 85 en 100 leerlingen, van ongeveer 20 na tionaliteiten. De meest voorkomende landen van herkomst zijn Siera Leo ne en Angola. Inmiddels zijn onge veer 440 leerlingen 'De Rotonde'ge passeerd. Aankomst Nadat leerlingen in het OC aangeko men zijn. wordt in de eerste week een intake gedaan en een medisch dossier aangelegd. Ook vindt een tu- berculosconderzoek plaats. Geduren de deze periode worden de leerlin gen niet lot de school toegelaten. Tij dens deze eerste week wordt het in schrijfformulier voor de school inge vuld en eventuele onderwijskaarten en andere bescheiden gereed ge maakt door medewerkers van het AMA-team binnen het centrum. Ver- Deze vakken worden zo praktisch mogelijk ingevuld, waarbij veel aan dacht wordt besteed aan sociale en schoolse vaardigheden". Bij het vak drama: AMA 's beelden vrolijkheid uit. der krijgen zij het schoolpakket. be slaande uit een balpen, een potlood een gom, een liniaal een ringband met vulling en sportkleding. Dit schoolpakket verstrekt het asielzoe kerscentrum. Naar school Nadat de inschrijfformulieren ingele verd zijn bij de opleidingscoördinator van 'De Rotonde' worden de leerlin gen op school uitgenodigd voor een aifabetiseringsintake, een bezichtiging van de school, een kennismaking met de docenten en krijgen het lesrooster. Vervolgens worden zij geplaatst in de startgroep van de afdeling. Hier blij ven zij normaal gesproken twee we ken. Tijdens deze weken bepaalt de coördinator NT2 (Nederlands) in sa menwerking met de docenten in wel ke niveaugroep de leerling geplaatst wordt. Nederlandse taal Er zijn op 'De Rotonde' zes groepen. Groep één is de startgroep. In groep twee zijn de analfabeten of anders-al fabeten (mensen die een ander schrift kennen, maar niet ons alfabet) ge plaatst. Groep drie tot en met zes zijn vervolggroepen, stijgend qua niveau. In groep zes spreken de kinderen be hoorlijk Nederlands en zijn ze bezig met de Nederlandse grammatica. De leerlingen uit alle groepen krijgen veertien uren Nederlandse les-in de week. Vanaf de eerste dag is de voertaal op school alléén Nederlands. Voor wie nog geen woord Nederlands spreekt, wordt de zogenaamde TPR methode toegepast. Dit houdt in dat de Neder landse woorden op een beeldende manier duidelijk gemaakt worden. De docent zegt bijvoorbeeld 'ik ga slaan', terwijl zij gaat staan. Al doen de wordt de woordenschat steeds ver der uitgebreid. Praktische vakken Andere vakken die de AMA's krijgen zijn maatschappijoriëntatie, drama. handvaardigheid, menskunde, reke nen en verzorging. Deze vakken wor den zo praktisch mogelijk ingevuld, waarbij veel aandacht wordt besteed aan sociale en schoolse vaardigheden. Dit legt een basis voor jongeren die in Nederland een toekomst gaan op bouwen en voor jongeren die terug moeten naar het land van herkomst. Vaak ontwikkelen docenten zelf les stof om deze zo goed mogelijk bij de leerling te laten aansluiten. De doel stelling van de Rotonde is gericht op het zo zelfredzaam mogelijk maken van de AMA's in een korte periode. Leerlingen zijn de hele week bezig op school en draaien, evenals op an dere scholen 26 lesuren. Als het no dig is krijgen zij daarnaast huiswerk mee naar "huis". Bovendien komen er regelmatig leerlingen zelf om extra werk vragen. Motivatie groot De acht docenten die op de school werkzaam zijn, hebben allemaal de Nederlandse nationaliteit. Volgens de opleidingscoördinator van 'De Ro tonde'. dhr. D. de Graaff, is het van wege de vele wisselingen en de va riatie van nationaliteiten, noodzake lijk voor docenten om flexibel te zijn, te kunnen