1 DAAGSE Wegens groot succes verlengen wij deze actie t/m 26 december 2e kerstdag van 12.00 - 17.00 KERSTSHOW IN GOES "DANK U" 0 Wacht niet te lang met de aanschaf van een nieuwe cv-ketel DE NATIONALE Arnemuiden gesloten DE SCHIPPER I auping hülsta !2! slaapkamers Sla uw slag tijdens de grandioze verhuizings- opruiming Ten Cate Dames slips 4 halen 3 betalen Huispakken van bekende merken vanaf Fl 39,56 17,95 10% Nachthemden van bekende merken vanaf Fl 15,32 6,95 Restanten merkslips tot 50% korting Pyjama's van bekende merken vanaf Fl 19,72 8,95 Restanten merkbeha's tot 50% korting Sloggi aktie Dames en heren slips 4 halen 3 betalen Beha's in de bakken 2 voor Fl 15,00 6,81 Badjassen van bekende merken vanaf Fl 28,54 12,95 4 voor Fl 10,- 4,54 J W Morgana Slaapkamers presenteert de 'Nationale Boxspring 1 O-Daagse' van 5 t/m 15 december a.s.. Iedereen die voor minimaal 1.000,- bij ons besteedt, heeft 2 tickets naar Florida te pakken. Gratis! Helemaal voor niets! Dus kom snel langs bij Morgana Slaapkamers en laat u verrassen door het assortiment in topmerken boxsprings. a> O) 2 .<3 0> 0 c 1 ADAGIO Vlakke box- springcombinatie van het topmerk Zevenslaper. De set bestaat uit twee box springs met gestoffeerd hoofd- en voetbord in diverse actuele kleuren, compleet met 2 Masterflex pocketvering matrassen. ormaal 2475,- nü met 16% voordeel 2079,-. CLASSIC Gestoffeerde boxspring met 1-delig hoofdbord en 2-delig voetbord. Wordt geleverd inclusief 2 hoog waardige pocketvering matrassen met soepel of stevig ligcomfort. Normaal 2475,- nü met 20% voordeel 1199,- 2642,25). SOLE De boxspring- modellen van Gerard van den Berg stralen zonder uitzondering een spanning uit in vormgeving en materiaalkeuze. De hoofd en voetborden bestaan uit twee delen. Optioneel zijn de houten zijden. Een 2-persoons boxspring, incl. hoofd- en voetborden nü vanaf 2730,- 6016,13). itreco ytrec ARNEMUIDEN Van Cittersweg 2a, Tel. 0118 603075 vrijdag koopavond www.morgana.com WOONBOULEVARD GOES Marconistraat 32, Tel. 0113 230181 donderdag koopavond Het Nationaal Reumafonds bestaat 75 jaar. Dat is ook 75 jaar steun van hulpvaardige mensen. Mensen die geld geven, collecteren of anderszins ons werk steunen. Nationaal Reumafonds Op alle niet afgeprijsde artikelen korting Restanten dames heren slips vanaf LANGEVIELE 11-13, MIDDELBURG TEL. 0118-650505 8 FAAM/VLISSINGER Woensdag 19 december 2001 Boxsprinc a> 5 "O c c a> i3 o B CM o> c O (JU 4581,51). .®- organa evenslaper bOFl»nt|l l' mifrttic- Tijdens ons jubileum is dit een boodschap aan al die honderdduizenden die de'reumabestrijding helpen. Namens anderhalf miljoen mensen met reuma: "DANK!!!". Reuma is een ziekte met beperkingen, pijn en onzekerheid. En is nog altijd niet te genezen. Blijf het Nationaal Reumafonds helpen. 1 REUMABESTRIJDING Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 (22 cpm) www.reumafonds.nl HR: DE MILIEUMAATREGEL WAAR U ZELF ÓÓK BETER VAN WORDT Zelfs als uw huidige cv-ketel nog wel even meekan, zijn er goede redenen ai dit najaar een cv- ketel met Hoog Rendement in huis te halen. U voorkomt koude verrassingen in de winter. U gaat direct veel zuiniger en schoner stoken - goed voor uw porte monnee én voor het milieu. En u zult merken dat uw wooncom fort hoger wordt. Meer warmte- en warmwatercomfort in huis, een lagere energierekening en een schoner milieu... Welbeschouwd heeft de aanschaf van een cv-ketel met Hoog Rendement (HR) alleen maar