Inloopavonden Zone-60 en verkeersmaatregelen Betalingsregeling door middel van automatische incasso «sf* a¥ Welkom op de Praat- Se vraag- avonden! in de regio BOUWMAN PROFILE VAN DEN driest b. v. REPRESENTATIEVE VERKOOPMEDEWERKER (M/V) WbhService Binnenkort aanslag waterschapsbelastingen Ruim tachtig kandidaten: keus genoeg! Medewerker Beheer m/v Medewerkers Huishoudelijke dienst m/v Medewerkers Horeca m/v Medewerkers Keuken m/v| VAH BON De stand van zaken in waterschap Zeeuwse Eilanden Waterschap Zeeuwse Eilanden OPLEIDING ONDERNEMEN te KAPELLE-BIEZELINGE CADEAU WONEN We zoeken zowel vaste krachten als vakantie/weekeinde personeel BOUWMAN CADEAU B.V. min. 30 uur van maart t/m oktober (bediening) HOF, DOMBURG, PROFILE - VAN DEN DRIEST bv rerwrar Pools-Duitse werknemers. AB Service Zeeland BV ONDERHOUDSMONTEUR Stichting Welzijn Ouderen Middelburg VRIJWILLIGERS 16 FAAM/VLISSINGER Woensdag 30 januari 2002 aterstand Komend weekend krijgt u de jaarlijkse combi-belasting van het waterschap in de bus. Het gaat om de aanslagen ver ontreinigingsheffing en Ingezetenenom- slag. Waarom u die betaalt en wat er met dat geld gebeurt, kunt u lezen in de bijsluiter. Daarin staat ook hoe u kunt betalen, hoe u bezwaar kunt maken en hoe u om kwijtschelding kunt verzoe ken. Betalingsregeling Bij de aanslag zijn twee acceptgirokaarten gevoegd waarmee u het totaalbedrag in twee keer kunt betalen: in maart en in mei. Wilt u uw betaling nog meer sprei den, dan kan dat door het totaalbedrag in - ten hoogste - zes termijnen via automa tische incasso te betalen. In de periode Foto's Rudy Visser, van 31 maart tot en met 31 augustus wordt in dat geval dan maandelijks een vast bedrag van uw rekening afgeschre ven. Het waterschap hanteert een onder grens van 16,per termijn. Deze be talingsregeling is simpel aan te vragen door te bellen met het waterschap: (0113)241 110. Kwijtschelding Het waterschap heeft dit jaar de kwijt scheldingsnorm verhoogd van 97% naar 100%. Als u denkt voor kwijtschelding van zowel de gemeentelijke als de water schapsbelastingen in aanmerking te komen, hoeft u daarvoor maar één formu lier aan te vragen. Het ingevulde formulier stuurt u vervolgens naar het waterschap of de gemeente. Nieuw in 2002 Wanneer u in 2002, omgerekend op basis van de 100% norm. volgens de gemeente en het waterschap voor volledige kwijt schelding in aanmerking komt en uw omstandigheden ten opzichte van vorig jaar niet of nauwelijks zijn gewijzigd hoeft u geen uitgebreid formulier meer In te vullen, maar kunt u volstaan met het invullen van een verkort aanvraagformu lier. Dit formulier is of wordt u automa tisch door het waterschap toegezonden. Indien u hiervoor niet in aanmerking komt en u vorig jaar (gedeeltelijke) kwijtschei ding heeft ontvangen krijgt u automatisch het gewone verzoekformulier toege stuurd. Voor vragen over kwijtschelding kunt u bellen met het waterschap: (0113)241294 of (01 13)241224. Waterschap Zeeuwse Eilanden gaat een groot deel van de polderwegen inrichten als Zone-60 gebied. Dit betekent dat de maximumsnelheid in die gebieden daalt van tachtig naar zestig kilometer per uur. Deze maatregel wordt soms ondersteund door aanvullende maatregelen zoals de aanleg van plateaus of het aanbrengen van randmarkering op het wegdek. Meepraten Het waterschap wil graag van bewoners, agrariërs, ondernemers en vele andere