improviseren en anti ciperen. "Het is op een school als dit belangrijk om als team te opereren", vindt hij. "Intervisie is hier vanzelf sprekend". Docenten zijn erg gemoti veerd. Dhr. de Graaff heeft al jaren in het onderwijs gewerkt. "Deze school is een uitdaging omdat 'het toch an ders' is. Er heerst op 'De Rotonde' een goede sfeer, zowel bij leerlingen als docenten. Deze leerlingen zijn zeer gemotiveerd en duidelijk bezig met hel opbouwen van een toekomst. De school is klein. Daardoor hebben de jongeren en de docenten veel con tact en is de communicatie onderling erg open. Sommige kinderen hebben het zo naar hun zin dat ze helemaal geen vakantie willen. In de vakantie slaat de verveling namelijk toe." Afgelopen zondag waren de heer en mevrouw An- schiitz. 60 jaar getrouwd. Burgemeester Schouwe- naar ging op bezoek om hen te feliciteren. (foto: Frank Viergever) (rectificatie 31-1-2002) De nieuwe tak van de Kunst- Cultuurroute fotografie was vo rig jaar een enorm succes. Daar om is besloten dit evenement in 2002 te herhalen! In 2001 werden twaalf gevorderde amateurfotografen uitgekozen die een reeks van exposities verzorg den die, op verschillende locaties, door vele belangstellenden werden bekeken. In een enkel geval was er zelfs sprake van collectieve exposi ties zoals bijvoorbeeld in de Koor kerk en Het Hotje die er uitspron gen door het aantal bezoekers en de positieve reacties. Opvallend in dit jaar was het grote aantal vrouwelij ke deelnemers en dat er, vreemd ge noeg, zeer weinig jonge deelnemers waren hoewel dit toch een soort springplank kan zijn naar succes. De datum van de exposities in 2002 is zondag 1 december. Tien fotografen of gevorderde amateurs kunnen hun werk dan ex poseren bij een van de deelnemen de galerietjes of winkels. Hoewel het elke fotograaf (zowel creatief of registrerend) vrij staat werk in te leveren naar eigen keuze is er ditmaal ook gekozen voor een bepaald thema en wel: De Zeeuwse kust. Het is de bedoeling dat elke deelnemende kunstenaar hierop, in drie beelden, zijn/haar visie geeft. De dertig foto's zullen dan op een aparte locatie worden geëxposeerd. Omdat de digitale fotografie niet langer in de kinderschoenen slaat en de meeste fotografen hiertoe zijn overgegaan, zal het duidelijk zijn dat ook aan deze tak gedacht wordt. Het is immers niet langer nodig af hankelijk te zijn van een afwerk- centrale die meestal toch niet aan de hoge eisen van de individualist voldoet. Dal is natuurlijk logisch omdat elke fotograaf zijn eigen vi sie heeft. Nu is het eindelijk moge lijk datgene te maken wat daad werkelijk voor ogen stond. Uiter aard is het voor elke fotograaf, be roeps of amateur, een wensdroom om eens in een "eigen"galerie te kunnen exposeren, welnu: Die kans wordt hier geboden! Ook nu weer kunnen gegadigden zich opgeven bij de thematrekker van de route de Middelburgse foto graaf Johan Sinke. Tel/fax: 0118- 626287 ofjsav@hetnet.nl. Hij was tevens jarenlang beheer der van de galerie van Delta Nuts bedrijven en zal, evenals vorig jaar, de deelnemers begeleiden en zijn kennis en ervaring in dienst stellen waarna de uiteindelijke keuze ge maakt wordt. De baggerwerkzaamheden in de Middelburgse Binnengracht hebben vertraging opgelopen. Ten eerste werkte het zogenaamde plaatsbepalingssystecm niet opti maal. De baggerkranen kunnen namelijk niet zomaar een stuk grond afgraven. Omdat de klei grond zo zacht is, is het ook erg moeilijk om te bepalen hoe diep de kraan mag gaan. Daarom is een heel nauwkeurig systeem ontwik keld. Dit systeem geeft precies aan hoe ver