ziet F Tijdens de lange reis naar 't slachthuis al op sterven na dood! ettïïïlpe lijdensweg van slachtpaarden Glerum BEDRIJFSWAGENMONTEUR KANKERBESTRIIDING Van de basisschool naar het Dag- en deeltijdopleidingen en Cursusonderwijs BEZORG(ST)ERS Interesse? Montagemonteur Airconditioning en Elektrotechniek Leuk werk wanneer u dat wilt G. Bosman Zn Nisse B.V. Erik Toren I NEDERLANDSE Ben je avontuurlijk, sportief en in voor een uitdaging? Dan is de instroomopleiding zeker iets voor jou. De Koninklijke Landmacht heeft dit projectjaar, samen met een aantal Regionale Opleidingscentra bij jouw in de buurt opgezet name lijk, R0C Middelburg en het Baronie College te Breda. Naast een beroepsopleiding doe je veel aan militaire activiteiten, zoals een spannend bivak, abseilen, stormbaan en allerlei sporten waaronder zelfverdediging, zwemmen en conditietraining. Als je de instroomopleiding succesvol afsluit, ontvang je een MB01- Naam en voornaam Postcode Plaats diploma en een KL- certificaat. Hiermee kan je door- stromen naar het reguliere beroepsonderwijs of beroepsmilitair worden. Kies je voor de Landmacht dan krijg je bovendien het schoolgeld volledig terugbetaald. Wil je meer intormatie over het R0C en de instroomopleiding, ga dan naar de Banenwinkel Breda, Veemarktstraat 15, 076 - 522 31 11. Of kom 26 januari naar de open dag van R0C Middelburg van 10.00 uur tot 13.00 uur of het Baronie College van 10.00 uur tot 15.00 uur. Meer info? Stuur de bon in of kijk op www.landmacht.nl Geboortedatum I Diploma EEfflalNiveau Telefoon Jaar diploma gehaald/te behalen I Instroomopleiding van de Koninklijke Landmacht 12 FAAM/VLISSINGER Woensdag 16 januari 2002 Groen onderwijs. Geeft kleur aan jouw toekomst. Heb je belangstelling voor plant, dier, natuur en milieu? Leer je het liefst door te doen? Dan voel jij je zekér thuis op het Groen College Goes! GROEN COLLEGE GOES fffmf» Dierverzorging Bloemen- en tuineentrumhianche Paardcnhouderij Technisch Medewerker Recreatie Groene ruimte Veehouderij Plantenteelt (akkerbouw, fruitteelt, loonwerk, glastuinbouw) Open dagen Woensdag 2: zaterdag 21 23 januari 2002 26 januari 2002 van 14.00 - 17.00 uur én vim 19.00 - 21.00 uur vair 10.00 - 16.00 uur (iroen College Roes. Stationspark 39. 4402 DZ GOES. Tel.: 0113-272250. Fan: 0113-250710, irtfofygrocncollegegoes.nl. www.grirciicnllrgcgoes.nl Edudclta Onderwijsgroep Het Usui-systecm van natuurlijke genezing infomorgen en -avond in Kortgene op 17 januari om 9.30 en 19.30 uur. Emma Dijkhuizen - traditioneel Reiki-master lid van de Reiki-Alliance Het woord Reiki betekent Universele Levensenergie. Met Reiki kun je jezelf en anderen behandelen. Tijdens een behandeling laat iemand die een Reiki-cursus heeft gedaan universele levensenergie door zich heen stromen, via de handen, tot diens energiegebrek is opgeheven. Reiki werkt bij lichamelijke klachten, ondersteunt hij het loslaten van vastgehouden emoties en negatieve gedachtepatronen en helpt energieblokkades op te heffen. Adres: Burg. v. Cittersstraat 1, Kortgene - tel: 0113-301243 R.V.N. zoekt; Voor 't wekelijks bezorgen van folders op maandag en/of dinsdag. Aflevering aan huis. Bezorgwijk in je eigen omgeving. Bel dan 0165-578222 of schrijf naar onderstaand adres: Beider 26, 4704 RK Roosendaal. KOEL- EN KLIMAATTECHNIEK Tel. 0113-214335 fax 0113-211762. Wij zoeken op korte termijn een: Wat worden de werkzaamheden? - Het aanleggen van Airconditioning splitsystemen en bestu ringssystemen van koeltechnische installaties; Wat verwachten wij van u? - kennis van elektrotechniek; - in bezit van een stekdiploma; - leeftijd vanaf 22 jaar. Wat kunt u verwachten? - een afwisselende functie door de verscheidenheid in onze clientèle; - een goed salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bent u geïnteresseerd? Neemt u dan contact op met: Glerum Koel Klimaattechniek en vraag naar dhr. B. Gle rum of stuur uw sollicitatie met c.v. naar: Postbus 196, 4462 EZ GOES. Voor vrouwen en mannen die van mensen houden. Voor vrouwen tussen de 35 - 55 jaar Voor mannen tussen de 50 - 65 jaar Heeft u een positieve instelling en bent u in het bezit van een auto? Houdt u van mensen, lekker eten en bent u op zoek naar een afwisselende, uitdagende baan, waarbij u zelf kunt bepalen op welke dagen u wel of niet werkt? Word dan demonstratrice/promotor bij Team/Foodgarde! Wij hebben voor u een leuke baan op donderdag, vrijdag en/of zaterdag, waarbij u door middel van demonstraties en proeverijen bezig bent met de verkoopondersteuning van verschillende, vaak lekkere, producten. Wij geven u goede begeleiding en duidelijke instructies en zorgen voor een leuke (bij)verdienste. Bent u de vrouw of man die wij zoeken? Bel dan naar Team/Foodgarde op nummer 071 -5410901 Wij maken graag kennis met u! Vakanties van het Nationaal Reumafonds AJ meer dan 40 jaar organiseert het Nationaal Reumafonds vakanties voor reumapatittotrn. De reizen staan vermeld in onze vakantiegids. U kunt deze guls bestellen via onze afdeling reizen. Telefoon 020-589 64 85 pooour Nationaal ReuraafonJa Met spoed gevraagd In bezit van monteursdiploma en eventueel APK keurmeester. 0111 -692122 06 - 24566303 Koninklijke Landmacht Gratis hulplijn kankerbestrijding Wie telefoon heeft, heeft daarmee de voor lichters van de Nederlandse Kankerbestrij ding/Koningin Wilhelmina Fonds (KWF) on der handbereik. De KWF-Flulp- en Informa tielijn (gratis) 0800 - 0226622 is elke werk dag bereikbaar tussen 10.00 - 12.30 13.30 -16.00 uur. Via deze lijn kan men bovendien 24 uur per dag folders en brochures bestel len. Een team van voorlichters zit klaar om vragen te beantwoorden. Bijvoorbeeld over kankerpreventie of over vroege ontdekking van kanker. Over behandelingen en leven met kanker. Over omgaan met kanker in je gezin. Over voeding, pijnbestrijding, alterna tieve behandelingen, noem maar op. DANKZIJ GIFTEN De Hulp- en Informatielijn wordt mogelijk gemaakt door iedereen die het KWF steunt, bijvoorbeeld tijdens de jaarlijkse collecte voor de kankerbestrijding in de eerste week van september, in 2001 van 3 - 8 september. De Nederlandse Kankerbestrijding/Koningin Wilhelmina Fonds is te herkennen aan de Rode Krab en het CBF-keurmerk voor Goede Doelen. Wie de collectant mist kan een gift overmaken op giro 26000 /^gp| t.n.v. Koningin Wilhelmina Fonds, Amsterdam. KONINGIN WILHELMINA FONDS Sophialaan8, 1075 BR Amsterdam Stuur deze coupon in een envelop zonder postzegel naar: Banenwinkel Koninklijke Landmacht, Antwoordnummer 10568, 4800 WB Breda. Het paard kreunde van pijn toen hij na zijn urenlange reis uit de vrachtauto werd gesleurd. Voordat de slopende reis begon, was zijn been al gebroken. De zeer pijnlijke breuk was slechts met wat plakband bij elkaar gebonden. De Landelijke Inspectiedienst van de Dierenbescherming heeft Europees onderzoek verricht naar het transport van slachtpaarden vanuit het voormalige oostblok naar Italië. Afschuwelijke vormen van dierenmishandeling werden daarbij gefilmd: kapotgeslagen oogkassen, zweren, open wonden en zware ondervoeding zijn schering en inslag! De Dierenbescherming eist hiertegen zeer strenge maat regelen in Europees verband, want dit moét stoppen. Vindt u dat ook? Help ons alstublieft een einde te maken aan deze wantoestanden met een gift op giro 9870 t.n.v. Landelijke Inspectiedienst Dierenbescherming, Postbus 2237,1200 CE Hilversum (gaarne vermelden: 'Actie slachtpaarden'). Zonder üw bescherming hebben dieren geen leven. ■anMMCMnttM

de Faam | 2002 | | pagina 12