belanghebbenden weten wat zij van de plannen voor Zone-60 vinden. Tijdens die inloopavonden kunnen belangheb benden hun stem laten horen. De komende maanden staat wederom een aantal avonden op het programma. Medewerkers van het waterschap zijn aanwezig om een uitleg te geven over de plannen en vragen te beantwoorden. Uiteraard kunt u ook uw mening geven. De avonden Donderdag 7 februari, inloopavond van 19.30 tot 21.00 uur over het inrichten Vorige week hebben zich 82 kandidaten gemeld als gegadigde voor de 35 zetels in het bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden. Op woensdag 6 maart kunt u, gelijk met uw gang naar de stembus van de gemeente, uit die kandidaten uw ver tegenwoordiger aanwijzen. Wie die kandi daten zijn en - vooral - waar zij voor staan wordt duidelijk gemaakt in de twee de Verkiezingskrant van het waterschap die in de week van 18 februari bij u bezorgd zal worden. Duurt u dat te lang. dan kunt u vanaf I 1 februari op www.wze.nl/verkiezingen bekijken wie de kandidaten zijn. Op deze site geven de kandidaten op hun eigen pagina een mening over het voorkomen van water overlast, het groenbeheer langs de water schapswegen, verkeersveiligheid en onze veiligheid door dijken en duinen. In de Verkiezingskrant kunt ook lezen hoe de waterschapsverkiezingen in het werk gaan, want dat is anders dan de politieke verkiezingen voor bijvoorbeeld de gemeenteraad. Het is wel een beetje inge wikkeld, maar uw inspanning om tot een bewuste keus te komen is belangrijk. Uw stem over het water wordt gehoord! van het gebied tussen Domburg, Grijpskerke, Serooskerke en Oostkapelle als Zone-60. dorpshuis Amicitia. Agathastraat 1 in Aagtekerke. Donderdag 14 maart, informatieavond over Zone-60 in het gebied tussen Yerseke. de A58 en het Schelde- Rijnkanaal (inventariseren van knelpun ten). dorpshuis Apeldoorn, 2'e Vlietweg 9 in Oostdijk. Aanvang: 19.30 uur. Woensdag 27 maart, informatieavond over Zone-60 in het gebied tussen Yerseke, de A58 en het Schelde- Rijnkanaal (inventariseren van maatrege len), dorpshuis Apeldoorn, 2e Vlietweg 9 in Oostdijk. Aanvang: 19.30 uur. Woensdag 3 april, inloopavond van 19.30 tot 21.00 uur over het inrichten van het gebied tussen Koudekerke, In de laatste weken van februari en in de eerste week van maart organiseert het waterschap verspreid over het gebied vier zogeheten praat- en vraagavonden. ledereen is hier welkom öm te horen wat het waterschap bij u in de buurt aan het doen is en daar van plan is. Tot dit jaar heetten deze avonden 'districtsbijeenkom sten'. Uiteraard zal op de Praat- S, vraag avonden vooral ook aandacht worden besteed aan de Waterschapsverkiezingen van 6 maart. Dijkgraaf Gosseiaar zal vertel len dat uw stem over het water wel dege lijk wordt gehoord. De avonden zijn ech ter vooral bedoeld om u de gelegenheid te geven vragen over het waterschaps- werk te stellen, We horen graag uw mening en suggesties! Dit zijn de Praat- vraagavonden (aan vang: 19.30 uur): Tholen/Sint Philipsland: donderdag 21 februari in De Meulviiet te Tholen; Schouwen-Duiveland; maandag 25 febru ari in Multifunctioneel Centrum te Zierikzee; Zuid-Beveland: donderdag 28 februari in Motel Goes: Walcheren/Noord-Beveland: maandag 4 maart in de Stadsschouwburg te Middelburg. Dishoek, Zoutelande en Biggekerke als Zone-60, dorpshuis van Biggekerke, Schuitvlotstraat 8. Woensdag 10 