de kraan de grond in kan gaan op enkele centimeters nauwkeurig. Het systeem werkte echter niet optimaal en is daarom nogmaals aangepast. Ten tweede is half januari bij een controlebemonstcring van de spe cie een kleine hoeveelheid asbest in de vorm van microscopisch kleine vezels gevonden. Zorvuldigheid Omdat asbest bekend staal als een stof die gezondheidsrisico's met zich meebrengt, moeten we er zorgvuldig mee omgaan. Wanneer asbest nat is, kunnen de vezels niet zomaar in de lucht terechtko men. De eventuele kans op bloot stelling aan vrijkomende asbestve zels is dus zeer klein voor de om wonenden. Er zijn direct nieuwe monsters genomen en er is een uitgebreider onderzoek naar even tuele asbest in de baggerspecie uitgevoerd. In de tussentijd is geen specie afgevoerd. De resulta ten van hel uitgevoerde onderzoek zijn besproken met diverse des kundigen en betrokken partijen. Maatregelen Hel waterschap bekijkt zeer zorg vuldig welke maatregelen geno men moeten worden om risico's nog verder te verkleinen. Dit geldt in de eerste plaats voor de mensen die dagelijks op het werk aanwe zig zijn en met de baggerspecie werken, maar ook voor omwonen den. Omdat er toch met verontrei nigde baggerspecie wordt gewerkt, waren er ook al zonder het asbest- probleem te kennen van begin af aan al maatregelen genomen om zo zorgvuldig mogelijk te werken. Vrachtwagens die de laad- en los plaats zullen verlaten, worden aan de buitenkant schoongemaakt en de baggerspecie komt in vloeistof dichte bakken met kleppen aan de bovenkant. Er vindt nog overleg plaats met betrokken partijen en de arbeidsinspectie. Het kan zijn dat op het moment van het verschijnen van dit artikel al meer bekend is over de te nemen maatregelen. Wilt u meer weten over de stand van zaken dan kunt u bellen met Danielle Laing, voorlichter van waterschap Zeeuwse Eilanden, te lefoon (0113)241368. Met specifieke vragen over ge zondheidsrisico's kunt u terecht bij het Provinciaal Bureau medi sche milieukunde, telefoon (076)5282238. Op 6 maart aanstaande worden er weer gemeenteraadsverkiezin gen gehouden. Als u op die dag naar de stembus gaat, bepaalt u samen met andere kiezers welke politieke partijen straks mogen plaatsnemen in de raadzaal van het gemeentehuis. Maar op welke partij moet u stemmen?? Via www.stemwijzer.nl kunt er achter komen welke partij bij u past. De stemwijzer is een politieke voorkeurstest via de computer, ge baseerd op de voornemens, de wen sen van politieke partijen voor de komende vier jaar. De stemwijzer bestaat uil 20 tot 25 stellingen, ver deeld over vijf tot zes belangrijke verkiezingsthema's. Door aan te ge ven of u het 'eens' of 'oneens' bent met een bepaalde stelling, dan wel dat u neutraal tegenover de stelling staat of geen mening daarover heeft, komt u bij de partij uit die het dichtst bij uw voorkeur staat. Aan het einde van de test kan hel eigen 'stemgedrag' worden vergele ken met dat van de politieke partij en. Op een eenvoudige, speelse ma nier bent u met de stemwijzer ver zekerd van een grondig inhoudelijk advies. Thuis geen internetaansluiting? Geen probleem! De afdeling Com municatie aan de Stadhuisstraal 2 heeft een internetzuil staan. Van de ze zuil mag u gratis gebruik maken om de stemwijzer in te vullen. De internetsite is vanaf volgende week operationeel. Op maandag 28 januari was het dan zover: het le exemplaar van de KPB krant werd uitgereikt aan wethouder van Dijk-Sturm. Voor deze feestelijke gelegenheid waren de jonge journalisten, ouders en medewerkers naar het gebouw van de PZC gekomen; een