voordelen. Wie nog stookt met een verouderde cv-ketel, kan er daarom beter niet op wachten tot deze defini tief de pijp uitgaat. Een HR-ketel ver dient zichzelf terug en het comfort is zoveel hoger dat u zich zult afvragen waarom u die oude ketel niet al veel eerder hebt weggedaan. Het mooie'van een HR-ketel is dat hij voor méér warmte- en warmwater comfort in huis zorqt, terwijl hij min der gas verbruikt. Hoe dat kan? In het kort komt het erop neer dat de warm te die bij de verbranding van gas vrij komt niet meer voor een deel door de schoorsteen verdwijnt. Bovendien stookt een HR-ketel nooit harder dan nodig is. Hij weet z'n energie goed te verdelen en daardoor doet hij er langer mee. Koud of benauwd Vroeger waren alle cv-ketels zoge noemde aan/uit-ketels. Wie nog zo'n ketel heeft, voelt flinke temperatuur schommelingen. Dat is inherent aan het systeem. Een aan/uit-ketel krijgt van een eenvoudige kamerthermostaat door wat de temperatuur is en verge lijkt die met de temperatuur van het water dat terugkomt in de cv-ketel. Omdat de ketel natuurlijk niet voort durend aan en af kan slaan, reageert hij pas bij een flink verschil: de brander gaat pas uit als het te warm is in huis en pas weer aan als het te koud is. Wie een aan/uit-ketel heeft, zal daarom regelmatig de verwarming hoger zet ten. En even later weer een deur of raam openzetten omdat het benauwd warm is. Om de temperatuurschommelingen te verkleinen, kwamen er al snel ketels met drie standen: brander uit, laag en hoog. Omdat deze ketels pas hoog gaan branden als ze eerst een bepaal de tijd laag gebrand hebben, warmt bij dit systeem het huis 's morgens te langzaam op. Vervolgens kwamen er ketels op de markt die hun branderhoogte vloeiend kunnen aanpassen, net als bij het gas pedaal van een auto. De meeste HR- ketels die je tegenwoordig kunt kopen, hebben zo'n 'gaspedaal1: het zijn zoge noemde 'traploos modulerende ketels'. Juiste gevoel Vervolgens is de vraag op basis van wat voor informatie de branderhoogte wordt aangepast. Als de ketel aan z'n water voelt of hij hoger of lager moei branden, voelt u nog steeds tempera tuurschommelingen. De branderhoog te loopt dan achter de feiten aan. Want wat u voelt als u bijvoorbeeld ir de huiskamer op de bank zit, is niet de temperatuur van het water in de lei ding van het verwarmingssysteem Wat u voelt (of om precies te zijn: wal uw huid als zintuig voelt) is de ruimte- temperatuur. Wat de comfortabelste regelmethode is, laat zich daaruit aflei den. De ketei moet voelen wat u voell als u in de kamer bent. En als de tem peratuur ook maar een fractie hoger o: lager is dan de gewenste temperatuur, moet de ketel daar direct zijn vlam- hoogte op aanpassen. De Consumentenbond heeft in oktober 2001 de Nefit EcomLine Excellent uitgeroepen tot Beste Koop. De Nefit EcomLine Excellent HR Combi ketel (met een ingebouwde 25 liter boiler die nooit leeg kan raken) geeft óók Hoog Rendement op warm water. Een gemid deld gezin bespaart daardoor al gauw 50 gulden per jaar extra aan gas. Gewone HR combi-ketels geven alleen Hoog Rendement op verwarming. Dames Sloggi sensual en heren Sloggi micro uitgezonderd livera Woensdag donderdag vrijdag koopavond van 19.00—21.00 uur Zondag 23 december geopend van 13.00—17.00 uur Maandag 24 december geopend van 10.00—17.00 uur Onze winkel is veel te klein gewor den. Komend voorjaar verhuizen wij naar het pand plein 1940 nr. 2 (v/h Hooftman)

de Faam | 2001 | | pagina 8