april, inloopavond van 19.30 tot 21.00 uur over het noordelijk deel van Walcheren als Zone-60, dorps huis Vrouwenpolder, Dorpsdijk 38. Informatieavonden verkeers maatregelen Donderdag 14 februari, informatie avond de herinrichting van de weg tus sen Dishoek en Westduin, dorpshuis van Biggekerke, Schuitvlotstraat 8. Aanvang: 19.30 uur. Dinsdag 12 maart, inloopavond van 19.00 tot 21.00 uur over fietspad langs de Monsterweg nabij Borssele, dorpshuis van Borssele. Meer weten? Voor meer informatie: Sandra Minneboo, e-mail zone60@wze.nl of tel. (01 13)241422. Waterstand is de Informatie rubriek van waterschap Zeeuwse Eilanden. Elke maand kunt u deze rubriek in dit blad vinden. Voor vragen over de beschreven onder werpen kunt u terecht bij afdeling Communicatie: René van Broekhoven (0113-241209) of Sandra Minneboo (0113-241422). E-mail: communicatie@wze.nl Hoofdkantoor Postbus 114, 4460 AC Goes Piet Heinstraat 77, 4461 GL Goes Telefoon (0113)241000 Telefax (01 13)227528 Internetadres www.wze.nl IMKO MIDDENSTANDSAVONDSCHOOL KAPELLE Schrijf nu in voor de cursus: (STARTEND ONDERNEMER) Aanvang: 4 februari a.s. (examen juni 2002) Informatie en inschrijving: A. Eversdijk, Van der Biltlaan 25, 4421 BB Kapelle Tel. 0113-342209 of 0182-559011 Bouwman is een jonge groeiende groep winkels, verspreid over Zeeland. Voor onze vestigingen aan de kust, Zoutelande en Domburg, waar wij o.a. cadeauartikelen, speelgoed en vrijetijdskleding verkopen zoeken wij nieuwe enthousiaste mensen om onze teams te versterken. 100% motivatie, de bereidheid om in de weekeinden en zon/feestdagen te werken en het beheersen van de Duitse taal is een absolute must. Naar onze vestiging Domburg is vanuit Middelburg 7 dagen per week vervoer geregeld. Geïntereseerd? Stuur je sollicitatie met c.v. voor 15 februari en vermeld welk filiaal, naar: T.a.v. Michel van Dis Ooststraat 1 4357 BE Domburg Vakantiepark (Buiten)Hof Domburg - onderdeel van Roompot Zeeland Vakanties - is een 5-sterren-vakantiepark met o.a. luxe bungalows/villa's, toeristenplaatsen en vakantietenten en heeft faciliteiten zoals een subtropisch zwemparadijs, kuur beautycentrum, bowling-, squash-, tennisbanen en een activiteitenhonk. Voor het komende seizoen zijn we op zoek naar de volgende medewerkers: Wat vragen wip Gasrvriendelijkheid. Stressbestendigheid. Beheersing van de Duitse taal (n.v.t. medewerkers keuken). Bereidheid om in het weekend en 's avonds te werken. Ben je geïnteresseerd in één van bovenstaande fiincties? Schrijf of mail naar: Vakantiepark (Buiten)Hof Domburg t.a.v. Willy Huybregtse Schelpweg 7, 4357 RJD Domburg. E-mail: huybregtse.w@hofdomburg.nl DE FIETSSPECIALIST Zusterstraat 24 4331 KK Middelburg tel. 0118-612410, fax 0118-633757 is een moderne gespecialiseerde fietsenwinkel met een eigen reparatieafde ling, verkoop van fietskleding, onderdelen en fietsaccessoires. Een fietswasstraat en DE FIETSENKELDER (een verkoopafdeling voor ge bruikte fietsen). Ter uitbreiding van ons verkoopteam, zijn wij op zoek naar een Ons idee gaat uit naar iemand met: verkoopervarjng nette omgangsvormen interesse in en met fietsen technisch en administratief inzicht leeftijd 18-28 jaar havo-mbo niveau Op dit moment zitten wij nog midden in de verbouwingswerkzaamheden (van 23 jan. t/m 31 jan.) van onze winkel, en daarom verzoeken wij graag uw schriftelijke sollicitaties (of per fax) toe