toepasse lijke plek voor het uitbrengen van een krant, niet waar? De KPB krant werd gedrukt door drukkerij Arduin en zij kregen ook de eer om de krant aan de wethouder te overhandigen. Daarna sneed de wethouder een taart aan in de vorm van een perskaart en werd er gezellig nagepraat. De kinderen hebben 12 weken ge werkt aan de krant. Deze is gevuld met artikelen over onderwerpen die ze belangrijk vonden in hun omge ving, zoals de bouw van de nieuwe Unilocatie, de gevaarlijke verkeers situatie op de Spinhuisweg, de stroomcontaincr op het speclplekjc in Veldzicht, die bekleedt is met scherpe steentjes. Tevens hielden de kinderen interviews met de politie over de gevaren van vuurwerk en vroegen ze hun klasgenoten naar wat zij onveilige situaties in de we reld vonden. Ook maakten ze foto's en tekeningetjes bij de artikelen. Be halve dal de krant er aantrekkelijk uitziet, is het de bedoeling van de kinderen dat er ook iels gedaan wordt aan hun bevindingen over on veilige situaties in hun wijk Middel- Joan van Dijk neemt de krant in ontvangst (foto.Frank Viergever) burg-Zuid. De aanwezige ambtenaar van de gemeente en wethouder van Dijk-Sturm beloofden om de wen sen en mening van de kinderen te gaan bekijken. Zij vroegen de kinde ren om actief bezig te blijven met het onderzoeken van hun buurt en om hun mening daarover te laten ho ren aan de mensen die hier iets aan kunnen doen. Redenen genoeg om door te gaan met het KinderPcrsBuro! Maandag 18 febaiari willen we starten met een nieuwe groep kinderen. Belangstel lenden kunnen de KPB krant opha len bij de 'gemeentelijkemafdeling communicatie of bij de Brede School. Informatie over de overige activiteiten en de nieuwe workshops die starten na de vooijaarsvakantie staan vermeld in de nieuwsbrief van de Brede School. Voor inlichtingen en inschrijvingen: kantoor Brede School Middelburg-Zuid, Keurhove 3. telefoon 61 67 60. Eind februari verzendt de sectie belastingen de gemeentelijke ge combineerde aanslag 2002. Even als vorig jaar is het voor particu lieren mogelijk om de gemeente lijke belastingen in acht termij nen te betalen. Dit is alleen mogelijk indien u de gemeente machtigt om het te beta len bedrag van de aanslag in acht gelijke termijnen af te boeken van uw bank- of girorekening. Machti ging is alleen mogelijk voor de aan slagen waarvan het totaalbedrag van de aanslag niet meer bedraagt dan €1.600. Als u besluit de gemeente te mach tigen dient u zo spoedig mogelijk, uiterlijk 20 februari 2002, een groe ne machtigingskaart in te vullen. Deze kunt u afhalen bij de sectie belastingen, Lange Noordstraat 16. U kunt ook gebruikmaken van on derstaande bon. Als u deze instuurt naar de sectie belastingen. Lange Noordstraat 16. 4331 CB Middelburg, krijgt u een groene machtigingskaart toege stuurd. N.B. Als u vorig jaar al gekozen heeft voor automatische incasso, hoeft u niet opnieuw een machti ging in te dienen. De gemeente is dan reeds gemachtigd voor de in ning van de aanslag. De eerste vervaldag van de automa tische incasso ligt één maand na de dagtekening van de aanslag, dus 31 maart 2002. De tweede vervaldag is 30 april, enzovoort. Voor informatie over automatische incasso en bet alingen kunt u contact opnemen met één van onze medewerkers, lel. 0118-675478 en 675473. Ik wil gebruik maken van de automatische incasso van de gecombineerde gemeentelijke aanslag 2002 en ontvang daarom een groene machtigingskaart. Ik heb vorig jaar niet gekozen voor de automatische incasso. Naam: Geboortedatum: Adres: Postcode/Woonplaats: V

de Faam | 2002 | | pagina 3