te zenden binnen 8 dagen, t.a.v. J. van den Driest, Zusterstraat 24, 4331 KK Middelburg. Dnjmangaimam AB Service Zeeland BV voor het plaatsen van Gespecialiseerd in: Productiewerk Inpak- en sorteerwerk Eigen werving en selectie staan garant voor: Betrouwbaarheid Motivatie Huisvesting en vervoer kunnen door ons worden ver zorgd. AB Service is aangesloten bij de Algemene Bond Uit zendondernemingen ABU. Ter vrijwaring van de Wet Ke tenaansprakelijkheid werken wij met een verklaring van de Stichting Financiële Toetsing. Cereshof 4, 4463 XH Goes, Postbus 46, 4460 BA Goes Telefoon 0113-233666 fax 0113-233380 e-mail: abservice@zeelandnet.nl Koel- en Vriesveem Vlissingén bv (Cold Store Flushing) is een dienstverlenend be drijf op het gebied van opslag, expeditie van koel- en vriesgoederen. Het bedrijf heeft santen met gelieerde ondernemingen te Rotterdam en Beneden-Leeuwen (Cld.) een belangrijke positie op het gebied van importbehandeling, op-/overslag en trans port van diverse soorten bevroren en gekoelde overzeese producten. O.a. wordt een belangrijk gedeelte van de Europese import van vruchtensappen en -concentraten afgewikkeld, afkomstig uit diverse landen in Noord-, Midden- en Zuid-Amerikaj het Verre Oosten, het Middellandse Zeegebied etc. Van Bon is een zeer flexibele organisatie waar in kleine, zeer goed gemotiveerde teams wordt gewerkt. Hel kwaliteitsniveau van de dienstverlening wordt in de gehe le wereld als zeer hoog ervaren. Mede dankzij deze reputatie is het bedrijf, veelal op exclusiviteitsbasis, werkzaam voor marktleiders in hun sector. Voor de vestiging in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een (40 uur/week) die bereid is een opleiding te volgen met betrekking tot koeltechniek. Functie-inhoud: samen met drie collega's verantwoordelijk voor alle technische aspecten binnen het bedrijf, o.a.: - onderhoud van de productie-installatie - temperatuurinstelling en -registratie - onderhoud koelinstallaties, heftrucks en gebouwen Funetie-eisen: - opleiding MTS Elektrotechniek of een gelijkwaardige opleiding - kennis van of ervaring met lastechnieken is een pre - STEK-diploma strekt tot aanbeveling - flexibiliteit m.b.t. werk en werktijden - geen bezwaar tegen het verrichten van storingswerkzaamheden op zon- en feestdagen - accuratesse - ruime mate van zelfstandigheid - woonachtig in de directe omgeving Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dc heer P. Moen, vesti gingsmanager. tel. (0118) 460922. Uw schriftelijke reactie, voorzien van uw C.V.. kunt u binnen 10 dagen sturen naar ons hoofdkantoor: Koel- en Vriesveem Vlissingén bv t.a.v. Afd. Personeelszaken Mw. A. Schiks Zandstraat 141 6658 CS Beneden-Leeuwen Ook kunt u per e-mail reageren: pz@vanbon.nl of een kijkje nemen op onze website: www.vanbon.nl Vestigingsadres: Denemarkenweg 20,4389 PE Vlissingen-Oost. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. MET SPOED GEVRAAGD: voor de bezorging van warme maaltijden in de wijken Zuid, Dauwendaele en Klarenbeek. Bezorging per eigen auto, tussen de middag, lx per week. Inlichtingen en opgave bij: Janke Bak, tel.nr. «118-627537 -17 voor de bezorging van ochtendbladen zoeken wij bezorg(st)ers in VLISSINGEN-WESTERZICHT Verdiensten: €135,00 per 4 weken plus vele extra's, w.o. 8x per jaar 34,00 bonus. MEER WETEN? BEL: 0118-463888 OF 0113-282179

de Faam | 2002 | | pagina 15